[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi a fürdőzős hozzászólásokat, holnapután kikérem a háziorvosom véleményét is.

Ma voltam a kórházban uh-n, 2066 gr a "picink", 32+5 naposnak számolt az uh - szóval minden rendben :D

Én októberben leszek 31 éves.

Dius: tündéri Ármin baba!

Juan: :evil:
Vendég
 


Babriella, gratula a szép méretekhez! :D

been
 
 


Sziasztok

végre tudok jönni..Lara úgy hazavágta ma a gépet,hogy újra kellett telepíteni :)

Dius
nagyon édesek a fiúk :)

Tuntun,tetszik a kukásautó :D bár nekem se nagyon kell ilyesmit vennem :wink:

Huhh Babriella már nincs sok hátra :) lassan finis :D

Emma!
néztem iwiwen a képeket,nagyon jók,nagyon csinos Hanna....mint a mamája :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 

 
 

Mesi, ügyes volt Lara. :lol: :lol: Tőlünk is most ment el a szerelő, hozta az új routert. Mindenképp csörgök, de val. színű a csütörtök v. a péntek.
Most még nem kell az autó, de ki tudja mit hoz a jövő :wink: :wink: :wink:

Babriella, akkor én is bevallom, 38 múltam márciusban, úgyhogy én viszem a pálmát :oops: :oops:
Szép méretei vannak Marcinak, csak így tovább. :) :)

Devcsa, hogy sikerültek a vizsgák?

Lányok adjatok valami tortaötletet Eriknek. Én ilyen melegben nem akarnék neki még rendelni, majd 1-2 év múlva. Tavaly párizsikrémeset készítettem neki. Végülis valami finom és nem gej krémötlet kellene nekem, ha tudtok segíteni.

Mára elköszönök mindenkinek jó éjt!!!!!
Vendég
 


Csak hogy jól kezdődjön a reggeletek:

"Egy fiatal vállalkozó fényűző irodát bérel, berendezi luxusbútorokkal, és beül a hatalmas íróasztal mögé. Egyszer belép az irodába egy férfi táskával a kezében. A vállalkozó hirtelen felkapja a telefont és hangosan beszélni kezd.
Repkednek a számok, a milliárdok, majd kisvártatva leteszi a kagylót és a férfihez fordul:
- Miben segíthetek? - kérdi.
Mire a másik:
- Jöttem bekötni a telefont!!!!"

"Szexuális téren egyre összehangoltabb vagyok a feleségemmel.
- Valóban?
- Igen. Tegnap például mindkettőnknek fájt a feje."
Vendég
 


Hahó!
Mesi, köszi, nagyon aranyos vagy, bár túlzol. :) Lara és a gép, jesszus... :shock: :lol: Ügyes csajszi. :lol:
Tuntun, én sajna nem tudok se krémes, se krémtelen tortatippel szolgálni; de jönnek majd a csajok! :wink: :D

been
 
 


Ja, Tuntun, jók a viccek!
Amúgymeg 28-nak se látszol. :wink:

been
 
 


Devcsaaa, jelentkezz! :lol: Hogy sikerült a vizsgád? Szorítottam ám!
Enahma megint eltűnt... :cry:

been
 
 


Sziasztok,

kitakartam a medencét :lol: :lol: Talán ma már fürdik is benne a gyerek.
Felhívtak ma a kukásautó rendelése miatt, hogy nincs narancssárga, csak zöld ilyen nagyban :? :?
Ma a barátunktól kapott a fiam egy igazi kicsi fekete kukát :lol: :lol:

Köszi Emma aranyos vagy, de talán többnek is, mint 38, de ez a fránya genetika már csak ilyen :( :(
Nem baj, ha nem tudsz krémtippet adni, de a kráter receptjét majd elküldöd, ha ráérsz?

Többiek merre?
Vendég
 


vagyok,csak rohanásban,ez a két hétkorság minden pillanatomat feléli...reggel méreckedni voltunk,mindketten elég jól összeszedték magukat,csak lestem a méreteken...majd piacon meg lidlben voltunk,mostmeg én voltam dokinál szokásos gyógyikat iratni...ennyi röviden...lassan befejezzük az udvar ásását,holnap már sódert hoz bele a Zoli,aztán téglázhatjuk...
Láttátok,hogy péntektől és még a jövő hétre is milyen időt mondanak?Ledöbbentem. 19-22 fokok lesznek :shock: :(
dius,nagyon édesek a kisfiaid...de kellene nekik egy kislánytesó is,nem??? :wink:
tuntun,nagyon jót röhögtem a vicceken,főleg az elsőn :lol:
Kristóf nap mint nap emlegeti Ricsit :D Azt hiszem,számára is maradandó élmény maradt a vasárnap :D
babriella asszem neked sem kell aggódnod amiatt,hogy pici lesz a kismarcitok :lol:
Vigyázz magatokra!!!!
Ismét csak ott tartok,hogy mit is akartam még???Kellett volna iratnom cavintont is :P
Vendég
 


ja,tuntun,állj csak oda a tükör elé!!!Egyáltalán nem nézel ki 38-nak!!!!
Vendég
 


Évi,de eltüntél te is!!!!
Vendég
 


Sziaszok!


Nettke:Boldog Névnapot!
Kép


Babriella:a nagy játszón tudunk már találkozni :wink:

Tuntun: szerintem tök fiatalos vagy :wink:
Jó a kukás autó!
Kérdésedre hol vagyunk,hát apa megint kitalált valamit,így van dolgom rendesen az udvarban :( És a szekrényket is ki kell pakolnom ,talán már a meleg ruhák egy részét elpakolhatom.
Szóval nem fogok unatkozni.

Na lépek,mert ki kell készítenem még az ünneplős gunyát.
Ma lesz nálunk az évzáró.
berni611
 
 


Ani,de hogy tüntem el ,csakmost ért véget a vendégjárás is.
meg Bernit ruháztam fel,még pacskert kell neki vennem ,elszakadt :evil:

Hú egyébként tök szuper lett az udavaroktok!

Na puszi mert magunktól nem simulnak ki az ünneplők :evil:
berni611
 
 


Évi,tudod,hogy eltünt Zsombi vonalzója???
Most a legszuperebb az udvar,középen egy hatalmas felásott lukkal :? De nemsokára eltűnik :D
Mit talált ki jóapátok??Medencét ásol?? :lol:
Vendég
 


Na még csak 1 medence hiányozna és tutira az idegosztályon kötnék ki :lol:

Tudom,hogy eltünt a vonija ,majd ha lesz időm azt is megcsinálom :roll: .Bernié is vacak. :?

Ja nagy lyuk az van nálunk is a hinta alatt ,de azt én ásattam homokozónak.
Úgyan is a tavalyi helyén ,most kemence van.
berni611
 
 


Sziasztok! Bocsi, de a napokban csak "zugolvastam", Eni visszaesett a náthájával, sajna múlt éjjel alig aludtunk, most pótolja. Lehet, nekem is mellé kéne feküdnöm. Délelőtt meg kozmetikusnál voltam, Eni meg Anyunál, még most is nála vagyunk... Legszívesebben lemondtam volna, de akkor sose jutok el...

Tuntun, mit számít a 38, amikor ilyen szép szál nagyfiad van?? :wink: Simán bevállalhatnál Te is még egy kislányt is :lol:

Én idén leszek 30, de mi is ez a nagy őszinteség? :wink:

Dius, köszi a képekt, gyönyörűek a fiúk :D

Na, amit a Juanról írtatok.. Így már én se akarom közelebbről megismerni :evil:

yuyu79
 
 


Ani, mekkorák a gyerekeid?

Babriella, szép méretek :D

yuyu79
 
 


Tőlünk meg most ment el a doktornéni. Erikem 2 órakor nyöszörgött, felvettem és majd meggyulladt a kezem (38,8 volt a láza). A doktornőnk szabin van, de a rendelőben megadták a helyettese számát és elég hamar ki is jött. A bal füle van egy kicsit begyulladva, így kapott Aktil Duót.
Szegénykém olyan bágyadt, pedig láttátok egy percre sem áll meg, de most csak fekszik.
Nekünk is ma van az évzáró, de én a múlt héten kivasaltam az ünneplőt, ott lóg a fogason :lol:
Nekem viszont össze kell csomagolnom a tanárnők ajándékát, úgyhogy én is megyek.

Julcsi, mivel a gyerekek most "összebútoroztak", mondtam tegnap én is Apának, hogy van egy szabad szobánk a kislánynak :lol: :lol:

Ani, valami finom tortakrém ötlet, esetleg?

[/b]
Vendég
 


Julcsi, jobbulást a szépségednek!!!!!!
Vendég
 


Erikem 1 fok híján 40 fokos lázzal küzd és hányt :cry: :cry:
Vendég
 


Jobbulást Eninek és Eriknek!!!

Mennek a gyógysugik!!!

Neem is túlzok Emma!! :lol: :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok,

Erikem nagyon odavolt tegnap. :( :( Hűtőfürdővel levittem neki a lázát 38,5-ig, de lázcsillapító után is visszaszökött 39-re. Szegénykém már elaludt volna, de állandóan fel kellett keltenem valamiért. Végre lepihent, akkor meg kihányta azt a kis vizet is amit ivott, vagyis beletuszkoltam. Aztán most 3-kor hallottam, hogy mocorog, lementem vele és megettünk egy pár szem kekszet, meg megivott egy jó pohár teát, de most is 38,2 a láza. Remélem ez a kaja megmarad benne. Széklete viszont egész nap nem volt.
Tegnap hányingerem volt az idegességtől. Nekem Ricsike soha nem volt ennyire elesett beteg. Erik annyira gyenge volt, hogy nem tudott felkelni és csak feküdt, mint egy kiterült béka. De nemhogy felkelni még megfordulni sem. Semmilyen kommunikációra nem volt képes, hiába szóltál neki csak nézett mereven maga elé. Lányok remélem ezt Ti még nem éltétek át és nem is fogjátok! Már azon voltunk, hogy bevisszük kórházba. Aztán éjfélkor lement a láza és magától bement a szobájába, hogy lefeküdjön aludni.
Tuti, hogy benyelt valami vírust, mert szerintem a fülgyulladás nem készíti ennyire ki.
Nem tudom, hogy holnap visszavigyem-e a dokinőhöz, majd meglátjuk hogy lesz.
Jól megjártuk az ügyeletessel is, az majd egy köv. történet lesz :evil: :evil:
Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú voltam, de muszáj volt kiírnom magamból. :oops:
Vendég
 


Ricsikém bizonyítványa egyébként kitűnő, magatartása változó. A színjátszós bizije meg 5-ös :lol: :lol:
Úgy sajnáltam tegnap, mert el akartunk menni évzáró után fagyizni, aztán csak rohantunk haza, mert apósom sírva hívott minket, hogy Eriknek milyen magas a láza. Így csak amíg Apa intézte a gyógyszertárat, addig vett magának a Corába egy fagyit :cry: :cry:
Hazajöttek megfürdött, lement megvacsorázni, aztán jött fel az öccséhez, simogatta és mondta neki, hogy minél előbb gyógyuljon meg, hogy tudjanak együtt játszani.
Vendég
 


Jaj, Tuntun, komolyan, a sírás kerülget... :cry: :cry: :cry: Mikor láttam kintről, h fél 4-kor írtál, még vigyorogtam is, hogy mivan, Tuntun nem tud aludni? Nade ez... Jézusom. Remélem, ma már jobban lesz a kismanód, borzasztó ez, sajnos én is tudom, milyen, Ármin kétszer volt így, Hanna még nem volt így szerencsére. Komolyan, a szívem szakad meg. Kanalanként próbáld itatgatni, sűrűn, hátha az megmarad benne, hogy ki ne száradjon! Bár szerintem ma már jobban lesztek. Drukkolok nagyon és mennek a gyógypuszik!
Ricsike csodaszép bizijéhez pedig nagynagynagy gratulaaa! :lol:
Majd, ha lesz kedved, meséld el, mi volt az ügyeleten, és DEHOGY VAGY SOK!!! Sose!
Yuyu, Enibébinek is jobbulást! Valahogy mindig észreveszem, ha nem otthonról írsz... :wink: :lol: :lol:

been
 
 


jajj tuntun,szegényke!!!Lehet a fülgyulladást is valami vírus okozza,nem?? Szerencsére nekem még egyik sem volt ilyen beteg.
Gyorsan gyógyuljatok meg!!!!
Ricsi már nagyfiú,sztem nem bántotta a dolog,hogy nem mentetek fagyizni. Okosabb ő annál,hidd el.
Enikő gyönyörűségnek is jobbulást kívánunk!!!!
figyu yuyu és Emma,szólnátok,ha esetleg lesz az erőműben nyílt nap,amikor bemehetnénk??Kristófot érdekelné a dolog :D
Vendég
 


Sziasztok,

köszi mindenkinek, de még mindig nagyon magam alatt vagyok. Eriknek a lázát 38 alá nem tudom levinni. Épp most készítettem listát, hogy mikor kapja a gyógyszereket. Felváltva kell a Panadolt és a Nurofent 3 óránként. Én remélem, hogy az esti adag antibiotikum után már jobban lesz.
1/2 8-kor kelt, akkor evett egy kis ropiperecet, meg ivott teát, de még mindig 38, 3 a láza. Eddig a hajnali keksz, meg a mostani benne maradt, bár adtam neki éjjel kúpot hányinger ellen.
Apósomat megkértem, hogy főzzön neki egy kis levest, hátha az jót tesz neki.
Ani, a doktornő szerint ez nem vírus, szerintem meg igen. És igen val.színű, hogy a fülgyulladás is annak a következménye.
Ricsikém kérdezett rá a vírusra, mert Ő meg vasárnap megy táborba, hogy nehogy lebetegedjen. :lol: De a biztonság kedvéért nem engedem egymáshoz őket.
Vendég
 


Emma, köszönjük a gratulációt, én is nagyon büszke vagyok rá. Ricsikém azért el volt szomorodva, hogy őt nem hívták ki, mint kitűnő tanulót, remélem ez intő példa lesz neki. Az osztályban mondta is neki az osztályfőnöke, hogy bizony a magatartás miatt nem büszkélkedhetett vele, de reméli jövőre ez már nem így lesz. :oops: :oops:

Ja és kapott a nagy "nyilvánosság" előtt egy könyvet, az alsó tagozatosok komplex-versenyén elért I. helyezéséért. Azt sem tudom, hogy ez mit takar :oops: :oops: Lehet aztán, hogy a havi versenyfeladatok összesítésére kapta fogalmam sincs.
Vendég
 


Tuntun nagyon sajnálom szépséges fiacskádat. Remélem hamar helyre jön. Nem lehet nála az a 3 napos láznak mondott betegség? Ricsinek meg nagy gratula a szupi eredményhez.

Rékánál hétfőn reggel kérdezték, hogy nem-e volt a hétvégén lázas, hányásos. Mivel a csoportjuk nagy része ezzel küzd. szerencsére ilyesmink nem volt. De tegnap telefonáltak, hogy nagyon csúnyán köhög és érte kellett mennem. A doktornő azt mondta, hogy aszthmás köhögés. És mindene tiszta. Nem piros a torka. Kaptunk kupot, pipát, köptetőt. Annyira szenved, szegénykém teljesen kivan. Most éppen alszik. Evelint elvittük oviba, hazajöttünk és elaludt. Olyan felszínesen vesz levegőt.
Vendég
 


Rékababa, szegény lánykád, jobbulást neki.
Én még nem is hallottam erről a 3 napos lázról :?: :?:
Most mértem neki 38,5 úgy, hogy beadtam a lázcsillapítót, úgyhogy most ül a fürdőkádban Ricsike meg mesél neki.
Vendég
 


Szegeny Erik, jobbulast neki :!: :!: Nekunk majus elejen volt ilyen 3 napos laz, de Eninek 38,5 korul volt a legmagasabb, annal foljebb nem ment, es 3 nap alatt tenyleg elmult...

Most meg "csak" nathas, de megint eleg rosszul aludt ejjel. Parom mar azon filozik, hogy le kene vagatni a hajat, mert mindig megizzad a feje, es biztos azert fazik meg. De azt nem hagyom :wink:

Oke, majd megkerdezem, mikor lesz nyiltnap :!:

yuyu79
 
 


Rekanak is jobbulast, bocsi :!: :!:

yuyu79
 
 


Sziasztok! Most csak egy gyors üzi Tuntunnak, mert dolizok ám :wink:
Tuntun! Az én lurkóim is szenvedtek már így a magas láztól, legutóbb Dani volt ilyen nagyon lázas. Ha elfogadsz egy-két tanácsot a lázcsillapítással kapcsolatban, minket még régebben a kórházban nagyon "kitanítottak" ebből. Ha 39 fokra felmegy a láza, akkor már a gyogyi nem elég, hűtőfürdő kell, amit úgy kell csinálni, hogy olyan hőmérsékletű vizet engedsz, amennyi a gyerek hőmérséklete, beleülteted és szép fokozatosan lehűtöd a vizet olyan 25 fokosra. De a hűtőfürdő max 10 perces legyen, ne hosszabb. Utána pedig irány az állottvizes-lepedős borogatás, amivel leginkább a felsőtestét kell körbetekerni. Ezt 10 percenként cserélni, amíg nem megy le a láza. Ez többet ér bármelyik lázcsillapító gyógyszernél, tapasztalat. Sajna nem kellemes, de szükséges! És gyógyuljatok meg gyorsan! Rékababa ti is!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Tuntun elég magas lázzal jár és nem igazán sikerül lejebb vinni 38 foknál. 3 napig tart utána pedig mintha semmi sem törént volna, elmúlik.
Yuyu akkor szerencsések voltatok, hogy nem ment föl Eninek jobban a láza. Neki is küldjük a gyógypuszikat. Hamar gyógyuljon. Nem lehet, hogy fogzik?
Vendég
 


Lányok gyors gyógyulást a kicsinek !!!!!
berni611
 
 


Na a hűtőfürdővel visszament 36,5-re :shock: :shock: Gondolom persze a gyógyszer is kezdett neki hatni. Mikor felhoztam a teát éppen kergetőztek Ricsikével. :lol:
Köszi Dadomi a tanácsot!!!
Tegnap nekem azt mondta telefonba az ügyeletes doki, hogy mivel dög meleg van ezért 25-27 fokos vízbe rakjam eleve és kb. 25 percig benne lehet.
Vendég
 


Tuntun!
helyzetjelentés Erikről??

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


sziasztok

Összes betegnek jobbulást!!!Gyorsan gyógyuljon meg mindenki!!!!
Tuntun miért nem adsz neki cataflame cseppet??Mi azt kaptunk a nagy lázra,jó is volt!!!Cataflame cseppet meg nurofent kellett adnom 4 óránként felváltva,naponta max. 5-ször. A hűtőfürdőt nekünk úgy mondták,hogy 38.5 felett,testhőmérsékletű vizet csinálni,fokozatosan visszahűteni,és minimum 10 percet bennemaradni,de inkább negyed óra. Utána max. egy lepedővel betakarózni. Nekünk ez eddig bevált...bár szerencsére nem sokszor kellett alkalmaznunk,Kristófnál eddig kb 3-4-szer,Elizánál meg még nem. És a lázat nem szabad hirtelen levinni,csak szépen,fokozatosan. Asszem nekünk ezeket mondta a doktornéni eddig...
tuntun még nem is gratuláltam Ricsinek a szép bizihez. Kristóf hatalmas kézfogást küld neki!!!!
Vendég
 


jaj de hülye vagyok... Gratula Ricsinek a bizihez! nagyon ügyes!! :D

és az üzlet megköttetett Tuntun :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hál istennek a láza nem ment fel eddig, ebédre megevett egy jó tányér húslevest tele zöldséggel, hússal. Lefektettem és el is aludt szinte azonnal.
A medencébe 24 fokos a víz, így Ricsike egy kicsit pancsolt benne ebéd előtt, most Ő is sziesztázik.
Volt már a srác? Úgy felhúzott az is, hogy bár nem szoktam, de felhívtam a férjemet, hogy panaszkodjak neki :x Felhív, hogy állítólag én tudom a címet ahová kell menni :shock: :shock: , aztán akarom diktálni, erre közli, hogy nála nincs papír, küldjem el SMS-ben. Kérdezem mikor ér oda, hát neki fogalma sincs :shock: Aztán mondtam neki, hogy csak tudja, hogy mi a dolga mára és kb. be tudja határolni. Egyébként én nem igazán csípem őt, és Ő ezt tudja is. :oops: :oops: Így tartjuk a 3 lépés távolságot.
Vendég
 


Nyugi már járt itt és elintéztük a dolgot :) kissé bambácska volt,de hát van ilyen :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Jaj, milyen sok kis beteg van! :( Gyors gyógyulást mindenkinek!

Ricsikének gratula a szép bizihez! :wink:

Ismét egy kérdés: a háziorvos táppénzre vehet a szakorvos javaslata nélkül is? A védőnő azt mondta, hogy a nőgyógyász javaslatára a háziorvos ír ki, de a háziorvosom ma azt mondta, ki tud írni anélkül is.

Most én is örülnék egy medencének (másodikon, a teraszon 8) )
Vendég
 


Ani, igen a doki is ezt mondta, hogy így kell, ahogy Ti irtátok, de tekintettel arra, hogy most ilyen meleg van csináljam így és tovább legyen a vízben. De a végén a lepedős borogatást azt nem mondta. Igazából ez is bevált, mert lement a láza hál istennek. Én nagyon remélem, hogy nem szökik már ilyen magasra.
Nincs itthon és az receptköteles nem? Mindegy már megvettük a két szirupot, aztán majd meglátjuk.

Rékababa, hogy van Rékád? Még szerencse, hogy a köhögés mellett tud aludni szegényke!

Mesi, köszönjük mégegyszer! Én nagyon örülök neki, bár gondolom te nem annyira :wink: :wink:
Vendég
 


Csak bekukk mi van a kisbetegekkel.
Örülök,hogy Erik jobban van remélem a többiek állapota is javult!
berni611
 
 


Babriella, köszi. :lol: Itt havonta 1x kérték a felülvizsgáló orvos miatt. Mondjuk én a dokinőm javaslatára mentem el betegállományba, úgyhogy már először adott papírt, de én úgy tudom, hogy anélkül is felvesznek.

Mesi, alapból ilyen :) Ja és útközben meghúzott egy autót is :evil: :evil:
Vendég
 


Nincs mit Tuntun :lol: annak nem örülök,hogy Anyáék mégsem látják most,de annak hogy sikerült eladni,és hogy így Ti láthatjátok ...igen :lol:

Babriella!
engem a háziorvos írt ki,szakorvos nélkül :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


ez céges autó amivel jött?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Ha fehér-piros volt, akkor igen :lol:
Vendég
 


Jaj de hülye vagyok, hát persze, hogy azzal volt, különben nem referált volna az uramnak az "ügyességéről"! :roll: :roll:
Vendég
 


Emma, holnap jön az óriás kukás autó :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: