[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2004. őszi kisbabák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Csajok Kép

Köszi az ötleteket.
Nagyon aranyosak vagytok, majd még rágódom egy picit. Nehéz eset az uram Kép, mert ami kell neki azonnal megveszi (lásd könyv, CD, DVD). Kézi készítéshez bénus vagyok meg már nincs is időm rá. Csirkesz nagyon aranyos ez a piknik dolog Kép
Macsek Kép a vacsi nálunk is fekszik minden alkalommal (bár most a kilóim miatt valami vega étterem kellene).

Macsek Kép
1. Én még szedek Elevitet. Sokféle vélemény van, hogy nagy lesz tőle a baba meg társai. Mindenesetre én úgy döntöttem, mivel évek óta egyébként is szedem a Centrumot, ezért nem pont a baba alatt fogom abbahagyni. Télen napi egy, tavasztól őszig 2-3 naponta 1. Szóval Elevitet már kétnaponta, de azért szedem. megnyugtatja a lelkemet.

Keddi előadás. Az orvos szakmai tudásában nem kételkedem, hiszen itt most nem is erről van szó. Szerintem is elég ciki helyzet volt, amikor "az a fiú" felszólalt, mert az a fiú az én férjem. Húú, nagyon haragudtam rá, amit egy kicsit később ő is beismert, hogy talán nem volt kellően tisztelettudó és tőlem kért bocsánatot, ha kellemetlen helyzetbe hozott, de annyira idegesítette az előadás mód és az, hogy a pszichológiáról semmi szó nem esett. Kb. 15-ször mondta nekem menet közben, hogy menjünk a fenébe, mert nagyon lassú, körülményes az előadás és itt semmiről nem lesz szó és már 7 óra van és még csak az AFP-nél tartunk, és minek beszélni fél órát az első pisilős tesztről, amikor itt már mindenki pocakos stb.
Ezekben tök igaza volt, csak én olyan voltam, mint egy borzalmasan rossz film esetén a moziban, hogy végigszenvedem, hátha jobb lesz.
Szóval, nálunk volt egy kis nézeteltérés az előadás után, mert mondtam nekem ciki, hogy így megkritizálta az előadást, de ő úgy érezte, hogy ő nem kritizált semmit, ha szerinte elég érett felnőtt a doki, akkor semmiféle sértődés nem lehet ebből, mert ő feltett egy tiszta kérdést, hogy a pszichológiáról lesz-e szó a doki meg válaszolt, hogy nem tudja mire számított, de ha nem erre, akkor más értelemben nem lesz szó és nem kötelező itt lenni Kép
Na, lényeg a lényeg, párocskám az igazság harcosa és ami a szívén az a száján, és soha nem érti, hogy ezt más emberek esetleg nem tudják érzelmileg feldolgozni.
Egyébként meddig tartott még utána és volt valami érdekesség?
Még egy dolog (bár választott orvosom és szülésznőm is van), remélem a sors nem hoz össze a dokival szülésnél, mert biztos megjegyezte az arcunkat Kép Kép Kép Kép

Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


EditKép
A Vabi Sabi egy nagyon jó vega étterem. Szerintem oda elviheted az embert. Vagy menjetek el a Bem rakpartra szusit enni, mert ott van vega szusi is.

A kilókkal meg ne törődj. Nekem a védőnőm mondta, hogy Ő 16 kilót szedett fel a terhesség alatt, de a kórházból már csak plussz 6-al jött ki. Azt mondta, hogy ne törődjek vele ha hízom, majd leadom, mert ez alkati kérdés. Végre egy rendes védőnőKépKépKép

AndiKép
Gratulálok a kis Lilihez!!!!

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok,

Köszi a gartulákat, aranyosak vagytok. Azt nem értem, hogy hosszt miért nem mért a doki (én meg a nagy izgalomban elfejtettem rákérdezni).

Ma megleptem magam egy farmerrucival, a La Halle-ban vettem, mert kivolt írva, hogy tavaszi vásár, 50%, meg ilyenek. Persze ez a ruha pont nem volt leárazva, de nagyon megtetszett, és ezt a párom is látta rajtam. 7500 Ft volt, nagyon jó a szabása, nem pocakosan is lehet majd hordani később.

Hatalmasat sétáltunk a 8 évessel (illetve ő rollerezett), mi meg csak mentünk utána - úgyhogy most NAGYON elfáradtam, így eszem valamit, veszek egy jó fürdőt, és rejtvényt fogok fejteni (közben pedig elalszom).

Sziasztok, vigyázzatok magatokra!!!

Andi
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kriszti: jajj, dehogy gondolom en hogy bantani akarjatok Catet, csak valljuk be, fekve keves dolgot lehet csinalni, es azokat is baromi hamar meg lehet unni, szal en nem irigylem. De a lenyeg, hogy a babak jol legyenekKép

En ma voltam uh-n, minden ok, mehlepeny elol, ezert nem erzem a mozgasatKép, jelenleg a feneken ucsorogKép Ja es doki szerint talan kisfiu....de mivel kb 2 perc volt az egesz uh, nem hiszem el nekiKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok,
én is csak most látom, hogy a korábbi TAndi helyett Trompipi-ként szerepelek... Hogy lehetnék megint TAndi?
Andi
Vendég
 


Andi!

Törölnöd kell a mostani azonosítódat, és újat csinálni TAndiként, ha még nincs ilyen (a törlés azért kell, mert az újhoz kérni fogja az e-mail címedet). Ha TAndiként nem hagy már, akkor az azt jelenti, hogy már van, és akkor kell egy egyedi mást csinálni.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Macsek,
én is Elevitet szedtem, de az én dokim az utolsó kontrollon (a 19 hetesen) azt mondta, hogy ne szedjem tovább, helyette adott valami vas-folsav kapszulát, most azt kell enni napi 2-t. De egyébként ahány orvos, annyi vélemény a vitaminokról, asszem, az a legjobb, ha megkérdezed a sajátodat.Kép

Tényleg, szerintetek a vas szedés előtt nem kellene vérképet néznie? Bár azt hiszem, nem tud túl sok vasat adni, már mindig is vashiányos voltam...

Andi,
az utolsó UH-n én megkérdeztem, azt mondta a doki, hogy ezentúl már nem mérnek hossz-méretet (ülőmagasságot), mert túl nehéz lenne, a 20. héttől a fejátmérő a jellemző a baba fejlődésére, úgyhogy ezentúl majd ezt tudjuk hasonlítgatni. Kép Meg a combcsont-hosszt...
babs
 
 


Nekem kb 20 szem maradt az Elevitből, azt még kétnaponta beveszem.Babs nekem is írt vasat+folsavatKép
Ferro folgammát.Napi 2 szem, én evés után veszem be.
fantikbaba
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat az Elevitről, akkor még szedem tovább, én is így gondoltam, főleg amíg nem jönnek a finom nyári gyümik. Néha amúgy is elfelejtem bevenni, így már nem minden nap szedem, hanem ritkábban. 3 hét múlva megyek dokihoz, akkor majd megkérdezem őt is.

Edit! Kár, hogy az előadáson nem néztem meg a felszólaló fiú melletti kismamát, mert akkor már tudnám ki vagy. Kép Mi nagyon elől ültünk és a másik szélen. Az előadás majdnem 8-ig eltartott, ha jól emlékszem, a végén már az én férjem is dobolt a kezével, hogy menjünk már, mert únta. Tehát a pasik ezek szerint kevés türelemmel vannak megáldva. Kép Kép A doki teljesen összezavarodott lett az akció után és látszott rajta, hogy nem tér magához, volt még egy-két megjegyzése. Amúgy nagy újdonságot továbbra sem mondott. Ami pozitív volt, hogy beszéltünk arról, mit érez a baba, amikor megszületik, miért sírnak. Nem tudom olvastátok-e a Gyöngéd születés c. könyvet, abban van erről szó. Lényeg, hogy a baba, ha megszületik, azért sír, mert fél, mert megijed az új világtól, erős fények, hangzavar, idegen kezek, hirtelen nem hallja a jól megszokott szívdobogást stb. Ezért amikor az anya haásra teszik, mindig megnyugszik egy kicsit, mert újra hallja a mamája szívdobogását, ismerős kezek simogatják. Úgy tűnt, hogy a kórház megpróbálja tényleg gyöngéddé tenni a születés pillanatait. Remélem, azért lesz olyan előadás, ahol több az új infó.

Többiek, máshol milyenek az előkészítők?

Macsek
15+4

Kép

Kép
macsek11
 
 


Megvettem a SOTE-s terhestorna kazettáját.A Baross utcában kapható, ha belenézek elmondom milyenKépTornázni járni nincs időm.
fantikbaba
 
 


Noémi,
nekem is azt írta fel napi 2x1-ben. Tényleg orvostól függ. KépKépKép
Nekem csak azt volt nagyon nehéz megszoknom, hogy este is egyem a bogyót, a reggelit már nem felejtem el az Elevit után, de este még lazán lefekszem nélküle. Mostanában úgy sikerül, hogy az egész lakásban (konyha, nappali, fürdőszoba) szétszórtam a bogyókat, így mielőtt lefekszem, az egyikben csak hasraesek... Ez most működni tűnik...

MÁVosok, nálunk van ilyen előkészítő? Azt hallottam egyszer, hogy valami van, volt már valaki?
babs
 
 


Macsek Kép
Köszi az infot. Azért azt az "egy-két megjegyzést", talán jobb, hogy nem hallottuk, ami volt a távozásunk után.
Senki más nem ment el rajtunk kívül?
Vagy ti vagytok ekkora hősök, vagy mi bírtuk csak ennyire türelmetlenül a dolgot Kép

Egyébként a Gyöngéd születést még nem olvastam, de szeretném.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit,

a vége előtt kb. 20 perccel már szállingóztak az emberek el, és ha nem mozdult volna senki, akkor szerintem 9-ig is beszélt volna a fickó. Kép

Fantikbaba, kíváncsi vagyok mit mondasz a kaziról, hétvégén próbáld ki, jó? Kép Mennyibe került egyébként?

Macsek

Kép

Kép
macsek11
 
 


Sziasztok!

bocs, hogy ideszemtelenkedem a nyáriból, csak Editnek van egy uzenetem Kép

H&M Ausztriában: http://www.hm.com/at_de/hm/store/store_srt.jsp
jobb oldalon tudod a városok szerint kilistázni, hogy hol van uzletuk. Szerintem érdemes elmenni, én itt Finno-ban mindent H&Mben veszek, nagyon jó mnoség és olcsó. Most az oszi-téli cuccok kulönösen jó áron vannak, a mi babáinknak meg úgyis az kell majd Kép
Jó pocakosodást!

Soraya
soraya
 
 


Szia Soraya Kép
Ezer éve Kép De örülök neked Kép
Először is köszi.
Mi újság van veletek?
Hazajöttetek és már vissza is mentetek?
Mennyi ideig tartott a látogatás?
Hogy vagytok?
Mesélj!

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Kicsit drága kazi voltKép 2650 Ft.És vettem egy soft farmer kismama nacit (8450)De ezt később is lehet majd hordani, nem vagyok kismama ruhás tipus, jobban szeretem a nadrágot, pólóval vagy blúzzal.
A tornáról majd beszámolokKép
A MÁV-ban szerdán(vagy kedden) 14-től van torna, sajna én javában dolgozom ekkorKép
fantikbaba
 
 


Edit Kép
Mi szerdán voltunk Bécsben. Mivel céges parti volt, így nem álltam neki kismama szerkókat nézni a különböző boltokban, de Bécsben a Mariahilferstr.én van C&A és H&M is. A WestBahnhoftól úgy 200m-re Kép
Valamikor mi biztosan kiugrunk, hogy megnézzük, mik vannak. Majd beszámolok.

Ja, VKOrsi voltam.... csak még nem szoktam meg az új azonosítót Kép és ezt gépelem be automatikusan.. Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi Kép
Köszi. Majd én is mesélek, ha kijutunk, bár most szombaton egyéb programok miatt megdőlni látszik a tervünk.

Soraya Kép
Közben beleolvastam a nyári topikba, így nagyjából képbe kerültem veled is Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit, Macsek: én filmet láttam a gyöngéd születésről, amin az ezt "kitaláló" orvos vezetett le egy ilyen születést. Egyszerűen hihetetlen élmény volt (akkor még nem voltam babás).... Minden csöndes, halk, nagyon gyenge, szűrt fény, a mama is szép halkan nyögdécselt csak, és a baba sem sírt fel egyszer sem, csak nyöszörgött, dünnyögött. Ahogy megérkezett erre a világra, a doki nagyon sokáig csak simogatta, maszírozta, rárakta a mama combjára. Csak nagyon sokára vágta el a köldökzsinórt, és utána is betette egy kád vízbe, hogy ismerős környezetben legyen. Elképesztő volt, hogy így is lehet... Ami nekem nem tetszett, hogy az anyát szinte teljesen kizárta a szülésből, a doki nyúlt csak a babához, nem tette az anya hasára stb. Ez olyan fura volt, de az biztos, hogy a babának sokkal kisebb sokkot okozott, mint a hagyományos eljárás..
tikobaba
 
 


Edit Kép
nálunk minden ok, fiam lesz nekem is, akirol a 3D sztárfoto a profilomban megtekintheto Kép A gyermek már most nagyon aktiv, néha majd kirúgja az oldalam Kép Amúgy minden ok, remélem nálad is!!
Olvastam az RR videos kérdésed is, én is a SOTE-s kazit vettem meg inkább és klassz! (kicsit régi kiadás ugyan, a néniknek szorös a hónalja Kép)

Cat, Orsi, veletek is képben vagyok, vigyázzatok a krumplikra/mackókra Kép

Pussz
Soraya
soraya
 
 


Soraya Kép
Örülök, hogy minden oké.
Gratula a kis fütyishez Kép
Végre, lesznek fiúk. A környezetemben évek óta csak kislányok születnek.
Megnéztem a fotót, és mondhatom megtévesztésig hasonlít az enyémre Kép
Csak nem ő is a méhlepénybe bújik bele? Mi kb. 10 percig gyűrtük a hasam jobbra-balra, hogy kivegye belőle az arcát Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit Kép
nem, a kis drágám a medencémbe fészkelt be fejjel lefelé. Ami egyben azt is jelenti, hogy a jobb forgóm szinte használhatatlan, a kis csimota nyom valami ideget, sántítva tudok csak menni.. na de ez legyen a legkevesebb Kép
(nálunk eddig csak fiú unoka van, a szuleim szegények reménykedtek. Hát nem jött be Kép Viszont az öröklött ruhákkal jól jártam Kép)
Nevetek van már? Írhatnál mailt, nem akarom a topikotokat szétbombázni, elnézést érte mindenkitol! Kép (bár én aug. 26ra vagyok kiírva, nem lógok annyira ki remélem Kép)

Puszi
Kriszta
soraya
 
 


oké, írok mailt.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Helló Lányok!

Elnézést, hogy ide tolom a képem, én a nyári kisbabákban vagyok elvileg. Láttam, hogy vannak MÁV-os pocakosok is nálatok, csak érdeklődnék, hogy melyik dokinál fogtok szülni.

Aug.23-ra vagyok kiírva (az már majdnem ősz!).

Köszönöm!
Mindenkinek jó pocaknövelést!

Maci
maci2
 
 


Maci

En dr. Tidrenczelnel fogok szulni, de csak szeptember vegen.
Szerintem meg oktober elejen.
Kép

Magi
Vendég
 


Maci,
azt hiszem, innen én vagyok az első MÁVos, szept.1-re vagyok kiírva (1 héttel utánad, Kép épp, hogy őszi baba...) és dr. Harsányi az orvosom.

Edit, Macsek, Bea,
én olvastam mind a két könyvét Leboyer-nek, nekem nagyon tetszett, amit írt (az kicsit kevésbé, ahogyan, kicsit fárasztóak a könyvek). De az alapelv az nagyon tuti. Annyira belelkesedtem, hogy megbeszéltem a dokival, hogy megpróbálunk így szülni, ha minden jól megy, nekünk gyöngéd szülésünk lesz. Kép (Annyival torzítva, hogy Leboyer elvileg nem engedi a CTG használatát se, arra azt mondta a doki, hogy na az azért kell, de a lámpa, csend, első kontakt, az mehet.)

Bea - nekem azért fura nagyon az a film, amit írtál, mert a könyvben pont az a lényeg, hogy nem az orvos vezeti le a szülést, hanem a nő szül. Minél természetesebb a folyamat, annál jobb. És aztán (a könyv szerint) amikor a baba megszületik, azt az időt, amíg a köldökzsinórban teljesen megszűnik az áramlás a mama pociján várja ki a baba, és utána is csak a legrövidebb ideig veszik el, azt megnézni, hogy minden OK-e rajta/vele, aztán visszaadják. Szóval szerintem nem csak a babának, de a mamának is "gyöngédebb" így az egész...
babs
 
 


Lanyok!

Tegnap delutan en is ereztem mar a mozgast, es most megint. De nagyon. Hihetetlen. Kép Kép Kép
Jaj csak a vadlim ne gorcsolne be mindig ejjel.
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Vendég
 


Babs: a filmből egyáltalán nem ez jött át, hanem pont hogy az anya háttérbe szorult.. De a módszer lényege vitathatatlan, ha tényleg lehet így szülni, én is így szeretnék! Kép

Bea
tikobaba
 
 


Sziasztok!
Ma voltam fölülvizsgálaton a többi kismama azt mondta egy hét alatt rengeteget nőtt a hasam.
Három kilót híztam ebből nekem is sok a cici.
80B volt már most 90C.Szépen kerekedik,jó lenne ilyen kerek és feszes maradna de erre nincs esély.Én Ágotával 17 kg-ot híztam de az utolsó két hónapban rengeteg volt a víz.14 kg-mal keveebb voltam szülés után öt nappal.A maradék meg szép lassan lement.De a testem visszarendeződéséhez kellett egy év.Kb. ennyi idő kellett,hogy a derekam újra fetünjön.Én nem tornáztam.Szerinte ez alkat kérdése is.
Szép hétvégét mindenkinek.Üdv.GnéKriszti
gnékriszti
 
 


Cat!
Ovastam mi történt. Nálam is ez van igaz én egy kicsit szerencsésebb voltam mert a 27. héten történt. Pihenjél sokat. A kórházba is be akarnak fektetni?

Hogy van a többi ikres kismama és természetesen a többi egybabás kismama?
Remélem mindenki más jól és aktívan érzi magát, most egy igazán szép időszak jön a számotokra (2. trimeszter) élvezzétek minden pillanatát!

Vali
cvali
 
 


Sziasztok, orvosokkal kapcsolatban írok most. Egy másik topikban olvastam, hogy nem elég, ha a kiskönyvbe a védőnő beírja az általunk említett doki nevét, az orvosnak azt le is kell bélyegeznie. Hallottatok már erről? Valóban így van? Minden esetre a legközelebbi találkakor szólok az orvosomnak, hogy nyomjon be egy pöcsétet. Akkor talán megemlíti, mennyit kér a szülésért.

Üdv,
Andi (aki ma lépett a 19.hétbe)
Vendég
 


Akit érdekelnek baba és mamaruhák, itt nézelődhet: http://aprok-boltja.atw.hu/. Az Erről-arról főtopikban találtam, a topik neve: Aprók boltja. Egyelőre nem tudom, pontosan mi ez, de utánajárok.
Andi
Vendég
 


Sziasztok!
Én is mávos vagyokKépSzeptember 8-ra vagyok kiírva ,a Harsányihoz járok én isKép).Én 5 kg-ot híztam eddig, rendes a védőnénim, azt mondta úgy is elég vékonyka voltam előtte.(most 63 vagyok),a derekam 98.
fantikbaba
 
 


ValiKép
Köszönöm az érdeklődést. Sajnos én még csak ma kezdem a 16. hetet. Kórházba még nem akarnak fektetni, de az AFP után össze akarja az orvosom varrni. Szerintem aztán a vége felé kórház is lesz belőle. Pihenek jó sokat, és kedden megint megnézi, hogy tovább nyílt-e. Számítottam erre, csak nem ilyen korán. Téged már nem tudnak varrni ugye ? Akkor pihenj jó sokat!

AndiKép
Ezek használt ruhák szerintem, amit kimosnak, kivasalnak, és eladnak. Sokan foglalkoznak most ezzel. Bálában megveszik, és rendbeteszik a ruhákat.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!
Remélem a rossz idő ellenére kellemesen telt a hétvégétek.Szombat délelelőtt még az udvart rendezgettük,sokat mozogtunk.De délután kezdődött az eső.
Nem tudom mi lesz velem de legszivesebben mindig ennék.Pedig nem vagyok nagy evő.Mi lesz velem ha már most soket hízok?Még hol van a kritikus 24-32.hét.Állítólag akkor jön a legtöbb plusz kiló.
Nektek mennyi idő alatt lett kész az AFP eredménye?Itthon kell tartózkodnom mert a védőnő megigérte,hogy elhozza.Gondolom a kötelező látogatást is letudja.
Napról napra nő a hasam.Szemmel látható módon.Még jók a ruháim de nem sokáig.A barátnőim olyan nadrágot varrattak maguknak,hogy medencecsontig normál anyag(amilyet szeretne az ember)onnan fel pamut.Az sokáig tud nyúlni és állítólag nagyon kényelmes.
Kb.a köldökig ér fel.
Kellemes szép napot mindenkinek.
GnéKriszti
gnékriszti
 
 


Sziasztok!

Örülök a jó eredményeknek és irigy vagyok azokra akik már érzik a rugdalózásokat. Kép Nagyon várom már, hogy én is érezzem!

Hallott valaki arról, hogy május után felemelik a családit és a szülési támogatás is több lesz? Az egyik kollégám mondta, hogy hallott valami ilyesmit - de lehet, hogy félreértett valamit.

Mindenkinek szép napot kívánok. Remélem lesz köztünk olyan aki láthatja ma a napocskát.

Puszi

Bibi
15+6 Kép
bibi
 
 


Bibi!
Konkrétumot senki nem mondott,csak tervek!Tervezik,hogy 6 éves korig több családit kellene adni.De azon sem csodálkoznék ha ez az igéret a választásoknak szólna.
Ha ez valóban bekövetkezne nagyobb hírverést kapnia.
Legalább is én így gondolom.
GnéKriszti
gnékriszti
 
 


Sziasztok!

Pénteken nem voltma, és volt is mit visszaolvasgatnom. Kép

Pénteken voltam a védőnéninél. A mérlege szerint 1 kg 300 gr-mal vagyok kevesebb, mint az első alkalommal. A védőnéninél kb. 20 mp-ig meg is hallgathattam a picúr szívét. Mivel nem várt senki, így nem értem miért nem hallgatthattuk tovább. Kép
Szombaton voltunk UH-on, de az sem túl jól sült el. A dokinéni mindent rendben talált, de sajna kevés, és azt sem túl jó képeket mentett ki nekünk. Gyorsan végzett velünk. Lehet, hogy azért mert csúszásban volt. Mivel készült videó is remélem az jó lett. Megnézni nem tudjuk, majd csak a szülőknél 3 hét múlva.

Bibi!
Ne irigykedj. Én is csak most érzem a picúrt, de a rúgásai most is még gyengécskék, pedig már betöltöttem a 18. hetet.

Kriszti!
Nekem 2 hét alatt készült el az AFP. A hepatitiszem viszont még nem.

Moszi (18+4)

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek jól telt a hétvégéje! Én sajnos kicsit náthás lettem, remélem, hamar kiheverem!

Babs, tök jó, hogy megpróbáljátok a gyöngéd születést, kívánom, hogy minden úgy sikerüljön majd, ahogy eltervezitek.

Andi-Trompipi, nekem nem csak a védőnő, hanem a doki is ír a kiskönyvembe, így belekerül az ő pecsétje is.

Hétvégén megmértem magam anyuéknál és elvileg 2kg-ot híztam az induló súlyomhoz képest. Még nem vészes, de azért jó lesz vigyázni! Kép

Bárcsak meleg lenne már, reggel majd megfagytam!

Macsek
16+0

Kép

Kép
macsek11
 
 


Sziasztok!

Végre megint jó a gépünk és van netünk is.KépKépKép
Visszaolvasok és utána írok.
linato(18+1)
linato
 
 


Szia Linato!
Örülök,hogy újra köztünk vagy!Hogy vannak a babák?
Írj bőven magatokról,úgy is be kell pótolnod a kényszerpihenődet!
GnéKriszti
gnékriszti
 
 


Nagyjából végig futottam az elmúlt három hét termését.
Múlt hét kedden voltam Afp-n, eredmény jövő hét kedden lesz. Utána csütörtökön kell felhívnom a dokim és ha jól gondolom akkor május 10.-én ha az hétfő megyek uh-ra. Akkor már 20 hetesek leszünk. Babák jól vannak, mocorognak, főleg este, napközben ritkábban. Pocakom az elmúlt héten hatalmasat nőtt, kilóban még csak egynél tartok plusszban, de a lányokkal is a hatodik hónapban kezdtem hízni, akkor viszont rendesen.Kép
Szedek magne b6-ot, néha elevitet is. Már nagyon várom az uh-t.
Zsuzsa, Laura, Bea üdv köztünk. Kép
Ha valakit kihagytam az újak közül elnézést kérek.
linato(18+1)
linato
 
 


<pre>
POCAKOS TÁBLÁZAT
Hányan laknak
Anyuka neve Szülés várható ideje Szülés helye a pocakban?
Áfonya VII.21
Bellana VIII.6 Jávorszky Ödön kórház
Kormi VIII.30 Bajcsy kórház
Babs IX.1 Máv Kórház
Exile IX.eleje
Betti IX.6 Toldi Ferenc kórház
Pocó IX.7
Noémi IX.8 Máv Kórház
Ildikó IX.8 Kiskunhalas két baba
R.Edit IX.11 Szt.Imre Kórház
Patricia IX.12
Beszti IX.15 Máv Kórház
Momo IX.16 Szt.István kóház
Csengo IX.18 Szt.Margit kórház
T.Andi IX.18 Bajcsy kórház
Orsoly IX.18 Sote 2-es Klinika
Alice IX.18 Kútvölgyi kórház
Bea IX.21 Uzsóki Kórház
Kata IX.24 Máv Kórház
Mágika IX.24 Máv Kórház
Csirkesz IX.25 Uzsoki úti kórház
Moszi IX.26 Szt.Imre Kórház
Linato IX.26 Szt.István kóház két baba
G.-né Kriszti IX.30 Mezőtúri kórház
Zsuzsa X.2. Kistarcsa
Krisztinke X.4 Péterfy kórház
Persela X.6 Uzsoki úti kórház
Niki X.11 Szt. Margit kórház
Judy X.12 Kútvölgyi kórház
Macsek X.12 Szt.Imre Kórház
Bibi X.14 Szt.István kóház
Liv X.14 Kútvölgyi kórház
Cateye X.18 Schöpf-Mérei kórház két baba
Motiot X.28 Stuttgart/Németország
Eszter X.28 Sote 1-es Klinika három baba
Szila X.29 Péterfy kórház
Edina Sote 2-es Klinika két baba
Orsi XI.24 Sote 2-es Klinika két baba
Laura </pre>
linato
 
 


Linato!

Én úgy tudom, hogy ikreknél az AFP semmit nem ér, nem ad értékelhető eredményt!!!
De szerintem ezt az ikres mamák megerősíthetik...
UH-nak lesz jelentősége.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti Kép
Én nem tudok olyan esetről, ahol bármi értékelhetőt adott volna az AFP eredménye, van olyan orvos, aki meg sem csináltatja, mert felesleges.

VKOrsi + 2 Kismaczkó
9+5

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy megtaláltalak benneteket!
Mi Maszatkát szeptember 19-re várjuk a II-es klinikán, remélhetőleg egészségesen érkezik. A 19-20 hét környékén vagyok, Maszatka még nem mozgolódik, így kicsit aggódom, remélem nincs baj.

üdv:zsófi
papzso
 
 


MÁV-os lányok!
Köszönöm a jelentkezést. Én Szabó György dokinál szertnék szülni, terveim szerint.
Közületek senki nem jár hozzá?

Maci (Nyári kisbabákból)
maci2
 
 


Zsófi Kép
Mi is IIes női klinikásak vagyunk. Kihez jársz? Örülök, hogy idetaláltál Kép

Linato Kép
Szuper a táblicsku. A legszebb, hogy ilyen nagyon sokan vagyunk Kép

VKOrsi + 2 Kismaczkó
9+5

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Linato!
Szuper a táblázat Kép

Bea
19+1
tikobaba
 
 


Sziasztok!

Nem voltam pár napig, jól beindultatok Kép
Vitaminnal kapcsolatban: ezt már én is olvastam, hogy hajlamosak a nagy méretű babákat a vitaminra kenni. Én első terhességemnél végig szedtem az Elevitet, és a lányom 3150-nel született. Szerintem épp hogy csak jó Kép Egyébként a terhesvitamint addig szokták javasolni, amíg szoptat az ember anyja. Én szedtem is addig rendesen, meg most is szedem november eleje óta ( nem árt ugye fogamzás előtt 1-2 hónappal elkezdeni ).
Súly: hát én az élmezőnybe tartozom az eddigi 5-6 kilómmal Kép Viszont első terhességnél is az 5. hónapra jött fel 5-6 kiló, utána meg már csak 3; így a végére lett 9.5 kiló. Ebben bízom most is, ha már másban nem tudok Kép
AFP. Ugyebár volt egy nagyon trutty AFP eredményem 3 hete ( 3-as MOM ), az ismétlés eredménye 1.8-as MOM, tök normális. Ennnyit az AFP-ről... Meg az infarktusunkról KépKépKép Meg persze az UH is mutatta, hogy minden oké Pocival KépKépKép
Linato! Én a Dél-Pestiben fogok szülni, írd be légyszi! Köszönöm!

Pocó ( 20+6 )

Kép
Kép
pocó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: