[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

kemse milyen pontért rohansz a dm-be? :roll:
párom ott tanít az Őrsnél az Álmos Vezér Gimiben :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


kicsinyítettem pár képet, annak tiszteletére, hogy új fülbevalót kaptunk, bár ez a képeken nem látszik :lol:

játék
Kép Kép
fogat mos, olvasással egybekötve :lol:
Kép
:)
Kép
kajáért kuncsorog :lol:
és meg is kapja:): Kép Kép Kép ellopott egy szaloncukrot :lol:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Maja nagyon cuki!!! :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 

 
 

Sziasztok!

Nemlajos, írok mindjárt pü-t, nem felejtettem el, csak párom most nézte meg a fotót, hát nem mondott sok jót a penészedésre.
És én is kiváncsi vagyok, miket alkotsz. Jövő héten én is előkapom végre a varrógépet.

Kemse, jövő kedd után nekem jó a tali. És köszi a helyszínfelajánlást. ha nem bírod, max tényleg átmegyünk IKEAba.
És ha már tali, meg jövő hét. Gabkával beszéltük, hogy jövő héten el lehetne menni moziba.

Csibb, hú, hát én sem tudnám hogyan kell okosan reagálni egy ilyen műtét után. Ne legyen bántó, lesajnáló, de ugyanakkor nemtörödőm sem...
Inhaláló tök jó, mi most csütörtökön megyünk Samuval újra a pulmonlógiára (ugye havonta kell menni kontrollra), és rá fogok én is kérdezni.

Anyagiak és tesó. Nekem az a tapasztalatom, hogy a második gyerek már közel sem jár akkora kiadással, mint az első. Persze addig sem dolgozol, és ez időleges kiesés. De nem kétszer annyi a költség, semmiképp. Mondjuk ez főleg kiskorban igaz, most nem kellett újra kiságyra, pelenkázóra, ruhákra, babakocsira, autósülésre, játékokra, stb költeni. Persze ez később már nem lesz így, pláne, ha különórák, meg más sportág-hobbi lesz, de addigra azért már én is újra dolgozni fogok.
Ja, és nálunk is van életbiztosításos megtakarítása a gyerekeknek, csak nálunk 18 éves korukig... Mire ők felnőnek nem lesz ingyenes felsőoktatás (bár már most sincs), és remélhetőleg valós alternatíva lesz, hogy külföldön szerezzen diplomát. Én ezért kötöttem. Ha pedig nem akar továbbtanulni (ki tudja, hogy dönt), akkor meg max lakásalap lesz, ahogy Katka is írta :)
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


ó, ezek az életbiztosításos megtakarítások, meg egyebek engem is érdekelnének, ha valaki esetleg felhomályosítana ilyenekkel kapcsolatban :)

Maja édi! :D

erpé, köszönöm, várom!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Bea, Majasorozat szuper! Édes ez a lány, és olyan nagy már!

Nálunk ma (is) apa vitte Samut oviba, próbálom ezt rendszeresíteni. Elég nekem délben felcuccolni Katát és menni érte. Reggelente elképesztően nehezen készülünk el...
Éjszakánk katasztrófális volt, szerintem óránként kelt Kata. Pedig szerintem most nincs fog készülődőben... Vagy legalábbis nem látom.

Nemlajos, nem is írtad, hogy meggyógyult-e Döme szájpenésze. Én most Kata szájában láttam valamit, de nem engedi megnézni, h mi is az. A szája sarkánál belül mintha fehér lepedék lenne, de pl a szájpadláson, nyelven semmi sincs... Remélem, csak tejmaradék.

Masut, neked mostanában miért nem jó a mozi?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Erpé akkor van vmi a levegőben, mert Karcsi is ébredt sokszor, nem értem -éhség nem lehet, tegnap tényleg pukkadásig etettem...talán a foga nem tudom, de az egész éjszaka összefolyik, fél2kor néztem meg az órát, 5 előtt és utána én már vissza sem aludtam 7ig akkor kelt Korni..most bezzeg alszik, nem tudom meddig..

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Szép reggelt! :P

Itt süt a nap.... Nagyon jól esik... Tiszta tavasz. :P

Tali: Én ezt most kihagyom. Peti taknyos és köhög és nekem is folyamatosan gond van a torkommal. Inkább nem fertőzünk meg senkit.

Mozi: Jaj, de jó lenne... :roll: Nekünk javultak az éjszakák, de Peti többször kell és vissza kell simizni és csak engem fogad el. Ha apja ugrik, neki elkezd ordítani.... :shock: :shock: :shock: És utána fél óra megnyugtatni.... Szóval nem tudok elmenni egyenlőre. Bár még jövő hétig történhet csoda, nem???

Nemlajos: Szerintem Zita köztünk a pénzügyi zseni. ;)
Ezt a gyerekeknek szóló megtakarítást havonta kell fizetni, te határozod meg a lejáratot. Eldöntheted, hogy indexáltatod vagy sem. A végén lesz belőle néhány millió (attól függ mennyit fizetsz havonta) és az szabadfelhasználásra kifizetik. A legfontosabb számomra az egészből, hogyha túl korán meghalok, akkor ezt a biztosító fizeti tovább és a gyerekeim magkapják 18 éves korukban, szóval mindenképpen lesz egy pici alapjuk az életben.
A legtöbb biztosítónak van ilyen konstrukciója.
Egyébként meg szerintem (de én amatőr vagyok) megtakarításokat, befektetéseket úgy kell kialakítani és fizetni, hogy nyugdíjas korodra normális életed legyen (ne halj éhen és ne a gyerekeidnek kelljen eltartani.) Szerintem ehhez egy 4-5 pilléres megtakakrítás szükséges. Mint például: Nyugdíj, Magánnyugdíjpénztár, Életbiztosítás (megtakakrításos) stb....
A megtakakrításos Életbiztosítás olyan, hogy fizet halálra a kedvezményezettnek, de van futamideje (mondjuk 30 év) és ha lejár, akkor X milliót megkapsz. Aztán lehet külön extrákat kérni. én például fizetek külön rettegett betegségekre (rák stb.) és ha beteg lennék, akkor kapok extra pénzt, ami szerintem fontos, mert ha ilyen van, akkor kiesek munkából és iszonyat pénz a kezelés....
Ennyi jutott eszembe. Ha komolyan érdekel, szerintem keress meg egy ügynököt, csak vigyázz, mert bármit eladnak..., akkor is ha te nem is akarod.. ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Kedves Pappilon!
Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!


Kedves Kata baba (Erpé)!
Nagyon boldog Névnapot Kívánok!


Kedves Kata baba (Kuklika)!
Nagyon boldog Névnapot Kívánok!

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Most beszéltem Kuklival és ő is
Nagyon Boldog Névnapot Kíván az összes Katának és Katalinnak!

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Moncsi: kh-i ellátás kerül „papíron” ilyen sokba
Katka: Először is: BOLDOG NÉVNAPOT NEKED ÉS AZ ÖSSZES KIS KATÁINKNAK!!!!! Sajnálom, hogy sok a meló, de legalább van money. Lizi is pápázik, na még nem olyan profin, a tenyerével még nem, csak kart lendít, remélem nem Hitlert üdvözli :-D
Csibb: nem tom apud milyen, de úgy kell reagálni rá, apuval biztos, najó nem rögtön, de viccelődnénk vele..de ez nagyon egyéniség függő.
Tehuti: sajnálom apud és irigy Korfuért :-D Mit olvasol?
Joe: te ilyenkor főzöl?
Katka: én puki miatt nagyon soxor voltam ájulásig rosszul oviban, alsóban…. Nagyon örülök, h nagyi jó szitter
Kemse: mért utálná két testvér egymást kicsiként??????????
Bea: majának adsz szaloncukrot fogmosás után??? :-D :-D :-D Nagyon cuki, cserfes kis csaj.
Csibb: nem írtak nektek receptre inhalálót, mert akkor még sokkal olcsóbb lett volna….
Kezdem szarul érezni magam, hogy nem tudunk kötni Lizinek biztosítást….pedig nagyon szeretnék, de ott lesz neki a házunk, nekem sem volt biztosításom, tesóimnak se, aztán így is mehettem volna ösztöndíjjal külföldre, csak pasi miatt maradtam, ÉN HÜLYE!!!!

Köszi a köszöntéseket!!!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


hú tényleg Katka :) mennyi Kata!!! Boldog Névnapot az összes kicsike és nagy Katinak!!!! :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Pappilon: Szerintem ez a biztosítás abszolut, de nem kötelező elem a boldog gyermekkorhoz és a kiegyensúlyozott felnőtt léthez.... Én ilyen túlaggódós vagyok... :oops:
Ja és nem kell születéskor kötni, lehet 5 évesen is.... Akkor már biztos dolgozol, akkor is ha van tesó.... És 2 fizuból könnyebb lesz az élet...

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka, nem akarok az anyagiakon lovagolni, meg nem is panaszkodás képpen írom, de ha így maradunk péézileg, akkor csk a legszükségesebbeket fogja Szonja megkapni. Extrára nem marad....Úgyh, azt, h mindent megkap, el lehet felejteni. Mondom, hó közepén elfogyott a pénzünk, és kajára nem költünk. Autót anyósék tankolták meg....Már kértünk kölcsön tőlük....Szóval tényleg nem állunk fényesen, meg kell tanulni jobban beosztani, mert így kifolyik a kezünk közül. Téma lőve, nem hozom többet szóba! Éhen nem halunk, szeretjük egymást, ez a legfontosabb... :wink:

A könyvem címe: Párbaj. Két fiúról szól, akik 1900 vhányban születte, egyik gazdag, másik szegény...Útjaik keresztezik egymást. Nekem nagyon tetszik.

Mi start számlát nyitottunk Szonjának, akkor is mondták, ha min. 5ezret fizetsz havonta és meghalsz, akkor a biztosító fizeti tovább. Ennyit nem tudunk rátenni, úgyh nem biztosítóztunk.

Katiknak boldogot!!!!!!!!!

Maja igazi bombázóóóóóóóóóóóó!

Én köhögök, Tomi este lázas volt.....Remélem nem pukkanunk le...

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Tehuti: Nem a pénz folyik ki a kezeid közül, hanem kevés a GYED, nem elég semmire. Ne magadat hibáztasd. Minden iszonyúan drága, fizetésemelés sehol sincs, sőt örülhetsz, ha van állasotok.... Xar ez az egész helyzet, de lesz jobb és Szonjának jutni fog mindenre, ami kell. Sokkal talpraesettebb vagy te annál, hogy ne teremts mindent elő a gyerekednek. ;)
Látod én visszarohantam dolgozni, de van már 2 nagy, akik így is jóval kevesebbet kaptak az elmúlt másfél évben, mint előtte és annyit már nem is fognak, mivel már 4 gyereket tartunk el és ugye nekem is egyre kevesebbet ér a fizetésem, de szerintem is fő a szeretet, aztán bízzunk abban, hogy találunk még jobb legelőt. ;)

Pulcsi: Én is tök szegényen nőttem fel, legalábbis azt hittem, pedig azért voltak saját új ruháim (legalábbis néhány) ... :shock: De maximálisan igazat adok Neked ebben, hogy nem az új ruhától lesz bolog a gyermekkor.... És ahol egynek jut, ott jut többnek is. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katka22 2009.11.25 10:00-kor.

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


anyagiak :)Jaj az én párom olyan de olyan smucig és spórolós hogy hihetetlen, már néha röhögök rajta :) szerencsére azért ezt tudja is magáról és általában sikerül meggyőznöm, komoly érvelés után, hogy erre és erre stb. márpedig szükség van..., képzeljétek kiszámolta, hogy mennyit spóroltunk azon, hogy én a babavárás alatt és azóta, hogy magvan Karcsi nem nagyon tudtam új ruhákat venni, mert nem mászkáltam..na igen azért azelőtt voltak kis beszerző körútjaim :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


ezt a pénztelenséget én meg biztos azért élem meg érzékenyebben, mert mi meg elég jó körülmények között nőttünk fel tesómmal.
Mi is bizakodunk, h lesz jobb is idővel.

Betti, mi meg az a baj, h nem vagyunk spórolósak. Ezért nem marad lóvé. Na de majd most!!!!! :wink:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


.v

Kép
tuncikeh
 
 


Tényleg :) Boldogot minden Katánknak! Nagynak és kisebbnek!
erpé
 
 


bocsicsak lent vagyok a barátnőmnél és véletlen az övén irtam ugyhogy megpróbáltam törölni


szóval az anyagi gondok sajnos nekűnk is előjöttek..főleg most hogy nincs munkája a páromnak.elég nehéz így, ésjövő hónapba még rosszabb lezs....sajnos

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Sziasztok!

Minden Katalinnak és Katának nagyon sok boldog névnapot!!!! Szeretnélek benneteket egy kis versikével köszönteni!
Névnapodon ezer áldás érjen,
öröm és szerencse örökké kísérjen.
Bú, és bánat téged
Messze elkerüljön,
Vágyad, álmod teljesüljön!!!!!
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!

Tesó téma: Mi 4-en vagyunk testvérek. Anyu takarítónő volt, apu leszázalékolt. Ennek ellenére azt mondom nem szenvedtünk semmiben sem hiányt. Tanulhatott mindenki, aminek akart. Nagyszüleink idősek voltak, és hát anyuék 7-en, apuék 4-en voltak testvérek, támogatás nem volt ugye onnan sem. Soha nem mondták, hogy nem mehetünk, kirándulni, vagy ide, vagy oda, mert nincs rá pénz. Nem mondom, hogy mindig divatos ruhákba jártunk. Azt gondolom, hogy ha felajánlották volna, hogy vagy szűkősebben testvérekkel, vagy gazdagon egyedül élhetek, hát biztos, hogy a tesókat választottam volna. Én úgy gondolom, hogy nincs az a pénz, ami a tesót pótolná. Arról nem is beszélve, hogy ha van tesó, akkor megtanulod megosztai a dolgokat, és rájösz, hogy nem körülötted forog a világ. Nem leszel önző, irigy, mindig magadat rakod az első helyre, hanem tudsz lemondai. És igaz az is, hogy a szeretet megtöbbszöröződik. A társadalomban is egyszerűbb beilleszkedni, és nem beszélve arról, hogy elviselhetőbb a természete munkatársak szemszögéből. Persze mindig van kivétel!!!! Én nem akarom az egykékre ráhúzni ezeket a tulajdonságokat!!!! Ne hogy meg sértődjön valaki!!!!
Férjem is és én is mindig nagy családot akartunk. ÉS szerintem nem azon múlik a boldogság, hogy mennyire dús az a bizonyos legelő!! Persze mi is szeretnénk amit csak lehet, és szükséges megadni a gyertrekeknek. De nem mindent, amit csak -bocsánat a kifejezésért "elfingja magát".
Tesó kapcsolat: szerintem ez nagyban függ rajtunk a szülőkön. Ha megkérdezel egy rossz testvér kapcsolatban élő embert, hogy mi a probléma. Az esetek többségében az a válasz, hogy bezzeg a tesómat jobban szerették a szüleim, Ő több mindent kapott, neki mindent lehetett, stb, stb. Kb 4 éve "fogadtak" anyuék "örökbe" egy családot. Úgy tekintjük őket,mint testvéreket. Ha kapunk anyuéktól valamit, eleinte megkérdeztük, hogy ők is ugyanannyit kapnak, mint mi, mert ha nem akkor nekünk se adjanak. Anyu egyedül neveli, iskoláztatja az öcsémet nyugdíjból, de karácsonykor minden unoka egyforma ajándékot kap. Nincs kivételezés. Nem úgy kell elképzelni, hogy el vagyunk áraztva. De így vagyunk nevelve, és ez így jóóóóóóó!
Bocsánat nem akartam megbántani senkit, és ez az én véleményem...

banokla
 
 


Banokla én Kornélon látom, hogy bizony sokáig egyedül volt, megszokta, hogy minden figyelem rá irányul, ha kap vmit az csak az övé..Karcsi már biztos más lesz, és Kornél is "alakul" majd idővel..remélem :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Katalinokat, Katákat sok boldog isten éltesse sokáig!!! :D

Sziasztok!
Csatlakozom az érdekes éjszakájúakhoz!
Döme egészen addig prímán aludt, míg én le nem feküdtem, rá 10 percre felébredt, fél óra alatt visszaaltattam, aztán 10 perc múlva megint fent volt. Úgyhogy jött közénk, de ott se aludt túl nyugodtan...

erpé: igen, pont egy hete már nem találtam a szájában foltokat. Egyébként a szájpadlásán Dömének sem volt, a nyelvén is csak 3-4 kis, tűhegynyi pötty.

katka: jók ezek a megtakarítások, de ha arra gondolok, hogy most annyira lent vagyunk, hogy a Zuram életbiztosítását is felbontottuk, mert kellett a pénz... Mondjuk valamit biztos akarunk kötni, csak KICSIT jöjjünk már egyenesbe (na, most elbőgtem magam...)
Hihetetlen, a Zuram mérnök, jól keres, nem költünk húsra, nem költünk új ruhára, cipőre, nem járunk moziba, színházba, nem veszünk (pénzből) könyveket, nem veszünk új játékokat, alap zöldségekre sem költünk, és kb. havonta a szüleink töltik fel a készleteinket.
És MÉGSEM jövünk ki a pénzünkből...! :(

hm, látom, tehuti ugyanígy. Oké, akkor ne panaszkodjunk! Különben is, megemelhetném a seggem és varrhatnám a meggymagpárnákat, csak persze egyből rávágom, hogy látom a meskán, teszveszen, hogy mennyi varrni tudó kreatív anyuka van, ki költene az enyémre?

jé, tehuti, ezt a startszámlásat nem is tudtam! Még azt sem nyitottuk meg... Meddig lehet?

moncsi: tényleg, mi újság a barátnőddel, tuncikeh-vel?

banokla: én is próbáltam már azzal jönni, hogy de hát minket is, meg a nagyszüleinket is, csak tudod, sajna ma baromi erős a társadalmi nyomás, hogy fogyassz. Ma már nem azon van a hangsúly, hogy van-e farmernadrágod, vagy hogy márkás-e, hanem hogy van-e nyelvvizsgád az érettségire, de persze magántanár kell hozzá, meg ki tudsz-e külföldre menni tanulni egy kis időre, és van-e mobilod, amin elérhető vagy, és van-e jogosítványod, és kocsid, stb, stb, mert ha nincs, kevesebb az esélyed jó munkahelyet találni.
És mindenki azt szeretné, a gyerekének majd jobban menjen a szekér. És félünk, hogy a lehetőségeket vesszük el tőle, ha nem adunk meg mindent, amit felsoroltam, meg még ami eszembe sem jutott :(

Ennek ellenére én még legalább egy babát szeretnék, és ha esély van, akkor inkább kettőt. Mert ez az első olyan dolog az életemben, aminek valóban van értelme...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Helló Mindenki!

Nem győzlek titeket követni :shock: :shock: :shock:

Először is minden Katának és Katalinnak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!

ANyagiak:baromi nehéz :( :( Az én uram 3 műszakban dolgozik+mellette fényképez,és 1 éve én is újra elkezdtem ugye tanítani,mert egyszerűen 1 gyedből+az uram fizujából nem jönnénk ki.Most így jó,de baromi sokat kell tennünk érte és így sem dőzsölünk,hanem szoros a gatyaszár :( De szeretjük egymást és ezt a két tündért semmi pénzért nem adnám,sőt,szeretnénk még legalább kettőt bevállalni 8) 8)

Tehuti
Szupi a naci és gyönyörű a kislányod!

Katka
Peti,hát isteni pofa,olyan kis karakteres arca van :wink:
Vendég
 


Igen sajnos ez a pénzügyi helyzet elég általános most Magyarországon, talán még általánosabb, mint ez előző években volt, és nem is biztos, hogy csak az alacsony Gyed miatt, sajnos nagyon lefelé halad az ország, egyre nagyobb a szegénység, reméljük ebből kifelé haladunk!!
Nekem is, mint egyedülálló anyának volt két lehetőségem, vagy fizetem a számláimat és nyomorgunk, gyógyszerre és vitaminokra se telik, vagy nem hagyom kifogyni a pénzt hónap végére, és Majának minden, de akkor nagyon fontos számlák nincsenek kifizetve, szóval eladósodom és kezdhetem az adósság rendezését, amikor elkezdem dolgozni, ha egyáltalán kapok munkát, és én az utóbbit választottam természetesen, nem hagyom kifogyni a pénzt, és mindent megkap Maja, de ahogy Tehuti is írta, nem számít, mert boldogok vagyunk, és a világon senkivel nem cserélnék, mert így vagyok elégedett az életemmel, ahogy van :D

Nagyon sok boldog névnapot minden kicsi és nagy Katának!


Köszönöm Maja dicsiket, átadtam neki.

És a nem túl jó hír, voltam vissza az orvosnál, Maja vérszegény, írtak fel neki gyógyszert(2000). És napi 2X kell adni az egyiket, a másikat nap1 X, a jó hír a rosszban, hogy nem nagyon, csak 2 hónap múlva kell visszamenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bea1978 2009.11.25 12:40-kor.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


nemlajos a párom szülei nekünk is segítenek ahol tudnak, és ráadásul a párom nővérét és lányát is támogatják aki még közel az ötvenhez is segítségre szorul anyagilag. Szóval szerintem kevesen vannak akik úgy jönnek ki a pénzükből, hogy még marad is hó végére...

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Bea
Látod,milyen jó,hogy a doki elküldött vérvételre?
Nagyon szép kislány Maja és szép a fülbevaló is.
Képzeld,most szombaton,ahogy voltunk babauszin,volt ott egy anyuka,szintén félvér babával,azt hiszem kisfiú,rögtön ti jutottatok eszembe és az oktató mondta,hogy ő is egyedül neveli a babát :shock: :(
Vendég
 


Sotske, én nem a párom hibájából nevelem egyedül, én akartam annak idején külön élni.
Tényleg jó, hogy elmentünk orvoshoz!!igazad van

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Katka, Papillon, Kata Éva és Kata Nina nagyon boldog névnapot nektek! Nem hagytam ki senkit? És mindenki ma ünnepel? (Nekem van egy Kata barátnőm, ő áprilisban...)

Katka, köszi a pénzügyi zseni címet, hát azért ez túlzás.
Én nagyon biztosítás ellenes vagyok, én biztos nem kötnék megtakarítási életbiztosítást, mert félelmetes, hogy mit le nem nyúlnak belőle a biztosítók. A kockázati az még oké.
Persze ehhez hozzátartozik, hogy mi a párommal mindketten jól tudunk spórolni, nem kell hozzá ürügy, hogy félretegyünk. Azt belátom, ha valaki másképp nem tud félretenni a gyerekeknek, akkor azért van haszna egy biztosításnak is. Mindenesetre nekünk nincs, mi más módját választottuk az öngondoskodásnak :wink:

Nálunk pont fordítva van amúgy, mint Tehutiéknál, mindketten, főleg a párom elég szerény körülmények közt nőttünk fel, ahhoz képest most sokkal jobban élünk. Egyelőre legalábbis. Persze azért engem is szívenütött a gyed "óriási" összege. :twisted: Nekem még fura, hogy ezentúl ha kell valami, akkor a páromtól kell kérjek pénzt, persze tudom, hogy hülyeség, mert ez a természetes, lehet hogy csak azért érzem így, mert nem olyan rég vagyunk együtt :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Na már hőemelkedésem van basszus.....Fájnak a lábaim is....jajajajaaj...... :cry:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Tehuti, csak nem az új infulenza tünetei :o ? reméljük nem!

Szerintem nagynénémék átestek rajta, keresztfiam alig bírta a kezét felemelni olyan gyenge volt, teával is úgy itatták, de már jobban van a család, viszont az ő osztályából is sok gyerek beteg lett. Hétvégén beszéltünk telefonon, akkor mondták.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Bea nem jó hír, hogy Maja vérszegény, de jó, hogy a lelkiismeretes dokibácsi elküldte vérvételre, és rendbe fog jönni!!!

Tehuti jobbulást!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Jaj, pici Maja! Reméljük, hamarosan javul a vérképe!

Döme most eszi az első felnőtt-kajáját, főtt rizst, cukkinival, brokkolival, mellehússal :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


gratula Dömének!!! :) Karcsika pedig megevett egy fél üveg spenótot pulykamellel és nem lett minden olyan körülötte fél méteres körzetben, azaz ETTE, mi van meghallotta a dokinénit? :shock:
Megpároltad és leturmixoltad?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Tehuti: Ajjaj. Nálunk már járt ez a vírus. Ágica volt benne. Az első éjszaka volt nagyon rossz (magas láz, lábfájás és fejfájás) utána fokozatosan javult. Csillapítsd a lázadat, hogy nagyon ne menjen fel.... :?

Betti: Örülök, hogy Karcsika végre falatozni kezdett! ;)

Bea: Maja fotók nagyon édesek és sajnálom a vérszegénységet. :? Remélem egy-két hónap és túl lesztek rajta....
Eladósodást én is ismerem. Pedig korábban soha nem volt hitelem...
Már van olyan hitel, amit törlesztek, decemberben indul még egy hitelem és a családban is van tarozásom, azt januártól nyögöm.... Hát ez Gyedből nem menne. Nem is lenne elég.... :evil:
Legalább 2 év lesz mire egyenesbe jövök....

Zita: Na látod, hogy értesz hozzá.... :)
Pénzkérés problémát megértem. Engem nagyon zavart, hogy Petiapu tart el minket, pedig egy hang nélkül tette... Azt hiszem én túlságosan független, autonóm (vagy mi) nő vagyok. Én szeretem, hogy van saját fizetésem és nem szeretem, ha más tart el. (Én marha!)

Nemlajos: A mocskos anyagiak.... Szerintem kreatívkodj bátran és biztos találsz vevőt is. Nem olyan nagy ügy a weben egy weblap, amin hirdetheted magad, aztán már csak azt kell reklámozni és dölni fog a lééééééé! ;) Nem olyan nagy ügy ez.... És sokkal izgalmasabb, mint mondjuk helyesírásból korrepetálni, vagy nem?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


NAgyon köszi a köszöntéseket, nekem már ez a gyönyörű dő nagy ajándék, játszón hintáztunk is és még lehet, hogy kimegyünk. Bááárcsak mindig ilyen jó idő lenne télen.
Bea: nem dva a vérszegénység, hamar rendbe fog jönni. A lymphocitákra nem mondott semmit?

nl: mit készítesz karira? Hátha én is tudnék hasonlót, jól jönnek az ötletek :lol:

tehuti bakker, gyógyulj!!!!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Banokla: Szerintem jól megmondtad és tök jó, hogy nagy családban nőttél fel! :) Nagyon szép példa van előtted! :)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Zita, és milyen más módját választottátok az öngondoskodásnak?
Egyébként igazad van, elképesztő összeget tesznek zsebre a biztosítók egy ilyen életbiztosításos megtakarítási formánál. Én most böngésztem át alaposabban az ez évi kimutatást. És basszus hangulatba is kerültem...
Ja, nekem is fura, hogy a páromtól kell kérnem pénzt, ez nálunk most először fordul elő (mármint Katánál, Samunál ugyanis nem voltam gyeden, szóval ott nem voltak ennyire szűkös hónapok).

Ja, és a páromnak van egy tuti munkahelyajánlata (végre valami jó hír), ami még szimpi is neki, csak vérzik a szíve az eddigi munkájáért. Ma beszél a főnökével, hogy mi legyen, menjen vagy maradjon...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


hátja, én sem szeretem, ha eltartanak és utálok pénzt kérni a páromtól. Ezért találok ki minden plusz cuccot, a kasszát gyakorlatilag most is én kezelek, mivel férjem a fele fizut utalja nekem hitelre és számlákra.

Hát igen Betti, a nagy ruhavásárlások, csak úgy meló után be egy turiba, vagy a fenoménba anno, dejó volt Istenem...aahhh

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


erpé: párom detto, hétfőre hívták az új helyre megbeszélni a részleteket, szarabb meló, de több fizu :? :? :?

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Betti: nem, nem turmixoltam, csak megfőztem puhára a zöldségekkel, bele a leturmixolt hús, egy kis víz még, hogy hígabb legyen (nem lett), és hajrá :D

papillon, terítő és textilkép, ha ez segít :D
Ma jöttek meg az anyagok, amit az utolsó pénztárcámbeli forintokon vettem (egy szomszédot kértem meg, hogy utaljon, én meg odaadtam). Remélem, a Zuram nem számol vele, mert nagyon kikapok :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Elfelejtettem :oops: :oops:

Maja,Szonja: nagyon szépek!!!!!!

Csibb: remélem apud hamar rendbe jön. Gyógyuljon meg Máté is hamar.

Én örülök ennek a jó időnek. Van egy olyan mondás,hogy ha Katalin locsog akkor a karácsony kopog. Most nagyon jó idő van, és remélem karácsony szép hófehér lesz!!!!

Tegnap volt az ovink kirándulni Nagykarácsonyba a Mikulásnál. Gergő óvónénije felajánlotta, hogy Gergő elmehet vele, mert tudja, hogy Krisztián szopizik, apa dolgozik, és nem tudjuk megoldani, hogy elkísérjük. Hát nehezen, de rábólintottunk, hogy akkor elmehet. Legszívesebben egész nap telefonáltam volna, hogy mi van, vele, hogy érzi magát. Gergő nagyon élvezte. Mikor nagy örömmel mesélte, hogy mi volt, elsírtam magam a meghatottságtól. :oops: Az óvónő és az anyukák dicsérték, hogy mennyire ügyes, nagyfiúként viselkedett. Azt mondta az óvónéni, hogy Gergőt bármikor elviszi magával. Ma mondta, hogy még nem volt a pályafutása alatt, hogy kiscsoportost elvállalt volna. Annyira jól estek ezek a dicséretek. Mondjuk nyugodt szívvel rá mertem bízni, mert nálam sem csinál hisztit, hogy neki ez vagy az kell, nem csalódtam benne. :D

Dömének, Karcsikának gratula az evéshez!!!

Tehuti: jobbulást.

Bea: Majának hamar rendbe jön a vaspótlással ez a probléma. Örülök, hogy a dokitok alaposságából kiderült.

banokla
 
 


Katalinok, Katák, Katkák,Katik, Katusok boldog névnapot nektek:D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Milyen lázcsillapítót lehet bevenni szoptatás mellett???? Már 38 fokos vok. Volt itthon algopiryn, azt tudom, h lehet, de sztem Tomi beszedte, mert nem találom.....

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


bakker, kalmopyryn? paracetamolosat lehet, az tuti

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 



-kaptam emailben dm bababónuszt, hogy nyomtassam ki a kupont, és 10 % kedvezmény a vásárlás végösszegéből..pelusnál ez is jó...
ti kaptatok?
-férfiajándékra 5let ? :(
Csokimaja szép!!!
erpé, nem is tudom, reeagáltam már arra a képre, hogy "Mi a mai Menü?" Katádnál? :) Nagyon tetszett :)
Katka, és Katák boldog névnapot!!!!
most ennyire fussa....
tehuti, jobbulást!! egyél nyers vörös meg fokhagymát!!antibiotikum van benne :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Sziasztok!!

Katalinoknak Boldog névnapot kívánok..

Nemlajos : Barátnőmnek tegnap volt az abortusza. :?

Bea vérképünk nekünk is nagyon rossz. tegnap mondta a háziorvos hogy ez siralmas . pedig szedtük a vasat, de most irattam fel egy másik fajtát remélem az már használ valamit

jövőhéten csütörtökön megyünk pestre.. ott megcsinálják a teljes kivizsgálást .. a svábhegyi pulmonológiára megyünk

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Pulcsi nekem múltkor jött 25% os kedvezményes kupon

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Köszi csajok, közben Tomi hozott algopyrint. Vettem be, remélem leviszi. Tököm kivan, nem is tudom, mikor voltam utoljára beteg. Nem nagyon szoktam.
Anyós elvitte Szonját sétálni, most fekszem. Remélem ő nem kapja el........... :shock: :roll:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: