[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 májusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle, Nálatok már útban van a kistesó? Gratulálok, nagyon boldog lehetsz! Nagyon kicsi lesz a korkülönbség, így szeretted volna?

Butterfly, hello, én is új vagyok.

Raknék fel képet, de már fél órája szerencsétlenkedem, nem tudom lekicsinyíteni. Picasa-ban kerestem....Valaki tud segíteni, hogy kell?
:oops: Hú de béna vagyok!

Nóra
manora
 
 


Szia Nora, a Picassahoz nem értek de itt ha regisztrálsz lehet kicsinyiteni http://photobucket.com/
, ha nem sikerül akkor meg kúld át és kicsinyitem őket neked szivesen. :) Cimem lorincz_agy@yahoo.com

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!


Bangla!

Párom sofőrként, és targoncavezetőként üzemel, én meg voltam már adminisztrátor, arculat tervező,pénztáros, boltvezető, tanár, szóval én mindent megcsinálok, ami jön. Leginkább NORMÁLIS irodai munka érdekelne!

Emese[size=9]![/size]

Pizzatészta: Egy fél bögrényi enyhén cukros tejben (sokan vízben csinálják, de én így jobban szeretem) felfuttatod az élesztőt, és hozzákevered a lisztes, sós, olajos,vizes tésztához. Dekákat nem tudok neked mondani, de ha gyakorlott háziasszony vagy,akkor menni fog. Én beteszem a mikro-ba, hogy gyorsabban keljen meg a tészta, aztán bele a tepsibe, megszúrkálom, enyhén átsütöm, és utána teszem rá az alapot, meg a többi cuccot. Egyszerű, és gyors, na és naggggyon finom!

A köszöntéseket köszönjük mindenkinek!

Annus!

Milyen egyéb taliról van szó? ( a hétfőiről tudok) Vagy félreértettem valamit?

Akartam még valamit, de elfelejtettem!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

Jó reggelt!

Hogy bírtok ennyit írni??

Reny:Mirának jobbulást!Gyönyörű a képeken!Nagyon husis!

Álmi is édes a nagy mosolyával!

Marci meg ..hát az a nézés!

Lara már ilyeneket csinál???Csúcs!Boldog 7 hót!

Vanni:Marcinak gratula a kúszáshoz!Remélem megleled a megfelelő megoldást a lakásra!

Dóri,gratulálunk a mászáshoz!

Elnézést ha kihagytam valakit,de mire végig olvastam,totál elfelejtettem mindent.

Butterfly szia!Szép kisfiad van!

Nóra képet a sima képnézőben is tudsz kicsinyíteni.Ha átküldöd én megcsinálom szívesen neked!

Bangla,lehet én is minitalival indítanék.. :roll:

Mi tegnap végre eljutottunk Papámhoz!Jó volt látni!A lányoknak nagyon örült!Már a konyhában bottal egyedül is tudott menni pár lépést!Olyan jó!!

Zili,Mozza:Hanna imádja a Baby love tápit!Édesebb mint a Milupa!

Ildi,Édua megitta az AT-et?Cuki egy csaj!

Szofi jó utat hazafelé!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt:)
köszönöm az együttérző jókívánságokat a lakáshoz.
Szofi,
szigetelnénk mi, de most le vagyunk nullázva anyagilag... A hősugárzóval sem biztos, hogy úgy be lehet fűteni, hogy ott pancsoljon Marci hosszabb ideig, és hamarosan már lehetne játszani is vele a kádban.. Szeretném, ha szeretné a vizet, mert mi nagy lubickolósak vagyunk a párommal.

Boldog felediket kívánok Bogyónak, Boginak és Petinek!

Köszönjük a gratilációkat a kúszáshoz. Marci is a papucsomra izgul be legjobban:)

Annyira cukik a lánykák (is) a képeken...

Annus,
ha 3 üveg befér annak is nagyon örülök, majd meglátod mit sikerül.... Én is veszek most már egy pár bébiételt, csak eddig nem láttam értelmét, nem eszi meg Marci csak a Sütőtököt, és néha kis banánt.

Barbi,
Örülök, hogy meggyógyult Léna baba.
a finomfőzelék milyen márka, amiből bevágott egy üveggel?
vanni
 
 


Bangla!

Én regisztráltam, de nem találom, hol lehet kicsinyíteni. Mivel nem tudok angolul, nekem totál káosz az oldal! Mindegy!
Tud esetleg valaki magyar nyelvű programot, ahol lehet kicsinyíteni a képeket, és ingyenes a letöltése?

Köszike!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


vanni dm-ben van zöldséges rizs csirkehússal 4 hótol írja, de pl van benne zöldborsó, amit 7 hótol lehet adni, de mi már annyik vagyunk, szóval bio 190 g-os és 259,-Ft
edua2003
 
 


Trixi
http://download.chip.eu/hu/photoscape-3.1_658287.html

Itt még montázsokat is tudsz csinálni! :wink:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Reny!
Sajnálom a betegeskedést, remélem most már hamar vége lesz!! :evil: :evil:

Annus!
Bulisok :evil: :evil:

Ildi!
Örülök a jobb napnak, nekem a hét közepén volt két sz.....r napom :wink:

Gyöngyi!
Én megyek szívesen karácsonyozni hozzátok :wink: :D
Mindjárt hívlak.....

Szofi!
Jó utat haza!

Vanni!
Hipp-es volt és tényleg jó íze volt, megkóstoltam :wink:
Sajnálom a lakás dolgokat, első körben megpróbálnám még 1x kiadni a másikat és ha nem megy, csak akkor költöznék.....

Nóra!
Én photoshop-ot használok kicsinyítéshez, de sima paint-ben is lehet. Azt megtalálod a programok alatt a gépeden.
Szólj, ha nem megy!

Ma Nolcsi is fél 9-kor kelt, így én is :P :P
Nálunk ő az első kelő, mindenki addig alszik, amíg Noel......apa, Leon és én is jó alvók vagyunk, Lénát ugye meg már ismeritek..... :wink:
Olyan trutyi idő van, pedig biciklizni akartak a gyerekek elmenni, de nekem se sok kedvem van kimozdulni.......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Reny!
Nekem jó így, ha Tinu elviszi, de sztem nem kocsival akar jönni :roll:

Réka!
Sajnálom a babuszit, én is jóóóóóóó mérges lennék apára hasonló helyzetben :evil:
Mondjuk nálunk ilyen nem fordulhat elő, mert ő is nagy menőkével van megáldva, mint én :P

Valamelyik hétvégén kiborult a bili nála, hogy már x-edik hete nem töltött a hétvégén otthon 1 napot se és arra a hétvégére is mindkét napra reggeltől estig tartó progik voltak.......de egyébként jól bírja.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi! Mikor itt volt nálam Tinu pénteken, akkor mondta, hogy lehet, hogy mégis kocsival megy. Írtam neki is, aztán majd meglátjuk.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jesszusom tök béna vagyok. Hogy nyeritek ki az alma levét? Lereszelitek az üveg/műanyag reszelőn és leszűritek valamivel? Ekkora ht analfabétát, mint én :roll:

Reny, Mira jobban van?

A Zuram olyan gyönyörű mangókat hozott Aldiból, hogy ilyet még nem is láttam. 100 HUF/darab!!!! Majd este kiderül, az ízük milyen :-)

Trix, Dóri is tartanak talit december elején, szerintem erre gondoltak.
Jaj és Danónak gratulálunk az első mászásához :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tixi, Dóri is tart stb.stb. olyan izgatott vagyok, írni is elfelejtettem :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Én soha nem próbálkoztam alma levével, rögtön a sima püré ment a gyerekeknek :oops:
Egyébként asszem lereszelném és utána szűrőn átpaszíroznám az egészet.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ja, hívtalak, de nem vetted fel :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Anika 78, én csak szoptatok, Bercinek nem jön be a kanalazás.

Fitie, Annus, Mátyás tér környékén lakunk, hát nyócker a javából :D
Azt a filmet, amelyikben Bereznay Endre (így írja a nevét?) bekeveredik a nyóckerbe, részben a mi utcánkban forgatták
:lol: . Meg amúgy is többször van erre forgatás, szép "antik" házak vannak.
Séta jó lenne, bár én egyelőre csak kenguruval tudok közlekedni, Berci nem marad meg a kocsiban. És hát a 8,3 kg-ját kb 1,5 órát tudom cipelni :? Amúgy merre szoktál? Fitie, Te is a környéken laksz?
Berci is gettó-gyerek, I. Női Klinikán született.

Amúgy most kihagytam egy hetet a kóstoltatással, ma próbáltam először újra, párolt almát anyatejjel higítva, öklendezett. megpróbálom a barackot is du.

Nóra
manora
 
 


Gyöngyi most alszik, de a hője felfelé ment, ezért adtam neki Nurofent, szerintem attól tudott elaludni. Ha felébredt megetetem és meglátjuk mi az ábra, de szerintem elvisszük.

Almának én se adtam a levét, csak a pürét. :oops:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi én is így kezdtem, de aztán ment volna a püré, de pl még ebben a formában most sem szereti Lara az almát, csak összefőzve krumplival és botmixerezve :)

Danó nagyon ügyes :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Danónak nagy gratula!

És Vanni Marcijának is gratula!

Gyöngyi én is passziroztam de elég necces volt igy inkább adtam a pürét.

Trixi, akkor próbáld ezt a photoscape programot tényleg nagyon jó.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


eddig csak kis koppanások voltak, de most szegénykém az ülésből akkora lendülettel dőlt oldalra, hogy jól bekoppantotta a fejét az ülőgarnitúrába :)

Anita inkább csak kóstolgatta Édua :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jaj nem is írtam, vettem tegnp CBA-ból törlőkendőt 250,-Ft volt 72 db-os és nekem tetszik az illatta, aloe-s, kisebb méretű amúgy mint pl a tescos :)

Tegnap még vettem végül pampers pelust 4000,-Ft helyett 3.000-ért, kuponnal :) 82 db-os

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi!
Látom megvannak a vonalzóid :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Edina, sajnálom, hogy rosszak az éjszakák, mi sem unatkozunk. 6 hónap alatt 1x sem aludtuk át, és az utóbbi hetekben nálunk is sűrűbb az ébredés. Sír, kutyázik :shock: az éjszaka közepén, és nem lehet visszaaltatni.
Füles33, ez lehet összefüggésben a mozgásfejlődéssel is? Este altatás horror, éjszaka nem tudom hányszor kelünk, ha nagyon sír megszoptatom, ha nem, akkor próbáljuk altatni. Nappal is sokkal pörgősebb, mint korábban, mintha sajnálná az időt alvásra, úgy tiltakozik. Amúgy korának megfelelően fejlődik, forog, kutyázik, tolat, és minden érdekli! Játszószőnyegen már nincs el nagyon, többet nyafog, aktívabb foglalkozást igényel.
Más is vett észre ilyen "romlást" 6. hónap körül?

Nóra
manora
 
 


Sziasztok!

Reny! Mirának jobbulást kívánok, neked meg kitartást!

Barbi! Jól látod a helyzetet, én is nagyon mérges voltam apára. :evil: Az a helyzet, hogy egyikünk sem társasági ember, de mióta én nem dolgozom, alig várom, hogy bármilyen program legyen, ami kivisz a négy fal közül. Ezért is teljes mértékben megértem Banglát, hogy szeretne talizni. A párom viszont reggeltől estig járja a várost (számítógépeket javít), és boldog, ha itthon maradhat. Borítékolható a konfliktushelyzet. :(

Gyöngyi: Én nem adtam gyümölcslevet Lillának, egyből pürével kezdtünk. Más kérdés, hogy először a pürét is kiszopizta a kanálból. :D

Nóra: Az anyatejes almától Lilla baba is öklendezett, a sima almát meg elfogadta. Legalább megoldotta a fejést nekem, inkább megszoptatom előtte, aztán kap almát, így bele megy mind a kettő. :)

N, megyek reggeliztetni. :oops: :lol:

Réka

rekap
 
 


Barbi mamaneten sokkal szebbek vannak, csak valamiért nem tudom ott szerkeszteni a képet, ez meg egyszerűbb :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Réka, babaúszás :( mi sem mentünk tegnap, párom dolgozott és egyedül nekem sem megy. Amúgy jó macerás program, Ti 3 éves korig akartok járni?
Ringatóra jár már valaki? Érdemes ilyen kicsikkel? Berci imádja, ha énekelek Neki :lol:

Aerfen, Disneyland :lol: Ez mennyire így van!

Nóra
manora
 
 


Sziasztok!

Lemaradtam, mint a borravaló :)

Eltűnésem elsődleges oka, hogy kisebb felújításban voltunk, festés, stb. Modanom sem kell, nem érem utol magam a pakolással. Van vagy 8 tonna iratom, azokat még át kellene néznem, szanálnom... még az összes fősulis/egyetemes jegyzetemet is őrizgetem, de most véget kell neki vetnem, mert nem férünk el a lakásban.

Mi nagyon jól vagyunk, Ákoskámnak kb. két hete kibújtak az első fogacskái, melynek örömére már le is tesztelte édesanya fájdalomtűrési küszöbét :lol: Olyan gyönyörűséges vele, annyira imádom, ahogy kacag és a két fogacskája kivillan.
Múlt héten elkezdtük az almaevést, és mostanra már megszűntek a kezdeti fintorgások, rázkódások, úgy látom nagyon szereti.
Egyelőre csak almázunk, aztán jövő héten kap majd barackot is, remélem az lazít majd a székletén, mert az alma most eléggé összekapta neki!
Jaj, és nagyon ügyes már, a forgás az már rutinból megy, jelenleg a kúszát próbálgatja, meg olyan édes, amikor hason feltolja a popsiját, állítólag ebből lesz majd az ülés.

Gyöngyi,
hehe én is megüzdöttem vele, azt hittem csak én vagyok antitalentum. Végül rájöttem, hogy miután lepépesítettem üvegreszelőn, hagytam egy kicsit állni, akkor szépen különvált a leve. Ezt csak első napon csináltam, azóta én is adom a pépet is.

Kutyafüle,
hallottam a nagy hírt! GRATULÁLOK!!! Én úgy imádtam a terhességet, alig vártam minden UH-t.

Adri, Annus!
Köszönöm szépen a köszöntést, Emese átadta. Most már tényleg csak nyanyulok :roll:

Azt látom, hogy időközben több új tagja is lett a fórumnka, üdv. midenkinek.

Bangla,
írok privit!

Remélem mindenki jól van!!! A babák szép nagyok és ügyesek már.

KépKép
novygirl
 
 


Barbi, bocsi, csak fent szoptattam, a telefon meg lent :oops: De visszahívtalak és mindent megbeszéltünk és minden tök szupi és mindent köszönök :D

Első almázás: végül én is a pürét adtam neki, talán négy kis falatot. Hááát, fogalmazzunk úgy, hogy a kanál egyelőre izgalmasabb, a felnőtt kaja meg Marci szerint broááááf... :D Pedig Kamilla varázskanalát használtuk (Zsüci, utólagos engedelmeddel :oops: ) Holnapután folyt köv.

Ildi, jó vásárokat csináltál :-)

Réka háát igen, lehet hogy egy-két tányér eltörik a megyünk-nem megyünk miatt, mert jövő tavaszig van még pár depis hónapunk, ilyenkor amúgy is érzékenyebbek az emberek. Beszéljetek róla, vagy próbálj meg olyan progit kitalálni, ami neked is, uradnak is, Lillának is jó "buli" Van ilyen?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


novy Ákos is már kész nagyfiú akkor :)

Larát leraktam újból aludni, Édua meg az apja elmentek megszerelni az autót, nem világít a bal első lámpa, na kiváncsi vagyok mikorra sikerül :), ez már nem skoda, amiben én is kibírtam volna cserélni :) hallod tinu? (bizony én is megküzdöttem a mi 120-as skodánkkal, főleg mert férjem elvágta a váltókart, hogy sportváltója legyen, csak így meg jó nehezek lettek a fokozatok, kész élmény volt vezetni, ja és 90 fölé nem lehetett menni, mert akkor valami nem aktivizálta magát és felforrt a víz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Noygirl, jó hogy jöttél :-) Ákosod nagyon ügyes és a két klasszikus fogacska...biztos tündéri.
Overált szereztetek végül? E-bayen nem találtál semmi jót?
Remélem almaevés téren, hasonlóak lesznek nálunk is a fokozatok, mint nálatok :-)

Ildi, jók a vonalzók :-)

Na megyek, varázsolok valamit a vasárnapi asztalra (ami nem lesz nehéz, anyósom küldött egy csomó kaját...de méééééért megint bablevest????? :twisted: Fogalmazzunk úgy, hogy én sajnos nem eszem meg, férjem meg megeszi...sajnos 8) :lol: :mrgreen:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nóra: Nem tudom még, hogy meddig akarunk járni babauszira, gondolom, amíg jól esik. :) Az már biztos, hogy nem minden héten mennénk, hanem mondjuk minden második héten. Drága is, meg a családi programok is szombaton szoktak lenni. Így elhúzhatjuk évekig is.

Gyöngyi: A tányértörős korszakból már kinőttünk, de amikor összeköltöztünk ezer éve, volt olyan is. :oops: Igaz, nem tányér tört, hanem bögre. Veszekedtünk, a bögre ott volt a kezemben, rám nézett, azt mondta, nem mered. Persze, hogy földhöz vágtam. :lol: Na, de azt hiszem, egy életre elég volt nekem a tányértörésből, ezt is ki kellett próbálni. Azóta nyugisabb változatát próbáljuk a konfliktuskezelésnek. 8)
Az a program, ami mindhármunknak jó, itthon van. :roll: István szerint egy félévesnek még nincs igénye elmenős programokra, és az influenza-járvány idején jobb is itthon. Igaza van, de én már nagyon unom magam itthon. Előre látom, hogy a babauszit is én fogom lebonyolítani előbb-utóbb. Ha már megy a gyerek, könnyebb dolgom lesz.

Réka

rekap
 
 


Gyöngyi,
overált végül találtam teszveszen, szépet, jót, olcsón, pont amilyet szerettem volna. Neked sikerült az E-bay-es tranzakciód?
Ne aggódj, első nap nálunk is érdekesebb volt a műanyag előke meg a kanál, mint az alma! :)
Ja, és szuper az avatarod!

Jujj, bableves, nyami. Ősidők óta nem ettem, pedig imádom. Még mindig nem merek ilyesmit magamhoz venni, nehogy Ákosom pocija bánja.

Ildi, szerintem is jók a vonalzóid! :)

KépKép
novygirl
 
 


De tuskó vagyok, köszönöm mindenkinek az almás hsz-eket :-)

Novygirl, igen sikerült a biznisz, de a méret persze pont jó lett, így valszeg januárra nézhetek másikat. :P

Réka, akkor egyelőre maradnak a babatalik. Szerintem abból is lesz egy pár még idén :wink:

Mentünk sétázni :arrow:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi én is így jártam a 68-74-es mérettel :)

Köszi lányok! :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hűha, micsoda termés, asszem nem tudok teljesen visszaolvasni... :roll: Csak ideültem a reggeli kv-mra...

Jaj babás képek nagyon cukik!!!

Ildi, örülök, h visszatértél. És a vonalzóid is :D

Na de mééé most kel fel? :arrow:

KépKép

Kép
hase
 
 


Sajna mai kirándulásunk elmaradt... :( Hát akkor majd egy kis séta lesz vmkor..

Látom, jó sokan lettünk :D Aszta mennyi anyuci!!

Nóri, behaltam a szervízes dumán :lol: :lol:

Vanni, írj köremailt a wiwen, h van egy csúcsszupi kiadó lakás!! Sztem is meg kellene próbálni először azt kiadni újra. Esetleg néhány paramétert tudsz küldeni pü-ben? Van néhány 16keres barátnőm, hátha tudnak vkről, aki szeretne ott lakni..

Na szaladok. További szép napot mindenkinek!

KépKép

Kép
hase
 
 


Sziasztok!

Nóri! Valóban, amikor a nagymozgások kezdenek beindulni, kinyílik a világ, sajnálják az időt az alvásra. De szerencsére a babák folyamatosan változnak. Én azt csináltam, hogy amikor állandóan kutyázni akart alvás helyett, leraktam a hátára és úgy előb-utóbb elaludt. Vagy az ágy másik végébe raktam le aludni. Akkor is jelentkezhet nyugtalanság éjszaka, amikor hirtelen a hossznövekedés megindul.

Emese! Én is inkább a fokozatosság híve vagyok, mi is tegnap kezdtük a 2. szoptatás után az almát, 5 kanál, ma 3. Mivel nem ette tovább, én előtte, hogy lássa milyen finom is az alma, megettem. És én is úgy fogom csinálni kb., mint amit leírtál. Tegnap este szerencsére csak durrogott, hasfájás nem volt. Az alma érdekes szerzet, van akit hajt, van akit fog... A barack a meggy és a stök viszont hajt.


Ma reggelre kibújt a Jf 1-s fogacska, éjszaka nem viselte meg. Mondjuk Ő a foga miatt szerencsére csak nappal nyűgös, pár napja kb. összesen 1 órátt alszik napközben.

Nagyon szépek a babák, egytől-egyig.
Hogyan kell privit írni, mert szavaznék én is... :oops:
füles33
 
 


NA lányok!

Imádom, hogy ilyen őszinték vagytok! De komolyan!!!
Így most Én is az leszek: tegye fel gyorsan a pracliját az, akit egyáltalán érdekelne a bemutató. Kb. du.-ig bezárólag. Ha senkit, akkor törlöm. Nekem az a fontos, hogy jól érezzétek magatokat. Semmi más!!! Ez így tiszta.

Pusszanás! Olvasok tovább!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Na megjöttem!Kellemes vasárnapi ebéet!A fogyó miatt nekem ez egy kis sali és virsli 8)

Reggel lementünk h beugrunk a boltba,aztán az első sarkon úgy döntöttünk elmegyünk az Alleebe! :wink: Ugye ott van interspar meg benéztünk 1-2 boltba!Igaz nem volt nálam pelus...Iza meg bekakilt :oops: Pedig mindig van nálam pelus...na mindegy.Kurva büdi volt,erre itthon csak egy kis adag fogadott....

Na ennyit a mai napunkról!

Trixi!

Talik!
Hétfőn azaz 23án Sissynél tali(kihúzzuk ki kinek ad ajándékot),címe a blogban!
Aztán dec 2án Dórinál tali.
És dec 10 v 11én eddig úgy néz ki Gyöngyinél a karácsonyi-télapós,itt lenne az ajándékosztás.

Gyöngyi!
Hát én is szivesen megyek hozzád 8) :lol: :lol: :lol:
Amúgy már volt rá példa h felmentem és szóltam h halkabban...igaz tudom h ott szintén szolnokiak laknak....egy suliba is jártunk,szóval nem féltem h megvernek,mert azért ismerik az egész családot :wink: De amúgy is felmennék,no problem!Volt h öcsém a rendőrséget is kihívta,igaz őket a szomszéd házba,de gondolhatod h akkor milyen nagy buli lehetett hajnali 2kor.....


Manora!
Oh addig simán elsétálunk!Nem vagytok olyan messze!Én a keletiig is elmentem már,Iza mondjuk babakocsi fan! :wink:


Vanni!
Iza kajáját bizti üvegben viszem,szóval azt megint elviheted 8) De majd igyekszem még 1-2 üveget eltenni!


Szofi!
Hát én már nekiindulok babakocsival,hátha közben kell majd vkit vinni! :wink:

na mennem kell,Iza épp írni akar nektek....vhogy nem kéne hagynom 8) :lol:

annus11
 
 


Füles!
grat a foghoz!privit a pü gombra kattintva tudsz írni,itt lesz alul a hozzászólásnál,és be kell írni a tárgy címszóba is vmit mert anélkül nem küldi!

Timi!
email címed megkaptam!!!


Szilvi!
Engem se érdekel,mivel pénzem úgysincs rá,meg már én is hallottam :wink: na meg ökonetes vagyok 8)

annus11
 
 


hase igen visszatértem mint a Termiátor! :)

jajj most garfield figurát keresek Éduának Mikire :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Gyöngyi: Én sem adtam almalevet a gyereknek, egyből pürével kezdtem. Hááát, eltartott egy darabig míg megszokta. Az első falatnál még most is néha fintorog. Nagyon mókás :D

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok!

Sül a kaja, sajtos bundás karaj vele sült répával, még a krumplit kell felraknom. Bogi is itt netezik, a lábát pakolja a laptopra :)
Ma csak kb. 20-30 g almát kapott, evett volna még...

Füles,
köszi! Nem is tudtam, hogy a meggy és a stök is hajt! Ez így akkor már jó, mert barackon kívül lehet majd mással is lazítani.
A foghoz gratula!

Reny,
hogy van Mira?

korábban volt téma a glutén - pl. a DM-es köles meg még van vmi pép, azok is gluténmentesek. (bocs, ha vki írta már)

tudom, ezerszer volt téma - meggyet hol lert venni? Asszem Tescót vagy auchant írtatok?

emese1979
 
 


Annus: OK. Vettem az adást. Tudnom kéne mi az az ökonet??? :wink:

Kép

Kép
sissy29
 
 


Eltüntettem amit írtam :?

Orsi, a kutyát nagyon sajnálom, nekünk is volt gyerekkorunkban egy tacsink, akit 16 éves korában kellett elaltatni, hát irtó nehéz volt.

Köszönöm a hozzátápis hsz-eket, próbálkozom, csak türelmetlen vagyok. És mivel Berci jó nagy, és finoman szólva hurkás, azt hittem ez nála nem lesz gond.

Köszönöm a képszerkesztős javaslatokat is, ennek köszönhetően nem ússzátok meg Bercit

Kép

Gyöngyi, egyelőre Ő is ifjú padavan, ha elég ideig bűvöl és ööööözik, megkapja amit akar, minek is másszon? :D

Nóra
manora
 
 


szóval lehet...

ez a köd meg sötét kikészít :(

emese1979
 
 


Vanni!

Milyen üvegekre van szükségetek?

Szilvi!

Milyen bemutatót akarsz csinálni?

Bocsánat, ha olyanokat kérdezek vissza amiről volt már szó, de idő kell, míg megint felveszem a beszélgetés fonalát, lévén 70 oldal kihagyásom van, és ennyit azért nem tudok visszaolvasni, csak újabb két hét alatt, de addigra megint két héttel előbbre járnátok, és így tovább.... :oops: :lol: :lol:


Gyöngyi talira már mi is szeretnénk benevezni! Ő legalább közel van hozzánk! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


meggyet még Lara sem kóstolt, viszont tegnap akkorákat fintorgott az alma-maracuja kajcsira :), aztán belekevertem a pépjébe és úgy meg megette :)

Lara kb másfél órája szundizik, lehet nekem is aludnom kellett volna, na most már mindegy lassan ebéd lesz neki :)

annus szokot bukéja lenni nálunk is a végterméknek :), pedig motanában nem kap husit :)

viszont tegnap annyira megérezte azt a pici olajat is a kajájában, nem csúszott a sütőtök úgy, mint általában :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jajj bocsi, szóval őszibarack-maracuja, babylove-os

Nagyon édes Berci, végre őt is megismerhetjük :)

trixi kérdezz nyugodtan :), nekem fogalmam sincs valahogyan biztosan félreértettem én is vannit, lehet abban akar fagyasztani, házi kosztot Marcinak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


emese hű de finomságot sütsz, én csak rakott krumplit gyártottam tegnap :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: