[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Annus,
Én is drukkolok ezerrel. Minden rendben lesz. De izgi!!!!
Várjuk a fejleményeket.

Alziza,
Sajnálom a gyerkőcödet. Szörnyű dolog az allergia, de szerencsére vannak már jó szerek rá.

Wruska,
Nagyon édi Oli, mint mindig.

A jó idő minket is kiűzött a szabadba. Azért nem jöttem mostanában.
Mi jól megvagyunk, amennyit tudunk kint vagyunk az erkélyen, vagy lent sétálunk, vagy Nagyinal vagyunk az udvaron.
Sajnos a tejcsim elkezdett apadni, szerintem 1 hét és vége. Elkezdtem Petrusnak adni az almát, krumplit, ma a sárgarépa jön.
Először kanállal próbáltam, de éppen most nagyon fújja a nyálát, így a kanálból az összes rámjött. Szóal marad a cumisüveg. De nagyon ízlik neki.
Most már 71 cm husszú és 6700 gramm. Olyan pufók arca lett,
hogy csak na.
Most már minden áron ülne. Állandóan emeli a fejét.

Na most már megyek, mert felébredt.

Legyetek jók

Kép
eperke25
 
 


Annus ezt írta fél négy körül: 2 ujjnyi, oxi folyik, 2 perces brutál fájások. Talán estére meglesz.

Kép
wruska
 
 


Éreztem,h jönnöm kell!!!

Kép

Megszületett Borsi Izabel!
2009. április 24.-én 19 óra 11 perckor császárral jött a világra a
3270 grammos és 55 centis csöppség. Smile És sok haja van Smile

Anna és a baba is jólvannak!

A májusiban vannak képek is! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ANNUS
GRATULÁLOK!!!!!

Kép
Vendég
 

 
 

Wruska

Az én dokim Siklósi profsszor volt de neki nagyon sok betege van és nem is nagyon vállal szülést már újaknak.
(mellesleg elég borsos árat kér)
Akit én ajánlottam itt a lányoknak (Annus,Vera,Zsibima)szintén nagyon jó,és egyszerűbb hozzá bejutni.Őt is nyugodt szívvel ajánlom,szült már nála ismerősöm 3× is,és a prof asszisztense a klinikán vele van így tudom milyen.Persze ha a prof kell szívesen,de nyilván jobb olyanhoz menni akinél szülhet is.

Szólj melyik kell és priviben küldöm!


Allergia:
Alexet bejelentettem 4-ére vizsgálatra,mert úgy volt h 5.-én indulnak.Erre kiderült,h 3-án. :shock:
Így le kellett mondani,de mondta a nő,h amúgy sem tudják azokra nézni amikre én gyanakszom!Jó mi?
Akkor?

Végül úgy döntöttem,h először a yamamoto intézetbe viszem.Itt a kéz bioaktív pontjaiból mondják meg,h mire allergiás.
Rosszul emlékeztem amikor azt mondtam,h a barátnőm gyerekeinek vérvételből mondták meg ,h mire allergiásak.Sehol nem tudták,csak itt ebben az intézetben.(pedig a kicsinek még bélbiopsziát is csináltak a kórházban)
Itt aztán mindenre nézik.Pl almán belül mondjuk az összes fajtára.
Fűszerekre is stb.

Alex Németországba azért megy,mert minden évben 1 hétre kimennek egy német gimibe tanulni.(német tagozatos suliba járnak)Elég húzós,de megéri.Bár most kicsit meglepődtem mert 80.000 ft-ba nem fért bele,h ágyneműt adjanak,neki kell vinni :shock:

Annus
remélem hamar hazajöhettek és írsz majd,h milyen volt.
És apám tényleg a bababörze előtt szültél.
(azt mondtad a múltkor nem tudsz majd jönni mert épp szülni fogsz :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Annus, hatalmas gratula. Csodaszép kislány! Igazi manöken alkat az 55 centijével. Mint petra baba. Ő is jó hosszú.

Olivér a tegnapi mérések alapján 8 kiló és 68centi:)Ésmost már látszik, hogy jön a foga. Most 4 óránként szopizik és az éjszakáink is elég jól alakulnak, igaz megemeltem a chamomilla adagját is.
Mi még nem kezdtünk el kóstolgatni, egyenlőre csak anyatej, még egy hónapig. Tegnap átültünk a sportkocsiba is, de csak döntve.

Kép
wruska
 
 


Annus

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Annus!

Gratulálok a pici születéséhez!
Minden jót kívánok és persze sok tejcsit! Majd várjuk a fejleményeket és persze sok-sok képet is!

Alziza!
Úgy alakult, hogy sajna nem tudunk kimenni börzére...... :(
Pedig nagyon mentem volna.......

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Annus!
Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok Izának és az egész családnak! Várjunk vissza, remélem mielőbb otthon lesztek!

Wruska!
Nem semmi, milyen nagy baba Olivér! Csabi két hete volt 8600 g. Bár így is nagyon kis husika és nagyon jó az étvágya, de annyit mozog, hogy szerintem minden kalóriát feldolgoz.

tücsökbogár
 
 


Látom mindenki levegőzik. Nálunk nagyon utálatos szél fúj, úgyhogy dobok pár képet amíg alszik a Nyuszikám.

Nem kapok kaját, úgyhogy kénytelen vagyok a sapimadzaggal beérni:
Kép

Kiütöttem magam:
Kép

Huncutka vagyok:
Kép

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!


Ezer bocs h eddig nem jöttem
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Először is nagy GRATULA Annusnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az az igazság h nagyon sűrű volt a program...úgy kezdődött h Krizsike 4 éves lett :wink: ,aztán szarakodott a net meg a gép is :x
aztán sulibeíráts Márknak....mivel ilyen jó az idő mi egész nap kint az udvaron :wink: ..aztán meg hétfőtől-csütig Hajdúszoboszlón voltunk aopával kettesben :oops: ..tegnap meg Márk névnapja...Ja tényleg a másik Márknak is Boldog Névnapot Vera!!!!!! :wink:

Olika már ezerrel csak jár,szalad :wink:

A napokban teszek fel képeket!

Mindenkinek pusza és ígérem a napokban jelentkezem bővebben!!!

Ja még valami.....Alziza!

Én is a 3.babával voltam/vok a legaggódósabb :wink:

Alexot nagyon sajnáltam..remélem már minden OK!És a mirigyduzzadás sztem is normális de ha úgy gondolod vetess egy pillantást a dokival rá inkább.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Alziza: mindkettő doki nevét elérhetőségét meg tudnád adni (mármint, hogy melyik kórház, vagy ilyesmi)? Aztán majd barátnőm eldönti akar e élni vele, természetesen, amit elmondtál ,azt is megírom neki.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok csajok!

Én is bocsi,hogy nem jövök,de Áron szinte minden percemet leköti!
Amint tudok jövök és mesélek!

Annus miatt jöttem és mit látok?????????????????
Kirázott a hideg!
Drága Annus! Hát ez is eljött látod?
Nem rég még nekük gyártottad a tábláztot!
Haalmas gratula nektek és sok tejcsit kívánok!

Babásoknak tovbbi kitartást!

Pussz mindenkinek!

Sziastok

Az én kis krapekom

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Nagyon gratulálok Annusnak! Most már Ő is elmondhatja magáról, hogy ennyi küzdelem után, de végre ANYA lett!
Sok Boldogságot kívánok!
merszi
 
 


Ibm!
Kisfiad nagyon jóképű gyerkőc!

A mai uh-n a doktorbácsi 1db 5mm-es petezsákocskát talált a pocakomban. :lol: :lol: :lol: Jövő csütörtökön mehetünk legközelebb, addigra már dobognia kell a kis szívecskéjének. Nagyon remélem, hogy pöttömke szeretne velünk maradni és Csabikám tesókája lenni.

tücsökbogár
 
 


Tücsökbogár
Micsoda hírek! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csabika nagyon tündéri gyerkőc! :D

Ibm
Tündéri a kiskrapekod! :D

Annusról esetleg tudtok valamit?

Ma megvolt a vérvétel,voltam belgyógyászaton is,és megnézték a vesémet is... Sajnos mindkét vesém tele van kicsi kövekkel... a doki azt mondta,itt még nincs teendő,elvileg a sok folyadéktól távozniuk kell. Gát reméljük,hogy így lesz....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszönöm szépen lányok,nekem is tetszik! :wink:

Tücsökbogár! Aszta! Nagyon örülök a jó hírnek és nagyon-nagyon drukkolok nektek!

Dy! Remélem megoldódik a vesekő probléma.
További boldog pocakosodást neked is!


Annusról én nem tudok semmit!

jó éjt

Kép


Kép
ibm
 
 


Tücsi: hát ez fantasztikus! Jajj, nagyon szorítok nektek! És ki ne szeretne Csabesz kistesója lenni?! :wink: :wink:

Ibm: micsoda nagy fiú már Áron! Lassan udvarolni megy már! :shock:

Dy: remélem minden oké lesz. Hétfőn mész dokihoz, látom. Képek lesznek? Hozzad majd őket, okés?

Merszi:ha szabad ilyet mondanom: nem tudok betelni a családi fotóitokkal. Tüneményesek a fiúk. Látszik, hogy Bátyus hogy oda van Öcsiért. :wink:

Nálunk a fiúk most meccset néznek, nagy az egyetértés apa és fia között. Kisebbség lettem :lol: Sebaj, remélem tovább romlik majd az arány 2 év múlva.

Panni, Alziza, Vera hogy vagytok?

Kép
wruska
 
 


Tücsök!

Annyira gratulálok!!
Az én lombikos barinőm is már 7 hetes és annyira boldog!Neked is ezt kivánom!!!!Szuper!!!! :D :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Délben írtam egy hosszú hozzászólást, de nagyon lassú volt a rendszer nem küldte el, remélem most menni fog:

Tücsi!
Hatalmas gratula nektek, drukkolok, hogy minden rendbenlegyen!!!

Wruska!
Udvarlásról: akár hiszitek akár nem az én fiam 1 évesen nekiállt kokettálni a csinosabb(!!!) hölgyekkel. Egyenlőre mindegy neki, hogy 1 évesről vagy 30-ról van szó. Ma a pogácsáját akarta odaadni a pénztáros kisasszonynak és egyfolytában a szempilláját rebesgette neki. A múltkor ugyanezt csinálta a boltban (ott vevő hölgyekkel).
A fiatal kishölgyeknek meg úgy udvarol, hogy a buksiját odatolja a másik buksijához, hogy az simogassa meg.

Rakok pár képet erről a szívtipróról:
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Köszi lányok, annyira rendesek vagytok! Nagyon boldog vagyok, de néha nagyon félek is. Szerencsére egyre többször érzem úgy, hogy nem lesz, nem lehet semmi baj és akkor aztán vigyorgok mint a tejbetök.

Vera!
Azt hiszem, lesz még bajod a kis Kaszanovával! :wink: :wink: :wink: Bár annál nagyobb bajotok sose legyen, hogy légycsapóval kell elhajtani a csajokat a fiad mellől!

Egyébként már Csabi is válogat. Ő is csak a szép kislányokat nézi az orvosi rendelőben, a kevésbé helyes csajokról tudomást sem vesz, hiába integetnek neki. Nagyfiamnak megvan a 6. fogacskája és a rágcsálásból és a nyálcsorgatásból ítélve nem adja fel, és további fogacskákkal akar megküzdeni a közeljövőben.
Nagyon rendes gyerek, mert elfogadja, hogy anya kevesebbet emelgeti, bár azt elvárja, hogy mindig szem előtt legyek. Úgy mászik előre, mintha halaszthatatlan dolga lenne, egy darab papírral bárhova el lehet csalogatni. Gyönyörűen, egyenes háttal üldögél, és annyira örül magának, hogy megtapsolja magát ha valami sikerül neki. Egyszerűen zabálnivaló egy kölök.

Mindenkinek szép hosszú hétvégét kívánok!

tücsökbogár
 
 


sziasztok!
tudom, régen voltam, de most láttam a májusi topicban, hogy Annus Izája megszületett!!!
Gratulálok én is !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a családotok születéséhez!!

velünk minden oké eddig. HÉtfőn voltunk uh-n, már 30cm kürüli kicsi Zsigi (Zsigmond egyelőre a befutó nevünk), és már 675g a becsült súlya. Sajna nem nagyon mutatta a pofikáját, csak néhány részletét láttuk rendesen. de a lényeg, hogy jól van, fickándozik ezerrel!! már egész komolyakat rúg!! :wink:

puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!!

Már itthon,kedden jöhettünk haza mert Iza besárgult,amúgy már hétfőn jöttünk volna.Tegnap meg nem ment a babanat!
A történet a blogomban!!!

Köszi a drukkot és a gratulációt is!
Tejci van,Iza szopizik...bár néha bénázunk mé :wink:
Amúgy jól vagyok!Képek még iwiwen,de mindjárt kicsinyítek és dobok ide is párat!

annus11
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


Sziasztok

Annus
Szépek vagytok! :lol:

Tücsökbogár
Halk Gratula és Kép Kép Kép
És nagyon jók a képek!

Vera
Márk nagyon édi!

Ibm
Mekkora nagyfiú már!Nagyon megy az idő!

Wruska
Mindjárt írom a privit.

Panny
Nálatok mi újság?
Hova mentek nyaralni?
Én most találtam egy szuper helyet,mi ide ha minden igaz.Nézd meg,szerintem a fiúknak is tetszene.



http://www.lellepark.com
Vendég
 


Elküldtem véletlenül.

Ez a hetem rohanás.Alex vasárnap megy a táborba,még vennem kell egy pár dolgot.


Ideges is vagyok,mert biztosan emlékeztek írtam,h a barátnőmék visszamentek Amerikába.Dél-Karolinában vannak ahol most az a nagy erdőtűz van.A gyerekek már a múlthéten nem mentek suliba mert bezárt,a nyakukon ez az influenza is,ráadásul a kicsi most volt kórházban (azt mondták gyomorvírus,akkor még nem volt szó influenzáról),amikor beszéltünk pár napja akkor a két nagy is lázas volt,most pedig 2 napja nem tudom felhívni őket és vissza sem hívnak!
Nagyon izgulok,nehogy valami baj legyen velük!
Vendég
 


Tücsi!

Gyönyörű és egyben huncut a fiad tekintete! Kívánom, hogy legyen egy ui. játszópajtása, aki nem más mint a kistesó... :-))


Annus!

Csak úgy sugárzol akár milyen fáradt is vagy. Nagyon szépek a képek rólatok! Bizony a kis Iza is egy igazi! hajas baba lett!

Ibm!
Áron baba is gyönyörű fiú lett! Igazi kis vagány!

Vera!

Neked is csak azt írhatom, Márk igazi kis legény lett! Már udvarol? Gondolom elolvadnak tőle?!

Alziza!

Megétrem az aggodalmad! Én is ahányszor elutazik a fiam a tánccsoporttal mindig halálra aggódom magam!

Rólunk:
Az én kicsi fiam, hűen a nevéhez ma még csak jóformán aludt :wink: Síri csend van ... mintha egyedül lennék itthon :wink: Még mindig nagyon nyugis baba. Talán 2* ha kiengedte a hangját, mert fáradt volt. Kíváncsi vagyok a fogzás majd mennyire zökkenti ki. Már nyálzunk és tömjük a kezünket. Remélem azért még később akar csak magának fogakat... :lol: Továbbra is csak szopik és már produkált egy 7,5 órás éjszakai alvást! Ez utóbbi azért még alakulóban. Kb 2* azért szopizik éjjel is. Jaaa és be nem áll a szája!!! Éppen olyan lesz mint a bátyus, majd úgy kell "lelőni", hogy mi is végre megszólalhassunk! :roll: :? :P
És most jöjjön a meztelen valóság :lol: :lol: :lol: :
Kép
merszi
 
 


Annus

Iza nagyon gyönyörűséges kislány,és szerintem tiszta apukája! :lol:

Elolvastam a blogodban a szülés történetedet,nem semmi,hogy hogy megszenvedtél,de amint látni is lehet,és írtad is :MEGÉRTE!!!! :wink: :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Tücsi!
Most olvastam!
Gratulálok!!!!Biztos minden rendben lesz!!!!!Annyira jó!!!!

annus11
 
 


Ibm
írtam neked is privit
Vendég
 



Jaj de regen nem jartam erre! :oops:

Annus - nagyon nagy gratual Iza babahoz. :D :D :D Meglestem a kepeket, nagyon gyonyoruseges csoppseg. Elvezd ki minden percet, mert olyan gyorsan rohan az ido... :roll:
Latszik a parodon is, hogy milyen boldog! :lol:

Anita!!!! Most latom nalatok is nagyon jo hirek vannak. :D :D :D Annyira orulok nektek es nagyon szoritok, hogy minden rendben legyen. Csabi manorol is nagyon jok a kepek, edes kiskrapek. :wink: Es milyen jo lesz, ha lesz kistesoja?
Szurik? Kapod mar? Es ugy egyebkent is hogy vagy?

Tobbi babak is nagyon szepsegesek! :lol: :lol: :lol: Nagyon szeretem, amikor jovo es tele van az oldal babafotokkal. 8)

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni

[quote]N írta:agyon szeretem, amikor jovo es tele van az oldal babafotokkal.


Mi is! :lol: :wink:
Úgyhogy várjuk Andrew-babáról is a képeket :lol:



Valamiért imádja ezt a vacak szemüvegkeretet amiben műanyag lencse van és nem igazi.1000 éve anyám kapta valahonnan és már alex is ezzel játszott mikor kicsi volt :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 21:02-kor.
Vendég
 


Minden édesanyának, azoknak is, akik már lelkükben azok, de még nem tartják kezükben a csöppségüket, nagyon boldog Anyák napját kívánok!

Csorba Piroska: Mesélj rólam

Mesélj anya,

milyen voltam,

amikor még kicsi voltam?

Az öledbe hogyan bújtam,

és tehozzád hogyan szóltam

amikor nem volt beszédem?

Honnan tudtad mit kívánok?

Megmutattam a kezemmel?


Mesélj rólam,

Hogy szerettél?

Engem is karodba vettél?

Meleg tejeddel etettél,

akárcsak a testvéremet?

Gyönyörködtél akkor bennem,

úgy neveztél: kicsi lelkem?


És amikor

még nem voltam,

a hasadban rugdalóztam,

tudtad-e, hogy milyen leszek,

milyen szépen énekelek?

Sejtetted, hogy kislány (fiú) leszek?


Mesélj anya!

Mesélj rólam.

milyen lettem, amikor már

megszülettem?

Sokat sírtam, vagy nevettem?

Tényleg nem volt egy fogam sem?

- Ha én nem lettem volna,

akkor is szerettél volna?



Itt meg is hallgathatjátok, de vigyázat, bőgés veszélye áll fenn :lol:
http://egyszervolt.hu/db/work.php?work_ ... selj-rolam

Kép
wruska
 
 


Azt hiszem én ma egész nap sírni fogok...mindenhol olyan szép versikéket olvasok anyák napja akalmából :oops: :lol:

Nektek is boldog anyák napját kíván Iza baba!!!!

annus11
 
 


Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


Wruska!
Jól megríkattál! Azt hiszem, hogy bármelyikünknek, akik ezen az oldalon vagyunk különösen fontos ez a nap, hiszen semmire sem vágytunk jobban, mint arra, hogy anyák lehessünk. Kívánom, hogy mindenkinek ilyen szép legyen minden hétköznapja, hiszen a csöppségünk egyetlen mosolya is elég ahhoz, hogy a mennyekben érezzük magunkat.

Annus!
Hová tetted a pocakodat? Nem semmi hogy ilyen gyorsan eltűnt. Iza tündéri kislány!

Alziza!
:lol: :lol: :lol:

Hajni!
Örülök hogy jössz. Tényleg dobhatnál képet a nagyfiadról.
Köszönöm jól vagyok, és nagyon kíváncsian várom a csütörtököt, akkor mehetünk szívhangot hallgatni. Igen, már bököm magam már egy hónapja, mert a hormonkezelés alatt is kellett. Neked végig csak egy szuri volt? Nekem azt mondta a doki, hogy a 12. hét után kettőt kell majd kapnom.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok

Hát Wruska megelőzött. :lol:
Szép vers!

Ha nem baj én is bemásolom amit szerettem volna.

HÁLAADÁS

Köszönöm Istenem az édesanyámat!
Amíg ő véd engem nem ér semmi bánat!
Körülvesz virrasztó áldó szeretettel,
Értem éjjel-nappal fáradni nem restell.
Áldott teste, lelke csak érettem fárad,
Köszönöm, Istenem az édesanyámat.

Köszönöm a lelkét, melyből reggel, este
imádság száll Hozzád, gyermekéért esdve,
Köszönöm a szívét, mely csak értem dobban
itt e földön senki sem szerethet jobban! -
Köszönöm a szemét, melyből jóság árad,
Istenem, köszönöm az édesanyámat.

Te tudod, Istenem - milyen sok az árva,
Aki oltalmadat, vigaszodat várja.
Leborulva kérlek: gondod legyen rájuk,
Hiszen szegényeknek nincsen édesanyjuk!
Vigasztald meg őket áldó kegyelmeddel,
Nagy-nagy bánatukat takard el, temesd el!

Áldd meg édesanyám járását-kelését,
Áldd meg könnyhullását, áldd meg szenvedését!
Áldd meg imádságát, melyben el nem fárad,
Áldd meg két kezeddel az Édesanyámat!

Halld meg jó Istenem, legbuzgóbb imámat:
Köszönöm, köszönöm az ÉDESANYÁMAT!!!
Dsida Jenő


Annus
Iza szép baba!Nagyon édi! :lol:


Alex ma elindult a táborba :cry:
Izgulok nagyon,h minden jó legyen és jól érezze magát.
Esküszöm én kezdtem hülyén érezni magamat amíg várakoztunk.
Tuddom,h én aggódós vagyok,de képzeljétek volt olyan aki csak odahozta a gyereket és meg sem várta amíg elindultak,hanem otthagyta.Ez azért gáz nem?
Tudom,h 12-14 évesekről van szó,de azért mégis.
Vendég
 


BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDENKINEK!


Anyukámat meglepem,
de kicsi a tenyerem
Nem fér bele annyi virág
amennyire szeretem.
Kis kezemmel mit adhatok?
csak az egész világot;
vagy tán, ami ennél is több,
e néhány szál virágot.


Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


sziasztok!

Minden rendben volt a mai uh. Manócska ülőmagassága:5,7 cm. Rendkívül mozgékony,és mosolygós gyerek.... :D :D
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ez nagyon jó hír Dy. Szépen növöget a csöppséged. És már a 12. hét! :shock:

Többi kismamánk hogy van, merre van?

Anyucik?! Merre vagytok?

Kép
wruska
 
 


Dy

nagyon jó ez a kép!

Zalán mai dumája:
Megmostam,kivasaltam a hajam,jövök ki erre ő:Anya,milyen jó a hajad.
Mondom:köszi
Erre ő:Na,jó pasi vagyok? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Alziza :lol: :lol: :lol: Szenzációs a kispasi!

Dy!
Gratulálok! Én is szeretnék már ilyen uh fotót!!!!

Nálam most a változatosság kedvéért gennyet találtak a vizeletemben. Antibiotikumot kell szednem és hogy őszinte legyek nem vagyok túlságosan nyugodt. Remélem nem lesz semmi baj és holnap után hallhatjuk végre a kicsi szívecskéjének a kalimpálását.

tücsökbogár
 
 


Tücsökbogár

Nagyon drukkolok neked!
Nagyon megérdemled ezt a babát! Kép
Vendég
 


Tücsi!
Minden rendben lesz!!!Nyugi!Ha nem szednél abot akkor lenne nagyobb baj!!!

Alziza!
Haláli!!!!Tényleg jó pasi :lol: Még úgyis válogatok Izának...feltettelek a listára :lol:

Dy!
Gratula a 12.héthez!!!Príma sztárfotó!!!Innentől már gyorsabban pörögnek a hetek! :wink:

annus11
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat!!

Tücsökbogár
ne aggódj, minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!

Alziza
haláli gyerkőcöd van...... :lol: :lol:

Lányok,én ma nagyon furcsa dolgot észleltem odabent..... 4* is.
Azt érzetem,mintha ici-pici kis buborékok pukkantak volna el a hasfalamon,de belülről. Szerintetek is Manócska mocorgott? Ja,és először délelőtt éreztem, meg most nemrég. Amikor odatettem a kezem a hasamra,akkor ismétlődtek meg a "buborékok".

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 



Tegnapról képek!
Hogy alszunk a mózesben,illetve beájulva büfi után :lol:
Kép Kép

annus11
 
 


Tucsi - igen, nekem csak egy kellett a hatodik hettol. 5000 UV dozis, lehet, hogy neked csak mas az adagolasban adjak. Nyugi nem lesz gond, biztosan nagyon odafigyelnek rad az orvosok is. :D (Legalabbis nagyon ajanlom nekik, kulonben velunk gyulik meg a bajuk :evil: )

Dy - igen!!! Az mar biztosan a babo. Nekem is igy kezdodott eleg koran es sokaig ereztem 'csak' buborekokat, mozogni rendesen csak a 20. het korul kezdett el. Marmint akkor kezdem erezni, mert az uh szerint mozgott o elotte is. :lol:

Annus - nagyon jo kepek! :D

En is hoztam:
Igy pihenunk a kertben - Andrew alszik, anyuci kavezik es magazint olvas. Szep az elet! :lol:
Kép
Ezt anyostol kapta - egy eves gyerekre valo :roll: de nem kapott kisebbet es bitos akart lenni, hogy a jo csapatnak szurkol ma este.
Kép

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Annus
OK!A korkülönbség ideális! :wink: :lol:
Szép baba Iza!

Hajni
Andrew is szép,nagyon édi :lol:

Dy
Elképzelhető,bár elég korai,de hallottam már ilyet :lol:


Többiek??????
Most pedig aztán nincs jó idő.
Hol vagytok?
Vendég
 


Csajok!

köszi a biztatást! Ja, ma is éreztem..... :lol: :lol:

Annus
Iza egy drága...... :D

Hajnski
Andrew is nagyon cuki! És az a focista mez...... :lol:

első pocakfotóm:
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: