[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Kukli
Akkor én is bemutatkozom neked:
Sotske-Eszti vagyok
És bár egyik gyermekem sem márciusi,anno Csibb Mátéja miatt kezdtelek titeket olvasni,aztán itt ragadtam és legutóbb,mikor felmerült a zárttá válás,akkor jelentkeztem,mint zugolvasó. :oops: :oops:
Két kislányom van,akiket a világon mindennél jobban szeretek és szeretnénk majd még melléjük mi is 1 vagy 2 tesót,lehetőleg kukisokat :lol:

Időközben kiderült,hogy Banoklával egy városban élünk.

Egyébként angolt tanítok 4 éves kortól,papíron óvodapedagógus vagyok. :roll:
Vendég
 


No,szép kis laptető :lol: :lol:
Vendég
 


elmegyek kis időre és mennyit írtatok :)

kukli jó, hogy meggyógyult a net, írj minél többet bosszantsd csak a kukkolót :)

hát a varráshoz egy kicsit sem értek, pedig néha jó lenne Nemlajos kreatívkodj helyettem is :)

sotske a nagymamámnak is van ikertesója, az én fejemben is megfordult, hogy mi lenne ha...de kicsit ijesztő is a gondolat, félnék a koraszüléstől stb. (nagyfiam egyedül is korácska volt, a picivel pedig zűrös volt a babavárás) egy gyerekkori barátnőmnek vannak Kornival egyidős ikrei a 28. héten születtek vmi iszonyat picikén kb 650 és 800 grammal de szerencsére egészségesek.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 

 
 

Kukli
Képeket az albumomban találsz,itt a vonalzóm alatt,illetve a lányoknak már feltettem egy videot,amit a lányok 1. szülinapjára készítettem.

Sotske- :lol: :lol: Megreformáltam és megújítottam a szöcske szót :lol: :lol:
Mikor még Pesten laktunk az urammal albérletben,reggelente rendszeresen egy hülye szöcske ébresztett minket a moly/j?olásával.Utáltuk.
Aztán mikor mail címet kellett (volna) gyártani,természetesen minden foglalt volt,én-pihentagyú-kitaláltam,csináljunk egy mail címet a mi drága szöcskénk nevével,de mivel ez a magyarosított forma is foglalt volt,így megnyelvújítottuk és így lett sotske :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


pulcsi ne tűnj el, megnéztem a könyvajánlód :)


Hogy jött be a zöld smile? :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Csak egy gyors hsz, mert nem volt időm, meg nagy hangulatom tegnap jönni, ma délelőtt meg adósságrendezés stb. tudjátok Gyed-es pénztelenség kellemes részei :roll:

Magunkról, nem vagyunk lázasok, szerencsére csak egy kis fogzási hőemelkedés lehetett.

Kuklika gratula álló Katához, nagyon ügyi! T-Home, T-com :twisted: és ezt most szakmailag is mondom, mert a kö.... T-sek nem vesznek vissza egy kismamit részmunkaidőben, hogy könnyebb legyen az életünk, bocsi az off-ért :twisted:
Úgy tűnik szereztél egy kedves ellenséget :lol:

Katka, esetedet borzasztóan sajnálom, mert tudom milyen fantasztikus és lelkiismeretes ember vagy. Azért Daniapunak így is úgy is megmarad a kapcsolattartás Danival ugye?
Anyu mellé nem szeretnék mellé állni, mert többször olvastam, milyen ember, de tudod mégiscsak ő az anyukája, és hiába vagy te fantasztikus anya, de nem a Danié. Ezt nem okoskodásnak szántam, csak én úgy gondolom, egy gyermeknek az édesanyja mellett a helye. Remélem nem haragszol meg érte. :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bea1978 2009.11.27 14:22-kor.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


zöld smile?? melyik ?? ez ?? :mrgreen:

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


az nekem is megfordult az agyamban egy pillanatra, h aki nagyon szeretne zártba menni, az a kukkoló. de ezt nem hinném el senkiről...és én is támogatom a zárttá válást, akkor én is lehetnék...

moncsival egyet értek, akik most vagyunk, azok jöjjenek.

sotske, nekem azért feltűnt, h nem voltál... :wink:

ma ezt csináltam: Kép Kép

és még ezt kéne

Kép

(kukli, csak neked a smiliek Kép

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Q.B.
Az emotikonok alatt van egy olyan,hogy:A többi emotikon megtekintése-rákattintasz itt megtalálod a zöldet :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.27 14:25-kor.
Vendég
 


Tehuti
Köszi.
Akkor nem unatkoztál ma :lol:
Én túrós csigát sütöttem és mostam,meg terelgettem a 1,5 éveseimet :lol: :lol:
Vendég
 


Na mire észbekapok csomó hsz felettem, meg előző oldalon, mit csinál ez a gép? nem frissít??


Kuklika írtál sms-t? És vajon hol a telefonom?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért azt még hozzáfűzném a témához, Adrynnal egyetértve, hogy Kuklika a sok kedves ember közül itt az egyik, akinek tényleg mindenkihez van egy jó szava. Az meg hogy feláll, vagy elindul valakinek a gyereke, igenis nagy dolog!!!
Megyek a postára :!:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


tehuti nagyon édik a mozgó smilek :)



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehe kipróbáltam :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Bea
Örülök,hogy nem lett beteg Maja.És kibújt már az a fog?
Vendég
 


kukli, dehogy tudok :shock:
Félreírtam volna? KIMODERÁLTATNI akartam!!!
De nem találtam seholse olyat a fórumon, hogy moderátor, vagy valami hasonló.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


[quote="sotske"]B írta:sotskeea
Örülök,hogy nem lett beteg Maja.És kibújt már az a fog?


Köszi Sotske :) még nem 4 van már és most a felső kettő mellett van bedagadva, de rág mindent és fájhat neki, mert ha ráharap valamire sír, és mostanában az étvágya sem olyan :?

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Bea
A lányok is mindig a felsőkkel szenvedtek,az alsókat szinte meg sem érezték.És ha kibújik,akkor az étvágya is visszatér :wink:
Vendég
 


jól elmentem a postárra :lol: :lol: :lol:
valakinek van olyan, hogy csikorgatja a fogát a gyerek? Tegnap tapasztaltam először, hát a hideg kirázott, milyen szokásokat vesz fel, megboldogult nagyanyám csinálta ezt :roll: :shock:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


[quote="sotske"]B írta:sotskeea
A lányok is mindig a felsőkkel szenvedtek,az alsókat szinte meg sem érezték.És ha kibújik,akkor az étvágya is visszatér :wink:


remélem, mert nem egy husi alkat, nincs miből leadni :roll:

tényleg megyek :lol: :lol: :lol: :lol:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


bakker, ez a kukkoló sztem is provokátor,de nem tudom közülünk senkiről sem elképzelni.
Én is elvállalom, ha más nem a moderátorságot, de csak, ha mindenben közösen döntünk és nincs mutogatás :| ezt nekem is ki kell próbálnom :mrgreen:
bea: katka nem akarja más gyerekét nevelni, csak segíteni akar a közös felügyeletben Petiapunak.

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


És óriási gratula az első lépésekért Katának!!!!!!!!!!!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


engem annyira ledöbbentett ez a bunkó beszólás, hogy elfelejtettem amit írni akartam :shock:

Kukli: én nagyon szeretlek téged, és mindig úgy örülök,ha beszélünk :) és nemküldtem át a számomat :roll: bocsi,mindjárt átlököm

Katka:hogy vagy?

Szöcske :D :jó,hogy jöttél.Annyira pörög a topik, hogy szerintem sokszor fel sem tűnik,ha egy-egy ember nem jön pár napig :wink: Engem se szoktak ám hiányolni, de ez nem azt jelenti,hogy nem szeretnek, vagy nem kiváncsiak rám.Legalábbis remélem :roll:

moncsi, szöcske: ha megírod pü-ben, hogy kire gondoltál,én is megírom pü-ben :lol:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


[quote="bea1978"]j írta:bea1978ól elmentem a postárra :lol: :lol: :lol:
valakinek van olyan, hogy csikorgatja a fogát a gyerek? Tegnap tapasztaltam először, hát a hideg kirázott, milyen szokásokat vesz fel, megboldogult nagyanyám csinálta ezt :roll: :shock:


nekem inkább ropogtatja brrrrrr :twisted:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nekem is, írjátok, h kire gondoltok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gyöngyi hiányolunk, sosem felejtem el, h felhívtál :wink:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


gyöngyi megírtam :P

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


jajj, dagad a májam MÉG :lol:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


neked is megírtam :mrgreen: :mrgreen:

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


így van gyöngyi hiányolunk ám téged is ... remélem már hamarosan személyesen is láthatlak titeket :)

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


hé, most elkezdünk privizgetni??? Ne már, csajok!
Ettől nekem meg üldözési mániám lesz :D

Na jó, bevallom, én voltam... Nem is!!! :D

Viszont kitaláltam! A "papa" volt, mert baromira megunta, hogy hónapok óta hezitálunk, ő meg már megcsinálta a zárt topikot, na? :roll: 8) :lol: :lol: :lol:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


:D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


én kiírom nyiltan is, hogy nory :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


nemlajos csak hogy fokozzam az üldözési mániádat most jött két úúúúj privát üzenetem :D:D:D:D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


gyöngyi tetszett ez a bomlott agyúúú beszólás :D:D

kneziológus.. hát egynelőre megyünk pestre jövőhéten, meglátjuk mit mondanak aztán ha nem derült ki sokminden akkor felhívom

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


moncsi: no,esetleg egy jövőhét? Ugrasszuk Tehutit is egy Tbányai sétára valahol :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


az jóóóó lenneeee :p

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Tehuti készülj mert rábeszélünk !!!!!!! :twisted: :twisted:

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


papillon remélem megkaptad a második üzim valami szarakodott és az elküldöttekbe sincs

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


nory? :shock:
Hát az meg honnan keveredne elő? :shock:

Mondjuk sokat javítana a komfortérzetemen, ha azt kellene hinnem, hogy csak egy futóbolond jut egy fórumra :lol: :lol: :lol:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


:D:D:D:D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


szóval akkor most mi lesz ezzel a zárással??

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


nekem az a fura, h pont annak szólt be ez a valaki, aki most, h döntöttünk, h zárunk ellenvéleménye van, tehát nála is elakarja érni, h zárjunk. Hűűű, asszem nekem van üldözési mániám. Boccci

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


igen Moncsi, megkaptam, csak már nem akarok privizni, mert nl-nek nem esik jól és igaza van

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


fura :? :? :?

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


oksi csak kiváncsi voltam hogy megkaptad e... bocsi nemlajos :P

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Ilda: csak megnyugtatásként,nem a Te neved szerepel a priviben :)

Az a buggyant emberke, meg otthon röhög a markában, hogy nem jövünk, rá, hogy ki is valójában :? Azért az megsúgnám neki, hogy nem különösebben érdekel a kiléte :twisted:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nem éri privizni csajok!!!!!!!!!!!! Nekem is üldözési mániám lesz.... :roll: :twisted:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


tehuti:de hát én már leírtam ide is :roll:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


én isz én isz :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Lükék :D

És hurrá, van 4 potenciális moderátorunk: Tehuti, Masut, Adryn, Papillon - én mindegyikötöknek örülnék! Na, leverekszitek, ki lesz a befutó? :lol:
És szerintem sem kell minden áldott nap ehhez netezni.
És aki végül lesz, annak átküldöm a nálam levő emailcímeket. Lehet, hogy kellhet a beengedéshez, de nem biztos, ezt a részt nem kérdeztem meg "apától". Bár sokan nem küldték el...

És itt a lista, amit a múltkor megpróbáltunk összerakni, és az újonnan csatlakozottak most figyeljenek, mert nem biztos (megintcsak), hogy mindenkire emlékszem...
Egyébként 34-en vagyunk ez alapján. Nem semmi!

Moncsi
Pulcsi
Rszg
Katka
Nemlajos
Marqueza
Adryn
Anna
Tencsi
Kukli
Vica
Mamacsibe
Wicca
Csibb
Erpé
Tehuti
Papillon
Bea
Gyöngyi
Gabka
Banokla
Tessza
Masut
Zazzy
Lillaoh
Rebi
Irita
Kemse
Zita
Bababi
Queen-bee Betti
Juji
Sotske
Joe
Kisheli

Kukkoló - nohát, íme a nyílt fórumok bája, azért bele lehet akadni néhány kőbunkóba. szerencsére eddig ilyen itt nem nagyon volt...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


nem búcsúbezséd..csak igy tuti h átsiklok vmi felett..
ezer bocs, ha nem reagálok vkire..attól még együttérzek, gondolok vmit, stb..csak kifut...
vki irja már meg, nory pontosan mit hazudott.mindent? egyátalán nem volt terhes? vagy csak a helyszint?
köcce
1ébként ezek a kukkolók úgy olvasnak minket, mint ahogy más nézi a barátok köztet.nekik mi vagyunk a szórakozás.
hát, bocs, de ezek valós életek!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


erpé én msot küldtem e-mail címet priviben

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: