[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Fejő klub - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

ohh, lábujjacskák!
majd elküldöm Maki csámpás lábát is 8)

nem nagyon javul, de rájöttem miért, hisz hiába gyúrják, tornáztatom, éjszaka "visszabékázza" :roll:
27-én majd ortopédus néni felír gyógycipőt, az lesz a megoldás (remélem).
valszeg magas, hosszúlábú lesz, k. idétlen lenne szegénykém chaplin járással :oops: :roll: :oops:

lábujjakat amúgy tornáztni lehet, ha van kedvetek, hátha!
végighúzod az ujjad, ahol behajlik a lábujja, alul, akkor behajlítja, ha felül a lábfejen a lábujj tövénél ,akkor kinyitja :D


Domi,
ja, asszem abba a műsorba véletlenül belekapcsoltam, ott ráadásul elég rossz vége is lett ez egyiknek..., azon kiakadtam kcsiit, azt hittem, csak jól végződő eseteket mutatnak :?

angel37
 
 


sziasztok,
úgy tünik az ikreseknek nincs idejük tv-ét nézni..... :(

már megint felébredt Bebe kb:fél órát aludt. Kezdek kikészülni tőlük. Ja és folyamatosan nyafognak. Nagyon ki tudnak akasztani. Vmelyik nap dühömbe sírva fakadtam... szóval kinek kell két fiú gyerek :?: :lol:
ráadásul a derekam is tropa :cry: wellnes hétvégét szeretnék...brühhüüü

benó, jó volt a hozzászólás.

ha netán fura szöveg alakul azt Bebének köszönhető. itt ül az ölembe és próbálja ütögtni a billentyűket :lol: kis vaskosom ruhába pár napja 7810 g volt. Olyan az arca mint egy szumó birkozónak :lol: :lol:
most is éhes.....

angel,ki küldött titeket ortopédiára :?: minket eddig még senki sem... nehogy aztán vmi gebasz legyen.

felébredt Gege is.
na pá
bege
 
 


Sziasztok!!!

Igen,aranyos a Lencsilány!!!!!:) :wink:

Bege ,minket sem küldött seni ortopédiára!!! :shock:

Nem tom,de Jaszi is 2x felkellt éjszaka,amit nem szokott,volt ma avédőnő és mondta hogy jön a melegfront!!!! :oops:
Lehet hogy azért??!!!


felébredt
na pusz
ágianya
 
 

 
 

Helló, ne aggódjatok, a szomszéd tehene is döglik. :twisted: :lol:
Ők is napok óta nyifnyaf, sőt, nemcsak nyifnyaf, hanem velőtrázó ordítás (jaj, mindjárt kezdődik újra). Én már régebben is bőgtem elkeseredésemben. :oops: :oops: Szégyen, gyalázat. Amúgy imádom ám őket. Csak a ti kedvetekért:
Most 13.50 van. A napunk:
D. aludt eddig 50 percet ma, K. pedig 3/4 órát. (Precíz vagyok, mi? Ez most csak nektek, mert egyébként azt se szoktam tudni, ki evett egy perccel ezelőtt. )Most kivételesen a kiságyban fekszenek és elvannak kb. 5 perce, de egyébként lencsilánytól kezdve minden vót ma már. K. sír, megyek. Puszi

KépKép
benó
 
 


Dejekorvos küld ortopédiára. Koptam.

KépKép
benó
 
 


igen, ahogy Benómama írja, gyerekorvos kell, hogy beutaljon!
ráadásul nem árt 2 hós korig, persze arról korrigáltan is lecsúsztunk, sokára adnak időpontot (mi az Örs vezér térre tartozunk)

informálisan hallottam, hogy gyerekdokik állítólag szeretnek erről megfeledkezni... nálunk nem így volt, bár nem a hagytam rá alkalmat, elég gyorsan rákérdeztem.

Ágimama,
péterfyben volt ám ortopédia, nézd meg a zárót! :wink:

megnéztem Jaszimestert alvás helyett :lol: nos igen, mostanában nálunk is ez a módi, biztos jele, hogy vehetem kifelé :roll: :D

Begemama,
cuki kis Bebe, elképzeltem a kis szumóst, ahogy belekontrákodik a hsz-edbe! :lol:
(ehh, én naponta sírok :oops: :roll: életemben ilyen bénának, tanácstalannak nem érzetem magam, pedig csak egy csajom van... :wink: )

Benómama,
kitartás drága! :roll: :lol:

előző napok fosak voltak, volt, hogy egész nap fent volt, lehet, hogy mert nem otthon voltunk.
ma meg: 8-kor kelt, egy óra fent, alszik 1-ig, kb f3 óta meg megint alszik :shock: megcsípte a cecelégy :roll:

majd gőzleeresztő egyéves szülinapi bulájt tartunk anyáknak is, apák addig sitterkednek! :lol:

angel37
 
 


Benne vagyok! :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Helló!!!!!

Benne vagyok Én is de nagyon :!: :!:

Bege:medohenriette@hotmail.com az címem várom a képeket :!: :!: :!:

Remélem mindenki jól van!Mi megvagyunk Domival már meggyógyultunk végre!!!Holnap megyünk fejlődés neurológiára a Sote II-re :!: Majd ha végeztünk felmegyünk a PIC-re egy kicsit :!:

Az ikres Anyáknak kitartást és le a kalappal előtettek hogy mit birtok :!: :shock: 8) Nekem a Domi is bőven elég nem tudom mi tévő lennék ha kettő lenne! :!: :!: :shock: :wink:

Ági köszi a képet Jasziról :!: Nagyon takarosak vagytok :!: :P De már szeretnék veletek személyesen talizni :!:

Mindenkivel természetesen :!: :P :lol: Mi nagyon keveset alszunk nappal de este is felkel legalább egyszer :!: Nappal ha tudok Én is alszom vele :!: Majd később jövök Puszi nektek
domi anyu
 
 


Ja 7300 g végre :!: De eszik mindent amit mi is de pacalt azért még nem :!:
domi anyu
 
 


Hali!!!

Egész nap orditásos-sikitásos mitomén mi vot,most aludt el nagynehezen!!!!! :shock:
Lassan két hete ez van gondolom nem honapokig tart!!!!! :cry:

Angel,azt tudom hogy a péterfibe volt,de akkor nektek mondták hogy kell menni még,vagy csak te akartad mégegyszer????
(csipőficamot nézték!!!!!aszem)

Ikresmamáknak nagyon sok kitartást kivánok!!!!! :roll:
Nekem Jasz is elég,mikor a Varázsfuvolát zengi!!! :wink:

Mindenki milyen nagycsávó,és nagy csaj!!! :lol: :lol: :lol:
mi meg szüttyögünk a 4500g-nál 2 hete :oops:

Hencsi én is kaptam uj gyogyot a vérnyomimra:co-Arbartan a neve csak reggel 1-et kell bevenni.
Jo hogy adott ujat mert a másikbol ötöt kellet egy nap bevenni,és szerintem vót mikor többet,kevesebbet(mikor hogy) is bevettem,mert fogalmam sem volt hogy mennyinél tartok :roll: :roll:
Vérvételre megyek hétfőn,de vese uh-ra nem akar küldeni,pedig még a SZÉPFIU is mondta hogy oda menjek el!!!!
én mán nem értem az egészet!!! :shock:

na jo van mán mert még én leszek Örkény oszt irok egy novellát

Millio pusz hejo mindenkinek
ágianya
 
 


Angel,emlékszel Lilikére????
Lehet hogy meglátogatja Jaszit szombaton!!!! :wink:

na tényleg huzok
ágianya
 
 


Ágianya,
á, akkor nem mondtak semmit! (bocs, az tényleg csak csípő volt) konduktor, akihez járunk mondta, hogy mondjam mindenképp a gyerekdokinak, hogy utaljon be.
az ortopédia kicsit többet néz, mint egy sima csípőszűrés, pl. lábfejek, de mint más topicon láttam ilyet is ,hogy fenékredő :shock:

4500g? tökjó!!! szedegeti a grammokat! pedig pörög-forog! :wink:
mi szotyorogtunk napokig(hétig) 4400körül, aztán 4800 körül sokáig... sose lesz meg az az 5 :roll: 8)
viszont 3 centit nőtt egy hónap alatt. colos cula.

vese uh?? jaaa, az neked? :oops:

Lilikére nem :oops:

én Évánál és az ikreknél voltam/tunk egyszer látogatóban (Pétrefy, Margit) :D :D
Makilány persze ott nyomta ki a háromnapos triplát :roll: :lol:


Domi,
örülök, hogy Domibaba jól van! :lol:
mekkora már!! :wink:
sote kontrollról majd írj!

angel37
 
 


Csá!!

Tudod,Hannamam, én, és ő voltunk a szobában(barna göndör haj a mama) :shock: :wink:

Ja centibe mi is nőttünk. :wink:

most alszik megyek végzem a dógom,mert tegnap még.......göndörödött a hajam is a nyügitől :x :wink:


pusz
ágianya
 
 


ja, akkor asszem tudom!

megcsodáltam pucér Jaszit! :lol:

na majd meggondolom merjek-e ilyesmit küldeni ennyi fütyinek :lol: :lol:

szombaton cuccolunk!! 8)

próbálom mindjárt hívni a HeimPált :roll:

angel37
 
 


Helló mamák, mi is cincogunk, ordítunk, visítunk, a hajam ma is égnek állt. Mitől van ez???? :shock: :shock: :shock:
Ettől eltekintve örülök, hogy mindenki jól van, szóval, tartsatok ki! :lol: :lol: :lol: (Ágimama. :wink: )
Heni, pacalt mé nem? :lol: :lol:
Jó költözködést, Kati! :D :D :D Fütyiktől ne félj! :lol: :lol:
Na, jó éjt, puszi (mi 6200 és 6600 vagyunk)

KépKép
benó
 
 


Hali!!!

Diubaba kérjük a képeket!!!!! :wink: :wink: :wink:

Ez az idő összevisszaságtől gyerekek visítanak!!! :shock:
Beno,nagyon nagy csávók vagytok!!!! :lol:

Kati küldök képet a csajszirol :D
Ja és mekkorák az ikrek????Jol vannak,nincs semmi gond velük???
Hol laknak???

Többiek??
pusz
ágianya
 
 


Helló :!:
Remélem mindenki rendben van :!: Mi megvagyunk 2 napja henyélünk itthon és semmit nem csinálunk egész nap :!: :!:
Majd jövök még :!: Puszi
domi anyu
 
 


helló :D
remélem, jól vagytok :D
nálunk: K. folyton hasra fordul, de utál úgy lenni és vonyít, D. pedig mászni akar, fejjel :D
pussz

KépKép
benó
 
 


Sziasztok csajok :)

nálunk is nyafi van kissebb-nagyobb megszakítással. Játszanak az idegeinkel. Apának mondtam, ha a fiuk ezt sokáig csinálják kiárulom őket a neten 8) :lol:

angyal. milyen a lakás? megtalálod benne dióbabaát :?: :lol:

ágimam, megnéztem pucérjaszit :) megállapítottam, hogy dundibb mint Gergő. Jó kis vasgyúró. Senki nem mondaná meg, hogy 600g-os volt. Nagyon ügyik vagytok.

domimam, küldtm képeket :) hogy-hogy unatkoztok :?: nálunk ilyen nem fordulhatelő. Most is Gege ébren van Bebe alszik. Alig van olyan napszak mikor mindkettő alszik.

benó, nagyon ügyik vagytok. Mi nem forgunk. Dundikám pucéran csapkodja jobbra-balra magát, de fordulni nem akart eddig még :(

na megyek mert keményen nyomja Gergő és tuti mindjárt Bebe is rákapcsol.
puszi
bege
 
 


Helló :!:

Bege:Köszi a képeket nagyon sokat nőttek mind a ketten :!: :lol:
Olyan édes kis gombóc Bebe,Gege meg kis mosolygós nagyon cukik :!: :wink: :D

Angel:Remélem szupi az új lakás :!:

Benó:Nagyon ügyesek vagytok :!:

Ági:Milyen pucér képről van szó :!: :wink:

Majd még jövök
domi anyu
 
 


Helló :!:

Bogi:Köszönöm a képeket :!: Ügyesek vagytok nagyon :!:
Csak a Gege ül vagy Bebe is :?: Mi még nem ülünk csak
forgunk 2-3 napja egymás után többször :!:

A neurológián minden rendben volt :!: A forgást kell gyakorolni
hogy a 2 keze fent legyen mert így könnyebb neki fordulni :!: :wink:
Meg hintáztatni kell úgy hogy össze kulcsolom a lábát és megfogatom
a kezével és jobbra döntöm majd balra :!: És fel kell így ültetnem
majd vissza fektetni :!: De amúgy minden rendben volt :!: A füle tetszet a doki néninek nagyon :!: :lol: :P :oops:

Sok puszi majd még írok
domi anyu
 
 


hejjó!

minden jó, szokjuk, egyelőre egy szobában továbbra is :lol:

voltunk ma ortopédián, megkapta a csámpás makiláb a gyogyócipőt... remélem nem fogja nagyon utálni, mert akkor csecs van, éjjel-nappal kell, csak fürdéshez vehetjükl e :roll:
hihi + a hasalás :wink:

angel37
 
 


Szasztok!!!!

Remélem mindenki jol van,csak én döglődtem!!!
Azt hittem elpatkolok,olyan rosszul voltam az uj vérnyomi gyogyotol,hogy csak na :oops:
hánytam, szédültem nem volt eröm fájt a gyomrom......
szar 4 nap volt,mostanra megszoktam. :shock:

Bogi nagyon egyforma pasiaid vannak!!!Cukik!!!!
Hát azért Jaszi kisseb mint Bege ha látnád élőben tötyögünk a 4560g-nál. Fax kivan

Hencsi nem küldtem akt fotot,na bepotolom :wink:

Angel milyen a cipöcske lefényképezed és elküldöd!!!
Hogy birja!!!!Keco király!!????? :wink: :wink:

Beno pasik olvasom forognak??egyforma ügyesek???

na megyek mert a főnököm itt ül az ölembe és éhes

millio pusz na pá
ágianya
 
 


Helló
:D Vegyétek úgy, hogy ua. van, mint Begééknél (kitartás!!!!! ja, én kaptam ülős Bege-Gege képet?): nemalvás egyszerre :? , nyifnyaf kisebb megszakításokkal stb. :? K. forog hasra, D. nem, ülni nem tud senki, de nagyon akar, szoktuk fogni őket így, bár a gyerekorvos szerint nem szabad

Ági, ez jó volt, hogy a főnököd ül az öledben. Az enyéim egész napos nemistudommineknevezzemmár :twisted: :twisted: után végre kidőltek. 8) :lol: Pucér képet nem kaptam! :wink:

Kati, örülök, hogy klassz a lakás! Remélem, tényleg nem fogja utálni Dióka a gyógycipőt! :?

Heni, mi van a PIC-en? Voltál bent? Mi van Domika fülével? Vicces? :D Miket esztek? Nekünk is ugyanezt a forgást kell csinálni (ti csináljátok? mi nem nagyon).

Képzeljétek, megyünk a mikrós edényt összetörő Gusztávékhoz nov. 14-én. Mivel folyton ír sms-t és állandóan hívni is akar telefonon, de nekem valamiért nincs időm órákat beszélgetni telefonon, ezért mondtam neki, inkább elmegyünk hozzájuk.

Még valamit biztos akartam írni. :roll:

Ja, a mieink napok óta csak tápit esznek, mert most valami van velük :roll: (a filozófus beszél belőlem :lol: :lol: ), de azt se túl sokat.

Jaj, Ági, szegény, segített neked valaki a hányós szar időszakban???? :( :( :(

Bogi, a pasik egyformák? Ugye, nem, csak Ági lát rosszul? 8) 8) :lol:

Na, koptam, mert mire leírom ezt a sok baromságot, felkelnek

KépKép
benó
 
 


hejjó!

megkaptam ám a képeket! :wink: naaagyon édes mindenki!! :lol:
Bebe és Gege, jaj nagyon cukik, főleg együtt! tényleg mekkor különbség van súlyban, pofijukon is látszik!
nahát Domibaba még már kész férfi! :shock: :lol:

Ági,
szegényem, fostalicska lehet ez a migrén :( hogy bírtad?? lábad?

Benó,
jaaaj, Gusztáv anyuka :lol: :lol:
a végére egész normi lett azért!


lakás tökjó, csupa doboz, ma megérkezett a Cardo ágy! 8)
gyogyócipő fel se tűnik a kiscsajnak, nekem viszont útban van, apa is már kapott egy jól célzott rúgást :roll: :lol:

majd lesz cipős kép, ígérem, meg pucérsegges is! már próbáltuk, de mindig bemozdult :roll: :D
na ilyen:
http://www.ortopediabenedetti.it/prodotti/big/635.jpg
az alján lehet beállítani.

angel37
 
 


Hejo!!!

Angel jopofa kis cuccos!!!!
És az ágy is jo?????????? :wink: :wink: :wink:

Beno jo vendégeskedést nektek,aztán a csajok el ne csavarják a fiuik fejét!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Domibaba nagyon nagy fiu!!!!! :wink:

Tenyleg szar a szemem???Óóóóóó!!!

na megyek fözni,, nekünk csak holnap lesz ablak csere,mert még ez ugy hiányzott most az életembe!!!
Ja,amugy senki nem segitett mig szarul voltam apa sietett haza hozzánk. :roll: :wink: :wink: megtartjuk!!! :wink:

puszi mindenkinek
ágianya
 
 


tartsd is meg apát :lol: :lol:
most ennyi :roll: , pussz :P

KépKép
benó
 
 


Helló :!: :!: :!:

A PIC-en nem sok babát láttam nem volt tömeg mint mikor mi voltunk :!:
Sok félét eszük :spenóttót,sóskát ezeket krumpli pürével :!: Sütőtököt almával,tápot,levesből:répa,krumpli és kicsi csirke húsi krumpli főzeléket csirkével, májat krumplival,kapott egyszer kétszer egy kis túró rúdit nagyon ízlett neki ja és vettem neki HIPP babakekszet :!: :!: :!:

Ági:Remélem jobban érzed magad :!: :!: Apát mag nagyon meg kell tartani!Mert az ilyen pasi az álom Apa!

Benó:Üdvözlöm a Emesét és vigyázz a fiúkra ellne szeresék tőletek a csajok :wink: 8) Mert nagyon takarosak vagytok :!: :lol: :lol: :P :P Nem lehet hogy jön a foguk?????

Angel:Kis cipő a pici lábán :?: :shock: 8) Aranyos lehet nagyon :!: Bár a rugdosás nem lehet kellemes :!:

Bege:Mutattam Apának a Fiúkat És neki is nagyon tetszetek a képek :!: :P

Ja mondta Apa hogy a kis Jaszi nagyon sokat nőt és hogy formás
:!: :P

Tényleg ki hogy áll a fogakkal nekünk nemsokára jön ki a második mert mostanság sokat sír és tömi a kezét a szájába!!!Néha nagyon nem bírom már pedig mi is át estünk rajta baba ként és az Anyukáink nem sírtak ennyit mint én!!!!!!Szerintem!!!!!!Ja és megint este is felkel vagy 2-3-szor sajnos!!!!!

Puszi nektek :!: :P :lol: :D Na egy egész kis regényt írtam már!!!!
domi anyu
 
 


hali,
mi még ébren vagyuk és megy a bömbi....apa próbálkozik a csitítással 8)

beno,úúú gusztávék, nagyon felelőtlen voltál a telefonszámoddal :lol: azért a végére tényleg normális lett. megnyugtató, hogy nálatok sem jobb a helyzet. Ráadásul az időjrás sem fog kedvezni nekünk :( remélem mielöbb normalizálódik a helyzet.

ágimam, azért nem vagyunk tök egyformák. Az igaz nagyon hasonlítanak. Ma a gézengúzban egy 3 év körüli kislány meglátta Gegét és lelkesed de édi kisbaba és akkor behozta Zoli Bebét és mit mondot a lányka " jé egy ugyan olyan kisbaba" :lol: szóval nem fogják tudni letagadni egymást :)
A minap mértem Bebét ruhában 8,4 kg ,Gege 6,7kg

angyal,
luxus ágy 8) :lol: jóóóóóóóó
nem is csufi a gyógy pipellő,apát a hímes részén találta el Makilány :?: szegény.....

domimam, már nem tünik pufinak a kiskrapek. Nekem a csipő pelusos dundi Domi maradt meg az emlékezetemben :)

na megyek, mert még mindig bömbi ...és no alvás. ma 2*fél órát aludtak és azt sem egyszerre. áááááááááá

pusz
bege
 
 


Hali!!!!

Aszondod kétpetéjűek???????????Hü
Tetszett a csajszinak a pasid??
Édes lehetet!!!!! :wink:

Ákoskával tartjuk a kapcsolatot (Pic,Péterfi)
Tegnap Viki néni meglátogatta őket,nem messze laknak egyméstol,ja és 630 is ott lakik,vele is taliztak!!!
Egy kupacban!!!!! :wink:

Ja és mindig elfelejtem irni hogy a multkor a Margitba találkoztam az iparival!!!!!!Emlékeztek???
A még most is kettyos,nem beszélve apukárol!!!!!
mennyit nevettünk Henivel mikor hozta a gépét oszt fejt 20-at!!!!
Azota csak tejet eszik a baba és már akkor több mint 7 kg volt mi akkor 3kg,és megkérdezte a pasi hogy Jaszinak adunk-e enni!!!!
Jo fej!! :x

hu mennem kell
pusz
ágianya
 
 


Ágianya,
ágy szuper :lol: bár még tegnap eset is a gyerekszobában voltunk :wink:
Ákoska ki? :oops:

jaj 630 :D aranyos volt!
fogalmam sincs, megismerne-e minket, szt nem :oops:

ááá, az ipari!! :roll: :lol: kellett egy kcsiit gondolkodnom! :wink:
ő csak maradjon már, emlékeim szeritn nem tűnt fel neki az elején, hogy ez így intenzív :shock: azt hitte, minden baba itt van... peeersze Kisjaszi meg Maki méretével szokás születni :roll:
kisfiúkkal mi van amúgy? azt tudom, hogy nekik már a pic-en javasolták a margitot!

Domi,
mennyi mindent eszik Domi! ezen mindig elcsodálkozom!
mi még mindig max. alma, eszi, eszi, kb 5 icipicikanálkányit. :lol:

jáj, éjjeli felkelés... pár napja megint nálunk is :? :(

Bege,
naaagyon hasonlítanak ám tényleg! :D :D igazából én is csak méretben látom a különbséget! :oops: :wink:
hííj Bebe már mekkora! :)

jaja, apáját ott találta el! oks, értettük, nem kell kistesó :lol: amúgyse lesz.

Benó,
cincogtok? :roll: :D :wink:

angel37
 
 


Iparit én is ismerhetem? :roll:
Igen, cincogunk.... :roll: de ma nagyon jók voltak. Voltam a héten velük EGYEDÜL rengeteg helyen, majd leírom.
Kitartás, akinek kell, meg puszi mindenkinek
Jó éjt :D , cincogtalanítok 8)

KépKép
benó
 
 


sziasztok,
11-óta próbálkozok, most is gergő az lemben. POcsék éjszakánk volt, Bebe hajnal 1-től mellettem aludt. Szóval le vagyok merülve.
Ja és változatlanul nem alszunk 1*re :(
remélem nálatok jobb a helyzet.
puszi mindenkinek

ki Ákoska :?:
mi még nem voltunk PIC-en. Viki nénivel szívesen találkoznék.
na megyek, mert ficánka
bege
 
 


Helló!
Az ipari az az Anyuka aki azt hitte hogy Domika az Ő fia pedig nem :!:
Remélem most már tudjátok hogy ki az :!: Aki eddig nem tudta :!: :lol: :D
Mi ma is sírtunk sokat most indult be a második fogunk :!: :evil: :twisted: :roll: Remélem hamar ki bújik,tegnap Nurofent kellet adnom neki annyira hisztis volt :!: És végig aludta az éjszakát csak 1* kelt
fel fél kettőkor utána negyed hétkor keltük :!: :P Úgyhogy nagyon ügyesek voltunk az este :!:
Most is alszik nemrég jöttünk haza Anyuéktól :!:

Benó:MI volt Gusztávéknál :?: :?: :?:

Csajok kitartást mindenkinek :!: Majd még később írok :!:
Ja valaki nincs fent a VATERÁN :?: :?:
domi anyu
 
 


Szasztok!!!

nemtom,de amiota ablakcsere volt,jo gyejek a Jaszi,nem hisztis és alszik(kopkopkop :wink: :wink: :wink: )!!! reggel 5-ig 6-ig mikor hogy.
Lehet hogy szüksége volt egy kis zajra!!!!! :lol: :shock:

ugyhogy most nagyon drukkolok nektek hogy elmuljon,mert én is készvoltam multhéten mikor nyafi volt!!!:(

mindenkinek pusz
ágianya
 
 


Helló!
Én vagyok a vaterán, teszveszen is, miért?
Még nem voltunk Gusztávéknál, majd 14-én megyünk.
A zajt mi is szeretjük.
Ügyes vagy, Heni, hogy ennyi mindent adsz enni Dominak!
Iparira emlékszem, csak a nevére nem! 8)
A héten:
2 nap napi 2x egyedül mentem le velük hosszú időre sétálni, plusz egyik nap baba-mama klubban is voltunk. :D Egyedül! Nagyon élveztem az önállóságot! :D Viszont most úgy nézem, D. kicsit megfázott. :( De lehet, hogy nem.
Túró rudi???
Még valamit akartam, majd next time.
Puszi
Ja, tegnap egy kismama meglepetés-szülinapibuliján voltunk (Kati, biztos nem így kell írni :oops:, merthogy magyartanár, azé mondom), ma meg Gy. uncsitesójának szülinapján Székesfehérváron, meg anyuéknál, most jöttünk haza.
Jó éjt mindenkinek majd! :D

KépKép
benó
 
 


Szia Benó!!!!

Elküldöm neked privibe hogy mért kérdeztem :!:
domi anyu
 
 


Sziasztok,
mi döglődünk. Szegény Bebe egész éjjel alig aludt, mert nem kapott levegőt. Hiába fujtuk-szívtuk az orrát nem jött ki semmi :(
Apa is beteg és kezd rajtam is előtörni. Úgyhogy ma megyünk dokinénihez.

Benó, nagyon ügyi vagy. Én mostanság nem voltam kint a fiukkal sétálni. Nem is tudom mibe öltöztessem őket. Anorák? az még nem meleg?
turórudi a fiaidnak? azt hisze azt még nem szabad, csak 1 év körül lehet nekik tehenes dolgokat adni :)
bár lehet az infóm rossz.
Ti mit esztek?
Mi a sütötököt minden formában, tejpép, tejberizspép, de csak gyümivel keverve. A sinlacot is úgy adom nekik. Beálltak 4 óránként esznek és reggel -este kell nekik a tápi.
na most megyek, mert nem alszunk
pusz
bege
 
 


Begemam,
jobbulást kicsi Bebének :?

a kérdésed jó, ebben én is tanácstalankodom...
van egy téli kezeslábas, de az szt túlzás most.

tettem polárt a babakocsi aljába, két réteg, de ezt se tudom, elég-e :roll:
és a lábára? a gyogyócipő nyitott..

Benó,
:oops: :lol:
a költözsénél kezembe került a helyesírási szótár, de biztos van újabb!

Ági,
altatózaj bejött Jaszinak? :lol:

Domimama,
húúú, télleg, ipari benézte a gyerekeket! :mrgreen:

angel37
 
 


Helló
Az öltözés nekem is mindig óriási talány... :roll: :roll: Szerintem igazából hol túlöltöztetem, hol alulöltöztetem őket. :oops: (Mellesleg utálnak öltözni.) Most pl. meg vannak fázva ők is. :(
Jobbulást Begééknek is! :!: :!:
Szerintem a túró rudit még nem szabad, tán 8 hónapos kortól lehet tejet, ha nncs a családban allergia, de nem azért tartotok, hogy okoskodjam. :twisted: :lol:
D. nyüsznyüsz, koptam

KépKép
benó
 
 


sziasztok,
kész dögrováson vagyunk. Bebe férfiasan rekedt, viszont én.....taknyom- nyálam egybe a torkom is nagyon fáj. Szóval nem túl fényes a helyzet. Apa már egész jól van Gergő még tartja magát :) kis hősöm.

Tegnap néztem ,hogy vannak öltöztetve a babakocsis gyerekek. Mindenkin anorák. szóval nem tüntünk ki a tömegből.
Angel, ne öltöztesd nagyon a kezeslábas alá. Harignya+ badi+ kispóló :)

benó, köszi a lelki támaszt. rámfért :) mondanám, hogyha van kedved és erőd gyere ki a srácokkal. Ja ez mindenkinek szól aki elég mobilis. :)

ajaj mennem kell
pusz lányok

Ágimam, minden rendben?

Domimam, veletek mizu?
bege
 
 


Helló csajok :!: :!: :!:

Benó és Bege családnak minél hamarabb gyógyuljatok meg
mindannyian :!: :!:

Köszönöm kérdésed Bege mi megvagyunk nagyon szenved
Domi a foga miatt sajnos egész nap sír szegénykém :!:
Most aludtak el a fiúk :!: :roll: 8) Végre :!: :!: :wink: :D
Épp tejbe papit csínállók magamnak :!:

Ági:Remélem nálatok minden O.k. :!: Jó lenne talizni mert
ilyen közel lakunk egymáshoz :!: :P :D Az ablak csere óta
jó fiú a Jaszi :?:

Angel:Nálatok is minden is minden rendben :!: Megszoktátok
már az új lakást :?: :lol: :P

Benó:Küldök neked megint egy privit :!: :!:

Puszi mindenkinek :!: :!: :P
domi anyu
 
 


Helló csajok :?: Mindenki jól van napok óta nem tudok senkiről semmit :!: :!: :!: :!: :!:

Puszi
domi anyu
 
 


Sziasztok,
hol vagytok mammák? remélem minden okés veletek és kicsattantok az egészségtől.

Szegény Domi baba. Ez a fog téma szemét dolog és egész ééletünkben kínoz :(

Ágimam, túl vagy a takarításon? kisJaszi még mindig jó fiu?

Benó, meggyógyultatok?

Makilány?

ma voltunk MArgitba. Minden okés, és még az sem baj, hogy nem forgolódunk. Megdicsért minket doktornéni.

Bebe még mindig szürcsi, apa jól van én is már egészen okésan vagyok.
JA és járok vezetni. Nem tudtam tovább sunnyogni, :oops: apa nem hagyta. Szeretnék gyorsan túl lenni rajta. Azt mondta az oktatóm, hogy ahhoz képest, hogy 1 éve nem vezettem nem vagyok gáz. Úgy néz ki jövőhét pénteken megyek rutin vizsgára. Szóval nem unatkozom.

na megyek, mert nem alszunk......
pusz
bege
 
 


Helló csajok!

Örülök, hogy jól vagytok! :D :D
Domi, drukk a fogacskákhoz! :D :D
Heni, mi van a vaterával?
Örülök, hogy megdicsértek benneteket, Bogi! :D :D
Mi is jól vagyunk, kicsattanunk az egészségtől, csak kicsit szipik vagyunk (= szürcsi = náthás stb. :lol: ).
Ja, és ti mivel szívtok orrot?????
Puszi[/u]

KépKép
benó
 
 


Halliho!!!

Rég irogattam,sokminden történt azota,nagyon örülök,hogy a szürcsit leszámolva mindenki jo gyejek!!!!!!!! :D

Voltunk margitba,minden rendben,....volt ma nálunk Dévényes,mondta hogy minden okés,nem kell maszirozni....
voltunk babauszáson,egy hangja sem volt,kurvára türte :wink:
tegnapeste 9-töl reggel 3/4 8-ig aludt ma,tök rendi gyerek Jaszi :wink: :wink: :wink:

mindenkinek pusz jo orrocska szivogatást...!!!! :lol: :lol:

mennem kell
ágianya
 
 


gratulálunk Jaszinak :!: :!: :!: :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Helló csajok :!:

Ügyes vagy kis Jaszi,csak így tovább :!: Hova jártok úszni
és hogy ment :!: :wink: Megkérdezhetem hogy mennyibe
kerül alkalmanként vagy egy hónapra :?: Mert Én is néztem
sok helyen csak sokkalom az árát :!: :!: :!: Jó lenne talizni
csak ez a rossz idő!Egész nap esik az eső!!!!!

Benó:Örülök hogy jobban vagytok :!: :lol: :P Köszönöm
most várom a hintát,azt mondta a csaj elvileg ma küldte el
:!: Úgyhogy egy két nap és lesz Dominak szép kis hintája,
remélem péntekig megjön és hétvégén már tud hintázni :!:
Ja ezt kapja majd karácsonyra tőlünk meg majd még egy kis
apróságot :!: Ha nem gond majd még egy két dologra
licitálnék :!: :!:

Dió baba rég írtatok minden rendben mert nem tudunk
rólatok semmit :?: :?: :P

Bege:Remélem nálatok is meg gyógyult mindenki aki beteg volt:!:
Szuper hogy minden rendben ment a Margitba :!:

Ti hogy álltok a fog témával és a hozzá táplálással :?: Ki mit fal
szívesen :?:

Puszi nektek majd jövök :!: :lol: :P :D
domi anyu
 
 


üdv!!

Begemama,
ügyes kis Gergőmackód van! :D
jobbulást a család többi tagjának!!

Ágimama,
kisJaszid hihetetlen!! :lol: olyan kis ügyes, komolyan! :D
képen is láttam keze pl nyújtva, semmi korababás feszítés!

ehh, úgy érzem, mi beszoptunk szinte mindent, amit egy korababa csak tud :roll: bár a Dévény preventív jelleggel megy, nem hypotón.

Domimama,
fogunk 0db :lol: almát, barackot, kis tököt, na de hogy falná :roll: :wink: cicit falja meg a tápot!

Benó,
csattanást ide hallom! :lol:
Orrszi-porszink van. Sörényes hangyász van a dobozán, ez alapján választottam! :D amúgy egyformák, porszívósat érdemes, nem elektromost. az Ariannát sokan használják.


mi ma voltunk konduktornál, +megnézte egy korababás fődoki a kiscsajt, jól állunk, dokibácsi kissé meg is volt lepve a zárójelentései fényében.
ami újabb kis gond, kicsit kényszertartja a fejét egyik oldalra... na majd kigyakorlatoztatjuk! :wink:
ami jó, végre egy extrával kevesebb: leállhatunk a tüdőpuffokkal! :)
Margitba 26-án megyünk majd, kíváncsi leszek.
jövő héten vmikor Péterfy időpont, dec elején Heim Pál, megint MÁV kh. jövő csüt. csípő UH (elvisszük magánba, mert sztk-ban nem csináltak).
komolyan az az anyuka, akinek a gyerekét csak gyerekorvos látja néha, nem is tudja, milyen egyszerű :roll:
na de sebaj, legalább rendesen kontroll alatt van! :wink:

éjjel szépen alszik, este kb f10-től ált. 9-ig. olyan cuki jókedvű, ha fölkel, hogy csuda! feltámaszkodik és les kifelé a rácson a fejvédő fölött, vigyorog mint a kis tök! :lol:

és újabban úgy pancsol, hogy ernyőt kellett nyitni a kád köré!! :shock: :lol: rugdossa a vizet, mint a motolla, és nézi!

5100g vagyunk kb, a lába sorra növi ki a rugikat.
holnap gyerekorvos, majd lesz hivatalos súly, hossz!

angel37
 
 


Ági,
dokinkhoz megyek hétfőn!
bár ha holnap se jön a vérem, akkor le kell mondanom :roll: hogy miért most szarakodik?? :evil:

angel37
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: