[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

hjaaaaaaaaaa, én azt hittem, megszakítod, meló, vagy szabi, és utána másik gyed :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Kukliiiiiiii, hol vaaaaagy???? :)
gabka77
 
 


Moncsi 1000 köszi a vonalzóötletért, sikerült!!:) kicsit sokat vacakoltam vele, eltelt az idő, megyünk védőnénihez, majd aztán visszaolvasok!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 

 
 

Moncsi, örülök, hogy Lívia otthon és hogy ilyen jókedvű! És még írt is nekünk :D

Esztinek gratula az álláshoz!

Bababi, nagyon felpörögtetek, kérünk majd fotót az új házról! Ez is Sárváron van?

Banokla, Krisztián olyan édi lehet, ahogy gergőzik :lol:

Zazzy, te milyen fiatalos vagy! :o :)

Kuklival tegnap beszéltem, bent van a lakásban a net, de nincs ip címük, tehetetlenek T-apóval szemben :twisted: . Talán a héten történik valami. Amúgy jól vannak, Kata baba nagyon ki van kerekedve, Botinak vannak csak kicsit nehezebb napjai, pöcijén alakított valamit a dokibácsi. És hamarosan talán meglátogathatjuk őket :D

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Na, beszéltem hr-rel, meg lehet szaakítani arra, h kiveszem a szabit, aztán újra, de helyettes repül, és januártól új jogszabály, kötelező minket részmunkaidőre visszavenni, amit én szabok meg, h napi hány óra és rugalmas munkaidővel, de csak 6 órában éri meg, addig meg ki vigyáz a pulyára, napi 6 órában? Bölcsit még nem akarom, főleg az ételallergia miatt.

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Zita!
:oops: :lol: Hát ez van,pedig a nagylánytól lassan kihullik a hajam.Amúgy se egyszerű természet,mostmeg ez a kamaszkor :x Mikor lesz vége??? :lol:
A húgom a keresztanya,mindig azt hiszik,hogy ő az idősebb :lol: Mondjuk ő tesz is rá egy lapáttall.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Bakker, simán kaphatunk emelt csp-t, Lizi és Danika után is, és persze egy orvos se mondta :evil:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Rohadt lóvé...ember nem lehet otthon gyerekkel stb. Nagyon ki tud akasztani. Pont tegnap dumáltunk Tomival a tesóról. Arra jutottunk, h ha nem talál jobb melót, akkor sajna nem tudjuk bevállalni. Most is csomó mindenről le kell mondani, nyomorogni nem akarunk, Szonjának szeretnénk a legtöbbet nyújtani. Tudom, h másnak ennyi pénze sincs, de a mostani színvonalról (ami közel sem olyan már, mint baba előtt) nem akarunk még lejjebb menni. Szülőkre sem számíthatunk mindig. Szóval ez van, de reméljük lesz jobb meló, vagy vmi, és akkor lehet tesóka. Én azt sem tudtam, h ha gyed alatt szülnék, akkor a mostani gyednek a 60%-át kapnám. Az mennyi???? 40-50 ezer??? Mire elég?????????????? És akkor csodálkoznak, h fogy a magyar....hát ezért!
Bocs, de kijött belőlem.... :)

Bababi, igen, kérünk majd fotót új házról! Ez most a tiétek? VAgy albi???

Gyöngyi, gratula a felálláshoz!

Papillon, drukk a férjnek!!!!!!! :wink:

Szonja tegnap négykézlábra állt és kutyázott!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) :lol:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


nagyon örülök, hogy csodszép Liívi kisasszony otthon van!!!!
papillon: tényleg...!! emelt csp!!
de asszem viszamenőleg megigényelheted vmeddig.
nekem aszondta a védőnő, hha anyatejcis a babám, még NE adjak neki túrót se kefirt se, minek, ott az anyatej...könnyebben emészthető
pedig én már adtam volna mondjuk túrós gyümit vacsinak.
bolti puding sztem durva.
anyum anno előttem a győri keszgyárban dolgozott, és aszondta, soha nem adott nekünk babapiskótát, mert pontosan látta,mi folyik ott..leesett a porba, a földre, gyorsan visszadobták a sorra, aztán kész.
az si lehet h vmi növény v bogár volt tényleg.nincs szobanövényetek, amit elérhet ? vagy lepottyant belőle?
ja és :D :D :D :D NÁNDIM MÁSZIK! 8) :lol:
Igaz, treníroztuk rendesen. Mindig elé tettünk játékot, kitámasztottuk a tappancsát a kezünkkel, hogy tudja lökni magát.
aztán 5 napon belül már nem kellett a kéz, meg a kitámasztás: rájött magától:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


ja, zazzy, meglepit én isssss kéreek

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


bababi, nektek pedig gratula a házhoz és kRISTÓFJHOZ PERSZE, EZ TÉNYLEG SZUPI KARÁCSONY!!
sokunknak az első gyerekes karácsony, ugye ? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


emelt csp-t mire lehet kapni?

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Gratula ügyesedő Szonja és Nándi babának!

Tehuti, sajnálom, hogy gondjaitok vannak, pedig a kistesó fontos lenne. Én is gondolkodóba estem mostanában, eredetileg úgy terveztem, hogy rögtön jöjjön a kistesó, viszont anyagilag sokkal jobb lenne visszamennem egy évre. Csak úgy érzem, egy pici gyerek mellett a régi melóm szóba sem jöhet :? Szóval nehéz ez a dolog nagyon...

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Moncsi: küldtem mélt az emelt csp-ről.
Nándinak gratula a mászáshoz, Szonjának a négykézlábkutyához :lol: :lol: :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


édes kis Livi baba :D

köszi a felállós dicsiket, no itt is van

Kép

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


hű, gyöngyi, gratula a felálláshoz, Nándinak a mászáshoz, Szonjának a kutyázáshoz! :D

tehuti: nekem azt mondta a védőnő, ha gyedben szülsz, akkor ugyanannyi gyedet kapsz, mint az előzőnél. Csak akkor kapsz kevesebbet, ha már a gyesről mész gyedre. Asszem.

papillon: hehe, nekem a 6 órás részmunkaidő kb. ugyanannyi lenne, mint most a gyed. Asszem. A franc se tudja, hogy megy ez pedagógusoknál...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nekem a könyvelő unokatesóm mondta, h ennyi az annyi. :roll: Fene sem tudja, de ez sem sok...

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


én úgy tudom, ahogy nemlajos, de épp most írtam a munkaügyisnek, hogy legyen szíves nyilatkozzon :)

Kép

Kép
gabka77
 
 


hű, csajok, eddig életünk legpocsékabb éjszakáján vagyunk túl... MÁté felkelt 12-kor, akkor még bár nehezen, de vissza tudtam altatni orrszívás és egyéb teendők után. majd jött a fél 2-es kelés... :shock: na onnantól 5-ig buli volt... semmi sem volt jó, hörgött, röhögcsélt, sírt, stb...
majd legközelebb 6-kor köhögőrohamot kapott, úgy hallottam, hogy mindjárt megfullad a köhögéstől, akkor felvettem, és a vállam fölött hányt egyet..
kiszívtam az orrát, közben aludt :shock: :lol: vissza az ágyba, és 8.10-kor ébredtem én, hogy úristen, fél 9-re megyünk orvoshoz, plusz Fannit oviba kell vinni!
remek időt futottam, háromnegyedre leértem a dokihoz. meghallgatta, azt mondta, hogy elég csúnya, menjünk el a biztonság kedvéért röntgenre. akkor gyorsan haza enni, mert az nem fért bele, irány a kórház. eső zuhogott, de megcsináltuk! 8). aztán vissza dokinénihez a lelettel, szerencsére nincs tüdőgyulladása, viszont elég csúnya bronchitis (hörghurut), de szerencsére már nem spasztikus (görcsös). úgyhogy bár azt hittem, hogy antibigyót fogunk kapni, de mégsem kaptunk, viszont holnap is mehetünk vissza hallgatózásra. mondjuk én örülök, hogy nem adja kapásból az antibikát.
most alszik, nekem is kéne, de persze itt ülök... :roll: meg mindjárt felpattanok a bringára egy grace-szel! 8) aztán este majd lehet, hogy verem a fejem a falba... :roll:

Cukorfalat Livibaba!

Gyöngyi
gratula az álláshoz!
és jelentkezem majd, de még nem tudok kimozdulni... :roll:

van még csak kúszó gyerek a topikban??? :roll: mint mi?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


csibb, még olyan is van, aki még kúszni se... tudod :roll:

éjszakát sajnálom, viszont tényleg jó, hogy nem rögtön az antibigyót kapjátok!
És este majd együtt verhetjük a fejünket, mert én sem vagyok képes a gyerekem mellé feküdni...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Csibb
Óó,sajnálom.Bronchitisre nem fognak antibogyót adni,"csak" tüneti kezelés van,tehát ha van,akkor lázat kell csillapítani,nagyon fontos a nyákoldás (prospan-t ismered?)+ hidegpárásító.
Én ilyenkor szoktam egy Rhinatiol tapaszt ragasztani a lepedő alá éjszakára,könnyíti a légzést+teszek egy edénybe vizet és csepegtetek bele 1-2 csepp eukaliptusz olajat+bekenem a hátukat lefekvés előtt ezzel a Babyluff,mentolos kenőccsel.
Jobbulást!
Vendég
 


huhu, ha gyedből mész gyedre akkor marad a pééénz? ez engem is érdekelne!!
magyarul, ha a kölök 2 éves kora előtt megszületik a kistesó, akkor ugyanúgy gyedet kapunk, nem gyest?
van erre vhol vmi hivatkozás, v törvényke? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


gyöngyi, grat a felálláshoz
izé..lehet h Nándi nem mászik, hanem kúszik? 8) :oops: :roll: megy előre, én csak azt látom...
nemlajos, próbáld meg kicsit trenírozni Döme úrfit. nekünk bejött :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


mégis lefeküdtem mellé, aztán mégis felkeltem, hogy varrok inkább, erre felébredt...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


[quote]C írta:sak akkor kapsz kevesebbet, ha már a gyesről mész gyedre. Asszem.

Hát nem. Ha születik új baba, akkor ugye először TGYÁS, de azt az előző évedből számolják.... Nekem kevesebb volt Ágival a TGYÁS, mint Zsófival a GYed. Szóval Zsófi 2 éves koráig Gyeden voltam és utána menetem Tgyásra Ágival. Aztán a Gyedem már egészen nevetséges összeg volt....
Sajnálom, de jelenleg a gyerekvállalás kész anyagi karasztrófa.... :(

Köszönöm a kérdést. Petiapu jó van és elment dolgozni. Annyira jól van, hogy irtóra összeveszett a főnökeivek. Képes és kirúgatja magát! :shock: Na még ez hiányzik az életemből.... :? Lányok éppen egész jól vannak, ők suliban és oviban. Peti taknyol továbbra, de kevesebbet köhög, kevesebbet fullad.
Én most aludtam 1 órácskát Petivel, de nekem ez édes kevés volt.... :?

Pulcsi: Gratula a mászáshoz Nándinak! Nagyon ügyes kislegény!

Csibb: Pontosan tudod, hogy nem lóverseny! Szerintem nem vagytok elmaradva... Még rengeteg idő van a mászásra... Fog az menni, no para!

Gyöngyi:
Eszti nagyon ügyes!

Peti hiányol. Megyek!

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


pulcsi, mivel treníroztátok? :)
Én már minden csalogatót bevetettem, bár most a szempillám elérése céljából határozottan előre jutott az ágyban (még soha senki nem akarta megfogni a szempillámat, hát ez is eljött :) )

Az, hogy gyedet kapsz, az tiszta, és biztos is, csak az a kérdés, hogy mennyit? Annyit, mint most, vagy annak a 60%-át... :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


katka jééééééééé, hát ennek azért még jól utánajárok. Meg kell találni a lehető legjobb megoldást, még ha x időre vissza is kell menni dolgozni (tanárként remek lehet fél évet dolgozni pl...)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


vagy csinálunk egy céget, én vállalom a kreatív részét :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


[quote="nemlajos"][ írta:nemlajosb]pulcsi, mivel treníroztátok? :)


Mi a nagy tesóval :lol:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Micsoda ügyesedések! :) Gratula Esztinek, Nándinak, Szonjának!

Bababi, szuper, hogy mindjárt költöztök. Ez igazán gyorsan ment :D

Katka, örülök, h alakultok egészségileg. És remélhetőleg Petiapu főnöke nem a hirtelen döntések embere.

Papillon, hétvégén Samu másodunokatesójáékkal is találkoztunk, aki kb 1 éves kora óta asztmás. Első kérdésük az volt, hogy kapunk-e emelt csp-t, meg közgyógyigazolványt Samu után? Én meg kérdeztem, h mire fel. Lehet, hogy részemről ez hárítás, de nem gondolom Samut tartósan betegnek, azt szugerálom magamnak, hogy kinövi-kinövi-kinövi, és nem is akarom az ezzel a státusszal járó kedvezményeket... Mondjuk ti más eset vagytok, Danika meg pláne. Tényleg, van nála valami előrelépés?

No, megyek is.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Katka
tudom-tudom... :roll:

én már most verem... már majdnem 3 órája alszik...

Eszti
nekem kifejezetten azt mondta a doki, hogy nem adjak neki köptetőt. ilyen prospan van itthon...
de lehet, hogy ha most már nem spasztikus, akkor majd kell, majd holnap rákérdezek! párásítunk, eukaliptusz is van itthon. jó ötlet! köszi. baby luft helyett disznózsírt javasolt a mellkasára. :shock: na azt még nem vettem... mit csinálok utána vele... csak fél kilós adag van...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 



Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


nemlajos: Döme nagyon édipofa
erpé: én is tudom, h kinövi, de annyi szarsággal jár ez az allergia és ha havi 10-zel többet adnak, akkor hülye leszek nem fel venni :? szar érzés, de sajna nagy szükségünk van erre is...csak elintézni kell még. Dani mintha picinyt jobban lenne, sztem a kinez miatt, csak nem tudják finanszírozni, 10 rongy egy alkalom, na erre pont jó lenne nekik is a plusz 10.....
csibb: disznózsír :shock: :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Dobok pár képet Peti hétköznapjairól:

Szia Anya! Bújócskázol velem? ;)
Kép

Ahaaaaa! Megtaláltalak! :)
Kép

Látjátok! Ez itt az én babakocsim. Anya utálja, ha ezzel játszom. Nem érti, hogy itt tanulom az autószerelést! :roll:
Kép

Na, figyelj Anya! Elmagyarázom mégegyszer. Ez itt a tengely és ezen forog a kerék. Érthető? 8)
Kép

Anya nem figyel! Lelépek.... :wink:
Kép

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


hát ez a Peti!!! :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Én meg megyek egy szülőire... pedig van még kép... :roll:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


hozzad, sosem elég :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Csibb Remélem Máté holnapra még jobban lesz!
Katka Peti továbbra is nagyon ügyes! Majd tegyél még képeket, ha lesz időd.

Kép

Kép
rszg
 
 


Még az anyagiakra akartam rni, hogy nálunk is bent van, hogy nem vállalunk még egyet. Szeretnénk tartani a színvonalat.

Kép

Kép
rszg
 
 


Ez érdekes, én is azt hittem lehet gyed mellett dolgozni, csak napi 4 óra a megengedett, de akkor valamit rosszul tudok. Lehet az a Gyes...

Nagyon édesek a babók, Livi milyen csajosan van felöltözve, örülök, hogy jobban van.

Gyöngyi, gratula nektek a felálláshoz:)

Peti is mennyit nőtt, nőnek, mint a gomba :P

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


nemlajos: Nándi kb ilyenek csinálása után, mint Döme, 7 nappal már mászott :) támszad ki a talpát h jusson előre.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Végre! Itt a lépcső! :D Hát nem utolért anya! Pedig azt hittem leráztam, de itt úgy őriz engem, mintha cukorból lennék.... :shock:
Kép

Na még egy lépcsőfok és fent vagyok! 8)
Kép

Ez itt a játszószoba legérdekesebb része. Képzeljétek a tesóim teleragasztották matricával a szekrényt és én meg kapirgálhatom.... Naggyon izgamas. Akár 10 percig is leköt! :P
Kép

Na és akkor most felmászom a csúszdámra! 8) Nagyon tuti! Szeretek lecsúszni rajta! Bár az a legjobb, ha valamelyik tesóm ölbe vesz, de most nincs itt egy se.... :roll:
Kép

Anya! Ez így nem lesz jó! A két kezemet kellene fogni, te meg a fényképezőgépet lóbálod előttem. Hát így, hogy csússzak le?!!! :shock:
Kép

Juhééééééééééééééééééééé!
Naaaa! Azért csak leértem. Ücsörgök egy kicsit az izgalomra!
Kép

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka, nagyon jók :D :D :D

én is hoztam képeket :?
Kép Kép

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


lemostuk, flóraszepttel, ma Döme velünk alszik, holnap kiszellőztetek, és átrendeztük a szobát, hogy ne legyen közel a penészhez, és még lepenészölőzzük is...
Egyéb tanács?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


csodajó fotók!!!:)

gyorsan amit megjegyeztem..

emelt családi: mi Kornélra azt kapunk, vannak bizonyos betegségek amire jár, de persze nem mondják...állandó gyógyszerszedés is feltétel asszem..a betegségekről szerintem van lista!

csibb mi még csak nem is kúszunk...ma a dokinéni azt mondta, ha 1 hónapig még nem kezdi el akkor neurológiai vizsgálatra küldi..amúgy 8500 gr 72 cm, és vaspótlás csak 1 hó múlva kell ha így haladunk a ht-vel...

na olvasok tovább:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2009.11.23 20:36-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


nemlajos nem a penészes fotókra gondoltam..csak most jött ki a hsz, hogy már elküldtem az enyémet...

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Katka, szuper napja volt Petinek :)

Nemlajos, ajaj, jól látom, h penész? Mi a baj, mitől lett?

Tehuti, Rszg, olyan szomorú azt olvasni, h az anyagiak miatt nem vállaltok újabb gyereket... Vagy legalábbis nem hamar. Mondjuk én is visszamentem dolgozni a két gyerek születése között, de én nem elsősorban az anyagiak miatt, hanem mert úgy éreztem, nem tudom ezt egyben végigcsinálni...

Csibb, nálunk is a hidegpárásítás, eukaliptusz és babyluuf (vagy mi) kombó megy esténként...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


tényleg szomorú ha a pénz miatt nem születik meg egy olyan gyerek akit egyébként szeretnének...ahelyett, hogy ösztönöznének a gyerekvállalásra..

tényleg csibb Máténak jobbulást, hát nem irigyellek ezt mi is végigcsináltuk párszor...

pulcsi gratula Nándinak a mászáshoz :) !!!!
tehuti Szonjának a kutyázáshoz ! :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Sziasztok

Moncsi
Dejó hogy végre otthon vagytok!

Babák nagyon Édik!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Nemlajos
jaj, ez nagyon kemény... majd kérdezgetek én is, hogy mit lehet ezzel csinálni... :? mondjuk ahol vettétek a lakást ott panaszt tenni???

Katka
szuperjó képek! Édes ez a Peti fiú! :D

akkor veszek holnap ilyen babyluuf-ot, vagy mit. :wink:

most hányt le másodszor ma a kisfiam... ez nem az én napom... :lol: és még nincs vége az éjszakának... :roll:

ma megyek korán aludni, jóéjt nektek!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: