[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Még mi se döntöttünk az oltásról... Még mindig... :oops: :oops: :oops:
Az a bajom, hogy következetes akarok lenni. Ha h1n1, akkor sima is kéne, nehogymá azt meg elkapjuk, és akkor meg ne jöjjön már ide olyan, aki nincs beoltva, hogy a szülői 4 oltás után lefertőzze a gyereket, és akkor meg mi se menjünk ki az utcára, nehogy onnan beszerezze, és itt jön az a gondolat, hogy: mit beszélsz szofi??? Na ez a bajom nekem...

Csani halál nyűgi, mondjuk sokat aludt, szegény nagyon fogzik, de fog sehol...

Marcipán Jedinek jobbulást, és szuper a tapsija!

Annus, horgolni nem nehéz! Én tudtam valamikor süldőlány koromban... Nagyi tanított.

Mit is akartam még? Na majd jövök...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sunset, mert nagyon helyes ám!

_ _ _

SOS!
Gergő ma többször forgatta a fejét jobbra-balra gyorsan, sokszor, ilyet még soha nem csinált!!! És ma a séta alatt is úgy sírt, h haza kellett jölakinél volt már hasonló???

KépKép

Kép
hase
 
 


Horgolni én sose tudtam én hímezni tanultam a nagyitól :)

Áron nagyon édes pofi :)

zili én forralom a csapvizet Larának a péphez, ha van a tescoban veszek 1 l-es jana babavizet :), ez ritka

Éduát vihetem a fogdokihoz, megint van 2 lyukas tejfoga :), már 4 be van tömve :)

Erika sokat rajzolt Édua is a szétszedhetős etetőszékben, de helyhiány miatt sajna nem jött be, meg annyira kényelmetlennek tűnt nekem, állandóan ficánkolt benne, sokáig nem szeretett benne lenni, és mivel lassan evett, ez idegesítő volt :(

Anikó mégegyszer köszi a tőrlőket, anyukád nagyon aranyos volt :)

Gyöngyi neked is köszi, ahogy hoztam fel a 4-re egyfolytában az eszembe voltál, hogy hogyan cipelted haza :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Hase, fülfájás???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


ez vicces: http://bigyo.blog.hu/2009/11/24/egyet_a_papa_kedveert

Pepe fiam tök nyügi, de vigyorogva figyeli ahogy egy ujjal gépelek :P hajajj lesz itt klaviatúrapüfölés nemsokára :D

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Dani meg cuki, ahogyan eszi a kanalat! :)

Miért nem tudok olyan krumplistésztát főzni, mint anyós? :), fini

szofi nem sok időd van, már állítólag járvány van

zili placentamaci gusztustalan, bár ha belegondolok, hogy az életét adta a lányomnak úgy érzelmessé válok tőle :)

lassan sírok, ha arra gondolok, hogy itthagyunk magunk után valamit az utókornak és mi elmegyünk, de minden vég valaminek a kezdete is, úgyhogy reszkessetek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


fiti Larának az egér a gyengéje :)


Gyöngyi jujj majdnem ly-al írtam a gyengéjét :lol: :lol:

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hase!
Én is a fülére gondolnék, bár B. még nem csinált ilyet. Ha a fülcimpa fölött a kitüremkedést finoman benyomod, jelez sírást? Ha igen, akkor a füle fáj.
füles33
 
 


füles, zili ti mire gondolnátok, ha a gyereknek hetek óta nem volt híg széklete és zöldes?, most meg igen :(, lehet a kifli az oka?
nincs megfázva, igaz a főzeléket nem díjazza pár napja, jajj lehet a 2 napja megivott kamillatea is, :), na jó megfejtettem, akkor nem kezdek még aggódni, hogy gluténallergiás :), majd meglátjuk mert most éppen bagette-t nyammog :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ááááá,Iza tiszta nyügi...egyszerűen nem alszik....Ahogy írtam h alszik,na fel is ébredt!Azóta már 2szer evett...ez tuti vmi front...nem szokott ilyen lenni,semmire nincs időm...apa persze elaludt :roll: 8)

Na mennem kell,nyüszi van.....

annus11
 
 


Sziasztok, hát köszi a tippem nekem is a fül volt, de nyomkodtam meg gyengén masszíroztam, és nem fájt, inkább még tetszett is neki, mrt elhallgatott... Most meg forog a kiságyban, esze ágában sincs aludni...

KépKép

Kép
hase
 
 


Rikongat :roll:

KépKép

Kép
hase
 
 


Lara még nem is fürdött :)

MI jó kislányok voltunk ma :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Áh ma mi se fürödtünk...úgy néz ki h talán most elaludt.....


Na Anitával konzultáltam,végül nem lesz saját oldal,mert a képfeltöltéseket nem tudnánk kivitelezni...

Akkor most csinálok vhol egy zárt fórumot!Mivel többen is írtátok az anyatanyát,meg az tényleg egyszerűen működik,akkor oda csinálom!A mamanet az bonyolultabb picit...remélem h jó lesz az új hely,és ha elkezdünk oda írni nem fogjuk túlterhelni a rendszert!Lehet írok a moderátornak h egy nagy szájú banda érkezik,készüljenek fel :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Költözés!!!

Kedves Mindenki!

A csapat elköltözik!!!!A következő helyre: www.anyatanya.hu
Regisztrálás után keressétek a 2009 májusi babák a babanetről csoportot!!!!

Minden AKTÍV fórumozót szeretettel várunk!!!Az újonnan csatlakozóktól pár soros bemutatkozást kérünk a jelentkezésnél!

annus11
 
 


Dóri!
Szerintem össze jön még 10 oldal mire mindenki elköszön!
El is felejtettem hogy jó volt itt lenni veletek!!!!Az új helyen is jó lesz,tuti hangulatjelek várnak rátok!!!!!! :wink:

na gyertek csak libuskáim 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Ja ha megtaláltátok a csoportot akkor jobb oldalt lesz h jelentkezem!Na arra tessék nyomni :lol:

annus11
 
 


annus én már ott is vagyok :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Kedves Babanet, 2009 májusi babák topik!
Szerettem nálad. Fél évet kukkoltalak és majdnem ugyanennyit írtam beléd. Most megsimogatom virtuális falaidat és követem a társaimat.
Csók és Pá.
Gyöngyi

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


:lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Ezennel akkor ünnepélyesen is elbúcsúzik Niki és a legfiatalabb fórumbaba Lili!!!!

szépvolt, jóvolt, ennyivolt :arrow: Kép

Irány az anyatanya!!! (jujj ez olyan perverzül hangzik, mint valami kocsma Kép )

Kép
Kép
mniki84
 
 


Itt a búcsú ideje, jó volt szép volt, igaz volt, ég veled! :)
Emléked Örökre bennem él, majd a hozzászólásaimat is kimentem valamikor :)

Páááááááááááááá

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kértem belépést, de honnan tudom, hogy beengedtek e?
Kapok e-mailt?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Aki jelentkezik,picit várnia kell amíg visszaigazolom h jöhet!!!!

annus11
 
 


:D :D :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Na jó ájt mindenkinek, holnap jövök! Bár lehet, még ma, mert nem fogok tudni aludni az idegtől! :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Még nem látom h jelentkeztél...rányomtál jobbra h jelentkezem???Ha igen akkor mindjárt nézem és engedlek!

annus11
 
 


Tixi!
Mi a baj?????

annus11
 
 


Na, Annus, engegggyyyééé má bééé!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Engedtelek!!!!

annus11
 
 


Info:
Aki regisztrált és jelentkezett és beengedtem,az felül a személyes menüt ha legördíti akkor ott tud belépni a fórumba!!!!

annus11
 
 


Jujj, tegnap óta nem voltam fenn, visszaolvasni sem tudtam, de látom, költözés van :shock: . Akkor húzok is, márha Annus épp itt van :)
bangla
 
 


Viilmaaaaaaaaaaaaa! Engedj beeeeeeeeeeeee!!! :lol:
bangla
 
 


Én szerettem itt. Rossz, hogy megszakad. Életemben itt fórumoztam először, és mindeddig utoljára. Picit azért fáj a szívem miatta...
Jó lett volna 1000 oldalt elérni... :cry: :cry: :cry:

Na, megyek a másikba.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Leszek egy jó darabig!Megy a vészhelyzet meg a grace klinika! 8)

annus11
 
 


Oh Szofi!
Várj,mindjárt írok 1-2 dolgot h meglegyen az 1000 oldal! 8) Meg vagy 10szer feldobom az új helyet is,nehogy vki ne vegye észre,aztán ír ide és sehol senki! :lol: :lol:

annus11
 
 


Még egy: a Várandósságos topicok közt ez volt a 3. legtöbb bejegyzés tulajdonosa! :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Költözés!!!

Kedves Mindenki!

A csapat elköltözik!!!!A következő helyre: www.anyatanya.hu
Regisztrálás után keressétek a 2009 májusi babák a babanetről csoportot!!!!

Minden AKTÍV fórumozót szeretettel várunk!!!Az újonnan csatlakozóktól pár soros bemutatkozást kérünk a jelentkezésnél!


Ha megvan a topik akkor jobbra a jelentkezem gombra nyomni,én meg amint tudom elfogadom a jelentkezést!Aztán felül a személyes menüben tudtok a topikba bejutni!

annus11
 
 


Igen, ez azért otthonosabb... és nekem is itt volt az első és egyetlen fórumozásom :cry:

De a nagy bölcsességeket én már az újba írtam :lol:

Azért nem tudom, ha babanet tudná, milyen mennyiségben távoznak reklámalanyok más, zárt lehetőséget nyújtó oldalra, nem érné-e meg nekik is inkább megteremteni a lehetőséget. Deichmann, Camping, FP biztos nem bánná :lol:
bangla
 
 


Szofi!
Ez szerintem nem véletlen!Most h megyünk,szerintem gyorsabb lesz a babanet :lol: :lol: A szerver fellélegzik! 8)

annus11
 
 


Búcsúzóul még ide leírom a mai hozzászólásokat, mert lehet, hogy még nem mindenki jelentkezett át és holnapra meg elfelejtem amit írni akartam, vagy esetleg mindkét helyre fölteszem. Ismétlés a tudás anyja! :wink:

Reny: Szorítok nektek, hogy javuljon Mira állapota, hogy gyorsan hazaengedjenek benneteket! Olyan szörnyű lehet ilyen pici babóval kórházba kerülni.

Hean: Köszi a megnyugtatást a mozgással kapcsolatban. Nálunk Bence csak 8 hónaposan kezdet el forogni, de utána sorba jött a mászás felállás stb. Menni 14 hónaposan ment egyedül. Nála azt vettem észre, hogy addig nem kezdett el semmit csinálni, amíg nem érezte teljesen biztonságba magát. Pl. kb. 1 éves korától 2 hónapig kapaszkodott a mutatóujamba, szerintem már tudott volna menni egyedül is, de nem mert. Ő a biztonságra alapozott, ebből kifolyólag, nagyon ritkán esett el. Ádám mivel őhozzá képest "már" (ha ritkán is de) meg tud fordulni talán előbb kezdi majd a dolgokat mint a Bence. Szerintem is "családi vonás" ez nálunk.

Ági25: nálunk sincs még oltsá röfi influenzára. Állítólag decemberbe hoznak be külföldről. Itt Szabadkán hivatalosan még nincs egy beteg sem, mármint aki kórházi eset.
Nagyon édes Ármin, ahogy fülig érő szájjal kacag.

Dóri: Hű, sajnálom, hogy büntit kell fizetnetek! :cry: Szerintem is próbáljátok meg kérni, hátha engednek belőle.

Annus11: Izának boldog 7 hónapot! Jók az összevágott képek! A karácsonyfátok is gyönyörű, főleg az amelyiken szárított narancs is van.

Réka: Lilla babának gratula a felálláshoz!!!

Nóra: Nálunk is Ádám csak ringatással vagy popó paskolással tud elaludni. :(

Zili ti is ügyesek vagytok!

Gyöngyi: Gyógypuszi Marcinak! A nyuszi biztosan tetszeni fog neki. Nekem nagyon bejön. :)

Egyenlőre ennyi jutott eszembe.

Búcsúzom mindenkitől, találkozunk az Anyatanyán!!!!!!!

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Edina!
Köszi!
Még én is itt(is)!Addig a másik helyen csak ismerkedés folyik az oldallal! 8) Én már ismerem :oops: :lol:

annus11
 
 


jaaaj, én akarom beírni a 44444. hozzászólást!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Huh, sikerült is. Mostmár jobb kedvem van! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Látom, költözünk.
Regeltem az anyatanyán, remélem a két vérszigorú admin (Annus, Gyöngyi) beengednek... :lol: :lol:
Pá, pá, babanet!
(bár pár napig még biztos automatice ezt fogom gépelni a keresőbe) :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Én is itt fórumoztam életemben először. Terhességem 5 hetétől a babám 6 hónapos koráig kukkoló üzemmódban voltam.
Mentem regisztrálni az anyatanyára.
füles33
 
 


Na utoljára beköszönök, mivel tegnap nem sikerült.....

Szilvi!
Utólag is köszi a vendéglátást, szuper volt a buli!
Finik voltak a salik is :wink:

Tinu!
A diós sütid meg überfasza volt (ala Szofi :P :P )

Gyöngyi, Szofi!
Én örülök, hogy itt voltatok tegnap, nagyon jót dumáltunk :wink: :D

Szofi!
Bocs, hogy lemaradtatok a vacsiról :(

Dóri!
Jó volt a közös éneklés, nekem tetszett, ha már Léna nem élvezhette :wink:
Sajnálom a büntit :(
Tényleg érdemes levelet írni, én is csináltam már sikeresen :P

Gyöngyi!
Marci lovagunknak jobbulást!

Reny!
Mirának még 1x sok puszi és javulást neki is!

Na léptem, megyek a másikra, próbálok vonalzót gyártatni.......

Puszi!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hát akkor búcsúzom én is. Nekem is ez volt az első fórumom és nagyon megszerettem.

Azért még leírom:
Rita, Hajni! Üdv az utolsó pillanatban!Az én áromnak is ugyanilyen labdája van!

Mirának további sok gyógypuszi!

Marcinak, Balázsnak jobbulást!

Na, próbálkozom az újjal! Puszi!

Kép

Kép
hean
 
 


Pá páBabanet!!!
Jó volt itt nagyon!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: