[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

MONIC
Gratula. nagyon szépen gyarapszik Danika!

dita75
 
 


Dita,

köszike :lol:
válaszoltam :wink: rövid voltam mert fél kezemben Danika :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok mamik,

Dituli mamika: üdv a mamik között!!! :lol: :lol: nagyon nagyon gratulálok nektek!! és most aztán már csak lightosan mindent!! most már Bogyóka az első és a legfontosabb. de most hogy otthon vagy , nem kitakarítani 2X a lakást minden nap és nem 4 fogásos lakomával várni az embert otthon és a kissrácon sem idegesíteni magad!!! :!: oksa??? :!: vigyázz nagyon magatokra!!

Némóka: Réka baba nagyon édes, szépen nő, gratulálok a szép gyarapodáshoz!

Monic: nektek is gratula a gyarapodáshoz!! patis fenékre kamilla tea ecsetelés vállt be nekem a legjobban és utána sudocrem. lefőzöd a kamillát, miután letakarítottad törlőkendővel , kis pohárból vattával ecsetelgeted rá a kis seggére, többször bemártod ecseteled. nekem még azt ajánlották, h minél többet legyen puccosan, de hát télvíz idején ez persze lehetetlen. de ecsetelés után még pár pillanatig puccosan hagyom, persze nagyon óvatosan, nehogy meglepjen vmi kis csomival! :wink: :lol:
üdv a mérlegfüggő klubban! :oops: bár én leszokóban vagyok, nem mérek már minden alkalommal, csak a felében! 8)

Vikimami: Lackó nagyon édi, nagyon büszke mosolya van, h sikerült felállni!! :lol: hintás kép is nagyon édi! :lol:

Boni: igyekszem nagyon tejcsi ügyben, minden este azon rimánkodom, h még 2 hónapot húzzunk ki!!! ha már betöltöttük az 5. hót, én akkor fogok megnyugodni csak. sajnálom, h fáj a fogica!

Linácska: most tudjátok meg, h fiú v lány lesz?? kivi vagyok!! jöhetnének a lányok a sok fiú után! bár lehet, h Lili után már egy fiúra vágytok? voltam babaruhabörzén és alig voltak fiú ruhák, mintha csak lányok lennének csak!

most hirtelen nem emlékszem többre, h mit akartam írni!

mi jól vagyunk, nem panaszkodom! :roll: tej hol van sok hol épp elég, hol a lefejtet adom oda. ez a tejcsigond nagyon leszív, nagyon ideges és fáradt vagyok. a párom meg későn jön haza, és akkor együtt vagyunk kicsit, és lepihizek a fürcsi előtt, h legyen tejcsi.
ma szegény Nándus nagyon nyügi volt, gondolom a nagy széltől. nem is voltunk kint sétálni, csak a teraszra vittem ki a kocsit és ott helyben tologattam. aludt is így 40 percet, én meg majd megfagytam, h egyhelyben voltam. aki látott biztos hülyének nézett, h helyben rugózgatok.

puszi mindenkinek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Linácska: láttam a másik topikban, h Levitek lesz!! gratulálok!!

Ditulika: elolvastama bejelentést!! szóval 1 évet vártál szegénykém!!de megérte!! remélem Kata fog következni és követi a példádat!!

na megyek én is pancsizok és fekszem, termelek jó sok fincsi tejcsit!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szaisztok!

Moncsi gratulálok DAninak a súlygyaraposához!
én igény szerint szopiztattam...

Cinke helyes

Ditusom remélem ma már jobban...nyugiiiiiiiiiiiiii messze az uh én is sorozattesztelő voltam

Lina éljen lányod hozzáállása

Viki Lackó káoszt csinál mint mi.. nagyon ügyi.. ilyen rágókánk van


fiam telefonnal fényképezve

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Viki, Boni,
Nagyon édesek, és ügyesek a kissrácok! :D

Czinke,
Drukk, hogy kibírjátok tejcivel még a következő 2 hónapot, vagy többet!

Tegnap egész nap kapta Réka a Gripe Watert, és végre este nem voltak szélgörcsei! Ráadásul én csak 2-2,5 ml-t adok csak neki nem 5 ml-t, ahogy az utasításban szerepel.
Monic, Te hogy adod be Danikának? Nekem maradtak itthon még fecskendőim, és abba szívom fel. Viszont az biztos, hogy ez a 2 ml nem férne el egy teáskanálban... :roll:

És a nagy hír: tegnap este elértük a 3 kg-t!!! :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone de jó! grtaulálok a 3 kfg hoz és a GRipp WAter jótékony hatásához! :lol:
Vendég
 


Csibike,
látom a másikba már be sem kukkanatasz :cry: Így nem láthattad, hogy már nekem is van engedélyem ebbe a topicba :wink:

i.kata
 
 


Boni,
Zsigi nagyon cukker! :lol:

i.kata
 
 


Halihó!

Czinkus!

Sajnálom, h ennyit kell küzdeni a tejcsiért. De kérlek ne idegeld magad!!!!!!!! Tudom, h hülyén hangzik, de ennyit nem ér az anyatej.

Boni!
Zsigi nagyon cuki. Kis husi pofi!

Némóka!
Gratula neked és Rékusnak a 3 kg-hoz!! kérünk képeket! Úgy seretem nézegetni!

Boldog hófordulót nektek! Kép
20150601134430
 
 


Nemone,

a Gripe Waterre az van írva, hogy 0,5 ml-t kell adni egy étekzés közben vagy után, az kb egy kávéskanál vagy fél teáskanál. Nem tudom, hogy jól emlékszem-e mert kidobtam a papírját. Meg tudnád nézni, hogy tényleg így van-e? :oops: :oops:
Én teáskanálban adom szoptatás közben, hogy ne ez az íz maradjon meg a kis szájában.
Nálunk is megszűntek a görcsök tőle.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nemone,

érdekes, hogy angolul 5 ml van a hátoldalán. Nem tudom, hogy magyarul miért 0,5-re emlékeztem. :oops: :oops: :oops: Tiszta hülye vagyok, hogy kidobtam a papírját.
De akkor arra is rosszul emlékszem, hogy 1 kávéskanál? Megköszönöm ha meg tudod mondani. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Réka baba boldog hófordulót

Olinak is bár Suska ide nem nagyon jön :cry:

Moncsi nektek is grt a hatáshoz!
Vendég
 


Köszönöm Lányok! :D

Monic,
5 ml-t ír, és arra írja a kávéskanalat. :roll: :? http://www.egeszsegbolt.hu/298-babaapol ... ellen.html
De rákerestem, és egy topicban olvastam, hogy az 5 ml a jó mennyiség, csak rosszul fordították le a használati utasítást.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

értem, nagyon szépen köszönöm. :wink: Annyira örülök, hogy megszűntek a szélgörcsök nálatok és nálunk is.
Ma éjszaka 3 óra 30-kor én ébresztettem Danikát, mert beszélgetett álmában, és izgultam, hogy esetleg éhes. A védőnő azt mondta, hogy ilyenkor hagyjam, csak akkor etessem ha sír. Így át fogja aludni az éjszakát. Csak én annyira aggódtam, hogy éhen veszik a gyerek... :oops:
Rékát szoktátok levegőztetni? Danika nagyon szeret kint lenni, most is kitettem a teraszra egy fél órára, alszik mint a bunda :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nemone,

boldog hófordulót Réka babának!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MOncsi :lol:
Vendég
 


Monic,
Én is akkor etettem! :wink:
Még csak egyszer raktam a nyitott ablakhoz, de szerintem ma is megpróbálom, mert szépen süt a nap.

Viki,
Kérésedre pár mai kép:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


NÉMO
Nagyon édi Réka, én el sem tudom képzelni amikor bömböl a képek alapján mintha 24-ből 24-et aludna! :lol: :lol: :lol:

Boldog hófordulót!

MONIC
Hagyd má aludni azt a csóri gyereket! :wink: :lol:

CSIBI
Köszönöm szépen még egyszer a gratulát!
Hétvége előtt mindig elkezdtem a magne B6-ot szedni, hogy ne húzzam fel magam nagyon. Most is ugyanez a taktika. :wink: Szerencsére jön a jó idő és nem leszünk annyira bezárva a lakásba.

dita75
 
 


Réka nagyon édes Kép

Moncsi!
Azért nem halnak a bébik olyan könnyen éhen. Ha nem reklamál, ne etesd.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem ideje végre ide is bejelentkeznem, így a két hónapos bébikkel :) Végig nézegettem a képeket, és meg kell állapítanom, hogy topikunk babái csodaszépek :)

Ha nem dobtok ki, tennék én is pár képet a büszkeségeimről:


Ádám, és az ő visszafogott vigyora :) :
Kép

Esztibébi, és az ő mindig nyitott szája :) :
Kép

Kép

Kép

Dóri szoptat (egyszerre a két macit, ahogy tőlem látta):
Kép

Ádám dolgozik :)
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ÉVI
Gyönyörűek a babák! Be kell valljam mai napig fent van a kép a last minute pocakodról és az újszülött ikrekről a munkalapon és amíg vártam a vv. eredményére minden nap megcsodáltam a képeket volt hogy többször is, szóval te/ti is segítettetek nekem a megterhesedésben! 8)

Dorcusz is angyalian szép!

És a fuga is irigylésre méltóan tiszta! :lol: :lol: :lol:

(csak azért mondom, mert nekünk ugyanilyen járólapunk és fugánk van az előszobába, de már úgy megbántam, sötétebbet kellett volna egy olyan helységbe tenni ahol sokat mászkálnak sáros cipővel. :roll: )

Ja és Ádi vigyora igen megnyerő! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Évikém!
Ezek a kis szépségek Kép

Harisnyás Pipi csodaszép!
20150601134430
 
 


Évi,

gyönyörű mindhárom pici gyermek :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi végre idetaláltál! :lol: gyönyörűek a gyerekek! Olyan pólonk van(narancs) mint Ádámnak! :lol:
nagylány jól eltanulta :lol:

Némó nagyon szépen erősödik Réka! :lol:

Ditus éljen a félig összezártság! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Némóka: Nagyon gyönyörűséges Réka! :) Amikor meglátom, mindig próbálom elképzelni, hogy vajon Niki milyen lehet, de valahogy nem megy.. :roll: Várom már nagyon, hogy láthassam, de azért még maradjon bent legalább 3 hetet.

Évi: Ámulok, bámulok.. Csodaszépek az ikrek, és Dóri milyen édes, ahogy utánoz Téged! Nagyon ügyi vagy, hogy tudod együtt szopiztatni őket! :)

Boni: Zsigi mókás lehetett, ahogy zengett a játszó a nevetésétől! Úgy imádom a nevető gyerekeket! :) Mindig azt veszem észre magamon, ha gyerek kacagást hallok, hogy magam is mosolygok, szóval jó érzés. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Deni!
Nagyon izgalmas hetek álnak előttetek.

Bár megmondom őszintén nekem most nagyon fura lenne már egy újszülöttel. Tök jó, h Laló már tartja a fejét, lehet dobálni, fejreállítani és közben röhög.
20150601134430
 
 


Viki: Érthető, hogy furi lenne most Neked egy nyikli-nyukli újszülött. De majd ha jön a kistesó, akkor lesz 9 hónapod ismét felkészülni rá. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Bár már a tesónál tartanánk Kép

Mondjuk furcsa lesz. Most úgy érzem, h Laló kitölt minden szeretet a szívemben.
20150601134430
 
 


Viki,
egy kistesóval nem fog megoszlani a szereteted, csak sokszorozódni :wink:

i.kata
 
 


Boni, csakhogy hiányoltál itt vagyok.

Moncsi, sajnos nálunk a Gripe Water sem vált be az Infacol sem és a Espumisan sem, úgyhogy most az eltűnt doktornőnket hajkurászom mert Olivér ordit a fájdalomtól és nem igazán tudunk rajta segiteni. Dehát ez a mi formánk, fura is lenne ha Olivér nem lenne különc, akárcsak mi, hogy nekünk soha semmi nem vált be ami az emberiség összes többi tagjának :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


NAhát Suska ha ezt előbb tudom :wink: végre :lol:

Sajnálom Olit ezek az oroszlánok mán csak ilyenek! Zsiványunk is sokat szenvedett, és sajnos néha most is.. tegnap pl egész éjjel ébresztőt fújt mert csikart a poci..feszített magát! úgy sajnáltam. de én voltam a hülye mert kipróbáltuk a sárgaborsót... :cry: azzal a pár szemmel nem is lett volna baj.. de én is azt ette,m és a kettő együtt kikészítette! :cry:

jaj én úgy szeretnék már egy kistesót! akár sunnássat, akár egy kukisat! de először is szeretnék már végre egy jót aludni!

sajnos a családtól való távolság hiánya, hogy a fiam csüng rajtam, imádattal néz rám és mással nem nagyon van el sokáig.. :cry: de itt a jó idő rengeteget fogunk menni társaságba hogyez változzon...
Vendég
 


sziasztok mamik,

Kata: szerdán beszéltem Vikimamival és ő újságolta el a nagy hírt!!! :o tiszta szívből gratulálok nektek, nagyon ügyik voltatok! csak így titokban és rögtön összejön!!! :lol: :lol: nem követted Ditulit, hanem szépen beelőzted!! és 2 Maszatka!! vaó! nagyon nagyon ügyik voltatok! szép és boldog kismamságot nektek és vigyázzatok nagyon magatokra!!!


Ditulika: neked is szép és boldog kismamaságot nektek is, ezt elfelejtettem múlkor! :lol:

Vikimami: köszönöm szépen a múlkori beszélgetést, mindig olyan megnyugtató tudsz lenni, lehet, h sűrűbben kellene téged hívogatnom. :lol: :lol:

Némóka: gratulálok Réka szép növekedéséhez és boldog hófordulót!

Zsuzska : nektek is boldog hófordulót!

Évi: gyönyörűek a gyerkőcök , nagyon szépek és Dorcusz nagyon édes!!!

mi jól vagyunk, Nándus elégedett baba és szépen alszik, ha van elég tejcsi .
nekem is minap jutott eszembe, h hogy lehet bírni 2 gyerkőccel. vannak napok, amikor olyan zombinak érzem magam és kersztbe szalmát nem csinálok, csak Nándussal foglalkozom. pedig én már tapasztalhattam ezt. 19 évesen voltam Brüsszelben babysitter és egy 2,5 hós kisfiúra és egy 2,5 éves kislányra vigyáztam, de így messzi távlatból jól bírtam. aztán rájöttem, h az miért ment olyan jól és most kevésbé. akkor a hétvégéim szabadok voltak, csak 7-19-ig vigyáztam a gyerkőcökre, este végig aludtam és nem szoptattam. néha úgy érzem, h a szoptatással mintha tényleg le lenne szívva az erőm és az, h nem alszom éjszaka eleget, az teljesen kimerít. de bármikor bevállalnék egy 2. gyerkőcöt! :lol:
az egyink barátunknál már 2 gyerkőc van, egy 5,5 hós kisfiú és egy 2 éves kislány és azt mondja , h lehet bírni, mert elnézik egymást és eljátszanak egymással de persze nem sétagalopp, és sok szervezést igényel. bár a kislány már bölcsibe jár.

puszi mindenkinek!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Boni: nagyon ügyi Zsigi, nem semmi rágókája van! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
azt azért nem mondanám, hogy rögtön, mert ez már a 2. lombik volt, de most nem is ez a lényeg :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Először is szeretnék gratulálni mindenkinek a gyönyörű babájához! Smile

A Semmelweis Egyetem keretin belül kutatást végzünk mesterséges megtermékenyítésen átesett mamák között, ezért kérlek szánj öt percet a kérdőívünkre.

A kérdőív online kitölthető, így nem kell küldözgetned sem! Smile

Köszönöm a segítséget!

http://spreadsheets.google.com/viewform ... GRuVVE6MA..

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gyerekek nevében :) Iszonyú büszke anyukájuk vagyok ám :)

Ditus!

Nagyon örülök, ha hozzájárulhattam a sikeretekhez :oops:
Fuga: még csak 3 hónapja költöztünk be, nem volt ideje még elkoszolódni :twisted: :twisted: :twisted:

Zsuzska!

Nekünk a Dórinál csak a Sab Simplex vált be a pocijára. Csak úgy durrogott a bugyija tőle. Egy próbát megér, remélem lehet még kapni. Az ikrek szerencsére nem hasfájósak.

Czinkicsek!

Köszi a bababörzés infót, egy csomó tök jó rucit vettem a dedeknek :)
Még három kölökkel is elég jól el lehet boldogulni, nemhogy kettővel, ne izguljatok! :twisted: :wink: A szoptatás pedig tényleg szívja az energiát, ajjaj, de mennyire! De megéri :)

Úgy szeretem ezt a délutáni nyugalmat, mikor alszik az egész banda :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

Czinkicsek!
Boldog névnapot!


Kép
20150601134430
 
 


CSIBI

Kép

dita75
 
 


Sziasztok,

Czinki,

nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csibi,
nagyon boldog névnapot!
Kép

i.kata
 
 


Katus!
[quote]e írta:gy kistesóval nem fog megoszlani a szereteted, csak sokszorozódni


Ezt gyönyörűen írtad: Kép

Czinkim!
Bármikor hívhatsz!!! Örülök, ha tudok segíteni.

Évi!
Milyen a napirendetek?

Moncsi!
Hogy vagytok? Pocak?

A hétvégénk nagyon jó volt. Anyós hozott szombaton egy rakat kaját, nem is kellett semmit sem csinálni. Szombaton du én is aludtam a fiúkkal 2,5 órát. Vasárnaop 2szer is sétáltunk, annyira jó idő volt itt. Filmeket néztünk, csak kár, h ilyen hamar vége lett a hétvége.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Viki mami,

Örülök, hogy jól telt a hétvége :lol:

Danika pocakja tegnap este nagyon fájt, éjfélig fent voltam vele. Aztán elaludt de hajnalban újra kezdődött. Este egymás után kétszer is nagyon telirakta a pelenkát, lehet, hogy az volt a baj. Pedig csak anyatejet kapott és figyeltem arra is, hogy ne zabáljon be... :roll:
Vagy lehet, hogy ez a hatalmas szél okozza az egészet? Nálunk legalábbis annyira fúj a szél, hogyha kimennék lehet el is fújna engem, pedig súlyos egyéniség vagyok :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Czinke,
Boldog névnapot!
Kép

Monic,
Ma Réka is nagyon nyugtalan, szerintem a nagy szél miatt. :? Remélem, holnapra enyhül, mert mennünk kell kontrollra, és szemészetre.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Moncsi!
Gyógypuszi a Dani pocira!!!!

Réka is utálja a szelet?

Nálunk meg nagy nyugi van ilyenkor.

Felteszem ide is a képeket:
Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


Viki,
Nagyon ügyes már Lackó! :D
Sajnos ez a nyűgösködés azzal jár, hogy egész nap a kezemben van, mert ha el is alszik és leteszem a kiságyba, akkor max. fél óra múlva már sír, de a kezemben utána szinte rögtön elalszik. Szóval, ma semmit nem tudok csinálni, még ebédelni is most nemrég sikerült úgy, hogy a kezemben volt.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

ugyanez van nálunk is, Danika is csak rövid ideig van ilyenkor a kiságyban mert nagyon sír és hiába simogatom, puszilgatom, nyugtatgatom csak folytatja keservesen. És a vége az, hogy én is kiveszem és a kezemben rögtön elalszik.
Én megtanultam már szoptatás közben is enni, és a babával a kezemben is :lol: Próbáltam úgy teregetni is de az nem megy egy kézzel :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
Úgy látom, hogy nagyon egyformán működnek a gyermekeink. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Anyócák!
Hogy vagytok?

Mai képek:
Kép

Kép
Kép
20150601134430
 
 


Viki mami,

nagyon aranyos Lackó fickó! :wink: Megértem, hogy egyre kevesebb a szabadidőd mióta kezdi felfedezni a világot :wink:

Tanácsot szeretnék kérni: azt hiszem Danikát elrontottuk. El lett kényeztetve... :oops:
Sokat volt kézben, ami eddig nem jelentett gondot, de tegnap délután óta szopi után szépen elalszik a kezemben és amikor leteszem a helyére aludni felébred és annyira keserves sírásba kezd, hogy megszakad a szívem. Ha felveszem persze azonnal abba hagyja mintha mi sem történt volna és boldogan simul hozzám.
Ha pedig nem veszem fel annyira ordít, hogy még a haja is leizzad, bevörösödik és egy idő után olyan, mintha levegőt sem kapna. És egyszerűen nem hagyja abba, ha egy óráig nem veszem fel akkor egy órát ordít... Ma annyit sikerült elérnem, hogy amikor énekeltem neki és simogattam az arcát akkor megnyugodott és most alszik a szopi párnában.
Nekem is nehéz, mert annyit vártunk rá és annyira aranyos, hogy legszívesebben mindig dajkálnám, de vannak feladataim itthon amiket el kell végeznem és úgy nem lehet, hogy Danika mindig a kezemben van. Meg kellene tanulnia szépen aludni a helyén.
Szerinted vissza lehet még fordítani ezt az elkényeztetési folyamatot vagy mostmár így marad?

Másik kérdés: hogy történt amikor Lackó először átaludta az éjszakát?
Nálunk úgy megy, hogy 9-kor fürdés és szopi, ezután szépen elalszik a szobájában. Aztán 2 órakor elkezd beszélni álmában, de egy-két gőgicsélés után alszik tovább, néha picit felsír de mire átérek hozzá újra alszik mint a bunda. Ma fél 4-kor azért felébresztettem és megszoptattam, evett rendesen. AZtán aéudt reggel 8-ig , amikor nagyon nyöszörgött átmentem és fordítottam rajta (pl hátáról a hasára vagy oldalra) és aludt tovább. Aztán 8-kor megint én ébresztettem, hogy megszoptassam.
Esetleg meg kellene várnom, hogy sírjon mert éhes? Bár az én fiam még soha nem sírt a kaja után... :roll: Esetleg már ő is át tudná aludni az éjszakát ha nem kelteném fel?
Nálatok hogy volt? Este és reggel hánykor szopizott Lackó amikor először átaludta az éjszakát? Most hánykor szoktad etetni?

Boni mami,

mi újság veletek? Nagyon rég írtál nekünk. Remélem minden rendben. Zsigi úrfi hogy van?

Czinki,

hogy sikerült megszűntetned, hogy ne magyarázzanak bele a gyereknevelésbe (pl anyósod)? Emlékszem, hogy kezdetben ez volt a gond nálatok, mostanában pedig nem panaszkodsz ilyesmire... Nálunk is hasonló a szitu...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: