[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!
Merre vagytok? :D
Boci, nagyon jó lehetett a tali, néztem a képeket... Te fényképeztél? :D
Nem baj, ha nem kerülsz képbe, csak ne tűnj el! :D

been
 
 


Yuyu!
Enikőnek nagyon-nagyon boldog születésnapot!!!!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Köszi!!! :-D

Itthon már volt torta meg ajándék, délután még Anyósnál is lesz banzáj... Vasárnap meg Anyuméknál tartottuk ;-) Majd valamikor teszk képeket!!

Babriella, ha otthon vagytok már, és belépsz, akkor írj kicsit, hogy minden oké-e Veletek!! És ha lehet majd képet is szívesen néznénk ;-) :-D Méegyszer gratula és sok tejcsit!!!

yuyu79
 
 

 
 

Vonalzóm hova lett??

yuyu79
 
 


Zsombinak boldog 2. szülinapot előre is, ha nem jönnék esetleg :!:

yuyu79
 
 


yuyu,Enikőnek nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!
tényleg,hova lett a vonalzód??
Vendég
 


Enikőnek nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!
Vendég
 


Boldog Szülinapot Enikőnek!!!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Köszi!!!

A babafalván valami költözés van, ezért nincs vonalzóm...

Babriella?

Tuntun, remélem alakulnak a dolgok, és jössz nemsokára ;-)

yuyu79
 
 


Tuntun küldtem a csomagot. És bocsánat, hogy csak most. :oops: :oops:

Yuyu milyen volt az ünneplés?

Banoed merre? Párod jobban van?

Többiek?
Vendég
 


Enikőnek sok boldog első szülinapot kívánok!!!

Kép
Kép
josi
 
 


Köszi mindenkinek!

Képáradat, bocsi:

Vasárnapi buli az egyik Mamánál unokatesókkal:

Kép

Kép

Kép

Ez a valami ráragadt a kezemre
Kép

Esti hancúr
Kép

Na, ezekkel nagy zajt lehet csapni
Kép

Ez a nap vidáman indult. Mindjárt ébredés után kaptam egy babát :-)
Kép

Délben tortaevés itthon... leszedtem a marcipánkutyus fejét ;-)
Kép

Egy kis trancsírozás:
Kép

Vicces fejet vágok
Kép

Buli a másik Mamánál (Dédivel és Nénjével)
Kép

Kacsás tortám
Kép

Ott a tüzijáték! (Mamával)
Kép

Kaptam egy ilyet is, de még rá kell jönnöm, mire való...
Kép

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Enikőnek boldog születésnapot utólag.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Babriella... gyere ha van egy kis időd... mert nagyon kíváncsi vagyok.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mi tegnap voltunk dokikánál.... :) :) :)
Teljes pihenésre vagyok ítélve.... a vérnyomás miatt... azt mondta nem fektet be, mert ott tuti magasabb lenne.... :? :? :? :? :?

A kis drágánk becsült súlya: 2874 gr...
BPD: 93
magzatvíz: norm.
lepény: G1... doki azt mondta, hogy kezd meszesedni... de ez normális....
AC: 324
HC: 316
FL: 69
aorta: norm.

Minden normális azt mondta...

Éééééééééééééééééééés ma már 36 hetesek vagyunk.....
Csak a nagy örömben még a kórházi csomagom sincs összepakolva.... :oops: :oops: :oops: :? :? :? :? :? :? :?

Aki tud légyszi segítsen nekem.... :? :? :? :? :? babának kell valamit bevinni a hazahozos ruhán kívül?????? pelus, stb?????
vikiviktor
 
 


Jajjjjj de aranyos Enikő.... :) és volt ám tortaáradat..... ez ám a bőség zavara..... :) :) :) :)
vikiviktor
 
 


Kis csomag pelus (5-öt adnak csak naponta), popsitörlő, textil pelenka, esetleg kis kesztyű, ha nagy a körme. Más nem jut eszembe. Egyébként köszi Neked is, és örülök, hogy jól vagytok :-)

yuyu79
 
 


hát hova lett,amit írtam????,
Szóval,újra kezdem:
Enikő nagyon édes,jöhetnek ám még képek!!!!
yuyu hogy bírtatok ennyi tortával???

vikiviktor itt a finis!!!!pihenj sokat,és jön a hűvösebb idő a jövő héttől,jó lesz majd neked!!!!
Én még kisplédet vittem be,meg törcsit Elizának,mert pólyahuzatot kaptam,hogy abba töröljem :?
Meg popsikrémet, a csukamájolajos nekem nem jött be!!!
Gondolkodom még,és írok,ok??
A lepényed meg csak kezdjen is el meszesedni,különben Dóra mikor bújik ki???
Vendég
 


Julcsi! Nagyon jók a képek, hozzál csak még nyugodtan!!!! :lol: A torták nagyon guszták, volt kalóriabombátok rendesen! :P Na nem mintha neked félni kéne tőle!

Vikiviktor! Én bevittem egy zenélős kis felhúzós plüss egérkét, mert azt sokszor tettem a hasamra, és úgy zenéltem még vele pocaklakó korukban a fiúknak - főleg Daninak, Dominál már nem volt igazán ilyen nyugis percekre időm. Dani születése után simán megismerte a zenét (nagyon kellemes, halk zenéje van, nem olyan kínai bóvli vacak), és megnyugodott tőle! Egyébként más nekem sem jut eszembe, csak amit a csajok is írtak. Ja nekem volt szopis párnám, azt is vittem magammal, és nagyon jó volt, mert nekem mindkét fiú császáros volt, és a párna segítségével sokkal könnyebb volt szopiztatni őket, nem nyomták egyáltalán a hasamat.
Hát nem lesz túl picike babátok, ha kihordod végig. Azt mondják, hogy ilyenkor heti 20-25 dekát hízhatnak :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Csajok, nemsokára lesz Olivér szülinapja, szerintem ez a legmegfelelőbb alkalom arra, hogy Timi anyukájának írjunk. Mit gondoltok?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!

Enikőnek nagyon Boldog szülinapot!(bocs egy kis késéssel :oops: )

Kép


Yuyu:köszi
Kép

tegnap voltunk
Kép

ma meg
Kép és Kép :wink:

Puszi csajok!
berni611
 
 


Sziasztok!

Yuyu: egy kicsit megkésve, de Boldog Első Szülinapot kívánok Enikőnek!!! Nagyon jók a képek!! Fejben már én is készülök az első szülinapra!!!!
Kép

Vikiviktor: mikor én bent voltam már csak napi 3 pelus járt. Tehát azt érdemes vinni. Ja és popsitörlőt. Mást mindent adtak (mindenféle kencét, előkét, kifogót). Esetleg vihetsz ruhát is a babának, ha nem azt akarod ráadni amit a kórházban adnak (mi egész jókat kaptunk)!!! Ja és ha akarsz használni akkor szopipárnát. Na én azt itthon hagytam, pedig jobb lett volna ha már ott velem van.

Been: én is fényképeztem, azok a képek is ott vannak!!! Ígérem nem nagyon akarok eltűnni!!!

Mi ma voltunk 8 hós mérlegelésen. Márton 8200gramm és 68,5cm "magas"! :lol: :lol:
Vendég
 


Már csak 3-mat adnak? Akkor lehet nem is elég a kis csomag... Ja, a csukamájolajas popsikenőcs nekem se nagyon jött be, olyan büdös... de azért jó volt arra a pár napra... A saját ruhákkal óvatosan, mert nyomuk veszhet, ha nem mindig Te öltözteted a babát...

Köszi a szülinapi köszöntőket :D A tortákra azért voltunk elegen, az epresre 15-en pl. :wink:

Dadomi, jó ötlet, jó lenne hallani már valamit Oliról... Vállalod? ;-)

yuyu79
 
 


Na sziasztok!! Jöttem fellendíteni kicsit a fórumot ;-)

Szóval az van, hogy a kistesó pocakban van :D Remélem nekem nincsenek zugolvasóim, mert még nem tudja mindenki a családból :oops: Már majdnem 4 hete pozitív lett a teszt, de eddig abszolút titok volt, mert csak most kedden jutottam el dokihoz, és ő is megerősítette, hogy 8 hetes várandós vagyok. Vasárnap töltöm a 9. hetet, majd csinálok vonalzót... Na mit szóltok? :D :wink:

yuyu79
 
 


Huhh Julcsi!
ez tök jó :D nem tudom szabad-e még ilyenkor gratulálni,de csendben teszem :D

van egy új kismamink :D

nagyon jók egyébként a képek :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


A gratulációkkal egyelőre óvatosan, de köszi!! ;-)

yuyu79
 
 


Csak csöndben, de én is gratulálok! A képek nagyon jók. Enikő gyönyörűséges baba.
Vendég
 


yuyu,a hideg futott végig rajtam,ahogy olvastalak :wink: Nagyon örülök!!!
Nagyon bátrak vagytok!!!!
Vigyázz magatokra!!!
Emmmmmaaaaa!!!!Ti jöttök!!!!! :D
Vendég
 


Julcsi én annyit gondoltam rád kistesó ügyben,de nem akartam tolakodó lenni,ma többször láttalak Enivel! Én is veletek örülök :wink:

Kép
Kép
josi
 
 


Yuyu... tőlem is megy a grat.... csendben.... :) :) :) :)

Köszönöm a kórházas infokat.... 3 pelussal tényleg nem viszik túlzásba.... :? :? :? :? :? :?
Na majd kíváncsi vagyok még mi lesz.... :) :) :)

Én ma már kezdtem összeszedni a kórházi motyomat... mert érzem kezdek szétcsúszni.... :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? a derekam ma majd le szakadt.... :? :? :?
Igaz mást nem igazán érzek... jóslókra meg ilyenekre gondolok... de az nem jelent semmit.... hétfőn megyek először nst-re.... majd kiderül mi is van.... :) :) :)

Védő nénivel (az überokossal) ma reggel kellett volna taliznom eltelt 3 hét után... de tegnap felhívott, hogy majd csak hétfőn ér rá.... :? :? :? :? :? Holnap meg majd én hívom fel, hogy nekem a hétfő nem jó az nst miatt.... :? :? :? :? :?
Jaaaaaaa nem is nekem mondta a teloban... hanem a madzagoson hívott és a tesómnak nyávogott .... na mindegy.... Nem akarok panaszkodni... örülök ha nem látom..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Babriella??????? Been?????
vikiviktor
 
 


Zsombi,itt is kívánok nagyon-nagyon boldog születésnapot Neked!!!!
Vendég
 


Boldog Szülinapot Zsombi!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Yuyu: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani: csak most vettem észre mit is írtál, mármint az egynapon születést! Az a legszebb benne, hogy apukám is azon a napon született csak 58 évvel korábban mint Márton! :lol: Gondolhatod mennyire örülhetett az ajándékának,az első unokájának!!!! :lol: :lol: :lol:

Vikiviktor: te iszol málnalevél teát? Én ittam a 36. héttől! Nem tudom hogy az segített e vagy nem de elsőre nem volt olyan hosszú szülésem!!! :wink: Amúgy kitartást!
Vendég
 


Köszi-köszi :-)

Josi, hol láttál minket? Én nem vettelek észre sajnos... Voltunk tescoban is, figyeltelek a pénztárnál, de nem láttalak :-( Láid hogy lánykáid hogy vannak? Noéminek nem hiányzik még a suli?

yuyu79
 
 


Viki, azért van még pár heted, de pihenj ám sokat!! Hétfőn én is megyek védőnőhöz, tök fura, hogy újra ilyen helyekre fogok járni ;-)

yuyu79
 
 


Zsombinak még1x boldogat!!!

yuyu79
 
 


Én nem bírtam a málnalevélteát...viszont az első szülésem nekem is sokkal rövidebb és könnyebb volt,mint a második :?

yuyu én is úgy voltam,hogy néha nem tudtam,hogy most Kristófot kell vinnem védőnőhöz,vagy nekem kell mennem??? :lol:
Igaz,nálunk mindez pont 1 évvel késöbb volt,mint nálatok :roll:

bocika nekem dec.23-án van a szülinapom...sokan drukkoltak,hogy Kristóf bírja ki addig a pocakban,de szerencsére nem bírta...(18-ára voltam egyébként kiírva vele)

Jajj,nem is köszöntem,csak beestem ide,bocsi...jó reggelt mindenkinek,és szép hétvégét. Állítólag nagyon jó idő lesz :D
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Üdv a fedélzeten :wink:

Köszönjük szépen a gratulációkat!!!!!!
Nagyon aranyosak vagytok!!!!


Yuyu:vigyázz magatokra,óvatos gratula :wink:

Málnalevél tea nekem semmit nem használt :evil:
Viszon a hómeós dolgokat kipróbáltam volna.
Nem tudtam ,hogy van tágulásra meg minden szakaszra :cry: :cry: na mindegy már 2 éve túl vagyunk rajta :lol:

pusz mindenkinek,megyek mosni :evil:
berni611
 
 


hahó!
Hű, mire jövök, asztaasztaaa, jujjdejóóó! Jóvan, nem gratulálok (csak magamban :D), de nagyonnagyonnagyon örülök, Yuyu! De jó, megint van egy kismamink!
Enikőnek utólag is boldog szülinapot, meg Zsombinak is!
Basszuskulacs, ennyi voltam, hív a család demoströgtön, folytköv!

been
 
 


jó reggelt mindenkinek!!!!
Látom,mindenkinél tombol a nyár,hatalmas a pangás :?
Mi ma már túlvagyunk 1,vagyis 2 vérvételen,mindkét hétkorságom egy szó nélkül tűrte a dolgot,beszélgettek a doktornénivel,megszólalni alig tudtam,hatalmas üvöltésre készültem...remélem az eredmény is jó lesz. Kristófnak még szerdán orthopédia,aztán mindkettőnek még a 2.barihimlő elleni,és egyenlőre rendben vagyunk-remélem :roll:
Tegnap elvoltunk pakson strandolni,naggggyon jó volt :D
Minden elveszett bárányka jelentkezzen 8) :wink:

yuyu hogy vagy??Reggeli rosszullétek,stb... :D
Vendég
 


Jövök, jövök mindjártnemsokára...
Ani, miért kellett a vérvétel? Megen lemaradtam valamiről...
Ha illyen jó az a paksi strand, mostmár nekünk is el kellene néznünk oda... :roll:

been
 
 


Emma nem maradtál le :wink:
Ez még mind Eliza vashiánya miatt van,a legutolsó vérvételen már egész jó volt a vas-eredmény,viszont kicsit magas volt a fehérvérsejtszáma,így ismét kellett ismétlés :?
Remélem most minden rendben lesz. Kristófot meg csak elvittem-nem szadizásból,de tudjátok ti is,hogy mennyire rossz evő-volt-,mostmár szerencsére egyre több mindent és mennyiségileg is egyre többet eszik.
Remélem holnap már lesz eredmény,mert szétizgulom magam,ha nem...
És veletek mi újság???
Vendég
 


Köszi, jól vagyok, egyelőre fáradékonyságon kívül nincs semmi gond, néha a vérnyomásom van a béka segge alatt.

Remélem jók lesznek a laboreredményeitek :wink:

Emma, mikor jössz mindjártnemsokára? :D

Én védőnőnél voltam ma, kitöltögette, amit kellett, vérnyomás 90/60, méreckedés, amúgy nem volt semmi extra. Eni közben aludt egy jót Anyuéknál ;-)

yuyu79
 
 


Ja meg védőnő elmondta, hogy miket ehet Enikő, én meg szépen végighallgattam... Ha tudná, hogy szinte már dugni kell előle a kaját :oops: :wink:

yuyu79
 
 


jó reggelt...
Emmma,már letelt a mindjártnemsokára!!!!
Eliza véreredménye tökéletes,most kivételesen Szabóúr vashiányos egy cseppet,2 hónapig vas,majd ismétlés...
Na,megyek,most értem haza,intézkednivalóm volt,meg tescoban voltunk,elpakolom a vásárlást...

yuyu,tök jó,ismét kiskönyv,stb...jajj,de nagyon szerettem :D
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok... csak lassított üzemmódban... :? :? :? :?

Akinek valamilyen évfordulója van, volt... boldogságot kívánok... :)

Iszom a málnalevél teát... hátha... 8) 8) 8) plusz homeos bogyókat is szedek... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: nekem ízlik a tea...

Tegnap voltam nst-n... az én kis drágám bealudt... és nem mozgott... erre az asszisztens nő úgy megrángatta a hasam, hogy majdnem hánytam... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: de Dórababa igencsak makacs, mert így sem mozdult... ezért holnap ismét kell mennem... :? :? :? :? :? :? DE most már felszerelkezek... viszek hideg vizet... csokit... és még az is lehet, hogy kaját is... mert ha eszek akkor mindig mozog...
A hasmozgatástól meg szerintem a kis drágám sokkot kapott, mert egész délután ficergett... és most már nem szokott ilyen sokat mozogni... :? :? :? :? :? :?

Attól egy kicsit parázok, hogy mi van, ha még meg is fordul... :? :? :? :? :? :? mert eddig fejjel a kijárat felé volt (remélem még mindig úgy van.... :wink: :wink: ) mert ha netalántán megfordult... én úgy megrázom azt a nőt, hogy ihaj... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Voltam ma szekszárdon... a doki felhívott, hogy be kellene menjek, mert pozitív lett a strepto-szűrésem... úgy meg ijedtem... :? :? :? :? :? de doki azt mondta semmi baj, de kell antibiotikumot szedjek... hogy babó ne legyen beteg... :? :? :? tehát én most szedem a bogyót...
Először amikor hívott és mondta, hogy be kell menjek... azt hittem bent is kell maradjak... majd frászt kaptam... mert igaz, hogy meg van mindenem a kórházi csomaghoz... csak nincs összepakolva... :? :? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ezért ma este a programom a pakolás lesz... mert már épp itt az ideje... :wink: :wink: :wink: :wink:

Jaaa és képzeljétek találkoztam a barátnőmmel... aki mondta, hogy 3 nap alatt szekszárdon 28 gyerek született... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nem semmi.... :)

Nooo azt hiszem pihenek még egy kicsit pakolás előtt... :) :) :)

Szép napot mindenkinek! :)
vikiviktor
 
 


Sziasztok!

Jelentkezik egy igazoltan távollevő :D

Bocika, Évi: köszi a hírhozó szerepét, többieknek köszi a gratulációt.

Tehát aug. 6-án megszületett a mi nem is olyan pici fiúnk. Éjjel 1 körül kezdődtek a fájások, hajnal fél 4-kor mentünk be a kórházba. Kiderült: az ügyeletesek: Kovács és Bakó - éljenéljenéljen :lol: :lol: Megbeszéltük Kovács dokival, hogy vele szeretnénk szülni - a lehető legjobb döntés volt, szuper doki!

Szépen jöttek a fájások, tágultam, kaptam epidurált - ám a pici feje nem akart beilleszkedni a szülőcsatornába. Így végül császár lett. Nincs rossz érzésem emiatt, már a sebem sem érzem régóta...

Gyerekágy, csecsemősök: no comment... :x mint egy idegroncs, úgy jöttem haza...

Múlt héten kedden jöttünk haza, szerdán már ismét a kórház nőgyógyászatán feküdtem.... a baba otthon :cry: :cry: :cry: Terhességi ödéma, magasvérnyomás, szülés miatti cardiomyopathia gyanúja. Csak tegnap engedett haza a dokim - ezért nem jelentkeztem....

Tejem sajnos nincs egyelőre, még nem adtam fel, de már kezdek elkenődni... ötletek?

Szülinaposoknak boldog szülinapot, Yuyunak halk gratula!

Tuntun, Évi: :(

Rékababa: melyik belen is dolgozol? Voltam konzíliumon a hármason meg a kardiológián.

Vikiviktor: várom a kérdéseket, ne kímélj! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.12 11:51-kor.
Vendég
 


Babi: sziiaa!! Tejcire: amikor tudod tedd cicire, mégha nem is jön semmi de a stimulálás jó! Én szedtem (szedek) homeóst, Urtica Urens 4D-t. De jó az 5CH, meg ha bírod igyál Laktoherb teát. Na és pihenj, pihenj, pihenj. Egy ideig én is szenvedtem a cicivel, de Márton a mai napig még 5-ször cicizik!!!
Nagyon édi a kis Marci!!!

Ja képzeljétek a 2008 decemberi fórumunk átköltözött az Anyatanyára. Tudom itt is voltak gondok, ott is! Így lehet kevesebbet jövök!
Vendég
 


Vikiviktor: nekem a csoki mindig bejött! Általában 9-re mentem NST-re így fél 9-kor benyomtam egy csokit. Nem is volt gond! Egyedül a kórházban aznap mikor felvettek csináltak NST-t és hát akkor nem volt csokim, persze Márton szunyált. A csajszi nekem is úgy megmozgatta, hogy nem sok kellett ahhoz hogy képentöröljem!!! :twisted: :lol:
Vendég
 


Szép jó estét!


Jöttem életjelet adni magamról/magunkról.
Nem nagyon van/volt időm jönni,de most itt vagyok újra és megpróbálok kicsit többet jönni. Tudjátok, azért hiányoztok!!

Egy kicsit vissszatudtam olvasni, pár oldalt.
Elöszőr is, Üdv az újaknak, akik már nem is annyira újak(csak én jövök ritkán).
Akiknek az elmúlt 3-4 hétben volt a névnap, szülinap, házassági évf. azoknak nagyon boldogat, így utólag is!
Yuyu, én is csak akkor halkan gratulálok!
Babriella, nagy gratula Marcihoz és nagyon tündéri a kisfiad!
Gyerköcök még mindig nagyon szépek!!

Mi jól vagyunk, azaz most már jól, sajna betegek voltunk mind a 3-an (torokgyuszi). Én még mindig köhögök,de majd elmúlik ez is. Ősszal sajna megyek műtétre,igaz nem nagy műtét, de azért parázok.
Ármin úgy nő mint a gomba. Már 6 kg felett van és kb. 63-64 cm.
68-as rucikat húzunk. Tápszeresek vagyunk,napi 4szer eszik 4 óránként. Az éjszakákat még mindig átalussza(21-08 ), éjszaka mindig hason alszik. kezd gőgicsélni és mindig követ a szemeivel. Próbálna hától hasra fordulni,de a lendület még kevés,de majd belejön.
Bence is nő ezerrel, most már egyre többet beszél,minden nap mond 3-4 új szót és kezdi összekapcsolni a szavakat, 2-3 szavas mondatokat már mond. Szól,mondja ha pisilni-kakilni kell. Pelus csak alvásnál van. Úgyhogy haladunk.

Mi még mindig a házat csinájuk, kívülről már 98%-ban kész és "csak" a tetőtér beépítés van hátra. Na, meg még a kerítés,kapu csere, meg ilyenek. Van még mit csinálni, de egyszer bizti elkészülünk, mire a fiúk felnőnek. Na, meghát a többi dolog ami mellette van. Tervezünk, bontunk, építünk.

Bocsika ha hosszú lettem.

Jó éjszakát!
dius02
 
 


Babriella nagyon szép Marci baba.
I. Bel-en dolgozom, de 2 hetet szabin voltam. Most kezdtem ezen a héten dolgozni, még jó, hogy csak 3 munka napból áll. Legközelebb 31-én megyek, addig szabi.
Sajnálom ami veled történt. Sajna a csecsemősök elg bunkok tudnak lenni. Nálam Evelinél voltak azok. Rékánál szerencsésebb voltam v. talán már nem vettem annyira a szívemre.
Szopival kapcsolatban nagyon szívesen segítünk itt. Persze, ha nem veszed tolakodásnak. Bocika jól írta, hogy minnél többet tedd Marcit a melledre. Homeos bogyók is jók, bár én nem használtam, mert későn hallottam róla. De viszont azt is hallottam, hogy a laktoherb teát és a homeos bogyót nem lehet egyszerre használni, mert pont az ellenkezőjét váltja ki (elapasztja a tejet).

Dius jó hallani felőletek. Milyen gyorsan megy az idő. Ármin már 3 hónapos. Képek? Bence nagyon ügyes, pelus ügyben. Hamar le fog szokni az alvásnál is.

Yuyu jó lehetett elmenni a védőnőhöz. Ilyenkor én is nosztalgiázom.

Ani akkor szépséges lánykádnak már nem is kell vas pótlás? Szabó úrnak pedig biztos a következő vérvételnél már jó lesz az eredménye.

Többiek mi újság?

Nálunk vasárnap meg volt a keresztelő. Múlt héten azért takarítottam, hogy jönnek a vendégek. Vasárnap délután pedig a romokat szedtem össze. Hétfőn reggel nem igazán volt kedvem dolgozni menni, de hát muszály volt.
Vendég
 


Dius: szia! Mi még nem találkoztunk itt!! Sajnálom a betegséget, remélem most már minden rendben!!!

Réka: lehet egyszerre, csak nem közvetlenül egymás után. Mondjuk délelőtt iszol egy teát, délután v. este beszeded a bogyókat. Én így csináltam, és 5,5 hónapig csak cici volt. Most is inkább az van. Ha érzem hogy kevesebb akkor bekapok egy-két homeóst. Persze lehet csak bebeszélem magamnak, hogy ettől jobb, de a lényeg hogy jobb!!!
Képek a keresztelőről? Milyen vallású volt?

Babriella: még valami. Fejjél-fejjél ezerrel. Én minden szopi után még fejtem a ciciket. Persze nagyon fárasztó, főleg hogy Mártonom az elején éjjel is betartotta a 3 órákat. Majdnem 3 hós koráig fejtem!!!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: