[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

kemse: egyszer már megcsinálták, szigetelés, szellőztetés, fertőtlenítés, kezelés, festés. Mégis újra itt a penész, és az ázásfolt!
S.K-nak meg tényleg azt. Fogyózzál, vazze, a gyerekednek meg add le, ami a méregtelenítéssel távozik a szervezetedből! Idióta!

papillonnak meg csak óvatosan a táppénzes tippel, mert így megszűnik a védettsége, és kirúgható.

Szonja baba gyönyörű!

csibb: jaj, apukádra figyeljetek nagyon, nehogy később bukjon ki duplán :( A spórolásért meg vállveregetés, meg hurrá!

Talit én nem vállalom be, szerintem. Kivéve, ha gyalog eljutok :) Én nem bkv-zom :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


hm, már megint laptető... Nahát! 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


tehuti: hja, igen, és a körbe haladás is megvan. Hát van itt minden, kéremszépen! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

 
 

csibb apukádnak jobbulást és jó, hogy jókedvű, nagyon erős lehet..

a körben haladás az amikor kinyomja magát és körbe rakosgatja a kezét, és úgy fordul meg? ha igen vmi ilyesféle már van!!!! :) mondjuk félkör..:)

Kemse nem Beát akartál írni? :) Beának van Majácskája :)

Ma evett Karcsika üveges sárgarépapürét csirkehússal, és úgy-ahogy de ETTE :) Mikróban melegítettem az "adagját" azt lehet? Utólag gondoltam bele, merta az van rá írva, hoyg vízfürdőben kell, de a mikro azért egyszerűbb..

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Tehuti Szonja nagyon édes a képeken!!! :) :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


De jó, akkor már Julcsi is kúszik 8) körbe-körbe, meg néha kicsit hátra. A forgást meg annyira tökéletesítette, hogy pár másodpercig nem figyelek rá, akkor a kőről kell összeszednem, pedig van néhány újabb szőnyegünk :wink: (Na nem olyan szépek, mint a Balcsin :D )

Én szívesen talizom bármikor bárkivel! Kukli is említette, hogy lassan szervezne egyet... Amúgy nálunk is lehetne, de mi elég messze vagyunk mindenkitől :roll:

Peti és Szonja fotók nagyon jók, mennyit nőttek mióta taliztunk! :o

Csibb, örülök, hogy Apud jól van, reméljük így is marad! És Máté is hamarosan teljesen egészséges lesz!

Nemlajos, anyukám megvett egy ilyen újépítésű lakást (5 éves volt akkor, mármint nem anyu, a lakás), ami durván penészedett (jóval áron alul adták emiatt). Az előző tulaj sokmindent próbált, hogy rendbehozza, de nem sikerült neki. Aztán Anyu kifestetett, lekenték neki valami penészölővel, már két és fél éve, és azóta hogy lekopogjam semmi nyoma penésznek. Szóval van remény, hogy rendbejön nálatok is, csak talán kell egy kis idő a száradásnak :roll:

Ahol meg mi most lakunk családi ház, ez is nagyon csúnyán penészedik, rengeteget szellőztetünk pedig és lemostuk már mindennel, de mégis :twisted:

Döme videó nagyon vagány!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Betti, én is melegítettem már mikróban Julcsi kajáját, de nekem is volt némi lelkifurim :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


én mindig a mikrót használom, a húsiját is abban engedem fel. ha a tápszerhez a vizet lehet mikrózni, akkor sztem a kajának sem gáz. meg az üveges kajákr rá is van írva, h mikróba pár percre.

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


husiját! nem húsiját... :lol:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


tehuti jé tényleg az Univereken rajta van :) de jó!! már vettem brokkolisat, meg spenótosat hátha eszi, és akkor nem kell a vascsepp 1 hónap múlva :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


én is mikrózom...

csináltam spenótos gnocchit, bakker, ahogy most a konyha kinéz. katasztrófa sújtotta övezet, és persze nem tudtam mosogatni, mert kisasszony üvöltött már a végén, pedig a fél főzés alatt aludt.... anyám kilesz

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


jah, táppénz, hát az nagy kib...ás lenne mindenkivel, és igen, simán repülhetek, ha az új jegyzőnek vki megsúgná, holnap már nem ott melóznék...sajnos :cry: de köszi a tippet kemse :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


hát, ha holnap felhozná Máté Szonját, mint barátnőjét, nem lennék mérges!!! :wink: :lol:

a csicsóka az az édes krumli szerű gumó? én azt vagy sütőtökkel, vagy valami édessel adnám... :roll: bár még sosem ettem...

én is mikrózom a kaját.

talit nem tudom, attól függ, mikor lenne, mert mostanában sehova sem jutottunk el a betegségek miatt... ha meggyógyulnánk, mennénk!
merre laksz Kemse?

anyu azt mondta, hogy úgy hallotta apu hangján, hogy jobb a kedve, mert mintha megkönnyebbült volna, hogy túl van a műtéten. úgy látszik attól jobban félt, mint amennyire zavarja a tudat, hogy levágták a lábának egy részét... jaj, szegény, nem is tudom, hogy kezeljem majd ezt én is... mikor majd meglátogatom, nem tudom, hogy fogok reagálni... :?

hú, akkor Máté is tök hamar kúszott!!! 8) :lol: olyan sztoritok nincs, amiből kiderülne, hogy már tulajdonképp mászik is??? :wink: :lol:

ma elbúcsúztam a szupi kis noname botmixeremtől... egyszer rosszul raktam rá a végét, és kipörgette azt a műanyag izét, amibe bele kell illeszteni a fém rudat, amit pörget. (nem tudom érthető-e) de azért még működött, de látszott, hogy nem sokáig. hát máig. a mai kajáját még le tudtam mixelni, de közben megadta magát. férjet már riasztottam egy újért, különben holnap nem tudom, mit eszik szegény fiam, mert üveges nincs itthon... monjuk azt is hozhatna... de hát ezt előbb utóbb úgyis meg kell venni, nem tökölünk!
ja meg tegnap evett először üvegeset, egyszer próbálkoztunk a dm-es cukkinis krumplival, hát az nem jött be neki, pedig nem válogatós... szóval az univer zöldborsója viszont nagyon ízlett neki, még nekem is, pedig utálom ezeknek az ízét, de ennek tényleg borsó íze van! szóval ajánlom nektek!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


csibb én még egyelőre az üvegesekkel próbálkozom, még nem eszik meg annyit belőle, hogy érdemes legyen miatta főzöcskézni, de majd alkotok, ha eljön az ideje :) és akkor kérek fini tippeket :)
ki eszik csicsókát, visszaolvastam és nem látom?--az finom? :)
Nagyon "rossz" vagyok ha üveges kaját is fog kapni? Mindenki főzöcskézik? :roll:

sajnálom apud én sem tudom, hogy reagálnék..próbálnék valahogy természetes lenni, nem nagyon sajnálkozni, de biztos nehezen menne...

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


én írtam a csicsókáról, h állítólag megszünteti az ételllergiát

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


bocsi papillon, csak ezt az oldalt néztem :roll: :)
és ki fogod próbálni Lizinél? nincs előttem egy "csicsóka" mármint, hogy hogy néz ki.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


megvan :) megnéztem a neten :) Íme a csicsóka :)

Kép

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Beza így néz ki :lol:
és itt a link http://hu.wikipedia.org/wiki/Csics%C3%B3ka
már kapott is Lizu, nagyon picinyt, reszeltem, mint az almát, nem tom, h nem veszíti el a hatóanyagait.

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Papillon írta, hogy jó az ételallergiásoknak a csicsóka

szerintem nem vagy rossz anya, mert üvegeset adsz! :wink:
én főzök, mert nem ette az üvegeset!
különben én is gyakrabban adnék...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Végre idejutok én is egy kicsit. Hű de sok mindent akartam, de biztos elfelejtem a felét...

Csibb!

Jobbulást apukádnak! Mikor mégy be hozzá? Nincs látogatási tilalom?
Itt Db.ben szinte mindenhol az van. :(
Örülök, hogy Máté jobban van. Ha vége lesz ennek a sz.r nyálkás időnek, kutya baja se lesz. :wink:

Nemlajos!

Mi is ugye most költöztünk új épitésű lakásba. Nekünk meg az ablakok penészednek, túl jó a szigetelés. :?
Nekem minden nap le kell törölgetni az összes ablakot, mert oda csapódik le minden pára.
Amúgy mi se kúszunk, se mászunk, ráadásul Anna hasról vissza se fordul hátra, bár sztem nem akar.
A védőnőm szerint is 2 kötelező elem van a fejlődésben, a forgás meg a járás.

Papillon!

A csicsókáról azt hallottam, hogy nagyon egészséges, meg hogy jó édes.
Már én is ki akartam próbálni, veszek is a piacon szombaton.

Tesókérdés: mi ugye 2 gyerekre vettük fel a szocpolt, úgyhogy 4 éven belül jön a kistesó, viszont addig mindenképpen vissza kéne mennem dolgozni, szóval nehéz ügy.
Ja és Anna meggyógyult. Tényleg ez a 3 napos láz volt nála. Ahogy elmúlt a láz, kijöttek a kiütések, de már azok is elmúltak.
Kaja: Én minden nap főzök neki, mivel a bébikaját nem eszi meg, csak a gyümölcsöset, igy főzeléket kénytelen vagyok én csinálni.
Vendég
 


szia lilla :) még nem is kérdeztem Te milyen orvos vagy? Annak készülsz, vagy már végeztél?
A szocpol úgy működik,hogy ha nem jön a "beígért" gyerkőc vissza kell fizetni?

Haladunk a ht-vel, ma a főzit is evett és uzsira banánt is :) :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Sziasztok!!

tehuti: jók a szonja képek olyan édes :)

zárójelentés: hát nagy szar.. egy vérvétel volt, ennyi... ráírták hogy mi történt és hogy jelentkezzünk kontrollra háziorvosnál... semmi mást... jah és hogy a finanszirozás összege 98.000 ft .. csak azt nem tudom mire???? amikor semmit sem csináltak...

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Betti, úgy...

Lilla: én úgy tudom, két gyereknél 8 éved van, és nem kétszer 4, ha érted :wink:

Megint kreatívkodom, mostanában ritkábban leszek 8) :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Moncsi! :evil: :evil: :evil:
Hát ezzel nem sokat segitettek! Nézzetek vmi normális dokit sztem!

Betti!

Még csak most végeztem tavaly novemberben, aztán meg márciusban eljöttem szülni, úgyhogy 3 hónapot se dolgoztam. :) :roll:
Igen, úgy tudom, hogy vissza kell fizetni, bár nem tudom, mi van, ha vkinek pl. egészségügyi okokból nem jön össze a baba. :roll:
Vendég
 


Nemlajos, sajnos csak 4 évem van, mert amikor felvettük a szocpolt, akkor már megvolt Anna, ás mondták, hogy ilyenkor az van, hogy a következőnek 4 év múlva jönni kell...
Mit kreativoskodsz?
Vendég
 


Csibb: Drukk apudnak, hogy a felépülés is jól menjen!
És örülök, hogy Máté javulgat. :)

Rszg: Én a környezetemben látok egy hasonló mintát, mint a tiétek. Ott 2 kicsi gyerek van. Azt csinálják, hogy fizetnek egy Életbizosítást, ami csak erre való (nincs benn megtakarítás), de ha meghalna az édesapa, akkor az anya 25 milliót kap. Szóval az anyagi biztonság így megvan.
Nem akarok beleszólni, csak ez így beugrott, ahogy olvastalak.

Penészes lakásokat sajnálom. A mienknek nem a legjobb a szigetelése, de az idáig eszembe se jutott, hogy ez előny lenne. :shock: Kellőképpen huzatos, ezért gomba nem marad meg.... :lol:

Tehuti: Hogy Neked milyen szép lányod van! :P

Peti dicsérteteket köszönöm. Bezsebeltem mindet. Peti már profin pápázik, most éppen ezzel menőzünk mindenhol. 8) Annyira édesen csinálja. Megfalom! :P

Ágicát haza kellet hozni az oviból hasfájás miatt :? , aztán itthon meg kutya baja.... :shock: Most nem tudom mi legyen holnap...

Iszonyat sok a munkám, most csak ennyi voltam... Bocsi... :oops:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


moncsi:S

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


lilla, hja, így értem!
Akinek eü-okból, annak is vissza kell fizetni, mert azt mondják, ott az örökbefogadás. Csak éppen mire kiderül, hogy nem lehet gyereked, meg végigmész a lehetőségeken, ÉS még az örökbefogadási procedúra, hát az baromira nem fér bele szerintem a szocpol által meghatározott időkeretbe :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


karácsonyi ajándékokat készítek, ha lesz belőlük valami, hozok fotót :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Katka Van Gézának életbiztosítása, 8 év múlva jár le. Én is kötöttem 25 évra. Vagy 30-ra? :shock: De még ígyis ...

Kép

Kép
rszg
 
 


Szonja dicséreteket mi is bezsebeltük! :)

Csibb, sztem is próbálj minél természetesebb lenni apuddal.
Bár biztos nehéz lesz....

Egyébként én apum is kórházban, voltak ugye Korfun, a forró homokban mászkált, leégett a talpa teljesen, orvoshoz persze minek menni, nem akart, anyu kezelte neki, aztán nem javult, jött a házi doki volt aszisztense, megint nem javult, aztán anyu már bevitte a sebészetre. Frankón elfertőződött neki, ma kitisztították, kimetszették, szóba jött, h 3 ujját le kell vágni, de hála istennek nem került erre sor. Remélem nem is fog....de ennyi esze volt, h nem ment el időben. Mert akkor pikk-pakk rendbe hozták volna neki... :evil:

Rszg, én Gézát úgy 45 évesre saccoltam....

Moncsi, akkor ezek szerint Lívi azért volt kórházban, h ők jól járnak vele??????????? Felháborítóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!

Nemlajos, irigyellek, h ilyen kreatív vagy!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


nemlajos mindenképp tegyél fel képeket az alkotásaidról !!! :)

tehuti Korfun még ilyen meleg van ? :shock:
még jó, hogy időben ment apud orvoshoz..!!

Moncsi ez elég gáz...ha nem is végeztek vizsgálatokat, akkor mi kerül ennyibe a tb-nek?

Katka ügyes Petinek PÁ-PÁ :) kár, hogy nem látom ahogy visszaint :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Betti, még aug. végén voltak. azóta szenvedett vele...

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


akkor gondolom alig tudott járni szegény..baromira fájhatott neki..

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Sziasztok!

Nekem egyik gyerek sem gurult közlekedve, úgy mint Döme. Párszor megfordult hasról hátra, jól bevágta a fejét csak úgy koppant és többet nem próbálkozott.

Rszg
Tesókérdést megértem, meg az aggodalmad is. Én emiatt nem mernék harmadikat vállalni.

Csibb
Apukádnak sok erőt kívánok és persze Neked is!
Exkolléganőm édesanyjának amp a lábát térd alatt (balesett miatt) és hát tényleg nagyon nehéz a hozzátartozóknak is. Arra emlékszem, hogy a legnagyobb dilemma a segítsek, ne segítsek volt. Mert hát ugye ha segítesz érezteted a rokkantságát, ha nem segítesz akkor meg rosszul érzed magad. Ki tudja mi a helyes.
Jó hír, hogy Máté jobban van.

Papillon
Oli is ad puszit! 
De nem ám kérésre, csak ha kedve szottyan, de cuppanósat.

Queen-bee
Köszi a képet, még sose láttam csicsókát. 
Én próbálom az üvegeset is, meg főzök is, de semmi sem kell.

Tehuti
Szonja édes!

Mennem kell főzni

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


sziasztok
peti-és szonja képek szépek!!!
sztem senki ne aggódjon kevés ht vagy kevés mozgi miatt. mindenki ki fog még itt enni minket a gatyánkból, és szaladhatunk is utánuk....
mi ugye 2 hónappal lecsúsztuk a szocpolt... :roll: bárcsak visszaállítanák ...
nekem soha nem volt külön szobám, az első új boltban vett ruhámat 19 évesen vettem-ösztöndíjamból. mondhatni tök szegények voltunk.
de soha nem gondoltam azt, h bárcsak ne lenne tesóm, akkor enyém lenen az egész szoba, vagy ilyesmi :) 1 tesóm van.
Nándinak nagyon meg szeretném adni a tesót."az" lsz a legjobb játéka. másrészt ha mi meghalunk, a tesó ugye életkorban közelebbi-tehát megmaradnak egymásnak.
de nehéz ügy
én is félek a pénzügyektől
én a struccpolitikát választottam. egyszerűen homokba dugom a fejem, és nem érdekel, és nem gondolok bele, h mennyibe/fog/ kerül 1 gyerek....60-70-90 évvel ezelőtt se gondoltak bele az emberek, amikor 5-6 gyerek volt majd mindenhol..

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


nincs tippetek 30. szülinapra férjnek ajándékra......
meglepetésparti már készül, ráadásul 2 héttel előttre, hogy tuti ne számitson rá 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Mikróban melegítés: nekem semmi lelkiismeretfurdalásom nincs. Valamire rá volt írva egyszer, hogy azért nem ajánlott mikróban melegíteni, mert nem egyenletesen melegszik a kaja. Hát amúgy sem adok úgy Mártinak semmit, hogy előtte meg ne kóstolnám és össze ne keverném alaposan.
A vízfürdő nekem túl macerás, csak akkor jöhetne szóba, ha sok időnk lenne evés előtt, de nincs. :)

Kemse, én szívesen talizok. Nem ülhetünk a 4 fal között bezárva... annyit tehetünk, hogy ha valaki nem 100-as, akkor nem megy talira.

Csicsóka: még én sem ettem, de idén a születésnapomon ültettünk a kertben és az eresz fölé nőtt, olyan magas volt. Virágozni nem a nagykönyv szerint virágzott, augustus végén, hanem valamikor szeptember végén - októberben. :) Most már nagyon csúnya a szára, ki kéne szedni. A termést még nem néztük meg. :D Már ideje lenne. :lol:

Csibb, azért jó, hogy apudnak jó a kedve. Nehéz lehet neki.

Betti, nálunk vegyesen van üveges kaja és saját készítésű. :)

Katka, Petiről nagyon jók a képek. :) Beválik a pótnagymami? Ágicát, Zsófit puszilom!

Rszg, párügyileg hasonló cipőben járunk. Katka ötlete viszont talán nem is rossz... mindenesetre meggondolandó. Ja, közben látom, van életbiztosításotok. Nálunk csak nekem van, és nekem is csak a lakáshitel miatt, mivel adóstárs és kezes nélkül vettem fel annak idején a hitelt (még 4 évig fizetem).

Moncsi: záró :evil:

Tehuti, Szonja egy cukorfalat. :)

Zazzy, sajnálom, ami annak idején történt veletek a kórházban. Sajnos ismerek mást is, akinek az orvosa mondta, hogy az adott kórházban ez szokott lenni, hogy sokan antibiotikum kúrát kapnak. Ezért nagyon gondolkodott azon, hogy ambulánsan szüljön. Az igazat megvallva nem emlékszem, mi lett a vége, azaz hogyan szült...

Nemlajos, eleinte Márti is gurulva közlekedett, de már inkább kúszik. És olyan ügyesen megtervezte, hogy hányszor és hova kell gurulnia, hogy eljusson oda, ahova akar. :)
Kíváncsi vagyok, mit kreatívkodsz. :)

Pulcsi, én is úgy gondolom, hogy tesóügyben szívesen a homokba dugnám a fejem. Biztos vagyok benne, hogy valahogy mindig lesz. Van valami olyasmi mondás, hogy ha az Isten báránykát adott, akkor adni fog legelőt is hozzá, hogy legyen mit ennie. :)

Masut
masut
 
 


Csak nem mindegy, h mennyire dús az a legelő..... :twisted: :roll:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Kép , megyek olvasni, tök jó könyvem van! :)

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Csibb sajnálom apudat, jobbulást neki, ha lehet ilyet írni ilyenkor, hogy jobbulás, képzelem min megy keresztül!

Nemlajos sajnálom a penészes falat, azért szörnyű, hogy új építésű lakásoknál ilyen előfordul.

Tehuti szép Szonja hercegnőd!

Blogírással én is le vagyok maradva, amióta Maja így nekilendült a dolgoknak mostanában, minden időmet leköti, lehet a fogak is, tudja fene, van már 4, de mintha oldalt is jönne, rág, esik, ma lett egy kis dudor is a fején, egy pillanatra nem figyel csak az ember, de estére szerencsére lement, persze ilyenkor torka szakadtából, akkor megérkezett a dacos időszak, nem akarok leülni enni, elveszek valamit, ami nem a kezébe való, pelenkázás, öltöztetés...ááá...pedig annyi mindent szeretnék írni, annyi minden van bennem, amióta anya lettem.

Holnap viszem a dokinak a vérleletet, drukkoljatok, hogy ne alaposkodjon tovább :x

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Lilla
érdekes, ott nincs zárlat...
szerintem holnap bemegyek, de ez függ attól, hogy ő mit szeretne.
lehet, hogy még pihenni akar, mert a telefonját is kikapcsolta.

Tehuti
kisértetiesen hasonlít apukád sztorija az enyémhez... csak jobb a vége! :roll:

Katka
nem lehet, hogy csak kakilnia kellett? Fanninak általában ha fáj a hasa, elküldöm kakilni, utána el szokott múlni... :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Bea
drukk!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Tehuti, az már részletkérdés. A lényeg, hogy legyen. :)
masut
 
 


Tesó kérdés: Nálunk 4 gyerek van és azért jut mindenre. De az hozzátartozik, hogy nagyon örülök minden öröklött holminak és családon belül sokat öröklünk szerencsére és adom is tovább, amit kinőnek a lányok. Én azt gondolom, hogy a sok tesó kérdés nem csak az anyagiakon múlik. Hanem azért azon is, hogy ugye a szeretet végtelen, de az idő véges és nekem irtó nehéz volt megoldani az elmúlt 9 hónapban, hogy a Zsófival tanuljak, az Ágival játszak, Petinek ugráljak és a háztartás is menjen valahogy.
Az anyagiakat még tehesen megbeszéltem a lányokkal és elmeséltem előre, hogy most kevés lesz a pénz és kevesebb dologra fogja futni. Ezt teljesen elfogadták, persze időnként kellett őket emlékeztetni.....


Tehuti
: Abban igazad van, hogy fontos a dús legelő, de nem biztos, hogy az a jó, amikor egy gyerek úgy nő fel, hogy mindent megkap... És egy tesóval viszont meg kell tanulni osztozni. ;)

Én örülök, hogy több gyerekem van, de időnként megszakadok... ;)

Masut: Amiről én írtam, az nem sima Életbiztosítás megtakarítással (abból néhámy millió lesz csak), hanem kifejezetten csak ÉLETbiztosítás. Viszonylag alacsony havi összeg, viszont csak halál esetén fizet, de akkor magas összeget.

Egyébként, ha már biztosítások (nem vagyok ügynök :lol: ) Nekünk minden gyerekre van megtakarítás, amit havonta fizetünk kiskoruk óta és 14 éves korukban jár le. Én ebből szeretném fizetni, ha majd külföldre mennének 1-2 félévet tanulni. És ez azért jó biztosítás, mert ha bármely szülő meghal, akkor a biztosító fizeti tovább az összeget a futamidő lejártáig. Ha meg mégse mennek külföldre tanulni, akkor egy lakásalapnak jó lesz. ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Csibb: Sajna nem. Sírt az oviban annyira rosszul volt... :? A Nagyisitter ment érte (én egy hülye tárgyaláson ültem) és mondta, hogy tényleg nem volt jól, aztán itthon 1 óra alatt magához tért és uzsinál már kutya baja nem volt.... Este meg kifejezetten rosszcsont volt, szóval holnap megy oviba. Hiába viszem orvoshoz, úgysem talál semmit. Akármi volt már átment rajta....
Apudnak nagyon nehéz lehet.... :(

Masut: Nagyon bejön a babysitter. Mindegyik gyerek egyből megszerette és nagyon ügyes, talpraesett. Mindent megold, biztonságba érzem a gyerekeket. A Petit is ügyesen kezeli. Szóval jól sikerült a váltás és ez nagy könnyebség nekem.

Nemlajos: Alkoss csak, várom a képeket! ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


joe mit főzöl este 9kor? :shock: ..vagy csak én vagyok lusti? :)

tehuti mit olvasol?én most "ejtőzöm" teát iszom, kekszet rágcsálok, szokásos dokis sorozatokat nézek :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Sziasztok!

Apám RSZG te nagyon bátor vagy de a szerelem úgy jön, mint a villám, sosem tudni... :D
Na meg a másik nagy nyertes számomra a Bea bocsika korábban leBettiztelek. Én sosem tudtam volna elképzelni, hogy más tipusú legyen a párom vagy más országból való (Adryn). Én amikor külföldön is éltem, akkor is magyarral futottam össze, de ez is külön történet... Hihi meg lehetne filmesíteni. Aztáán hazajöttük, külföldön élés meg letudva. Nálunk a családon belül is nagy a korkülönbség. Késői gyerek vagyok, az unokatesóm gyereke meg tőlem idősebb. :shock:

Vannak dolgok amiben én úgy mondom hagyomány tisztelő vagyok.

Emberek aki talizna és jönne randalírozni az Őrsnél lakunk akik ismerik a környéket azok a tégla 3 emeletes házak. Előtte vagy utána lehet menni látogatóba az IKEA-ba is aki akar...
A hétfő-kedd kivételével igazából mindegy, amelyik nap a többségnek jó.

Én már Hannának napi 3szoe adok valami ződet vagy pirosat vagy valami gabonát regel este szopi... Üveges ment először, mert kipróbáltam mik ízlenek neki, de aztán ugyanazt én is megcsináltam de azért teljesen más íze lett. Most üveges általában akkor van, ha megyünk valahová vagy ha mondjuk bevásárlok és tovább maradtunk, berohanok a DM-be a kajáért meg a pontért és eszik, kanál a táskában.
Hannánál a zöldborsó nem jöt be mert valahogy van egy kicsi kesernyés utóíze. De már tettem múltkor a spenótbe egy kis túrót, vagy reszelt sajtot. Múltkor Hanna ebédelt az apja köszönni akart tőle hogy akor apa megy vissza dolgozni és puszi erre Hanna olyan morgó hangot adot ki hogy haggyámá kajálni jelentéssel.

na várom akor a viszajelzéseket

jóccakát

Emese

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


na frissítek és látom már írtatok :)

Katka örülök, hogy bevált a pótnagyi :) Igen nekem is azt nehéz megoldani, hogy kétfelé szakadjak, Karcsika sír felveszem tehát az egyik kezemben ő van, a másikkal próbálom Kornélt terelgetni, leckét átnézni stb..és mi van 3 gyerkőccel ha 3felé húznak.. :roll:

Bea drukk a vérkép miatt!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


hát még egy a tesó kérédshez én azon gondolkodom hogy jövőreilyenkor esetleg átmegy 2011-re testvérke... :D sztán majd meglátjuk, mert ha megértik egymást mindegy a nagyobb korkülönbség ha meg már gyerekként is valamiért utálják egymást és ez megmarad felnőtt korban akor teljesen mingegy a korkülönbség
szerintem

na a további véleményeket csak későbbre mert egy kis tvzés

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: