[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Panny
jól értelmezem,hogy most a 4. babón dolgoztok?! Minden elismerésem a tiétek!!!!!! :P

Wruska
sajnálom az át nem aludt éjszakáitokat!

Annus
Nagyon szépen fejlődik Iza! már igazi kis hölgy!

Ja,és képzeljétek el,van egy újabb babásunk a másik topicból!!! :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Panny!
Nekem személy szerint trombózisom volt az előző terhesség alatt, majd utána kivizsgáltak és kiderült, hogy öröklött hajlamom van rá, így megelőzésként kell végigszúrni a terhességet.

Dy!
A dokim azt mondja, hogy pocakból szívódik fel a legjobban. És szerinte itt a legkevésbé kellemetlen - bár nem hiszem hogy próbálta. Amúgy nála ez a normál protokoll, hogy a 12. hét után két szuri kell. Majd most megyek a héten vérvételre, aztán meglátjuk mi változott. Amúgy nekem a terhesség elejétől nem tökéletes a vérképem, vannak csillagocskáim, de a nődoki szerint ez még természetes.

Az újabb babás topikost meg szeretettel várjuk!

Annus!
Örülök, hogy jól vagytok, imádnivaló a kislányod, és kiköpött Te vagy! Ha írsz Zsibinek, akkor puszilom!

tücsökbogár
 
 


Annus: én is én is én is...szeretnék egy ilyen gyönyörű mosolygós kisasszonyt! Hát mennyire gyönyörű már! És még csak 2 hónapos, vagy már? Beleszerettem, kész, végem. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
wruska
 
 

 
 

Hát ez az...ezért dolgozunk mi is a 4.-en mert kell nekem is egy ilyen lyányka :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon édes Iza!!

Dy!

Igen a 4.babán dolgozunk :wink:

Tücsök,Dy!

Aha,mostmár értem a szurikat.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


:lol: :lol: :lol:
Az igényt ne nálam nyújtsátok be :wink: Mi meg majd fiún dolgozunk!

Panny!
A Te 3 fiad...eszméletlen szépek!!!!Szóval van elöttem is példa hogy mit is kéne alakítanunk :wink: Esetleg rakhatnál róluk képet megint :wink: Csak hogy levegyem a mintát :lol: :lol:

annus11
 
 


Panny
ez tök jó! :D Nekünk ha megszületik a "nagylányunk" mi si szeretnénk minél hamarabb egy "nagyfiút" mellé! :wink:

Annus
add ki azt a sátrat albérletbe! Kiscsajokhoz ideális!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Panni: tippek trükkök, hogy ilyen éjszakák után hogyan tudod magad kipihenni..jól jönne a jó tanács. Olivér 3szor fél órát alszik nap közben, de már 5kor fent van és éjjel kb 2 óránként ébred és ilyenkor ringatni kell, akkor nyugszik meg.

Kép
wruska
 
 


Wruska!
:shock: Atya ég!!!!Én már kidőltem volna!!!Remélem hamar kinő az a fogacska....

annus11
 
 


Ja igen,sátor még megvan :wink:

annus11
 
 


Annus: sátorra igényt tartunk 2011 nyarán :wink:

Alvás ügy: ma éjjel aludtunk!!!!!! Csak egyszer kelt fel inni (szopizni) és reggel 6kor ébredtünk kisimultan, jókedvűen. :lol: :lol: :lol: Remélem, egy darabig így marad.

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Látom tegnap már jobb volt az alvás!Csak így tovább.Nagyon örülök!
Amúgy sajna csodával nem szolgálhatok :wink: ...türelem a nyitja és az a tudat hogy EL FOG MÚLNI!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Komolyan mondom, tiszta hülyék vagyunk: ma rá kellett döbbenjünk, hogy az is gond lehetett, hogy melege volt szegényemnek...tegnap már csak egy bodyban aludt és ma is és nincs is semmi gondja. Előtte volt rajta egy ujjatlan rugi is..és én hiába alszok pizsiben és takaróval ő nem én vagyok (Nagy okosság, mi?), valószínű neki melege volt benne. Nagy ész kell erre 7 hónap után rájönni, mi?

Bár a frontok is zavarhatták az álmát, azért inkább a meleg.

Mindenesetre ma is minden rendben alakult, szóval bizakodok és megpróbálok azért ilyenkor nem kapásból a fogára gondolni. :oops: :oops: :oops:

Panny, vigasztalj meg, hogy a második babánál azért már nem lehetek ilyen béna :shock:

Kép
wruska
 
 


Wruska! :lol: :lol: :lol: Attól még lehetett a foga is,nem?Vagy egyszerre több tényező :wink: nyugi,nem vagy béna!!!! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki négyeske kopogtat :wink: (igaz,hogy halvány,de remélem erősödni fog)


Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!!!!
Nem semmi!!!De gyorsan ment!!!!Gratulálok hozzá!!!!!!Akkor egy kis copfos kislányt kívánok nektek!!!!!!+++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Ja és Panny!
Mit szóltak a fiúk???Gondolom rögtön elmondtad :lol: Érzel már vmit?Hányinger?Egyéb?Vagy ez még korai?Hány hetes vagy most?

annus11
 
 


Fúúúú Panni: ez nagyon izgalmas!!!! Úgy örülök, remélem tényleg kiscsaj lesz, ha már azt szeretnétek :lol:

Kép
wruska
 
 


Annus: passz. Lehet, hogy a Viburcol kúp is kezd hatni és az időjárás sem olyan nagyon frontos mostanában, és a fogai is békén hagyhatják :wink: De melege volt, az tuti.

Egyébként nem várom el tőle, hogy totál végigaludja az éjszakát. Nagyon izzadós és ebben a kánikulában kell a folyadékpótlás. Még én is felkelek inni éjjel. Akkor meg már inkább a szopi, mert az mindkettőnknek gyorsabb és kényelmesebb megoldás. Igaz a vizet is nagyon szívesen megissza, de csak pohárból (aminek örülök), de éjjel, félálomban nem vagyok egy zsonglőr, ő pedig nem hiszem, hogy díjazná, ha nyakon burítanám :lol:

Kép
wruska
 
 


Wruska!
Értelek.Na nekem Iza meg pont most alussz át az éjszakát.....pedig én is szívesen felkelek szoptatni ha erről van szó!!!Remélem ha szomjas lenne akkor szólja vhogy...amúgy én is iszom éjjel .... :roll: :lol: Vizet meg teát még nem is kapott!Egyzer próbáltam neki kiskanállal vizet adni mert úgy gondoltam h éhes még nem lehet csak szomjas...de ennyi.

annus11
 
 


Panny
hatalmas gratula! én is egy nagyon szép,copfos kiscsajt kívánok neked!!!!!!!!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszi csajok! :wink:

Annus!

Még csak mellfeszülést érzek meg ritkán hányingert..sajn ez nálam nagyon hamar jelentkezik mindig.Amúgy még csak 4 hetes 2 napos vok,szal ici-picike babuci még :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Micsoda hírekre jövök, Panny nagy-nagy gratul nektek. Látom most sem kellett sokat dolgozni az ügy érdekében :lol: Negyediknek egy szép kislányt kívánok nektek :lol:
Én ma voltam terheléses cukron, egész tűrhető volt, bár előszőr nehezen csúszott le, így letoltam egy szuszra, rá egy korty víz és bent is maradt. Inkább a kis madam méltatlankodott bent, hogy semmi kaja, úgy hogy annyira rugdosott amég vártunk uh-ra. És úgy tűnik hogy kis nunis :lol: Megmutatta magát a dokibácsinak. Azt mondta a doki hogy nem 100% és a következő uh-nál kérdezzek rá, de én is elég egyértelműen láttam a kis köröcskét benne a vágással, szóval a legjobb jóindulattal sem lehetett kukinak nézni, vagy baromi ügyesen tud puncit hajtogatni magának a babó :lol: :lol: Meglepetés nem ért, mert annyira éreztem hogy lány :lol: Egyébként minden rendben. A lepén egy része még lent van, de az uh-s doki, aki mellesleg tök rendes volt, azt mondta, hogy szülésig az teljesen fel fog húzódni :lol: Korának megfelelőnek mérték, 23 hetesnek és több mint 600g-nak ami azért szét :shock: bár súlybecslésnél szoktak tévedni nem is keveset. A magzatvíz minimálissal több a normálnál, de azt mondták hogy ez nem gond.
Szóval röviden ennyi. A neve pedig Liliána lesz :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


CSige!

Kiscsajszi,De jó!Gratula!

Az első babánál amikor még nem tudtuk a nemét ,nekünk is Liliána lett volna :wink: Nagyon szép az a név,nekem nagyon tetszik.Most ha lány lesz Viola lesz :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 



Csige
gratula a kiscsajhoz!
szép nevet választottatok!

Panny
picike,de legalább már a pocakban van!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Csajok!
Nagy újságom van nekem is. A héten túl fáradt voltam, hogy leírjam, de most összekapom magam:
A mi családunk is bővül, mivel Csabinak született egy édes testvére, aki szintén a mi kisfiúnk lesz - ha minden jól alakul. A baba gyönyörű, de sajnos nagyon korán született, így még kórházban van és picurka. Most amikor csak időm és lehetőségem engedi, megyek be hozzá etetésre a kórházba. Hát nem mondom, elég fárasztó, de nagyon szépen fejlődik és egy vagy két hét múlva hazahozhatjuk.
Szóval ha minden jól alakul, akkor év végére nagycsaládosok leszünk.

tücsökbogár
 
 


Tücsök!

Azt-azta-azta-azt-azta-azta!!!!!!!!!!!!

Ez nem semmi..le a kalappal előttetek..nagyon megható ,minden elismerésem az ilyen odaadó szülőkért mint ti vagytok!!!!!!!


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

És amúgy direkt szóltak nektek hogy Csabikának született édes testvére és ismét örökbe akarják adni?Vagy hogy megy ez?Ha nem vok tolakodó ,leírod.Érdekel:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Amikor Csabit örökbe fogadtuk, akkor utánajártunk a lehetőségeknek. Bár én tartottam tőle, hogy csak szöveg, de nem.
Szóval ha az örökbefogadó szülők ismét jelentkeznek örökbefogadásra és már van érvényes határozatuk - mi ezt azonnal megtettük Csabi után - akkor előnyben kell részesíteni őket, hogy a vér szerinti testvérek együtt nevelkedhessenek. Ezért minket értesítettek először.
Egyébként a vonásai alapján kiköpött újszülöttkori Csabi, csak persze fele akkora. De ha ő is olyan jó "anyagból" van, mint a Csabi, akkor nagyon hamar be fogja hozni a lemaradást. Azt még nem nagyon tudom, hogy Csabi mit fog szólni a tesókához, mert bár én beszélek neki róla, de nem nagyon hiszem hogy érti egyenlőre. Illetve még nem tud simogatni, sokkal inkább jó nagy taslikat osztogat szeretetből. Szóval biztosan érdekes lesz az elején.....

tücsökbogár
 
 


Na megkaptuk az oltásokat!!!Iza csak egy picit pityergett,gyorsan el is hallgatott!A mérlegen jobban sírt,ott bömbölt szó szerint...szegény fel lett ébresztve....sose ébresztettem még fel :roll:
Amúgy 5 kiló volt kereken!Itthon még nincs annyi,de ugye nem sokkal előtte reggelizett!
Kaptunk ortopédiára beutalót,a dokinéni mindenkit elküld.Amúgy azt mondta picit asszimetrikusnak érzi a csípőt,de egyáltalán nem vészes,ez el fog múlni!


Tücsi!
Gratulálok!!!!!Huuu de hirtelen lesz 3 babátok!!!!!Nem semmi!!!
Amúgy már csak azt nem értem h hogy lett megint terhes a lány...vagy direkt teherbe esik és utána örökbe adja????Ez a heppje?Amúgy ez nektek jó!Csak a baba anyját nem értem egészen...hogy képes lemondani már megint egy babáról :roll: :(

annus11
 
 


Hát igen...a csaj elég érdekes hogy megint terhes lesz és ismét lemond róla..de tényleg ez Tücsi szerencséje :wink:

Tücsök!

És lesz majd segítséged ha majd te is megszülsz?Mert kicsit"kemény" lesz.Édes teher lesz :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annus!

Inkább nézesd meg a csípőjét most,mint hogy később derüljön ki.Nekem a napokban két barinőmmmel is megtörtént hogy későn derült ki a lánykáknál és sokkal nehézkesebb a gyógyítás.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Tücsi
ez aztán nem semmi! Nagycsaládosak vagytok! :lol: Hát fogadd őszinte gratulációmat!!!!!! :wink:

Panny
mikor mész dokihoz?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszi csajok!

Hát anyukát én sem értem. Persze nagyon bíztunk benne, hogy esetleg majd tesóka hátha bepottyan még, bár egy kicsit későbbre számítottunk rá. De mivel nincsenek véletlenek, ennek valamiért így kellett lennie.

Igen, remélem hogy anyukám majd tud jönni most is pár napra, meg majd decemberben is. Én őszintén szólva inkább a mostani időszaktól tartok kicsit jobban, nehogy túl sok legyen a pocaklakónak a megterhelés. De talán a szervezetem majd rájön, hogy bizony most szükség van rám és minden ok lesz.

tücsökbogár
 
 


Tücsi: ez fantasztikus hír! Nagyon sok boldogságot nektek.

Az anyukáról - tudom én túl pozitívan állok az emberekhez (naívan - ezt is mondhatjuk), de ő teherbe tud esni, ki is tudja hordani - míg mások sajnos nem, hiába vágynak rá. Ő örökbe adja és így másoknak lesz lehetőségük, hogy babázzanak. Hány kicsi kallódik a rendszerben, csak mert az anyja nem mond le róla. Ez is csúnya szó - mert szerintem nem lemondás ez, hanem esély annak a picinek..egy rendes életre. Szóval azért le a kalappal őelőtte is, mert bár lehet, hogy felelőtlenség volt ismét teherbe esnie, azért a szememben nagy tett, hogy felelősen tud gondolkodni a baba sorsáról.

Kép
wruska
 
 


Köszönjük lányok a gratulációkat.
Tücsi: gratulálok nektek, nem semmi, még ebben az évben nagycsaládosok lesztek :lol: nem apróztátok el :lol: nagyon örülök neki :lol: azért vigyázz magadra, nehogy túlterheld magad.
Annus: szerintem is nézesd meg Iza csípőjét, nehogy utána gond legyen belőle. Sajnos unokatesóméknak is vacciláltak hogy baj van a baba csípőjével vagy nem és mire kiderült hogy igen, addigra már kengyelt kellett hordania bizony hónapokig, ami nem túl kellemes, főleg akkor amikor már a baba mozogna.
Panny: mikor mész dokihoz? Tegnap ahogy bent voltunk a kórházba és vártam az uh-ra, pont jött a dokid és amikor meglátott odalépett és megkérdezte hogy hanyadik hétben járok és amikor mondtam, akkor gratulált. Aranyos volt.

KépKép
csige-bige
 
 


Persze elmegyünk!Kaptunk beutalót!
Csak a doki mondta h szerinte nem vészes,tehát a helyzet gondolom nem olyan rossz azért! :wink:


Persze én is örülök h annyi esze legalább van h örökbe adja és ezzel boldoggá tegyen egy párt,illetve a baba is boldog családban fog felnőni!De attól még jobban vigyázhatna arra h ne essen teherbe...... :roll:

annus11
 
 


Annus, maximálisan igazad van. Ha nem akar babát, tegyen érte.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok,
Azt szeretném kérdezni lányok, hogy nem volt olyan valakinek a vizsgálatok során, hogy kicsivel több magzatvizet állapítottak meg a kelleténél? Nekem szerdán azt mondta az uh-s doki, hogy minimálissal több a magzatvíz az átlagosnál. Az én dokim nem mondott rá semmit, de utánaolvastam a neten és elég elrettentő dolgokat találtam. Már bánom hogy utánanéztem. Bár nem hiszem hogy bármi gond lenne, mert minden leletem eddig tökéletes lett, de azért nyugtalanít a dolog egy kicsit.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Panny
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez tök jó!

Tücsökbogár
Tegnap későn este már olvastalak csak túl fáradt voltam írni.
Az első gondolatom az volt,hogy húú tök jó!!!!!!!!Sokat küzdöttetek és most egymás után 3 baba!! :lol:
A második gondolatom,hogy ez bizony strapás lesz :)
És hát nekem is eszembe jutott,hogy hogy a francba lehet az,hogy így egymás után terhes lesz valaki és sorban adja örökbe őket! :shock: Miért??Mármint miért lesz terhes?
Persze ez jó nektek,meg minden,de hát lehetne másképp is..
Nem is értem

Annus
Zinával engem is küldtek ortopédiára anno,akkor még kötelező volt.
Elvittem,ott mondta a doki kb 1 perces vizsgálat után,hogy a gyereknek terpesz pelenka kell és fel is írta.A gyerekorvos szerint igazából semmi baja nem volt.
Nem adtam rá terpesz pelenkát!
1 hónap múlva kellett visszavinni.Mondja a doki,hogy nagyon jó,hogy használtuk a terpeszpelenkát,mert sokat javult a gyerek!!!
Szívesen megmondtam volna,hogy ki sem váltottam! :twisted:

Wruska
Hát igen!Nekik sokkal előbb melegük lesz mint nekünk.
Amúgy ez nem bénaság!És ha vigasztal az ember a harmadiknál is bénázhat!Simán! :roll:

Csige
Szép név! :lol:
Azt hiszem nem kellene a neten olvasgatnod! :roll:
Én amikor Zalánnal terhes voltam összeolvastam minden félét.És kérdeztem mindig a dokit.A végére eltiltott az internettől.
Egyébként most már tudom,hogy egy csomó hülyeséget írnak.Most Zalán műtétjével kapcsolatban nem is keresgélek,mert tuti,hogy találnék valami olyat ami sokkolna.
Azt tudom,hogy hogy zajlik meg ilyesmi,de a szövődményekről majd 14-én beszélek a sebésszel!
Egyébként is sokkoltam már magam a bentmaradással kapcsolatban ezt tudjátok.Aztán már többféflét írtak nekem ami teljesen más mint amit én olvastam.Ezt is tisztázom a dokival 14-én.

Amikor én terhes voltam Zalánnal,a legjobb Uh-s doki nézett mindig a klinikán.A prof ragaszkodott hozzá,bár tudta,hogy nem egy kedves doki,viszont nagyon jó szakember!(a prof szavaival:"A gyerek seggén észreveszi a pattanást")
A 12 hetes UH-n közölte,hogy kétszarvú méhem van,nem fogom tudni kihordani a gyereket!Lehívta a professzort is,hogy nézze meg,ebből baj lesz!A prof mosolygott (én frászt kaptam,mert ezt soha nem mondták nekem,hogy kétszarvú méhem van,pedig szültem már akkor 2 gyereket és túl voltam pár vetélésen).
Mondta,hogy menjünk ki majd beszélünk.
Aztán elmagyarázta,hogy semmi gáz,tudjuk,hogy kihordom,így volt már 2× is,ez akkor lenne gáz,ha most hordanám az első gyereket.
A difi annyi,hogy ezért volt mindegyik faros!

Úgyhogy Csige nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Alziza, lehet hogy igazad van, nem kellene olvasgatni a neten. Valóban sok hülyeséget olvas az ember fent.
Ti hogy álltok a műtéttel? Van már kitűzött időpon?

KépKép
csige-bige
 
 


Csige

Nincs még!
14-én találkozunk a dokival.A vizsgálat alapján eldönti,hogy melyik műtéttel lehet zárni és utána beszéljük meg mikor lesz a műtét.
Már csak 2 hét!Tiszta ideg vagyok!
Annyi mindent akarok majd kérdezni.Kavarognak a fejemben a gondolatok.Már eszembe jutott,hogy leírom őket,de mégis hogy nézne ki ha ott meg előkapnék egy tekercset amire a kérdéseimet írtam??? :roll:
A műtéttel kapcsolatban,a szövődményekkel és a bent alvással kapcsolatban.

Bár a miatt,hogy izgulok a bent alvás lehetősége miatt már kaptam egy csomó olyat,hogy miért ezzel foglalkozok.nem ez a fontos!!! :evil: :shock:
Vendég
 


Alziza!
Szerintem nyugodtan írd egy papírra!!!Én is tudom magamról h mikor a dokiig eljutok hirtelen minden kiesik!Felét se kérdezem meg annak amit akartam...visszamenni meg olyan ciki :lol: Tehát nyugodtan jegyzetelj!!!Valószínű h tudj a doki h totál ideges vagy meg aggódsz!Nem hiszem h hülyének nézne,ha meg igen akkor meg kit érdekel? :wink: :lol:

Panny!
A Viola is szép név!Nekünk is tetszett,de épp a Viola utcában lakunk...hogy nézne ki,szegény gyerek..ötlethiányos szülei az utca nevet adták neki :lol: :lol:

Kép
Ma reggel

Kép
ruciban

Kép
Babatalin

annus11
 
 


Alziza: szerintem is nyugodtam írd le. Én is van hogy készítek listát, hogy miket kell kérdeztem a dokitól amikor megyek hozzá. Szerintem ez sokkal jobb, mint hogy egy csomó dolgot elfelejtesz és utána rágódsz rajta. Szerintem ez teljesen normális.
Annus: Iza csodaszép :lol:
Reggel felhívtam a dokimat és jó lett a cukorterhelésem, tehát az nem lehet az ok. Egyébként azt mondta a doki, hogy ez nem jelent gondot, mert csak akkor van gond, ha jóval több a normálisnál a magzatvíz, de akkor automatikusan küldenek is további vizsgálatokra. Minden esetre rákérdeztem a toxoplazmózisra és azt mondta a doki, hogy az is okozhatja, de mivel voltam szűrésen 12 hetesen és az negatív lett, így ennyi idő alatt nem alakulhatott ki, de ha megnyugtat menjek el ismét. Hát több sem kellett, már megszerveztem hétfőn megyünk és egy hét mulva lesz eredmény. Mivel ugye van cicám, így jobb félni mint megijedni, bár nagyon vigyázok magamra. Alomhoz csak gumikesztyűvel nyúlok és ha pisit szedek ki akkor ugye csak a lapát nyelét fogom és utána alapos kézmosás. Emellett óvakodom a nyers husitól és jól megmosok minden gyümit és zöldséget. Így bízom benne, hogy nem ez a gond. Egyébként az a fura, hogy mindig volt cicánk, kintlakó macsek és eddig nem kaptam el. Viszont három éve egy bent lakó perzsám van, aki maximum léggyel és szúnyoggal találkozik, szóval kevés az esély hogy tőle összeszedjem.
Na mindegy. Remélem sikerül a hétfői vérvétel, mert hát elég körülményes volt megszervezni. Természetesen ezt nem csinálják meg a helyi rendelőbe, a László kórházba pedig csak két hét mulvára tudtak volna leghamarabb időpontot adni + 2 hét az eredmény. Így azt a megoldást választottam, hogy levetetem a rendelőben a vért és személyesen bevisszük az OTI-hoz, mivel a kórház is oda küldni. Ha tud a házidoki beutalót adni, akkor ingyen lesz, ha nem akkor 7600,-Ft szóval ismételten tapsoljuk meg a magyar egészségügyet.
Na most már eldugulok

KépKép
csige-bige
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=1nZ8gjFKFXs

Ezt én csináltam unalmas óráimban!Izabel 5,5 órát aludt délelött....ja és persze Izabelről szól a klipp! ;)

annus11
 
 


Csige
csak nyugi! az ismerősömnek,aki most 21 hetes,neki is sok a magzatvize. szegényt jól halálra rémítették mindenféle hülyeséggel,és képzeld,hogy kutya baja! csináltass meg te is minden vizsgálatot,hogy megnyugodhass!! :wink:

Alziza
kicsit hülyén néz ki a dolog,hogy papírral a kezedben állsz/ülsz és kérdezel a dokidtól,de én már csináltam ilyet, és tökre megnyugtató volt,hogy mindent megtudtam,amire csak kíváncsi voltam. alap esetben is sok mindent elfelejt megkérdezni az ember egy dokitól,nemhogy ha ilyen fontos dologról van szó! :wink:

Annus
aranyos Iza! Egyre jobban hasonlít a papára! :lol:

Tücsi
és hogy fogják hívni Csabika kisöccsét? és van már név a talonban a születendő babónak is?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Annus!
Iza tényleg egyre inkább apja, hihetetlen milyen nagy lány és gratula az alvókájához!

Dy!
Pöttömkét Andrisnak hívjuk. Ma már 2070 g. Nagyon ügyes fiú. Megint mindjárt mehetek etetni. :lol:

tücsökbogár
 
 


Tücsi
nem akarsz egy képet dobni Andrisról? És előre láthatólag mikor engedik ki a kórházból?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
sajna a fotóra várnotok kell, mert a koraszülött osztályra semmit nem lehet bevinni, így fényképezőgépet sem. A látogatófolyosóról meg csak sejteni lehet a babákat, mert sötétítettek az ablakok.
Jövő vagy utána héten jöhet a pöttömke haza - remélem. Gyarapodik a drágám, már 2070 g.

tücsökbogár
 
 


Tücsi
bizti minden rendben lesz! :wink:

csajok,
súlyos álmatlanságban szenvedek.. tudtok ellene valamit? Napok óta egyre korábban ébredek. Eddig még el is az,hogy 4-5 között kinyílik a szemem,de újabban már éjjel 1-től ébren vagyok. :shock:

Ma is korán keltem,olyannyira,hogy az ebédem már 7-re el is készült.... :shock: :)

szép napot mindenkinek!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy sajnos ismerős a helyzet :evil: Nálam időfüggő is. Az éjjel én fél 1-kor keltem és 4 után tudtam visszaaludni. Hát elég gáz.
Tegnap egy párszor keményedett a hasam is, főleg este. Vendégeink voltak, már alig vártam hogy elmenjenek és tusi és fekvés. Az éjszaka pocsék volt, de ma már nem volt gond. Ma az idő taglózott le. Úgy szédelegtem egész délelőtt. De hát ez van.

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: