[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!

Tinu, azt írta, hogy használjak másik böngészőt, de nincs másik böngészőm! :roll: Megpróbálok majd a másik gépemől felmenni, csak az olyan iszonyú lassú, hogy nem szeretem.

Mozzának talán oka van, hogy nem talál oda, csak találgatni tudok, de vagy Ő is küzd a technikával vagy várja, hogy csend és béke honoljon. A soraiból az jött le, hogy nagyon felzaklatta ami történt, lehet, hogy idő kell neki a megbékéléshez, nem? Az még nem azt jelenti, hogy "nem akaródzik".

Era, Jázmin gyönyörűséges!!! A 76 a születési évedre utal? Az jó, mert elég kevesen vagyok 30-an túliak itt! :lol:

Nyugi csajok, én még itt vagyok, addig van időtök bemutatkozni és le tudnak benneteket csekkolni! :lol: DE fogy az idő, már mennék a többiekhez, csak nem tudok! :lol: Még jó, hogy vannak akik ide is benéznek a régiek közül, mert beszélgethetnék itt önmagammal! :lol:
Vendég
 


Na, addig beszélgetek egyedül.

Tegnap megvolt a tesóm első bírósági tárgyalása, kifogtam egy full full nomális bírónőt, nagyon segítőkész volt, februárban folyt köv. Addig is intézzük a szociális otthont, nem egyszerű, ha nem élem át, el sem hiszem, hogy ilyen bürokráciában élünk.... 8-áig kell megoldást találni, utána utcára teszik és még nem tudom, hogy mi lesz. Dórikám, ha olvasod, szükségem lenne az imáidra! :lol:

Iringó még mindig nem érte el a 7 kilót, de továbbra is jókedvű. A 2. fog kibújása után elmúltak az éjszakai ébredések, most megint reggel 7-ig alszik.

Készülünk a karácsonyra, az ajándékok 2/3-a már megvan, a maradékot is letudom a jövőhéten, mert tömegundorom van, főleg a két gyerekkel. Vasárnap anyósom vigyázott a lányokra, mi meg elmentünk a férjemmel vásárolni, kajálni, még moziba is szerettünk volna, de a Pólusban ránknevetett egy 6 hónap körüli baba, összenéztünk és hazajöttünk! :lol:
Vendég
 


böbi, le tudsz tölteni bármilyen böngészőt!!! gyeremán!!! :lol:
adraci
 
 

 
 

sziasztok

Böbi:
http://www.firefox.hu/

üdv az újaknak

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Böbi!

Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos szó szerint kihalásos alapon mennek az otthonokba való bejutások. Sokszor éveket kell várni,míg hely lesz!
Itt a csepeli kórházban van valami rehabilitációs hely, esetleg kérdezd meg a Rókus kórházat, nekik is van rehabjuk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Üdv az ujjaknak!

Vagyok csak kicsit szerte szét.
Jól vagyunk. Marci túlélte az oltást és mi is. Benjinek kijött fölül is a foga, de csak a bal első.Így már 5 fogunk van. Imád enni, de az innivalókkal hadilábon állunk. A karácsonyi bevásárlással sehogy sem állok. Szerintem letudodm úgy, hogy mindenkinek odaadom a rá szánt pénzt és azt vesz rajta amit akar.

Hova költöztek a többiek?

Trixi
Sikerült már eladnod a vásárlási utalványt vagy venni valamit?

Kép
Kép
incike
 
 


Incike! Jó, hogy jelentkeztél! :D Átköltöztünk az anyatanyára, gyere utánunk. Blogban van részletes információ.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reni
Köszi már jelentkeztem.
Mira jól van? Mi volt a baj?

Kép
Kép
incike
 
 


Jobban van, hörgőgyulladás, gégegyulladás, arcüreg gyulladás. Csak ennyi. :? Még mindig hörög, szörcsög, köhög, de már jobb. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sikerült bejutnom az Anyatanyára, úgyhogy Ég veled babanet, remélem majd a 2012-es babáknál visszatérek! :lol:

(no azért még néha benézek ám)
Vendég
 


Nem enged be senki a babatanyára? :cry:
Most lépek, majd még jövök.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!

A napokban sokat gondoltam, rád, csak sosem jutottam el addig, hogy írjak egy nyomorult sms-t! Bocsánat! :oops:

Az utalványok még megvannak, a kutyának sem kellenek! :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Dniké: szép neve van a kislányodnak! Lehet, tényleg hiperaktív, ha ennyire nem aludt. Nincs videód a dumáról? Nem hiszem el, hogy ennyi idős baba szavakat mond! :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Incike, tök jó, hogy előkerültél! Csak benéztem, hogy Böbi bejutott-e, úgy tűnik igen. inci mindjárt téged is enged valaki befelé...

Böbi, ha még olvasod: nagyon szorítok tesód ügyében!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok

Nem tudom ki emlékszik rám,még a fórum eleje-közepéről.
Sajnos úgy hozta az élet,hogy nem tudtam egy idő után írni nektek, csak nagyritkán beleolvastam a dolgokba.

Most azonban látom,hogy elköltöztök sajnos.
Így mindenképpen úgy éreztem,írnom kell egy búcsúbejegzést.

Először is köszi nektek a támogatást még a várandósságom idején,és a drukkot amikor szültem. :-)) (Emlékszem,még a nagy kínok közepedte is sms-t írtam...le is vagyok fotózva a szülőágyon kezemben a telefonnal).

Mindennkinek sok örömöt kívánok a jövőre nézve.
A babák nagyon szépek,és ahogy olvasom ügyesek is!

Puszi nektek Pingi &Nóri

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Basztikuli, Pingi, egy párszor emlegettünk, h mi van veletek - erre most jelentkezel! Mesélj Nóriról, képet is rakj!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


pingi miért nem jelentkeztél? szerintem mindenki emlékszik rád, nem akarsz csatlakozni és írni, vagy nincs már rá időd?

vanni még mindig nem jelentkezett, már szerintem csak ő van és mozza :(

most jutott eszembe, hogy itt olyan meleg van a szobában, hogy napozót is ráadhatok a gyerekre :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, most jó áron szerezhetsz be nyári rucit Larának otthonra! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Pingi, persze, hogy emlékszünk Rád, ne hülyéskedj már!!! Ha van időd írni, gyere át az Anyatanyára! Rendszeresen teszel fel képeket az iwiw-re, én meg mindig megnézem, hogy éppen merre hajóztatok! :lol:
Vendég
 


Anikó szerencsére nem kell, mert Édua rucijai most jól jönnek :), ő ugyebár féléves augusztusban volt

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat...!!!! :lol:

Farkas:átadom Szisznek...nemtom,h ő írt-e,de náluk is megszületett Martin :lol: (egy topicban vagyunk :lol: )

Kép
jovana
 
 


Jovana,
Gratula Fédrához, nagyon szép neve van :) és pooont a szülinapomon született :) nem raksz képet róla :)

Sziszinek is nagy gratula, tőle is kéééépet!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


incike, pingi, jó, hogy előkerültetek :)

szia era, Jázmin szép baba :)
Vendég
 


Szia, Pingi! Én is emlékszem ám! :) A nagy lakásalakítások... :lol: Remélem, minden rendben veletek! Sztem is csatlakozhatsz a csapathoz az Anyatanyán. Nem szeretnél? Puszi, Nórinak is!

Böbi, persze, hogy olvasom, és imádkozom is értetek. Rendületlenül. :)

Esztó, köszi a privit!!! :oops: :oops: :oops: Aranyos vagy nagyon! Lesz minitali, csak most annyira sok volt a baj... :roll:

Akik itt vagytok, lgyszi drukkoljatok, hogy ne legyen semmi komolyabb baja Daninak! Üvöltött, amikor letettem aludni... Ilyen volt már 1x, akkor segítettem neki kakilni, rendbejött. Most is kakil nagyot, de sajnos HAJ is volt a kakiban... És lehet, hogy akkor nem csak a kakiban, hanem vhol bent is van még... Jaj...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szeretném tudatni a világgal, hogy Csani a mai napon jóízüen bezabbantott 50 ml sütőtök-almát!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi: van remény :)
Vendég
 


Helló, Pandi! Mi újság veletek? Én ma éjjel az ügyeleti sebészeten kötöttem ki, mert csontig vágtam az ujjam akkor, mikor az épp eltörött tányért próbáltam elkapni, hogy megmentsem... :) Izgi volt, mert még be kellett fejezni Samu etetését, és le kellett fektetni... :)

Mesélj a lányokról!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hű, Dóri, ez durva. És most hogy vagy?

Köszi, mi jól vagyunk, lányok is :)
Vendég
 


És Ti? Danó már mászik? Egy hete már nagyon készült :)
Vendég
 


Nagyon készült akkor is, de itthon már akkor is mászott, csak nem hosszan. mostmár bejárja a lakást, vlsz ezért evett hajat... összeszedte vhonnan... Fruzsi? Ő is kommandózott már a múlt héten is... :) Bocs, gyerek ölemben, rossz kezemmel írok, nem tudok mindig nagybetűt írni... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Fruzsi mlg csak kúszik, de azt nagyon gyorsan :)
Vendég
 


Hát, Panndi, valami sugár van az alagút végén...

Fruzsi már kúszik? De jó! Mikor kezdte?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pár hete, a hétfői talin már kúszott, szegény Nórit zaklatta folyton :)
Vendég
 


Sziasztok, jó éjt!

Azért, Panndi, tök örülök, hogy ide benézel! :) :D

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ide mindig :lol:
Vendég
 


Na, ha úgyis tt leszel, nincs kedvetek csatlakozni holnap talira hozzánk??? Nem jönnek olyan sokan... Válasz esetleg priviben? Puszi nektek.

Nagyon nagy szeretettel látnálak benneteket!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dórikám, sajnos nem tudunk menni holnap.
2 okból, egyik, hogy Gyv betaknyosodott és bár szerintem nem fertőz, de mégsem vinném a babák közé, másrészt rengeteg telefonálni valóm van tesó ügyben.
Remélem a legközelebbi mintali azért már összejön, már ismernélek személyesen is! :lol:
Vendég
 


Te jó ég Dóri, csak most olvasom az ügyeleti sebészetet! Hogy van az ujjad?
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok, vagyok, csak az idióta skype update letörölte az összes jelszavam, így eddig a blogba sem tudtam belépni, írok Annusnak, hogy küldjön meghívót ismét, fogalmam sincs hogyan kell belépni...

Puszi és jövök a tanyára, ahogy tudok...
vanni
 
 


Dóri, köszi a meghívást, írok privit :)
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, azért még vannak itt bolygó lelkek!
Mi most értünk haza Athénból, Niké baba első repülős külföldi útjáról-mondanom se kell élvezte! A férjemnek munka miatt kellett ide utaznia és el tudott minket is vinni, na persze meg is akarta mutatni a gyökereit (apai ágon görög a kisasszony).Majd hnap (ha eljutok az internetig) rakok fel fotókat is.

Tinu! Nagyon szívesen mutatnék pofázós felvételeket, de még a kacarászását se tudjuk felvenni, annyira kamera érzékeny, de rajta vagyok! Amúgy ezek még nem tudatos szavak, csak próbál utánozni, meg az egész napi blablázásból nem csoda ha értelmes szavak is sikerülnek.

Más gyereke nem pofázik annyit, hogy estére bereked? :D
Az én gyerekem soha nem bír magával! Néha teljesen a sírba tud tenni...most se akar aludni, pedig csak fél órát aludt a felszállás előtt, azóta csak nyomja a szöveget....feladom :evil:

Mindenkinek jó éjt:
Brigi
dniké
 
 


Na, mindjárt megnézem a privit! ;)

Böbi, sajnálom nagyon! :( De azért sikeres napot kívánok a telefonokkal! Majd gondolok rátok! Gyvnak jobbulást!

Niké, ez nagyon izgin hangzik, én nagyon várom a fotókat, meg a karattyolóról a hangfelvételt is! :) Én Danim nem bőbeszédű, inkább merengősebb fajta, de nagyon sokáig képes figyelni bámulattal a bátyját. :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


másnak se jó a banyatanya?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jo reggelt.

Nekem sem jon be a tanya. :?

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Nekem se megy a szájbatekert anyatanya, pedig most az egyszer lenne időm normálisan visszaolvasni úgy, hogy az ne tartson délután 3ig... :( :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


sziasztok!

nekem se megy :)

vanni gyere, amint tudsz, várunk :)

Lara átaludta az éjszakát reggel fél 6-kor kelt, én meg cumit nyomtam a szájába, úgyhogy negyed 7-ig aludtunk, aztán kaja és visszaaludt, most ébredezik :)

Szép napot!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Niké: akkor innen a név! Már értem! Na hát nagyon kíváncsi vagyok a képekre!!! HOzzad csak őket!

Vanni: már nagyon hiányoltunk téged! Mozza sem jelentkezett még, de már csak ti vagytok az utolsó elveszett báránykák.

Böbi: ha taknyos, akkor fertőz is. :wink: De egy rugóra járnak a lányaink, Tüci is náthás, meg köhög szegénykém.

Olvastátok itt a babaneten a meghalt kismamáról szóló hírt??? :cry: A környezete állítólag beoltatta magát, mégis elkapta. Annyira sajnálom. MÁr tegnap próbáltam rábeszélni az öcsémet, hogy beszéljen a sógornőm fejével, aki terhes és krónikus tüdőbeteg egyben. Nem akarja oltatni magát, de én annyira aggódom értük. :cry: Legalább annyi, hogy 2 hete nem dolgozik már (tanár amúgy).

Kép
Kép
tinu
 
 


Ildi: de jó nektek! Csongor ma még rosszabb volt, mint a szokásos. Hulla vagyok. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


bejött

Kép
Kép
tinu
 
 


Na pedig már örültem, hogy van itt élet :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: