[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

tehuti jobbulást neked!!

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Minden kedves Katánknak, kicsnek és nagynak nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép

Kép
gabka77
 
 


Tehuti jobbulást,
Képzeljétek Maja is olyan forró volt, hogy levittem, hogy vissza kellett fordulnom, a Sparig el se sétáltunk, pedig oda készültem spenótért. De megmértük eddig 37.5 és nem meleg, még nem adtam neki semmit.

Moncsi nektek is jobbulást a vérképhez!

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 

 
 

Papillon, a lympo.-ra nem mondott semmit az orvos, lehet, mert volt is egy kis fertőzése, amikor voltunk tanácsadáson, mert kipróbáltam a coop-os pelenkát(azóta visszatértem a liberora) arra kaptunk krémet, már elmúlt, lehet ez okozta, de ezt csak én gondolom :roll: :roll:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Köszönöm a köszöntéseket! :) Könnyű annak, aki gyakori névvel él, nem felejtik el a névnapját! :lol:

Tehuti: Csak szorgalmasan szoptassál. A szervezed küzd a vírussal és az ellenanyag az anyatejjel átmegy Szonjába. Nem kizárt, hogy elkapja, de nála enyhe lefolyású lesz, ha cicizik.

Moncsi: Örülök, hogy találtál egy megbízható helyet!

Erpé: Örülök, hogy talált a párod valami szimpatikus állást. És az a cég vajon stabil? :roll: (Amióta visszamentem dolgozni olyanokat látok, hogy hajjjaj... .) Bocsi a pesszimizmusért...

Pappilon: Mitől rosszabb a munka? Párodnak nincs kedve hozzá? Tényleg, m a szakmája/munkája?

Zita: Igen, a biztosítók az első évet gyakorlatilag lenyúlják. :evil: Én azért ebben is tartok pénzt, több megfontolás alapján.... Mit csináltok (ha nem titok): részvény, kötvény, állampapír? Valami más? Szívesen tanulok egy profitól! :)

Bea: Majának jobbulást! Remélem nem lesz komoly! :?

Nemlajos: Milyen terítőt készítesz???

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


majdnem politológus és kommunikátor, erre sales-ezik :? :? :? és most nagyon monoton melót ajánlottak több pínzért, na mek megjött

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Minden Katalinnak, Katinak, Katának, Katkának nagyon boldog névnapot kívánok!
Petinek boldog 9. hónapot! (Mert megláttam itt a végén :lol: )

Zsu
Kép
Kép
*juji*
 
 


Minden kicsi és nagy Katalinnak,Katának boldog névnapot!
Petinek meg 9 hót!Istenem,hogy rohan az idő,én le vagyok ragadva mostanában,hogy Lara 7 hónapos,pedig már 8 lassan :shock:

Zita!
Engem is érdekelne a megtakarítási technika! :wink:

Tehuti!
Jobbulást!

Tündér-Majának is!

Én ma csináltattam teljes vérképet,meg tsh-t,kíváncsi leszek.Valami nincs rendben bennem szerintem :?

Érdekes,amit írtok,nálunk ahhoz képest,hogy külön számlánk van,a kassza teljesen közös.Nincs ebből probléma,amire kell,kell,tökmindegy kinek a pénze.Nem is szokott így felvetődni,hogy én pénzem,te pénzed.

Elfelejtettem,ki írta az univeres zöldborsót,Lara is szereti,sőt mi 90%ban univeres kajákat veszünk,ha veszünk.Szerintem azok a legfinomabbak.Van egy zöldséges rizottó csirkemellel,az a másik nagy kedvenc nálunk.
Én leginkább azért veszek üvegeset is,hogy változatosabb legyen az étlap :D meg néha olyan jó,hogy csak elő kell kapni valamit :oops: de sokszor főzök is.
Lara a fél fogával "eszik" már kenyérhéjat,kiflicsücsköt,bulátát,imádja őket :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


zazzy: nálunk is külön számla, de közös pénz, éppen kinek van, kinél van, ez természetes

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


moncsi, barátnőd :(
vérképhez jobbulást!

papillon: Most beszélnek a Tényekben az újszülött nevekről, de Lizannát nem mondták, pedig úúúúúúúúúgy vártam :wink:

Kata: húúúúúúú, hát négy egyforma terítőt a nőknek (meg magamnak!), sima egyszerű terrakotta, körben virágokkal, amit rátéttel oldok meg. Majd kiderül.
A textilkép izgalmasabbnak tűnik, majd kiderül, mennyire vagyok ügyes :)


Volt itt a szigetelős. Véleménye szerint nem vízszigetelési probléma, hanem hő. És azt más csinálta... aztán gondolom, a hős ( :D ) embernek meg a víz lesz gyanús, és így körbe, körbe... :?
De fel fogunk kérni egy külsős szakértőt, ha nagyon nem jutnak nevezőre.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


bakkker nl, penész mizéria. új nevekről volt szó? és nem mondták????????? Jajj

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Hello

Minden Kicsi Katának és Nagy Katalinnak Boldog névnapot!
Hamár ily sokan vagytok :D

Zita engem a szakmád érdekelne hogy Katka profinak nevez :)

Katka :shock: hogy időben reagáljak tényleg szuper, hogy a Pótnagyi ha lehet így hívni bevált, én éppen a szomszéd nőnket akartam megklérdezni de épen ő mondta előtte hogy már lemondott a szittelésről, mert a gerince nme tökéletes és nem akar magának sem meg a gyerkőcöknek sem sérülést.

QB: a Dm-be még korábban kezdtem a pontot gyűjteni amikor adták, most meg már kártya van és elég sokszor ot vásárolok ilatszeres meg kajás dplgokat és kapok kedvezményeket meg időnként vanank extra kedvezmények is.

Tegnap Hanna felkapaszkodott térden a kanapéra a távirányítóért aztán hanyat homlok hátraesett, beverte a buksiját.

Munkához visszatérve még Hanna kb 3 hónapos volt és megláttam álmaim álláshírdetését, de mire el akartam küldeni az önéletrajzot már levették sajnos, pedig ha behívnak nem görcsöltem volna az tuti, mert nem lett volna tétje hogy felvesznek vagy sem csak legalább nekem egy visszajelzés.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


kemse, és mi volt az az álomállás, lehet tudnunk? :roll:
Hanyattesést sajnálom, de lesz még párja...

Papillon: A népszerű és a ritka/új nevekről volt szó, a Mandulát, Delit, Kata Lyn-t emlegették (pedig ez utóbbiba pont Ti is belefértetek volna).
Ej, de mit tudnak ezek! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Tehuti még 1x jobbulást!!

Maja ne légy beteg!!

pulcsi azt hiszem Te írtad a dmes bababónuszt, tegnap kaptam lapot, kitöltöttem holnap leadom, de nem igazán tudom mi jár érte, olyasmi mint a dm-kártya?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


kemse igen dm-kártyám nekem is van, alattunk van pont egy DM sokat vásárolok ott :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Vigyázz! (pettyes, elálló füllel, nagy műszempillákkal, igazi nőként mindjárt jön)
Kép

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Kész! (a lógófülű és akinek csak a csontja jutott)

Kép Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


kukliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Vééééééééééééééégreeeeeeeeeeeeeeeeeeee!Szijaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


Rajt! (a kis HurkaGyurka, aki ha nem kap vacsit akár taptapját is –ahogy Boti mondaná – megeszi)
Kép
Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


duplikáció vót :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kuklika 2009.11.25 20:20-kor.
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Egy kis beszámoló, személyesen Katától. Lustábbak kb. a 40. mp-nél kapcsolódjanak, ott ered meg a kis bisiarcú, répafőzis, gömböm szája. Tolmácsa mindenkinek van otthon, asszem nincs miről beszélnünk. (hihihíííííí)

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/k ... hGaVCDhCb7

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


szia Kukli még nem "ismerjük" egymást de már mindenki nagyon hiányolt!!!
Csodaszép gyerkőcök!! Karcsikámnak is eláll a füle :) :) és nagyon cuki vele, a füle hegye áll kifelé, mint egy manónak :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Szia Kukliiiiiiii!

Szép a Csipet-csapat! Jók a képek! :)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Halihó!
Üvd minden újnak, réginek, kicsinek, nagynak, fiúnak, lánynak, fogasnak, fogatlannak. Megérkeztünk újra. Köszönöm a sok sms-t, telefont, és a tolmácsolást, hiányolást!
Először is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN KATINAK, KATÁNAK, KATKÁNAK!

Katáról:
-van két új kis fogunk, amit egyenlőre evésre használunk (nem vonatkozik ide anya cicijének csócsálása)
-a fürdőkád a kedvenc helyünk, bárhonnan odatalál a kiscsaj, és ajtót nyitva (na kilincset nem) megközelíti, és visítva örül ennek
-Katus is eszik tejterméket, joghurt, sajt, vajas kenyér
-villámgyors, kicsit furán de mászik, 5-10 mp-ig megáll egyedül, továbbra is óriási kék szemei vannak, végigül 2 óra sétát is a babakocsiban (aztán persze kergethetném, ha nem mindig a nyomomban lenne
- megtanult tapsolni Csupaszem, és fél napa tudja mikor kell pápázni.
lakás: kezdjük belakni, meleg, kényelemes, vannak még tennivalók, de szeretjük
Boti (tudom nem Botitopic, de róla is kicsit) kieresztette utccsó fogát, szerzet sok barátot, abszolút könnyen vette a költözést, bár elég dacos, de én letöröm a kis szarvakat hamar. Jah és felvették a bölcsibe, januártól megy. Messze lesz de muszáj, mert ha nem engedem, nem lesz Katának sem hely, őt pedig így oviba is tovább veszik. Munkahelyhez később közel lesz.
anyósék: csak mert érdemes elmesélnem – kb. 50 m-re laknak, eddig 4x vigyáztak Botira, állandóan füstszagú, mint aki kocsmában járt, és szerintük rossz gyerek, mert nem hallgat rájuk (hümmmmm ez ki hibája lehet), ezért csak akkor vigyáznak rá, ha nagyon megkérjük erre őket. Mind1, csak azt hittem legalább egy héten 3x 1 órát leviszik mocizni a kertbe. Mellesleg a szomszédok nekem vannak ezen kiakadva. Após most épp elment sétálni egy barátjával a környéken de eszébe nem jutott, hogy a 2,5 éves kisunokája szeretne esetleg menni.
Röviden jól elvagyunk, fogaskerekű-zünk, játszizunk, bandázunk sokat, a szomszédok nagyon kedvesek és jó fejek. Kata pedig továbbra is kedves, édes tündérlány, egy nagy adag csintalansággal.
Arra gondoltam, nem kérnék összefoglalót, hanem ha megtennétek, az elmúlt 4 hétjéről mindenki dobna egy mondatot, akár ide akár priviben egy hsz-hez csatolva, természetesen sok képpel együtt, mert irtó kíváncsi vagyok rátok (újakra és kukkolókra is).
Katka pussz Petinek, és köszi a sok kapcsolattartást!
Gyöngyi veled beszéltem nemrégen szintén, de azért dobsz nekem te is képet?
Masut anyud hogy van? Hozzátápi hogy megy? Márti copfos már?
Adryn Nico elindult?
Csibb gratula a teljes gyógyuláshoz. Hörghurut is rendben már? Remélem közös képet dobsz nekem a kis forgósról és nővéréről, hadd örüljenek Botiék. Sminktanfolyam nem indul? Járóka végül mégsem fér el, szval tényleg eladjuk ha érdekel még.
Erpé munka? Neked, Balázsnak alakul? Dissz.-óval haladsz? Ovi? Kata?
Ilda te megint min töröd a fejed? Varrsz? festesz, vágsz? Döme úrfi hallottam négykézlábazik már. Cukipofi! Apával hogy vagytok?
Julcsi hány fogad van? Hadd irigykedjünk! Van még a lakásban bejáratlan terület? Köszi a megkereséseket. Remélem megleptelek ma.
Gabka nektek ovi? Csillagszem kisasszony ki 100-on oly gyors hogy halad?
Bea! Romance? Gondolom Maja már megy mint a villám, hallottam beszél is. Nem semmi a mininő!
Vica, ti hogy vagytok? Panna ovi? Fiúk gyömöszölik egymást? Képzled Botinak megoldattuk a pöcijét a kukidokival. Háááát akik azt mondják eccerű menet, azok azért csak részben mondanak igazat. Mi magán dokihoz vittük, 5 alkalom míg végigkíséri a gyógyulást. Pénteken kezdtük a balhét, még ma is sír a pisinél.

Kristóf, kis huncut uraság hogyan vagytok?
Moncsi, hallottam mi történt. Remélem már túl vagytok rajta fizikailag és lelkileg is. Nagyon nehéz lehetett. Felháborítónak tartom az eljárást, de nyílván ebben a helyzetben ha nincs más választás, ki kell böjtölni otthon a gyógyulást. Reméljük soha többet nem kerültök ilyen helyzetbe. Mi volt végül Lívi baja? Kiderült mire allergiás?
Lizi ült már mint a cövek ha jól emlékszem.
Rszg Máté átállt kevesebb kelésre?
Juji mennek a dolog? Milyen visszaállni dolgozni? Ne várjam?
Banolka? Pulcsi? Anna? Zazzy? Tehuti? Wicca?
Na ez is sok belőlem. Remélem hamar visszarázódom közétek.

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Kukli: Nagyon édesen dumál Kata. :) Peti meghallotta és azonnal megjelent. Pasiradarja jelzett, hogy itt valami jó nő van. Felvettem és visszadumált Katának. Azt mondta, hogy ne csak magyarázz a pusziról, hanem kérem azonnal! :P :oops:

Peti:
- Az egész házat bejárja négykézláb, kedvence a lépcső.
- Szépen áll és megy a bútorok mentén, most már stabil, keveset esik.
- Ezerrel pápázunk! Erre bukik az összes nő 3-99 év között! 8)
- Értelmes szavunk nincs.
- Tapsi-tapsi messze van még.
- HT napi 4 van és szopizik 4-5 ször legalább mellé, de 3 napja kiharapta a bimbómat (krátert fúrt rá :evil: ), azóta csillagokat látok szopinál és megfenyegettem, hogy a következő kráternél jön a tápszer.... :oops:
Éppen gyógyulunk kifele valami náthás-köhögős nyavalyából és 3 hete rosszak az éjszakák. Annyira rossz volt, hogy kineziológushoz menekültem, azóta is gyakran ébred, de könnyen vissza tudom altatni (előtte 2 órákat bömbizett éjszaka.) és most már az éjszakai cicizések is ritkulnak.
Bár szerintem rólunk tudsz, csak szeretek Petivel dicsekedni! 8) :lol:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Hurrrááá!!! Itt van végre Kukli! Csak nem megjött T-apó?
Tök jó, hogy rögtön képekkel, videóval indítottál, pápás Katust megzabálom! :lol:

Tehuti jobbulást neked!
Majának is!

Katka, tök jó, hogy bevált az új szitter, ugye mondtam én, hogy tök jól megoldod majd ezt a problémát is :wink:

Kemse, közgazdász vagyok (Erpével kolléga :wink: ) és hát befektetési területen dolgoztam az elmúlt években, de azt mondom, hogy aki a mai világban azt mondja magáról, hogy profin ért a befektetésekhez, az majdnem biztos, hogy hazudik. :)

Hát lányok sajnos ki foglak ábrándítani benneteket, nem fogok tudni itt általános érvényű profi megtakarítási technikákat mondani, ugyanis nagyon egyéni, hogy kinek milyen az élethelyzete, mik a céljai, kinek mi az ideális megoldás. :roll:

Katka, Erpé, nekünk most ingatlanokból, értékpapírokból és bankbetétből áll portfoliónk. Lassan ugye lakást kéne néznünk, úgyhogy tele leszünk ingatlannal, ami nem a legjobb, de a vidéki birtokokat most csak áron alul lehetne eladni.... de hosszú távon akár még jók is lehetnek.
Nyugdíjas éveinkre meg van nyugdíjpénztárunk (magán és önkéntes) meg páromnak nyugdíjelőtakarékossági számlája (ez sokkal kedvezőbb mint a ny.pénztár, csak erre munkáltató nem fizethet, viszont meghagyták rá az adókedvezményt és kamatadó mentes. Ha ez érdekel vkit bővebben, ebben tényleg szinte profi vagyok :wink: ).

Ha ekkora az érdeklődés, csinálok egy pénzügyi tanácsadó céget, jó lesz gyed kiegészítésnek. Hehe. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Kukli, tényleg sikerült meglepned! :wink: És hihetetlen vagy, hogy tudtál szinte mindenkit felsorolni kapásból! Két lábon járó lexikon vagy :) Nem csoda, hogy mindenki hiányolt!

Rólunk
- az elmúlt 4 hétben megtanultunk hasra fordulni, forogni, körbe-körbe és hátrafelé kúszni, ezekkel a tecnikákkal bárhova eljut már Julcsi, és nagyon csibész, mindig megkeresi azt a kevés helyet, ahol még nincs szőnyeg és vigyorog, mert tudja, hogy akkor fel fogom venni és arrébb teszem :)
- fogunk továbbra is 6, de már hetek óta kandikál 7-8., szenvedünk vele, ennek megfelelően éjszakáink nem annyira fényesek (1-2-3 szopi, de alszik vissza rögtön)
- Julcsi már nem alszik el cicin, hanem az ágyában egyedül ügyesen
- HT-vel nem nagyon haladunk, bár pont az elmúlt napokban mintha kicsit jobban menne, a kölesgolyót imádja, de még cicizik rengeteget
- egyre többet vigyorog és egyre többet eljátszik egyedül, de még mindig borzasztóan anyás, fél az idegenektől

Betegek még nem voltunk (kis náthát leszámítva), és nagyon várjuk a következő talit!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok,

na tőlünk is ismét egy kis életjel :D!!

De mindenekelőtt: MINDEN KATALINNAK és KATÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Petihuszárnak Boldog 9.-et!!!! (lassan érettségiznek ;)!!)

Nálunk van jó és rossz is :? . Sajna nálunk is játszik a hörghurut (látom Csibbéknél is volt/van, sorry nem olvastam vissza, csak ezen az oldalon volt rá utalás), a dokinéni váltig állítja, h tüdőgyuszi, bár a hétfői röntgen negatív volt .... tudnám hogy a bánatban "jutottunk" ehhez hozzá???? szval most szedünk antibiotikumot, hörgőtágítót, köptetőt, ezenkívül sterimar és porszívózom az orrát. viszont péntek óta nagyon sokat gyakoroljuk a 4kézlábazást és tegnap óta pápázunk pápá szócska kíséretében :lol: :lol: :lol: !!!!

Kata nagyon édesen magyaráz !!! :lol: :lol:

ja igen, HT: hát nálunk már csak estétől reggelig van szopi, napközben már egyáltalán nincs. brokkoli és karfiol a favorit. joghurt nem ízlik neki (egyelőre), szerintem fura neki, h hideg. de a vajas kenyeret (is) imádja!

nem tom hogy csináljátok, h mindenre van időtök és még a gép elé is tudtok jönni?! megpróbálom összeszedni magam és újra bekapcsolódni, mert így nagyon car ... :cry: . amikor még a pocakomban volt Bálint, milyen sokat jöttem, függő voltam! most meg ... ?!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


no és én is dobok egy pár képet, mert már régen büszkélkedtem:
Kép
Kép
Kép a spenótot is nagyon szeretjük!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


ezek az összefoglalók nekem is jól fognak jönni :D:D:D:D!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Hát csajok, most, hogy vagyok, még jobban hiányoztatok.
Zita nagyon édes az avatar, és Julcsi nagyon okos csaj, igazán profin gurulhat, ha be tudja már lőni az „anyaittúgyisfelvesz” sávokat. Kép Drukk, hogy az új fogak gyorsan kint legyenek. A vidéki birtok olyan ewing-osan hangzott, de hát hétvégén vhol néztünk egy Dallas részt, biztos azért.
Katka én imádok Petiről (is) hallani, bár remélem képeket is dobtok majd, ha időtök engedi.
Lépcsőzés profi lehet. Kíváncsi lennék Katus hogy nyomhatja. Botiról is véletlen derült ki, hogy megy neki. Ma felmászott Katus Bobó kiságyába, ez jó jel arra, hogy Petivel nem csak bútorfogócskát nyomhatnának, hanem lépcsőzőset is. Kép
Wicca jobbulást nektek!
Qenn-bee rólad már hallottam, csak jókat, biztos hamar megismerkedünk. Fülek miatt nem vagyok megijedve, kicsit elállhatnak, az sem baj. Imádom ahogy van, sztem gyönyörűűűű csaj, iszonyat mosolya van. Kornél vonalzós képe nagyon vagány, Karcsika pedig nagyon husi. Remélem látok róla majd nagyobb képet is.
Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Wicca, de jó, hogy te is jöttél! Bálint nagyon jóképű nagyfiú! Micsoda szempillák az utolsó képen! :o
Betegséget sajnálom, mielőbbi jobbulást! Pápázás nagyon édi lehet! :D

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


kukli végreeee!! már nagyon vártunk !! kata nagyon édes :)
jövőhéten megyünk vizsgálatra Pestre, mert itt semmi nem derült ki!! szarnak rá

wicca te is hiányoztál ám :wink: bálint nagyon helyes kis pasi

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Húúúúúúú! Itt van Wicca is! :P Ez a meglepetések estéje! Pedig a Mikulás még arrébb van! :lol:

Wicca: Csak úgy tudunk netezni, hogy másra nem jut idő. ;)
Bálint micsoda nagyfiú és gyönyörű!!!!! :P 8) Jobbulást szegénykének! :? Gratula a négykézlábhoz és a pápához!

Legközelebb jövök ki lesz még? Mamacsibe? Tencsi? Irita? Tessza?
Gyertek csak! :D

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Kukli, azért nem olyan texasi féle rencsekre kell gondolni :wink: Zalában (ahol mindenkinek van egy hegye :wink: ) így mondják, hogy birtok :lol: :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


hoztam pár képet is

Kép
Kép
Kép

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Van valakinek tapasztalata egybként a Svábhegy kórházról??

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Szia kukli!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyönyörű a kis névnapos!!!

És wicca, Bálint!!! :shock: Gyönyörű kispasi! :)

Az én összefoglalóm:
Döme:
- mint kiderült, kúszik, de ez csak a szakirodalom újraértelmezésének köszönhető.
- négykézlábazik
- tapsol és mondja hozzá, hogy tati
- a pápá kezd alakulni (de csak a mozgás, a hang nem)
- van humorérzéke
- egyre inkább rájön, hogy anya akkor nem nyűgös az ébresztőért reggel, ha nem hisztire, nyavíkolásra kell ébrednie, hanem kópéságra, mint pl mellbimbócsavarás, hajhúzogatás 8)
- eszik rizst is, mint a nagyok! :D

lakás penészedik, én meg varrok ezerrel, tessék visszakeresni, és megdicsérni a kanapénkat! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Zita, azt hogy csinálod, hogy már nem cicin altatsz, SŐT, önállóan alszik el Julcsi? :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


szia kukli!!!

szóval akkor bemutatkozom :) elsőnek a hivatalos rész :) Bettinek hívnak, 32 leszek januárban, egy 7 és fél éves elsős nagyfiam van és egy nagyon nehezen jött Karcsikám, akivel a babavárás időszaka is elég zűrös volt, vérezgettem, keményedtem de a fő, hogy már itt van :) töritanár lennék általános suliban, ha lennék, mert, hogy Korni asztmás és kiírtak vele.

Karcsiról: Még a forgáson kívül nem igazán akar mozgolódni, már aggódtam egy sort emiatt, de Nemlajos és Bababi -manócskája is lusti, így megnyugtattak :)
Ht-vel most kezdünk haladni, eddig szinte csak szopi volt :)
4 fogunk van 2 készülőben, ahogy az ínyét elnézem :)

Képeket töltök, a többiek már látták szerintem de csak ezek vannak a gépen és a kábellel ami átjátszik fényképezőről vmi gond van..

Kép Kép Kép Kép

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Kedves Katalinok, Katák, Katkák, boldog névnapot kívánok mindannyiótoknak! :)

Katka, lehet, hogy jobban jártál ezzel a szitterváltással, szuper, hogy biztonságban érzed a gyerekeket a szitternagyival.

Bea, Maja fülbevalója azért látszik, legalábbis az első képen. :)

Erpé, nekem azért nem jó a mozi, mert Márti nagyon gyakran ébred és csak én vagyok jó neki többnyire. Van, hogy éjfélig 2-3-szor is ébred, bár ez ritkább, de egyszer mindenképpen, éjfél körül meg tuti biztos, hogy kel. Próbáltam adni neki este valami laktatóbbat, de nem változtat rajta, most pl. pár napja kajasztrájk van, tehát én vagyok szinte az egyedüli kaja. A dnetinox picit segít, picit kitolja az alvások hosszát, de így se az igazi. Most nem mennék el nyugodt lelkiismerettel.
Párodnak drukk a munkahelyajánlathoz!
Papillon, tiédnek is!

Moncsi, van párodnak valami kilátásban, mármint munka? Gondolom, nézelődik, keresgél.

Banokla, ez nagyon szép, ez a család "örökbefogadás". Mégis, hogy történt? Anyud annyira megszeretett egy családot, hogy a nagymamájuk lett?
Gergőnek nagy cuppanósat küldök, hogy ilyen ügyes volt az ovikiránduláson. :)
(És végre tudom, miért vagy Banokla :D)

Zazzy, sikerült megnéznem a képeket. :)

Kemse, puszi Hanna homlokára. Tali nekem mondjuk talán a péntek a legjobb, a többi nap pedig megoldható, ha akkor lesz. Csak jussunk gyorsan közös nevezőre.

Kukli, hát véééégre! És milyen belépővel jöttél!!! :D
Rólunk: anyum keze szépen javulgat, ránézésre már nem is látszik, hogy el volt törve, gyógytornára jár vele. Ht megyeget, volt kb. 2 hét, amikor Márti lelkesen evett, most pár napja pedig kajasztrájk van, 1-2 falatnál többet nem nyel le. Még mindig 2 fogacskája van, várjuk a fölsőket. Éjszakáink emiatt kicsit gázosak néha. Megyünk majd vérvételre, beutalónk már van, csak el kellene menni. Holnapra terveztük, ha kell időpont, akkor időpontot kérünk, ha nem kell, akkor megejtjük.
Egyébként kúszik, négykézlábra áll, kutyázik, és az esti szopi közben állandóan fel akar állni az ágy szélébe kapaszkodva, néha lépeget is oldalra a faliszőnyeg rojtjai felé. :)

Tehuti, jobbulást! Hogy vagy?

Wicca, Bálint nagyon helyes fiú! :shock: :D

Masut
masut
 
 


én miért nem emlékszem banokla nevére, meg az örökbe fogadásra? :shock:
Visszakeresek!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


nemlajos ez nekem új!! MI van ??? :shock: :shock:

Masut sajnos még nincs de keresgél folyamatosan.

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


no, visszakerestem, az az egy mondat valahogy átugródott! Pedig majdnem most is, mert csak átfutottam, hogy igen, ezt olvastam, még reagáltam is, de aztán nem hagytam magam.
De a név még mindig nem... asszem, itt valami rejtett műveletlenség lehet a háttérben :oops:


öhh, moncsi, mit nem értesz? :D

apropó, ezt láttátok?
http://index.hu/belfold/2009/11/25/az_o ... ztalypenz/
hát kapja be az ombudsman, és azonnal legyen ofő, vagy iskolaigazgató!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Masut az első képes fülbevaló azt pont a régi. az egy kicsit vagányabb, merev jellegű, az új pedig igazi nőcis rózsaszín kővel :lol:

Kuklika, üdv újra itt, már nagyon hiányoztál, köszi az imádnivaló képeket, és a többieknek is, Queen B neked pont írni is akartam, hogy rólatok még alig láttam, főleg tesós fotót nem, és milyen jóképű az apuka is, pedig én ritkán mondok ilyet Európai típusú emberre, nekem ő is egy színészhez hasonlít :lol:

Viszont ami rossz hír Majának megy fel a láza, fürdés után volt 38,
(S.O.S ELSŐ GYEREKES ANYUKÁTÓL)
és egy kérdés mindenkihez, kapott egy fél Germicid kúpot, ha tovább megy a láz ebből lehet még egy felet adni??
és félek, hogy elalszom, nem veszem észre, ha felmegy, tud ez nagyon hirtelen felmenni, virasszak? most először lázas :oops:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Masut: Babák akkor nem szoktak enni, ha fogzás van (ilyenkor Nurofenes fecskenővel pépes kaja mehet ;)) vagy ha fáj a torkuk.... :roll:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


nemlajos: az örökbefogadást!!:D:D:D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Bea: már lehet egész Germiciedet adni, szerintem a fél már kevés. Add be a másik felét is.
Ha azzal együtt sem megy le a láz 2 óra alatt, akkor adhatsz Nurofent (2,5 ml) is. A lényeg, hogy más legyen a hatóanyaga, mint a Germicidnek, nehogy túladagold.
Szerintem egy egész germicidtől le fog menni.

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Bea én cska fél kúpot szoktam adni, szerintem nem lehet ilyen sűrűn. inkább váltogasd a nurofent és a kúpot...

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: