[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Fejő klub - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Hejó!!!

Angel:
Mikor, hova, mekkora,milyen,stb...?????A lakás???????Semmit nem tudni????Ugyanabba a kerületbe??mekkora???Jo pénzért tudtátok eledni a másikat??? :wink: mesélj!!!!
Diubaba ügyes nagyon!!!!Jaszi egyfolytában izeg-mozog forog,jo hogy keveset hizik!!!
boldog egy évet!!!! :lol:
Nagy Csáki,hamarabb aludt mint a kicsi!!!!Hogy van ez??

Domimam tul vagy rajta,..nekem holnap jön az anyosom!!!
Ez egy ilyen hét???Domika Jol van???? :)

Beno istenem mennyit változtak!!!!!!szétpuszilnám őket!!!!ugyanugy!!!!!Melyik rendesebb fickó???Gondolom az egyik simlisebb???? :wink:

millio pusz joéccaka
ágianya
 
 


maradunk a kerületben, Zuglóban! 22 házszámra onnan, ahol 22 éves koromig laktam! :lol: környék okés!
63nm, 3 szoba - a mostani 26nm egyszobás helyett, már épp ideje, a hinta végképp megtöltötte a "gyerekszobát" :roll: :D

másikat még nem adtuk el, majd ha elmentünk innét, remélem a kretén szomszéd nem lesz akadálya! :evil: :x

jaja, védőnő is mondta, hogy onnantól, hogy mozognak, nehezen megy a hízás :lol:
apa dűlt ki korán, vagy Jaszi későn? :lol: :wink:

nálunk is már lóbőr, csak én verem a gépet :roll:

holnap Péterfy, Dévény.
vérvétel és füli.
nem bánnám, ha nem kéne már vasat adnom, minden cucca tiszta vas :roll:
füli meg, hát nem süket, tudom, de nem akarok a HeimPálba menni, macera :?

Domiék,
bunda, ez biztos! :roll: :evil:
mi tudjuk, hogy Domibaba szép! 8)

angel37
 
 


helló
:D K.-vel írok
:wink:
ma voltunk ta.-on, 6600 és 6200 vunk, 2 hónappal ezelőtt 5800 és 5200 voltunk :wink:
a gömbölyű fejű, aki ducibbnak néz ki, a K., és ő hányt, nem a vékonynak kinéző, ám nagyobb D. :lol:
egyszer voltunk egy út menti motelben B.almádiban, sok szobával, olcsón, de az messze van, ugye??? :cry: a talihoz

örülök, hogy költöztök nagyba, Kati, jó lesz bizti :D sok sikert a fülhöz stb.
a ti 3 stb. hónapotok egy örökkévalóság lehetett, az 1 hónapot is lúzer módjára viseltem
cukik a babák a képeken, köszi
Heni, ... anyós!!! Apa megvéd?? jó lenne talizni... felébresztenélek! :twisted: :twisted: :lol:
Ági, 7x annyi, mint születéskor, az igen! Szegénykém, aznap annak is örültél volna, ha 3x annyi!!
Kati, gratula az 1 évhez! nekünkmeg szept. 30-án lett csíkos a tesztünk, meg is ünnepeltük :D
Bogiék? :wink:
pussz

KépKép
benó
 
 

 
 

Mondom nektek, hogy a doki nem javasol akármilyen tejpépet, hanem a Milupa HA tejpépet, ami hipoallergén és glutént sem tartalmaz, és vaníliás ízű, gyümit is lehet bele keverni. A többi tejpép paraszt módon nem foglalkozik azzal, hogy allergiás lesz-e a gyerek a benne lévő tej miatt és azzal sem, hogy ne tartalmazzon glutént, ami - ha jól tudom - lisztérzékenységet okoz. Na, ennyit az okoskodásból. Lényeg az, ilyet vettünk, nekem bejött. :lol: (Én ettem belőle főleg. :wink: :lol: :lol: )

KépKép
benó
 
 


Glutén = sikér = egy ötett fehérje
Egész életen át tartó lisztérzékenységet okoz, és kisbabakorban, az elválasztáskor alakul ki a gluténtartalmú bizbaszok miatt.

Ami TILOS, mivel glutént tartalmaz:

búzaliszt, -pehely, -korpa, -dara, -csíra, búzakeményítő,
rozsliszt, -pehely,
tönkölyliszt, durumliszt,
árpaliszt, -pehely, -gyöngy, maláta (csíráztatott árpa),
vadrizs,
búzasör, müzlikeverék, sör, whiskey, vodka, gin.



Nyomokban glutént tartalmazhatnak:

ételsűrítő, stabilizátor, karamell, citromsav, dextrin, mono- és diglicerid, maláta, maltodextrin, maltóz, növényi sűrítőanyag, rizstej, szójaital, szójaszósz, miszo, rokfort sajt, sütőpor, instant kakaó és kávé, levespor, mártáspor, mustár, ketchup, nápolyi, keksz, fogyókúrás porok


Nem tartalmaz glutént:

kukoricaliszt, -pehely, -dara, rizsliszt, burgonyaliszt, tápiókaliszt, kölesliszt, hajdinaliszt, szójaliszt, sárgaborsóliszt, szentjánoskenyérmag-liszt, amarantliszt, guarmag-liszt.
A zabliszt a legtöbb lisztérzékeny betegnél nem okoz problémát, de fogyasztása csak kis mennyiségben ajánlott. A biztonság kedvéért ne fogyasszuk.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,

Domimam, elkevertem a címed :shock: :x azt hiszem a többieknek küldtem fotókat. :wink:

Gondoltam vmelyik fiamnak lefoglalom az egyszem csajszit a csapatban azért oda küldtem elöbb a fotókat :lol: :lol:

Dzsungelhinta , meg minden... nem semmi ,nekem marad a 2 kezem meg a csodás kapahangom....zsipp- zsupp.... :D

MA voltunk hivatalos mérésen Bebe baba 7120 g Gege 5980 g és mindketten 64 centisek :lol:

Benó, Jó lenne talizni, de vmi közelebbi helyen :wink:

angel, tök jó ,hogy költöztök. Most már nem kell attol tartanod, hogy bevered Makilány fejét ide-oda :shock: :) és mennyivel többett takaríthatsz :twisted:

na tépek megnézem a lurkókat... kint legeltetem őket :lol:


ja és tök jó annak akinek sokat alszik a lurkója.... nálunk örségváltás van
bege
 
 


ja a nosztalgiáról....nagyon sok mindenen segített át minket a kis közösségünk. De bevallom nekem Ágimam adott lelkierőt...örök hála érte :D jó, hogy felkaroltál....
na puszi mammák :lol:
bege
 
 


hű, mekkorák mind az ikerfiak! :lol: :lol:
különbség az mindkét párosnál van szépen! :wink:

bocs, Benó, ezt benéztem :roll: :D
Begemama adott iránymutatást az emilben, így nem tévedhettem :wink:

igen, Ági volt a mi anyánk is :oops: :D :wink:

hát én akkor nem voltam egy felkarolós passzban, amúgyse vagyok egy anyáskodó típus :oops:
én csak marháskodni tudok, meg idétlenkedni :roll: kicsit az is kellett...

Begemama,
nekünk azt mondták, mindegy milyen hang, csak énekeljünk :wink: apa se egy Jose Carreras, ráadásul a Bóbita szövegét is elvéti, de mindegy! :lol:
élő anyát/apát nem vált kis egy dzsungelcucc!! :wink:


most én biztos hüle vagyok, de a táp meg a tejpép más??
nekünk BEBA HA start-ot írt fel a gyerekorvos. de még bontatlan (na nem sokáig)


mai Péterfy:
üvöltös vérvétel, már görbült a szája drnőtől meg nővértől, sőt mikor letettem a vizsgálóra :roll: amúgy vigyorgósabb szokott lenni, szt délelőtt alukálni akart.

fél füli sajna most se reagált, ú.hogy mehetünk a Heimpálba :roll:
nem aggódom, csak má megint egy újabb vizsgálat...

angel37
 
 


Hejo!!

Angel
Igazad van ne aggodj,te vagy vele egész nap te látod hogy reagáll!!!!Ha mindenre figyell ugyis hall!!!!! :wink: :wink: :wink:

Van még sok tejecske Diubabának???
Lakás újépitésű, v.tégla?????De klassz lesz,teljesen felfogsz töltődni,sokkal jobb lesz minden!!!!!! :lol:

Beno nagyon nagyok vagytok,igaz mindkét ikerbabuk nagyon nagyfiuk!!!!Biztos nagyon fincsiket esztek?!! :wink:
Mi ma ettünk stököt almával,a kanálrol nem izlett,de az ujjacskákrol lenyaltuk!!!Az uj izek azok finomak,de szerintem a kanalas evéssel van a mi gondunk!!!!!! :twisted:
Majd csak megszokjuk egyszer!!

Ja,tényleg igazad van Kati amiota forgunk pörgünk,majd el szállunk,nem tudunk megmaradni egy helybe,lökjük magunkat a lábunkkal,a fejünkkel majd ki törjük az ágy oldalát,azota lassan hizunk!!!mi már csak a játszo szőnyegen vagyunk biztonságban meg a kicsi ágyikonkban.

Domibaba jol van?????

H1N1-EL KAPCSOLATBAN VAN VALAMI UJ HIRETEK??? :oops: :shock:

na már tűzök kajolni mindenkinek pusz
ágianya
 
 


régi! :) újba nem akartunk!

Kisjaszi el ne szálljon! :lol: kis pörgettyű!

Maki most nem fordult napok óta. viszont ha azt hiszi senki nem látja, úgy támaszkodik a kiságyban, hogy na!

tej még van, de kell anapi maradékokat gyűjtögetni, este odaadom még. tököt krumplival ma akarom kipróbálni. almától szt egyfolytában bukott :roll:

hááát kanalas evés :wink:
ma pelekázás közben eszembe jutot a szobatisztaságra szoktatás! na az is szép menet lesz majd! :roll:

H1n1? milyen hírre gondolsz? beadassuk-e az oltást v. ne, vagy van-e újabb áldozat? amúgy nem tudok semmit, amit néha meghallok médiából. szeritnem pánikeltés.

angel37
 
 


Hali!!

Ja,beadassuk,ne adassuk!!!Szerintem nekünk csak Krisznek kéne(kell)mert ő mindig összeszed vmit!!!Jaszinak nem szeretném!! :roll:

Ahogy rögtön a rotára igent mondtam,ezt ugy ellenzem!!!
Tükön ülök várom a gy.orvost!!!Hátha okosat mond!! :shock:

Én is vettem tököt burgival,de gondoltam ez egy kicsit higabb ezt adom először!!! :wink: :wink:

itt van
ágianya
 
 


hi! :D

apa is ezt mondta, hogy neki kéne, ő találkozik emberekkel többet, utazik bkv-n, meg fog kezet. de aztán inkább nem.

rotát én is kértem volna, de drnéni ellenezte, most meg már fújhajtuk, elmúlt fél éves. mindegy. agyhártyagyull. ellenit majd kap. azt tudod/tudjátok, hogy korababálknak ingyenes néhány nem kötelező?? csak nem mindenhol verik nagydobra. (rota spec. lehet, hogy nem)

kaja miatt megyünk majd konzultálni vmi fődokival a MÁV-ba, konduktorunk szervezte össze, majd elmondja hogy is van ez a korababáknál, mert nekem ez nem tiszta hogy mit honnan számoljak, most akkor mit mikor, hogy :roll: :oops:
csak az a gond, hogy nov11-re van időpont. hol van az még?? na sebaj, majd libasülttel indítunk :wink:

amúgy azt mondogatják, hogyha szopik, akkor elvan még azzal egy ideig, ha hízik. hát hízik :roll: , csak lassan-lassan, úgy kettőt előre egyet hátra :lol:

na majd írd, mit mondott gyerekrovos!! 8)

angel37
 
 


na mindjárt jövök és irom mit mondott az orvos 8)
ágianya
 
 


na itt vagyok :!:

H1N1-re a válasz kicsi gyerekeknek nem, ő csak 3-4 évtől felfele látja értelmét u,mond ovi isi ami elkerülhetetlen!!!!
És igazunk volt saját magunknak adassuk be igy védve a babáinkat!!! "MI" anyáknak ingyenes,de mondtam neki ha fizetni kell,én akkor is beadatom!!! :D

Következő köröm a házi orvos!!!! :!:

Kajára:
és ismét okosokat mondott :wink: :wink: :wink:
Kanalas megoldás ellen:
cuminak tetejére forro késsel vágni egy x-et amin kijön a stök almával például és igy megprobálni hátha többet eszik,nem ugy mint tegnap több volt a szemébe mint szájába :!: :!: :roll:

Sinlacot irt fel nekünk napi egyszer adhato,este fogom és akkor megint végig alukáljuk(REMÉLEM)az éjszakát!!!!

Gyerekek szeretik Hanna is ezt eszi és azota ku... jol hizik is!!!!!! :wink:
Ja,és lehet bele gyümölcsöket is rakni,hogy ne unja meg enni!!!! :lol:
Este meg is probálom! :D

Felvan adva a lecke!!!!!!!!

Napi program oránként lázat mérni nehogy ismételjük a 40 fokot!!!!Jesszus!!! :oops:
Rendes volt kicsit sirt csak!!!!!

Na már megint regényt irok........ugye elég már!!!!


vigyázzatok magatokra millio pusz

mi mikor leszünk pl 7-kg???Bege,Beno,Heni??????
ágianya
 
 


Angel
Ja,tényleg aki "csak" szopizik annak késöbb szokták ajánlani a hozzátápit!!!!
Milyen király hogy van még tejecske!! :wink: :wink: :wink:
ügyes vagy!!!!

na mér tényleg huzok
ágianya
 
 


na majd számolj be az új kajáról! :wink:
még itten Kisjaszi jól meglódul, és nagyobb lesz hipphopp, mint Domi! :lol:

oltás is volt most? mi ez a 40fokos láz? :roll: csak nem már!

hmm, h1n1-ben nem vagyok meggyőzve :roll: azért majd ha nem felejtem megkérdem a gyerekdokinénit erről is, elfér a többi kérdés között

cumikivágás? így se rossz, de lehet kapni főzelékcumit -tippet Benedekanyukától kaptam :) - nekünk már van! :D

basztikuli, peteérésem kezdődik, órákon át úgy fáj, hogy csillagokat látok :shock: :roll:

ja, Ágianya, dokink állítólag megy vissza az a szt I-ba!
na lassan mennem kell hozzá is.

angel37
 
 


Sziasztok!!!!

Bocs hogy most írok csak de szerdán és csütörtökön kaptam
24 órás vérnyomás mérőt :!: :roll: :? Egész nap 15 percenként
majd 11 től 30 percenként mért :!: Úgyhogy nem sokat aludtam
a 2 nap alatt :!: Anyu etette a Domit nálunk aludt aznap :!:
Ja magas lett gyógyszert írt fel a doki!!!!!!

Benó:
Mi próbáltuk azt a tejbe pépet mi vissza vittük a gyógyszertárba
mert nagyon keserű volt,többet öntöttem ki mint amit a Domi
megevett volna :!: :shock: 8) :roll:

Bege:
Elvesztetted a címemet :?: :cry: :cry: Szomorú vagyok nagyon :!:

Angel:
Költözés nagyobb lakásba nagyon jó :!: Több helyetek lesz nektek is meg a Diu babának is a huncutkodásra :!: :wink: :shock: Majd
Rohangálhatsz utána egész nap :!: De csak jó értelemben :!:

Remélem mindenkinek válaszoltam mindenre ha nem akkor
Bocsánat :!: :!:
domi anyu
 
 


Hali!!!

Angel:
Hű, ez a sinlac szerintem bün büdi és az ize is egy.......
de Jaszi este 160ml evett belőle!! :wink: :wink: :wink:
(igaz nem nekem kell hogy jo legyen!!)
kiváncsi vagyok mikor fog felkelni! :shock:
A cumi kivágás az jol sikerült,és 100ml benyomott a sütőtökiböl egyszuszra!!!Jol meg csináltam egynapra minden ujjat!!!! :shock:

Lázacska az szokott lenni,most 37,7-nél adtam a kupot!!!!
Az oltást meg én eddig is elleneztem,ezek után is!!!de hátha neked is mond vmi okosságot dr bácsi/néni???? :oops: :x
bizos nem egy egyszerű vakcina!!!!!de majd ird meg

honnan vagy ilyen jol informált??????Visszamegy???Mert???Ő lesz a főmufti???Másért el sem tudom képzelni!!!gyorsan ird meg!!!!!

Hencsi milyen gyogyszert kaptál???
Én is most fogok vissza menni,mert még a dopegitet szedem,és már rég vmi jobbat kellene!!!!Nincs időm ilyenekre!!!

huzok a Csákikhoz,mert már ők huzzák a lóbört pusz
ikrecskék jol vagytok??? :D :wink:
ágianya
 
 


Domimama,
vigyázz magadra!
hú, az az egésznapos vérnyomásmérő idegesítő, láttam már olyat :roll:
jó, hogy anyukád tudott segíteni!!

Ágianya,
bele is ettél? :lol:
hát ja, a lényeg, hogy Jaszi falja :wink: 160 az szép! naaa, és a tökből is 100? az igen! röppenni fognak a kilók, na jó dekák! 8)

holnap kipróbáljuk a Beba startot! :roll: :wink:

szerdán kifaggatom újra a drnénit az evésről :? , oltásról is kérdezek, kapjuk amúgy a 3.-at a sorozatból. a hivatalos mérés is lesz, nyilván seggbe leszek rúgva :oops:

angel37
 
 


csá

miért is leszel segbe rugva????
Jo volt a kaja reggel 6,50-ig aludt, kaja és megint alvás 3/4 10-ig!!!
sinlac=királyság!!! :wink: :wink: :wink:
na,de nem irtad az orvosrol az infokat!! :shock: :shock: :lol:

Többiek???Meló van?? :wink:

Hát igen, a férfiak!!!! :lol: :lol: :lol: (kicsik,nagyok) :!: :!: :!:

na pá, mindenkinek pusz
ágianya
 
 


mert szotyorog a hízás :wink: szept.10-én volt hivatalosan 4330, tegnap este 4765, ma mittudomén lesz-e ennyi :roll:
na ha most fölkel jön a táp! sztem már unja a cicit néha én is :oops: :oops:

írtam még tegnap este, csak itt pü-ben, nézd csak meg :wink: nem akartam ide kiírni.

angel37
 
 


A jópasiról van szó? Ha már priviben megy. :( :lol: :lol:
Sinlac szerintem is undi, ezt hányás ellen kapta K. is, de nagyon nem kedvelte. Örülök, hogy Jaszinak ízlik! :D :D :D Szép mennyiséget megevett! :D :D Mitől lázas Jaszi? :shock:
Kati, ne aggódj, amilyen pici súlyotok volt, szerintem arányosan nagyon jó súlyotok van!! Le szoktak szidni? :shock: :shock:
Heni, szegénykém, apa viszi fel a vérnyomásodat???? megverem :twisted: :twisted: :twisted:
Bege? :wink:
Koptam, cincinc, Gy. anyukája is jön mindjárt

KépKép
benó
 
 


neeem a jópasi! :lol: :wink:

aszondod? :D nem szoktak leszidni, de eddig nagyon szépen hízott, most ehhez képest nagyon keveset, nem tudom, belefér-e még a "normálisba" :roll:

angel37
 
 


csőváz!!

Beno, oltást kaptunk ugyhogy az nálunk lázzal jár!! :oops: :twisted:
Harciaskodunk,meg ilyenek????Jo ötlet,Gyogyszer sem kéne!!!! :wink:
Ki a simlisebb??? :lol:

Angel,a havi fél kila az tök norma :lol: ,nemtom mit aggodsz!!!!
Diubaba tök ügyes!!!!Mi még csak 4300g felé,de l,biztosan :?
Ja,és azt ne feledd mennyit mozog! :wink: (ami két honappal ezelőtt nem igy volt,akkor jobban tapadtak a grammok!!)

szerintem nem kaptam meg,de mégegyszer megnézem!!!!! :cry:

Drukkolok a tápihoz!!!! :lol:
majd ird meg mit szolt hozzá!!!! :shock: :shock:

Na jok legyetek
ágianya
 
 


Angel
megkaptam!!!!
rákeresek majd!!!
ágianya
 
 


hejó!

így támasztok, mikor azt hiszem, nem lát senki, de lebuktam:
Kép

Kép

mindjárt átfordulok!

Kép

sumi vagyok!

Kép


tegnap 50cici után nyomtunk próbaképp 100ml Beba tápot! ette, mint az etióp kislány, és nem is bukott szinte semmit :wink:
egész jó, nem büdi és ízre is egész ehető!

szal délutánonként most már valszeg lesz kis tápolás.

aztán szerdán kiokosodom kaja ügyben - legalábbis elméletben!

angel37
 
 


Édes pofa!!!!!!!! :wink:
Akkor viszont izlik neki,az ku.. jo!!!!!!!!!!! :lol:

Nekünk meg kemény lett a kaka,lehet hogy a sinlac-tol!!!! :cry:
Beno szerinted????????????

Mit adjak neki hogy lazuljon????
Vkinek vmi okosság!!!??????
Megköszönöm előre is!!!!!!!!

Mindenki jol van ??????

pusz
ágianya
 
 


A másik fórumtól kértem segítséget neked:

leavolac



ez szirup,adható egész pici kortól és nem lehet rászokni sem,mert valami cukorszirup szerü,szóval nem konkrét hashajtó...

mi használtuk és bejött

---------------
az én keresztfiamat a körte hajtja meg,

KépKép
benó
 
 


Szasz Beno
köszönöm szépen!!!!!!!! :wink:

puszi nektek
ágianya
 
 


levolac szirupot ismerem! (magammal kapcsolatban :wink: )
azt tényleg szokták babáknak is.

na a körte, igen, erről tudnék mesélni! :lol: ominózus eset óta rá se merek nézni :roll: :roll:

Ágianya,
kis kamillateát is lehet próbálni!
(nálam úgy is volt hatása, hogy én ittam - hiába nem ez volt a célom :? )

angel37
 
 


Sziasztok mammák,
a sinlac-ot ma ajánlotta a védőnő, ez az ami szentjánoskenyérből va. ugye? mi is kipróbáljuk, mert nem elég nekik a napközbeni főzi+táp. ezért aztán mostanság felébrednek éjszaka :x

a keménykakira tényleg jó a kamillatea egy pici cukorral ajánlották nekünk, de én azt vettem észre, hogy a hasfájásra való édes cuccok is segítenek.

Domimam, küld el a címed. és ezer bocs.

mennem kell nyaf-nyaf

mi nem forgolódunk :( nem tudom mi van már....

picurkák ügyik vagytok :lol:
bege
 
 


Szasztok!!!

Bege ne aggodj nemsokára forgolodnak,majd azt sem fogod tudni hova kapjál....... :lol:
Játszoszönyeg az tuti!!!!!!! :wink: :wink:
Sinlac az büdi de finom irass a gy.orvossal,én estére adom neki hogy aludjon(kicsit higabbra,hogy ne pép legyen)de majd kitapasztalod!!!

Beno,most én vagyok ugy mint te a multkor 3 napja fáj a fejem,+ Jaszi is nehezen birja a szelet....

Angel,én emlékszem a körtére!!!!!!!! :roll: de rég is volt. Heim Pál????

Heni????Anyos!!!!

millio pusz
ágianya
 
 


helló
édes Dióka :P :P :P :P
kicsit forogtunk (1 nap kb.), aztán most már mi se :shock:
mi is eszünk éjszaka, nappal kevésbé
én is emlékszem a körtére
sztori: voltam fogorvosnál, mert fájt, és kiderült, h 2 éve benne volt egy vatta a gyökérkezelés után
jobbulást, te drága :P

KépKép
benó
 
 


mi az a sumi?
:roll: :lol:

1 éves buláj???? :wink:

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!!!!

Mi is sokat vagyunk fent éjszaka sajnos :? holnap Én is megyek a fog orvoshoz és félek de nagyon mert még nem kellett semmit csinálni a fogaimmal :!: Ez lesz az első de inkább a szuritól félek :!: :!: :shock: 8) Majd még írok :!: Remélem mindenki jól van mi kicsit náthásak vagyunk a Domival :!: :!: :evil: :twisted: Apa meg egy p.cs tiszta bunkó nem foglalkozik velem mert túl kövér vagyok neki és így nem tetszem neki :!: Majd keresek olyat aki foglalkozik velem :!: :twisted: 8) :roll: Anyós az meg olyan mint mindig sz...ét :!: Millió Puszi Ja a gyógyszer neve Ági:Esteban olyan mint a Betalok
domi anyu
 
 


Heni, sok sikert a foggal!!!!
Domikának jobbulást!
Apa, anyós :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


hogy az a, eltűnt egy hosszú hsz-em :x úhogy most csak zanzában és önzőn :roll:

forgás most mi sem egy ideje, sebaj van ilyen, majd fogja újra.

tegnap 65perc ordítás dévénynél :?
+ találtak vmi letapadt hártyát a kis ínyén :roll: , szal ezt is gyúrni kell, hogy ne legyen beszédhibás.

oltódtunk is, úgy kiütötte a tegnap, hogy este 7-től ma f7-ig lóbűr, utána 10-ig.

oltás elgközelebb egy évesen (meningococcus). vagyis a pneumo-t meg kell kérdezni majd a Margitban, hogy egy év alatt adjuk-e (így 3 oltás lenne, 1 év fölött egy, drnő erre hajlana inkább)

tegnap akkorát xart, hogy csak néztünk :shock: úgy ahogy kell majdnem nyakig, ruhamosás stb. :lol: tuti a táptól.

ma megyünk bejárásra az új lakásba!! 8)

angel37
 
 


sziasztok,

de jó angel...mármint a lakás nem a kaki :lol: mikor költözhettek :?:
ez volt az első dévény torna :?: állítólag utána 5-6 órákat alszanak.

a fránya szél...a legtöbbünknek problémát okoz. És még sétálni sem merek velük :cry: tegnap voltunk gézengúznál és úgy néz ki novembertől már uszodába fejlesztik a fiukat. Remélem Gege majd bírja a hideg vizet(31 fokos) :lol: :lol: Bebével nem lesz gond vanrajta elég szigetelés :lol: :lol:

domomam, lassan eljő az idő, hogy apát egy jobbra cseréld..aki értékel és nem csak kritizál.és remélhetőleg egy jobb anyóst is kapsz :twisted: :lol:

szoktatok írni Hannáról. ki Ő :?:
mennem kell Bebe baba nyaf-nyaf

benó, megnyugtató, hogy Ti sem pörögtök.

pusz
bege
 
 


első? tizedik! :D csak a szájába eddig nem nyúltak.
igen, amúgy kiütődik utána, kivébe amikor nem :roll: meg ha nem zavarjuk holmi oltásokkal :wink:

Gege majd rúgkapál! :)

Domi,
apa ezé má nagyon csúnyán nyomja... :shock: :evil:
de a megoldást te tudod/ti tudjátok... :?


jaaa, a sumi= hát sumááák! :lol:

jövő hétvégén költözünk!!

angel37
 
 


Szasztok!!!

Angel,mindennap adtok neki tápit????Jol huzta a lóbört!!! :lol:

Beno,és már jobb a fogad,vatta nélkül???? :wink:

Heni, te fogaddal mi a helyzet???

Hanna a Péterfibe volt, ja Angel Hannit lehet hogy ujra kell müteni a shünt-je miatt. :cry:

na megyek ku...fáj a fejem
pusz
ágianya
 
 


ó, szegény Hanni :(
miért? azt szabad tudni? (ha gondolod pü-ben)

igen, napi egyszer táp van!

láttam a képeket! kisJaszi egyre fickósabb!! :lol: annyira változik, nő! jó az a takaró!!!

Maki mostanában széttúrja maga alatt a pelenkát, ami a feje alatt lenne, már arra gondolok, nem is rakok, mert minek?

ja, Benó, az a vatta durva! :roll: jó, hogy nem a fúrófej :shock:

angel37
 
 


Csá!!!

Ja,tényleg kircsi a takaro,és képzeld mutterom varta Jaszinak!!
Szeretjük nagyon!! :wink:
Csinált egy zöld alaput is majd azt is megmutigatom.
Pelus az az én mániám ,apa is ellene van!!!
Küldök egy képet de kérek rá választ!! :D :shock:

Lassan hizunk!!! :cry: :roll: de mé???

majd irok pü-t!!!

többiek??? :D

na pá
ágianya
 
 


Ja,és már nem ku...fáj a fejem!!!!!Csak fáj!!!!
Haladás!!!! :wink:
ágianya
 
 


sziasztok,
agianya, az is valami, ha már nincs hányingred....durva a migrén..
benó, köszi az anyagot a hozzátáplálásról és a fejlesztésről.
pusz mindenkinek
bege
 
 


Hali!!!

Szombati fokusz plusz!!!??? :shock:
Koraszülésről!!!!

Szétbőgtem magam!!! :cry:

pusz
ágianya
 
 


Ágiayna,
én is :cry:

angel37
 
 


Helló:!:

Köszi a képeket Jasziról nagyon édesen kerekedtek :!: :wink: :P A lábikó nekünk is ilyen mitől lehet ez :?: :?: Én se értem hogy mért nem csinálnak vele semmit :!:
Ma mindent evett a Domi rántott húst panír nélkül krumplipürével,spenótot krumplipürével,sütőtököt,tejbe pépet,rántott cukkinit panír nélkül,2 x tápot :!: Ma mértem 7,02 kg végre megvan a 7 :lol: :P :wink: Már nagyon vártam hogy csak a múlt hónapba hízott 200 g-ot :!: :evil: :twisted: :shock: Ez majdnem olyan mintha 0-át szopott volna :!: :shock: 8) :roll: Vagy nem :?: Remélem mindenki jól van mi lassan gyógyulunk a takonyból :!: Majd még írok nektek :!: Puszi mindenkinek :!: :!:
domi anyu
 
 


Helló :!: :!: :!:
most megy a viasat 6-on egy intenzives műsor a pici babákról :!: Zokogok a sírástól :!:
domi anyu
 
 


ne nézzetek ilyen szarokat, csajok :twisted: :twisted: , nagyon ráértek???? :lol: :lol:
Heni, már megint a régi nóta?? (0-t szopott :lol: :lol: :lol: )
Ujjacskákat úgy jó tartani, ne parázzatok már. :lol: D.-nak a lábacskája áll befelé, és nagyon jól van az úgy. :lol:
Nézzétek meg saját lábujjaitokat, azok mind cövekegyenesen állnak? :lol:
Fogam ok. :lol:

KépKép
benó
 
 


Szerintem ez naon jó, nézzétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=nYlK_E0UGwE

KépKép
benó
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: