[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Tehuti: 15 éves koromban "világosodtam meg" :lol: :lol: :lol: addig ettem. ANyu most csinálja a milánóit, pulykából....ajjjaj. Remélem megeszem, csak ez már olyan elvi kérdés lett az évek alatt. Nem csinálsz semmit rosszul, minden kva drága, nekünk már 1 hete elfogyott a pénz, vaterából csurran cseppen vmi, de hát nem lehet mindent eladni :?
És ímhol pár kép:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Megvan az eredmény, elvittem az orvoshoz, aki nem rendel, helyette a másiknál tele volt beteg gyerekkel a rendelő, íyg nem vártam, nem akartam összeszedni valamit Majának, szerintem vagy rendelés végén megyek hétfőn, vagy tanácsadásra, ahol csak egészséges gyerekek vannak.

Ért valaki esetleg a vérkép leletekhez, egy csomó minden megvan jelölve +-al, -al, mint az én terhes leletemnél, de arra mégis azt mondták anno, hogy jó.?

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


anyum ért hozzá

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 

 
 

Bea ha Papillon anyuja nem tud mindenre választ adni nekem is átküldheted, Gábor is valamennyire ért hozzá. :wink:

Tehuti biztos jól csinálsz mindent, egy korcsolyázás meg mozi azért néha kell (na jó nem minden héten :) ) de tényleg ez van sajna, minden nagyon drága. :?

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Köszi csajok a vigasztalást, majd lesz vhogy...az a szerencse, h anyuék, meg anyósék tudnak segíteni. De rájuk sem számíthatunk mindig, meg különben is.... :evil: :twisted:

Lizi baba meg már játszótérre jár...Öregszenek ezek a babók!!!! :lol: 8)

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


igen, itthon akartam hagyni Mátét az apukájára.
voltunk inhalálni, meg kontrolon, most tiszta a tüdeje, de hétfőn újra kell menni. ventiloxot kap rá, és nem tudom mennyi ideig tart. a doki a tüdőgyuszitól tart... :? szóval ha hétfőn nem lesz tiszta,akkor mehetünk tüdőröntgenre. jaj, de unom már most a telet... pedig még el sem kezdődött...

bocsi, hogy csak magunkról írok, de egyszerűen nem jutok ide olvasni ezt a sokat, csak átfutom gyorsan...
Máté egész nap rajtam lóg, mert ha fekszik úgy jobban hörög. tiszta Dart Weader :twisted:

ja, ezt nem is meséltem. Máté ma végigaludta az éjszakát!!!! életében először, és ezt is úgy, hogy ez a spasztikus izéje van! van humora ennek a gyereknek! :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Papillon, Vica köszi, akkor átküldöm priviben, csak nincs szkennerem, de pepötyögöm és küldöm

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Sziasztok! Voltunk dokinál. azt mondta hogy ez egy közepesen durva allergiás reakció, és nem tudja hogy mitől lehet. kaptunk kúpot és azt mondták ha fél órán belül nem hat, megyünk a kórházba mert akkor az már életveszélyes állapot. annyira félek és ha kórház lezs nem biztos hogy vele mehetek.már remegek annyira félek hogy mi lesz hogy múljon el és ne legyen semmi baj :cry: :cry: :cry:

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Jézusom, Moncsi! És csak az arcán van??? Kedve jó??? Miért életveszélyes????????????? Drukk, h hasson a kúp!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


már nem csak az arcán, a kezei nagyon fel vannak dagadva és már kezd máshol is kijönni neki, azt mondták a légutai elszűkülhetnek tőle és fulladás veszélye áll fönn. 50 ig kellene hatnia, ha addig nns semmi akor korház

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Moncsi nyugodj meg. Amúgy meg miért ne mehetnél vele? :shock: Jogod van ott lenni vele. De biztos nem lesz semmi baj. :wink:

Csibb remélem hogy nem tüdőgyuszi. Hát tényleg jöhetne már egy jobb időszak nálatok. :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Jaaaaaaaaj szegény Lívi!!!
Neked van tipped, h mitől lehet????

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Hú Moncsi ez ijesztően hangzik hogy már a keze is bedagadt. :? Drukkolok!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Csibb, Máténak jobbulást! Nem lesz tüdőgyuszi!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


csibb, jaj szegény manó :( Jobban van már?
Jaj, most olvasom, hogy legalább alszik, de hétfőn meg vizsgálat... Drukkolok!

papillon, bakker, persze, hogy rosszul vagy, ha virslivel kezded, amiben ki tudja mi van a patkányszaron és a műanyagokon kívül!!! :o
(mellesleg ez, hogy kannibalizmusnak éled meg a húsevést, nekem is fóbiagyanús, de ezért küldhetsz nekem egy péklapátot, arcba ;))
és hogy még egy szenes vasalót is megérdemeljek: nem kéne elkezdened a ht-t? Azért 8 hósan már nem árt. Persze, ha nem szeretnéd, Te dolgod, csak most meglepődtem (mer' ugye bizonyára tudtam, csak elfelejtettem...)
Lizi meg gyönyörű!!! :D

rszg: sajnálom az éjszakát! Én akkor csak csendben jegyzem meg, hogy Döme hagyott 10-ig aludni (akkor is a postás ébresztett), és dél óta megint alszik...

pulcsi bakker, legalább Pesten nyiss csanát, ne Győrben!!! :D

moncsi, jaj, ez tényleg csúnya :(
Dömének meg a kukija mellett lett 3 kis hólyag, kiderült, hogy a gomba, amitől szájpenészes lett... :S
Jesszus, most tartok ott, hogy ha nem hat a kúp... ugye hatott??? Még 3 perc 50-ig!!!
Mitől lehet, nem jutottál dűlőre?

tehuti, sajnálom az anyagiakat. És baromira megértem.
Mondjuk nekünk most szerencsére jól jött a kultúrutalvány, amit a Zuram a munkahelyéről kapott. Könyveket vettünk rajta, magunknak, ajándékba, úgyhogy ez is letudva. Ma hozta a futár, aki ideglobbot kapott, mikor elé tettem a 104 db utalványt :D :D :D
Egyébként tényleg megértelek, én pl. rengetegszer szégyenkezem amiatt, hogy húsra egyáltalán nem költünk, mert a hatvan fölötti szüleimtől hordjuk el (akik szintén veszik, ha mást nem, a disznót, meg fizetik a hentest, meg ilyenek...).
És akkor a Zuram még jól is keres, csak ugye a sok hitel... Ha meg hitel nem lenne, akkor albérlet... Szóval sehogyse jó :(

Hű, Bea, kíváncsi vagyok az eredményre!

moncsi, azóta is dagad, mióta orvosnál jártatok? Vidd vissza! Jézusom, kivert a víz, és görcsbe ugrott a gyomrom!
:shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


jajj Moncsi rémisztően hangzik,mitől lett ez?? DRukk, hogy ne legyen kórház!!!!!

Máténak is jobbulást!

Vica, Papillon átküldtem, lefotóztam a felső két érték, ami nem nagyon kivehető:
10.3
5.2
Referenciértékek
5.0 18.0
3.0 5.3
a többi szerintem elég éles :roll:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


bakker, ha ilyen egy közepes allergia, milyen az erős??? :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Moncsi Mi van Líviával? Hatott a kúp? Remélem. Valami új ételt evett?

Kép

Kép
rszg
 
 


Jövök képekkel, ígértem
Nálunk megjött tegnap reggel a Mikulás :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
rszg
 
 


Bea!

Nekem is küldheted, elvileg értek hozzá. :)

Livia hogy van??????

Máténak is megy a sok puszi.

Mi úgy néz ki, hogy túl vagyunk a nehezén.
Vendég
 


Bea amit tudott értelmezni Gábor abból azt látja hogy valamilyen vírus fertőzésed van (erre lymphocyta utal) na meg a vasadat te is látod hogy kevés. A többit majd talán Papillon anyuja. Vagy majd a topikorvosunk megmondja :wink:

Moncsi nagyon eltűntél ami nem jó jel :? remélem minden ok.

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Bakker, Moncsi nem jön. Most nagyon ideges lettem én is. Kálcium és szteroid kell ilyenkor, uűugye?
Nemlajos: péklapát nem megy, nem mindenki gondolkozhat úgy, mint én. Ht miatt meg megy, mert nem figyeltél, vagy nem voltam világos, ez esetben nem megy szenes vasaló, adok neki, csak napi fél-fél kanállal hajlandó fogyasztani bármit, így a hús még elég messze van. Ezért gáz a szitu. Így már megértesz? :oops:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


vica anyu is pont ezt mondta, csak én priviben küldtem el :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Most írt moncsi
"elindultunk a kórházba, ha tudok majd jelentkezek. Nem igazán hatott a kúp, jönnek ki az újabb foltok"

Jaj istenem, nagyon drukkolok, és persze minden rendben lesz!!!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


papillon :oops: :oops: :oops:
Figyelek én, csak a memóriám (a nem létező) hagy folyton cserben.
Tudnék mesélni...

A gyerekem három órája alszik... Úgy, hogy reggel 1/2 8-kor vittem ki az ágyamból, de 9 előtt már vissza is, és fél 11-kor ébredt...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


hajaj rengeteget írtatok, első hogy Livi gyógyulj meg!!!!

Krisnek órája van mennem kell, de este mindent visszaolvasok, nagyon szurkolok Moncsiéknak!!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


na, most :)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


jaajistenem, megy a drukk
nemlajos semmi gond, megértelek, az én agyam is szita.
döme álomkóros?

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


nagyon úgy néz ki :)
De nem bánom. Mondjuk pont ma semmit nem tudtam ezzel kezdeni, mert vártam a védőnőt, a futárt, szóval a varrógép pihent :(

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Köszi Vica, de Majáé, nem az enyém, mi az a vírusfertőzés? megfázás stb

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Jajj, Livi baba gyógyuljon meg mihamarabb!

Többi kis betegnek is jobbulást.

Nekem meg legnagyobb meglepetésemre tökéletes a vérképem :o Viszont a pisimben volt vmi, amire antibikát kellene szednem, de előtte megismételjük a vizsgálatot, hátha csak véletlen lett rossz az eredmény :?

Döme nem semmi :o Julcsi reggel 10 óta nem hajlandó aludni, pedig láthatóan álmos. Most próbálkozom negyedszerre letenni, de most is csak üvölt az ágyában :(

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Papillon neked is köszi itt is, anyum emiatt a fehérvérsejt differencia miatt nézett nagyot, de mi nem értünk annyira hozzá :roll:

jah azt most nézem, az nem is rossz, de ez a lymphocyta tényleg magas, duplája a referenciának :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bea1978 2009.11.20 16:18-kor.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


jaj azt meg most olvasom, hogy Moncsiék elindultak a kórházba++++++++drukk a kis Livinek

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Moncsi:nagyon drukkolok...minden rendben lesz. Férjemnek az antibiotikum után jött ki hasonló

papillon:Eszti se eszik még semmit szinte. Kezd bosszantani :evil:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Bea!

Kb. én is azt tudom mondani, mint a többiek. Valszeg volt Majának vmi kisebb virusfertőzése mostanában, ettől nagyonn a lymfocita szám-
A vas tényleg alacsonyabb, mint kéne, adjál neki sok spenótot, meg husit. :)
Ezek az MCV, MCH, MCHC értékek meg a vörösvérsejtek átlagos tömegére, meg nagyságára vonatkoznak, de sztem ezzel sose foglalkozik senki. :)
Az a lényeg, hogy a hemoglobinja ok, tehát nem vérszegény.
Vendég
 


Moncsi, Livinek nagy drukk, hogy minden rendben legyen!!!!!

Mi nemsokára koncertre indulunk Mártival, kíváncsi vagyok, meddig tudunk maradni.

Masut
masut
 
 


Lilla!Köszönöm

és még egyszer köszi mindenkinek a gyors segítséget, nagyon segítőkészek vagytok!

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Most sem aludt el, még jó hogy anyus napunk van, most elmentek sétálni, talán így alszik kicsit 8)

Én is panaszkodtam már párszor, hogy Julcsi sem eszik szinte semmit, képzeljétek ma megkínáltam kölesgolyóval és betolt rögtön négyet, és még kért volna, de nem adtam többet. :o De csak úgy volt jó neki, hogy a kezébe adtam és ő maga ette, tök ügyesen. Egyébként szerintetek nem gáz, hogy ezen van egy kis tengeri só? A nagykönyv szerint ugye sót még nem kéne adni :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Bea én meg azt hittem hogy a tied a vérkép :oops:

Zita szerintem ennyi kis só nem fog ártani. Amúgy van olyan bébikaja 8 hónaposól amiben már van só :roll: Na meg én nem érzem annyira sósnak azt a kölesgolyót. Vagy van sós váltotata is? :roll:

Masut milyen koncertre viszed Mártit? :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Máté nagyon helyes!
Lizi meg hogy hintázik! Ilyenbe tettem Julcsit is, ami az utolsó fotón van, hát ő csak mozdulatlanul feküdt benne :D
Papilon, hajrá husi evés, igazi hős vagy! Nagyon nehéz megenni vmit amitől az ember hányingert kap :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Vica, amit én vettem rá van írva, hogy tengeri sót tartalmaz és én érzem is. Legközelebb majd körülnézek, hátha van sótlan változat is. De végülis anyum azt mondja, ő már rögtön pár hónaposan sózta a mi kajánkat egy kicsit :roll:

Van vkinek tapasztalata erről a babakocsiról?
http://teszvesz.hu/item813710860_elado_ ... kocsi.html

Akarok egy kicsi, könnyen kezelhető sportkocsit, mert ami van az batár nagy, terepre jó, de elfoglalja az egész csomagtartómat, plusz mindig tiszta sár a kereke. :?

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


remélem, hamar rendbehozzák a kórházban szegény Lívi babát!!!! :!: :!: drukkolok, ez nagyon ijesztő lehet :(
katka, én alapból kb nyolcvanezer ft körül kerestem, úgy h 5kor keltem, és fél6ra értem haza.
ha családi napközivel tudnék "tisztán" kb 100.000 pengőt keresni, úgy, hogy mondjuk kb 8-tól 4-ig dolgozom,nem kell munkába utaznom 1,5 órát, nekem megérné. főleg, mivel még a saját gyerekemmel is együtt vagyok közben. az bizti hogy nehéz, engem a könyvelés része kikészitene, az fix...a kajáltatás részét sem látom át pontosan.
egyébként szívesen veszem bármilyen üzletasszonyi tanácsodat, mert nekem ahhoz vénám nincs :(
rszg Máté annyira szép és helyes kispasi!!!!
Lizi továbbra is huncut!! :) papillon, sajnálom az allergiát :(
vica, a te fürdős képeidre mindig elfelejtek reagálni!! nagyon édes a 3 tesó!!
na kb ennyi, szitaagy. ma jön aférjem...végre..már nagyon várom :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


ja, még vmi. rájöttem, ha babakocsinkon van fényvisszaverő csík!!! felül atetején, a kupolán, plusz az alján a rakodón.ami tök jó!! és én kötelezővé tenném minden babakocsira!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Moncsi: Jaaaj! Ilyen hírekre érkezni! :shock: :? :?
Kitartás! Nem lesz gond, szépen vissza fog húzodni az allergia és majd meg kell találni, hogy mi okozta!
A kúp gondolom kálcium volt.... Nem is értem miért nem adták azonnal be injekcióban.... :roll:

Bea: Örülök, hogy Majának nem olyan vészes a vérképe....
És hogy alapos a doktorbácsid.

Egy kis álomkór Petinek sem ártana estére, de nincs esélyem, egyre taknyosabb, már köhög is és alvás után kicsit hörgött is.... :? Csibb: Fiaink együtt buliztak a napokban, csak minket itthon hagytak??? mintha ugyan azok a tüneteink lennének, csak egy nap csúszással. És mi még nem hörgünk túlzottan....

Masut: Jó koncertet Nektek!

Zita: Mondtam én, hogy jól nézel ki! 8) Szóval örülök, hogy jó a vérkép....

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


"Líviát bent tartották, én nem maradhattam, mert nem vagyok beoltva és tilalom van. Nem mondtak még semmit, megfigyelik. Kivizsgálják."

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


HŰŰŰ mikre jövök :shock:

Livike drága nagyon gyorsan tűntesd el azokat a foltokat meg a dagadást és menjél gyorsan haza!!!!! Moncsi? 5leted hogy mitől lehet??? én mondjuk azt sem értem miért küldtek haza a dokitól, azt a fél órát kivárhatták volna hogy hat e a kúp... és ha épp akkor történik valami rossz??? abban a félórában??? jaaaaaaaaaj :?

Csibb: Máténak drukk a hétfői vizsgálathoz, és bízom benne hogy nem lesz tüdőgyuszi. gyógypuszi a kis mellkasára :)

Papillon: látod látod.. minél később kezdi el az ember a ht-t annál nehezebben fogadják el a babók az új ízt. de biztosan bele fog jönni Lizi hamar ;) lehet csak visszaszoktat a husira 8) ami attól függetlenül hogy izomrost még nagyon nagyon finom és egészséges :P Lizi pedig milyen nagylány már!!!

Lilla: örülök hogy jobban van a kicsilányod :)

Tehuti: sajnálom a pénzügyeket :( nagyon rossz lehet hogy ennyire megkelljen gondolni egy-egy kis kiruccanást :shock:

Rszg: korai mikulás :lol: Máté mit szólt apájához habosan? nekem Nico néz nagyon furán és kétségbeesetten mikor becsavarom a hajam.. olyan mintha azt mondaná, hogy : ok anya, vicces vagy, de ugye most már kiszeded őket? :lol: :lol: és Máté egyre jobban hasonlít rád ;) és utólag is boldog hófordulót neki :)

Vica: megértem a depit (bár én nem vagyok az bár sokan azt mondjátok.., pedig általában tök jó a hangulatom, az hogy Mic-kel nem olyan a kapcsolat mint kellene az megint más kérdés. ) 3 gyerekkel 5 év otthonlét után barátok nélkül... hát tényleg nem csodálom... kisgyerekesekkel nem tudnál barátkozni? pl Panna ovis barátainak szüleivel?

Bea: Maja szereti a spenótot? (sok a vastartalma) pici fokhagymát már tehetsz bele ízesítésnek. Nico imádja.. ha rajta múlna felváltva enne bolognai spagettit (babásan elkészítve) spenóttal.. :lol: :lol: viszont spenótot heti egyszer ajánlják csak. nem jó minden nap. és a csirkemáj is jó!!! az is sok vasat tartalmaz :)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


"El kellett jönnöm, nem lehet látogatni se a h1n1 miatt zárlat van a kórházban. Telefonon érdeklődhetek. Este majd jelentkezem"

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Katka: Petinek is jobbulást :( ez egy nagyon betegeskedős időszak nálatok :( sajnálom

Moncsi: és mikor tudsz meg valamit? majd hívnod kell őket?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


szegény Livike :( de rossz lehet neki most idegen környezetben, anya, apa nélkül... szörnyű :cry:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Katka, sztem szteroidos kúpot adtak neki. :roll:
Szegénykém....
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: