[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

HPV negatív!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


:P :wink:

Többiek???!!!

Merre vagytok????????????

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Mi ez a csend napok óta??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Jó reggelt lányok!

Hát most kicsit vagyok ideges! :evil:
Párommal kekecdkedik a fönőke.
Hónapokkal ezelőtt megmondta,hogy a cég augusztus első 2 hetében áll le. Persze erre az időre semmit nem fizet neki, szabijait kell kivenni. Ezt már megszoktunk.
Ehhez igazitottuk a szabinkat,így lett a Német út is lefoglalva,meg a német ismerőseink is ehhez vettek ki szabit.
Erre meg ma nekiesik Gábornak,hogy ő egyénileg tervez,s szó sem volt róla,hogy akkor áll le a cég csak az első héten. :twisted:
Hozzá kell mindent igazítani,tetesse át repjegyet....stb :evil:
De azt nem lehet!
Mondtam is Gábornak,hogy mondja meg neki,mert........ :evil:
Hogy vki ilyen szemét és bunkó legyen?
Másik ami gyanús,hogy 23 nap szabi jár neki,s 32 lesz idén. Nekem ez kevésnek tűnik...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon van időm mostanában írni, olvasni tudok, de reagálni nem nagyon.
Réka egyre többet beszél, nagyon ügyesen és tisztán.Pl: anya mérges, anya alszik, baba sír...és ilyenek

Kia: sztem ahogy látom nem lesz baj a fiad evészetével. Főzelékeket is próbálgattok?
Nálunk Réka még csak most kezd ráállni a főzikre!

boszi: örülök, h a hpv-vel minden okés!
Nekem tegnap este óta fáj a fejem.Remélem csak az időre....

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi
Jobbulást!!

Délelőtt egy fél banán elfogyott, ízlik Levinek. :lol:

Főziket még nem evett... szerintem ráér még... van sok-sok tej :lol: ...most mindent később kóstol meg, mint ahogy lehetne...

Nemrég hívott Anyu... holnap jönnek Apuval és Anyóssal :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma este FELÁLLT Levi :lol: (néhány mp-re)
Sajna már csak a térdelést tudtam lefényképezni!

Délután még csak nyalta a rácsot:
Kép
Kép
Kép

Holnap jön mind a 4 nagyszülő :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia: gratula Leninek az álláshoz, ügyi nagyon, Réka is ilyen tájt kezdte, aztán nem volt megállás!
Az jó, hogy van sok tejcsid, persze akkor nem is kell a dolgokat siettetni.

Többiek?Nika, ettike, judit...kivel mi van?

Kép
gyanixi
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Tegnap voltunk anyóséknál,de hát most se lepődtem meg,mert semmivel nem várt minket! :twisted: Volt dinnye,meg ital,s kész,aztán vacsi időben is majdnem ott voltunk. :roll:
Hát nem tudom,de,ha tudom,hogy vendégeim jönnek,pláne a családja,akkor már csak összedobok vmit,ha mást nem szendvicseket.
Amit én sütöttem sajtos az volt kirakva enni! :twisted: Jó mi?
Gabika hozta a formáját,járkált ide - oda,s nagyon jól viselkedett,sokat beszélt.

Anyós persze megemíltette,hogy még nem adtuk vissza az 1 hónapja kölcsönkért manit! :twisted: Hát de miből? A számlákból se tudtam mindent feladni,szar ez a hónap most... :roll:

De volt egy jó húzása,csak meg ne gondolja magát:

Azt mondta,hogy állja apjuk fogászati kezelését.s csak,ha az kész utána ad kölcsön új TV-re. Már régóta hallogatja a párom,mert az se olcsó,de így meg lesz oldva!

Ja és kaptunk izzadság gátló stiftet,ami aluminium mentes. Hozzátette,hogy nem célzás!
:twisted: Na persze! A páromnak sokszor mondták,hogy miért nem fújja be magát,mert izzadság szag van! :evil: De 40 fokban ki nem izzad,pláne,ha még fizikai munkát is végez! Na mindegy!

Ma apjuk apjának ment el segíteni délelőtt,én fözök.
Délután pihi,holnap meg KISKEGYED! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok

boszi én nő vagyok de ilyen ,elegekben naponta 3 szor fürdők mert míg lemegyek a boltba annyi idő alatt megizzadok.folyik a hátamon és a melleim allatt az "viz"pedig én fürdés utánn golyosat használokmikor már megszáradtam akkor még plussz spray-t is.ilyen alkat vagyok.


kia:

grat a felálláshoz :lol: :lol: :lol: :lol: Levi még mindig GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰ!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

velünk minden ok.Patrik még mindig nem nagyon beszél,viszont mindent megért.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike ne aggódj gege sem beszél még szreintem majd egyszerre fogank el kezdeni beszélni majdnem mindent egxyütt csináltak eddig is :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

Gegének boldog 1,5 éves félévfordulót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: REEEEPÜL AZ IDŐŐŐŐŐŐŐŐ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
tesógyártással hogy áltok?mióta is próbálkoztok?
és tényleg most hogy mondod....tényleg szinte mindent egyszerre kezdtek.Patrikot talán kicsit húzza maga utánn a haverja(a rosszaságokat nagyon hamar eltanulja tőle Patrik)és ő már szinte folyékonyan beszél.mindig miondom neki hogy tanítsa meg beszélni és akkor mondja neki hogy Pattik ez autó,ez kokka,ez elmo........stb.nagyon édesek ilyenkor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Patriknak is boldog másfelet:):):):)

hát a vonalzómon látszik hogy még nem jött össze baba :( de nem adjuk fel :):):):):)effektíve január óta de gege is másfél év eredméyne volt :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:



Mi e hét vasárnap utazunk a Balcsira 2 hétre! Apjuk visszajön még,s 1 hét múlva jön le! Utána meg Németo!

Ma megjött Gabika útlevele is! :lol:

Kiskegyedes interjú jó volt nagyon! :lol: Nagyon kedves hölgy volt,sokat beszéltem,be nem állt a szám! :lol: Jó képek is készültek.
Kb. 6 hét míg megjelenik,de előtte majd úgyis értesít engem! :wink:

E hét csütörtöktől a Rossmanban a Pampers pelus+törlőkendő csak 2499Ft! :P Mi vesszünk az tuti!

[b]Nika
pedig már azt hittem,lassan lehet gratulálni... :roll: Na sebaj,majd nemsokára! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hol vagytok??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Csajok megint tiszta ideg vagyok!
Külföldön elfogadják a régi személyit? Utazott vki ilyennel?
Apjuknak ilyen van,s még 5 évig jó,útlevele lejárt.
Mindenhonnan mást hallok. Új személyi csak 1500,de nem készülne el az indulásra,az útlevél meg 12.000Ft lenne,úgy,hogy megkapjuk 1 hét alatt! :twisted:
Tud vki erről vmit?
A Német nagykövetség a Külügyminisztériumba irányított,de ott meg nem veszik fel! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!

Hazajöttünk a 3 napos wellnessről apával. Nagyon csodálatos volt minden, a táj, a szálloda, az ellátás, a programjaink stb. De legjobban azt élveztem, hogy nem kellett egész nap a konyhában serte-pertélnem. Félpanzión voltunk, s hát mit mondjak, szerintem legalább 2 kg-t felszedtem, degeszre ettem magam, Zoli csak nézett, hogy hova teszm azt a rengeteg kajcsit, mert mostanában szinte alig ettem!!!De csajok: szerintem ki voltam éhezve egy kis idegen kajára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Komolyan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Néha már csak az is jól esik, ha anyóséknál vagy anyukáméknál eszem néhány nem hazai falatot!!!!! :)

Haza fele jövet bementünk megnézni a lakásunkat: a fűtés szerelők jönnek most már+vizesek, aztán burkolók és festők.Néhány lakásban már bent voltak az ablakok és a bejárati ajtó is.Szobaajtókat még nem láttam, de azok is műanyagok lesznek, szóval szépen halad!!!!!!!!!Ezután pedig elmentünk moziba apával, megnéztük a Mamma Miát (Bence születése óta nem voltunk), így aztán most tényleg kikapcsolódtunk!!!!!!!!!!!!!!Nagyon jó kis film!!!!!!!!!!!!
De ma újra indult a mókuskerék.... :D :D :D :D :D Sebaj, szeretem én ezt is, csak azért mégiscsak jó volt egy kis lazítás. Bence egyébként nagyon jól elvolt a mamáéknál, teljesen mamás is lett :o :? :o :D :D De azóta már visszaállt!!!! :)

Sikerült kiborítanom egy félüveg házi bodzaszörpöt a konyhában, így a ragacsot takarítottam egy jó csomó ideig!!! :(

Levi manó nagyon ügyes, gratula a felállásához, erős, masszív gyerek!!!!! :) :) :)
Kellemes estét nektek!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Hát tegnap sikerült egy bunkó/hülye fogdokit kifognom,mert persze az enyém sajnos szabin volt. :roll: A Vörösvári útra járok a Margit kórház rendelőintézetébe.
Csak 2 doki rendelt,s persze csak ambulancia volt. Az asszintens már rögtön mondta nekem,hogy tömés olyan nincs,nem érnek ilyenre rá,mert csak sürgősségi eseteket látnak el! :evil: Akkor én mi vagyok?
Vagy 1 órát vártam,mire behívtak,aztán röntgenre küldött.
Azt persze megjegyzem,mikor vmi ismerős megjelent soron kivül behívták,pedig kint még sokan ültek nem kevés idő óta.
Aztán nagy nehezen ismét bejutottam,kaptam szurit,s kiküldött kis időre. Ez idő alatt vagy 4 embert hívott be,azt hittem már örökké itt leszek.Na megcsinálta aztán a fogamat,de elég érdekes volt,mert betömte és szehette ki,mert nem volt jó! :shock: Aztán újra tömés ekkor már jó volt. Ugye szülés óta nem tudtam igazán elmenni fogdokihoz,erre még le is csesz,hogy az anyasság nem mentség erre! :evil: Azt hittem tököm rúgom a hüyle f.........szt!
Alig vártam,hogy végezzek,mert ehhez a dokihoz se megyek vissza többet,ha esetleg a dokim nem rendel,s máshoz kellene mennem.

Hát ma sincs valami jó idő! PEdig ma le kell mennünk receptért a védönőhöz,meg megnézzük a Rosmannt,hátha lesz akciós pelus,nem tudni! :wink:

Judithappy
örülök,hogy jó volt a kis kikapcsolódás nektek! :wink:
Mekkora lesz a házatok,s mennyibe kerül,ha szabad tudni?
S akkor most hol laktok addig? Mert,mintha azt írtad volna,hogy a másikat sikerült eladni?! :roll:
Mozi irigyellek! :P
Mi talán 2006 végén voltuk együtt,aztóa apa volt a tesójával,de kettesben nem még... :roll:

Többiek merre???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Más:



Valakinek volt már olyan,hogy nem szoptat egyszer mégis az egyik mellbimbó kifehérdett s valami zselészerű fehér anyag jött belőle?

Nem tudom ez mi lehet!

A dokim addig van szabin kb.mint én,tehát addig nem tudok meg semmit,kivéve,ha össze nem futok vele a Balcsin,mert ő is ugyanott lesz.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Utólag Boldog Hófordulót Patrik, Gergő, Bence!

Judit
Örülök, hogy jól sikerült az utóbbi 3 nap!
Moziii- én is irigykedek!!! :lol: :wink:

Boszi
Nem kerestél még az interneten rá a cicis dologra??
Mitől jön.. és mi???!

A fogdokis dolgot sajnálom :?
Nekem is el kellene mennem, de ki marad Levivel :shock: :?

Levi foga még most sem bújt ki... de már nagyon dudorodik az ínye.. :?

Néha a szőnyegen garázdálkodik - nagyon élvezi..
1 perc alatt rendetlenség van :lol:

Állandóan fel akar állni... térdel, mindenbe kapaszkodik...

Kép
Megettem 1 combot :lol:
Kép
Megtaláltam Apát és Anyát..
Kép
Melyiket nézzem meg???
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia szuperek a képek! :lol: Ha lányom lesz ilyen pasi kell neki! :lol:
Cicis dologra rákerestem,de nem kellett volna,mert a váladékozásra mellrákot ír.
Na de ez csak 1x volt,s azóta se... A dokival majd beszélek.
:(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
Köszi! :lol:

...na de azért ilyen rosszra még nem is gondolj!!!!!!!!!!!! :shock:
...bisztos a szopival kapcsolatos...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


bisztos helyett biztos :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


boszi: cicivel kapcsolatban, egyik bnőm is ugyanígy van és elküldték mell uh-ra, ott minden rendben volt neki és azt mondták, h hormonzavara van, vsz a fogamzásgátlótól és így abba kellett hagynia. Sztem azért menj el dokihoz, és nem azért mondom, mert komoly bajod lenne sztem, de egy hormonzavar sem jó!!

Kép
gyanixi
 
 


ja, én is megnéztem ma a Mamma mia-t és nagyon szuper volt. Igazán kikapcsol az ember az ilyen aranyos, mókás filmektől!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi elmegyek persze,de csak nyaralás után tudok,mert a doki is szabin van 3hétig. Én inkább a szopi miatt gondolok vmire,hogy az válthatta ki! :roll: Fogamzásgátlót nem szedek,így érdekes lenne,ha hormonzavaros lennék. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek,ha Gabikának mondjuk,hogy baba magára mutat!:lol:

S,ha azt mondjuk: Húúú de fincsi/finom volt! -akkor pedig megsimogatja a hasát! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nagyon ügyes!
Aranyos lehet :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

boszi:

olyan kis fehér pattanás szerüségek voltak/vannak a mellbimbódon/körül?????mert nekem igen és nem is olyan rég olvastam hogy ez is terhességi tünet.és ha jobban bele gondolok nekem is akkor jöttek ki mikor Patrikkal terhes voltam.tejmirigyek asszem.ha nem érzel semmit a melledben akkor nem hiszem hogy gond lenne vele.nekem pl. most kezdenek elmúlni.

én meg megint nem értem magam.ma kellet megbetegednem.éjjel észre is vettem valamit a bugyimon tettem be betétet de most meg semmi.egy kicsit sárgásabb a betétem(bocs a részletezésért)
ha megint 2 hétig akar tartani akkor megőrülök.hogy gyógyit többet nem szedek az is tuti.
valaki a spirálról valami jót???csak jót mert a rosszakat már tudom.

kia:

megzabálom a fiadat :lol: :lol: :lol: :lol: PAtrik is szereti pakolni a dvd-ket.na meg általában minde olyat amivel rettenetes kupit lehetr csinálni rövid időn belül :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


ja judthappy:

jó lehetett egy kis pihi :lol: :lol: :lol:
(irigy-irigy.irigy :oops: :oops: )
az pedig tök jó hogy Bence jól viselte a mamánál.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike nem a mellbimbóm körül,hanem a közepén volt 1 alkalommal kifehéredés,mint mikor szoptattam,s jött is belőle kis fehér sűrű anyag,de nagyon kevés,s azóta se semmi. Én ezért gondolom,lehet a szopival van kapcsolatban.

Terhes még nem lehetnék,mert még nem vagyunk rajta a kis tesón! :wink:
Majd nemsokára. De éppen elkezdtünk számolni,ha már 4-en leszünk nem kevés lesz a kiadás,plána,ha már iskolássak lesznek! :roll:

Mi holnap korán indulunk a Balcsira. Apa visszajön még délután,mert neki még 1 hét meló,s 1 hét múlva jön le.
Ahogy letellik a Balcsin pihi Németország jön! :lol:
Már várom,csomagok bepakolva,persze rengeteg,majd mehetünk ki TAXI-val az állomásra + 4000Ft! :roll:

Névnapozás is lesz,mert nekem ma van,anyunak meg 22-én volt,s majd holnap lesz a köszöntés,de a tortázás majd 1 hét múlva,amikor apjuk is ott lesz már! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike nekem a nődokim ajánlotta a spirált nagyon,de mi maradtunk az óvszernél! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nem voltál dokinál,hogy mitől lehet,hogy nem rendszeres a havid? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

BOLDOG NÉVNAPOT :!: :!: :!: :!:

voltam dokinál és azt mondta hogy várjam meg míg beáll gyógyi nélkül utánna menjek vissza és majd kitalálunk valamit.de anyum sem bírja a gyógyit így lehet én sem szedhetem.azért kérdeztem a spirált.amitől én ugyan idegenkedem de ha csak az maradt(gumi kilőve apjuk kényessége miatt :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: )

ja és a gyógyi kavarta össze a mensim.most teljesen elmúlt :? :? :? :? :? :? :? :? :?

jó nyaralást nektek.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike köszike! :P
Apjuk kényes? Miért? Nekem még jobb is,mint simán sokszor,mert abban recék is vannak! :lol:
Milyen jó,hogy nem szedtem gyógyszert... :roll:

Na nekem volt itthon kis sajt,abból sül most sajtos rúd,utána pedig a maradék szilvából lesz süti! :lol:

Addig se unatkozok,mert ki tudja apjuk mikor ér majd haza a leltár miatt! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


mer apjuk egy "érzéketlen tuskó" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (nem áám)
neki nem jó azzal.azt mondja nem érez semmi :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


Érdekes pasi! :roll:
Nálunk meg apjuk ragaszkodott hozzá,mert ő nem szeretné,ha hormonkészítményeket szednék! :wink:

Sajos kisült,s mennyei! :lol:
Gabikát megetettem s sütöm a másik sütit! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Tegnap 10 óra előtt nem sokkal megérkeztünk szerencsésen.
Gabika nem aludt semmit a vonaton,így amint hazaértünk be is nyomta a szunyát!
Párom fönőke kivitt minket a Délibe,így nem kellett Taxi-t hívni!
Megígérte neki,hogy jön majd Zalából estefele vissza,s visszahozza Pestre,ne vonatozon,ugy 18-19 óra fele.
Na hát ebből lett 21:20perc,mire megjött. Párom már tiszta ideg volt,mert fáradt volt,s,ha ezt tudta volna elment volna a vonattal haza!23:30ra ért haza! Ja és persze a fönőke mielőtt hazaért közölte vele,hogy ma szabad,nem kell mennie! :twisted: Így itt is maradhatott volna máig! :roll:

Tegnap vendégek voltak anyuéknál,rokonság,voltunk vagy 10-en. Gabika élvezte a társasságot,de kimerült estére!

Gabikának meg van hinta,fördető és homokozó is! Tegnap beraktuk homokozni,s sír,mikor a lábát éri a homok! Majd megszokja biztos,de még a fütől si ezt csinálja néha! :P

Képzeljétek pénteken kiderült,hogy egész évben nem kaptam családi pótlékot! :evil: Véletlen jöttem rá:
Ugye tavaly a melóhely fizette.Most meg már a MÁK. Nem tünt fel,mert utalásilag nem kaptam sokkal kevesebbet,mint előtte!
Lakásfentartásit akarunk igényelni,s a fizupapírjaim néztem,s akkor koppantam,hogy HOPPÁ,már nem a melóhely fizeti.
Ma telefonálgattam a melóhelyre is. Szó szerint lecsesztek,hogy miért csak most vettem észre,hiába mondtam,hogy vagy 5000-el kaptam kevesebbet,mint előtte,s ezért nem tűnt fel.
Aztán felhívtam a MÁK-ot. Egy nagyon kedves hölyggyel beszéltem,s kiderült,hogy a munkahelyem nem jól igazolt le. Valami 15.000Ftos családi pótlék volt beírva,az meg olyannak jár,ahol gyermekáthelyezés,válás történik. Szerencsére mindent megkapom visszamenőleg,nem kell sehova bemennem,a héten még rámcsörögnek,s megmondják,mikor utalnak! :wink:
Jól jön majd az a mani egy összegben,de ez a kavarás?! :evil: S akkor még engem néztek a melóhelyen hülyének! :twisted:

Gabika ma nagyon jól evett :lol:

Mamámnak hordják az ebédet,s evett a levesből és a tésztából is,sőt még kis tápszert is! :lol: Nagyon meg voltam elégedve vele! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ettike:van most egy viszonylag újabb fogamzásgátló módszer, a hüvelygyűrű. Ezt is úgy kell kiíratni a dokival, egy gyűrű szerűség, amit fel kell helyezni magadnak a hüvelybe, úgy mint a tampont. 21 nap után le kell venni, majd menstruáció után vissza.
Állítólag jó, de 3 hónapig jó, aztán cserélni kell. 9 ezer ft !
Ja és ez nem a pesszárium!
Mondjuk a nőgyógyászod helyében más fajta gyógyszert is megpróbáltatnék.Akkor most szedsz valamit és milyet?

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

gyanixi:

asszem ezzel ráérek jővő nyáron foglalkozni:):):):):):)már tárgytalan:):):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike
Most nézem az új vonalzódat :shock:
Kép
Gratulálok!

A nődoki nekem is a hüvelygyűrűt ajánlotta, de mi sem azt használjuk...
Nekem a szülés óta 1x jött meg csak.. (május) :?
Szopi után gyógyszert akarok szedni 2-3 évig.

Boszi
Jó az új vonalzód!
Jó pihenést/nyaralást Nektek!!

Én aug. végét várom, amikor hazamegyünk 2-3 hétre... nekünk idén
az lesz a nyaralás.. de jövőre megyünk a Balcsihoz (ezt már eldöntöttük) :P

Megtanítottam Manónak hogy csinál a nyuszi... most mindenkinek azt csinálja,
aki beszél hozzá :lol:
Sajna ezt még nem tudtam lefényképezni.
...de azt igen, ahogy áll :P

Még most sem bújt ki a foga.. pedig már több napja dudorodik az ínye...
...így még nem késett el a borostyánlánc :lol: ...tegnap rendeltem...

Apa ha hazajön megyünk a C and ( a gép nem írja ezt a jelet :? ) A -ba. Van DM-es kupon, amivel olcsóbban tudunk venni ruhát Manónak.

Tegnap 9450 gramm volt..

Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217248263.4809.jpg[/img

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


ettike akkor itt is gratula:):):): apa mit szólt hozzá?

mi jól vagyunk csak ritkán jutok hozzá hogy írjak is olvaslak ám benneteket :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


ettike jó hónap az április:):):én is akkor születtem és remélem nekem is összejön ez a hónap

nika70
Salgótarján
 
 


ettike: hát akkor gratula nektek, de végülis gyógyszer mellett lettél terhes? vagy nem?

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

2 hónapja hagytam abba a gyógyit mert összekutyult.és párom meg nem volt hajlandó óvszert használni :lol: :lol: :lol: :lol: így lettem terhes.örülök nagyon :lol: :lol: :lol: remélem minden ok lessz.már alig várom az első uh. t :lol: :lol: :lol: :lol:

ja és mutatom Patriknak hol a tesó,kérdezem adsz neki puszi?és ad a hasamra puszit.olyan édi :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


nika:

apa???először egy kicsit"parázott"de megbeszéltük hogy megpóbálok elmenni dolizni huzom pár hónapig és elmegyek táppénzre.ugyhogy végülis ő is örült.
na persze ha nem birom nem megyek dolizni.akkor keresek valami itthoni melót.

Kép
Kép
ettike
 
 


Mit hallok jön a tesó Ettike? :lol:
GRATULÁLOK nektek! :P Remélem majd beszámolsz mindenről,uh és egyebek! :wink:
Nemsokára nálunk is indul a következő projekt,de addig még élvezem,hogy csak 1 gyerekem van! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

igen jön:):):)
már két teszt is igazolta.

Kép íííme.a felső a tegnapi az alsó mai.erősebb lett a mai bár annyira nem látszik mert nem tom miért de szar lett a kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!



Ettike!!!!
Nagyon nagyon hatalmas gratuláció nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó egészséget!!!!!!!!!!!!!
Ebben a hónapban mi is elkezdtük a projektet (bár nem éjjel-nappali aktivitással, csak úgy normálisan,a maga módján) most hétvégén várható az eredmény, hogy sikeresek voltunk-e vagy sem!!!
Van valamilyen terhes tüneted???Cici feszülés, hányinger valami???Én is figyelgetem magam, de eddig még semmi, bár Bencével sem volt semmi tünetem, csak a teszt mutatta. :)
Tök jó, hogy ilyen hamar (2 hónap alatt) sikerült!Mi Bencére fél évet vártunk!:)De hátha most hamarabb megfogan a bébikénk!!!!!!!!!!!

Vasárnap lesz a nagy buli nálnuk:kersztelő+szülinapok.

Kia!!!
A lakásunk 70 nm-es, 2+1 szobás, nagykonyhás, most épül Debrecenben.Kötelező volt megvenni hozzá a garázst, ami 18 nm-es, így együtt 17 millió+ 200 ezret kell fizetni még lakásonként elektromos kapura+kerítésre. 7 lakás van egy tömbben, 2 szintes a ház, a földszinten vannak a garázsok (7 db)+ 1 db lakás, s a szinteken 3+3 lakás, így jön ki a 7 db.
Nagyon szép, a szobákban laminált padló lesz+ radiátor, a nappaliban, folyosón, konyhába pedig járólap padlófűtéssel.A fürdőben eredetileg csak kád van, de mi kértünk zuhanyt is, tegnap vettünk egy negyedköríves üveg zuhanykabint akril tálcával. A nyílászárók fehér műanyagok.Hirtelen ennyi jut most eszembe.
Majd ha kész lesz, október 15. a határidő, akkor feltétlen rakok képeket!!!
Mi szeptember 30-ig költözünk ki, ha addigra nem készül el, akkor azt a 2 hetet a szülőknél töltjük!!! :)De hátha...

Szép estét mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judithappy akkor megy nektek is a drukk,lassan megint kismamás csapat leszünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: