[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Ugye??Szerintem azért már csak a feeling miatt fogok ide is írogatni. :oops: :)
Azért jó kis fórum volt ez!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ma voltunk Csanival státuszvizsgálaton, 6870 gr és 64 cm. Végre nőtt hosszában is... :lol: 8)

Nagyon nyűgi már napok óta, mintha újszülött lenne, csak ölben van el...

Netti, azt mondtad, nem írsz ide többet! :lol: :lol: :lol: Amúgy jók a kémeid. Ennyit ér az általad is istenített zárt topic.
És láttuk, hogy mit írtál, mert ez a fórum nyilvános... Ez ilyen egyszerű.

Ha valaki írni akar nekem ide, akkor írjon nyugodtan. Nem bánom, ha baltás az illető! Majd minden nap benézek, ha tudok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madame szofi 2009.11.25 21:28-kor.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Melankólikus szép estét!

Engem kidob az anyatanya, de mindegy is. Egész nap Debrecenben voltunk, mindenki tiszta hulla. Éjszaka is hosszú volt, most meg ramatyul érzem magam.

De holnap új nap, addig meg inkább elteszem magam, nem rontom sehol a levegőt.

Jó éjt!
bangla
 
 

 
 

Húúúú! Lesznek itt még sz....r kavarások asszem! :roll: :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jaj, annus, az anyatanyán nem Neked akartam írni, hanem az egész anyatanyás regsiztrációmat töröltetni akartam, mert... mindegy, ez hosszú, miért :)

De látom, gyors voltál a blogban is ;)
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:54-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


NEtti: akkor csak annyit mondj meg, hogy végülis hány foga van Borónak? :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


annus, na várj, lehet, hogy nem is Neked írtam... na ezt már nem értem :roll:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 22:02-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Ismét lemaradtam..
Még csak pár oldalt sikerült átfutnom.

babavíz: pénzkidobásnak tartom.

Malacvírus: Egyenlőre nem kérünk oltást. (Ja, most olvastam v.hol, hogy a tesztelésnl az 1-4 éves gyerekek esetében a vizsgált populáció nagysága n=10 :shock: )

MIRÁNAK JOBBULÁST! + Minden pici betegnek!

Teljesen meglepődtem, hogy milyen sok új emberke van! ..és akkor még mennyien olvashatnak minket!...

Megkerült a sóderünk :), és épp támfal készül két napja...

na visszaolvasok...

Kép
szkitty
 
 


Netti: ja, ez már akkor a titkos infó közé tartozik. :wink: Rendben, semmi baj, megértettem.

Kitty: gyere az anyatanyára, már ott vagyunk! :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu! Köszi! Most jutottam el a végéig. Huh!... :) MEGYEK!!!!!!!!!!

PÁáááááá babanet. Nekem is az első ilyen fórumom volt,pedig már 4 gyerekem van :oops:

Kép
szkitty
 
 


No most meg nem jön be csak egy üres oldal az anyatanyán. Azt hiszem én ezennel kivonulok a fórumozók táborából, mert ez nekem így nagggggyon nem fekszik! Természetesen a dec 10-i Gyöngyi féle talin számíthattok ránk. Ha esetleg módosul az időpont, akkor értesítsetek légyszíves!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


valami gebasz van igen...

Kép
Kép
mniki84
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:39-kor.
Vendég
 


anyatanya meggyógyult!
Vendég
 


Sziasztok, én is még mindig itt! :-)

Most próbálkozom ismét az Anyatanyával, remélem sikerül, ha nem, akkor írok az Annus által megadott címre. Aztán tényleg bízom benne, hogy nem lesz több balhé, mert az már nekem se feküdne.

Nálunk a babavíz sajna nem pénzkidobás, itt nitrátos a víz, tilos a babáknak még forralva is adni, mert fulladást okoz. Kapunk az önkormányzattól ingyen vizet, de az szénsavas. Azt isszuk mi, a gyereknek meg vesszük a Szentkirályit vagy a Janát.
Vendég
 


Böbi: na sikerült? Mert még nem látlak az anyatanyán. HOl vagy???

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, nem nem sikerült, egyelőre az ottani moderátor sem tudja, mi a baj.
Lehet, hogy ezt egy jelnek kellene vennem, hogy ne is menjek.....
Vendég
 


Böbi: ugyan már, miért ne jönnél? Nyugalom és béke honol az anyatanyán. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi! Ejnye-bejnye, irgum-burgum mit olvasok itt???!!!!! Probléma megoldódik, te meg jössz vissza közénk demostazonnal! Jel nincs, ez sületlenség. :D Viccet félretéve, tényleg gyere.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, jobban van Mira? Sokat gondoltam rátok, Esztó tájékoztatott.
A moderátor azt írta, hogy majd holnap ír, egyelőre addig itt egyedül fórumozok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok kedves mindenki, akik még itt vagytok!

Bocsánat, hogy tolakodni merészkedek! Én tavaly óta figyelemmel követem az eseményeket, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de azért próbáltam képben maradni mindannyiótokkal kapcsolatban. Igaz, "nem fair, hogy én mindent tudok rólatok, ti pedig semmit rólam"! Éppen ezért szerettem volna csatlakozni közétek, de sajnos elutasító választ kaptam az anyatanyáról. Pedig nem én vagyok az egyedüli, aki mostanság bukkant fel a semmiből. Semmi gond!
Nekem is van egy májusi kis angyalkám, no meg egy 10 éves nagy fiam.
Szomorúan olvastam, hogy megszűnik a topik, jó volt néha bekukkantani.
Továbbra is tartsatok össze, és maradjatok ilyen jó kis csapat, szuper, hogy így összekovácsolódtatok!

Mindenkinek nagyon jó egészséget, sok-sok örömet a továbbiakban!

Üdv: Era
era76
 
 


Era: nincs kedved mesélni magatokról és képet tenni? :)

Böbi: remélem, mihamarabb megoldódik.

És nekem úgy tűnik, mintha Mozzának nem akaródzna eltalálni az anyatanyára... :roll: Mozza, nem jössz végül?

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi jajj de sajnálom, mit ír neked ki, hogynem tudsz regisztrálni?

mozza merre vagy?

era tényleg fura egy helyzet, de ha követsz minket 2 hétig miért nem csatlakoztál, nem egyszer írtuk, hogy elmegyünk innen, mégsem írtál :(

tinu írtam neked az anyatanyán egy kérdést :)

végül trixinek is sikerült, úgyhogy Böbi fel a fejjel, nagyon várunk már rád hiányzol :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Aranyos vagy Tinu, köszi!
Nos azért is nem nagyon mertem írni nektek, mert tavaly novemberben a terhességem 14. hetében elöntött a vér, levált egy darabka a lepényből, ami félelmetes volt. Egy hetet korházban töltöttem, aztán szigorú fekvésre voltam ítélve. Rettegés volt végig, nagyon féltünk, hogy baj lesz, azt hittük ez a baba nem fog megszületni. Hála égnek minden rendben, és május 18-án megszületett Jázminunk, aki egy valóságos kis tündér, imádni való kis csajszi! Nagyon vidám, kis kiegyensúlyozott baba! Szívesen tennék képet is , csak sajna nemtom kicsinyíteni. :oops:

Gyönyörűek a babáitok, gratula mindenkinek!
era76
 
 


Édua valószínű igazatok van, viszont csak ma olvastam, hogy itt megszüntök létezni. Ti nap, mint nap annyit termeltek, hogy nekem képtelenség visszaolvasni, ezért is maradtam le a költözésetekről.
era76
 
 


Era: biztos van ilyen kicsinyítési funkció a képszerkesztő, képnézegető progidban, amit használsz. Mitek van?

Kép
Kép
tinu
 
 


Születése napján, és mostanság

Talán sikerült! :roll:

Kép Kép Kép
era76
 
 


era akkor írj ide, szerintem mindig lesznek egy páran, akik benéznek ide nosztalgiázni, nem lesz annyi termés naponta ezek után, szóval tudsz követni minket :)

A terhességed eleje tényleg borzasztó lehetett, ó :( nekem csak egy kis barnázás volt, de gondolom olvastad és attól be voltam ijedve rendesen :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


era úgy látom vannak ott is combikák, nagyon édes Jázmin :)

sajnálom tényleg, hogy nem jelentkeztél hamarabb, de talán egyszer bebocsájtást nyersz, ne aggódj :)

mekkora már amúgy?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Era mennyire látni a kutacsát!
Larának kitapintani alig bírom, de dokinéni szerint tök normális :)

Szülésről is írhatnál, meg megközelítőleg, hogy hol laktok, mit dolgoztál stb. :), hiszen te itt mindenkit megismertél, de mi nem tudunk rólatok semmit :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Köszi, valóban nagyon édi! Már 8100 gr, és 72 cm. Cicifüggő teljes mértékben, még csak mostanában hajlandó mást is elfogadni a tejcsin kívül.
era76
 
 


AZta, nem kis bébi ez a JÁzmin lány! HOgy szoktad becézni?

Kép
Kép
tinu
 
 


nagyon jól fejlődik akkor :)

megyek dolgomra, aztán holnap majd benézek

Jó éjszakát! :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Huh, hát villámszülésem volt, éjfélkor mentünk be a korházba, és hajnal 2 óra 10 perckor született meg. Úgy jött, mint a gyorsvonat a szülésznőt idézve! Nem volt idő semmire, jött, látott, és győzött!
A hirhedt Borsodban lakunk,és pénzügyi ügyintézőként dolgoztam egy suli gazdasági irodájában.
era76
 
 


Becézni? Szólítjuk szegénykémet mindenhogy csak a nevén nem! :lol:
era76
 
 


Jó éjt, és köszi az érdeklődést!
era76
 
 


Era: nekem is ilyen villámszülésem volt kétszer is. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Akkor hasonlóan gyors szüléseink voltak, a fiammal is 3 óra alatt letudtuk 10 évvel ezelőtt. Ez így volt jó!
era76
 
 


Bocsi, de mennem kell, Jó éjt, és köszi Tinu neked is, amiért nem voltál elutasító!
era76
 
 


Sziasztok!

Én is Erához hasonlóan csak olvasója voltam a fórumnak, bár egyszer írtam Nektek, tanácsot kérve, de nem igazán tudott senki segíteni, így csak kívülről csodáltalak titeket.
Szóval én is sajnálom, hogy elmentek, ugyan ritkán, de olvasgattam és nézegettem a mütyürik képeit.
Az én kislányom, Niké május 5-én született és ő volt az az ördögfióka aki szinte nem aludt semmit az első három hónapban. Talán most már jobb a helyzet, de éjfél előtt nem kerülünk ágyba. Róla még annyit hogy 7550 gr, 72 cm, már négykézláb mászik, van két foga, a paradicsom és a gyümölcsök kivételével mindent megeszik, jó kedélyű dumagép (talán kicsit hiperkatív is), már megy az apa, cica, adjál szó is. Végül is én is 7 hónaposan kezdtem el szavakat mondani.
Örültem, hogy "szellemként", de köztetek lehettem és sajnálom, hogy vége lett :cry:
Kép Kép Kép NIKÉ baba
dniké
 
 


Böbi! Mira kicsit jobban van, de állítólag még 1-2 hétig elhúzódhat. Nagyon csúnyán köhög még mindig és a légzése is hangos. Remélem hamar rendbe jön.

Era nagyon szép a kislányod!

dniké Nem biztos, hogy eltűnik a fórum, látod már ketten is írtatok. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Böbi, nagyon várunk az anyatanyán! Nincs semmi botrány, és már nem is lesz, reméljük. Addig meg itt elcsevelygünk. A visszaolvasásánál úgyis agyvérzésed lesz... :lol: :lol: :lol:

Era, Dniké! És ha vagytok még!
Az a helyzet, hogy volt egy határideje a költözésünknek, és aki addig bejelentkezett, bemutatkozott, azt magunkkal vittük. (Ez az egész nem két nap alatt zajlott, ha visszaolvastok.) Én azt mondom, hogy írogassatok nekük ide egy kicsit, biztos mindig jár erre valaki! És ha adtok egy ideig lehetőséget, hogy mi is megismerjünk Titeket, akkor szerintem lesz lehetőségetek később a zártba is csatlakozni.
De azért költöztünk el, mert szerettük volna, hogy akik mind többet és többet tudnak rólunk, az életünkről, azokról mi is tudjunk valamit... Csak olvasókat és vadidegeneket ezért nem fogadunk.

Jázmin nagyon szép kislány! Irígy vagyok a villámszülésre...

Mozza, gyere!

Jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

Era, üdv itt! :) Én örülök, hogy felbukkantál, sajnálom, hogy nem előbb, de jobb későn, mit soha! :) Jázmin nagyon husi és nagyon szép kiscsaj! :)

Ildi, Tinu, aranyosak vagytok, hogy itt is írogattok! Legalábbis szerintem. :)

Jó éjszakát! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi, te is aranyos vagy. :)

Niké! Jó, hogy újra írtál, én emlékszem a kérdésedre is, sokan próbálkoztunk neked tanácsot adni, nekem úgy rémlik, csak ezek szeritn nem használt... Sajnálom... De örülök annak is, hogy javul a helyzet! Dumagép meg, :shock: :shock: :shock: . Te jó ég!

Írjatok, írjatok, írjatok, és sztem tényleg láthatjuk egymást majd anyatanyán is! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Reny, csak most láttam, hogy te is! :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


era hűha nem semmi gyorsak voltatok :), mi is Borsodiak vagyunk :)

dniké üdv neked is itt :), írjatok csak szorgalmasan és lassan egy új kis csapat fog itt összejönni :), nagyon aranyos a kislányod és nagyon különleges neve van :), örülök, hogy most már azért alszik is :)

Dóri, a szívűnk még visszahúz, annyi emlék maradt itt, hogy mindjárt elsírom magam, ha belegondolok, szokni kell az új helyzetet, de én semmi jónak nem vagyok az elrontója :), szeretem az anyatanyát is, annyi lehetőség van benne :)

vanni, incike merre jártok? Hol maradtok? Várunk titeket jelentkezzetek :)

Szép napot!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


era priviben nem írnád meg, hogy Borsodon belül hol laktok?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Köszi, nagyon arik vagytok. Ígérem jövök még, de most szólít az anyai kötelesség! :lol:
A betegecskéknek jobbulást, mindenkinek szép napot!
era76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: