[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

boszi:

még nem voltam terhes mikor jelentkezdtem erre a munkára,csak akkor nem hívtak vissza.
most meg hülye lennék nemet mondani.
tudják a babut is.
napi 5 óra,ülve.telefonálgatni kell.
havi 40 000 körül kapok ami most a babuci miatt nagyon jól jön.így tuti mindent megtudok venni mire megszületik.
ha ne adj isten baj lenne a terhesség alatt abban a pillanatban abbahagyon.de amíg birom miért ne dolgozhatnék?

Kép
Kép
ettike
 
 


S akkor mi lesz a GYED-el,vagy GYES-en vagy? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


http://www.hazipatika.com/services/news ... n=hirstart

A 2 és 5 év közötti gyerekeknek 70%ban támogatja az állam,így nem is drága! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Na most lett elegem,besokkaltam a MÁKra,nem kicsit!
:evil:
Elegem van,hogy mindig leráznak,ide-oda kapcsolnak,s mindig csak azt mondják,hogy majd visszahívnak!

Most küldtem nekik mailt,holnap meg FAX-ot! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Most írta a védönőm,hogy 2 év alatt 2 oltás kell,17.000/db.
Ha tényleg támogatja az állam,ahogy írták,akkor 10.000 lenne a kettő csak! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nem hiszem el:



Felhívtak a MÁK-tól ma. El kell faxolnom az adataimat,mert ugye a számlaszámom is rosszul szerepelt nálunk,s akkor jövő héten megkapom az elmaradt CSALÁDI PÓTLÉKOT soron kívűl.

A mi faxunk nem mükszik,még nincs bekötve,anyósék persze nincsenek otthon,így marad a posta,amint kész lesz az ebéd!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hahhóóóóóóóóóóóóó!

Magammal beszélgetek?

Hol vagytok???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

gyesen vagyok az elejétől.
és ez nem bejelentett.kiskönyves.
így csak jól járok vele.

Patrikra párom,anyum,párom nagyszülei fognak vigyázni.
és csak délutánn kell mennem.

nagyon megértőek szerencsére.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: én is úgy gondolom, h ha birod a munkát, miért ne?De Patrikra ki fog vigyázni?Bölcsi?
Nekem eddig nagyon jók a tapasztalatok a bölcsivel. Réka már nagyon igényelte a gyerekek társaságát és nagyon jól érzi magát. Nem adtuk volna bölcsibe csak 2 évesen, de mivel tanítónő vagyok és általában aug., szeptemberben szoktatk kiderülni ezek az állások, így most kénytelen vagyok beszoktatni Rékát, mert bármikor belefuthatok valami melóba. Most is jeleztek egy helyről, h lehet hogy lesz állás, de aztán nem szoltak vissza. Így itthon esz a fene, h mikor találok már valamit...Réka meg ugye bölcsibe, holott velem is lehetne...
Egy vígasztal, h tényleg nagyon jól érzi magát ott Réka!

Boszi: igen, idegesítő ez a bürokrácia. Esetleg ha személyesen mész be, nem lenne gyorsabb?

Kép
gyanixi
 
 


ettike: én is úgy gondolom, h ha birod a munkát, miért ne?De Patrikra ki fog vigyázni?Bölcsi?
Nekem eddig nagyon jók a tapasztalatok a bölcsivel. Réka már nagyon igényelte a gyerekek társaságát és nagyon jól érzi magát. Nem adtuk volna bölcsibe csak 2 évesen, de mivel tanítónő vagyok és általában aug., szeptemberben szoktatk kiderülni ezek az állások, így most kénytelen vagyok beszoktatni Rékát, mert bármikor belefuthatok valami melóba. Most is jeleztek egy helyről, h lehet hogy lesz állás, de aztán nem szoltak vissza. Így itthon esz a fene, h mikor találok már valamit...Réka meg ugye bölcsibe, holott velem is lehetne...
Egy vígasztal, h tényleg nagyon jól érzi magát ott Réka!

Boszi: igen, idegesítő ez a bürokrácia. Esetleg ha személyesen mész be, nem lenne gyorsabb?

Kép
gyanixi
 
 


ettike: én is úgy gondolom, h ha birod a munkát, miért ne?De Patrikra ki fog vigyázni?Bölcsi?
Nekem eddig nagyon jók a tapasztalatok a bölcsivel. Réka már nagyon igényelte a gyerekek társaságát és nagyon jól érzi magát. Nem adtuk volna bölcsibe csak 2 évesen, de mivel tanítónő vagyok és általában aug., szeptemberben szoktatk kiderülni ezek az állások, így most kénytelen vagyok beszoktatni Rékát, mert bármikor belefuthatok valami melóba. Most is jeleztek egy helyről, h lehet hogy lesz állás, de aztán nem szoltak vissza. Így itthon esz a fene, h mikor találok már valamit...Réka meg ugye bölcsibe, holott velem is lehetne...
Egy vígasztal, h tényleg nagyon jól érzi magát ott Réka!

Boszi: igen, idegesítő ez a bürokrácia. Esetleg ha személyesen mész be, nem lenne gyorsabb?

Kép
gyanixi
 
 


Ettike akkor neked nem volt annyi napod,hogy GYED-re mehettél volna? :roll:
Hát akkor nem irigyellek,mert a GYES k.......a kevés!
Jól fog jönni a kis mellékes! :wink:

Gyanixi személyesen bemenni ezekhez? ÁHHHHHHH!
De most már anyum elfaxolja,s már csak várni kell,s jövő héten végre megkapom az elmaradt manit! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: tényleg gondolkodtál már mivel leped meg a féjedet a házassági évfordulótokon?
Nekünk nemrég volt a 4., igaz már 9 éve együtt vagyunk. Mi mindig valami aprósággal ünnepeljük vagy vacsi valahol...

Kép
gyanixi
 
 


Szerintem fözök valami finomat,s sütök majd tortát. :wink:
Gabika nélkül nem igazán van kedvünk sehova se menni,meg nem is akarjuk rábízni senkire! :roll:

15-e hétfőre esik,ezért szerintem vasárnap ünneplünk,mert aznap apa dolgozik sokáig! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ajándékot nem igazán szoktunk venni,mióta Gabika megvan,de virágot mindig kapok! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


gyanixi:

Patrik is élvezné a bölcsit.csak a dadusok és szülék kiraknák 2 hét alatt.üti veri a gyerekeket,főleg a kisebbeket.tép a hajuk,homokot szór a fejükre és még sorolhatnám.tipikus rosszfiú.egyedül a haverjával tud eljátszani de vele 1 hós koruk óta ismerik egymást.
ha játszin vagyunk mindig eggyüt szákálját a többi gyereket.
Dúdó kommentál mivel ő már beszél és Patrik meg üt ver ahol ér.

PAtrikra anyum,párom,párom nagyszülei fognak vigyázni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike Gabika is próbálkozott ilyennel,de mi leszoktattuk róla!
Próbáld meg te is,mert nem jó,ha oviba került és majd ezt csinálja! :wink:
Mikor mész dokihoz? :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Örülök, hogy rendeződik a CsP helyzet és kifizetik!
...hogy van-e idő magamra?
Nincs :(
Annyi mindent kellene csinálnom....
Még jó, hogy nem vagyok olyan típus, aki kozmetikushoz, fodrászhoz jár...
Így lassan, de mindig csinálok valamit magammal :)

Az újságok...
Nekem a Kismama már több hónapja csak van... Ha van egy kis idő átlapozom, de olvasni.. :?

Judit
Az alvási rekordhoz Gratula :lol:
Remélem jól érzitek magatokat Csopakon.

Vanda
Szia!
Gratula a kisfiadhoz!
Az "allergia" nem javul?

Ettike
Drukk a munkához!
Milyen volt a tegnapi nap?

Gyanixi
Az jó, ha tetszik a bölcsi Rékának.
Szerintem majd Levinek is fog (remélem) , mert szereti a gyerekeket. :P

Mi jól, csak az utóbbi pár napban Levi nem volt túl nyugodt baba.
Dél körül és este csak sírt, nem akart aludni. :?
Éjjelente szerencsére aludt 6-7 órát.
Szerdán már élni sem volt kedvem.... :cry:
Tegnap már jobb volt a helyzet.

Még most is két fogunk van.
Vasárnap Manó 9590 g és (mi mértük) 72 cm volt :P
Egyre többet beszélget...

Vasárnap indulunk haza - vidékre - kb 2 hétre..
Ha tudok - majd írok.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


boszi:

szerintem erről nem lehet leszoktatni.nem olyan nyápic gyerek mint azok akiket lehet ütni a játszin.mindig voltak lesznek ilyen gyerekek.inkább harcoljon egy lapátért mint mindent elvegyenek tőle ő meg csak ül a homokozó szélén.majd ha később párszor ő kap a nagyobbtól mert szemtelen volt vele akkor megtanulja magától is.
ezzel nem azt mondom hoyg én arra nevelem hoyg üsse verje a gyerekeket,csak nem szólok bele a játékába.figyelni figyelem hogy nem tegyen kárt egy gyerekben sem de nem rángatom ki azért mert "véletlenül" ráborult egy vödör homok a másik gyerek hátára.
rá rá szólok hogy nem szabad meg hasonlók de ha mindig mindent megtiltok akkor azt fogja levonni hogy nem szabad "harcolni"hanem hagyni kell magam hogy mindenem elvegyék.és ez felnőtt korában is megmarad benne.

na ezt jól kifejtettem.nem megbántani karlak csak nekem ez a véleményem.

és mondom nem arról van szó hogy mindent csinálhat,vannak határok amiket nem léphet túl.

Kép
Kép
ettike
 
 


Réka is a bölcsiben rászorta egy párszor a gyerekek fejére a homokot meg volt, h lapáttal is odacsapott egy-kettőnek, de mindig megmagyaráztuk neki, h nem szabad és ezzel nem azt az üzenetet küldtük neki, h hagyja magát, hanem azt, h nem jó dolog a verekedés.
Amúgy meg szerintem ez életkori sajátosság, h a gyerekekből elő-elő jön a kisördög és ez pont ez az életkor, amikor kezd beindulni náluk.

Kép
gyanixi
 
 


..és még Manókép:
A kis fogtulajdonos:
Kép
GonoszManó:
Kép
Mai kép:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gyanixi mi is pont ugyenerre gondoltunk,mikor Gabikának elmagyaráztuk,hogy nem szabad apát,anyát pofon vágni! :wink: Attól még nem lesz egy anyámasszonykatonája,hanem megtanulja,hogy verekedni nem szép dolog,de azért attól nem félek,hogy nem tudja majd megvédeni. :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Lányok mit csináltok a hétvégén?:roll:

Én ma csak porszívóztam,mert Gabika tegnap összemorzsálta a szőnyeget! :wink: Főzni nem kellett,mert a fagyasztóból kivettem a tökfőzeléket,az lett az ebéd! :wink:
Apa ma is melozik,délután ér csak haza. Holnap ő főz finom spagettit! :P
Erről jut eszembe aki üveges mártással készíti milyenek jöttek be nektek? Mi port szoktunk venni,de a németeknél valami isteni finomat ettünk,s ők üvegessel készítették,de olyat itt nálunk nem láttok sajnos! :roll:

Még jövő héten is elég hosszú napja lesz apának,60 óra/hét,mert még a kollegája infúziót kap a gyulladás miatt.

Hétfőn is megy hozzájuk forgatni a HAL A TORTÁN! :lol: Nem tudjuk,hogy ki fog vásárolni,s,hogy apa bennt lesz-e. Ezt csak hétfőn este tudom majd meg.

Gabika délelőtt nem aludt semmit,most viszont kiütötte magát ebéd után.
Én is pihizem egy kicsit: olvasás,Sex és New York! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A legújabb BABA újsághoz egy doboz HIPP natúr grízes tejpép van! Nagyon megéri,mert újsággal együtt nem drágább,csak 530Ft,a pép meg magában 900Ft lenne csak. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Üveges mártások...
Mi sokat (több márkát és olcsótól drágáig) kipróbáltunk már... jók!

Mi ma pakolásztunk...
Rengeteg cuccunk van...
Délelőtt indulás... :P

Hal a tortán - lehet ismét Ő lesz benne :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:


Mi ma anyósékhoz mentük fel ebéd után,de nem volt semmi ami történt! :twisted:
Tegnap párom felhívta őket,hogy otthon lesznek-e,mert akkor felmennénk.Nagyon megörültek,s mondták,hogy várnak! :wink:

Na már 16 óra előtt ott voltunk. Sehol senki,csak a kis sógor,meg a sógornőm és a kislánya. Kis sógi azt hitte alszanak,mert ő későn szokott kelni,s nem tudta hol vannak.
Aztán ahogy telt az idő a párom gondolta,hogy rácsörög anyósra,hogy hol vannak.
Szerintetek? :twisted:
Balatonon egy ismerős nyaralójában buliznak! :evil:
S azért nem szóltak,hogy nem jó mégse a mai nap,mert nem voltunk fent MSN! :evil: Jó mi?
Telefon már nem is létezik?
Na szóval kicsit dumáltunk,s 17 óra után haza is jöttünk,mert már untunk magunkat nem kicsit!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gyors bekukk!
Hát Boszi sztem lehet, h nem magadban kéne csak forrni, hanem megmondhatnád anyósnak, h létezik telefon is a világon és, h ez neked mennyire rosszul esett. Én felhívnám a helyedban és megmondanám neki!

Nálunk itt voltak hétvégén anyuék, illetve anya jött pénteken, apa és mamám meg vasárnap. Férjem nem volt itthon a hétvégén, mert a volt mhelyével mentek sporthétvégére!
Most szombaton meg osztálytalálkozója lesz, aztán vasárnap sopronba megy, mert hétfőn előadást tart, szval mostanában sokat vagyok egyedül, ráadásul jó lenne már, ha találnék munkát, mert jó lenne végre emberek között lenni!!

Ettike:mi van veled?
Kia: hova mentek vidéken? merre? szüleidhez?Fogzással hogy álltok?

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi nem lehet neki szólni! :evil: Egyszer mikor a párom is vmit megmondott neki,s semmi csúnyát 1 hónapig nem beszélt vele,mert milyen bunkó volt a Gabi! :evil:
Szóval ő a nagyságos asszony,akinek semmiért se lehet szólni,de ő bárkinek szólhat! :roll:



Hát apjuk is egyhén szólva kiakadt,de nem mutatta ki,csak éreztem,hogy nem kicsit rosszul esett neki,hogy nem szóltak. :roll:
Persze akkor már felcsillant anyóspajti szeme,mikor párom említette,hogy visszatudjuk adni a 20.000Ftot,amit még nyár elején adott kölcsön,mert megkapjuk a családit. Még véletlen se mondta,hogy hagyjuk a fenébe,mert a mani nekünk nagyon kell Gabika miatt! :twisted:

De lányok az a rendetlenség,ami most is ott volt náluk! :evil: Hát érdemes lenne lefotózni! Az étkező telis teli borítva papírhalommal és mindennel,a nappaliban mindenhol ruhahegyek és mindenféle összevissza dobálva! :roll: Szóval hiába van sok pénz,de takarítani,rendet rakni azt már nem kell,vagy lusta!
Még a sógi is megjegyezte,mikor Angliból hazajött,hogy nagyon durva,ami náluk van,s,hogy miért nem vesz fel akkor vkit,aki takarítana?! :roll:
És még engem szólt meg a Gabival való kapcsolatom elején,mikor még ott laktunk,hogy hogy takarítok?! :evil: Hát nekem aztán ne mondjon semmit!
Mert nekem a gyerek mellett is meg lehet nézni a lakást,nincs rendetlenség sose,pedig Gabika mindig pakol.
Ablakokat szeretnék már egy ideje mosni,de mikor eltervezem,mindig akkor süt ide a nap! :roll:
Gabika elaludt nemrégen,így nem tudok porszívozni,pedig azt lett csak igazán mára tervezve,mert főzni nem kell.
Majd ebéd után akkor megcsinálom,s felmosok,aztán délelőtt lehet még kivasalom a pár kis ruhát,ami van! :wink:

Ettike? Nika? Judithappy? Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: figyu ha ilyen az anyós, enegem nem érdekelne, h nem szól hozzám hónapokig sem. De ha mindent lenyelsz neki, akkor meg mindig ezt fogja játszani...
egyébként ha nekem több kettőnél, akkor én nem megyek feléjük sem, meg ha ott vagyunk náluk, akor úgy viselkedek, h abból érezze,h elegem van belőlük...
Sztem ne hagyd magad, persze fő a béke és a nyugalom, de azért ugye van az embernek önérzete is!!

Kép
gyanixi
 
 


Hát igen,teljesen igazad van! :wink:
Mondjuk eddig se mentünk sűrűn hozzájuk,de ezután se fogunk.
Meg ők is tudnának jönni,ha akarnának!
Anyukám 160kmről többször eljön,mint ők innen 10 perctől.
Szép mi?
De ezen nem idegeskedem,ha ott vagyunk bologatok,mosolygok,s kész! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma ismét a forgatott a HAL A TORTÁN a pároméknál.
Az énekes MÁRK volt a vásárló,s apjuk szolgálta ki.
Ha tényleg le is adják,akkor ő is benne lesz a TV-ben,de azt nem tudni mikor.
Ha megtudom,majd jelzek!


:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szeptember 17-i adást kell néznetek :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ettike képzeld költözünk felétek :):):) jánossomorjára de csak majd februárban :):):):)
amúgy hogy vagy?

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

jól vagyok köszönöm az érdeklődést.nem dolgozhatok mert hétvégén nagyon fájt a pocim így tegnap elmentem dokihoz és mivel párom sokat melózik így nem tudok annyit pihizni amennyit kéne.ha még doliznék is akkor meg ennyit se tudnék.ugyhogy most pihizek amikor csak tudok.szerencsére páromnak jó napjai vannak,tegnap is elvitte Patrikot délután.

babukám már 2 cm hosszú és szépen dobog a szive.

viszont azt mondta az uh-s nő hogy hátrahajló méhem van.tudom ez előfordul csak ilyen esetben elvileg nehezebb teherbe esni,nekem meg rátett még hogy 1 hónap gyógyi szünet utánn estem teherbe.dokival megbeszéltük hogy énmárcsak ilyen fogékony vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jót röhögtünk.

dokim tegnap is nagyon rendes volt.csak úgy minden telefon nélkül berobogtam hozzá a kórházba és "letámadtam".és egy rossz szava nem volt.megvizsgált,leküldött uh-ra(ahova odaszólt hogy megyek majd hívjanak.így ott kaptam pár beszólást a várakozó kismamiktól)utánna vissza mentem hozzá megbeszéltük a dolgokat egy csomó mindent kérdeztem tőle.össze vissza kb. 1 óráig foglalkozott velem és a végén nem fogadott el semmit.
na én ezekért a dolgaiért járok hozzá és fogok nála szülni.

nika:

jánossomorja az merre van???nem vágom én a földrajzot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pestet tudom hol van azt annyi.
ja meg a balcsit is sejtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja és valami hormon gyógyit kell szednem.duphaston-t asszem.

boszi majd nézem párod :lol: :lol: :lol: lassan őt is megálítják az utcán autogrammért :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: duphastont én is szedtem az elejétől, mert nagyon fájt a hasam és nekem is hátrahajló a méhem nagyon, de az nem hormon gyógyszer igazán, csak a tapadást segíti és csak a 3. hó végéig szedtem.

Csajok: nem semmi, h nem lehet normális munkát találni...már 2 tanítói állást happoltak el előlem, pedig protekcióm is volt.Már ez is kevés...

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:



9-re már meg is főztem! :lol:

Ablakot szeretnék mosni,de a nap még mindig idesüt,s addig nem jó! :wink:
Pénteken jön anyukám pár napra,vasárnapig.
Hát csajok tegnap osztottam-szoroztam,s 20.000Ft fog a családiból maradni,(ha nem kell másra éppen). :roll: Megint millió számla van itthon örömömre! :roll:
Ja képzeljétek Gabikának régebben rendeltünk Gyermekenciklopédiát,s fejlesztő kártyákat.3 hetente jött a csomagés nem volt 2000Ft, Aztán egyszercsak 4000Ft lett,de viszont a csomag tartalma nem lett több! Így úgy gondoltunk,hogy lemondjuk,s kész,ennyiért nem éri meg nekünk! :? Fel is hívtam őket július elején,lemondtam. Persze a hölyg rögtön mondta,hogy lehet még fog jönni csomag,de akkor ne vegyem át,adjam le a postán!
Baromi jó! :evil: Ha valamit lemondasz,attól még mi a fenének küldik tovább,ha egyszer nem kell?! :twisted:
Na szóval júli közepén volt egy csomag tölük,amit át se vettünk,meg augusztus elején a postán leadtam egy csomagot,hogy vissza a feladónak.
Erre tegnap ideszámláznak nekem 2X12.000Ft tartozást! :twisted: Azt hittem magamhoz nyúlok!
2X6000Ftal tartozok,de nem ennyivel!
Ma fel is hívtam őket,s persze a hölgy nem akarta elhinni,hogy nem kaptam a lemondás óta csomagot! :evil: Persze fizessek +-ban a semmiért! Nem hagytam magam,s megmondtam,hogy azt fizettem be,amiről van csekkem,s az meg 1X12.000Ft,nem pedig 2x! Nagyon kell vigyázni,mert,ha nem figyel az ember,ki tudja mit fizetetnek ki vele! :twisted:

Ettike pihenj sokat,amikor csak tudsz! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Pár kép :lol:



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát a mi KISKEGYEDBEN se vagyunk még bent,pedig a 6 hét letelt!Lehet majd a jövő hetiben! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


győrtől 40 km inkább mosonmagyaróvár van közelbe:)

nika70
Salgótarján
 
 


nika:

már tudom mert délelőtt kifaggattam apukám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mi meg úgy néz ki belevágunk egy építkezésbe.sokkal olcsóbban kijönnénk mintha itt maradunk.
most van 7,5 milla kölcsönünk de ha építünk páromék telkére akkor csak 3-3,5 között lenne.
és azért ez a törlesztésben is meglátszana.nem akarunk nagyot csak 60-70 m2 es kis házikót de apum kipszkartonos,melegburkoló.így egy csomó mindent metudna csinálni.
kb 5 milla lenne a ház maga de a második baba utánn megkapnánk a 1,5 milla szocpolt+maradna a lakásból is manyi.
csak messze lennénk a várostól.de a gyerekeknek meg jó lenne,és 5-6 év múlva ha úgy döntünk eldajuk a házat és veszünk eggyett itt,vagy nagyobb lakást.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike sok sikert a tervekhez,remélem megvalósul minden! :wink:

Hát Gabika úgy néz ki,mint akinek ki van a szeme festve,mert lefejelte a dohányzó asztalt. Most feldagadt neki és lila.

Mostanában minden napra jut valami:

Tegnap elesett a pihenőfotelnál,s vérzett a szája. Előtte nap pedig a hintában addig forgott,míg eléggé beverte az ajtófélfába a fejét,s lett egy pupja!



Szóval nem lehet mellette unatkozni!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike és akkor hitelkiváltó hitelt vennétek fel,s a mostani lakást meg eladnátok? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ettike hajrá
csak ne stresszeld magad feleslegesen vigyázz magatokra

nika70
Salgótarján
 
 


boszi:

a lakást meghírdetem 8,4 ért és max 200 at engedek.tehát elviszik 8,2 ért akkor én kifizetem a 7,3 millátt a banknak nekem meg marad 900 ezer amiből simánn elkezdem a házat és kifizetem sogórnőm részét.és ha az alap megvan akkor megyünk a bankba intézni a többit.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Délelőtt NLCafe-s babatalin voltam Gabikával itt Békáson! :lol: Jó volt,el is fáradtam én is rendesen! :P

Még múltkor akartam képet tenni a palacsinta tortámról :D


Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike legyen minden úgy ahogy szeretnétek! :)
Jól hangzik amúgy!
Itt Pesten annyiért nem tudnék házat venni,s a városból ki,építkezni meg energiám nem lenne,meg költözni. Legalábbis most nincs,lehet 10 év múlva lesz,ha lesz olyan lehetőség! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jelzem a családit még nem kaptam meg! :roll:
Hívhattam ma megint fel őket!
Ma átadták a manit a pénzintézetnek,s a héten kell megkapnom elvileg,mert ez soron kivüli utalás!

Ja a melohelyem meg mossa magát,hogy ő minden adatot jól adott át a MÁK-nak,s nem miattuk nem kaptam meg a manit! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

írtó jól néz ki a paló torta :lol: :lol: :lol:

én nem szivesen megyek ki falura de most ez a legjobb megoldás pénzügyileg.és mondjuk 5-6 év múlva eladom 10 milláért és itt meg veszek 8 körül egy lakást.de lehet annyira megszeretjük hogy kinn maradunk és inkább bővítjük.
nem lenne ez sem ilyen olcsó ha apum nem tudna segíteni.meg neki van egy csomó ismerőse.pl. tetőfedő,tervrajz készítő,gázos.így ezeken is tudunk spórolni.

meg lehetne kutyunk is.nagyon szeretnék egy német juhászt.imádom az állatokat.
és ugye nekünk a telek adott,nem kell venni

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!


Vasárnap késő este értünk haza a Balcsiról. Azaz mégsem onnan, mert hazafele benéztünk Szigetszentmiklóson élő (most építkeztek) unokanővéremékhez. :)
Nagyon kjellemes volt a csopaki nyaralás.Bencus nagyon jól érezte magát, igaz félig betegen mentünk el:köhögött+picit folyt az orra.De indulás előtt elvittem dokihoz, s kaptunk gyogyikat.
Sajnos a Balatonban nem fürödtünk, mert elég hideg volt, de az üdülőben volt 2 medence amiben tudtunk pancsizni.
Annyira cuki volt Bence se oda se vissza egy hangja sem volt, énekeltünk, beszélgettünk az autóban, a végén már mi voltunk nyűgösek, nem a gyerek!!! :D :D :D
Mindenhol majd megették.Tündéri kis mazsola, kis bájosan, szégyenlősen hízeleg, mindenki imádta.Mi pedig fürödtünk a boldogságban ( a Balaton helyett :) :) :) ).

Sajnos a lakásunk nem lesz kész a beígért október 15-re.Még most csinálják az álmennyezetet ( de nagyon rossz a munkájuk), így holnapra odarendeltük a kivitelezőt, mert mi ezt így nem fogadjuk el.De nem mi vagyunk az egyetlenek. A 3 darab 2. emeleti lakásból egyik lakónak sem felel meg a gipszkartonozás, nagyon kókány munkát végeznek, selejtes anyagokkal dolgoznak. Úgyhogy beindult a gépezet, sajnos, mármint a fekete leves.Az is kiderült, hogy amire már 1,5 hónapja várunk: hogy kiválaszthassuk a burkolatokat, mégsem lesznek minták, hanem nekünk kell utánajárni+ meg is venni, s majd csak a végén fizetik ki. Jó mi????Honnan gondolják, hogy mindenkinek van talomban csak csempére+járólapra/lamináltra 300-400 ezer Ft-ja???? :?
No de nem is húzom magam jobban fel, reméljük minden jól alakul majd!!!!!!!!!

Most mennem kell, mert megébredt a mazsolám!(Újabb alvási rekordot döntve:este 9 óta alszik :) )
Majd jövök még és teszek fel nyaralós képeket!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :wink:


Gabika 7-kor kelt,reggeli után őt vissza is tettem játszani a kiságyba,hogy tudjak könnyen dolgozni.
Aztán jött, a mosogatás,ablakmosás,reluxaleszedés és kádban lemosás,mosógép be és kipakolása,polcok letörlése...stb
Még hátravan a vasalás,porszívózás,felmosás,s ami még eszembe jut majd! :P
Gabika alszik szépen! :wink:
Ma végre megkaptam az elmaradt családi pótlékot,amit el is költök ma majdnem mind csekkekre! :roll: Kamatot nem adtak hozzá persze,de így is jó! :wink:

Na most úgy néz ki,hogy mégis ingyenes lesz az oltás:

http://www.hirszerzo.hu/cikk.szuloi_ker ... 78492.html

Ettike hát a vidéki életnek nincs párja és a családi háznak sem,ezt én tudom,hiszen 20 évig anyuéknál laktam olyanban! :P
Én is szeretnék állatot majd,de csak kertes házban,bár mondjuk rizikós,ha utazunk,s nem akarok kutyát vinni,hova teszem majd... :roll:
Hogy vagy? Mikor mész dokihoz?
Pároddal akkor most már minden ok?

Judithappy sajnálom a sok bosszúságot a házatokkal kapcsolatban! :( Egy volt kolleganőm sajnos sokkal rosszabbul járt,s évek óta megy a pere + a többi lakóé,mert a vállalkozók leléptek a pénzzel. :evil:
Örülök,hogy jót peihentetek,majd ha lesz időd teggyél fel képeket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: