[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Devcsa a holnap nem jó :( mikor jössz legközelebb?

Babriella!
Én nem szültem ott,pesten szültem,csak csatlakoztam a topikhoz. Anit ismertem már másik topikból...és olvasgattam ezt egy ideig,aztán bekapcsolódtam :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok,

vagyok én is, csak bedöglött a router, így meg kellett várnom Apát, hogy kibogozza a zsinórdzsungelt és közvetlenül rácsatlakozhassak a netre.

Ani Kristóf :lol: :lol: Ma Ricsike mesélt a Papának a fociról és azt mondta neki, hogy a Kristóf barátommal kétszer kirúgtuk a labdát az utcára. :lol: :lol: Érdekes mindegyik gyereknek megjegyezte a nevét.
Jók lettek a képek. Tényleg milyen helyes gyerekeink vannak :lol: :lol: Egyik szebb, mint a másik :lol: :lol:

A medencénk mára nekünk is megtelt, már csak jó idő kellene, ugyanis nálunk ború van ma, sőt egy pár csepp esett is.

Mesi, a pesti közlekedést nézve lassan Szekszárdra hamarabb le lehet jutni, mint hozzátok :? :?

Este lefeküdtem és kialudtam a fejfájásom. A lábam már jól van, a lábujjközös papucs jót tett neki :lol: :lol:

Babriella, én is csak betolakodó vagyok. :lol: :lol: Most voltam életemben másodszor Szekszárdon.
Vendég
 


Tuntun!
igazad van sajnos :( de nekünk nincs autónk,így maradunk itt :) illetve 2 hét múlva megyünk a blacsira egy hétre,már nagyon várom :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 

 
 

Ma beszélgettünk Ricsikével a kisebbségről. Az volt a téma, hogy máshogy beszélnek, mint a "magyarok", merthogy az osztályában lévő kisfiú bátyja úgy beszél, mint a Győzike. Mondom neki, hogy ők is magyarok. Erre a válasz: de Anya, hát ők mondják ránk, hogy magyarok.
Aztán még az volt, hogy az egyik roma kislány azt mondta Ricsire, hogy Ő félig roma, félig magyar, ugyanúgy, mint a kislány :oops: :oops: Ricsikém meg tiltakozott, hogy Ő aztán nem, Ő csak magyar. :P :P Hát a képet elnézve, már értem miért merült fel a "kettősség" :lol: :lol:
Vendég
 


Mesi, sikerült a mai ügyintézésed? Hová mentek a Balcsira? Mi megint csak ősszel v. télen fogunk menni "nyaralni" :? :?
Vendég
 


Sziasztok!

Van egy kis időm,mindkét fiam alszik,így gondoltam írok nektek.
Apa ma már ment dolgozni, visszatértünk a régi kerékvágásba.

Gondoltam én is rátok talisok a hétvégén. Nagyon jók a talis képek és a gyerköcök- csuda szép mind! :D :D Látszik a képeken hogy jó volt a tali és a gyerekek is jól érezték magukat.
Amúgy sajnálom hogy mi sem tudtunk menni, de majd legközelebb tőlünk se szabadultok. :D :lol:

Devcsa, holnapra egy nagy kalappal. Elég érdekes tantárgyaid vannak. :shock:
Enahma, Babriella, üdv újra nektek. Jól viselitek a terhességet ebben a nagy melegben?
Enahma, nekem Bakó a dokim, Bencét nála szültem császárral. De viszont most Ármint az ügyeletesnél- Kőszeginél, szintén császár. Én meg voltam vele elégedve,mármint a Kőszegivel és szimpi is a doki. Meg most ő hozta helyre a hasamat belül,mert nagyon csúnyán nézett ki. A szülésznő nevét sajna nem tudom,pedig most Árminnál ő volt bent.
Josi, neked hogy tetszik a munka? Csak azárt kérdezem mert én is voltam pénztáros a tescoban,miután felhagytam a bizt.őrrel és nekem tetszett,szerettem a pénztárban lenni. Főleg hogy emberek közt voltam és nem a raktárba bezárva.
dius02
 
 


Nem sikerült Tuntun,majd vmelyik másik nap fogom,de még nem tudom pontosan mikor :(
szóval nyugodtan jöhettetek volna ma a jegyekért :?
na mindegy....majd szólj,mikor jöttök :)

Siófokra megyünk,a szüleimmel,szóval sokat lehetünk majd kettesben a Párommal,mert Lara imád velük lenni,és olyankor oda megyünk ahova akarunk :lol: :lol:


sokat melózik a Párod,azért mentek akkor? vagy miért?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, általában nyáron és ősszel forgatnak és karácsony előtt állnak le egészen tavaszig. Úgy látszik a külföldieknek ekkor szimpatikusabb nálunk :lol: :lol:
Siófokot mi is szeretjük. :lol:
Megbeszélem a párommal ma, mert pont lenne ott dolguk egy közeli utcában és akkor úgy koordinálná a srácot. Annyi, hogy így 10 óráig bezárólag érne oda, ha nem gond.

Dius, örülök, hogy jól vagytok! Ha tudsz képet rakj fel a fiúkról. Most született ez a csöppség és már 1 hónapos lesz mindjárt! Hogy szalad az idő.

Devcsa, egy jó nagy szekérrel holnapra!!!!

Julcsi, Enikő így élőben még helyesebb mint képeken. Gyönyörű szép, kiegyensúlyozott baba!!!!
Vendég
 


Koszi, Tuntun! De a tobbiek el se hiszik, hogy ott voltunk... Sikerult lemaradnunk a kepekrol :wink:

Dius, orulok, hogy jol vagytok, kepeket, kepeket kerunk :)

Devcsa, mennek a drukkok!


Josi, nem is jartam a tescoban, miota ott vagy, de majd remelem osszefutunk...

Tuntun, Ricsikenek tenyleg nagyon jo szine van
:D

Mesi, jo nyaralast! Mi is megyunk 26-tol 1 hetre, csak mi Domboriba, ide a kozelbe...

Enahma, Babriella (tok jo, hogy elore behivtak), jo babavarast, vigyazzatok Magatokra :!: Pocifotok nincsenek? :wink:

yuyu79
 
 


Jó lesz úgyis Tuntun,csak akkor ne csengessen a kaputelefonon - olyankor már melléteszem :) inkább hívjon..
kb. 20.30-kor szoktuk letenni Larát aludni :) utána még ébren vagyunk,jöhet érte :)
itt is forgatnak? :lol: :wink:


Julcsi köszi :D
Nektek is kellemes nyaralást,Ti előbb mentek :D

ja és én elhiszem hogy ott voltatok :wink:

Devcsa
megy a drukk!!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, :lol: :lol: délelőttről beszélünk, tehát 8 után kb. 10- ig.

Nem, ott nem forgatnak, hanem üzleti partner lakik a közeletekben.
Vendég
 


jaaaaaaaa
én azt hittem máról van szó ahogy írtad hogy megbeszélitek ma :lol:
huhhh rám fér egy kávé :)
legalább tudjátok azt esti menetrendet nálunk :wink:

ok-ok,az tökéletes lesz! bocsi kicsit zizi vagyok ma :oops: :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


amúgy szokott itt is forgatás lenni a mellettünk lévő kis utcában,a Barátok közt-öt szokták néha itt forgatni,már 2 jelenetben is benne volt a társasház :lol:

egyébként milyen forgatásokon dolgozik a Párod? és pontosan mit is csinál? biztos írtad már,de sztem akkor én még nem voltam betolakodva ide :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


yuyu,van ám még képem...ezt nézd: :lol: 8)
Kép
Kép
Vendég
 


kedves betolakodók,nem vagytok ám betolakodók,nagyon-nagyon örülünk Nektek!!!Lassan átírhatnánk a topik címét Normális Emberek Társaságára-vagy valami ilyesmire,nem :lol: :P :wink: 8)
Vendég
 


Emma,akartalak már kérdezni: mi újság szopi-ügyben??Egy ismerősöm úgy szoktatta le mindkét fiát,hogy 1 hétre elvitte őket a mamához. Ők is hasonlóan függők voltak,mint Árminod...
Ha gondolod,szívesen vállalom :D
Vendég
 


Hát tényleg elég hülyén fogalmaztam. :oops: :oops:
Általában külföldi filmekben (pl.: Szabadság, szerelem, München, Underworld, Robin Hood, Nagy Imre naplója.... stb.) meg reklámokban dolgozik, bár a Szeress Most-nál is dolgoztak. Elég sokrétű a munkája, hosszú lenne felsorolni.
Vendég
 


Üdv újra itt Enahma. Nekem is a Bakó a dokim és én megvoltam, vagyok vele elégedve.
Babriella örülök, hogy előre behívtak. Hogy bírod a meleget?

Yuyu majd én is teszek képet, azon rajta van Enikőd. Még sokkal szebb lányzó élőben. Egy tünemény.
Tuntun itt maradt Erik pohara, kanala és előkéje is, ha küldesz egy címet akkor szívesen postázom.
Párom azt mondta, hogy jövő hónapban is bevállalunk egy talit. Akkor bizti, hogy itthon marad és nem megy pecálni. És Ő fog grillezni! Szóval Ani, utánatok júliusban én is bevállalok még egy talit.
Emma ezekre már kötelező lesz eljönni!!!
Vendég
 


Köszi a kérdéseket, egyelőre nagyon jól bírom a meleget. Bár ma voltunk a Diego-ban meg a Brico-ban, egyik helyen sem volt légkondi - háát, nem nagyon volt bent levegő...

Egyébként én imádom a nyarat, és sajnálom, hogy idén már nem tudunk igazi nyaralásra elmenni :cry: De 1-2 napra még szeretnénk.

Tényleg, ilyenkor még szabad természetes vizekben fürödnöm?
Vendég
 


babriella Hát szerintem, ha nem muszáj ne pancsizzál sehol, természetes vizek is tele vannak baktériumokkal.
Gépészmérnöknek tanulok. A régiek már az összes storymat ismerik. De azért leírom röviden a lényeget: 25 éves vagyok ,aki egyedül neveli a kisfiát, Zsombikát, aki most bölcsis, mert anya Pestre jár tanulni. Röviden ennyi. :)))
Köszi a sokk drukkot, igyekszem megfelelni :)
Rakok is egy képet, hogy ne unatkozzatok :D

Katt a képre


Kép
Vendég
 


Devcsa
akkor egyidősek vagyunk :lol: cuki a kis Zsombi, jöhet több kép is ,majd ha ráérsz :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hűha, Devcsa, minden tiszteletem a tiéd! Nem lehet könnyű picúr mellett tanulni, akit ráadásul egyedül nevelsz! Nagyon aranyos Zsombi, mekkora szempillák!!!

Azta, itt mindenki ilyen fiatal? A végén még kiderül, én vagyok majdnem a legidősebb :lol: Nem baj, már megszoktam, az egyetemen az egyik szakomon is én voltam... :D

Nem fürödhetek? Azt nagyon sajnálnám :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Még vmit szeretnék kérdezni (hiába no, kis kíváncsi vagyok :) ):

ha jól vettem ki, a Juan dokit nem szeretitek. Mi vele a gond? Jöhet priviben is!

Csak mert akivel eddig beszéltem, jókat mondott róla, bár szintén nem első kézből....
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Babriella, én nem kérdeztem rá (nem vagyok egy vízimádó), de külön felhívta rá a figyelmemet a doktornőm, hogy hagyjam ki a fürdőzést kb. a 30 héttől, vagy csak a lábam lógassam a vízbe :lol: :lol: Mondtam neki, hogy akkor ez olyan, hogy kérek egy pohár vizet és ha megittam a felét elveszik a poharat tőlem :? :?
Bár kimondottam jót tesz a kismamának az úszás, dehát ahogy Devcsa is írta a természetes vizek is tele vannak bacikkal :( :(
Korban biztosan én viszem a pálmát (sajnos) :roll: :roll: :roll:

A fiaim tegnap is egy szobában aludtak, hát azt a teli szájas kacajt, amit Erik lerendezett. :lol: :lol: Apa már akkor szólt rájuk, amikor Erik teli torokból elkezdett síkitozni :D :D Olyan jó volt őket hallgatni.
Azt nem is meséltem, hogy a szomszédaink nincsenek itthon egész nyáron - Balatonon dolgoznak -, hogy milyen nyugalom van a házban és az udvaron el sem hiszitek. Nincs az, hogy egyik kocsi be, a másik ki, 6-kor dübörgésre ébredsz.... stb.
Vendég
 


Devcsa, tessék még Zsombiról képet rakni! Még azok a szempillák :lol: :lol:
Nagyon helyes fiú!!!!
Vendég
 


Meg azok a szemek is! :D Zsombi gyönyörűűűű! :D :D :D
Annyira jó lehetett a tali, látszik a képeken is, na... Olyan jó lett volna ott lenni, főleg úgy, hogy nem is csinálták a tetőteret... :roll: Szombaton kiderült, hogy akkor mégsem (a salakgyapotot hordták volna fel), de akkor már nem akartam szólni, az uccsó pillanatban. Majd legközelebb! :wink:
Enikő még szebb életben? Ne mondjátok, azt hittem, nem lehet már fokozni! :D
Mesi, akkor jó helyen laktok! :D
Tuntun, édesek a fiaid! Tök jó, hogy ilyen jól elvannak egymással! Ricsike, mint félroma... :lol: :lol: :lol: :twisted: Nemis. Azért az nem ilyen. Nagyon szép a bőre! Férjed ilyen bronzos? :lol:
Babriella, te hány éves vagy? Én 35 leszek októberben :P (Jesszuuuuss... ) :shock: :shock: :lol: Juanról szerintem azért nem olyan jók itt a vélemények, mert tavaly egy kisbaba nála halt meg. (Ugye, jól mondom, csajok?) És akkor ezt jóóól kitárgyaltuk. :?
Ani, köszi a tippet! Ez a mama dolog nekem is eszembe jutott, de nete keresgéltem, és nem javasolják... Utána a fiúkkal nem kellett elölről kezdeni, mikor újra otthon voltak? (Na, ez értelmes volt, de sztem érted...)
Még nem kezdtem el, a hét végén akartam, de Ármin most kínlódós, megint jön a foga, úgyhogy addig még meglátom. Eléggé szenved, és mutatja is, hol fáj neki. Lehet, nem lenne ez jó időpont... :roll: Nemtom. :?
Ani: Normális Emberek Topikja? :lol: :lol: Ezjó. :D Csak nehogy a rövidítést látva megrohamozzanak minket az önkéntes pszichológusok, hogy NETfüggő anyukákat kezelnének... :P

been
 
 


Ja, és azt akartam még írni, hogy Rékababa, nagyon szép a házatok!

been
 
 


Nálunk iszonyatosan fúj a szél és be van borulva. :? :? A fiaim éppen Maszkabál DVD-t néznek, Erik rá van tapadva a képernyőre. :)
Been, ez alapszín, látszik a nyakán is, hogy még tudja fokozni a színt. :lol: :lol: Igazából anyósom ilyen, hogy a széltől is barnul :P
Vendég
 


sziasztok

babriella,én mikor Kristóffal lettem terhes,az első uh-mat a Huan csainálta,aki nyersen közölte,hogy méhen kívüli,öltözhet,keresse meg a dokiját. Megnyekkenni nem tudtam,erre ő:nem hallotta?Öltözzön,keresse meg a dokiját,más is vár ide!!!Soha nem felejtem el a szavait...mellesleg nem is voltam méhen kívüli...Nekem azt mondták,ha zárt a méhszáj,akkor természetes vízben nyugodtan fürödhetek,fürödtem is...Elizával még itthon a medencében is,akkor fordult popsira a kisasszony,de szerencsére visszaforgott a 38.héten...(én decemberben leszek 33 :? )

valamit még akartam...nem tudom :?
Ma már Kristóf is itthon van,van élet a házban rendesen...tegnap hatalmas fürdést rendeztünk,Elizának még hideg volt,nem akart belemenni,de piszkosul élvezte a medence széléről is a dolgot.
Egész délután pelus nélkül rázta a kis fenekét,kétszer meg is szentelte a plédet,de sebaj,legalább már megengedte,hogy levegyem a pelusát...
megyek,majd még jövök...

devcsa,Zsombi változatlanul gyönyörű,Eliza jól megsasolta magának!!!! :lol:

Enikő tényleg másabb a képeken,mint az életben. Nagyon-nagyon gyönyörű kis csajszi :wink: De sztem inkább apukája,mint anyukája,nem??nna,ebbe most jól belekeveredtem...szóval,azt akartam,hogy nagyon gyönyörű kislány,és sztem nagyon hasonlít apukájára :D

Itt 77 ágra süt a nap,csak a szél fúj egy kicsit...
Vendég
 


Itt is meleg van. Ármin nem hajlandó belemenni a medencébe, gyáva nyuszi... :lol:
Tényleg, Ani... Úristen, ez borzasztó, hogy beszélhet így... :shock: :shock: Eliza ügyes!
Tuntun, lehet még fokozni Ricsi színeit? :lol: Nekem van egy barátnőm, ő is kreol és a férje is, hát olyan két fia született, hogy még... :lol: Meg is kérdezték tőle, hogy tán arab a gyerekek apja? :lol: A hajuk is olyan fekete a fiúknak, mint a szén.

been
 
 


Nálunk meg árválkodik a medence :( :( :( Pedig többek között azért is igyekeztünk haza, hogy még fel tudjuk vasárnap állítani, mert a héten Ricsike még itthon van és tudjon pancsolni. :( :( Erre tegnap óta szinte nem is sütött a nap :evil: :evil:

Ma ebéd után elmegyünk Ricsikével vásárolni, mert holnap lesz az évzáró 18 órakor. Hogy miért kellett ilyen későre tenni? Bár lehet, hogy akkor hamarabb lezavarják, mert sietnek a tanárok is haza.
Vendég
 


Lehet azért tették ilyen késői időpontra, mert akkor már nincs olyan meleg... Az itteni suliban délelőtt 10-kor volt.

been
 
 


Been, igazad lehet, hiszen egész péntekig hőségriadót szajkóztak a múlt héten. :? :?
Erikem mondja, hogy a bibi-be kell pisilni meg kakilni, de ha rá szeretném ültetni üvölteni kezd. Ha jó idő lesz, akkor én is megpróbálom pelus nélkül kinn.

Nem tudjátok hol lehetne venni olyan nagy játék kukásautót, amihez van kuka is? Erikem bele van szerelmesedve a kukákba :lol: Igazából nincs is szükség több játékra, mert mindenhol az van, dehát a nagyszülők is rám bízták, hogy vegyek neki valamit :( :( Én vettem neki 2 mesekönyvet, mert úgy néz ki, hogy már nem tépi darabokra őket, de halvány lila dunsztom sincs, hogy mit kellene még neki venni.
Vendég
 


Árminnak van ilyen kukás-kukásautója, imádja, ő karácsonyra kapta a nagynénéméktől, úgyhogy nem tudom, hol vették... :? Játékboltban próbáld meg. (Na, sokat segítettem... :mrgreen:)
Majd Erik is megérik a bilibe pisilésre. :wink:

been
 
 


Találtam és elvileg 2-5 nap a szállítás. :lol: :lol: Igaz, hogy majdnem 9 eft, de a nagyszülők összedobják.
Vendég
 


tuntun akartam ajánlani a játéknetet. Én nagyon szeretem őket. Ha megnézed nálunk a rólunk írták rovatot,ott van Eliza és Kristóf:-)))
Kristófnak is van,egy csomó kukával,de mi is úgy kaptuk...
Mi minden karácsonyra úgy rendelünk,a családban az összes gyereknek...
Vendég
 


ha megnézed náluk...így akartam írni a nálunk helyet..
De akkó se szerkesztek :P :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt nálunk is ezer ágra süt a nap, nagyon jó idő van.
Hoztam egy pár képet,remélem nem baj. :wink:

Kép Szeretek hason aludni!
Kép Anyán ejtőzök!
Kép Pofi!
Kép ...és persze a bátyuska sem hiányozhat!

Szép napot mindenkinek!
dius02
 
 


Akkor ez egy nagyobb fajta kukásautó, Tuntun? Biztosan! Árminnak ilyen pici van. Majd belinkeled, milyen? Kíváncsivá tettél... :lol: Ármin is kukásautó mániás. Is. (Kukkaató, azt mondja, de eleinte kukkabrümmbrümm volt. Micsoda beszédfejlődés :mrgreen:)
Ani, értsük, értsük, neszerkesszé! :P :lol: Jó lehet ez a játéknet, én is körülnézek majd rajta.
Dius, annyira szépek a fiaid! :D És nagyon hasonlítanak, jól látom?
Képeket, mégmégmééég! :lol:

been
 
 


Köszi Ani, megnéztem tetszik :lol: :lol:

Dius, gyönyörűek a fiaid, szerintem is hasonlítanak, főleg a múltkori összebújós képen. Bencusnak is micsoda nagyfiús már az arca :lol: :lol:
Jól vagytok egyébként?

Been, küldöm a képeket

Kép
Kép

Ez most jún. 30-ig akciós, egyébként 12 eft.

Képzeljétek Ricsikém ma egyfolytában segít. Azt mondja, hogy mondta nekik a tanárnő, hogy dolgozzanak otthon :? :? Ő mosogatott ma egész nap, most meg a lehullott almát hordja a komposztba.
Azt mondja, hogy milyen sok dolga van, ja és hogy milyen nehéz lehet nekem :lol: :lol: Édes egy pofa.
Vendég
 


Szerintetek jó ez a kukás, megrendeljem? Huuu közben néztem egy csomó fajta van még :? :? Van oldalt tölthetős, van Mercedes-Benz. :shock: Na majd ha hazajöttünk a vásárlásból megnézzük Ricsikével és kiválasztjuk közösen.

Na megyek, mert reggel lusta voltam Apához felkelni, így vinnem kell az ebédet aztán lassan éhenhal. :P :P
Vendég
 


Ricsi, arany szíve... :lol: Szót fogad a tanárnéninek. :D
Hű, ez nagyon pöpec kamion! Mekkora, Tuntun? Én megvenném... :wink:

been
 
 


Been, nincs mérete :?
Viszont ez a hasonló árkategóriája 62 cm hosszú

Kép

Ja és lehet külön csak kukákat is venni :lol:
Vendég
 


Na a fiam ezt választotta:

Kép

Indokok a következők:
- kamion szemetes nincs
- a másik már jó lenne, de nálunk nem zöld a kukásautó
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most lehet ezzel a gyerekkel vitatkozni?

Miután kiválasztottuk megkérdezte, hogy már készen vagyunk, mert ők éhesek :oops: :oops:

Ui.: ez kb. 50 cm
Vendég
 


Aha :lol: Komoly. Racionálisak az érvei! :lol:
Jó nagy akkor, ez jó!

been
 
 


Na megtaláltuk az igazit :lol: :lol:, ugyanannyiért és 62 cm-es.

Kép


Kukásautó téma vége, bocsi a sok dumáért :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Nemá, engem kifejezetten érdekelt! :D Jó ez a narancssárga, már amennyi látszik belőle... :lol: Majd mesélj, hogy tetszett Eriknek!

been
 
 


Babriella én azért utálom Juant, mert mikor az első babámat vártam 9-10 hetesen elkezdtem vérezni. Bementünk és ő volt az ügyeletes, ez szenteste volt. Úgy kezdte, hogy ha bent maradok megvizsgál, ha nem mehetek haza! Másnap ügyeletes orvos váltás volt, Varga doki. Megkérdezte 3x is, hogy bisztos nem csináltak UH-t? Mondtam, hogy nem. Akkor ő közölte velem, hogy elhalt a terhességem. Szóval ezért utálom.
Különben én idén októberben töltöm a 31-et.

Dius nagyon édesek a fiúk. Szépen növögél Árminod.

Emma téged meg le kell, hogy szúrjalak. Nem lett volna semmi baj, ha szombaton szólsz, hogy jöttök. :wink: Mindenki nagyon örült volna neki. Így is hiányoltunk. Különben köszönöm a dícséretet, de személyesen is megnészheted a jövő hónapban, ha jössz a következő talira.

Devcsa hogy sikerült a vizsgád? Zsimbi olyan édes ezen a képen.

Tuntun klassz a kukásautó. Hát nekem ilyeneket nem kell vennem.
Vendég
 


Hogy ez a Juan mekkora egy szemétláda... :cry: :cry: :? :evil: :evil:
Rékababa, köszi, aranyos vagy! Szeretnék ott lenni! :D

been
 
 


Been, 2 hét múlva megmondom. :lol: :lol:

Ja ne már lányok, most én is írjam meg, hogy hány múltam? :cry: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: