[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SzabóBetti - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci,
Köszi a képeket, rakjad csak!!!
Én is felteszem majd az enyéimet, de nem ma, a linux miatt, megint felidegesítem magam..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

 
 

Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Na ennyi! Betti, hogy tetszenek? Sajnos nekem nem sikerült egy rendes smacit elkapnomKép!
Egy darabig gondolkodtam ezen a kaktusz dolgon, mire leesett, hogy miről beszélszKép! Túlzásokba ne essél, mert hát te is láthattad, hogy lenne mit ledolgoznom magamrólKép! Várom én is a képeketKép!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Tetszenek a képek, csak a 14:41-esen van olyan fejem mint állatKép kár hogy itt nincs hányós figuraKép.
Nekem van egy jó smacis képem, nemsokára megpróbálom felrakni de nem ígérem..
Nem esek túlzásokba, de láttam amit láttam!!!
Nem gondolom hogy kéne még valamit ledolgoznod! De mindegy, úgy látom felesleges minden szó, amit ezzel kapcsolatban írok, úgysem hiszed elKép.

Kezdek elfáradni.. most belekóstoltam milyen lesz két gyerekkel.. És ismét rájöttem, hogy nem szeretnék fiút. Képzeljétek nem mertem bepelenkázni.. vagyis inkább képtelen voltam rá..
pedig 100%-ig biztos vagyok benne, hogy fiú leszKép.. mindegy.. van még időm megszokni a gondolatot..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Rendes emberbarát társadalom: a kalauz kiküldi a gyereket meg az anyját a peronra utazni, mondván hogy ha kinyitom a kocsit, akkor ki kell mennem oda. VAgy csukjam össze. Szóval választhattam hogy vagy sapkában sálban kesztyűben utazunk a hideg huzatos peronon, vagy állok a gyerekkel egész úton, mivel sehol nem volt hely..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mégegy ilyen kép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Gyurci és a narancslé:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


.. ahogy láthatjuk nem nagyon ízlett neki..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Néhány pillanat mikor úgy tűnt együtt játszanak:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Anyuka itt próbálkozott a narancslévelKép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mendi birtokba vette Gyurci játékait. Először a sátrat:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


 

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Aztán a foteljét:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


és mindent amit lehetettKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


De rendesen elpakoltam magam utánKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Huncut vagyok?
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


és most??
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Így jár az aki nem alszik délután:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ez a kutya bejött nekemKépmeg a dömper is!!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Egy csók anyának:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mendinek:
ezt lekéstemKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ez már jobban sikerült. Láthatjátok hogy rákészült a kis mohó, még a nyelvét is kinyújtja!!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


És ez lett a legjobb smacis kép:
De nem szájon hanem szemen csókolta MenditKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


No ennyi.
Banyóci, hogy tetszenek?
és nektek lányok?
Banyóci jól elbújt a gép mögé, mi? Most őszintén ti tudjátok mi a rák baja van az alakjával??

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


A kölkök nagyon édesekKépKépKép, az a piros polós csaj viszont szörnyűKép! Ki az?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Lányok! Azonnal fejezéttek be a saját magatok ócsárolását. Csinos fiatal csajszik vagytok, köztetek én vén banyának érzem magam.Kép Na meg egy bálnának. De kit érdekel? Nemsokára lesz egy pici babám és majd utána megint fitti nőci leszek. Igaz soha nem leszek már 20 éves, de ez legyen a legnagyobb bajom.Kép

Képek szuperek.KépKépKép
linato
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: