[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól ! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Berninek utólag is boldog szülinapot!!!!

Rékababa én is kérhetném a címed? Csak hogy tudjuk hova kell menni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Fényképezzetek áááám!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó talit nektek! Gondoljatok ránk... :? :wink:
Devcsa, millió drukk a vizsgádhoz, meg egy szénásszekérrel.

been
 
 


Évi én nem másra fogom,bennem tényleg szombat volt...
devcsa,sajnálom,hogy nem jöttök.
tuntunék rendesen ideértek,beszéltünk,holnap kilenc körül talizunk velük,és úgy megyünk mjd b.székre-hátha ők jobban odatalálnak :P
Vendég
 

 
 

:lol: :lol:

been
 
 


Rekababa, koszi... Remelem mi is odatalalunk, szerintem 10 es 11 kozott erkezunk. Meg sose voltam Bataszeken... ha Szekszard felol jovunk, akkor ahogy beerunk, onnan milyen messze van az a buszmegallo? Vagy az inkabb Bataszek masik felen van?

yuyu79
 
 


Sziasztok, itt én. Újra.
És van egy nagy kérdésem. Elfelejtettem említeni, de szeptemberben születik Ármin tesója (még nem tudjuk a nemét). Faludy, a volt dokim azonban nem vállal már szüléseket, és beajánlott Répásyhoz, aki viszont nem volt túlzottan szimpatikus.
Szerintetek mit csináljak? Én belevágnék az egészbe választott orvos nélkül is, ha nem tartanék attól, hogy véletlenül a Juan kezei közé kerülök (brrrr), szóval megint itt a nagy kérdésem, hogy kinél? Ti kit ajánlotok? (Nem játszik: Juan, Imre, meg az a hónaljig érő kopaszodó doki, akinek olyan vékony, sipítozós hangja van, már nem emlékszem a nevére. :D)

És még egy spec. kérdésem: ha feltenném a volt szülésznőm képét, meg tudnátok mondani, hogy hívják? Mert őt viszont szívesen választanám újra.

Kép

Kép
enahma
 
 


Enahma, telepatia :wink: Most irtam Neked a porontyon :lol:

Hat nem tudom, en ugyeletesnel szultem, Komarominal, es nekem nagyon bejott... Kun, az alacsony kopaszodo? Szulesznot is lehet valasztani?? Ez nekem uj...

Na es hogy birod? Jol vagytok mind? Konnyu szulest kivanok! (Bar Arminod eleg nagy baba volt, ha nem tevedek :roll: )

yuyu79
 
 


Hehe, yuyu, tényleg! Most, hogy írtad, ránéztem a Porontyra, és látom, hogy a 30. hétnél ott a beírásod. :D

Igen, a Kun az a kis mitugrász, no, az párszor felciccentette az agyamat (Árminnal 6 napot voltam bent szülés előtt, négyet utána, szóval ismerős már a környezet). Annál sem szülnék szívesen. Komáromi szimpatikus volt, ő UH-zott kétszer, és jó a humora.
Mittudomén, hogy szülésznőt lehet-e választani, de a Porontyon az is nagy divat, szóval van ilyen, bár talán nem Szekszárdon. :lol:
Ez a terhesség meg más, mint Ármin: elég jól bírom, de nagyon sokat kell dolgoznom (= ülnöm a gép előtt), és ez nagyon kellemetlen. Szerintem ez a mostani ded sem lesz egy kis példány.

Nagyon csábít az ügyeletesnél szülés... Hm...

Kép

Kép
enahma
 
 


Kun nekem se volt szimpi, en 8 hetes terhesen voltam nala egyszer UH-n... Kolleganom nala szult, 24 ora vajudas utan csaszar, fertozest kapott a baba... na, ettol se lett szimpibb...

Hat nem tudom, nekem bejott ez az ugyeletes-dolog, de attol felek, hogy majd a kovetkezonel nem lesz ilyen mazlim. Juannal mi a gond? Azon kivul, hogy nem ertem, mit mond :wink:

Es erzel valamit, hogy kisfiu vagy kislany lesz a teso? :)

yuyu79
 
 


Nem dobnal par kepet Arminrol?

yuyu79
 
 


Ani:semmi gond én emlegettem a szombatot :wink:
berni611
 
 


sziasz enahma. Gratulálok nektek!!!!
Én Elizát a Kunnál szültem,hozzá is jártam,nagyon aranyos,kedves és segítőkész volt végig,és még utána is,azóta is,tehát nekem semmi bajom nem volt vele.
Répásy???Hát,nem tudom. Állitólag azokkal normális,akik hozzá járnak. Nekem még szegény Timesz mesélt róla sokat-jót nem :?
Vendég
 


Remélem jó sikerült a buli! (én itt poshadok a gép előtt :cry: )Na de majd legközelebb :D
Szia enahma Üdv újra köztünk
Csinálj vonalzót a kis lurkónak.
Vendég
 


Hi, Enahma! Gratula a kistesóhoz! Gyere gyakrabban! :wink:
Ani, mesélj, milyen volt a tali? :D
Enahma, én úgy tudom, itt nem szokás szülésznőt választani. De próba cseresznye... Tedd fel nyugodtan a képet, biztos lesz valaki, aki tudja a nevét! Tetszett a leírásod a dokikról... :lol: Sógornőmnek is bejött az ügyeletesnél szülés, bár ő nagyon nem akart a Juannál szülni, aztán mégis nála szült, és nem volt semmi probléma. Répásiról én se sok jót hallottam. :roll:

been
 
 


Jah, és ugyancsak a Juannál szült egy barátunk felesége, ő a Varga betege volt, de sürgősen kellett császár, Varga vagy nem ért oda, vagy nem mehetett be az ügyeletei miatt, ezt (még) nem tudom. (De majd kifaggatom, 1 hete szült :lol: ) Szerintem neki se voltak rossz tapasztalatai.

been
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, emlékeztek-e még rám, pár hete bejelentkeztem, és ígértem, ha befejezem a melót, gyakrabban jövök.

Nos, már 2 hete itthon vagyok, de mivel egy lakásfelújítás kellős közepén vagyunk, sajnos nem volt időm írni: hol én szaladgálok mindenfelé, hol hozzánk jönnek... :?

Pár oldalt átfutottam: nagyon sajnálom a sok ilyen-olyan balesetet, örülök, hogy mind szerencsés kimenetelű volt :D

Ha jól vettem ki, ma nagy fórumtali van gyerekekkel, remélem, mindenki jól érzi magát. :lol:

Mi betöltöttük a 32. hetet, továbbra is jól vagyunk, bár már fáradékonyabb vagyok.

Olvastam a szülésznő-választás kérdést: Szekszárdon hivatalosan NEM LEHET szülésznőt választani, csak orvost.

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Szia, Babriella!
Persze, hogy emlékszünk! :lol: Vigyázz magatokra és mostmár gyere! :D

been
 
 


Szia Been!

Köszi, igyekszem! :lol:
Vendég
 


ticker-próba :oops:
Vendég
 


Én nem látom... :oops: De ez nem jelent semmit, a többiek attól még láthatják! :wink: :D

been
 
 


sziasztok otthonaradt fórumozók :lol: többiek meg majd gyertek mesélni és persze a képeket se hagyjátok le!!!
Szia Enahma és Babrella,nem felejtünk ám el senkit ilyen könnyen :wink:
Mi jól vagyunk,megkezdődött a szünet,de most meg táborozások vannak. El vagyok havazva teljesen,nemsok szabadidőm van,de ezt most nem panaszkodás képpen írom!! Még mindíg jónak érzem a melót. Apa meg most újságolta,hgy lehet hogy nem jönnek 2 hét múlva,csak 3 hét múlva,akkor viszont 1 hétig itthon lesz :roll: de ez még nem biztos...... Csilla is jól elvan a bölcsibe,most már nagyjából szokja a rendszert,de reggelente még mindíg sír :(

Kép
Kép
josi
 
 


Én látom a vonalzót :)
Igen-igen képeket szeretnénk
Vendég
 


Josi, alig várom, h nálad fizessek már a tescoban! :lol:
Örülök, h Csilla jól érzi magát a bölcsiben, a múltkori balesetét napokkal később olvastam, mikor már jól volt, huhh, hát megállt bennem az ütő... :roll: Örülök, h nem lett komoly baj - így utólag mondom, bocs. :)
Noémi milyen táborokba megy?
Ajjó lesz, ha férjecskéd otthon lesz egy hétig! :D Úgy lesz, és kész! Gondolom, így jobban viselitek a 3 hét távollétet.
Devcsa, hogy haladsz?

been
 
 


A tanulással..Prímán
Azt hiszem ma sem alszom :(
Én sajna nem járok Paksi Tescoba.
Vendég
 


Igen hosszúak a megnyilvánulásaim mi? :twisted:
Vendég
 


Mit tanulsz Devcsa?

És Josi, a férjed hol van?

(bocsi, nagyon új fórumozó vagyok :oops: )
Vendég
 


NEM BAJ, Devcsa, megbocsátjuk... De nem lesz mindig így! :wink: :P :lol:
Miből lesz a vizsga?

been
 
 


No, tettem fel vonalzót a tesóról, Árminról képet azonban csak akkor tudok majd, ha nem a laptopról írok, mert csak a nagygépen vannak fent fotók. De Ármin már nagyfiú: jár, beszél és itt-ott verset is mond velem, szóval ahhoz képest, hogy fiú, olyan jól megy neki a duma, mint a legjobb csajoknak. ;) Beteg eddig csak egyszer volt (megfázott), a fogzást jól viselte, szóval igazán sok trauma velünk eddig nem történt. Na majd most, a tesóval!

Ami Répásyt illeti: az én védőnőm nála volt gyakornok, amikor még Pécsen osztályvezetett, és az volt az általános vélekedés róla, hogy jó szakember, de bunkó. Hümm. Vicces egyébként, hogy eddig minden dokiról volt jó is, rossz is, azt hiszem, a vége az lesz, hogy ügyeletesnél szülök, és ha meg vagyok vele elégedve, fizetek neki. De lehet, hogy apa ismét bekeményít, és maradunk Répásynál. Talán még emlékeztek, Árminnál is sokáig úgy volt, hogy nem lesz ügyeletes dokim... :lol:

Kép

Kép
enahma
 
 


A szülésznőről pedig a kép:

Kép

Kép

Kép
enahma
 
 


Sziasztok eltűnt emberkék! :lol: :lol: :lol:

Tuntun, hazaértetek? Erik aludt útközben?

Rékababa! Neked mégegyszer köszönjük a vendéglátást! Danit a medencével teljesen levettétek a lábáról :lol: :lol:

Akkor néhány kép a délutáni fürdőzésről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Mire eszembe jutott, hogy kéne fényképezni már Julcsiék, meg Tündiék is elmentek :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!

Hali Babriella jó hogy előkerültél :lol:

Josi!
én is ezt szerettem volna kérdezni,hol van a párod?

Üdv Enahma! sajna a dokikhoz nem tudok hozzászólni,mert pesti vagyok :)

Kitartás Devcsa a tanuláshoz!!!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Műszertechnikából, meg gépészeti autómatizálásból lesz egy vizsgám.
És , hogy dicsekedjek a Transzmisszió mérőműszer tervezésemre 5-st kaptam.

A képeket nézegetve irígy vagyok ám. Na sebaj, majd legközelebb. Nem ússzátok meg.
Vendég
 


Sziasztok,

hazaértünk szerencsésen. Szegény Ricsikém is szeretett volna fürdeni, de Erik már csak állt és úgy elesett, így muszáj volt indulnunk. Szerintem még el sem indult a kocsi már aludt és addig aludt, amíg meg nem álltunk egy benzinkútnál.
Most egy szobában akartak aludni, azt hittem majd megy a duma, meg a nevetés, de 1/2 9 óta húzzák a lóbőrt.

Rékababa, mégegyszer köszönjük a meghívást, mi jól éreztük magunkat. Mindenki - felnőtt és gyerek egyaránt - aranyos volt. :lol: :lol: Majd holnap felhívlak, ok?

Mi is készítettünk képeket, bár akkor még Dadomiék és Julcsiék nem voltak ott, de majd rakok fel belőle.

Devcsa, ügyi vagy, csak így tovább!!!!

Kismamák vigyázzatok magatokra!!!!

Na megyek bedőlök az ágyba, mert baromira fáj a fejem, de már hányingerig fokozódott :cry: :cry:

Holnap jelentkezem!!!!

Mindenkinek jó éjt!!!!
Vendég
 


Hű, de jó képek, köszi, Dadomi! Szépek a gyekők! Látszik a jó hangulat! :D Tuntun, majd te is tegyél, légyszi, és akkor összerakjuk a résztvevőket! :-) Jobbulást a fejednek, vegyél be valamit, vagyis remélem, hogy holnapra jobban leszel! Jól éreztétek magatokat a htévégén egyazegyben? tetszett Szekszárd? Merre jártatok?
Devcsa, magyarul beszéjjé... :P :D Én kimondani se tudom ezeknek a tárgyaknak a nevét, úgyhogy ügyes vagy és nagy gratula! :D
Enahma, nagyon várjuk azt Ármin-fotót! Azt tudod, hogy már 3 Ármin van ezen a fórumon? :wink: :D Kistesó-neveken gondolkodtatok már? Terveztétek őt?
Amúgy én szerintem láttalak ám téged... :wink: Januárban volt egy esperes-avatás Dunaszentgyörgyön. Ugye ott voltatok a férjeddel? (Ha nem, akkor rosszul totóztam... :mrgreen:) :D
Ármin mondja a nevét: Ámni... :lol: :lol:

been
 
 


... gyerkők... azéseszerkesztek! :twisted: :P 8) :lol:

been
 
 


Sziasztok! Akkor ezek szerint mindenki szerencsesen hazaert? Mi is, csak miutan Eni kialudta magat, meg meglatogattuk a mamakat, es majdnem 7 ora volt, mire hazaertunk. Most latom, micsoda medencepartirol maradtunk le :lol:

Rekababa, nagyon szepen koszonjuk a vendeglatast, szupi volt minden :D

En meg feltoltottem az elemeket, aztan itthon felejtettem a fenykepezogepet... :oops:

Amugy Eniko is azonnal elaludt, ahogy elindultunk haza, es aludt masfel orat kb... Kozben megjartuk Domborit is, meg vasaroltam egyet a Lidlben Pakson :wink:

yuyu79
 
 


Dejó kis buliról maradtunk le :( :lol: szerencsére az idő is kedvezett nektek!
Emma majd írd meg melyik ap tervezitek a Tescós vásárlást és csakis a te kedvedért bemegyek :wink: :)
Prágába dolgozik a férjem.......a pénz nálunk (is) nagyúr :roll:
Enahma a szülésznő neve most nem jut eszembe talán később,de ő Bonyhádról jött át én onnan ismerem,nagyon lelkiismeretes és kedves volt velem is mindkétszer. De ha nagyon akarod megtdom neked kérdezni a nevét,mert az egyik ott dolgozó szülésznő a szomszédunk.

Kép
Kép
josi
 
 


Hahó!
Josi, jóóó! :lol: :lol: Egyébként nagy félelmem, hogy 1. elmegyek melletted egy szó nélkül, 2. mást szólítok meg helyetted. :lol: Úgyhogy, légyszi, üvölts rám, ha nálad fizetnék, hogy hééé, te vakegééér, ééén vagyoook! Vagy valami hasonlót. Oks? :D (Devcsával egyszer már nagyon megjártam... :mrgreen:)
Szeret a férjed Prágában? Miket csinálnak?
Sokat gondoltam rátok, talisok, nagyon jó buli lehetett!
Tuntun, jobb a fejed?
Ani, jól látom, nincs Elizán pelus? :lol: Én próbálkozom Árminnál, de még nem érzi a dolgokat, de maajd... Múltkor kisgatyában volt egész délután, 6-szor el kellett vele menni a vécére (persze, mert élvezte, hogy ott trónolhat, ahol Hanna és utána leengedheti a vizet), de nem lett eredménye; aztán vacsi közben összepisilt mindent. :? :lol: Tegnap is szólt, de már utólag. Fő a türelem... :lol:

been
 
 


Josi, hogy hívják a szülésznő szomszédotokat? 8)

been
 
 


sziasztok

De,van rajta pelus,néha engedi levenni,de vissza kell adnom rá,mielött...nem baj,hisz még csak szeptemberben lesz 2,nem erőltetem,Kristóf már 2.5 éves volt,mikor elhagyta. Eliza meg nem tudja lepisilni a fát,hogy ezzel meghozzam a kedvét,nála majd mást találok ki...
Én tegnap nagyon jól éreztem magam. dadomiékat és rékababáékat ugye már ismertem,és végre nmegismertem yuyuékat és tuntunékat is :lol:
És nagyon örülök neki,hogy ilyen jó,aranyos,és teljesen természetes embereket mondhatok ismerősömnek,barátomnak,megtiszteltetés,komolyan mondom. Este még beszéltem Tündiékkel,mikor hazaértek,meg találkoztam még Timiékkel,erre jártak-Réka aludt a kocsiban,különben beráncigáltam volna őket :lol: :lol:
Timi,mégegyszer köszönünk szépen mindent!!!!!
Teszem majd én is a képeket,ok??
enahma,a szülésznő nekem is ismerős,de nevet én sem tudok,bocsi!!!!
devcsa,neked megy a drukk ezerrel!!!!
josi,halli,kemény csajszi vagy. Azért pihenj is néha!!!!Én sajna ritkán járok a paksi tescoba,de majd figyellek azért,ok?
Lányokkal ki lesz nyáron??Nagymama???
Emma,kész lett a tetőtér???
Na,megyek,Eliza feneke hogyismondjam,szóval,szagos...utána feltöltöm a képeket.
Vendég
 


tuntun,még neked akartam:Kristóf nem szokott félmeztelen lenni,de mivel tegnap így voltak Ricsivel,itthon is le kellett vennem róla a pólót :lol: 8)
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Vendég
 


és most lesz ami lesz alapon felteszek 3 képet,mikor az ovisok itt voltak nálunk... Kép
Kép
Kép
Vendég
 


és még 1 ráadás:
Kép
Vendég
 


huhh Csajok! nagyon jó képek :D
én is irigy lettem... bár én amúgy sem tudtam volna menni :(
ennyi gyerek egy kupacban :)
kíváncsi vagyok mindenkire,de sajna nekünk messze vagytok :?

na mindegy... marad a bnet :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


m.mesi Majd én meglátogatlak, úgy is sűrűn vagyok Pesten :lol: :lol: :lol:

Nagyon jók a képek ! És látom cserianiéknál komoly kis játszótér van. :D
Vendég
 


Ok Devcsa! Gyere csak :D de komolyan szívesen látlak :)
és persze Mindenki mást is :D
igaz...a közelben asszem csak Tuntun lakik,de ha erre jártok Többiek! gyertek csak el nyugodtan :D

Devcsa téged meg szavadon foglak :wink:
Miért jársz sűrűn pestre??

Tuntun!
a lábad hogy van???

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Budapesti Műegyetemre járok,holnap is megyek vizsgázni.
Vendég
 


Sziasztok!

A képek alapján nagyon jó lehetett a buli, látszik, hogy a gyerkőcök mennyire élvezték! 8)

Devcsa: hűha, nagyon komolyan hangzanak ezek a tárgyak, nekem elképzelésem sincs, mit takarhatnak... :oops: És mi leszel, ha nagy leszel? :lol:

Josi: Prága: az biztos szép hely! Nekem barátnőm dolgozott kint Brno-ban, voltunk nála látogatóban, nekem nagyon bejött Csehország! És férjed mit csinál kint?

Mesi, Tuntun: ti honnan írtok? Mert ha jól értem, nem Tolna megyéből. Itt szültetek a kórházban?

Enahma: nekem is totál ellenszenves Répásy, ettől akkor sem tudok elvonatkoztatni, ha szakmailag ok is. Még most is előttem van, hogy előadja magát, mintha ő lenne az atyaúristen, közben meg lenn van a slicce...

Ma nagyon pozitívat csalódtam a szekszárdi SZTK-ban (bár gondolom, a többi beteg ezt épp ellenkezőleg gondolja...): vérvételre mentem és 38-as volt a sorszámom. Mellettem ült egy kismama, szintén magas sorszámmal, de az egyik ott dolgozó ismerőse volt, és őt behívták külön. De volt olyan rendes, hogy szólt, hogy vár kinn még egy kismama, így engem is behívtak, sőt, bent is előre vettek. Annyira jól esett!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: