[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SzabóBetti - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Bocs, az előzőt elfelejtettem megfordítani, de így talán még nézhetőKép

Anyaaaa, most melyik szatyorba raktad a rucimat??
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem rúgtam be, csak anyának hízelgek.. ezzel szoktam levenni a lábáról...
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Na meg ezzel:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

..és ismét huncutolok..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Anyaa, kipakolhatom az összes játékomat huszadszorra?
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Na, most mit nézel?
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hogy állnak az új csattjaim?
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Itt épp apával hancúrozomKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hé, kell a kupakom?
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Á, nem adom oda, inkább megnézem ráfér e az orromraKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


No comment
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Életem férfija azt mondta, lefótóztatja magát kedvencével...hát végülis megtetteKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Életem két csodája:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem én pakoltam ki pizsiben a szaloncukrokat!!!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Azt a díszt én raktam fel!!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Imádja magát nézegetni a tükörben, dehát ugye lány...
Anyu, nézd, ott a baba nyelve!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ez a kedvenc képem róla..
hát nem gyönyörű??
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


szinténKép
hoppá:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Az egyik szomszéd kislány..ő lesz az egyik koszorúslányomKépa ruhája olyan, mint Mendié lesz:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Itt szintén Noémi, anyukája,Enikő, és mellettük anyósom. Ja, és Mendi kezeKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mendi életnagyságban. Tetszett neki a tükörKép.
Az ő ruhája is rózsaszín lesz, de akkor épp csak sárgában tudták megmutatni. Aranyos ahogy végigsimítja a ruhátKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Még egy Mendis:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Na, egyelőre ennyi képet rakok. Szóljatok ha kell mégKép
Az én ruhámat sajna nem tudtam lefényképezni, mert sokan voltak, és mi meg siettünk.. majd kaptok két hónap múlvaKép
Most szaladok...Mendi pakol..

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Stipi stopi a csajszi a fiamnak!

Betti, mekkorára kell kicsinyíteni a képeket, és mivel szoktad csinálni?
süti
 
 


képnézővel csinálom. 650*600-ra asszem, de mindig a nagyobb oldalt kell 650-re rakni, és a másik automatikusan csinálja. nekem XnView-em van. Azzal könnyű. Neked?
Hát már elég sokan pályáznak ráKép.
Jó volna már látni Bencéről is képet!!
Szóval, honnan ismered a bátyám? Te hol laksz?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Pesten. És tényleg nem tudom, honnan ismerem. Lehet, hogy ceglédi ismerősök által. Artéria stb....nem tom....hogy hívják??
Mindjárt gondoltam, hogy válogathat a pasikban.Kép
Na ezért akarok képet kicsinyíteni. Akarok felrakni!
süti
 
 


Mile Tamásnak hívják. Lehet hogy a Macondo Music Caféból, nem? Akkor engem miért nem ismerszKép?
Azért válogathat, mert itt a telepen van vagy tíz hasonló korú fiú, és egyedül van lányKép. Mindenki rá pályázikKép.
Várom a képeket!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hát már nagyon régen jártam Cegléden. Kb. hat éve. De lehet, hogy több. Hú, de öreg vagyok már...Kép
süti
 
 


Szia csajok!

Banyóci, megnéztem az első albumot is és láttalak. Kép
Betti a te képeid is jók és nem fér a fejembe miért szidod magad, hiszen tök csini vagy!
Ha jól meggondolom, még én vagyok a leggnómabb köztetek. Kép És kicsit ducibb Kép
Na,de kit érdekel, fő a jó hangulat! Kép
Süti,most te jösz! Mámint képileg. Kép

Linduci

Kép
bellana
 
 


Bolond vagy te LindaKép! Én is láttam már rólad képet, és nem egy dagi csaj rémlik nekemKép!

Bettikém!
Nem mered leirni, hogy a kiscsaj a GyurciéKép?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hát akkor ime:
Kép
süti
 
 


Bellana!
Nem vagy te LinDUCI! Főleg nem ha azt állítod, hogy én sem vagyok az!

Banyóci!
Na jó, elárulom, hogy Mendi Gyurci jegyese lett a mikibulin.
Képzeljétek lányok, Gyurci nem akarta elengedni Mendi kezét. Sőt, engem csapkodott, mert közéjük mertem ülni. Szóval tipikus anyós-vej kapcsolat alakult ki köztünkKép!

Süti!
Édes a kicsi fiú! Látom ő is szeret a ruhákba bújniKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hellóka!
Betti!
Mivel engedélyt adtál rá, így teszek fel most is pár képetKép!

Itt szeretek mostanában üldögélniKép:Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Imádok motorozni:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia Lányok!

Betti, köszi a vígaszt. Kép

Banyóci, nagyon édi a fiad és látom ő is vidám legényke! Daninak is olyan motorja van csak kék. Kép

Süti: Köszi a képet, jót derültem rajta, nagyn édes!

Csajok, írjatok már mi van veletek???

Linda és a pancsizó Dani:
Kép
bellana
 
 


Cuki a srácKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Dani is cukiKép Az előző cukizást Gyurcira írtam, akkor még nem volt fent Linda üzije.

Az az érzésem kezdünk üresedniKép. Senkinek sincs kedve írniKép.
De az is lehet, hogy csak én vagyok túl aggodalmaskodóKép
Most viszont megyek, mert fáj a fejem. Összekaparom magam, és nemsokára írok rendesen.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Én speciel azért nem igen írok semmit, mert ti sem! Magamban nem nagyon szeretek írogatni.

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Hát lányok én mostanában ritkábban jövök mégpedig azért mert annyira elk....ult a babanet, hogy az vmi döbbenet! Már szinte sehova nem írhat az ember lánya anélkül, hogy vki ne szólna be vmi durvát! De azért olvasni olvasok, csak próbálok "leszokni" róla! Nagyon helyesek a srácok, de amúgy én be szoktam ám kukucskálni az albumokba is!!!!!Kép

Jók legyetek, majd még jövök!

Süti
süti
 
 


Sziasztok csajokKép!

Jók a képek a ti srácaitokról isKép! Tényleg jó lenne, ha azért időnként írnátok néhány sort magatokról is. Betti te isKép! Én is egyre kevesebbet jövök már mostanában, mert nagyon gáz ami itt folyik.

Muszáj felraknom egy tegnapi képetKép, én jót nevettem rajta.

Kajla fülek a sapitólKép:
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
WOW! Nagyon vagány ez a srácKép.
Nem tudom mit írhatnék. Tényleg annyira üresnek érzem magam. Igazából nem történik semmi sem velem..
Az esküvő szervezésével megy el minden időm. Esetleg erről tudnék írni, de gondolom, nem túl érdekes témaKép.

Igen, mostanában elszabadultak az indulatok itt a neten. Nem tudom miért nem lehet békében egymás mellett létezni.. Dehát az emberek már csak ilyenek. Sebaj, hátha minket itt nem szól meg senkiKép.

Most szintén ennyiKép.

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Miért ne lenne érdekes az esküvő téma? Legalább tudom,hogy mire számithatokKép! Igazából nálunk se történik semmi extra. Várd csak ki a végét! Előbb-utóbb biztos minket is elkezd majd valaki cse.....ni, hogy ki kíváncsi a képeinkre...stb.

Pusz

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Na hellóka!

Megint eltünt mindenkiKép! Gyerekek, én olyan szarul vagyok már napok ótaKép! Nem tudom milyen kórságot sikerült már megint összeszednem. Fáj a fejem, állandóan leesik a vérnyomásom, leszakad a hasam. Szóval nagyon jól érzem magamKép! Veletek mi újság? Tegnap vettünk Gyurcinak egy fotelt, hihetetlen, de elsőre beleszeretettKépKépKép! Teszek fel képeket rólaKép!

Pusszancs mindenkinek!
Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Csak neeem???
Gyurci érzéseiről az utolsó kép mindent elárulKép!!
Velem sincs semmi érdemleges.
Esküvő: már a nagyobb dolgok le vannak fixálva, de még se fodrász, se kozmetikus.. nem érem el őket, pedig már intenzíven járnom kéne..
Meghívók jövőhét pénteken kész lesznek, majd rakok róla képetKép. Jó drágák..
Anyósomat már egy hónapja kérdezgetem, hgoy mennyi piát rendeljek, de még mindig nem kaptam választ.. Pedig az t is elintézhetném..
Menüt sem fixáltuk még le teljesen..szóval van mit dolgozni az egészen. De egy kisgyerek mellett, nem egyszerű..

No, most ennyi, mert MEndi nem hajlandó aludniKép.
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jaa, elfelejtettem: mennyiért vettétek a fotelt, és hol?
Tudtok Pesten jó gyerekbútorokat? Meg akarjuk csinálni Mendi szobáját, és kell majd szekrény, valami ülőalkalmatosság, meg peremes kiságy. De itt Cegléden csak csináltatni lehetne..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Nem, nincs semmi olyasmi amire gondolsz. Bár talán volt, mert valami nagyon furcsa dolgok történtek velem. De most már kár ezen rágódni.
És mit szólsz, milyen inget vettem ennek a drágaságnak?
Hát gyerek mellett valóban nem olyan egyszerű semmi sem. Anyósod azért igazán kibökhetné már ezeket a lényeges dolgokat! De amúgy miért ő dönti el???
Mendi meg menjen most már aludni, mert különben lesz neki irgum-burgumKépKépKép!

Pusszantás

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: