[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Tegnapra nőtt ki a 3. foga, most szopik újra rendesen. De minden fognövés előtt kb. ha jól emlékszem 5 napig sztrájkol.
füles33
 
 


Pumukli, nekünk is volt ilyen szopcsi fog nélkül is. :? Először jól meglepődtem, majd mindenféle módszerrel megpróbáltam visszakönyörögni a cicire -mégha sok idő is volt, mindig sikerült. Türelem (soook), szerintem enni fog ha éhes, persze lehet a fog miatt kicsit sztrájkol! :roll:

Évi, a barack tényleg ronda kiolvasztva (broááááf), de AM például imádja, én meg nem eszem, így nem zavar! :D

Gyöngyi plíz, megdobnál annak a krumplis lepénynek a maradékával? Na jó nem, csak a reci kéne! :lol: 7 végén jön egy halom vendég és kaja kell nekik biza! :D

Örülök, ha jó volt a tali!

Kitty, tüzépesekkel nincs tapasztalatom! 8)

Kép

Kép
adraci
 
 


B. megtette az első kúszását a cicánk felé. Kússz utánam cicusunk van! :D
füles33
 
 

 
 

Szilvi, vendéglátást köszönjük mégegyszer! Jól elárasztottunk titeket. :)
Képek a blogban.
Jól elálmosodtam így estére (du.ra).

Reni, jobbulást Mirának! Van már új hír?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hű, Csongor :shock:

Hase, mi is várunk a hozzátápival, érdeklődés hiányában. Pedig Berci már 6,5hós.

Berci is szokta a parkettát nyalogatni, letolat a szőnyegről. Hát, én nem mosok fel naponta, de még kétnaponta sem :oops:

Beteg Mirának gyors javulást!

Én is fagyasztottam barackot, kiveszek egyet, mert kíváncsi vagyok.

Nóra
manora
 
 


Akkor ne számítsak sok jóra a következő napokban...
pumuklii
 
 


Igen sajnos, de utána olyan jól esik, hogy újra minden a régi. :)
füles33
 
 


Annus, ez kari húzás volt? Én nem kaptam semmit :(

Évi, barack gusztustalanul barna, de fiinom. Nem lehet, hogy egy kicsit felolvadt már 1x és azért nem jó az illatanyag???

Reni, remélem semmi komoly, és már otthon pihiztek

Megskubiztam a képeket a taliról, hú, csajok, gyerkőcök gyönyörűek, Dóri, ha az Te voltál, és az öledben lévő 2 db gyerek a Tied, le a kalappal, ilyen kis angyal nincs is (csak az én lányom persze :lol: )

Dóri, biztos nem olvastad, még 1x: mi is abba a suliba jártunk, mint te, z-sek voltunk, és húgom egy idős veled. Nem ismered? Ritának hívják. Te mit zenélsz?
bangla
 
 


Bocsi Annus, megkapta a Hanna a húzottját :oops: ! Hú, irtó nehéz dolga lesz :lol:
bangla
 
 


Sziasztok!

Jaj, Reni, nagyon sajnálom, remélem, Mira meggyógyul hamarost! Majd jelentkezz, hogy vagytok! :( :(

Böbi! Gyöngynek is jobbulást!

Pumukli, Rékáéknál is volt szopisztrájk, náluk is megoldódott! (Sajna nálunk nem, de mi más tészta vagyunk, mert G szopi+tápis volt.) Az már szupi, h így pohárból benyomta, tényleg gyanús, h fogacska van emögött és minden helyrejön!! :)


Köszi a HT-s hsz-eket, bár még igazán nemtom, mitévő legyek...

G-nek elég jó az étvágya és szereti a pépes kajákat! Az enyhébb pocifájások után (minden után volt!) meg hozzászokott már az almához (csak párolva), őszibacihoz (a fagyasztottam nem volt neki jó, így hipp-est kap), répához. A krumplihoz nemtom, mert az is sikítós volt, mint a sütőtök, így azt azóta nem kapott. (de megemésztette..) De már majdnem 4hete nyomjuk délelőttönként, most hagyjam abba?? Ma alma-őszit kapott, nem volt vele gond, kakesz okés, hasa nem fáj, pörög a játszószőnyegen
:D
De bacit, almát, répát sem kaphat örökké... Az esti pép is megy gond nlkül...
Ha folytatom: mivel???

A családban nincs pocifájós :roll: De G-nek több hónapig volt a legelején, mire rájöttem, h a tápszertől, amit cseréltünk HA-sra, és mintha elvágták volna... A vacsis pépje is HA-s... Na asszem felhívok egy gasztro-s vkit holnap...

Meglestem a blogban a talis képeket, nagyon jók lettek! Ki fényképezett??

KépKép

Kép
hase
 
 


Sziasztok!


Képek nagyon jók!Sokat nőttek a babák!

Dóri,nagyon jó végre látni titeket képeken!Persze élőben jobb lenne!

Anyukák teljesen ki vagytok virulva!

Annus mi is megkaptuk a húzás eredményét!Én örülök neki,meg Hanni is!Majd jelezz h mikorra és hová küldjük a meglepit!Ok?

Reny????????

Mozza hová lettél?Remélem nincs baj!

Mennem kell.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nagyon szuperek a képek ismét!Most meg tök kivi ltettem ki kit huzott! :)
Pumukli nem lehet hogy meg kell jöjjön esetleg?

Trixi jók a képeid.

Reny, Mirának jobbulást mit mondott a doki?

Mi holnap kapjuk a féléves szurit.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Na még mindig nem olvastam vissza!Meg a képeimet se tudtam még feltlteni...de majd ha Iza elaludt!


De azt megosztom veletek h milyen jó hír ért!!
Most kaptam levelet h kb 80 ezer túlfizetésem van a társasházi befizetésekből :lol: :lol: :lol: :lol: Hurrááá!!!!!Most pár hónapig nem kel fizetnem!!!!Úgy örülök!!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok, hogy eljöttetek! Én nagyon élveztem.

Itt maradt cuccok:
Zsüci cumisüvege :D
egy csigás plüss, babylove-s könyv
egy fekete felső... Szofi????
és egy babajáték, piros, benne golyókkal

Jelentkezzetek értük! Köv. talira viszem a cuccokat.

Megyek megnézem a képeket.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


azta, Annus!!! :shock: :shock: az meg hogy lehet??

KépKép

Kép
hase
 
 


Mirának jobbulást! +++++++++++ Antibigyó gyorsan hat ám!

Anikó: elküldöd nekem a képeket, amin rajta vagyunk? A blogba kicsinyítve van fent. :)

Adri: az én dokim azt mondta, hogy ha már pöttyös, akkor nem fertőz! Füles? :shock: Tücinek kétszer is volt már.

Kép
Kép
tinu
 
 


Lányok, írtam a blogban, kérlek, adjatok tanácsot... :(
bangla
 
 


Dóri most néztem a blogban, Dani hatalmas! :shock:

Tinu, én most beszéltem a dokkerrel, aki azt mondta, hogy sokféle vírusfertőzés immunválasza lehet a betegség végén a pöttyösség. De most akkor honnan döntsem el, h ez mi volt? Lehet Tücinek is ilyenei voltak... :roll: Aki érti az elmesélhetné, hogy mi van! :? :D

Ó Annus, milyen kis lelkiismeretes vagy, befizettél nekik egy kis pénzt előre. Mi meg mindig elfelejtjük utalni... :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Füles, Timi és a többiek, köszi a jótanácsokat, de mostanra szerencsére megoldódott a probléma. Ma almát főztem neki, és tettem bele pár szem szilvát. Úgy néz ki nálunk a szilva lesz a "csodaszer", mert most estére telepakolta a pelust. :)
Szerintem ez még párszor elő fog fordulni nálunk, de szerencsére jó sok szilvám van a fagyóba eltéve. :)

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Trixi: nekem Bence is 31-es cipőt hord, igaz ő már 5 éves.

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Erika: A banánt én sem adtam még neki, mert ennyire székletfogó. Pedig van meggyem eltéve és azt gondoltam a banánnal adni neki, hogy ne legyen olyan savanyú, de most várok vele.

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Adraci: Ne aggódj, hogy nem eszik ha lázas, és ha csak szopizni akar. Nekem amikor Ádám lázas volt, a dokinéni mondta, hogy ha nem kéri a kaját ne is erőltessem, de szoptassam amilyen sűrűn csak igényeli. Így kb. 5 nap szünetet tartottunk a kóstolgatásban, amikor meggyógyult rendeződött a kajálás is.

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Köszi Edina, nekünk is volt 5 nap szünet! Már tegnap is megnyugtattál! :wink:

Banánt én egyáltalán nem adok, állítólag 1 éves kor után való, mint a többi déli gyümi. :roll: Ezt nem tudtam és én barom adtam AM-nak almával, ordítáááás volt a másnapi kakinál, szóval már a 2. ok miatt hanyagolom. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Raktam képeket a blogba én is.

Bangla: fogok írni, de még rágom egy kicsit a dolgot, meg fürdetés van.

Kép
Kép
tinu
 
 


Most írt Reny!!!
Kórházban vannak Mirával!Bronchitis :(


sok gyógypuszit küldjetek arra!!!!

annus11
 
 


Köszi Tinu, nagyon várom... Most én megyek, fürdetem Hanit, aztán vissza.

MIRA! GYÓGYULJGYÓGYULJ MIHAMARABB!!!!!
bangla
 
 


ÓÓÓÓ, mást nem írt, Annus? Bent tartották őket ezek szerint? :cry:

Kép
Kép
tinu
 
 


Igenigen,benn van a branül vagy mi,ennyit írt!Szerintem benn is maradnak ma....de nem írt semmi konkrétumot.Vissza írtam neki h puszikáljuk és mielőbb gyógyuljon meg :( Inkább nem zavarom további smsekkel :roll:

annus11
 
 


Reny, jobbulást Mirának! Szegény, szegény picibaba!!! és szegény anyukája! :(
Vendég
 


Mirának jobbulást! :) sok gyógypuszit!

képeket még nem néztem, elmentünk tescoba- ott van gyógyszertár, ami 8-ig nyitva van, ugyanis elfogyott a pép (Lara ezt imádja a legjobban, utánam :) )

Feldolgoztam a 3 tepsi sütőtököt is, most hül és megy a fagyóba :)

Larának ma nemigen ízlett a cékla-krumpli :)

Megyek pancsiznak a csajok :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Bangla! Akkor remélem minden rendben lesz! Szorítunk!
Új kutyuson még nem gondolkoztam. Egy kicsit korai. :( Most Daniban vigasztalódom, mindig fel tud vidítani. :)

Adri! Daninak volt most két rossz éjszakája. Egyik éjszaka 2-től 5-ig fent volt. De tegnap éjszaka meg aludt 10 órát! Ki érti ezt? Szerintem jön az újabb foga. Vagy nem.

Kutyafüle! Dani is csinált ilyet korábban. és ugye én is ideges lettem és nem akart beindulni a reflex. Én olyankor mindig járkáltam vele egy kicsit aztán újra próbálkoztam, és közben ringattam és dúdoltam. Bár lehet hogy azért kezdett el végül szopizni, hogy ne kelljen tovább hallgatnia. :lol:

Trixi! Sejtettem, hogy ezért nem válaszoltál. Most megyek fürdetni, aztán bepötyögöm újra.

Mirának jobbulást! Gyógyulj meg hamar kicsi lány!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Köszi Orsi!

Annyit azért még majd írjál légyszi a válaszba (ne pötyögd be újra, a kimenő üzenetekben elvileg megvan az előző is), hogy ha egy pótmagánvádat egyszer elutasítottak (későn találtam Ügyvédet), akkor benyújthatom e mégegyszer?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Reny, Mira++++++++++++++++++++++++++

Kihúztuk a kariajit! Tök hepi vagyok, nagyon jól sikerült!

Sissy, mégegyszer köszi a vendéglátást, és Barbi neked is!

Bangla, írok a blogba, de még összeszedem magam, és ha Csani lefeküdt, írok.

Csani nagyon bőg szegény...Fog...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!
A 3 napos láz nevezetű a leggyakoribb pici korban felénk közösségbe nem engednek, amíg kiütéses.. a gyerkőc.De valóban több vírusfertőzés után marad kiütés. Biztosat nyilván csak a tenyésztés adna...

Szokták mondani, ha volt allergiás a családban jobb ha valóban 1 éves kor után mennek a déligyümölcsök.
füles33
 
 


Bangla!

Írhatom ide amit a blogba akartam reagálni? Sajnos oda nem tudok, de ha nem akarod,akkor azt természetesen tiszteletben tartom!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Először is a legjobb kép az utolsó, két kis pusszancsos :) oltári :)

Valaki rólam is készíthetne egy jó anyás-babás képet :) Anikó mondjuk következőleg, ha hazajöttök. eljönnétek? persze nem csak a kép miatt :)

Most akkor világosítson fel valaki, igaz csak azt tudjuk, hogy ki kinek vesz ajándékot, azt nem, hogy kitől kap igaz? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


trixi írd neki privibe, én is így teszek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Már véletlenül kitöröltem... :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ildi!
Igen,mindenki csak azt tudja h kinek vesz,h kitől kap azt nem tudni!Meg más h kinek ad azt se.Kivéve én...sajna nekem nem lesz sok meglepetés,mert én húztam ki a többi nevet Barbi segítségével,de ő csak ráírta h kié,én meg megnéztem h nem e húzta saját magát :wink: :lol:

Mini tali milyen volt?Gyöngyi hazajutott végül? 8)

Na feltetem a gépre a képeket...de lehet csak holnap töltöm a blogba,ma már nem sok erőm van hozzá :wink:

annus11
 
 


Közjegyző volt? :lol: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Volt persze :lol: Barbi :wink:

annus11
 
 


na itt Lil alszik

dejó lehetett a tali :) én már tudom mit csinálok a kihúzottnak, bibibbbíííííí :P

Lili ma kihagyott egy szopit :?

füles: nekem azt mondta a védőnénim hogy ebben a korban még min 3 szopi/tápi kell naponta, szerinted?

ja és még egy kérdés: :oops: ma Lilivel kb 5 órát sétáltunk, nem gáz az ,ilyen hidegben? mondjuk overál és báránybunda...a teát a bundában tartom és hipermeleg volt mikor itthon kiszedtem :D szóval ha nem fázik akkor okés nem?

MIRÁNAK HATALMAS GYÓGYIPUSZIK!!!! Kép

akoinek nagyon forgós-pörgős-kuszós-mászós már a babja, hogy a fenében altatjátok el őket napközben? Lilit lehetetlen, mert látom hogy nem akarja ,de egyből hason van és megy...pedig hullafáradt, próbáltam megakadályozni, kipárnázni, de nem megy üvölt... :cry: help

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!
Kicsi Lili írtó édes mikulás!!!!!!2 napja vagy hogy Iza is kihagyott egy evést....De másnap már evett rendesen!
Nem tudom mennyit lehet sétálni...mi is sokat vagyunk kinn :oops:

annus11
 
 


Moderáltam a blogban :roll: bocs Trixi!Írtam privit!

annus11
 
 


annus akkor most már én is tudok majd megj.-t írni?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Haho,

jaj Mirácska :cry:

Niki! Lilkó naggyon cuki a karácsonyi szerkójában! Édes kicsi manó! :lol: 5 óóraaaaa??? jesszum. Pedig nagy sétálósak vagyunk mi is, de mi max 2... Nem semmi. De sztem nem gáz, ha nem fáztok (se babu, se te) Közben nem volt kaja? G még mindig nem bír ki 3,5 óránál többet kaja nélkül...

KépKép

Kép
hase
 
 


Ildi!
Ja nem azt csináltam....szrintem neked is újra kéne küldeni a meghívót,fogalmam nincs h mért nem tudsz írni....

annus11
 
 


Sziasztok!

Adraci, miért nagy Dani??? Mihez képest? :lol: Talán hosszú, de ő sem túl nehéz, 7,25 kg. :)

Bangla, és miért angyal? Ki??? Tudom, tiHannátok az, meg a sok baba is, csak nem értem egészen, mire gondolsz. :)
Olvastam én, hogy egy suliba jártunk, próbáltam nyomozni, hogy vajon húgodat ismerem-e, de sajnos nem emlékszem pontosan. Rémlik, de lehet, csak képzelődöm. Én is z-s voltam. :) Zongorázom, csellózom, furulyázom, citerázom, kicsit klarinétoztam is annó. De nem ezekkel kenyérkeresek. :) Szolfézstanár, zeneelmélettanár, ének-zenetanár és karvezető vagyok. :) Kleeberg Tanárnő (ha te nem is, nem tudom, mikortól tanított ott), húgod biztosan ismeri, volt az egyik gyakorlatvezető tanárom is, ott voltam gyakorlaton fél évig a suliban. :) Nagyon szeretem a Tanárnőt. :)

Szilvi, nagyon köszönjük, hogy ott lehettünk! :) Már tudhatjuk, hogy Panndiék léteznek! :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan jó volt, hogy láthattunk benneteket, mindannyiótokat!!!!
Ja, a fekete felső az enyém. :) Szofi kétszer is beleférne... :lol: :oops:
Remélem, az éneklés nem volt senkinjek rossz élmény! Én nagyon örültem neki. :)

Menni kell, talán tudok majd rendesen olvasni is, még nem jutottam hozzá.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jaj, Mira!!! Nagyon hamar gyógyulj meg! Gondolunk sokat rád, meg a családodra!

Annus, hol vannak?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Pumuklii, Rékáéknál volt nemrég szopisztrájk. Én Marcimnál is volt, amire emlékszem, hülye pózok jöttek be, félálomban szoptatás, négykézláb föléállás, cici szájba lógatás és ezer meg ezer próbálkozás... drukkolok! Fogak is zavarhatják simán, lehet fáj neki...

Annus, privit megkaptam, köszi!

Mirának sok-sok gyógypuszi, jobbulást!!!! Szegények, ez nagyon rossz lehet ilyen picibabával :(:(:(

Niki, szerintem nyugodtan sétáljatok!

Most este hétalvó kisfiamat olyan nehezen lehetett elaltatni... vagy hatszor szoptattam, ringattam, végül csináltam neki chamomillát, hasra tettem, hátra tettem, pelust cseréltem... végül elaludt az öklét rágva :?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: