[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ma nem nagyon tudtam jönni.. Bogi mér vagy 3szor felébredt, mikor bementem hason sírdogált (háton alszik)

Gyöngyi,
Marcinak jobbulást!!!

Mirának továbbra is sok ++++++++++

Anyatanyán próbálok regisztrálni, de eddig nem sikerült, hiába kattintok rá, nem dobja fel a regisztrálós oldalt... remélem holnap este menni fog :roll: 2 bőngészőről próbáltam, és egyikről sem megy...

Ja, orrszíváshoz még valami: nekem a védőnő mondta (meg a doki is), h ilyenkor sterimar :arrow: szivattyú :arrow: ismét sterimar, mert az orrszívással az összes váladék, meg nedvesítő cucc leszippantésra kerül az orr nyálkahártyáról (vagy honnan), és pótolni kell...

emese1979
 
 


Emese!
Nem tudom mi lehet a gond....más még nem panaszkodott!Lehet máris túlterheltük a rendszert 8)

annus11
 
 


Na holnap reggel jövök!!!!

annus11
 
 

 
 

Annus,
holnap nem lesz gépem, csak este, majd próbálkozom akkor majd próbálkozom megint. :)

Jó éjt!

emese1979
 
 


Sziasztok!

Jöttem, de látom, már bottal üthetem a nyomotokat. 8) :lol:
Sajna az anyatanya nem enged be. Regisztráltam magam, rákattintottam a linkre a visszaigazoló emailben, próbálnék belépni, de semmi sem történik. Én is két böngészővel próbáltam. Azt hiszem, máris problémák vannak az oldallal. :roll:

Így én egyelőre még nem köszönök el itt, hanem monologizálok. :lol:

Köszönöm a gratulációkat Lilla baba felállásához. Látom, Ziliéknél is ez a móka. :D

Orszívás: Én egyedül abszolválom a feladatot, mégpedig úgy, hogy leülök az ágyra hosszában nyújtott lábbal. Lilla babát a két lábam közé veszem, a kis fejét a térdeimmel rögzítem, persze háttal van felém. Az egyik kezemmel lefogom a kezeit, ilyenkor már ordít szegény. :( A másik kezemmel meg az orrszívót fogom. Próbáltam már párszor lefogás nélkül is, de úgy sajnos esélyem sincs, rángatja a fejét jobbra-balra. Így marad a gyerekkínzás. :roll:

Rlehoczki: Üdv itt, én megkuksoltalak az iwiwen. :)
Hajni: Neked is üdv. itt, látom, még egy taggal bővült a zombiklub. :wink:

Gyöngyi: Jobbulást Marcipánodnak. Nálunk semmi tünet nincs, a szokásos fogzásos nyűgön kívül.

Mirának is gyógyulást kívánok.

Úgy látszik, nem akar engem az anyatanya, még mindig nem enged bejelentkezni.

Jó éjszakát mindenkinek.
Réka

rekap
 
 


Sziasztok, és szia, Babanet, 2009 májusi babák! Hüpp. Én sírok. De gondolhattátok... :cry: :cry: :cry: Persze én sem tudok bejutni, de tudom, hogy csak arra kell várnom, hogy beengedjetek. Szóval várok.

Addig pedig itt maradok, mint a kapitány a süllyedő hajón. Na, nem mintha kapitánynak érezném magamat, csak olyan szomorú, hogy elvész ez a hely, nekem is ez volt az első fórumozó helyem életemben. Ígérem, kedves topikunk, hogy nem felejtelek el, és rádnézek időnként, talán abban is segítségedre leszek, hogy elérd azt az 1000. oldalt. Hátha lesznek ebben segítőim. :) Nem azért, mert itt maradok egyedül írogatni, meg megtörni a csapatot, mert én is megyek az anyatanyára. Csak, hogy a múlt kedves helyeit se feledjük el.

Isten veled kedves fórumom, ahol együtt izgultuk,örültük, küzdöttük végig drága csemetéink érkezését és első fél évét!

Most láttam, hogy befogadtatok, megyek, megnézem, mi van odaát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ide is írok még, Danó most lett 7 hónapos. Alszik édesdeden, ő nem tudja milyen dolgok zajlottak ma itt... :cry:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pardon, még 3 perc az óra szerint. Kivárom.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Már csak 2.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nos?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Igen, most. :) Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Danónak boldog hetedik hónapot!

Lányok, én nagyon sajnálom a költözést, az anyatanyát utálom, nekem nagyon átláthatatlan, szóval nem ígérem, hogy ott naponta elő fogok fordulni :(
Vendég
 


Danónak itt is boldog hetediket!!!



Emese,Réka!
Rajta vagyunk az ügyön!A moderátornak már írtam az ügyben.Biztos be tudtok majd lépni!!!!Hiszen csomóan már beléptek :wink:

annus11
 
 


Költözés!!!

Kedves Mindenki!

A csapat elköltözik!!!!A következő helyre: www.anyatanya.hu
Regisztrálás után keressétek a 2009 májusi babák a babanetről csoportot!!!!

Minden AKTÍV fórumozót szeretettel várunk!!!Az újonnan csatlakozóktól pár soros bemutatkozást kérünk a jelentkezésnél!


Ha megvan a topik akkor jobbra a jelentkezem gombra nyomni,én meg amint tudom elfogadom a jelentkezést!Aztán felül a személyes menüben tudtok a topikba bejutni!

annus11
 
 


Hallóka!

Akkor ez most totál meg fog szűnni??? Átnéztem, majd látod Annusom, hogy felvételt nyerek-e! :lol: :roll:
Épp néztem, hogy jó sok babanetes topic ment már át! Valahol ez azért érdekes, hogy finoman fogalmazzak, nem??? :roll:
De jó lenne ha Netti is visszajönne oda!

Pápá Babanet, néha azért én is belesek majd emlékezgetni, nekem is ez volt az első fórum ahová regisztrálni mertem, mert itt olyan érdekes, aranyos, kedves emberekkel hozott össze a sors, akikkel azonos cípőben járunk, és egy a célunk, hogy a szép, okos nagy babákat terelgetjük az útjukon! :wink:

pápá :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Fogadtam az új jelentkezőket!

Hát igen,jó lenne ha lehetne egy idő után itt is zártat.Ide szerintem nem fogunk írni egy idő után,ha átköltözött mindenki.2 helyre ne írjon már ugyan az a csapat!De ez azén véleményem! 8) :lol:

annus11
 
 


Én nagyon analfabéta vagyok, :oops: , de hogy tudok oda bemenni? Láttam elfogadtatok, de nem enged be! ANNUSVILMA ENGEDJ BEEEEE!!!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!
Már benn vagy!Bocs csak KVér mentem! :lol:

annus11
 
 


Hát akkor pá!!!

Én is megpróbálom az anyatanyát! Hátha sikerül!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Na, búcsúzom én is, ma reggel végre beengedett az anyatanya. :)
Jó volt, szép volt, de az emberek a fontosak, nem a felület, úgyhogy remélem, az új hely is megér legalább ennyi hozzászólást. :)

Réka

rekap
 
 


Sziasztok,

már ha a nagy búcsúzkodás közben itt olvas még vki? Ha nem így jártam.
Én régi „tag” vagyok, csak nem igen aktív, olvasgatlak Titeket, de sajnos csak heti 2-3 alkalommal sikerül, így kommentezni nem nagyon tudok, mert mire odajutok, h hozzászólnék, már rég más téma van. :D Elég aktív a fórum ami szuper, jól összeszokott a csapat.
Gondolkoztam, h elmegyek talira, de így ismeretlenül nem volt merszem, bejelentkezni, h mennék. (jaj, ne értsetek félre, nem akartam oda pofátlankodni, csak jelezni, h mehetnék-e? )
Vagyis hát azért annyira nem ismeretlen, de mégis, hiszen alig tudtok rólam vmit már ha még vkinek dereng egyáltalán vmi, mármint velem kapcsolatban?!

Most kéne bemutatkozót írnom? Vagy már nem lehet csatlakozni? Megpróbálnék aktív lenni, nem csak kukkolni!

Niki alszik és a védőnő sincs még így akkor jut idő „bemutatkozni” Niki 2009. május 1-én született. Már forog oda-vissza és négykézlábra áll, van két foga, mászik, de hátrafelé  fújja a nyálát és néha a kaját. :D Mármint ki a szájából :D Még szopizik de végre vizet is elfogad, próbálkozok a hozzátáplálással, de nem nagyon fogad el semmit, inkább „éhezik” 1-2 kanál sinlac az még elmegy de más nem, se anya főztje, se bolti. Mi most ezzel „küzdünk” mert kicsit aggódom, h fogyni fog! Röviden ennyi.

A betegeknek jobbulást!!!!! A gyerekek gyönyörűek egytől-egyig!

Megpróbálok egy képet felrakni Nikiről, remélem sikerül?
Ő így segít zoknit teregetni, íz szerint párosít? Ez vajon anyáé vagy apáé lehet? :D

Szép napot Mindenkinek!
Timi

Kép
sün balázs
 
 


A babás táblázatban benne vagy, tessék akkor aktivizálni magad, szólok annusnak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Timi,
én emlékszem ám rád!!!! :wink: :wink: Figyi, regisztrálj az anyatanyán, és jelentkezz a topicunkba (2009. májusi babák a babanetről), és beengedünk!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Mielőtt "megléptek" a babanetről,beköszönök egy örömteli hírrel:
Remélem még emlékeztek rám,én is idetartoztam,de nem sokáig,mert tavaly okt.22-én volt egy missed ab-om :cry: DE: 2009.okt.3-án megszületett a mi kicsi Csillagunk,Fédra 3300gr,52cm-rel , egy igazi kis anygalka :lol: :lol: :lol: beragyogja azóta a mindennapjainkat!!!! :lol:

További jó topicozást és Mindenkinek sok egészséget és minden jót a Babákhoz!!!!

Sziasztok :lol:

Kép
jovana
 
 


Jovana!

Rád is emlékszem! Nagy-nagy gratula Fédrához, gyönyörű nevet választottatok neki!! Sok boldogságot és egészséget nektek!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


jovanna: Sok szeretettel gratulálunk Fréda születéséhez!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Jovana, én is emlékszem, hogyne emlékeznék! Nagyon-nagyon szorítottam értetek, és gratulálok a kis Fédrához!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jovana!!!
Én is emlékszem!Gratulálok Fédra babához!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kopp-kopp! :lol:
Annus, engem is beengedsz? :roll:
:arrow:
p.erika
 
 


Hát én regisztráltam, kértem belépést, de nem kaptam semmit, hogy bemehetnék, a csoportjaimhoz meg kiírja,hogy nincs!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


trixi, ezt nem is értem! Írj Annusnak!! Ő tartja a kapcsolatot az anyatanyás főmuftival!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mindig én vok az utolsó! Megint lemaradok mindenről! Brühü!:(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jovana, én is emlékszem, Itt könnyeztünk sokan veled együtt. És most együtt örülünk, gratulálunk Fédra babához!!! :) Sztem, ha szeretnél, biztos te is csatlakozhatsz, írhatsz nekünk. De gondolom, neked is megvan a csapatod, elszakítani nem akarunk. :) Puszi.

Timi, remélem, már ha odaérek, te is ott leszel a tanyán. :) Emlékszünk ám! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Trixi!
Írtam neked privit!!!!Nyugi,nem te vagy az utolsó!!!!

Jovana!!!!
Szívből gratulálok nektek!!!!!!Sok boldogságot a picihez!!!!

annus11
 
 


:cry: :cry: :cry: :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Még nem, de ahogy elnézem az leszek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok, egyelőre én sem tudtam csatlakozni az anyatanyához, így még nem búcsúzkodom. :-)

Jovana, persze, hogy emlékszem, Szilvit puszilom!
Vendég
 


Böbikém, miért nem tudtál? neked is az van, mint Trixinek? minnyá szólokm Annusnak, hogy intézkedjen valamit!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi, ugye nem komoly, hogy nem jössz többet fórumozni???Az nagyon gáz lenne!!!!!!Gyere, plííííz!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Hazaengedtek minket!!!! :lol: :lol: :lol: Majd írok részletesen, csak még sok a dolgom.

Viszont ezt az oldalt átfutottam, és szomorúan látom, hogy költözünk. :cry: :cry: :cry: Fáj a szívem, lányok, én nem szeretem a változásokat, ráadásul ezt az anyatanyát vagy mit nem is ismerem. :cry: :cry: :cry:

Majd jövök. De hova is? :?: :? :cry: :cry:

Kép
Kép
g_reny
 
 


jovanna gratulálok kicsi lányodhoz :)

reny blogban is fenn van a használati utasítás a költözéshez, gyere, amikor tudsz, és jó hogy hazaengedtek titeket és jobbulást Mirának! :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Reny!!!

ja de jó!!!
Nyugi,meg fogod szokni!!!A mi kedvünkért remélem h ezt a változást majd jól viseled!!!!Gyere át és rögtön felvidítunk!!!!

Böbi!
Írok püt!

annus11
 
 


Mozza!!!!

Gyere te is!!!!!


Pumukli!!!!?????

Te is gyere 8)

annus11
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Böbi, remélem, hamar bejuttok!

Reni, már írtam anyatanyán, de itt is: nagyon örülök, hogy hazaengedtek benneteket! Remélem, hamarosan annyira jól lesztek, hogy lesz energiád a költözésre is!!! Várunk nagyon!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:53-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, én szivesen bemásolgatom a többieknek, hogy mi van a lányokkal, meg mit üzensz nekik oda. Meg kimásolom ide neked, ha valaki neked üzen...
De tényleg nem olyan bonyolult, légyszi! Úgy hiányoznál!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reny!!!De jó, örülök!!!!Hurrá-hurrá!!!!!!
Netti, de jó hallani rólad!!Mi újság?????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jajj, most néztem vissza.Másodiknak csatlakoztam ide. Azért olyan rossz érzés, hogy megszűnik a fórum.Nagyon melankólikus hangulatba kerültem. :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, énisénis... :cry: :cry:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: