[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Nóra,
Berci is milyen szép, nagyfiús, Jó hosszú haja van Neki is :) :wink:

Ildi, nagyon egyszerű, egészben a karajt be a sütőbe, fedő alatt kb. 2,5 órát párolom, aztán mellérakom a srépát, a husit meg betakarom a bundával (reszelt sajt + vaj+ ketchup meg egy kis zsemlemorzsa), a répára is szoktam tolni.
Egyszerű nagyon.

Na férjem meg bealudt, jó neki :x :shock: a kutya is alszik.

bogit lassan ki kell költöztetnem a földre, kicsi neki a járóka már, körbejár pikk-pakk, a fejét meg mindig beveri :( :roll:

Tescóbol Bogi is megkapta a kari ajándékait, egy FP formabedobó csigát meg egy másik játékot, jó árban voltak nagyon.

emese1979
 
 


Bekukkoltam a blogba. A szavazás úgy tűnik nem húzza le jelentősen a mérleg egyik serpenyőjét sem. :shock: :D

Kép

Kép
sissy29
 
 


 
 

bloggal és szavazással kapcsolatban, azt hogy lehet kiszűrni, ha valaki 2x szavazna véletlenűl?

Emese nagyon jól hangzik :)

Kicsim felébredt, csörög a kiságyban :), megyek adok neki ebédet :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jaj, nagyon szép a Berci baba. Micsoda szemek...ahhh.. :-)

Szilvi, tényleg őszintén...meginvitálsz minket a lakásotokba, vendégül látsz miket, ezért a rád és erre való tisztelettel végighallgattam volna az előadást. De biztos nem vennék semmit és nem is csatlakoznék a "családhoz", nem igazán érdekel a dolog. Meg azt is tudnod kell, hogy egy ilyen babtalálkozón szinte kivitelezhetetlen egy frontális előadás megtartása. Egy-két-három baba sírdogál, valaki(k) szoptat(nak), Barbi vállán két gyerek altatódik :D, Csongit úgy kell majd percenként összeszednünk a csillárról, szóval zajlik majd az élet. De nagyon jó lesz, majd meglátod :D

Hű de jókat süttök-főztök :-)

Annus, örülök, hogy te is szeretsz nálunk, végülis otthon vagy :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Bocs, még egy újszülött Berci kép, és befejeztem :)

Kép

Nóra
manora
 
 


Orsi! Nagyon sajnálom én is a kutyust, velünk 1 cica meg 1 tengerimalac él, én is nagyon bánkódnék utánuk. Valóban nagyon az ember szívéhez tudnak nőni.

Banánnal a rottyasztottal próbálkoztatok? Mert az általában nem fog. De ha mégis, szőlőlevet, vagy pici csipkebogyó teát lehet hozzá rakni.
Köles gluténmentes. Ja meg gluténmentes a kukorica is, meg az amaránt. Az utóbbi nagyon jó kálcium, vas és magnézium forrás.
Na dugulok, megyünk sétálni.
füles33
 
 


Berci de aranyos!!!Milyen sötét haja van!!!!És a szemei!!!na Csani fiúnak fel kell kötnie a gatyát,Marcinak meg végképp,újabb jedi lovag :wink: :lol:


Trixi!
Vanninak üres bébikajás üveg kell,gondolom letenne bele kaját marcinak!Nekem meg van pár felesleg,mert a gyümit általában üvegest veszek!


Emese!
Hát ez sokkal jobb kaja mint amit mi ettünk ebédre 8) :lol: Boginka meg nagyon jó az a képe!!Már a blogodban megcsodáltam!

Erzsi!
Jó h jöttél te is!Ákoska hatalmas!!!Bár ezen nem vagyok meglepődve :wink:

Iza tegnapi mérlegelése: 7830g!

annus11
 
 


Ja!
Kétszer szavazni nem lehet,viszont szavazatot lehet módosítani!De akkor a régi voks törlődik,ennyi!

És igen izgalmas a szavazás,nagyon szoros az állás,és napról napra változik h épp mi a felállás!Hétfőn ha hazaértünk a taliról remélem meglesz az eredmény is!

annus11
 
 


füles ezt de jó hogy mondod, mert tegnap a cba-ban láttam kölespelyhet amaránttal és almával, legalábbis erre emlékszek, na majd akkor megnézem jobban :)

Régi nóta: Lara nem kívánkozik még enni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus Izus valahogyan nagyon belehúzott :)

füles a lényeg az lett volna, hogy fogalmam sem volt, hogy mi az az amaránt :)

annus tényleg mit ettetek? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Barbi, asszem igazad van, tényleg sokan lesztek, nem merem megkockáztatni… És nagyon köszönöm a kedves invitálást minitali ügyben, vigyázz, mert még lehet, élek vele :D . Mi a XII. kerületben lakunk, Ti?

Én is nagyon szívesen látok bárkit!!!! (akinek nem bacis a babója :lol: :oops: )

Annus, séta ötlet is nagyon klassz. Gellérthegy? Normafa? Feneketlentó?

Gyöngyi, nekem az első lakásom volt akkora, mint a nappalitok… Na majd egyszer csak eljutunk Hozzátok is :lol:

Trixi, képbe hozlak páromnál, hátha náluk van vmi, multi… Ha gondolod, dobj egy önéletrajzot. Más: a kicsinyítőst szerintem nem akartad írni, vagy már nagyon fáradt lehettem, amikor erről leveleztünk

Novygirl, privit várom!

Én úgy tudom, még a tegnap estihez, hogy a körte is enyhén hashajtó. És Haninál be is jött, ha épp elfogy a barack.

Emese, nyamiiiiii
bangla
 
 


Sziasztok!

Az én véleményemet Gyöngyi írta le a legjobban. Engem sem érdekel a bemutató, de mindent meghallgatok, ha arról van szó. Viszont mi holnap csak mutatóba megyünk, még reggelre lett egy programunk, szóval lehet, hogy csak egy órára ugrunk be, de mindenképp megyünk, hogy lássalak Titeket :) Na meg Ti is engem, hogy igenis létezem :wink:
Vendég
 


Ja, és tegnap két mellből összesen 30 grammot sikerült előhalásznia Fruzsinak. Azt hiszem, lassan vége..
Vendég
 


Panndi, sajnálom a tejcit, de ne szomorkodj, még minimum két babát táplálhatsz majd így. Fruzsi meg örök rekordtartó marad nálunk az egyszerre elfogyasztott tejmennyiségeket tekintve :wink:
Jó, hogy látunk titeket holnap :-)

ÁÁÁÁ, Marci felébredt... nem hiszem el, hogy ma a bébem nem képes 40 percnél többet aludni. Össze akartam rakni a karácsonyos naptárat, de csak a válogatásig jutottam. Hát van ez így néha...:-)

Berci, kis miniszumóbajnok volt már újszülöttnek is, nagyon formás kis uborka volt :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, köszi :)

Kimostam mindkét lány összes kabátját, overállját, sapkáját, kesztyűjét, ami tök jó, mert így aztán ma tuti nem megyünk már sehova :lol:
Vendég
 


Jja, és holnaptól fogyókúra :roll:
Vendég
 


Na halihó, csak beértelek titeket, de nem nagyon van időm írni.
Csak annyit, hogy Timivel jó volt a dumcsi, csak szétfagytunk a ködben.
Kutyafüle: majd írok szopi-ügyben, de most dolgoznom kell egy kicsit, míg Csongó aluszikál.

Kép
Kép
tinu
 
 


Lara dumál: ejjjjjjjjjj Giiiiiiii Jajjjjjjjj :) és felült közben és vigyorog :)

Panndi sok sikert ahhoz a 2 kg-hoz :), Fruzsi tényleg brutális mennyiségű tejcsit elfogyasztott :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:41-kor.
Vendég
 


Zsuzska: lehet, mi is koccantunk majdnem tegnap Fehérváron? :wink: Szombat délelőtt jöttünk le Úrhidára, Fehérváron keresztül mentünk. Mindjárt megyünk haza amúgy. Az uram is Fehérváron tanult, de fogalmam sincs, hogy hun.
Na megyek téllllleg, csak még megnéztem a blogon a szavazást. Érdekes.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kösz Ildi :) azzal nyugtatom magam, hogy ő már megette az adagját eddig :)

Jaj, akartam kérdezni, gyűjti valaki a Spar pontokat? Van kettő vagy három betelt füzetem, szívesen odaadom/postázom, ha kéri valaki!
Vendég
 


panndi Larához viszonyítva tuti :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


tinu, örülök, hogy Timivel jó volt :)
Vendég
 


Aztán Lara mégis jobban hízott, ha jól emlékszem :)
Vendég
 


panndi hozta Lara a könyv szerinti átlaghízást :)

most viszont még mindig nem kajált :), illetve min. tejet és pár kanál alma-krumpli-céklát evett :), inkább főzősműsort nézünk :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Zsuzska, áhh, te is milyen fiatalka vagy :-) Én még a múlt században érettségiztem (1996), az óvónőképzés 1998-ban szűnt meg. Írok privit :-)

Tinu, Timi, szuper, hogy együtt tudtatok sétálni. Regő és Csongi jól bírta a két csacsogó mamit? :-)

Lara meg inkább elméletben nyomja a kajázást. Lehet hogy ez lesz az első mondata: "Anyám ne habard, rántsd azt a főzeléket!!!!" :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Spar pontom nekem is van,igaz nem 2-3 füzetnyi,de én is odaadom ha kell vkinek!

Őőőő Ildi!Mármint Iza mit evett ma?Mi elkezdtük a husit a hétvégén.Húslevest kapott turmixolva!Volt benne krumpli,répa,fehér répa,zeller és csirke husika!Első nap csak kevés húst tettem bele,aztán többet!Mondanom se kell h észre se vette...benyomta az egészet!Na de nem is írok ilyeneket,mert meglincselnek páran! :oops:

Bangla!
na ez tök jó!Szerintem feneketlen tó v gellért hegy príma lenne!!!Mivel jó páran laknak a környékén!Nekem a fogaskerekű végállomása is szóba jöhet,mamám ott lakik! :wink: Amúgy sétálni mehettek?Pontosítok.Ilyen hidegben mennyi séta engedélyezett?

Panndi!
Oh de kár h csak beugrotok :( Hogy fogjuk így elkényeztetni Zsófit!? 8)

Akartam írni h jók az új vonalzók!!!Csak meg kell szokni :lol:

annus11
 
 


Ja Iza 1 hónap alatt fél kilót hízott!Az azt hiszem jó,nem?Vagy sok?Kevés?

annus11
 
 


Nagyon hideg van, így részemről rövid volt a séta, mert sálat, kesztyűt nem vittem.
Bangla! Igen, a körte, a szőlő, sárgabarack is hajt valóban, de én csak az első körösre gondoltam

Kérdés! Esernyő babakocsit keresek, van a Kenguruban utalványunk. Szempontjaim: Könnyű(sokat bumlizunk tömeg közlekedve), dönthető háttámla, kukucskáló ablakos, mosható huzatos. Arról már letettem, hogy a tolókarja átfordítható legyen, mert olyat nem leltem.
füles33
 
 


Annus! Írtam szavazósat.
füles33
 
 


Gyöngyi: Csonginak lefagyott a nózija, Regő nagyon jól bírta és élőben még hatalmasabb, mint amilyennek képen tűnik. :shock: Tüci is jött. Megnézett minden macskát, kutyát és pipikét. :) De ő is lefagyott egy idő után, úgyhogy jött apósom kocsival és elmenekítette haza a gyerekeket, ráültek a sparhertre, míg én hazasétáltam Timi kíséretében. Ha nem lett volna ilyen hideg, tuti még pofáztunk volna egy ideig, de így legalább Timiék is odaértek a kövi programjukra.

Kép
Kép
tinu
 
 


Na végül nem vittük Mirát az ügyeletre. Bementünk anyósomhoz a kórházba, ezalatt én Mirával a kertben sétáltam, nagyot aludt, és abszolút nem köhögött a levegőn. Most itthon megint köhög, de nincs láza, úgyhogy holnapig már kibírjuk, déltől 2-ig van orvos, majd leviszem. Gondolkodtam, hogy lehet, hogy idegesek lesznek az ügyeleten ha azért bemegyek, mert a gyerekem köhög és hőemelkedése van. :roll: Most tök jó kedve van, szerintem kipihente magát. Itt dumál. :)

Tinu! Akkor köszönöm szépen, majd átugrunk érte. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi :D azért egy kicsikét csak megevett a kajámból :)

Annus erre már én is gondoltam, csak múlthéten jó borsos lett a levesem, azt meg mégsem adtam neki :), lehet következőleg meg elsózom, akkor meg majd azért nem :), egyszer úgyis fognak enni mindent, lassan borsólevest is ehetnek :), meg emlékszem Édua imádta a tojáslevest, csak éppen jól meghajtotta :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Reny, az ilyen jellegű légúti betegségeknek gondolom jót tesz ez a nyálkás-párás-hideg idő. Nem tudtok szerezni valahonnan egy hidegpárásítót? Lehet jót tenne Mirának éjszakára.
Tényleg mi lett a cicás overállal??????? Megérkezett?

Füles, esernyőkocsikban absz. nem vagyok szakértő. Gondolom több gyerekes anyukák majd tudnak segíteni.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


fog: kijövetel előtt mindeki láttam az ínyben a fogakat, mármint majdnem a teljes nagyságot? adjatok reményt, hogy már nem sok van hátra, hogy kijöjjön :)
annus ne hari :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


láttam = látta

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nóra!
Jaj, nagyon szép ez a Berci gyerek, aztaaaa, mennyi haja volt már picinek is :shock: :shock:
Lénának sztem soha nem lesz ennyi haja....... :lol: :lol:

Bangla!
Mi a XI-ben lakunk, a Feneketlen-tó környékén :wink:
Akkor ha van kedvetek, egy sétával indíthatunk :D

Ildi!
A dm-es őszi-maracuja nagyon savanyú, én megkóstoltam :?
Csodálkoztam, hogy miért nem kell Lénának.....

Szilvi!
Remélem tényleg nincs harag, hogy itt beletrafáltam a dolgok közepébe :oops: :oops:

Annus!
Iza hízása tök jó!
Léna nagyon lemaradt, még mindig 7200 körül lehet.....

Panndi!
Ne bánkódj, Fruzsi szopizott éppen eleget már! Mennyiségileg tuti :lol:
Én már nem is mérem, miket eszik Léna, mert 1-2x megmértem a du-i evését és 40-60 körül volt....inkább nem stresszelem magam :P

Léna 12 óta alszik, viszont akkor már olyan fáradt volt, hogy alig ebédelt.
Remélem ha felkel, jóóóóó éhes lesz.

Apa ma elvitte a fiúkat meg a kutyát egy jó nagy biciklizős sétára, addig én alukáltam egy kicsit. Ebédet főzni nem kellett, mert nagyim tegnap főzött, ma is azt ettük. 8)
Viszont estére csinálok tatárbeefsteket, meg sütök egy muffint. :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi én is megkóstoltam, azért kevertem utána a pépbe :)
Lara sem több szerintem mint Lénus :)

Lara ma többet alszik, mint az elmúlt héten :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Reny!
A hidegpárásító valóban jó, a fiúknál mi is használtuk.
Akkor viszem az overállt holnap, ugye? :wink:

Gyöngyi!
Nem jött meg :evil: :evil: Tündéres volt egyébként :?
Azóta képzeld, megint úgy néz ki, hogy eltűnt egy csomim......tele volt 9-12 hós next szettekkel :evil: :evil:
Baromi morci vagyok miatta, főleg, hogy iszonyat jó áron szereztem meg.......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi Igen, vidd légyszi! :lol: Köszi.

Van párásítónk, minden éjszaka bekapcsolom. Nappal meg itt a nappaliban a vizes ruhák párásítanak.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mi is megjöttünk a sétából, a hideg ellenére nagyon jól esett mindkettőnknek. Csak fura volt, hogy itt a környéken egy lélek nincs az utcákon, gondolom, mindenki a húslevest kanalazta otthon. :D

Apropó húsleves: mi is azt ettünk a napokban, de én nem mertem a petrezselyem gyökeret és a zellert odaadni neki. Ezeket mikortól lehet? Így kapott husit, krumpit és répát összeturmixolva a levesben. Mivel sót sem mertem beletenni, sótlanul főztem a levest, a mi részünket utólag sóztam, de így eléggé érdekesen íztelen volt. :lol: Lehet, hogy csak megszoktam az ízfokozót a vegetában. :D

Reny: Jó, hogy mégsem volt olyan súlyos a helyzet, hogy ügyeletre kellett volna menni.

Barbi: Nem maradt le Léna, Lilla is 7 kiló körül van, meg ha jól emlékszem, Kamilla is.

Szilvi: Nem tudom, milyen előadásról van szó, ha jól értettem Barbit, akkor Aloe Vera-s? Az előadás része engem sem érdekel, de én ilyen dezodort használok, és fogytán van, úgyhogy abból vennék egyet, ha van rá lehetőség. Ha félreértettem valami, akkor elnézést.

Na, húzok vacsit főzni.
Réka

rekap
 
 


Látom téma a meggy... azt mikortól lehet adni? Az is első időszakos gyümi? Nekem szerencsére tele a fagyóm vele, anyum saját, bioterméssel teletette, csak nem tudom mikortól adhatom.

Reny,
jobbulást Mirának! Nem rég nálunk is volt egy kis meghűlés, de szerencsére a náthában ki is merült.

Annus,
Ákoskám a keddi méricskélésnél már 9250 g-volt, tényleg jó nagy fiú :)

Akartam is kérdezni, hogy akinek hasonló méretekkel rendelkező gyermeke van, miben utaztatja az autóban? A mostani hordozónk elvileg 10 kg-ig jó, de szegény Ákoskám már csak hajlított lábakkal fér el benne, így hosszú távon nem túl kényelmes. Most vettünk neki egy jó kis ülést, mely 9 kg-tól jó, de hiába dönthető, azért mégis csak ül benne, szóval azt még nem merem használni. :roll:

KépKép
novygirl
 
 


Edua!
ja ez a leves kifejezetten Izának készült!Vetem múltkor zöldségeket,megpucoltam és szétosztottam!Kis zacsikban be a fagyóba!Csirkemellet is vetem mert olcsó volt,kis darabokra szétvágtam,be a fagyóba.És akkor előveszek 1-1- kis csomit ,dobok bele krumplit is és felteszem.Tök hamar meg is van :wink: Tehát én még nem a mi levesünkből adom neki.Mert az elég sós illetve borsos,az uram így szereti!Utána sózni már nem olyan fini....


Iza meg tök sokat tapsikol...felvettem telóval,bár kicsit zavarban volt,de azért sikerült tapsolásra bírnom így is 8) :lol:

Holnap viszem a cetliket és kihúzzuk a kari ajis listát!!!

Akkor a köv babók vannak benne:JediMarci,Csongi,Lara,Mira,Csani,Nóri,Brigi,Danó,Kamilla,Áron,Léna,LittleLili,Riki,Izus,Lilla,
Bogyó,ÚjHanna,Petya,FrankóHanna,Balázs,Vili,Regő,Blanki,Marci1


Ha vkit kihagytam szóljon,ma még tudtok jelentkezi,aztán zárul Miki móka tára :wink:

annus11
 
 


Réka,
ha jól emlékszem nekem a védőnő 7-8 hós kortól mondta.

Na, megyek én is mert rengeteg a vasalni való, Picurkám meg még alszik, szóval gyorsan cselekednem kell :)

KépKép
novygirl
 
 


meggy első körös :)

Annus akkor nagyon ügyes vagy, végülis most már mehet nekik a gyökér, meg zeller meg a borsó is, jó kis leveseket lehet belőle főzni husikával és turmixolni :)

Lara most benyomott egy kis tejcsit és közben bealudt, mint a szopis babák, csak éppen ilyenkor fel is ébred, mert ő nem bírja elviselni a büfiket :), úgyhogy most már tornázik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


novy Ákos mitől lett ekkora, ő nem kicsi volt még nemrégen? :) :shock:

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


JAj de édi Berci:)

Trixi,
igen, Annus jól írta, házi kosztot szeretnék eltenni Marcinak. Szertnék vagy 20-30 üveget, hogy el tudjak tenni neki fagyiba is. Annyira válogatós, hogy 1 falatért sajnálok kiönteni egy egész bébiételes üveggel, így inkább én kotyvasztok előre. Esetleg van neked is felesleges üres üveged?

Gyöngyi,
összebeszéltek Marciék. Az enyém sem aludt eddig fél óránál... pedig nagyomnsok dolgom lenne, megyek is.... csak még Sissynek akartam:

Sissy,
Szerintem sem jutna idő az előadásra... majd meglátod. Inkább babázzunk:)

Akkor holnap a talin, mi úgy fél 1 körül érkezünk...

Puszi mindenkinek:

Vanni
vanni
 
 


Barbi, micsoda méreg :evil: :evil: :evil: Sajnálom. Nem is merek semmit elkiabálni a saját csomagjaimról.

Sissy, jól emlékszem ugye, hogy azt mondtad, salikat csinálsz? Na sütöttem egy jó nagy adag krumplis lepényt (görögösen), amit már az egyik talira megcsináltam. Jó lesz a saláták mellé. Visszük magunkkal.

Vanni, de jó, hogy ilyen nagy hűtőtök van. Nekem anyum fagyasztott le otthoni gyümiket, azt hozzuk majd fel darabonként, mert a mienkbe nem fér. Azért majd én is teszek el fagyós kaját, csak ennyit nem tudok...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Jelentem ma két babatalin vagyok túl, az egyik Tinu és Csongi és Tüci volt, megszaglásztuk egymást és szerintem szimpatikusak voltunk, az én oldalamról legalábbis biztosan, a másik a veszprémi barátnőm, ahol a héthetes baba TÉNYLEG akkora, mint Regő!

Visszaolvasok kicsit!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: