[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SzabóBetti - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Konkrétan gyerekbútort nem is tudom, talán a Megatoys-ban lehetne megnézni. Van egy csomó ilyen jellegű bolt, de én nem nagyon vagyok jártas az ilyesmiben. Nálunk itt a lakásban elég sok a beépített bútor, így én nem is nagyon tudok kapálózni. Gyurci szobája sehogy se néz kiKép! Ott is beépített szekrény van, ráadásul valami régi vacak (nekem nem tetszik legalábbis), egy komód amiben a ruhái vannak, egy heverő amin tisztába teszem, egyebek, meg a saját ágya. Ennyi, de amig még itt lakunk, addig nem is nagyon lesz más. Ebbe a kéglibe mi nem nagyon akarunk pénzt, energiát fektetni, mert mindenképpen el akarjuk majd adni. Majd megcsinálja, aki megvesziKép.
A fotelt az Auchan-ban vettük 7 ezerért, és jelenleg a nappaliban van. Innen lesi a tv-t, vagy csak simán elterül benne és nézelődikKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hahó!
Átveszem az uralmat a topikbanKép! Nem sok mindenki jön ide rajtam kívülKép, így legalább nem kell magamnak másikat nyitnomKép!

Képek:

Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Görbül a szám:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

 
 

Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Mostanában én sem járok nagyon sehova, csak a 2004-nyár végi pocakosokhoz. Engem is megijeszt és taszít ami némely topikban történt. Engem is lehülyéztek. Kép

Banyóci nagyon tutik a képek, nagyon szép kis fiad van! A bútorügyben mi sem állunk jól. Még mindig anyósomék 1000 éves bútorai vannak itt, de nem igazán telik újra. Kép Viszont Daninak kéne kiságy ami keretes, mert a rácsos ágyból ki kellene költöztetni még a tesó megérkezte előtt.
Amúgy most vagyok 14 hetes és 2 napos. Kép
Sajna viszont lehet, hogy dokit kell váltanom, mert a váci kórházban felújítás miatt nem lehet áprilistól apásan szülni. Kép Remek. Most mehetek mégis pestre lurkóstúl. Na, de hátha megúszom.

Betti: izgi lehet a készülődés, bár gyerkőccel tuti nehezebb mint nélküle szervezkedni.Sokan lesztek? Ugye kapunk képet, beszámolót, mindent???

Legyetek jók, sok puszi: Kép

Kép


Linda
bellana
 
 


HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!

HOL VAGYTOK CSAJOK????

Linda
bellana
 
 


Én itt vagyokKép!

Jók a képekKép, szép nagy pocakod van márKépKépKép!
Most a napokban egy kicsit kevesebb időm volt netezni. Gyurci dackorszakba lépettKép, őrület amit egész nap művel velemKépKépKép! Ráadásul egy csomó mindent el kéne intéznem, de valahogy semmi sem megy. Nem vagyok/vagyunk jó passzbanKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hello csajok!

Linda, édes a pocidKép!

Bocs, de szokás szerint most sincs túl sok időm, talán miután leraktam az iszonyatosan hisztis kölkömet aludni.. akkor visszatérekKép
Banyóci kedvéért , -és akik még szerettek volna látni- egy fotó rólam:

Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Nagyon tuti a képKép, csak kár hogy ilyen sötétKép!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Nem csak a kép sötétKép.
Gyurci nagyon édes a képeken , de gondolom élőben is azKép.
Nálunk szinte minden bútort le kellene cserélni, annyira gáz az egész lakás!

Linda!
Hogy érzed magad? Már gondolom megnyugodtál és egyre inkább bele mered élni magad a dologba, igaz?
Ha ilyen szépen gömbölyödik a pocid, akkor biztos nem lehet gond! Milyen volt a 12 hetes UH? Nincs képed a babáról?
Épp irigyeltelek, hogy Vácon szülhetsz. Láttam a szülőszobában azt a váci dokit, hát.. ha tehetném tuti nála szülném a következő babákat! Nem ő -volt- a dokid? Ha Pestre kerülsz melyik kórházat választod?
Esküvő: persze, kaptok képet, beszámolót, meg mindent amit csak lehetKép. Majd beszkennelem a meghívót is, jó? Meg hogy milyen cipőt vettem ma írtó drágánKép. De csak ha nem untatlak titeketKép.
Már most elegem van a készülődésből, és valóban ezerszer nehezebb egy kicsi gyerekkel megoldani a dolgokat. Csak az vígasztal, hogy hamarosan túlleszek az egészen.

Most megyek, mert írtó fáradt vagyok. Igyekszem hamar jönni.
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia lányok, de jó, hogy megvagytok!

Betti, jó a kép, bár azért próbálsz elbújni abba romantikus félhomályban. Kép
Azért köszi! KépMi a szösz bajod van magaddal?!

Banyóci: én sem bírok Danival(aláb látható Kép ) mi a túró van ezekkel a lurkókkal?? KépIgaz én elég nyűgös vagyok, segítség meg nuku. Sokszor nekem támad, belém mar, meg rám üt. Mindent szétpakol, eldobál, megtapos, ordít, nyávog. Nem tudom, de időnként úgy érzem elmegyek világgá...

Puszi nektek:
Linda
bellana
 
 


Betti!
Jól gondolod, élőben is nagyon drágaKép, csak ne bosszantana állandóanKép! Persze-persze pakoljad csak a képeket, bár beszámolnod nekem nem kell majdKépKépKép!

Linda!
Szerencsére nálunk nincs támadás, marás, ütés, teljesen más jellegű a probléma. Szándékosan bosszant, mindig mindennek az ellenkezőjét csinálja, hisztizik, veri magát a földhöz...stb..., sokszor ok nélkül. A pakolás, dobálás, taposás..., ismerős, ez itt is van. De ezen már nem is idegesítem magam! Hulla fáradt vagyok állandóan, és idegesit hogy semmilyen elintéznivalónak nem érek a végére! Na nem nyávogok tovább.

Pusz, és írjatok!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hahó!

Látom már megint mindenki elmenekült előlemKépKép!

Hol vagytok csajok?

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!
Betti, mit olvasok???? Őssszel jön a második? Mikről maradtam le!!! Hát gratulálok!!!!!!!!!!
süti
 
 


Banyóci, itt vagyok!!!

Teljesen ledöbbentem amit 1 másik topikon olvastam a mi Bettinkről!! Baba szeptemberben???
Nahát, és ezt így kell megtudni???
Ide is írta, csak én vagyok a vak?

Nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banyóci: az jó ha legalább nem bánt. Én nem tudom mi ez Daninál. Pedig mi az apjával nem csinálunk ilyet. Amúgy néha kedvem lenne visszaütni, de az nem vezet sehova...

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Igen, igen, szeptemberben baba lesz. Ide nem írtam, gondoltam elég ha felrakom a képet. De ezek szerint még szimplán kövérnek tűnökKép.
Sajnálom, hogy eltitkoltam előletek, de nem akartam senkinek elmondani az első harmadban. Már nem bírtam tovább ezt a sunyítást, ezért próbáltam előhozni a témát.
Szeptember 6-ra vagyok kiírva, tehát ma vagyok 11hetes,és 3napos várandós. Remélem már nem történik semmi baj a babával..

Mégegyszer bocsi, hogy eltitkoltam a dolgot, de valóban féltem elmondani idejekorán, annyi rossz dolgot hallottam/hallok mostanság, hogy a saját árnyékomtól is félekKépKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Olyan dinnye vagy!!!!Kép
Gratula mégegyszer, nagyon örülök nektek!!!!!!!!

Süti
süti
 
 


Betti, csini vagy a képen és már meg ne haragúdj, de nekem például alapban van akkora hasam, eszembe se jutott, hogy azért tetted fel, ne haragúdj!
Te betyár, hogy bírtad magadba tartani??
Pont 1 hónap van köztünk, mert én meg augusztus 6-ra vagyok kiírva. Kép

Süti: puszi!

Linda
bellana
 
 


Betti!
Szóval ezek szerint én senki vagyokKép?

Linda!
Nagyon ritkán, ha mérges, akkor megpróbál "pofozkodni", de még mielőtt lekeverhetné, rászólok, hogy nem szabad! Mondom neki, hogy "simi-simi", és máris lenyugszik, és simogat, puszilgat. Apjának néha játékból harapdálja a lábát.

Pusz

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkatKép.

Linda! Én sem vagyok kockahas típus, de szerintem már látszik a baba. Képzeld mi lesz az esküvőn. Gondolkoztam is , hogy testszínű ruhát veszek fel /bocimintás/ Kép
Nehezen! De valamiért bennem van a para. Igazából nem tudom miért. Mendivel nem volt ilyen, gondolom, mert nem neteztem, és nem olvastam aggasztóan szomorú dolgokat. Most máshogy vanKép. De azért reménykedem..

Ma voltam dokinál, majd leírom holnap a részleteket, most már hulla vagyok.
Igen, néztem az őszis topikban hogy pont egy hónap eltérés van. Úgy érzem nem sűrűn látogatok majd oda, valahogy elment a kedvem tőle, mert máris vagyunk vagy 20-an, és amilyen szorgalommal jövök, nem tudom követni az eseményeketKép. Meglátjuk.

Banyóci!
Senki?? Dehogy! Te ravasz voltál, és rájöttél. Vagy inkább én kezdek rájönni miből adódott a nickneved??
Mendi is el szokta ezt játszani. Ha valamit nem adok oda, vagy elveszek tőle, akkor csapkod, de csak lightosan. Azért én sem szoktam hagyni, hasonlóan járok el, mint te. Ez a simi-simi úgy látom beválikKép. Néha magától rájön a dologra.
Apát szabad bántani ! Apa mindig megérdemliKép!

Lányok!
Látttátok a szülőszoba tegnapi adását? Én is ott szültem bibííííí!!

Süti!
Jó volna ha több időd lenne ránk. Mi van veled? HOgy vagytok? Bence? Írj már valamit magatokról!!

jó éjt!
pusszancsok,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Linda!

Ha most tartod a névnapodat, akkor:
[color=#ff0000]

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Linda!
Ha most tartod, akkor én is boldog névnapot kivánok!!!!

Betti!
Apját is csak játékból harapdálja, mert egyébként soha senkit. Amikor meg vele csinálja, akkor hatalmasakat hahótázik közben.
Én inkább úgy mondanám, hogy nagyon tudok kombinálni. Néha elég egy szó, és nekem marhára beindul az agyamKép!
Igen, van mikor nekem sem kell szólnom a simi-simiért, mert már előre tudja, hogy azt kell tennieKépKépKép!

Szülőszobát nem láttam! Mi volt benne?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Hát gondolom, hogy nem farkasnak készülKép.
Igen ezt megtapasztaltam márKép

Szülőszoba:
Ceglédi kórház volt benne, az ahol én is szültem. Mi az hogy nem nézted? Bár én meg elfelejtettem írni nektek hogy nézzétekKép...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Auchan-ben voltunk aznap este, és azzal voltam elfoglalva. Egyszerűen kiment a fejemből. Bár mostanában nem szoktam nézni, csak az utolsó 10 percet, amikor megszületnek a babákKép! A többi része a műsornak nem tetszik.

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


pedig most csak egy szülés volt benne, de elég szomorú volt a dologKép A nő első gyermeke meghalt...
szóval elég szívszorító volt.
Lehet, hogy a neten is lehet nézni a TV2-őn biztos van Szülőszoba rovat, és a Korridorral meg lehet nézni.

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Na látod pont ezért nem nézem. Mert minden műsorban van valami tragédia, valami nem "hétköznapi", ezzel szinte azt érzékeltetik a nézővel, hogy ez igy van rendjén!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Betti!
Légyszi ne menjen el a kedved az őszi babás topiktól.KépKépKép

Linda! Én is boldog névnapot kívánok neked. Akkor is ha nem ma tartodKép

Banyóci: igazad van tényleg az utolsó 10 perc a lényeg a szülőszobából.KépKépKép
linato
 
 


Hellóka!
Hol vagytok? Hogy telt a hétvége? Mi terveztük, hogy elmegyünk a Tropicariumba, de kénytelenek voltunk halasztani, mert rengetegen voltakKép. Helyette beugrottunk anyósékhozKép! Az volt a jó, hogy Gyurci legalább tudott egy kicsit játszani az anyósom élettársának az unokájával. Csináltam ott pár képetKép!
Puszik mindenkinekKép!

Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Rémült fejKép:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


A Drágámat csak a távirányító érdekliKép:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Apával:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Megdöbbent, rémült arcKép:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


És végül a vagány GyurciKép:

Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok kedves lányok!

Betti, Banyóci, Linato: köszönöm a névanapi köszöntéseket, jól esett. Akkor tartom. Kép

Betti, mi volt a dokinál? Én is sokkal parásabb vagyok mint a Danival!!! Mi a túrótól lehet ez?
Én holnap este megyek dokihoz, már majd betojok, úgy izgulok. Kép Szerintem írj abba a topikba! Nálunk is sokan vagyunk, emlékszel, hogy írtam is róla, de aztán "utánam jött" egy kedves kismama és akkor tisztáztuk ott a topikban, hogy mi nyomja a szivem és azóta nagyon szeretk odajárni. Persze van, hogy ha egy napig nem tudok menni, akkor vagy 1 órát tart míg visszaolvasom őket, de megéri. Kép Már hiányolnak ha nem vagyok és ez nagyon jól esik. Kép

Banyóci: Gyurci igazi pasi: távirányítóval flangál. Kép Dani is szereti. Még mindig hót náthás, már egy hónapja szívunk. Kép
Mi is tegnap gondoltunk megnézni a tropicariumot, aztán elmaradt. Mi ugye Vácról mennénk, még akkor jó, hogy nem indultunk el. Mikor érdemes menni vajon hogy ne legyen zsufi?

Más: Dani kapott egy gyerekágyat és már 2-ik éjjel abban alszik. azt hittük nem akar majd benne aludni, de semmi gond nincs vele. Azért is költöztettük ki belőle, hogy megszokja már nem a rácsoságy az övé. Még időben, mielött azt hinné, hogy a Tesó miatt tettük ki.

Puszi nektek: Linda

Ui: íme Dani és az új ágya:

Kép
bellana
 
 


Banyóci! Nagyon jók a képek.Kép Tropicariumban szerintem hétvégén mindig tömeg van.Kép

Linda! Hol vettétek az ágyat? Én is most készülök venni Milénának és Korinak is.
Te is gyere az őszi babásokhoz is.Kép Jóóó?
linato
 
 


Linato: mi Vácon vettük az ágyat, de Ikea katalógusban is láttam meg valaki a Megatoys-ot is emlegette.
Megyek benézek hozzátok! Kép

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Linda!
Én is kérnék minden paramétert az ágyrólKép! Milyen magas, széles, mennyibe került, és hol???
Daninak jobbulást, mennek a gyógypusszancsokKép, hátha ettől meggyógyul végreKép! Ezt a kifekvéstKép! Nagyon cukiKép!
Tropicariumba úgy döntöttünk, hogy valamelyik hétköznep délelőtt fogunk menni. Úgy hallottam, hogy akkor csak pár ráérős anyuka lézeng ottKépKépKép!

Linato!
KösziKép! Gyurcinak már át sem adom a sok bókot, mert már igy is nagyon el van szállva magátólKép!
Mi elkövettük azt a hibát, hogy nem elég hogy szombaton, ráadásul délután mentünkKép! Moccani sem lehetettKép!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Linda!
Pont közben irtálKép! Nekem ennyi infó édes kevésKép! Mindent tudni szeretnék erről az ágyrólKépKépKép!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Lemérem neked az ágyat,na. KépPersze ha Dani felébredt. Olyan jópofa, mert ki lehet húzni és együtt nő a gyerekkel. Kép
Vácon vettük -29 ezerért-, pesten nem tudom hol lehet, csak amit már írtam. Persze ha lejöttök Vácra akkor szivesen elviszlek a bútorboltba. Itt van tőlunk 10 percre. Kép
A Tropicariumba autóval mentek és családilag?
Én csak Danival ketten tudnék akkor menni, de nincs jogsim és vonattal, meg ki tudja mivel az már nekem húzós. Kép Pedig már marha régen szeretnék eljutni oda.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Az Ikeás ágy is 29 ezer, most akciós. Ha jól láttam majdnem olyan, mint amit Linda vett.

Linda! Olvastam és köszi, hogy oda is jössz.Kép
linato
 
 


Lindám!
Oké, méricskéljél csakKépKépKép! Azt az ágyat amit Linato írt, én is láttam az Ikea-ban, csak nálunk az a probléma, hogy apjuk nem hajlandó az Ikea-ban semmit se vásárolni! Még lehet, hogy szavadon foglak, és betoppanunk Vácra ágyat venniKép! Igen, kocsival megyünk, apa, anya, gyerek. Vonattal hova érkeznél? Honnan kéne eljutnod a Camponába?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia lányok!

Linato: írtam, de nem olvastalak vissza titeket. Viszont szépen megsokasodtak az őszi anyucik. Kép

Banyóci: az ágy méricske eredménye: a hossza lehet: 100cm, 140 cm és 185 cm. A szélessége 75cm.
3 matrac van hozzá: az egyik 100cm-es a másik kettő:40 és 45 cm.-es.
Vácra nyugodtan gyertek, szivesen látunk titeket. KépA kocsi csomagtartójára lazán felférne az ágy, mert lapraszerelve adják.
Amúgy a nyugatiba érkeznénk vonattal, de egyedül elég nehézkes a vonatra felszállni a gyerkőccel és az esernyőkocsival akár együtt akár külön. Állati "segítőkészek" ám az emberek. És így pocisan még kevésbé merek emelni. Kép

Kedvenc házigazdánk, Betti hol kujtoroghat vajonKép

Pusszancs:
Linda
bellana
 
 


Hello itt a nem is igazán házigazdaKép

Banyóci!

Szerintem jó dolog, ha a nők tudják milyen sokféle lehet egy szülés, és hogy történhetnek nem várt dolgok. Így legalább tudják mit nem akarnak, és tudnak ellene tenni. Nem?
Tropikárium helyett anyós?? Atyaég!! Részvétem miatta!!!
Nyáron mi is el akarjuk vinni Mendit oda, meg az állatkertbe is. Igaz, én még én sem voltam tr-banKép égő, mi?
Meg kell mondjam hogy ez a Gyurci gyerek tiszta apjaKép. Na jó, szebb!! Viszont mostohaapósod unokája.. remélem nem estek egymásba!!



Linato!
Nem még nem ment el teljesen a kedvem, de én tényleg nem tudok egész nap netezni, és mikor éppen igen, akkor már annyi a hsz, hogy mire végigolvasom nincs időm/erőm írniKép. De még alakul a dologKép. A másik meg, hogy annyi ismeretlen új ember van.. képtelen vagyok most bármit is megjegyezni, gondolom a baba miatt is, meg a hülye esküvő.. Annyi intéznivaló van, hogy néha nem tudom hányadika van, vagy milyen nap, vagy hogy mikor mit kell csinálnom. Annyira várom már hogy vége legyen ennek a kálváriának!! Mondjuk lenne már május, addigra el tudom intézni a papírokat is, meg a lakásátírást..jajj, már bele sem merek gondolni, mi mindent kell elintéznemKépKép

A másik amitől iszonyúan tartok, hogy kegyetlenül mutatok majd a menyasszonyi ruhábanKép. Mendivel olyan jó volt, sokáig nem látszott, és tényleg kicsi volt a hasam. Most meg.. 12 hetesen úgy nézek ki, mint más a 20-on. Mi lesz még négy hét múlva?? Az anyakönyvvezetőnél nem azt mondom, hogy igen, hanem hogy múúúúú Kép

Linda!
DaniKép mekkora már ez a legény, te jó ég!
Én még nem szoktatom át sima ágyra, mert nem tudnám lerakni aludni sehogyKép. A kicsi meg úgyis köztünk fog aludni. Mendi is ott aludt két-három hónapig, akkor vált kényelmetlenné, és simán át tudtuk rakni a kiságyba, minden vészmadárkodás ellenére. Úgyhogy most majd a rokonok szemébe tudom vágniKép a védőnőről már nem is beszélveKép.
Doki: Most nem voltam 100%-ig megelégedve vele.. mindegy, a lényeg, hogy azt mondta, szépen fejlődik a baba, ahogy kell, és majd jövőhéten megyek UH-ra. De nem tudom miért a 13.héten? MEndivel a 12.en kellett.. ki érti ezt?
Egyébként nem vagy egyedül, én is sokkkal parásabb vagyok most, mint akkor. Akkor éreztem hgoy semmi baj nem lehet, miért félnék, de most mindenhonnan rémtörténeteket hallok, és a frász jön rám néha. Ráadásul sokszor görcsöl a hasam isKép. MOndtam a dokinak, ő meg annyit kérdezet,t hogy az előző babával is volt e, meg hogy kellett e feküdni vele. Már nagyon várom a jövőhét szerdát!
Nálatok hogy megy az UH? Ott is kell időpontot kérni? Itt eddig nem hallottam ilyenről, most meg kérte a doki, hogy kérjek..
Topik: attól félek, hogy el fog menni a kedvem a sok olvasástól. Történt már velem ilyesmiKép..

No, egyelőre érjétek be ennyivelKépKép.
Majd jövök, igyekszem.. de annyi minden van.. ma voltam kozmetikusnál, holnap időpontot kérek a dokitól, szerdán tanácsadásra megyek Mendivel.. aztán ki tudja.. át kell mennem Szolnokra a gyűrűmért vagy csüt. vagy pént. szombaton fodrász..jajj, mennyi sz.r!
most megyek és bedőlök az ágyba

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jó estétKép!

Linda!
Köszi a méricskéléstKép, te egy angyal vagyKépKépKép! Már csak néhány kérdésem lenne az ággyal kapcsolatban, aztán békén hagylakKép! Irtad, hogy 3 matrac van hozzá. Ezek is benne vannak az árban, vagy ezeket külön kell megvenni? Milyen matracok ezek? Sima hagyományos, vagy valami extra? Értem ezalatt, hogy bio vagy. kókusz...stb!
Ez a 29 ezer ez állandó ár, vagy akciós volt?
A kocsink tetején nincs csomagtartó, de valahogy biztosan meg tudnánk oldani a dolgot. Még visszatérünk erre a témáraKép. Ha valamikor esetleg mégis rászánnád magad a vonatozásra, akkor szólj, és nagyon szivesen felveszünk a NyugatibanKép! Oké?

Betti!
Én nem gondolom, hogy az hozzátartozik egy szüléshez, hogy ez meghalt, meg az meghalt, meg ilyen-olyan tragédiák történtek a családban. Eddig mindegyik adásba belecsempésztek valami hasonlót, holott nem erről kéne szólnia a műsornak.
Miért égő hogy nem voltál még a Tropicariumban? Én is csak egyszer voltam eddig!
Ne aggódjKép, Gyurci nagyon hűséges tipusKép! Türelmesen vár a kis barátnőjéreKép!
Mit értesz ez a mondat alatt?:
" Viszont mostohaapósod unokája.. "

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hahó!
Látom sehol senkiKép!
El is elejtettem mondani, hogy milyen szép kis szivecskés virágot kaptam szombaton Apától és GyurcitólKép! Illetve ezt nem is nagyon lehet elmondaniKép, inkább megmutatomKép!
Kép

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia lányok!

Betti, ne legyél letörve, nagyon szép menyasszony leszel! A pocid miatt ne aggódj,szerintem ruha függő mennyire látszik. A sógornőm betöltött 5 hónaposan - mármint terhesen Kép- ment férjhez, abroncsos ruhája volt és nem igen látszott semmi. Ráadásul vannak akik direkt kihangsúlyozzák a pocit. És van kismamáknak készült ruha is. Úgyhogy nyugi, biztos szép leszel!!
És én sem voltam még a Tropikariumban.

Banyóci: Kép Az ágyhoz a matrac sima szivacs, levehető huzattal. Az árban benne volt amúgy. Az ár állandó, nem akciós. Várunk! Kép
Köszönöm az invitálást is! Kép
Gyönyörű a virág!

Szülőszoba: én az első részt láttam és nem tetszett. Sem hogy ugrálnak az időben és a párok között se a szenzációhajhász háttérsztorik. Szerintem egy kismama izgul anélkül is hogy ijesztgetnék. Kép

Ma voltam dokinál: bébi szépen fejlődik a kis feje 34mm-es, a szivecskéje szépen ver. Kép A lepény jó helyen van és a méhszáj is zárt.
Imádom!! Olyan jó, hogy lesz még 1 kisbabám! Kép

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Betti!
Boldog névnapotKépKépKép!

Linda!
KösziKép, majd szólok ha aktuális lesz a dolog! Még le kell zsírozni apjukkal! Az ajánlatom továbbra is él, esetleg szólok, hogy mi mikor megyünk, és majd meglátod, hogy nektek jó e.
Örülök, hogy minden a legnagyobb rendben van a babócávalKép! Vigyázz magatokra!
Szülőszobával kapcsolatban egyetértünkKép!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia lányok!

Elöször is Betti: nagyon boldog névnapot!!
Kép és Kép na mégegy csokor:

Kép


Banyóci: angyal vagy, hogy elvinnétek! Kép

Puszi!Kép

Linda
bellana
 
 


HALIHÓÓÓÓ!!!

Betti, elhervadnak a virágok!

Többi kedves leányzó, merre van?
Én ma voltam vérvétlen az AFP.re.
Voltunk sétálni Dancival, motorozott ezerrel. Kép

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Hello!

Itt vagyok, olvaslak titeket, de tegnap Mendi nem aludt, így nehéz volt írni. Egyszer elszállt az üzimKép

Köszönöm a névnapi megemlékezéseket, és a virágokat isKép nagyon aranyosak vagytok!!Kép

Mendi még most sem alszik, majd ha elaludt akkor jövök megint. Fél kettő körül etetem aztán meglátjuk mikor alszik el..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: