[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Helyes. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok

Jó talizást kívánok nektek!

Hannának mielőbbi gyógyulást, szerintem se a fogától van ekkora láza.

Mi már 3 napja sütőtököt eszünk. Tegnap már egészen lelkesen tátotta a száját amikor adtam neki. Rájöttem, hogy először miért nem volt annyira oda érte. Kihült már mire pépesítettem és Ádám is jobban szereti a langyos dolgokat. Neki is szeleket csinált a tök, de azért nem volt olyan vészes mint Gergőnél.

Nekünk viszont kakigondunk van. Az elején az alma meg a répa után még volt széklete, utána őszibarackot evett 3 napig, akkor semmi nem volt. Kénytelen voltam szilvát adni neki. A kész babakajának semmi hatása nem volt, végül én főztem neki mélyhűtőset, na akkor aztán telerakta ám a pelust, úgy, hogy ekkora menniséget még én sem láttam. :shock: (Bocsi a részletes leírásért) Most a sütőtöktöl megint nincs semmi. Nem tudom mi legyen, megint szilvát adjak neki? Kúpozni nem akarom hacsak nem muszály. Tornáztattam a lábát, maszíroztam a hasát, ivott egy kis kamillateát is minden nap, de sehol semmi. Szerintetek meddig lehet ilyenkor várni? Tudom, hogy a szoptatott babáknál OK. ha nincs minden nap széklet, de mivel ő már kóstolgat is ... Valakinek volt/van ilyen tapasztalata?

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


ho-ho-ho :D

Kép
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

1 kérdés, akit esetleg megbántok vele attól előre elnézést...blogba! inkább!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Edina szerintem én 2-3 nap után már aggódnék...szélcső. lázmérő?kis szappanka?? :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


nem olvastam vissza bocsi, de Kicsi Lili gyönyörű :)

szerintetek megvegyem ezt a széket, csak egy van belőle és annyira nem jön be a színe, fiús nekem vagy ezt ne nézzem, csak az árát? :)

http://www.teszvesz.hu/item819295098_ch ... _szin.html

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Bogi még alszik, almája melegszik :) ma a 30 gr-hoz keverek ugyanannyi tejet is. Szerencsére kakilt almaevés óta, és nem szenvedett, de azért csak óvatosan.
És ma férjemnek sikerült úgy felkelnie meg elindulnia 6-kor, hogy nem keltem fel rá :D

Reni,
Mirának mielőbbi javulást! Reméljük a doki megnézi rendesen, és mond valami okosat.

Niki,
télapó Lili :) édes :) de látom tetszett neki, biztos élvezni fogja a farsangokat majd!
Blogba írtam neked.

emese1979
 
 


Edina,
Bogi volt, hogy 3 napig nem kakilt... AT-es babáknál 10 nap is belefér, hozzátápinál mér nem tudom, mi a helyzet... esetleg hívd fel a védénődet, dokitokat! Lázmérő, szélcő sztm csak végső esetben.

emese1979
 
 


igazából csak a piros tetszik, de másik boltban 25.000,- :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


KisLili télanyó nagyon szép!

Ildi! Nekem fiús :oops: Persze az ár fontos, szóval nemtom.

Na viszem Mircsit dokkerhoz. :arrow:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kutyafüle, tényleg jó a vonalzó, nekem is tetszik! Reni, a Tieid is újak, ugye? Szépek!

Niki, édes a Lilimikulás :)

Ildi, szerintem is nagyon fiús szék, és annyival nem olcsóbb, hogy ne érdekeljen, szerintem :)

Edina, ha nem fáj a hasa, én egyelőre asszem nem aggódnék, azért a napi kajája nagy része még anyatej, nem? Vagy tegyél pici szilvát a sütőtökhöz.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Reni, dokihoz drukk!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ildi!Nekünk a babakocsink kék,szürke!!!Olcsóbb volt anno sokkal,ezért nem kapálóztam a rózsaszínért.Szerintem nem gáz ha kék.Pl nekünk meg drapp az etetőszékünk!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Niki: Most alszik, ha felébredt jön a lázmérő, igaz a múltkori esetnél az sem segített. Különben jól érzi magát, nem zavarja, pedig ma van 3 napja, hogy sehol semmi. Olvastam, hogy a székrekedés a hozzátápi kezdetén normális jelenség és, hogy rendeződik a dolog ha majd rendesen elkezd kajálni a baba. Csak hát odáig el is kell jutni.

Lili baba nagyon aranyos kis télapó. :)

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Nyílt nap volt ma az oviban, és az integrált nevelési módszerrel a tűz témakörnél tartanak, ezért volt náluk kölcsönbe sisak. Pár kép ízelítőnek!
Kép
Kép
Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


nekünk is ababakocsink kék-szürke :D örököltük készpassz :D

jaj valaki kérdezett múltkor esernyő- babakocsi ügyben
nekem esprit babakocsim van IMÁDOM, esernyő, könnyebb mint a gyerekm asszem 6kiló, gyerekkel együtt lecipelem a 2.ről :D totálig dönthető, levehető karfa,m mosható cucc, 5pontos öv, kis háló.
Olyan esernyőkocsi nem létezik aminek irányváltoztaós karja van meg állítható :arrow: nem tudják megoldani az összecsukást esernyőre...hmmm kb 2 hónapig kutattam a netet emiatt :shock: :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Timi: Ádám 5-6-szor szopizik naponta és egyszer kajál valami gyümit szopi után.

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


Trixi: aranyos a kis tűzoltód! :D

Kép

Kép

Edina
butterfly75
 
 


sziasztok

Edina, az én fiam se csinál olyan torna és akrobatamutatványokat mint a többi gyerek itt a fórumon. hátról hasra fordul, néha vissza is de nem sokszor, nem kúszik, nem mászik. háton fekvésnél szokta csinálni, hogy kukackodik ahogy az apja mondja, kinyomja magát hídba (a fején támaszkodik, még nézni is rossz) felhúzza a lábát és hátracsúszik, a fejével töri az utat magának :lol: :lol: :lol: nem túl okos és hatékony módja a haladásnak :p amúgy én örülök hogy még nem garázdálkodik négykézláb, mert nincs még teljesen bababiztossá téve a nappali.

Niki
Lili édespofa ebben a szerelésben :D

Gyöngyi
nem, karácsonyi tatuszerelést nem találtam bár nem is kerestem :D az is egy nagyon jó rész volt egyébként :D :D :D karácsonyi superman by Joey :lol:

Reny
jobbulást Mircsinek!

Ildi
háááát, szerintem 8 eFt-ot kicsit húzós kiadni csak azért hogy más színű legyen, legalábbis én nem tenném. és ha mondjuk mindig rózsaszínű előkét adnál hozzá hogy ellensúlyozd a fiús színét a széknek? :D

köszönöm a köszöntéseket, most csak ennyi reagálás telik tőlem. tegnap vendégek voltak nálunk és még nem teljesen hevertem ki a vendégvárást. Pepe eléggé meg volt illetődve, mostanában csinálja hogy megijed az idegenektől és elsírja magát :( nem örülök neki igazából, mert a szűk családdal is ritkán tudunk sajnos találkozni, olyan kellemetlen ha a gyerek elsírja magát nagymama/nagypapa láttán.

jó talizást csajok, szép napot mindenkinek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fitie 2009.11.23 13:08-kor.

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Köszi
A blogban valamiért nem tudom a megjegyzésemet elküldeni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ildi:

http://bebibolt.hu/index.php?main_page= ... ts_id=3806

Ez webáruház is...
Megpróbálok visszaolvasni :shock:
zili
 
 


szerintetek ez milyen jelmez?

http://www.maszka.hu/picture.php?dirid= ... 4&newy=576

apa szerint karácsonyi borsó :D :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Trixi, nem baj, nyomj mégegyszer az elküld gombra, nekem rendszeresen csak másodikra küldi..
zili
 
 


Én kb 50* nyomtam már rá, mindkét témánál, amit kommentálni akartam! :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Az iwiw-re sem tudok felmenni,mert állítólag karbantartás van!?

Ránézne nekem valaki?
Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


iwiw nekem megy... :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Lili édes télapó!Nekem ez a jelmez olyan karácsonyi manós!Nem???

Trixi,Marci tündéri az oviban!Nyúlt mostanában?A képeken nagyobbnak látszik,mint amiket legutóbb feltettél!Petya is cuki a tegnapi képen!Iwiw nekem sem jön be most.Reggel még működött.

Esernyő kocsi:Most Cam combi family van.Nagyon bevállt.Grétivel meg a második kocsi egy Chicco ct 0.4 volt.Szerettem nagyon!Nagyon masszív volt,mégis ernyőkocsi!Nagy kerekek!


Fitie,Hanni is sír mindenkitől.Még Anyumtól is pedig heti 3-4 alkalommal látja.Sőt,van h az Apjától is bőg
:roll:

Edina,szerintem míg átáll a pocija a hamizásra így lesz.Körtét próbáltad??

Sírás van

:arrow:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Marci folyamatosan nyúlik, mintha húznák... :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Lányok! most jöttünk az orvostól, kaptunk beutalót a sürgösségire, a dokinő szerint lehet, hogy tüdőgyuszi, ki kell vizsgálni. Drukkoljatok!!! Majd jelentkezem. RTG, vérvétel ilyenek kellenek azt mondta.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
Drukkolunk ezerrel!
Gyors gyógyulást Nektek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


hello csajok!

Reni, nem jöttél még meg Mirával? Mi volt?

Képzeljétek, tegnap este AM felsőtestét és arcát elöntötték piros apró pöttyök... Zsüci, ha olvasod, írd már le légyszi, h K-nak hány nappal a láz után jelentkezett és milyen/meddig volt, mert lehet AM-nek is 3 napos volt... :roll: (nembírokvisszakeresni)
Mindenki beijedt a gyereke első betegségénél vagy csak én? :roll:

Timi, örülök, hogy te jöttél és látom, hogy továbbra is vagy! :D

Ööö, mitakartammég?

Tecsóban vannak tök jó karival kapcsolatos felsőcskék párszáz pénzért...

Edina, örülök, hogy ti már jól vagytok!

Orsi, ti most miért is nem alszotok jól éjjel? :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Bakker Reni, épp most kérdeztem :shock:
Drukkolok!!!!

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Délelőtt karácsonyi ajándékvásárlást csaptunk B-val, de még mindig nem vagyok kész, pár kört még futunk.

Bangla! Igen, 2. körös. :wink:

Edina! Volt olyan, aki 10 naponta produkált, rávárhatsz.( unokatesómnak No-ban 1 hónapot mondtak, az azért már durva) Valóban kell szoknia az emésztőrendszernek az átállást. Az óramutató járásával megegyezően masszázs, meg a köldöktől lefelé a 2 kezeddel simogasd. Szőlőlé v. Laevolac szirup. Ha nem nyugtalan, a szelek távoznak akkor nem kell még beavatkozni csak ilyen szelídebb módszerrel.

Hase! Én is hagynám még 1-2 hétig , aztán heti 2 alkalommal minimális adagokat adnék, majd megszokja. Bevetheted a cseppeket is mellé. Valaki hasfájós a családban amúgy?

Köszi az esernyő babakocsis hozzászólást , Anita, Niki! Ezek a típusok 1 kézzel csukhatóak?
füles33
 
 


jjjaaj reni, kezem lábam csuriban :shock:

adri, nem értek hozzá de asszem a láz után 1-2 nappal 5-6 napig tart :? denembizti

Kép
Kép
mniki84
 
 


füles, igen, egy lábbal inkább, meg kell nyomni lábbal egy bigyót aztán a lábbal mégegyet és összenyomni :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


ergó gyerekkel a kezdben is megy, na gondolom ez a fő szempont :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Timiiiii, az az ovis-éneklős cd honnan? Lehet jobb lenne, ha azt hallgatná AM, mint amit én éneklek :roll:
Nálunk most az Incy Wincy spider a menő! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:40-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:40-kor.
Vendég
 


Zsuzska, már nagyrészt eltűntek a pöttyök, ezért várom Zsüditet, hogy nekik mi volt! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Mniki! A jelmez szerintem grincses.
füles33
 
 


Reny drukkolok!!!+++++++++++++++++++Remélem semmi nem lesz!!!

Adraci azt hiszem a 3 napos láz pöttyekkel fejeződik be!3 nap láz után jönnek i.Asszem. :roll:

Trixi,akkor olyan mint Grétike!Marci hány kg és cm???Gréta 97cm és 12.5kg.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Reny :(
Adraci, nekem megvan mp3-ban az ovizene, ha adsz e-mailt priviben, elküldöm.

Petinek is volt, láz után a 3. napion pöttyök, olyan apró kis göböcskék, főleg a mellkasán.
zili
 
 


Adri, de jó! Nem is gondoltam, hogy ilyen gyorsan használnak a drukkjaim :wink:
Vendég
 


Zili, dobtam pü-t, pusszantás! :P

Zsuzska :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Hát Anita most megfogtál. 122-es rucikat hord, és 31-es cipőt! 20 kg körül van a Drágám!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szegény Mira! Nagyon szorítok!

Igen Niki, ez a fő szempont!

Na talán enyimgyerek elaludt, csatlakozom én is.
füles33
 
 


Jaj Lányok! Tök úgy fáj a hasam, mint mensi előtt, de még csak fél időben vagyok!
Totál gáz!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Az ernyőkocsi nálunk is 1 kézzel csukható!

Trixi 31-es cipő??Grétike 24-est hord!Nyáron meg még 22 est. :oops: :P

Nekem is úgy fáj a hasam,meg szédülök!És 14 napnál járok!De minden hónapban így vok ezen a napon!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Igen, 31-es! De a Bátyám lánya két hónappal idősebb,mint maci,és ő is jóval kisebb cipőket hord!
Gréti még csak 3 és fél éves, Maci meg júliusban volt 4, tehát nem meglepő, hogy Maci nagyobb! Bár a csoportjukban van olyan kislány, aki az összes fiút kenterbe veri. Amúgy kb hasonló méretekkel rendelkeznek. ( a cipőt leszámítva :D )

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: