[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

gyanixi:

én megkaptam a kiskönyvem tegnap.ha ragaszkodnának a szívveréshez akkor csak a 12. heti uh utánn kapnék.
nem tudom miért de itt nem szokás egy hét múlva vissza hívni anyukát kontrollra.így meg tök para vagyok hogy minden okés e.nő e rendesen vagy ne adj isten elmegy.sokkal rosszabb mint Patriknál.vele a 12 hetes volt az első uh és eszembe se jutott hogy bármi gond lehet.

nika:

aaaazta :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: mekkora nagy fiad van neked is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon édes a vonattal.olyan nagyfiús pofija van.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Tegnap szerencsesen megerkeztünk Nemetbe.
Nagyon jo volt a repülöut,Gabika vegigaludta. :lol:
Meg szendvicset es teat is szolgaltak fel!
Tegnap sokfele jartunk mar itt,sok sok kepet csinaltunk.
Most 16 fok van,s esik,de holnap mar jobb idö lesz.
:P
Gabika is jol aludt szerencsere ma ejjel,majdnem 9kor kelt csak fel. Mondjuk mi is 8:30ig pihiztunk.

Ha tudok majd meg jelentkezem!
Tobbiek

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék írni, de alig van időm...
Tegnap és tegnap előtt itt volt egy ismerősünk, aki rendbe rakta a laptopot :P
Levi egy izgő-mozgó kukac :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Sziasztok lányok!
A párom benevezett a III. Nagy Dj Párbajra, ha van két percetek
légyszives szavazzatok rá hogy több esélye legyen bekerülni
a döntőbe! Nagyon fontos!!!
A szavazás az http://www.opont.hu -n zajlik. A kódszám amire
szavazni kell : 0807057 ez az ő mixe. Név nincs ott.
Szavazni a mixeknél legalul lehet fölötte levan írva hogyan kell!
Előre is köszönöm!

Ui.:A szavazók közt ajándékot sorsolnak ki!

Üdv.: Rena
És pár kép:


KépKépKép
rena10
 
 


Sajnos nem tudok képet hozni csak holnap a photoshop nem enged kicsinyíteni. Holnap pótolom. Előre is köszi lányok. Ja a képeket végigfutottam hihetetlenül megnőttek a babók és gyönyörűek.



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok! :wink:

Itt ma is esik,rossz idö van. :roll:
Tegnap voltunk a Bayern Parkban,nagyon nagyon jo volt! Ez egy elmenypark az egesz csaladnak!
Tegnap nagyon meleg volt itt is,folyt rolunk a viz,de este megjott a rossz ido sajnos. Meg azert grillezni sikerult szerencsere.
Meg nem tudjuk mi lesz a program ma,hova megyunk,ez az idotol fugg.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Remélem jobb lesz ott...
Várjuk a csodálatos képeket :wink:

Gyanixi
Grat a 12. foghoz!

Ettike
Biztos minden rendben lesz...
Majd hozz UH képet :wink:
Holnap már 7 hét :lol:

Ezt a receptet találtam és meg is csináltam 2 napja..
FINOM lett, bár változtattam az arányokon.

6 perces süti

Hozzávalók:

3 ek. olaj, 3 ek. víz, 3 tojás, 1 ek. kakaópor, 5 ek. liszt, 6 ek. cukor, fél cs. sütőpor.

Lehet beletenni diót vagy kókuszreszeléket a kakaó helyett.

Az egészet összekeverjük , jénaiba öntjük és a mikróban 700 watton 6 perc alatt megsül!

(Én 4 ek olajjal, 5 ek vízzel és 1 tojással csináltam... 600 W-on 7 percig sült)

Ma kókuszost és gyümülcsöst (remélem jó lesz) is csinálok :lol:

Ez az időhiány miatt nagyon jó kis süti - olyan , mint egy kis torta.

Ha nagyobb a jénai, akkor dupla adag is lehet, mert ez hamar elfogy :P :wink:

Levi két foga nem az ínye közepén bújt ki - az gond ? - hanem néhány 1-2 mm-rel előrébb :? :?:

Így néz ki: (aludt közben :) )
Kép

Az új poharával: (a réginek eltört a szelepe - Apa mosta el :? )
Kép

Rena
Szavazok...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szep estet! :wink:

Itt meg mindig eleg huvos van,13fok! :roll: Holnap mar nem tudunk menni sehova nagyon,mert ebed utan indulni kell a repterre! :roll:
Mondjuk Nemetorszagra 2 het is keves lenne,hogy minden szep dolgot megnezzunk! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Megérkeztünk,majd jön a beszámoló! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki Fanninak nagyon Boldog születésnapot! :P
Nagyon jó ajándékokat kapott,s a torta is nagyon szép! Milyen ízű volt?

Helga örülök,hogy jól sikerült nektek is a Balcsis pihi! :wink:

Gani nektek jó pihenést! :wink:

Jó volt ez a pár nap Németben. Helyileg Buchbachban voltunk,ez egy kis falu,pár ház van csak ott,a városba kell bemenni mindenért.
Sok helyen voltunk,kár,hogy csütörtökön nem kedvezett az idő nekünk,de talán majd legközelebb.
Gabika is jól érezte magát,de ebben a 3 hétben,míg nyaraltunk hihetlen,hogy milyen eleven lett. Szalad már mindenhova,nem is mászik már nagyon. Minden pakol,s nagyon akaratos,hisztis lett. Néha nem könnyű vele.
Tápszert is már majdnem 2 hete nem eszik. Egyszerűen nem kellett neki,s nem is erőltettük,de azért még megkérdezem a dokit és a védönőt,hogy mit gondolnak erről. Most a reggeli és a vacsi tejpép neki,azt nagyon szereti.
Hát nagyon sok minden olcsó Németben. Legalábbis azon a részen,ahol voltunk. MILKA csokikat 120 Ftért vettünk,Gabikának 1 euroért vettem felsőket,s 3-4 euroért pedig nacikat. De az élelmiszer,fagyi se drága. :P
A Bayern Park is nagyon klassz volt. 10000Ft volt 5-ünknek a belépő,s arra ülhettél fel annyiszor amire akartál. Talán 2 olyan dolog volt,amire fizetni kellett volna,ha felültél.
Állatos rész is volt,ami Gabikának nagyon tetszett.
Nagyon sokan voltak,vagy 4000-en,sok helyen 30 percet kellett sorba állni,hogy sorra kerüljünk.
Tehát összeségében nagyon jó volt ott.
Voltak mondjuk dolgok,amiket furcsáltunk:
Akiknél voltunk 3 számítógépük van,s így is alig tudtunk netezni,szinte könyörögni kellett,mert vagy nem lehetett ott lenni,vagy ök voltak ott. Ez a páromnak azért rosszul esett,mert ő csak napi 2X10 percet szeretett volna ott lenni,s nem értette,hogy abban mi a rossz.
Ja és nagyon rendmániássak,ami már nekünk kicsit sok:
Mindent azonnal vissza kell tenni a helyére,mindent el kell magad után rögtön mosogatni,nem mindegy hol pelenkázok,kávét se lehet lassan inni,gyorsan kell,mert el kell mosogatni.....szóva vannak furcsaságaik.
Ja és mikor egyik reggel felkeltem 8 körül,s már ők is fent voltak,mire bementem vissza a szobába,már ágyaztak is be helyettem! :shock: Pedig csak fogat mentem ki mosni,s felöltözni,s megcsináltam volna magam után.
Az étkezőben voltunk elszállásolva 1 kempingágyon,s 1 matracon.
2 szobájuk van amúgy,de az egyik a háló,a nappaliban az ülőpgarnitúra meg nem kihúzhatós.

A repülés nagyon jó volt,élveztük nagyon! :lol:
Visszafele Gabika sajnos nem aludt,hanem rosszalkodott,üléseket döngette,sikitozott,szóval mindenki megismerte a gépen! :lol:
Ja és kaját is kaptunk meg italt is,amire nem is gondoltunk! :P

Nemsokára képek is lesznek,csak annyi van,hogy megérem feltölteni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Az írás első felét nem ide akartam,bocsi! :oops:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és ők bérelt házban laknak,ami 3 szintes.
Ővéké a középső szint,ami 100nm2es. Ez havonta165.000 Ft ba kerül nekik. Van külön udvar,kis kerttel,garázzsal! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


MÁK természetesen azóta se jelzett vissza!:evil:

Hívogatom egyfolytában,de vagy nem veszik fe,vagy foglalt! A pénz pedig nagyon kellene...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Akkor jöjjön pár Balatonos kép :lol:

Kép
Új fürdőrucimban

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

jók a képek.édes Gabika a repülőben.Patrikor nem tudtuk bevinni.félt.
nagyon csini vagy.jó a fürdő rucid.én ilyet sajnos már nem tudok felvenni.

mi is megvagyunk.
Patrik egyre jobban alszik éjjel szerencsére.megkapta a franciaágyat azon alszik.mi meg a kanapén.
én is jól vagyok,semmi tünetem nincs.épp mint Patriknál.

többiek merre vagytok?

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike:örülök, h jól vagy és semmi rossz tüneted nincs.Párod megbékélt már a helyzettel?Mikor mész megint uh-ra?
Miért lett Patriké a francia ágy?

Nálunk Réka ma kezdte a bölcsit, nagyon jól viselte, jól eljátszott a többiekkel, bár néha mentek a harcok a játékokért, ami eddig nem volt rá jellemző!
Egyenlőre délig lesz a bölcsiben Réka és amikor tehetem nem is viszem, de amint munkám lesz sajna egész napos lesz!
Boszi: németeknek elég furi szokásaik tudnak lenni, pl sokan nem is fürdenek napokig!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

azét alszik Parik a fágyon mert máshol nem volt hajlandó aludni.ja de a hordozóban.de ha közénk vettem akkor mi nem tudtunk aludni mert nem épp egy nyugton alvó típus.így megkapta azt.ha éjjel esetleg felkel akkor oda fekszem de mégsem kell nyomorognunk mintha 90 es ágyon aludna.

párom megbékélt.már kezd igazán kispapásan viselkedni.már a munkatásainak is büszkélkedett :wink: :wink: :wink: :wink:

holnapután megyek 4d re mert a kórházba csak a 12.hetire kell mennem de nem vagyok nyugodt mert mikor voltam még nem látszott a babu.így biztosra megyünk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Boldog Hófordulót előre is Patriknak, Gegének és Bencének!
...lehet, hogy holnap nem jövök...

Boszi
Tényleg nagyon csinos vagy!!!
Jók a képek!
(már nagyon várom a jövő nyarat - hiányzik a nagy víz :lol: )
...a német ismerősök tényleg elég furcsák.. :?

Ma nincs melegvíz, így holnap hajat festek (már több hónapja halogatom)
és főzök... Apa sajna ma és holnap melózik egész nap... ki tudja mikor jön haza :?
Csüt-ön pihenője lesz :P

Levi egyre többet beszél, már a bababa is soxor szerepel -
na és rengeteget visít :lol:

Tegnap voltunk a munkahelyen - a kolléganőknek nagyon tetszett Manó. :P

Ma voltunk beiratkozni a bölcsibe, csak nem volt bent a főnök, így csüt-ön megyünk ismét...
Szept-ben pedig Nyíregyen is beiratkozunk :lol:

Ettike
Ha lesz kép - várjuk!

Levi sem nyugodt, ha alszik... ledob az ágyról minket :lol:

Hétvégén találtam 2 házat, ami az alapjar alapján nagyon tetszik... :P
Csak azt nem tudjuk, hogy építenek- e Keleten is, na és mennyibe kerül.... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Boldog Hófordulót előre is Patriknak, Gegének és Bencének!
...lehet, hogy holnap nem jövök...

Boszi
Tényleg nagyon csinos vagy!!!
Jók a képek!
(már nagyon várom a jövő nyarat - hiányzik a nagy víz :lol: )
...a német ismerősök tényleg elég furcsák.. :?

Ma nincs melegvíz, így holnap hajat festek (már több hónapja halogatom)
és főzök... Apa sajna ma és holnap melózik egész nap... ki tudja mikor jön haza :?
Csüt-ön pihenője lesz :P

Levi egyre többet beszél, már a bababa is soxor szerepel -
na és rengeteget visít :lol:

Tegnap voltunk a munkahelyen - a kolléganőknek nagyon tetszett Manó. :P

Ma voltunk beiratkozni a bölcsibe, csak nem volt bent a főnök, így csüt-ön megyünk ismét...
Szept-ben pedig Nyíregyen is beiratkozunk :lol:

Ettike
Ha lesz kép - várjuk!

Levi sem nyugodt, ha alszik... ledob az ágyról minket :lol:

Hétvégén találtam 2 házat, ami az alapjarz alapján nagyon tetszik... :P
Csak azt nem tudjuk, hogy építenek- e Keleten is, na és mennyibe kerül.... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Melegvíz nálunk sincs ma egész nap.
Apa csütörtöktől dolgozik,a bolt még nem nyitott ki.
Holnap délután megy az öccséhez játszani,s csak este jön haza.
Ezen duzzogtam egy sort,mert én nem tudok sehova elmenni egyedül sajnos,oda vele meg nincs kedvem. :roll:
Szülés óta még a kettesben vacsi se jött össze! Még a Balatonon se,mert mikor mentünk volna szar idő volt! :evil: S azért kicsit rosszul esik,hogy együtt lenne vele egész nap,néznék DVD-ket,meg Gabikáznánk,de,hátha menni akar... :roll:
De majd a 7végén talán bepotóljuk,hiszen péntek után csak kedden kell menni neki dolgozni.

MÁK -ról még mindig semmi hír,pedig már 5-6 telefonszámon hívom őket egész nap! :evil: Azt mondták ne írjak,míg nem jeleznek,így tehetetlen vagyok,de a mani meg nagyon kellene,mert most is 77.000et kell feladni! :?

Holnap már lesznek Német képek ígérem,de ma nem nagyon gépeztem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Balatoni videók :lol: ez lemaradt az előbb

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szioka! :wink:

Hát még mindig kettesben vagyunk a manóval!Apa 14kor ment el itthonról. Olyan hosszú a nap nekem ilyenkor.

Akkor jöjjenek a német képek,s lesz sok videó is :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ezt az autót a németektől kapta!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ennek a háznak a középső szintjén laknak
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát nagyon sajnálom a párom,nagyon kivan. Most új helyet nézek neki neten,hirdetést adok fel,mert a fönöke ma olyan szinte kikészítette idegileg,hogy remeg a gyomra,a hangja és hasmenése van! :evil:

Némelyik kollegája már a 2. vagy a 3. kávét itta,mikor ő azt elsőt,de a fönőknek nem tetszett az se :evil: . Azt mondta,hogy majd írni fogja,mikor megy ki kávézni,cigizni és WCre!Meg persze elég szépen elhordta mindennek semmi ok nélkül! :evil:

Ugyhogy most másik helyet keresünk ezerrel,mielőtt teljesen kikészülne!

Elértem a MÁK-ot,de nem tudtak semmit mondani,hiába mondtam,hogy mit mondtott a kollaganő.:roll: Most utánna kell mindennek nézni,s majd visszaszólnak!Szép mi?:evil:

Remélem azért nem találják ki,hogy mégse kapom meg?! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kiderült az is,hogy a munkahelyem nem létező számlaszámot adott meg,s nem tudtak utalni emiatt se! :evil: Nagyon sok mindent rosszul küldtek át,s még nem engem csesztek le,mikor jeleztem nekik a problémámat! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bayern Parkos képek :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Sziasztok!

Levi bő 10 órát aludt egyhuzamban :lol:
..reggelre már nagyon fájt, úgy tele volt tejjel a ... :roll:

Ma beiratkoztunk a bölcsibe...
de 2010 szep-től van csak hely :? kivéve, ha valaki le nem mondja addig...
Pedig nekünk tavasztól kellene :evil:
...remélem tényleg lesz még Szabolcsban hely...

A tűzijátékot néztük az erkélyről :lol:
Amikor piros és zöld volt Levi tátott szájjal nézte, de ha épp jött a HÉV,
akkor hirtelen az volt a fontosabb látnivaló :P

Boszi
Nagyon jók a képek és a videók!! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Többiek merre vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

voltam ma uh-n és 1,2 cm-es a babám és nagyon mozgékony már most. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a melleim is elkezdtek rendesen fájni és jóóó nagyot nőttek.

boszi jók a képek és a videók.

kia:

10 óóórát egy huzamban?????MÁZLISTA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én levittem este PAtrikot a tüzijátékra.egyedül voltunk,este 7-ig aludt,én majd elaludtam álva és gondoltam ha lemegyünk legalább nem alszom el.és nagyon tetszett neki.csak ámult meg bámult.
aztán hazafele meggyűlt a bajunk az autósokkal de ezen már fel sem huzom magam.az hogy a járdán parkolnak keresztbe te meg menj le az utra itt mindennapos.

na menek alukálni mert letagad a szemem.

nem aludtam ám Patrikkal 2,5 órát délután.ááááááá :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike ezek nagyon jó hirek! :lol:
Alig várom,hogy képet is rakj fel! :P

Gabika is 10-12 órát tud aludni egyhuzamban! :lol:

Tüzijátékra mi nem mentünk el,nem is tervezzük. Nem szeretem a tömeget,nem fogom Gabikát este későn cipelni. Erkélyről mindent jól láttunk! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike
Gratula!!
Kicsit irigykedek :oops:

Ahogy látom Boszi nagyobb mázlista...
Levi csak ritkán alszik ennyit.

Boszi
Ahogy látom Ti is szeptemberben házasodtatok össze? ...és már 7 éve :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia igen már 7 éve! :lol:
Nagyon megy az idő! :lol: Még nem voltam 21 éves! :P

Gabika az új rucikban,amit kint vettünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép A csirke a kezében csipog,s ezt is kint kapta! :P

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

nem is mondta hogy Gabika megy egyedül :!: :!: :!: :!: :!:
nagyon gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

képem sajna nincs baburól csak dvd-m.elfelejtettem kérni mert mikor megláttam annyira nem tudtam másra figyelni.
a dvd meg benne volt az árban.

na de megyünk még és akkor már a telefonban mondom hogy képet is kérek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


dvd-ről is lehet kimásolni képet :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ettike nem mondtam volna? Akkor biztos véletlen volt,pedig akartam írni,hogy 3 hete megy/szalad! :lol:

Nika
nagyon örülök,hogy te is benéztél végre,hiányoltalak ám! :P

Én most tiszta ideg vagyok:

Apának tegnap fájt a torka,s meg is dagadt neki.
Mára még jobban.
Mikor lementünk sétálni,gondolta,hogy bemegy a gyógyszertárba,s megkérdezi,hogy mi lenne jó rá. Gyógyszerész meg ilyet még nem látott azt mondta,s 100%,hogy nem a torkától van! :?
Lehet még a fog,vagy nem tudom,de most tiszta ideg leszek,amíg haza nem ér! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


nika:

sajna nincs dvd olvasó a gépben mert elromlot és most nem tudunk arra költeni.meg nem is tudom hogy kell.
4 hét múlva hozok képet igérem.

boszi remélem semmi komoly baja nincs párodnak.nem lehet hogy a mandulája??nekem azok dagadtak óriásira régen.aztán ki is vették.

Kép
Kép
ettike
 
 


Szioka! :wink:

Apa már javulóban egy kicsit.
A doki se tudott mit mondani rá,lehet a foga okozza,nem tudja. Kapott antibiotikumot,azt kell szednie napi 2X2-öt.
Mandulája már nincs,így az nem okozhatta.
Most szegény úgy néz ki,mintha tokája lenne,pedig nincs is!


Mi ma halazni akarunk estefele menni a Dunapartra,remélem az idő is kedvez majd neki! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam nektek képeket :lol:

Alkot a mester
:lol:
Kép
Kép

Mai séta :P
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!

Gyorsan jöttem picit bekukkolni!

Boszi:Nagyon szép az a park!!!Kis ügyi rajzművészed van ám!!! :)
Párodnak jobbulást, s stressz mentes napokat!!!

Ettike:Örülök, hogy minden ok, s biztosan fantasztikus élmény volt újra látni egy icipici lényt a monitoron!!!Már én is nagyon várom ezt!!! :)

Kia:Levi manónak gratula a "beszédhez"!!!! :)

Képzeljétek pénteken derült ki, hogy megyünk most héten, azaz holnaptól Csopakra egy hétre.A júniusi meghiusulr B.kenesei nyaralás most érett be, ugyanis, Zoli egyik kollegájáék nem tudnak elmenni, így felajánlották nekünk (Honvéd Üdülőben Csopakon ) az utat. Egynapos rohangálás/engedélykérés/paprmunka után pénteken délelőtt kiderült, hogy tudunk helyettük menni.

Közben sajnos az is egyre inkább valószínű, hogy az október 15-i lakásátadásból nem lesz semmi, csak novemberben. Pénteken beszéltem a kivitelezővel, s sajnos ezt mondta. Ha hazajöttünk a nyaralásból akkor megyünk járólapokat/csempéket/lamináltat/belső ajtókat választani (végre). Talán ez majd egy kis feltöltődést végre, mert elég lassúnak tűnik a munka (bár lehet, hogy csak én túlzom el, bár már kb. 2 hete igérik, hogy megcsinálják az aljzatbetont :( ).

Bence is rengeteget beszél.Szinte az összes szót utánozni akarja. Nagyon édesen kavar már, szerdán volt 2 hete hogy elindult!!! :)
A következő szavakat mondja:
apa, anya, mama, papa, baba, tente=párna, tütü=autó,otó=autó,bda=labda, el, ott, néni, kő, kokor=bokor, alka=alma, koku=joghurt, kuku=kakas, vau-vau=kutyus, cicc=cica hívása, cici, popó=popsi, hoppá, csüccs, kaka, kuka, kuki, kukucs,te, gogó=golyó, nem. Most ennyi jutott eszembe.:) Szóval egy tünemény!!!!!!!!Még mindig nagyon nyugodt, szófogadó bébi!!!

ALVÁS????AKKOR MI TARTJUK A REKORDOT, MERT BENCE ESTE 9-TŐL MÁSNAP DÉLELŐTT 10-10.30-IG SZOKOTT ALUDNI!!! :)Ha "korán " kel, akkor már 9-kor felébred!!! :D
Napközben viszont már egyre inkább az egyszeri alvás veszi át a helyét a kétszerinek.De hát nagyfiú már kérem szépen!!!! :)

Szép napot mindenkinek!!Majd hozok Balcsis képeket!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


szisztok nagyon arik a képeitek.ez a sok baba nagyon szép. de ha nem baj é nis bemutatom az én kis manómat. ő 2007.január.09. Kép

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Sziasztok!

Hát ma mégis kellett mennie apának dolgozni! :evil:

Ez a szabad hétfője,de reggel telefoncsörgésre ébredtünk. A kollegája kórházba került,s neki kellett bemenni helyette.
Ez még nem is lenne baj,de a stílus,ahogy mondták. Semmi légyszíves,hanem : INDULJ EL! :twisted:
Mivel akkor ébredtünk,így eszünkbe se jutott,hogy azt mondjuk,hogy vidéken vagyunk,pedig az lett volna a nyerő! :wink:

Délelőtt lementem Gabikával a boltba és a DM-be,most alszik,én meg nemsokára ebédelek majd.

Többiek? Mi ez a nagy csend itt?

Judithappy örülök,hogy írtál pár sort!
Irigyellek a nagy lakás miatt! Én már akkor nem fértem el a mienkben rendesen,mikor még Gabika nem is született meg,s most meg?! :roll:
Nem semmi mennyit alszik a kisfiad!
Napközben is alszik még?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hol vagytok lányok??? :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én vagyok, csak Réka bölcsis, illetve beszoktatós a bölcsibe és úgy eltelnek a napok!
Nagyon tetszik neki a bölcsi, a sok gyerek, pénteken haza sem akart jönni, nagy sírás és hiszti közepette tudtam haza hozni! Ma elvileg ott is alszik!Kíváncsi leszek!!!
Munkám még nincs konkrét!
Ettike: veled mi újság?
Boszi: kistesó?

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi az nagyon jó,hogy szeret menni! :wink:
Nem is mesélted,vagy csak nem emlékszem,hogy sikerült állást találnod?

Kistesó nálunk még csak terv,majd előbb-utóbb lesz remélhetőleg! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

megvagyok köszönöm az érdeklődést.

milyen a bölcsi?én eléggé írtózom tőle.

engem most hívtak munka miatt,úgy néz ki csütörtökön kezdhetek.
csak azt nem tudom Patrikot hova teszem.
mert anyum kedden és csütörtökön suliba fog járni.(de hogy minek???)

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike de minek mész terhesen dolgozni? :roll:
Én ezt nem értem!
Szerintem ez teljesen felesleges!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:


Apa nagy gondolkozóba esett,variál,hogy mi is legyen,mert akármilyen szemét a fönőke sokszor,de 160-170.000et is megkeres nem 1 hónapban,ennyit meg máshol nem nagyon fog!
Mondtam neki ö döntsön,attól még nyugodtan menjen el interjúkra,azzal semmit nem veszít.
Anyósom meg,hogy meghallotta,hogy állást fog lehet váltani majd kicsattant az örömtől,hogy végre megjött a fiacskájának az esze! :roll: Ja és persze rögtön mondta neki,hogy CORA-t is nézze meg,mert AUCHAN ben nincs pult,s nem érintkezne a vevőkkel.
Hát majd a párom eldönti szerintem!
Amúgy mióta hazajöttünk el se jöttek hozzánk,mert minek. :twisted:

Tegnap apjuk fogászatra ment,mert ugye múltkor volt a dagadás. Hát eléggé be van gyulladva a foga és az okozhatta. Gyökérkezelni kell,de mivel nem volt időpontja ma kell felhívni a dokit azért,mert ugye ez a kezelés nem 1 óráig tart,hosszadalmas művelet.

Ma hívom én megint a MÁK-ot,mert már jó lenne valamit látni a Családi Pótlékból!
Hallotáttok a Kismamabérletet? Azért jól kicsinálták? Aki GYED-en van,annak minek mi? :twisted:

Ma korán keltem,mert 8 órától ellenőrzik a házban a vízórákat,s a 7-10.emelettel kezdik.
Gabika még alszik,tegnap 22:20ig fent volt. Olyan volt,mint aki REDBULL-t ivott,csak pörgött! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok nektek van idötök magatokra?

Nekem mióta Gabika nagyon megy,szalad,s nagyobb,tehát sokat kell foglalkozni vele nem nagyon!

Ma is fürdőszoba,wc takarítás volt,meg porszívozás,felmosás,mosás. Ebédet nem kellett főzni,még volt tegnapról szerencsére.

Apjuk ugye sokat melozik,s mire hazaér fáradt,de azért ő is játszik sokat Gabikával,amikor csak tud.

Olvasásról majd majdnem lemondtam,mert ugye ezek mellett kis netezésre van időm,olvasni nem nagyon,inkább pihenni szoktam,mikor Gabika is.este meg inkább filmet nézünk!

Így a februári Kismama és Joy is még olvasatlan állapotban van!Hát de majd lassan....


Tegnap meg másfél órán keresztül csak vasaltam.

Hát igen nem könnyű a nők dolga az tény!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: