[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Annus!

Tényleg nagyon jó képek!!És mindjárt babázol...

Madaran!

Neked is gartula és mostmár no para!!! :lol:

Alziza!

Hamar túl lesztek a műtéten és szupi lesz minden!!!És utána egyeztetünk :wink:

Zsibiről hírek :wink: szuper!!

Wruska!

Látom alkalmazzátok a Botostyán láncot :wink: A haja még mindig csúcs szuper!!

Csige!

Én is a DM-es olajat használtam és nekem bevált.Sztem már elkezdheted minden fürdi után...főleg a vékonyka lányok hasa reped ki hamarabb,úgyhogy hajrá!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Panny
OK! :wink:

Csige-bige
Szintén DM-s.Ugyan azt tudja mint a drága francok!

Madaran
Gratulálok!

Wruska
Zalán nyitott botallo vezetékkel született és bár egy ideig láttak reményt arra,hogy magától összeforr,tavaly nyáron biztossá vált,hogy csak műtéttel lehet zárni.Így vár rá egy katéteres szívműtét. :(

Hírek:Zsibima férjhez megy!!!!!!!!!!!!Áprilisban.
Csütörtökön pedig megy a Gimeshez petevezeték átmosásra.
Vendég
 


Azta, ezek ám a hírek:shock: Zsibima nagyon nagy gratula és persze szorítok, hogy minden rendben legyen baba ügyben.

Madaran: szuper a kép. Egy újabb pasi :lol:

Panni: igen, úgy kaptuk és most már egy ideje folyamatosan a nyakában van. Mondjuk, ha nem is használ, szerintem dögös :wink:
Most már tuti egyébként, hogy jön a foga, látszik az ínyén.

Kérdés: mostanában naponta 8szor szopizik. Na nem éjjel kel többször, hanem reggel és este sűrűbb. Engem egyáltalán nem zavar, látszólag ez az igénye, mert nem az van szerintem, hogy nincs mit ennie, mert még sokszor látom a cicin, hogy spriccel. Kell, hogy kialakuljon, hogy napi 6szor eszik? Fontos ez a hozzátáplálásnál? Mert mindenhol azt olvasni, hogy 5-6szori szopizás, de persze igény szerint -na jó, de ha az ő igénye napi 8... :roll:
Szóval kell ezzel foglalkozzak szerintetek?

Kép
wruska
 
 

 
 

Ja és mi semmi mást nem iszunk. Csak a tej van. Nincs tea vagy víz. Lehet, hogy ezzel lehetne játszani? De ezt meg olyan feleslegesnek tartom, ha van anyatej..

Kép
wruska
 
 


Madaran!

Gratula a fiúcskához!!!Ha van időd akkor gyere bátran!És mesélj!!!

Csige!
Én is a DM-es olajat használom,de én pl nem minden nap.Meg van egy krém is,szintén ugyan az a DM saját márkája.Ez is kismamiknak van.Én azt használtam többet!Főleg amikor nagyon viszket a hasam,attól megnyugszik!(ahogy nő a bőröd viszket)És nem mellesleg a kenegetést a férjemre szoktam bízni :wink:


Alziza!
Remélem h minden oké lesz a műtéttel!Drukkolok nagyon!Aztán meg hajrá 4.baba!!

Zsibinek írok is iwiwen!Ezek jó hírek!!

annus11
 
 


kukk!

nagyon szép fotókat láttam megint, mind a pocokon belül és a kívüliekről.. :wink:

Zsibimának nagyon örülökk és drukkolok, de csendben, hogy a lagzi után történjen meg a csoda :wink:

Ha jól láttam a másik topicban van egy új kismami!!!

Mi jól vagyunk, nem győzök betelni a bébivel! Éjszaka továbbra is maratoni szopi van...1,5-2,5 óránként :oops: , aztán jöhet a poci fájás...olyan hevesen szopik, mint aki nem kap enni...pedig tej van bőven és ömlik is, de mindig mondom neki olyan mint a papi , folyton enne! Nappal viszont hangja nincs, csak a kakit és böfit jelzi, no és az éhséget. Nappal alszik mint a bunda!!! Szerencsére ilyenkor mindenre van időm! fejlődik szépen: 5 hetesek vagyunk és elhagytuk az 5kg-ot.
Holnap egy kicsit megsiratom ,mert a szemészeten átmossák a könnycsatornáját. Sajna szüléskor ez eldugult neki. Na dugulok!

Én is a DM-es olajat használtam a pocimra, reggel és este! Kitűnő volt!
merszi
 
 


örülökk=örülök :oops:
merszi
 
 


Wruska!

Sztem ne foglalkozz a dologgal..úgy értem miért ne szopizhatna most akár 8x is?! :wink: Valszeg fejlődési ugrásban van és ez most kell neki..hidd el ő tudja mikor mennyi kell!!Sztem nem kell neki se víz,se tea..minek??Az anyatej szomjoltó is...majd nyáron,ha tényleg izzasztóan dög meleg van,akkor elkél a víz is...én is adtam nekik...de addig sztem fölöslegesen nem kell a vízzel tölteni a pocókát amikor neki a tejcsire van a legnagyobb szüksége a fejlődéshez!!!Oksa?! :wink:

Merszi!

Kicsit fordítottan él a kicsikéd :wink: nappal egy hangja sincs de éjjel pótol :wink:

Zsibi híreknek nagyon örülök!!Klassz h nem adta fel!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok csajok!

Pumpiékhoz hasonlóan mi is átköltöztünk egy zárt topicba!
Nálunk túl sok lett az okos zugolvasó,aki időnként írt egy-egy okosságot,így inkább tovább álltunk csapatostúl.
Azért még benézünk ide is és hozzátok mindenképp jövök csak mire végig olvasok már írni nincs időm!

Minden frissen babázónak hatalmas gratula(akiknek még nem gratuláltam).
Kismamiknak kitartás és sok+++++++++++++++++
Annus! drága,mindjárt itt a cél!!! :wink:

Alziza! örülök,hogy újra itt vagy! :wink:

ZSIBI!!!!!!!!!!!! :wink: Jupijjjjjjjéééééééééééééé
Jaj de örülök neki,remélem benéz majd hozzánk!
Sok puszi neki!

Hihetetlen nagyok és szépek a babák!

Dobok egyet én is a kis pasimról aztán rohanok tovább.
Ja még annyi,hogy 4 foga van,4 jön most.
kb. 21:30-7,7:30-ig alszik,mászik,ül,áll és mindent rámol!
Nincs egy perc nyugi se már csak ha alszik!
IMÁDOM!

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Ibm

Mekkora szemek! :lol: és már 9 hónapos lesz :shock:
Nagyon ügyes fiú!

Wruska
én szoptatáshoz nem tudok hozzászólni.



Vera?

Csajok
Olyan f..s idő van!Nálatok is?
Fúj a szél,be van borulva,de még az előbb sütött nap.Persze mire indulok a gyerekekért biztos esik is.Tegnap előtt pl jégeső volt mikor indultam.Király!!Hol van a tavasz???????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 21:04-kor.
Vendég
 


Nagyon helyesek a kispasik!

Én elvagyok,kissé megviselnek a frontok...néha olyanokat művel odabenn a gyerkőc....2 napig úgy nyomta a méhszájamat h csillagokat láttam,aztán van mikor beindul és forgolódik össze vissza...ez már elég fájdalmas egy 2 kilós babától 8)

Amúgy megvagyunk,mosom a ruhákat,vasalok,már itt a kiságy,pelenkázó.Majd lassan a babakocsi is jön!Ha lesz publikálható képem akkor hozok!

annus11
 
 


Alziza!

Itt is f..s az idő :? se nem süt a nap.se men esik,de be van borulva és iszonyat fúj a szél..zaért Olika jót alszik kinnt a terszon szélvédett helyen :lol:

Zalán komoly nagyfiú már!!

Ibm!

Szal akkor ti is zártaztok?! :wink:

Áron baba cuki!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


ja nálunk süt a nap!Néha elborul egy picit,de amúgy a szelet leszámítva szép idő van!Most már remélem h jön a tavasz!Reggel én már madárcsicsergésre ébredek!Pedig belváros... :lol:

annus11
 
 


Köszönöm lányok az infókat, akkor én is a dmeset fogom használni.
Nagyon aranyosak a kis lúrkók :lol: és nőnek mint a gomba, olyan hihetetlen.
Mi tegnap voltunk dokinál. Minden rendben van, korának megfelelő a kicsike, de úgy elbújt, pörgött, hogy alig tudtuk bemérni. Végül hasi uhval szépen meg tudtuk kuksizni :lol: Legközelebb három hét mulva kell mennem, közben szedem tovább a gyógyszereket és bízom benne, hogy minden rendben lesz. Sokat pihizek és megbeszéltem vele, hogy kapaszkodik ezerrel. Amellett hogy tegnap ennyire vicces kedvében volt a drágám, még jól meg is kínzott. Olyan hányingerem volt egész nap, hogy amikor délután megtünk a dokihoz, majdnem meg kellett állni a rakparton, mert annyira rosszul voltam. Szerencsére bent maradt az ebéd.
Teszek egy képet a tegnapi uh-ról:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige
Drukkolok neked nagyon!!!
Mint mondtam a hányinger jó jel!!



VERA!
BOLDOG SZÜINAPOT!

Kép
Vendég
 


Annus!
Nagyon édes a kislányod, elhiszem hogy már jól megpuszilgatnád az édes kis pofikáját, de még csak várjon egy kicsit, jó helyen van!

Zsibinek gratulálok, nagyon örülök és üzenem, hogy nagyon várjuk vissza! :lol: :lol: :lol:

Csige!
Csak így tovább, nagyon ügyes a kis lurkó! Róka koma pedig mostanság legyen szeretett vendége otthonotoknak, mert azzal üzen a kis pocaklakó, hogy hahó, itt vagyok, jól vagyok! :wink:

tücsökbogár
 
 



Csige!

Nagyon örülök h minden OK!És ez így is marad!!!Mostmár tényleg ne aggódj,a te picikéd kapaszkodik ezerrel!! :wink:

Verának szülinapja van? :oops: Akkor Isten Éltesse Sokáig!!
Hanyadik?18? :lol: :wink:

Mi meg este szülinapi buliba megyünk a szomszédba...úgyhogy srácok már leadva a namminak és hawaii van :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 



Na én is hoztam fotót!Mai,azaz betöltött 33.heti kép!A pólómon van egy folt,most vettem észre :evil: Hiába,már nem látok oda...fogalmam nincs mikor kentem össze,és h mivel...a múltkor még ne volt olyan :(
Kép Kép

annus11
 
 


Annus!
Izának nagyon takaros kis kuckója van! :wink:
Mindjárt itt van ám a május! De szép is az a hónap.....

tücsökbogár
 
 


Olivér elkezdett össze vissza ébredni éjjelente. Nem tudom mi lehet. Már január eleje óta csak egy ébredésünk volt éjszaka, vagyis este 9kor, fél 10kor már aludt és 3-4 óra körül ébredt fel enni, majd aludt 6, fél7ig. A 3 hós oltás óta aztán ez kezdett össze vissza lenni, de még mindig egyszeri ébredés volt és hát gondoltam valamit változtatni akar, pedig már voltak olyan napjaink is, amikor átaludta az egész éjszakát. Erre most hétvége óta elalszik 9kor, aztán felkel éjfélkor, majd 2kor, aztán 4kor és végül 6kor. 6 órakor nem eszik, akkor csak felkel. 8kor eszik legközelebb. Az alvása nem nyugtalan és náthán kívül nem látom panaszosnak. A nappalunk is ugyanúgy alakul, mint korábban, 3 óránként eszik, este az uzsi után már 2 órára kér és a fürdés után eszik még egyszer, de ez máskor is így volt. Életkori sajátosság lehet, vagy valami más zavarja? Nem kísérletezem azzal, hogy visszaaltatom. Rögtön mellre teszem, eszik, aztán alszik is tovább.

Nektek volt ilyen tapasztalatok?

Kép
wruska
 
 


Ja, a fogínye az meg van duzzadva rendesen, gondolom az dolgozik neki, de nem nyűgös. Lehet, hogy mégis ez zavarja? Van erre valami? Érdemes már most adni neki erre bármit is? Mert később, amikor meg majd áttöri és tényleg fájni fog, akkor meg már nem lesz mit adjak. Hát nem tudom. Mindenesetre most én is megyek alszok egyet vele.

Kép
wruska
 
 


Wruska!
Remélem átmeneti probléma a nem-alvás. A fogzás okozhatja.
De ne gondold, hogy ez olyan ritka, Andris fél éves koráig tűrhetően aludt, aztán "elromlott". Ált. 2-3 keléssel úsztuk meg az éjszakákat. 8 hónap elteltével, ma reggel ébredt először a kiságyában. :) Pedig most bárányhimlős.
Szóval az alvás sajnos kiszámíthatatlan.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Wruska!

Sztem is nagyon esélyes a fogzás náltok...mert tipikus tünet h felkelti a babócákat,izgágábbak éjjel..
Nálunk pont karácsony környékén volt ilyen amikor a 2. és 3. foga tört át Oliának...nagyon sokáig duzzadt volt neki és nyugtalanul aludt...sokszor felkelt..és ahogy áttört visszaállt a régi rend :wink:

Tücsök!

Hát azért még nem tartunk a 4.baba projectnél :wink: ..de jó volt kicsit kikapcsolódni.

És képzeljétek áprilisban megyünk apával ketten Hajdúszoboszlóra 4 napra .Szupi lesz kicsit lazulni :wink: Ezt kapta a férjem a családomtól a névnapjára.
Tudom h hiányozni fognak nagyon a srácok,de másrészről meg kell ez a kikapcsolódás h utána újjult erővel,türelemmel,feltöltődve tudjunk feléjük fordulni.És kell néha csak egymással is foglalkozni h ne hűljön ki az a bizonyos tűz:)

Persze megyünk velük is nyáron 2x is.És tudom h a lehető legjobb helyen lesznek anyunál:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert pár napra feljött anyukám unokázni, meg nekem segíteni ablakot pucolni, így nem volt időm gép elő ülni.

Köszönöm a köszöntéseket, sajna nem a 18.... :D

Röviden rólunk:
Járunk március 14.-e óta! Igaz, hoyg időnként elesünk, meg kint cipőben még nem megy a dolog úgy, de bent már simán elsétál a szoba egyik végéből a másikba.
Jön a 9. fogunk ezerrel (tegnap emiatt pl. csak 5 percet aludt napközben, meg este is sokszor sírva felkelt).

Panny!
Irigykedek a szabiért! :D

Annus!
Szép poci! Pólókról: látnád az én pólóim, a fiam előszeretettel törlni minden kaja/nasi után belém a száját, ha minden egyesnél pólót cserélnék, nem lenne elég 2 tucat sem egy napra...

Rakok pár képet:
Kép

Nem figyeltünk pár pillanatra és már fel is mászott a lépcsőre:

Kép
Kép
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Annyira szép ez a gyerkőc! Imádom nézegetni!

Panni!
Akkor nagyon jó pihenést nektek!
Mi most hétvégén fogunk először kiruccanni, bár mi a Csabival megyünk. Kicsit tartok tőle, hogy az idegen környezetben hogyan fog aludni, de remélem azért sikerül. PErsze ha Sándorok, Józsefek meg a Benedekek kicsit összekapnák magukat, akkor könnyebb lenne, mert a friss levegőn jól lefárasztanánk.

Wruska!
Szerintem is okozhatja a foga az éjszakai ébredést. Én kamomilla bogyót adtam neki, szerintem segített és nem utolsó sorban, nem lehet hozzászokni, tehát akkor is lehet adni amikor áttörni készül a fogacska. Én arra az esetre tartogattam a dentinox-ot, bár azt nem találtam túlságosan hasznosnak - de lehet, hogy csak én voltam béna és mire rákentem volna az ínyére, addigra lenyalta az ujjamat. Nálunk is jön a 3. fogacska, de egyenlőre csak este adok neki kamomillát.

Bemutatom nektek Csabi legújabb elfoglaltságát:

Először csak ártalmatlan játéknak tűnik a dolog
Kép

Aztán jön a burkolat felszedése

Kép

Majd végül a jól végzett munka gyümölcse, a rágcsa
Kép

és mindezt annyi idő alatt, amíg elszaladok pipilni. :wink:

tücsökbogár
 
 


Na megjöttem dokibától!Hááát..

-keményedés,görcs:egyre több lesz
-frontok:egyre jobban fogom érezni(ennél is :shock: )
-méhszáj zárt(hurrá)
-baba:jó nagy
-magzatvíz:picit kevesebb,tehát ez szinte csak a baba(lehet ezért érzem olyan erősen a rugásokat is)
-"hogy fog magából kijönni egy ekkora,mondjuk 4,5 kilós baba"(jesszu,mondom ne ijesztgessen :shock: )
-"messze még a vége,majd májusban szülünk csak"(na neeee :lol: )
-jövőéten első ctg
-2 hét múlva köv ctg +uh
-szedjem a magnéziumot és a vasat

Hát amitől beparáztam az az hogy nagyon májust emlegetett...még csak véletlenül se mondta h jöhet elöbb :roll: remélem nem lesz igaza!!
A másik h hogy fog kijönni :( Azt hiszem kezdem magamat felkészíteni a császárra,bár nem mondott ilyet,de vhogy én nagyon erre asszociáltam :? :roll:

annus11
 
 



Megint csak bekukk, látom, mindenki jól van!! :lol: :lol: Jók a képek!4

Velünk minden oké. Tegnap voltunk genetikain, megnyugtatott a dokibácsi, hogy a szervei tökéletesek, kuksi maradt a helyén, úgyhogy most már csak szépen fejlődnünk kell augusztusig. A kiírt időpont nem változott, maradt aug. 20.
Neveink --még vacila van---: Vajk vagy Zsigmond. Vélemények??

Annus :lol: szerintem kár aggódni, tényleg igaza van Tücsökbogárnak, majd a kiscsaj megmondja, mikor szeretne kibukkanni. Miért? Mennyi a becsült súlya most?? :?:

pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok

Nem voltam egy pár napig mert örültem,hogy élek.
Szombat estére olyan beteg lettem mint még soha!Napközben is éreztem,hogy beteg leszek,de estére olyan fájdalmaim voltak,hogy mozogni alig bírtam.Olyan volt,mintha az összes izmomat folyamatosan feszíteném.Éjszaka már az ügyeleten gondolkodtam.
Keveset aludtam és vasárnap reggelre sem lettem jobban.A fejem is majd szétment azt hittem agyvérzést fogok kapni.
Hétfőre valamit javult a helyzet,de most sem tökéletes.
Hétfőn aztán Zina is beteg lett!remélem Zalán nem kapja el!

Annus
Nekem is azt mondták időre szülök.Végül is előtte mindíg úgy is volt!
De Zalán minden előzmény nélkül jött 3 héttel a kiírt időpont előtt.
A gyerek méretéről annyit,hogy tudok olyat aki vékony és nagy babát szült (4kg fölött) 2,5 óra alatt pikk-pakk!
Ne gondolkozz a császáron!

Vera
Márk husi!Milyen kis cicije van! :lol: :lol: :lol:

Tücsökbogár
Csabi nagyon ügyes és nagyon jó az utolsó kép!Édi! :lol:

Panny
Irigyellek,hogy eltudsz szakadni Olivértől pár napra!Nekem nem megy! :( Tudom,hogy beteges,de ez van!
Pedig a tervek szerint nyáron amikor a barátnőmék hazajönnek,a közös nyaralások után a barátnőmmel meglógnánk egy hétvégére mielőtt visszamennek.Nem tudom hogy lesz!
És a múltkor is akartam neked ajánlani ezt:http://www.dorihotel.hu
Mi ide megyünk ha minden igaz és jól hangzik az Ausztriai belépő!
Vendég
 


Madaran
Mi a vezetéknév?
Vendég
 


Ja!
Zsibi:
A petevezeték átjárható volt,de mint kiderült nem nála van a bibi!
Holnap mennek még vizsgálatokra,de most már inszem lesz valószínűleg belőle.
Vendég
 


Alziza!

Jobbulást neked, mi volt a baj?
Remélem a gyerkőcök nem kapják el.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sehol senki??

Tegnap elfelejtettem,hogy most vasárnap lesz babaörze a Hungexpon.De ez nem olyan nagy,mint a kismamabörze.
Én ide nem megyek,de valakit érdekelhet.

Viszont április 25-én lesz a kismamás!
érdemes kijönni!!!
Annus!Neked is mondom!

Vera
Te jössz?

Ha jön valaki talizhatnánk.
Vendég
 


Alziza!

Hát én már nem megyek...nem hiszem h bírnám abban a tömegben,na meg már nem is kell semmi ....Április 25én amúgy is más programom van!Épp szülök majd :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok lányok.
Madaran: tök jó hogy minden rendben van, most már csak hízni kell a picinek :lol:
Én megvagyok, de tegnap este óta fájdogál a jobb petefészkem környékén és enyhén a bal is. Reggel felhívtam a dokit és azt mondta, hogy a closti utóhatása, mert hogy stimulálva lettem és hát ennek még most is van hatása. Most lenne esedékes a menzeszem is. Azért kicsit félek, remélem minden rendben van odabent. Ha hétfőig nem múlik el, akkor szerdára bejelentkezem a dokihoz hogy nézzen meg. Az is lehet hogy a szallagok nyúlnak?! Ez ahhoz hasonló ézés mint amikor tüszőérésem volt a closti mellett, csak azért annyira nem fáj. Ma sokat pihiztem, remélem hétfőig elmúlik.

KépKép
csige-bige
 
 


Alziza: ha jól rémlik, Zsibi is ezt mondta anno, hogy valószínű a párjánál lehet valami, mert az exe is elvetélt már..Kívánom nekik a legjobbakat és nagyon várom vissza ebbe a topikba.

Hááát, én most Pestre nem megyek Börzére, de majd megkuksizom, hogy Győrben lesz e mostanában valami. Meg majd tesóméknak mondom, ők augusztusban várják a mi kis unokatesónkat.

Baszkulcs, képzeljétek, Olivér tegnap annyira kiütötte magát, hogy este fél 7kor már aludt (én is elaludtam vele :oops: ), 9kor felkelt szopizni, de szinte azonnal beájult, annyit tudtam csak csinálni, hogy óvatosan levetkőztettem, és ráadtam a pizsamáját. Hajnal 2kor menetrendszerűen felkelt enni, és most fél 6kor ébredtünk, de még nem kajálni, hanem csak úgy. Eleget aludt, úgy látszik :lol:
Most ülünk a nappaliban és ő a nagydolga végzése közben "újságot" olvas és sikongat, beszélget...társaságra nem is vágyik ilyenkor, nem is tudom, miért nem mászik ki egyedül az ágyból és ül át a hintába :wink: :lol: :lol: :lol:

Annus: fotók a babaholmikról, szobáról? Babakocsi?

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Hozom hozom!
Egyenlőre úgy állok h a szobából elvitte apum a lomokat ami nem kell!Most már csak a vasalnivalót kel eltűntetnem,ez ma meglesz!Illetve befejezni a baldachint!Elég sokszor keményedtem a napokban...hülye időjárás :evil: még nem volt érkezésem befejezni...babakocsi meg még nincs nálunk.Majd hozzák tesómék azt is vmikor!Addig se kell kerülgetni :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Alziza!
A kismamás börzére jó lenne menni, a másikra biztos nem megyünk.

Wruska!
Alvásterén irigyellek: nálunk megint fentlévős éjszaka volt:
Tegnap este még gyorsan elmentünk bevásárolni (és a fiam saját lábán járta be a Dunakeszi Auchan-t, ami pedig nagyon nagy méretű), későn is értünk haza, Márk jól elfáradt, nem baj gondoltuk majd jól alszik.
Hát aludt is kb.2-3 órát, majd hajnali 1-től 4-ig fennvolt, aztán 8-kor már kelt.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Na akkor képek!!!
A kiságyat,pelenkázót kaptuk tesóméktól.A baldachint varrtam most,a függönyt ne nézzétek,a sötétítő még le lesz cserélve.Ja és nincs még megágyalva a kiságyban,csak egy takaróval le van terítve :lol: Takarítva sincs,ablak is koszos,de ezek nem látszanak! 8)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


Annus: nagyon kis helyes Iza kuckója. A jelenlegi is és a jövőbeni is :lol:
Milyen jó, hogy tudsz varrni! Nekem nincs varrógépem, pedig én is sok mindennek nekiállnék szívem szerint. Lehet, ha Olivér majd akkora lesz, hogy kell farsangra jelmez, akkorra majd beszerzek egyet. Úgy izgalmasabb lesz a készülődés.

Vera: alapvetően tényleg szerencsém van. Nagyon jó alvó, leszámítva egy két napot, amikor nem. De eddig asszem 4 ilyen volt. :roll: De a fogzás még hátravan, azt nem tudom, hogyan bírjuk majd. :shock:

Fogzás: a Chamomilla-t hogyan adagoltátok? Egyáltalán honnan tudom, hogy már érdemes adnom neki? Vannak szeszélyes napjai, amit csak a fogára tudok fogni, mert semmi más nem lehet, igaz nem látom rajta hogy fáj neki, mert nem sír, csak nyüszöge és ölben marad csak el és rág, meg nyáladzik, van hogy nyugtalanul alszik, de nincs hőemelkedés, sem kipirult arc, sem hasmenés. A fogínye duzzadt, ki van fehéredve és a kis fogainak a helye is látszik már.

Egyébként most nagyon anyás lett. És nagyon imádom a helyzetet. Mindig mondom is a férjemnek, hogy remélem, hogy nekünk sokáig ilyen kis bújós, ölelgetős kisbabánk lesz, nem változik meg túl hamar.. :wink:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Annus!
Aranyos kuckó lesz!Egy szobában fogtok aludni a manóval?

Wruska!
Chamomillát akár óránként is lehet 5-vel adni, ha nyűgös, úgy tudom. Én napi 3-4-szer adtam neki ha jól emlékszem hármasával.

Pumpi???????

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!
Hát van külön hálónk,de én bizti vele alszom egy darabig.Aztán ha átalussza az éjszakát,vagy legalábbis apcimat nem zavarja a kelés akkor ő is átjön!Majd elválik :wink:

annus11
 
 


sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy nem tudtam jönni egy darabig. ( Bár lehet nem hiányoztam). Kicsit sok családi probléma volt mostanában. Anyukám rosszul lett és most volt a szívkatéterezése. Szerencsére nincs semmi probléma, minden rendben van, kapott egy adag gyógyszert. De hát szörnyű egy beavatkozás ez. De még jó, hogy itt tart az orvostudomány.

Próbáltalak olvasni benneteket!

Annus,
Nagyon szép Iza szobája berendezve. Már mennyi kis ruhácskája van.
Annak idején amikor megcsináltátok, nem is gondoltátok volna, hogy ilyen hamar lesz majd lakója. De remélem még sokáig tetszik neki a te pocakod, hiszen még ráér birtokba venni a szobáját.
De hát már mindjárt eljön a várva várt pillanat!!! Hogy repül az idő.
Most olvasom, hogy te vartad a baldechint? Vagy félreértettem valamit? Te akkor nagyon ügyi vagy.
Wruska,
Szegény Olivér. Az nem jó ha sokat nyűgösködik. De kívánom, hogy ennél rosszabb ne legyen.

Csige-Bige,
Hogy vagy? Elmúltak már a fajdogálások? Remélem jól vagy és minden rendben. Próbálj meg többet pihizni.

Vera, Tücsökbogár,
Márk és Csabika is nagyon édesek. Márk már hatalmasra nőtt. Gondolom sok energiát igényel, hogy mindig oda kell figyelni rá.

Mi jól vagyunk. Majd még jövök írni, de most etetni kell.
De lenne egy gyors kérdésem. Neketek mikor jött meg a szülés után először? Tudom ez egyén függő, de valahogy vannak reggeli rosszulléteim, és róka koma is már meglátogatott. Hát remélem nem vagyok terhes, mert nem tervezzük még.

Kép
eperke25
 
 


Eperke: jabulást anyukádnak, minden rendben lesz.
Én megvagyok, szépen elmult a hasfájás, valószínű hogy a szallagok nyúltak, de nem volt túl kellemes érzés és talán ezért is ilyedtem meg egy kicsit. Hányinger ritkán van, de nem tudom hogy mitől függ. Egyszer semmi bajom, máskor pedig küzdök a bentmaradásért :lol: Összességében jól vagyok, nagyon sokat pihizek és jövő héten megyek dokihoz, már nagyon várom :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Vera: minden tünete megvolt Márknak a fogzásnál? Olivér "csak" nyűgös, igencsak szeszélyes mostanában. Sokat kéredzkedik fel ölbe, ott egy kis időre megnyugszik, de nehéz megmondani, hogy az időjárás vagy a fogak a gond..Ráadásul pénteken oltást is kap, úgyhogy a csuda se tudja majd kitalálni, mitől van kibukva az én kis Csücsököm. Egyébként alkalmanként többször is van kaki, ami híg is, de azért hasmenésnek nem biztos, hogy mondanám. És nem is állandóan, csak vannak napok. Az ínye az duzzadt (szerintem, bár nem láttam még ilyet) és ki van fehéredve és van két kis üregecske, mintha a fogak helye lenne. De nincs láza, se hőemelkedése és nem piros a kis arca (leszámítva, amikor kifújja neki a szél :oops: Szóval bizonytalan vagyok egy kicsit a Chamomillában is.

Az adagolással kapcsolatban ezt gondoltam: alkalmanként 3 golyócskát feloldok egy kiskanál forralt és lehűtött vízben és két szopizás között nekiadom. 3 alkalommal egy nap (reggel - délben - este). Ezt lehet neki addig adni, míg elő nem tör a fogacskája? Egyáltalán jó ez így?

Azt gondoltam, hogy hétfőn elkezdem neki adni,addigra már a oltás utóhatásain is túl leszünk. Ja és a CH15ös potenciált vettem. Mikorra tapasztaltatok változást a szedés elkezdését követően?

A Viburcol kúpot ismeri valaki? Tapasztalatok?

Kép
wruska
 
 


Eperke: háát az lenne az igaz húsvéti meglepetés, ha kistesó máris kopogtatna. Tesztelj, az ritkán hazudik. És ha már van róka, akkor már mutatnia is illene valamit a tesztnek.
Petra baba hogy van? Vannak új fotóid róla? Olyan kíváncsi vagyok, mekkorát nőtt. Írj róla valamit, ha időd engedi.

Kép
wruska
 
 


Eperke!
Örülök, hogy anyukád jól van. Várjuk a képet!

Wruska!
Fogzási tüneteink: rossz alvás, éjszakai felkelések, laza széklet (nem hasmenés), rossz étvágy, nyűgösség, nyálzás (ez már elmúlt nálunk), mindent rágás (szó szerint) .
A legújabb, hogy a fogzás idejére előjön a köhögése (ilyenkor sok babának gyengül az immunrendszere, ez is a fogzás tünete), illetve, a múltkori fognál még be is lázasodott.
Szerintem a Chamomillát nyugodtan adhatod, az elején én is ennyire félve adtam neki még a homeós bogyókat is, ma már sokszor ha nagyon nyügi a Nurofent is simán adom neki.
Nekünk a Viburcol kúp használt, de Márk egy idő után rühellte a kúpozást, és minden pelenkázásnál üvöltött, mert azt hitte az jön.

A Chamomilla is bevált nálunk amikor adtam neki egy időben, aztán amikor már nagyon durván üvöltött éjszaka a felkelésektől (volt hogy 15 percen keresztűl, és semmi nem nyugtatta meg) azóta adom neki a Nurofen narancs ízű szirupot.

A dokink a Germicid C-t ajánlotta, de az nálunk nem jött be.
Na rohanok, mert Márk még mindig nem alszik (apa vigyáz rá): Ma felrepedt a szája, mert szerencsétlenül esett kint a betonon.


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


csak bekukk..nagy betegségmizéria van nálunk..Olika múlt héten mandulagyulladással szenvedett 40 fokos lázzal..vasárnaptól fosik és hány..tegnaptól Krizsi is magas lázzal mandulagyuszival fekszik itthon...és közben tegnap egy éves lett Olika!!!

Majd jövök hosszabban ha kicsit enyhülnek a betegségek és hozok képeket is!

pusza,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: