[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SzabóBetti - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Szia csajok!

Szuperek a képek! És mind a ketten buggyantak vagytok, nem ducik!! Banyóci, te kifejezetten vékony vagy!!!
Jó lehetett a buli. Kép Legközelebb én is, én is!!
Betti amit a vonatozásról írtál az felháborító!!
Büdös bunkók! Én is ezért utálok vonatozni. Neked segítettek fel és leszállni??? Én ettől is rettegek, mert nem szoktak és azért kissé gáz a 13kg-os lurkót babakocsistúl leemelni, főleg a 18-ik héten. Kép Ma levágattam Dani haját, nagyon fiús. KépÉs a fodrászom nem kért érte egy fillért sem!
Képet nem tudok felrakni, mert Ádinál van a fényképező a világ végén. Kép Linato: puszillak, jelentkezz többet!!

Linda
Ui: ez volt a 4.ik nap szólóban
bellana
 
 


Linda! Igyekszem, igérem.KépKépKép
Puszi nektek.
linato
 
 


Hello!

Linato,
Mit is mondtál, mikor mégy UH-ra? Nem ma? KÉrünk képet!! Egyébként hogy vagy? Sajna nem tudom követni az eseményeket, mert az őszis topikban olyan sokat írnak egy nap, hogy sokszor már elolvasni sincs kedvemKép.

Linda,
Én már nem lepődöm meg az emberek "kedvességén". Már a pocakosság alatt volt alkalmam hozzászokni..
Igen segítettek, de csak mert megkértem őket. Maguktól nem jutott volna eszükbe. Visszafelejövet meg kénytelen voltam egyedül felszállni. Gyerek a kezemben másik kezemben a babakocsi, amit felemeltem a vonatra mint Toldy a gerendát, aztán mivel nem volt szabad kezem, így kapaszkodás nélkül felvonszoltam magam az öt lépcsőfokon. Mindezt úgy hogy egy pasi ott állt és csak nézte.. Ennyit a segítőkészségről..
Kár hogy nem tudsz képet rakni Daniról, biztos nagyon édesKép.
Kitartás!! Meglátod hamar eltelik még az a pár nap!
Eddig hogy bírod? Nehéz nagyon?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Betti! Hétfőn voltam uh-n. Kép nincs sajna. Majd 22-én megyek nyaki redő mérésre, akkor kérek.
A videókazira sem vett fel semmit, mert rossz volt.Kép
De minden rendben,jó szívműködés,CRL:26mm.Kép
linato
 
 


Linato: garatula a bébi méreteihez!! Kép
Nekem sincs a bébimről csak 1 homályos kép... Kép
Az AFP-m elkavarodott, pedig jövőhéten mentem volna a 18 hetes UH-ra és hétvégén a 3D-re...
Anyud, hogy van?

Betti: én nem tudom megszokni a tahóságot.
Kiderült már, hogy a bébit érzed-e??

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Linato,
Kár hogy nincs képedKép. Ú, jó lenne ha már 22- e lenne!!!
Úgy látom nem volt szerencsédKép. Viszont a lényeg hogy minden rendben van, és növöget a bébiKép.

Linda,
AFP: Kép akkor most mi van? csinálnak másikat? Annak meg már nem sok értelme nem? Hogy van ez?
Akkor nem is mégy UH-ra?
A tahóságot nem is lehet megszokni, de én már nem lepődök meg az emberek ilyen tulajdonságain..
Igen, kiderült már. A védőnőm azt mondta hogy biztos a babát érzem már, lehet hogy nagyobb mint Mendi volt ilyen idősen. Meg hogy már tudom mit kell érezni. És valóban mostmár teljesen biztos vagyok benne hogy kicsi bébi rugdos esténként, de úgy hogy néha még kívülről is lehet érezni. Azért számomra még mindig hihetetlen hogy ilyen hamar érzem.. bár MEndit is éreztem már a 16-ik héten, igaz őt csak buborékosanKép.

Képzeljétek hétfőn kijött a lány 13.foga, ma meg a 14.Kép végre.. de még nincs vége, mert felül is jönnek a szemfogak..

Azon gondolkodom hogy jelentkezek a szülőszobára.. mit szóltok? Ti nem gondoltatok rá?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Megvan az AFP, de még nem küldték el. A védőnőm felhívta a labort és megmondták neki az eredményt. Ő feljött és beírta a kiskönyvembe, úgyhogy megyek UH-ra!! Jeee!!
Daninak már kinnt van a 16-ik foga. Kép
Én nem jelentkezek a szülőszobára. Nekem elég volt az is, hogy hárman voltak jelen a szülésemnél, plussz apa. Én nem bírnék ország-világ előtt vajúdni, kínlódni, majd szülni...
Azért annál ez nekem intimebb történés.
De ha te késztetést érzel rá, próbáld meg. Azt a részt majd nézem. Kép

Puszi!

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Hááát én sem jelentkeznék, az már biztos! Viszont ha minden jól megy, én megyek be a bnőm szülésére, mert a párja nem vállalkozik rá! Kép

Süti
süti
 
 


Linda!

Örülök hogy megoldódott, és várjuk a fejleményeket!
Nem tudom, engem nem zavart Mendinél sem hogy nyolcan voltak bent a szülésnélKép. Észre sem vettem. Annyira a babával voltam elfoglalva, meg figyeltem a fájásokat, no meg a dokit hogy mit mond mit csináljak.. Szerintem úgysem fognak beválogatni, mert ebben a kórházban már volt szülés. De nem baj, annyira nekem sem fontos.. meg nem tudom hogy a doki mit szólna hozzá..

Süti,
Sok sikertKép én is szivesen vállalnék ilyen férjpótlástKép. Mikorra várható a szülés?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jajj, olyan pocsék kedvem vanKép. Kezdenek összecsapni a fejem felett a hullámok.. Jó lenne megvenni a maradék cuccokat is az esküvőre, de se én se Ati nem kaptunk még pénztKép. Elvileg holnap.. akkor jön a szombati rohanás.. LEfixálni a piamegrendelést, Atinak inget, nyakkendőt venni, virágoshoz bemenni, videóssal beszélni, fodrászhoz menni.. Vennem kellene valami jó kis fehérneműt már.. jajj, annyi marhaság van.. ráadásul most már ki kell számolni mennyi kaja, pia, üdcsi meg ez-meg az kell..Kép szétmegy a fejem lassan.
MEg kell csinálnom a névkártyákat, megrendelnem a lufikat, kreppapírokat, meg össze is hajtogatni..
A fenének kellett ezt bevállalniKép. hjajj néha már azt sem tudom hogy milyen nap van, vagy hol vagyok. Ezen a héten még nem aludtam ki magam rendesen. Ma megtehetném mégis itt ülök mint a verebek a póznán.. Nem tudok lassan aludni sem mert mindig a teendőkkel álmodom..
na be is fejezema nyígást..
legalább kicsit kiírtam magambólKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nyugi Betti!
Ha meg túl leszel rajta, hiányozni fog a nyüzsi, meg a teendők!!!Kép
Ha meg nincs kedved, hát ne csináld!! Én is csak ülök itt és jól nem csinálok semmit!
süti
 
 


Bárcsak ilyen egyszerű volna..
Én ezt az egész cécót nem akartam. Nekem bőven elég lett volna ha bemegyünk két tanúval meg utána megvacsizunk. De kedves párom nem így gondolta.. nem tudom milyen pasit fogtam ki.. általában örülnének a hapsik ha ilyen "nem akarok nagy lagzit" nőjük lenne, ő meg...
Most épp az autón veszekszünk..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti, engem zavar a sokaság. Mikor kórházban voltam szülés elött 1 héttel és a nagyvizit elött vizsgált meg az osztályvezető az több volt mint megalázó és kínos. Azért emberi méltóság is van a világon. Én csak azt tűröm el akit nagyon muszáj, mármint idegent, a férjem jelenléte természetesen nagyon fontos. Jelentkeztél már? A neten is lehet!
Az esküvő mikor lesz?
Nekünk kb.35 fős volt és "csak" vacsora egy étteremben. Elég volt ezt is kifizetni nekünk. Mert anyagi segítséget nem kaptunk, de az írásodból úgy vettem ki, hogy ti sem. Nagyon hangulatos és baráti volt, nem bánom, hogy nem volt dínom-dánom, igaz Ádi sem akarta. Még jó Kép
Egyházi is lesz?
Milyen autón veszekedtek?
Kitartás!!

Süti: én is akarok semmit csinálni! Kép
Megható, hogy a barátnőd rád gondolt! Kép

Banyóci merre van?

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Itt vagyokKép! Sziasztok!

Én sem jelentkeznék az biztos! Biztos, hogy nagyon feszélyezve érezném magamat.
Képzeljétek, mi történt délután. Gyurci feje beszorult a fal és egy tartógerenda közéKépKépKép. Állandóan ott mászkál ki-be, és csak úgy fér el a feje, ha kiforditja oldalra. Ma is ezt "játszotta", hiába szóltam rá vagy ezerszer hogy hagyja abba. Pont amikor jött befelé, valamiért visszafordította egyenesbe a fejét, és úgy maradtKépKépKép. Úgy megijedt szegénykém, annyira bőgött, hogy képtelen volt újra kiforditani a buksijátKép! Én is totál bepánikoltam, féltem, hogy eltörik az orra, vagy a szemével történik valami. Nagy nehezen kirángattam (szó szerintKép, mert máshogy nem jött ki), és utána együtt bőgtünkKép. Végül úgy nyugodott meg, hogy engem próbált vigasztalni, hogy ne sírjak.
Itt egy kép a kis sebesültről:
Kép
Itt pedig a cuppantást gyakoroljaKép:
Kép

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Jó csúnya lett a homloka meg az orraKép!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Jaj Banyóci, nem igaz mit elő nem tudnak adni a lurkók! Eltudom képzelni hogy megijedhettetek!
Jobbulást a kis sebesültnek!

Linda
bellana
 
 


Banyóci! Gyógypuszik Gyurci buksijára.KépKépKép

Betti! Örülj neki, hogy szép esküvőd lesz. Nekem egyáltalán nem volt. Már a harmadik közösbabánk van a pocimban és házasság meg semmi.

Linda! Meddig vagy még szólóban? Vagy ma már vége a szingliségnek?
linato
 
 


Szia Linato!

Ádi ha minden igaz vasárnap este jön!!! Jeeee!!
Ti nem szeretnétek esküvőt? Vagy csak egyikőtök nem? Végülis még a harmadik gyerek után sem késő. Kép

Puszi!

Linda
bellana
 
 


Hello lányok!

húú, jó sokat írtatokKép

Banyóci,
Jajj szegény GYurci! Gondolom milyen megrázó élmény lehetett neki.. adj neki sok-sok gyógyerejű pusszancsot a kobakjára a nevembenKép.

Linda,
Hát engem annyira nem zavar, így se- úgy se jó ha vizsgálgatnak, meg szülésnél kézzel tágítgatnak.. hátha így még azt is megúsznámKép.
Neten jelentkeztem én is , mailban. Már kaptam visszajelzést, de még nem tudok semmit sem. Az az érdekes, hogy én alapból utálok szerepelni, meg még a fényképezkedéstől is frászt kapok, de egy ilyen műsor szerintem teljesen más. Úgyis csak az nézi meg aki szülés előtt-után van, nem?

Linato!
Nekem azért volt fontos, mert két gyerekkel már nem akartam "egyedül" maradni. Ezért mondtam Atinak, hogy én jól érzem magam így, de ha második babát is akar, akkor előbb esküvő. Ez az ő döntése volt. Csak azt sajnálom hogy ekkora cécót csinálunk..
Ahogy érzem az írásodon , te bánod hogy még nem házasodtatok meg. A párod nem szeretne?

Esküvő: Linda kérdésére: március 20-án 16:00-kor lesz. Szivesen elhívnálak titeket, de úgysem jönnétek. Kár hogy ilyen messze lakunk egymástólKép. Vagy jönnétek?
Most muszáj itthagynom titeket egy kicsit, mert kicsiny lánykám nem bír magával.. éhezik..

folyt.köv.

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Köszi csajok, remélem használnak a gyógypusszancsok, és jókívánságok, mert katasztrófa ahogy kinéz a feje szegénykémnekKépKépKép! Csak abban reménykedem, hogy nem hagy benne mély nyomot ez az "élmény". Én azóta is totál kész vagyok ahogy rá gondolok, na meg itt van előttem a kép, ahogy szenved a drágámKép. Ma még csúnyább egyébként a baleset nyoma, jó lenne azért ha maradandó hegek nélkül megúsznánk.

Linato!
Tényleg, a párod még mostanában sem gondolkodik esküvőben?

Linda!
Vasárnap? Az már mindjárt itt vanKép. Amúgy hogy birod a gyűrődést?

Betti!
Most már hamarosan túl lesztek az egészen, és legalább később, évek múlva szép emlékeid lesznek rólaKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


No, itt vagyok. Mendi jól kiidegelt.. nem hajlandó enni, se aludni.. most száműzetésben van a kiságyban..
Kezdek fáradni..holnap viszont annyi mindent kell elintéznem délelőtt hogy.. nem tudom hogy fogom megoldani..

Linda,
Autó: a menyasszonyi autón variált már megint kedvenc párom.. csak hogy ne legyen egyszerű az élet..
azt akartam kérdezni, hogy te még szeded a folsavat? Nekem azt mondta a doki hogy abbahagyhatom, meg a védőnő is. Nem tudom.. szerinted?

Tegnap nagyon megijedtem! Fürödtünk a lánnyal, és begörcsölt a hasam, teljesen mintha fájásaim lennénekKép Gyorsan kiadtam a lányt apának, én meg kikászálódtam és lefeküdtem egy kicsit.. aztán kiderült hogy csak valami gyomorprobléma volt.. de azért rendesen beijedtem..
De volt tegnap egy jó hír is amit hallottam, Atinak van egy jó haverja, ők is a mi emeletünkön laknak a barátnőjével. És kiderült hogy ők is babát várnak okt.18-ra. Ráadásul ahhoz a dokihoz jár, mint énKép. De Ati még mindig nem mondta el nekik, hogy nekünk is lesz.. hiába mondtam neki hogy a védőnőnktől úgyis meg fogja tudni hamarosanKép. Úgy látom nem igazán büszke a babára..Kép azért ez rosszul esik nekem. Meg az is, hogy MEndivel azért figyelt rám, hogy ne idegesítsen fel annyira, de most...

Banyóci,
Lassan kiheveritek biztosan!
Hát ahhoz hogy jó emlékeim legyenek az előkészületekről, szerintem minimum évtizedeknek de inkább évszázadoknak kellene eltelnieKép.

Fáj a fejemKép.
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Nem is az előkészületekre gondoltamKép! De később már nem arra fogsz emlékezni, csak arra, hogy milyen szép volt, és hogy milyen jól sikerültKépKépKép.
Nekem is fáj a fejem, már 3 napja egyfolytábanKép.
Miért gondolod, hogy nem büszke a babócára? Most minden más mint azelőtt volt. Azért neki is fel kell rá készülnie, hogy hamarosan 2 gyermekes apuka leszKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hát nem is tudom, de totál ilyen érzésem van. Az is hogy most a hülye lagzi miatt mindig van valami ami miatt idegeskedni kell. Aztán az anyjáék előtt sem véd meg legalább ilyenkor..
Meg hát, én már mindenkinek elbüszkélkedtem a babával, ő meg.. a barátai közül még senki nem tudja!! Pedig lassan 15 hetes lesz a kicsike..
Lehet, hogy meg kell szoknia dehát már 10 hete tudja.. meg szerintem a másodikat már könnyebben "feldolgozza" az ember, mint az elsőt.. nem?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Én meg pont másként gondolomKép. Legalábbis ahogy a páromat elnézem. Mivel már tudja, hogy mire számíthat (és itt nem csak a sok szépről, hanem a rengeteg rosszalkodásról,gondról is beszélek), így tart egy kicsit az újabb jövevénytől. Amig nincs gyerek, addig az ember nem érzi át igazán, hogy mivel is jár. Csak azután. Lehet, hogy Atinál is ez vanKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Nem hiszem, mert ő is szerette volna ha lesz még egy gyerek, és általában ő jobban viseli a lánnyal járó rossz dolgokat, mint én. Sőt, pl. a cumisüvegeit is mindig ő mosogatja. Szóval sokat segít nekem, és nem gondolom, hogy ez bántaná. Neki sosem jelentett hátrányt a gyerek, mint sok ismerősömnek. Nem volt olyan hogy most nem tudunk ide-vagy oda elmenni miatta, sőt az sem kérdés, hogy ha megyünk valahová akkor visszük e. Most pl. szombaton én nem akartam cipelni magunkkal intézkedni, de ő azt mondta hogy neki kell hogy ott legyen a lány.
Szerintem azt sem érzi át az ember hogy mi jár kettővel! Ez uaz, nem? Mert gondolod,meg minden, de nem tudhatod, hogy épp milyen személyiségű lesz a második gyerek. Lehet hogy rossz lesz, lehet hogy nyugodt..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem igy értem, nehéz ezt megfogalmazni. Gyuri is jobban viseli a rosszaságot, én hamarabb felkapom a vizetKép. Illetve csak én kapom fel a vizetKépKépKép. Tudod, ő is segit rengetegetKép. Hátrányát sem érezte sosem a gyereknekKép szerencsére. Amikor nyaralni voltunk, akkor sem volt egy dekával sem több gondunk a gyerek miatt. Meg hát amúgy sem vagyunk itthonülők, és amióta Gyurci megszületett azóta is mászkálunk el. Persze mi is állandóan visszük magunkkal, Gyuri is pont mint Ati, azt szereti ha mindenhol ott van a gyerek velünk. Persze én is, mert marhára hiányzik ha véletlenül nem visszük magunkkal.
Persze, nem tudhatja az ember előre, hogy milyen lesz a 2., de szerintem kapásból olyanra készül fel, mint amilyen az első. De itt nem csak a gyerek személyiségéről van szó, hanem pl. a kezdeti nehézségekről, éjszakázásokról...stb..., amik mellett azért ott van még a nagyobbik gyerek is. Szerintem biztosan ott bújkál benne valahol a félsz, mint ahogy Gyuriban is, pedig egyértelműen ő is akar még gyereket. Csak mintha nem merne belevágni. Szóval nehéz ezt igy leirni, hétfőn ezt is megbeszélhettük volna, hátha úgy könnyebben fejezi ki magát az emberKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


No, majd legközelebb megbeszéljük.
Az írásban nem vagyunk valami jókKép igaz? Főleg hogyha valaki kiforgatja a szavainkatKépKép..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szóval te már megint csak azt nézted, hogy hol tudod kiforgatni a szavaimatKépKépKép?!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok! Képzeljétek reggel akkorát estem a garázs előtt, hogy popóra ültem, kezem visszafordult csulklóban és a fejem is koppant. Gyorsan felpattantam, hogy Miléna ne ijedjen meg nagyon. Még szerencse, hogy Anyukám itt volt nálunk és Korira vigyázott amíg mi mentünk az oviba. Csak a kezem fáj egy kicsit egyébként kutya bajom.Kép
Utána Miléna is elcsúszott, de fogtam a kezét és megtartottam, ő nem ütötte meg magát.

Az esküvőről. Páromnak 20 évesen volt egy felesége fél évig. Aztán a következő kapcsolatából lett a nagylánya aki most lesz 10 éves. Az ő anyukáját sem vette el. Most már néha szóbahozza, hogy össze kéne házasodnunk , mert jobb lenne a gyerekeknek és azért is mert mi lesz ha vele történik valami. Persze soha ne történjen. De akkor sem fogok én nyafogni neki, hogy ugyan vegyél már el. Igaz, most már megvárhatja amíg megszületik a baba, mert nagy pocival már nem szívesen lennék a saját esküvőmön. Én bulizni szeretnék, táncolni és gyönyörű ruhában lenni. A barátnőmnek esküvői ruha kölcsönzője van és ahhoz, hogy rajtam is tetszenek nekem csodás ruhák, pár kilócskát majd le kell dobnom.KépKépKép
Na ezt jól megmondtam.Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Betti: most mindketten ingerültebbek vagytok az esküvő miatt azért vannak az összezörrenések.
Majd elcsitul ha vége lesz a szervezésnek. Csak el ne felejtsétek élvezni a saját esküvőtöket!
Szerintem a babát a szomszédnak elmondhatnád te is, főleg, hogy együtt pocakoskodhatnátok! És a vőlegényed barátainak is elkotyoghatnád, ha arra járnak. Kép

Banyóci:nálunk is én vagyok aki felkapja a vizet. Kép Szóval nem vesztek be legközelebb a taliba? Kép Az idő egész jól megy Dani nem igen hagy alkalmat a sopánkodásra, hajt egész nap. Kép

Linato: a frászt hozod az emberre! Nem tört semmid? Jól vagy? Ezek a hülye utak!
Esküvő: na, akkor lesz ebből még lagzi! Kép

Linda
bellana
 
 


Hellóka!

Linato!
Gyors gyógyulást a kezednekKép! Én is úgy félek állandóan ezeken a csúszós utakon. Vigyázz magadra, meg a babócáraKépKépKép!

Linda!
Miért ne vennénk beKép? Bettit kell rávenni, hogy újra hajlandó legyen feljönniKép. Én, ha tudok időpontot, viszonylag jól tudok alkalmazkodni hozzátok. Hisz mégiscsak ti jöttök "messziről". Tehát nekem bármi jó, beszéljünk majd meg valamitKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Linato!

Jajj te nő! Szerencse hogy nem történt nagyobb baj! Vigyázz ezeken a hülye csúszós utakon! A fenéért nem lehet már jó idő? Én annyira utálom már ezt a hülye csúszós borongós esős-havas időt!! Meg hát nem szeretnék ilyen időben férjhez menni..
Hát az esküvős témáról meg most inkább nem írok..

Linda!
Hát remélem így lesz.. meglátjuk hogy alakul. Most már csak az idegesít hogy nincs beleszólásom a saját esküvőmbe, mert anyósom igencsak önállósítja magát.. pedig senki nem kérte rá!! De inkább nem is merülök bele, mert..
Persze, közös taliban benne vagyok, de csak az esküvő után. Banyóci drága így is enyhe erőszakossággal tudott rávenni hogy előtte menjünk felKépKép. De azért nem bántam én semKép. Kár hogy nincsen autónk, bár Pesten úgysem mernék vezetni.. meg az a szakadék előttük.. enyhén veszélyes..

Banyóci!
Én forgatom ki a szavaidat??? Ezzel sem vádoltál mégKép.
Fel fogunk majd, ígérem, ha még van kedved hozzánk.. nem voltunk jó vendégekKép.
Majd megbeszélünk egy időpontot, és úgy egyeztetünk, hogy kb. uakkor érkezzünk a nyugatiba, és akkor nem kell Gyurinak kétszer kimenniKép. SzegényKép.
Jó lenne, ha már áprilisban vagy inkább májusban lenne,mert akkor talán egy fokkal jobb idők lesznek. Persze nekem mindegy.. csak akkor nem lenne baj, hogy a peronon kell utaznom a kiscsajjal.. meg nem kéne annyit öltözködni. Nem mintha nem akarnék addig találkozni veletek, még mielőtt kiforgatnád a szavaimatKép. Csak hát enyhén szólva kényelmes ember vagyok. De azért még korántsem annyira mint egyesek.. ismerek olyan embereket, akik nem hajlandóak vonatra ülniKépKépKép.
No, megyek aluszkálni mert ahogy látjátok estére már kezdek bedilizni..
Meg holnap korán kelek, hogy az egész délelőttömet anyósommal tölthessem, és kedvenc tevékenységemmel: esküvőszervezésselKép.
Drukkoljatok hogy élve megússzam!!!

jó éjt, és sok-sok pusszancs nektek,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Megáll az eszemKép! Méghogy erőszakos voltamKépKépKép!Nem is értem miről beszélszKép!
Miért ne lenne kedvem hozzátok? És miért is nem voltatok jó vendégek? Inkább én nem vagyok a háziasszonyok gyöngyeKép, de ezt már megbeszéltük, te is elismertedKép.
Persze, nem lenne rossz, ha már jönne a jó idő, de azért jó lenne nem nagyon sokáig várni ezzel a talival, nehogy a babám teljesen kiábránduljon MendibőlKép. De hát ha nem akarsz addig velünk találkozniKépKépKép........!
Milyen ismerőseid vannak te lány? Nem hajlandó vonatra ülniKép? Hihetetlen..Kép.
AnyósKépKépKép.....

Csajok! Hol vagytok?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Helló lányok!

Kedvenc szókiforgatóim (O): mi is a nyugatiba érkeznénk,ha mennénk, ha találunk időpontot ha-ha-ah-ha KépÉn se szívesen utaznék a peronon. Kép
Lehet, hogy csak a motorral mennénk. Elég lesz a pocim cipelni. Kép
Autó: nekünk van egy vénecske, (18 éves) nem túl régóta, de nem tudok vezetni. Kép És csak a tesó megszületése után fogok belevágni leghamarabb a jogsi megszerzésébe. Bosszantó, hogy itt áll a ház elött nekem meg nincs jogsim.
Anyós: én nem engedtem, hogy beledumáljon. A mi pénzünk fedezett mindent,ergo mindenben mi döntöttünk. Viszont nem erőszakoskodott, úgyhogy jó volt. Ő ad bele? Esetleg megoldhatnátok úgy is, hogy rátestálsz valami ügyiintézést és akkor neked is kevesebb gondod lesz.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Banyóci!

Á, nem is voltál erőszakosKép.
Hát mert nem voltunk jó vendégekKép. MErt nem ettük fel a kajakészletet amit vásároltatokKép.
Sajna úgy áll a dolog, hogy a fiad már most totál kiábrándult a lányombólKép. De részemről az esküvő után benne vagyok a taliban.
Látod vannak ilyen emberekKépKépKép..

Linda!
Olyan bunkó vagyok! Már két napja folyamatosan elfelejtem megkérdezni hogy mi is lett az AFP-d értéke? Renben volt?
Az egyik ismerősünknek rossz lett,és a doki elküldte amniocentézisreKép annyira izgulok miatta.. tudjátok miért..
Mi ebben az évben akartunk venni,de már tuti hogy nem lesz belőle semmiKép. Részletre akartuk venni, de az egyik ismerősünk lebeszélt róla..
Sajnos én hiába ficánkolok akkor is ő akar mindent intézni. Mi is úgy akartuk, hogy legyen egy kisebb lagzi és mi fizetjük, de anyósom fel volt háborodva, hogy milyen dolog hogy magunknak akarunk lagzit rendezni... a végén kénytelen voltam beleegyezni. Most úgy van hogy közösen fizetik anyuval, meg hát mi is fizetünk bele, kivéve a kaját. De a "kisebb" dolgokat mi fizettük. Ruha, fodrász, smink, cipő, ékszer, fényképész, videós, lufik, díszek... stb..
Ma is felidegesített.. Mentünk Atinak inget, nyakkendőt venni az öltönyéhez.. erre ő egyből kiválasztotta a fehér inget hogy az nagyon is jó lesz az öltönyhöz ő azt ki is fizeti neki. Én meg szarba sem vagyok véve, elvégre nem az én férjem lesz.. legyen csak évzárós öltözékben.. Ati meg persze hogy az anyjára hallgat.. de kiharcoltam hogy vegyük meg a másik kettőt is ami tetszett, és szerintem az áll legjobban neki, meg az öltönyhöz. Anyós be akarta magyarázni -vagyis a fiának sikerült- hogy a sötétszürke öltönyhöz nem illik a kék ing.. majd megpróbálok fényképet rakni róluk hogy hogy néznek ki.
Aztán a lufiknál.. rendeltem 150-150db-ot, erre ott aggodalmaskodott, hogy az sok lesz, mert zsúfolt lesz a terem. De én anno előtte direkt megkérdeztem a "terem őrét" hogy mennyi lufival néz ki már valahogy az a nagy terem? és ő mondta hogy 200 inkább 300db-ból már lehet szépen díszíteni.. Aztán a krepppapíros cucc.. abból is azért volt gond, mert én megmondtam hgoy a díszítést vállalom, elintézem cakk-pakk, azzal ne törődjön. ERre már megvan a fele papír meg dísz, nehogy véletlenül ugyanolyan színű legyen az a rohadt díszítés.. áh, szóval.. van ideg. Az az igazság, hogy amúgy nincs bajom anyóssal, de ez annyira idegesít hogy semmi beleszólásom a dolgokba!! A qrva életbe hát kinek az esküvője lesz ez? az övé vagy az enyém??
Az az igazság hogy minimum annyit elvárnék, és elvárhatnék, hogy mielőtt csinál valamit közli, vagy megkérdez mit gondolok.. akkor sok-sok gondtól megszabadíthatnánk egymást.. Szóval életem egyik legszebb eseményét a legrémesebbé tetteKép.
No, megyek krepp-papírt hajtogatni..

jó éjt, pusszancsok
BEtti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Részvétem anyósod miatt! Én már elküldtem volna a búsba. Vagy akkor menjen ő hozzá a fiához.
Meg mi az, hogy magatoknak rendezitek az esküvőt?
Leesek a székről mindjárt! Miért ki fog házasodni, kiről szól az a nap???
Na, látod ezért volt nekünk szolid, baráti, vacsorás esküvőnk. Egy petákot se adott bele, de duma sem volt. Mert az a nap nem róla szólt!!!
Lehet, hogy későn szólok, de nem kéne hagyni, hogy anyós a fejetekre nőjjön!!!! NEM AZ Ő ESKÜVŐJE LESZ!! Jézusom Betti, ha ezt velem csinálná, már megütött volna a guta. Valahogy álítsd mr le!Kép

AFP: normális lett az eredmény, de ha nem normális akkor se küldenek rögtön amniocentézisre, hanem megismétlik. Nálunk a 2004-es kismamik topikjában több anyukának lett rossz, mint jó. Persze a genetikai UH-on mindent rendben találtak!! És van anyuka aki a 3-at várja és mindháromnál rossz lett az eredmény, holott a gyerekek egészségesek lettek! Az AFP egy nagy sz*r! Nagyon megbízhatatlan, a legtöbb országban már nem használják!!
És én mindenképpen megszülöm ezt a babát akármit mutatott volna az a vacak, vagy bármi más.

Puszi: Linda
bellana
 
 


Linda!
Köszi az együttérzéstKép. Sajnos azt kell mondjam ez már így maradKép. Anyósomon nem tudok változtatni, sőt a fia "szülő...ságán" semKép. Egyre kétségbeejtőbb a helyzet, ma már totál úgy érzem hogy kár összeházasodnunk! Mondtam is Atinak, hogy nekem ez így már nem megy tovább. Már addig eljutottam, hogy azt mondtam neki, hogy bánom hogy sikerült teherbe esnem. MOst mit fogok csinálni egyedül két gyerekkel? De egyszerűen nem bírok tovább így élni! Állandó idegeskedésben. Persze ezért is én vagyok a hibás, mert miért idegeskedek.. Olyan szinten anyamániás, hogy semmi rosszat nem tud elhinni az anyjáról. Nem képes észrevenni ha a szeme láttára vagyok lefikázva.. áh, de megint csak belemerülök az egészbe.. a lényeg úgyis az, hogy ez már brutális helyzet, de már nem tudok mit tenni, mindent megpróbáltam. Mostmár majd jön az hogy én is uolyan bunkó leszek velük mint ők velem. Uúgy nem fog érdekelni mit gondolnak éreznek vagy akarnak!

AFP: örülök hogy minden OKKép. Én is ezért aggódom. Nem tudom hogy ment e genetikai UH-ra, szerintem nem. De mostanság sok olyan esetet hallottam amiből arra lehet következtetni hogy sok dokinak megéri inkább amniocentézisre küldeni szegény kismamát, mint rendesen kivizsgálni.. Ennek a csajnak is azt mondták, hogy nincs nagy kockázata, ne aggódjon.. hát az agyam eldobom.. az 1% az nem nagy?? Ráadásul fiatal csaj még azt sem mondhatja hogy uolyan esélye van a vetélésre mint a betegségre.. De én meg nem akartam ijesztgetni őket, nem kezdtem bele a témába, csak mondtam hogy szerintem a rossz AFP miatt nem lenne oka a dokinak ilyen vizsgálatra küldeni őket..
Én sem engednék ilyen vizsgálatot csinálni magamon, és a babán! Azzal is egyetértek hogy az AFP tök felesleges, csak arra jó hogy rémítgessék az anyukákat..
No, ez ismét egy jó hangulatú levél lettKép. Akkor ha már így alakult, leírom hogy nemsokára megyek anyósékhoz. De szerencsére itt van anyu is, nem kell "védtelenül" mennem.. MÉg megvárom hogy felébredjen a csaj, aztán indulok.
Én nem tudom mi van MEndivel, de néhány napja nem akar rendesen ebédelniKép. Eszik négy-öt kanál főzit, és kész. És ez már csak nem a foga, mert már rendesen kijöttek neki kb.félig a fogacskák.. Vagy a felsők miatt lehet? Neki úgyis mindig négyesével jönnek a fogai.. De bánná a fene, legalább már túllennénk a szemfogakon is.. Aztán még négy és kész is van egy időre a fogzásKép.
Most válogatjuk össze a zenét az esküvőre.. hát elég rendhagyó lesz.. szinte végig Ákos számok.. De legalább az esküvőn legyen olyan zene amit szeretek..nem? Ha már a lagzimat elrontották álrokonaim..
no, elhúzom a belem mostmár, nem riogatok itt senkitKép.
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jajj, még Banyócinak ha esetleg erre jár:
Leutánoztalak titeket, nem baj? Én is vettem olyan illatosítót mint ami annyira tetszett nálatokKép. Tegnap megláttam a Tescoban, és muszáj volt vennem. Annyira bejött az illata! Látod annyira hiányoztok hogy olyan illatot veszek ami rátok emlékeztetKép nem is örülsz?
De azért remélem nem baj!!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti!
Még mindig nem értem, hogy milyen erőszakosságról beszélszKép! Én úgy emlékszem, hogy abban a félénk, visszafogott stílusban, ahogy szoktam mindig beszélgetniKép, kérdeztem meg, hogy esetleg nincs e kedvetek feljönniKépKépKép. Vagy máshogy történtKép?
Igen, ez az én saram, hogy alig etettek valamitKép. Mert figyelmetlen vagyokKép.
Te magad mondtad, hogy még nem reménytelen ez a Mendi-Gyurci szerelemKép. Azért jó pár csók elcsattant a fiam részérőlKép, és még emlékszem, hogy Mendi mennyire élvezteKépKépKép. Szóval ha egy kicsit gyakrabban összehozzuk őket, még akármi is lehet az egészbőlKép. Csak nehogy beledumálj majd az esküvő szervezésébeKépKépKép!!!!!
Autó: Bár nem nekem írtadKép, de azért leírom én is, hogy szerintem se vegyetek részletre. Egyszerűen nem éri meg. Mire az ember kinyögi pár év alatt a részleteket, addigra csak töredékét éri a kocsi az eredeti árnakKép. Sőt, új autót egyáltalán nem éri meg venni, sem részletre, sem egészben. Az autópiac úgy működik, hogy megveszed újonnan, kihozod a szalonból és kapásból kb. 20 %-ot veszít az értékébőlKép. Ez van. Inkább összespórolni érdemes egy pár éves autóra.
Anyós: no commentKépKépKép.
"Mostmár majd jön az hogy én is uolyan bunkó leszek velük mint ők velem. Uúgy nem fog érdekelni mit gondolnak éreznek vagy akarnak!"
Az első mondatoddal nem annyira, de a másodikkal nagyon egyetértek. Nem kell velük foglalkozni, sz..d le őket!!! És ami a legfonosabb, ne engedd hogy tönkretegyék a kapcsolatotokat, na meg az esküvőt!!!!
Fogak: Ha jól emlékszem, akkor hétfőn, vagy inkább kedden mondtad, hogy kijött 2 szemfoga a lánynak. Mivel még 1 hét sem telt el azóta, így azok igencsak fájhatnak még neki. Gyurcinak már azért jó pár hete kint vannak, és még csak most a napokban látom rajta, hogy már nem fáj neki ahogy nőnek. Nem csak az áttörés fáj, hanem az utána lévő növekedés is. (nem okoskodni akarok, csak leírom, ha már megemlítettedKép) Ezen kívül még hátra van ugye a 2 másik szemfog is, így persze valószinüleg azok is fájnak. Szóval kitartás, nemsokára végeKép. Ha azok kijönnek, akkor elvileg kéne egy nagyobb szünetnek lennie az uccsó 4 fogig.
Már miért lenne baj az illatosítóKép? Tudod, hogy nem ilyen dolgokra mondtam azt anno amit mondtamKépKépKép. Örülök ha hiányzunkKép, ti is nagyonKép. Én Mendi kanalával alszom azótaKépKépKép!!!

Linda!
Megérkezett az uradKép? Azért hallgatsz ennyire?

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia lányok!

Megjött Ádi, de nem azért hallgattam, mert összebújtunk. Kép
Dani egyébként azóta nem erszti szem elől. Ha kimegy cigizni, akkor sirva fakad, gondolom fél, hogy megint eltűnik.
Ma reggel felkeltünk, tettünk-vettünk,beraktam egy mosást...Aztán valami fura égett büdöset éreztem. Először azt hittem a mosógéppel van valami, de nem.
Azt hittem ma nyugis napunk lesz, erre majdnem kigyulladt a lakás! Mert, mint kiderült a lépcsőházi biztosíték, meg a kábelek megolvadtak és rém büdös volt. De a biztosíték nem ment ám ki! Felhívtuk az Elműt,ott azt mondták majd jönnek 24 órán belül!! Mondta nekik a férjem, hogy az marhajó, mert azalatt leéghet a ház is!Végül kijöttek, de azt mondták ez nem az ő tulajdonuk, hanem a mienk, de azonnal cseréltessük ki az egész francot, mert életveszélyes és bármikor kigyulladhat. Kiszállási díjjat nem kértek, pedig a telefonos spíné azt mondta ha nem az ő órájuk ég, ami le van plombálva, akkor még mi fizetünk. Na,ezek után hívtuk a közös képviselőt, hogy csináljon valamit, mondjon 1 szerelőt, mert mi nem ismerünk 1-et sem és addig ugye meg kukksolhatunk a sötétben, a hűtő leolvad, a tűzhely is elektromos, arról nem beszélve, hogy a ház is veszélyben van. Ő (átjött)ajánlott valakit aki hamar ki is jött,ideiglenesen kicserélt azon a valamin valami kütyüt,hogy legyen áramunk, de holnap az egészet szétszedi, cirka 10 ezer forintért...És azzal vigasztalt, hogy legalább a mosógép nem égett le miatta, vagy a (vadiúj) hűtő.
Na, köszi...Úgyis felvet a pénz.
Szóval nálunk így telt a romantikus hazatérés és turbékolás.

Más: délelött voltam UH-on. Sajnos Ádiék nem tudtak jönni kukkolni, mert az Elműsöket kellett várni. A bébike jól van, szépen fejlődik, de nem mutatta meg mit rejteget a lába között. Vagy mit nem. Talán hétvégén a 3D-n.

Na, hát így jártunk. Nem igaz, hogy mindig van valami sz*rság. Kép

Betti: anyós. Kép
Mendi: és ha a Dani is ringbe száll a kegyeiért? Bár van barátosnője már. Kép

Banyóci: sok puszi!

Linda
bellana
 
 


Linda! Fel a fejjel.Kép
Örülj Ádinak, meg a bébikének és Daninak!Kép
A problémák, úgyis megoldódnak.

Betti! AnyósKép Ne foglalkozz vele.
Na én könnyen beszélek, nekem nincs. De volt és ő sem volt kedvesebb velem.

Puszi,puszi
linato
linato
 
 


Linda!
Milyen házban laktok? Ez lakótelep? Vagy valamilyen társasház? Ezek szerint szuper volt a napotokKépKépKép.
Mekkora a baba? Remélem a 3d-s uh-ról teszel fel képetKép. Úgy szeretnék újra ilyet látniKép.
Ne szomorkodj, tudom, hogy sovány vigasz, de tényleg járhatattok volna rosszabbul is. Mi is most vettünk új hűtőt.).
Mendit nem adjukKépKépKép!

Pusszancs
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia lányok!

Édesek vagytok, mint mindig. Kép

Linato:örülök Ádinak és bébinek és Daninak, csak olyan kiábrándító, hogy így alakult. Azért máshogy terveztük. De sebaj, majd biztos kilábalunk ebből is. Kép

Banyóci: Lehet, hogy Dani hűséges tipus. Kép De barátok azért lehetnek? Kép
És tényleg járhattunk volna rosszabbul. Kép
Ez a szerencse a szerencsétlenségben, hogy más nem történt, mert a hűtőnek még 1 részlete sincs kifizetve (áprilistól kezdjük)...Hú ha belegondolok...de inkább mégsem.

Pusziiiii:
Linda
bellana
 
 


Linda!
Hát barátok esetleg lehetnekKép, de semmi többKépKépKép! Gyurcim is hűségesKép. Szombaton átugrottunk anyósékhoz, és rá se bagózott "mostohaapós" unokájára. Idáig is CSAK barátkoztak, de most még azt sem. A fiam egyszerűen keresztülnézett a kiscsajonKép. Még egy nyomorult puszit sem volt hajlandó adni neki. Teljes Mendi lázban égKépKépKép.
Milyen hűtőt vettetek, és mennyiért? És mennyi ideig kell fizetni a részletet? Én nagyon rühellek részletre vásárolni, Gyuri is. Mi az a ketegória vagyunk, akik inkább később vesznek meg valamit, csak ne kelljen részleteket fizetni. Úgyis annyi számla van minden hónapban, hogy ilyenekkel már nem akarunk pluszba foglalkozni. Igaz, hogy amig meg nem vesszük meg az éppen nagyon aktuális dolgot, addig meg szitkozódomKép, hogy minden sz.rKép.
Legalább most élvezzétek ki az estét, meg egymástKépKépKép!

pusszancs
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci,nekünk is ez az első eset, hogy részletre vettünk valamit. De a hűtő tönkre ment és ki tudja meddig tartott volna összespórolni...
Nem igazán van mit félretenni. Kép
A hűtőt 11 hónapig fizetjük havi 8 ezrével. Szépen ráfizetünk a kamatokra, de ez van.
Amúgy szép nagy Indesit hűtő, még én is beleférnék. Kép
Számlák: nálunk is kiskocsival toljuk el befizetni. Kép

Puszi: Linda
bellana
 
 


Linda!
Hát akkor én még jobban jártam hűtő téren. Mert nekünk tönkre ugyan nem ment, csak egy nagyon ócska régi vacak volt már. Ronda is, kicsi is, időnként folyt is. Kb. 4-5 hónapig jártattam a számat, mire apuka hajlandó volt végre rászánni magát. De a lényeg, hogy már megvettükKép. Nekünk is Indesit, és ez is óriási, 2 m magasKép. Viszont ahogy a tieteket számolgatom, az egész jó árKép. Vagy kellett előre is fizetni valamit? Eddig azt gondoltam, hogy mi milyen jó áron vettük, de most már nem vagyok ebben olyan biztosKép.

Betti, hol vagy?

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hello lánykák..
bocs, de mostanság nem fogok tudni jönni, mert díszeket kell gyártanom a szutyok lagzira.. és azt ugye csak akkor tudom csinálni, ha Mendi alszik.Kép
Ez az após-anyós téma kezd egyre inkább elfajulni.. egyszerűen már nem is tudok mit mondani rájuk, vagy mit érezni velük szemben.. hétvégén a megbeszélésen, mikor ott volt anyu is, akkor elmondtam hogy semmi kedvem az egész szarhoz, -mivel akkor előkerült megint a zenekar téma, és anyós ismét eldöntötte hogy egész este zenekar lesz.. ráadásul Ati is csak azért akarta hogy legyen, hogy a sétánál játsszanak a hátunk mögött.. erre kiderült hogy nem is vállalják el.. Szóval megint át lett baszva a fejem..- és mikor látta hogy rohadtul nincs kedvem hozzá, mert mondtam hogy akkor már tök mindegy, ha kibírom éjfélig, akkor már a többit is ki fogom.. És akkor anyós: -Hát mit csináljak még, én már mindenben megalkudtam, mondd hogy mit csiáljak még? Felvegyem a menyasszonyi ruhát?
Hát mondom az lenne a legjobb. akkor legalábbmár tényleg kiderülne hogy kinek az esküvője is lesz..
Szóval nagyon ki vagyok idegileg.. anyu azzal vígasztal, hogy nemsokára vége az egész cécónak.. Csak én meg tudom, hogy ha vége akkor abba fog belep.zni, hogy hogy szüljek, meg mikor menjek orvosoz..
Meg az is nagyon fáj, hogy ennek az eseménynek életem egyik legszebb élményének kellene hogy legyen, és most tudom hogy nem az lesz.. komolyan fontolgatom hogy esküvő után jövök haza, majd anyós úgyis beöltözik menyasszonynak, akkor tök mindegy hogy ott vagyok e..
Áh, bocsika hogy megint rontom a hangulatot, de nincs kinek elmondjam az egészet..

Mendinek kijött a 15-ik foga, és le merem fogadni hogy holnapra kint lesz a 16-ik is. Nála így szokott menni, négyesével jönnek.. meg hát ma megint nem evett csak fél deci főzit.. meg utána egy kis virslit, de abból se sokat.
Az idő is kaki nagyon.. egyszerűen semmi nem akar úgy összejönni ahogy kéne..
Hú, befejezem mert kezdek olyan lenni mint egy vénasszony..

Még annyit, hogy Pesten hol van a Nyugatihoz közel 3D vagy 4D rendelő? és mennyibe kerül egy ilyen alkalom? Én is el akarok menni majd a 18-19 hét körül.

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Igen, ennek a napnak életed egyik legszebb napjának kell lennie. Ne hagyd, hogy elrontsák.
Érezd magad jól, nézd a jó oldalát a dolgoknak ne csak a rosszat.KépKépKép
Azért egy élő zenekar nagyon jó bulit tud csinálni.
Ne törődj másokkal, magaddal foglalkozz.
Küldök neked egy kis napsütést, hogy ne csak az árnyékos oldalt lásd.
Millió puszi, meg tudod csinálni, bízz magadban.
Kép
linato
 
 


Linato!

Köszönöm a bíztatástKép. Hát remélem hogy valami jó is lesz benne, mert ami eddig volt.. meg maga az a tudat hogy muszáj leszek apóssal táncolni.. majd ráfogom a hányingerre. Bár vele szemben ez még igaz is leszKép.
Csak az a baj, hogy én utálom a lakodalmas zenét, meg magát a lakodalmakat. Nem tudom miért kellett rámerőltetniük.. De mostmár nem tudok mit tenni, megígértem Atinak hogy most nem mondom vissza.
Az lesz, majd akivel nem akarok azzal nem táncolok, akivel igen azzal meg igen, és kész. Ha meg reklamálnak akkor megmondom hogy fofa befog, és leülnek, mert eddig én viseltem el az ő szeszélyeiket, mostantól vége!
Mégegyszer köszönöm a vígasztalást, és a bíztatástKép

Betti

A napsütés nagyon jól jönne már.. legalább 20-án lehetne ilyen szép idő.. de ahogy kinézek az ablakon.. az idő is a hangulatomhoz igazodik..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hello lányok!

Szomorúan látom hogy senki sem hiányoltKép.
Az esküvőről röviden: Nem volt rossz, ki lehetett bírni. Mindenki dícsérte a kaját, meg engem, azt mondták nagyon jól néztünk ki AtivalKép. MEg hogy nagyon jól érezték magukat a vendégekKép. Egyszóval jó volt. Voltak rossz időszakok is..
De Atira nagyon büszke voltam. Rá sem ismertem!! Szinte végig táncolt, mindenkit felkért.. sőt, mikor elraboltak akkor még énekelt is nekem hogy jöjjek visszaKép . Annyira romantikus volt, most tiszta szerelmes vagyok!!
De még nem teljesen dolgoztam fel hogy már férjes asszony vagyokKép. Fura volt hogy a vőfély is mindig úgy mondta Atinak hogy "feleséged". Nagyon szokatlan!!! Meg hogy ma voltam kérni adókártyát, Mendinek is, és ott már az "anyja lánykori neve" rovatot is ki kellett töltenemKép. Huhh, tényleg hihetetlen!

Volt egy kis baj a picivel is, mert egy hétig nem éreztem hogy mozog. Nagyon féltem hogy valami baj van, de ma reggel arra ébredtem hogy rugdos a drága, így megnyugodtamKép.
No, most ennyi, sőt..
majd jövök egyszercsak

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: