[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Moncsi sok sok drukk Livinek, h gyorsan meggyógyuljon és mielöbb a karjaidban lehessen +++++

én csak pakolgatok pakolgatok.....

most mi lesz??? engem is bedobozolnak????
Kép Csibb nektek is +++++

talán mégsem
Kép
Kép

jó éjt!!! Moncsi kitartást!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
bababi
 
 


csibb: egészségedre ;) apukádnak lelkierőt! (sajnálom hogy nem tudjátok látogatni de ő egy felnőtt ember aki megérti már a miérteket.. .nem egy 9 hónapos bébi akinek fogalma sincs miért nincs vele az anyukája.... :( )

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Bababi: ééééééééééééééééééééédeeeees :D :D :D hogy elgondolkodik az első képen: megzabálom :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 

 
 

hát nem ittam meg az italom. ahogy leírtam, Máté felsírt, és fulladt, és most megint sír...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb: fulladt??????!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Moncsi: Van híred Líviáról? :? És te hogy vagy? Tudtál pihenni egy kicsit?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Jó reggelt. köszi katka a kérdésed.. elég későn sikerült elaludni, és rengetegszer felriadtam nem igazán pihentem ki magam de már nem tudok pihengetni meg aludni sem. éjjel is felhívtam őket, azt mondták akkor evett aztán visszaaludt és mosolygott amikor benéztek hozzá. reggelre azt mondták halványodtak a foltjai, és 9 kor van vizit utána hívjam őket de most nem veszik fel, biztos még nem végeztek próbálom hívni őket.

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


adryn köszi a privit. teljesen igazad van, de szerintem hiába harcolnék senki mellett nem lehet ott az anyukája. persze majd ma is beszélni fogok velük hogy mégis meddig kell maradnia és hogy nem lehetne e mégis megoldani hogy ott legyek mellette.

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


jajjdejó, h aludt és mosolygott, nagyon vagány csajszi, majd lehet, ha meglát akkor tör ki belőle a sírás :cry:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Livike szuper kicsi lány!! Moncsi szorítok!!

Csibb Máté hogy van?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Bababi dobozos Kristóf édes!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


csibb: jéger-tonik??? :O Még csak nem is hallottam róla!
apukád lábát sajnálom, meg azt, hogy nem tudjátok meglátogatni :(
Az én nagymamám így ment el, az influenzajárvány közepén, szóval én is értem, milyen ez :( Borzasztó!

ehh, most olvasom, hogy mi történt, jaj, hogy minden napra jut valami (illetve tegnapra túl sok is!!!)

bababi, nagyon édes a dobozolós kép! :)

hű, moncsi, 9 már elmúlt, kíváncsi vagyok, mit mondtak!!!
Nagyon erős Livike!!!

.... na most mi van? Telefonáltál már? Még mindig nem veszik fel? :shock:

csibb, mi van Mátéval????

Hát lányok, adtok okot az aggodalomra... :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Gyorsan utánaolvastam, mi van Livivel. Moncsi, kitartást!

Vica! koncert: Fellegi Ádám lakáskoncertjén voltunk, Beethoven 7. szimfóniáját hallgattuk meg Liszt zongoraátiratában. Már több mint egy hete minden nap meghallgattuk az eredeti művet a youtube-ról, hogy ismerős legyen neki a dallam. Jól bírta, csak hát ugye megszólalni ilyenkor akkor sem szabad, ha tetszik valami, márpedig Márti néha elkezdett volna énekelgetni, ilyenkor gyorsan betömtem a száját cumival. :)

Papillon, mi is szoktunk ám hintázni. :) Meg néha csúszdázni is, de az nem olyan kedvenc. Remélem, a húsevésre rá fogsz tudni állni legalább arra az időre, míg Lizi szopizik és nem lesz gond

Pulcsi, a családi napközi tök jó ötlet. Ismerek kb. 2 embert, akik szerettek volna ilyet csinálni, majd belátták, hogy ahhoz, hogy a nullszaldónál kicsit jobban jöjjenek ki belőle, iszonyatos árat kellene kérniük a szülőktől... úgyhogy egyelőre jegelték a témát.

Csibb, sajnálom Máténál azt a spasztikus izét... :( Fulladt? :( Meg apudat is. Gondolom, telefonon azért tudtok beszélni...

Erpé, nekem mostanában nem fér bele az estéimbe egy mozi sajnos. Ezért nem is vetettem fel az ötletet mostanában.

Masut
masut
 
 


És Márti ma reggelre lázas lett, most itt alszik rajtam kenguruban, mert nyűgös is volt hozzá.

Masut
masut
 
 


hehe, és végre letette a Zuram a járóka alját. Pont egy hónapja mondtam, hogy most már nagyon ideje volna.
Mivel a gyerek még mindig nem tud felülni, ellenben sokkal nehezebb, mint mikor felszereltettem, kíváncsi vagyok, hogy fogom tudni kiszedni a derekammal... :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


még mindig vizit van nem végzett még a doktornő. még most is azt mondják hogy fél óra mulva hivjam őket.. :evil:

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


masut, sajnálom Mártit :( Jobbulást!
És nagyon bátor vagy, hogy már ilyen helyekre viszed a csöppet, biztos jól meg lesz alapozva a zenei ízlése (jobban, mint Dömének, akinek az utóbbi időben reggelente a Slágert kapcsoltam be...)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


jaj, moncsi, de legalább jó hír, hogy nincs hír, mert ha lenne, csak tudnál már róla...
Én addig innen fel nem állok, míg nem beszélsz a dokinővel!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Én is Moncsi miatt ugrottam be. Illetve Livi miatt. Várom a híreket, remélem jókat kapsz!

Megyek vissza főzni, meg közben folytatom a tegnapi takarítást, Apa elvitte Mátét sétálni.

Kép

Kép
rszg
 
 


Moncsi
várom én is a híreket!

Máté jól van, az éjszakánk elég ramaty volt, mikor utoljára írtam onnantól kezdve fél 2-ig tartott a buli. nagyon nehezen lélegzett, már az ügyeletet is felhívtam, de pont a telefonbeszélgetés közben megnyugodott, és jobban ment neki. utána sikerült elaltatnom, majd egy párásítócsere alkalmával sikeresen felébresztettük, és utána az istennek nem akart aludni. majd fél kettőkor jött a mentőötlet, hogy kavarjunk be egy adag tápit. azt megitta, és utána aludt reggelig. egyszer felsírt, de aludt tovább.
ma meg még be sem adtuk neki a ventolint annyira nem hörög (az előbb rosszul írtam ám, nem ventinox, vagy mit írtam :oops: ), tartogatjuk du-ra meg estére a 3 lehetőséget!

Masut
szegény Márti baba! na ezért utálja mindenki ezt a nyomorult telet! :x így nem lehet létezni... :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Nemlajos
én is nemrég ismerkedtem össze a jager-tonikkal, szigorúan narancskarikákkal! és azóta mindig ezt iszom, már ha olyan helyre kerülök, ahol lehet.. :roll: (de rég volt) mert nem lehet tőle hülyére részegedni, viszont lehet sokáig szürcsölgetni, mert hosszú ital, és másnap sem fáj a fejem tőle! és még isteni finom is, már aki szereti az ilyen kesernyésebb ízeket... :roll: ha nem szereted a tonikot, akkor ezt sem fogod! hű, látszik, hogy kívánom, egy egész regényt írtam róla... :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Mártinak is jobbulást!!

Mi ez a sok betegség? Legyen már vége...!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


hát, a tonikot nem szeretem, viszont a jégert, unikumot (mondjuk inkább a nextet) meg igen.
De akkor nem az én italom (bár a franc se tudja, utoljára kamasz koromban próbáltam a tonikot).


gyerekem meg azt hiszi, hogy a déli alvása megy, 9-kor nem aludt vissza, 10 után tettem végre le, fél 11-kor aludt el, és még most is alszik.
Persze a főzeléke meg itt, a konyhaszekrényen... jól megkavartuk :?
(apropó, főzelék és kavarás: kevertem a répa-krumpli-karfiol főzelékébe egy kis kefírt. Meglássuk)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Na, elszállt a hsz-em.... :evil:

Moncsi: Remélem hamarosan jó híreket kapsz.

Csibb: A ma éjszaka remélem már jobb lesz....
Nekem is katasztrófák az éjszakák, bár mi ennyire nem fulladunk, illetve azért cicin visszaalszik....

Masut: Jó lehetett a koncert, én is nagyon szeretem a komolyzenét, de mióta gyerekeim vannak nem jutok el sehova.... Ez van. Márti babának jobbulást! :?

Pulcsi: Nem is arra gondoltam, hogy milliomos akarsz lenni belőle, csak nagyon sokan csődölnek, szóval nehéz gazdaságosan és jól csinálni.... , de persze Neked sikerülhet! :)

Nálunk Peti nagyon taknyos és az alvása elég gáz.... Napközben viszonylag jókedvű.... Petiapu hajnal óta hány, lázás és nagyon fáj a dereka. Szerintem influenzás.... :? Most jó, hogy legalább a lányok apukájukkal vannak és nem itt....
Tényleg kiteszem a katasztrófa sújtotta övezet táblát! :evil:
Kéne egy jó kis -10 fok. Nem csak mi fáznának, hanem a vírusok is. :lol:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Sziasztok. Még mindig nem tudtam beszélni a dokinővel mert álítólag egyedül van és nem ér rá :evil: :evil: :evil: :(
nagyvizit után talán tudok vele beszélni, TALÁN!!! be fogok menni mostmár mert semmit nem mondanak cak annyit hogy semmi nem változott, pedig mondhatnák hogy vizsgálatot csináltak e stb stb..de semmi!!!!
most beszéltem a szomszédommal, a kórházba dolgozik megpróbálja felhívni az ismerősét a gyerekosztályon úgyhogy most azt várom

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


jaj, moncsi, most már tényleg nem tudok mit mondani...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


jajj Moncsi, remélem mehetsz érte délután

csibb: én szeretem a tonikot (jégert még nem ittam), hogy kell keverni pontosan az arányokat?

Lányok a teafaolaj vírus, baci, gombaölő, fertőtlenítő hatású (baromi büdös) illóolaj. Én napok óta párologtatok vele, illetve a fürdővízbe is rakok mézzel elkeverve 5 cseppet. Szerintem érdemes megpróbálni (minimum aromaxos minőségűvel)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Moncsi remélem sikerül elérni azt az ismerőst!!Jó hírek jöjjenek!


Katka Petiapu is gyógyuljon meg!!


piák :) én csak a "női" édes likőrkéket és a bort, koktélokat szeretem :) (mindenből édeset!!! :) még a szoptatás elején ittam alkoholmmentes sört azt mondták jó a tejcinek, de elég nehezen csúszott le, aztán egészen kezdtem megszokni :) persze vagy 1,5 éve már nem iszom, majd ha befejeztük a szopit :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Moncsi
ez tényleg durva, hogy nem tájékoztatnak! remélem, az ismerős tud segíteni! :?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


jager-tonik
egy feleshez kb. 2 dl tonik, de mielőtt ráöntenéd, a jégkockán egy szívószállal összetrancsírozol 2-3 karika narancsot. és kész.

Katka
jobbulást nektek! :?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Gyöngyi pont tegnap nyert Kris sulis tombolám egy olyan oriflame-es tusfürdőt ami teafaolajos, kicsit mentolos illatú, az is fertőtlenítő lehet?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Jajj, csak nem jönnek azok a hírek!

Szegény srácok? Honnan szerezték ezeket a csúnya betegségeket? Gyógyuljatok!

Csajok, az normális, h mióta PICIT ht-zik, azóta pukisabb és sok aprót szarik, általában a ht tartalmát?

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Papillon
Igen,normális :wink:

Moncsi
Jaj,ez hihetetlen,hogy képtelenek normálisan tájékoztatni,sőt,nem mondanak semmit :evil: :evil:

Csibb
Jobbulást Máténak!

Katka
Jobbulást a családnak!!

Bababi
Nagyon jók ezek a dobozos képek :D

Masut
Mártinak is jobbulást!

Köszönjük szépen a dicsiket!!!

Ha érdekel valakit,ide töltöttem fel friss képeket a lányokról:
http://picasaweb.google.com/eszty14/2009November#
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.21 14:45-kor.
Vendég
 


Moncsi
Semmi hír?
Vendég
 


Még mindig semmi hír Liviről?

Kép

Kép
rszg
 
 


Moncsi: Menj be és követeld, hogy beszélni akarsz az orvossal MOST! Ezt nincs joguk megtagadni.... Kötelesek MINDENRŐL tájékoztatni, ami a gyerekeddel kapcsolatos....

Már nekem is megy a hasam.... Ebből mi lesz! :shock: :?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Na pont ezt akartam most írni, mint Katka.
Én már tuti kivertem volna a dilit!

Kép

Kép
rszg
 
 


Csibb Mátéval mi van? Ő jobban van?

Kép

Kép
rszg
 
 


Valaki ad már a babának babapiskótát? Csak úgy rágcsálni, vagy gyümölcs mellé? Melyik a jó, ami nem cukros? És mikortól lehet adni?

Kép

Kép
rszg
 
 


Rszg, hát ahogy közeledik az este, úgy egyre nehezebben lélegzik. ez elég kiborító... :roll: szörnyű hangokat tud kiadni. és azt sem értem, hogy miért kezd rosszabbodni du. :shock:
én még nem adok szilárdat a kiflis akcióm után... :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


valaki írjon már egy sms-t moncsinak én nem tudom a számát

QB: hát nem tudom :roll:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


moncsi, fontos lenne h a babáddal lehess, illetve napi egyszer legalább láthasson..van olyan betegség, hogy hospitalizáció...
járvány ide vagy oda.
tudom, könnyű mondani, h verd ki a hisztit, én sem tudnám, ha egyszer szigorúak. de ezeket próbáld meg szerintem: aludj együtt egy plüssjátékkal- a hónod alá is teheted, sőt ha még van 1-2 csepp anyatejci a cicidben, csepegtesd rá, és ragaszkodj hozzá, h tegyék Lívi mellé. vagy bármi rongydarabot, amin a te szagod van.
én azt is megcsinálnám, hogy adnék a nővérnek egy ezrest, hogy pár percre vigyen be egy mobilt Lívi mellé, amibe te belebeszélsz, és hallja a hangod...
lehet, h hülyeségeket írok,de el nem tudom képzelni, egy 9 hós több napot hogyan dolgoz fel anya nélkül!!!/egy éjszaka még oké/
nagyon sajnálom!!
nálunk amikor Nándi született,látogatási tilalom volt. a koraszülöttosztályra csak én mehettem be, de én bemehettem!!!
pedig beteg voltam, maszkkal mentem be.
és gyorsan oltasd be magad, lobogtasd a papírt, és akkor talán bemehetsz!!!
bocs, ha okoskodásokat írtam.
a hospitalizáció az, amikor a gyerek kórházban van, és azt hiszi, az anyja elhagyta. és többé nehezen bízik meg az emberekben felnőttkorában.teljeen letargiás lesz, üres tekintetű, és úgy tesz, mintha nem ismerné fel az anyját, amikor végre találkoznak.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


bocsánat: vki nem tudja, picasara hogy lehet videot feltölteni???
katka: családi napköziből én lehet h akkor tévedek, én államit sztnék, ahol a szülőnek semmit nem kell fizetnie a kaján kívűl!!!önkormányzattal együttmőködve.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


írtam nemlajosnak, h írjon

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


hát ennek az ildának nagyon aranyos hangja van :lol: szóval, állítólag Livi kicsi még az allergiavizsgálathoz, már alig foltos, de a torka piros, Moncsi szerint lehet, h az üvöltéstől. Ma még bent tartják, nem látogathatja, Moncsi felakarja hozni pestre!
Közben megtaláltam Moncsi számát és írtam neki, h hozza haza saját felelősségre, ez nem állapot! És Lizinél is csináltak allergiavizsgálatot!!! Jajj Istenem....

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Ó, szegény Livi baba és Moncsi. Azért az legalább jó hír, ha Lívia mosolygott! Vagy ezt csak mondták? :roll:

Segítsetek lányok! Julcsi tisztára be van rekedve. Mitől lehet és mit csináljak vele? Azonkívül hogy folyton kínálom cicivel... :?:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


jajj, és náthás, mert akkor váladékoldó kéne, inhalálás is jó

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Nem tűnik náthásnak, úgy látom nincs más baja a rekedtségen kívül :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Vannak még hírek Moncsiékról?

Julcsi rekedtsége múljon el!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: