[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,jó reggelt lányok!:wink:

Nagyon jól sikerült a tegnapi nap. A sógi végül nem jött,mert másnapos volt az előző napi bulitól,így 5-en mentünk a sógirnőmékkel!


Hát nekem sikerült lepirulnom nem kicsit. Pedig nem is voltunk nagyon napon,hanem főleg árnyékban. Mondjuk nem fáj szerencsére,be is kentünk tegnap hidratálóval.



Ide is hajóval mentünk,de ez már emeletes volt! Természetesen fent voltunk,s Gabika is nagyon élvezte! Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike akkor te is akarod a babát most már? Nem csak anyós vagy a párod miatt? :roll:
Örülök,hogy nektek is minden jól sikerült a 7végén! :wink:
Nagyon ügyes vagy a festés terén,én nem tudnám magam rávenni az 100%!
Nekünk is aktuális lesz lassan,de az egész ház. Idén nem fér bele a tervbe,talán jövőre majd! :wink:
Ház az tényleg nem szép a párodtól,hogy a csíkok miatt nem kíván. Erről nem te tehetsz. Kettőtők gyümölcse ezt is hozta magával,ami idővel majd halványodik,vagy marad a plasztika! :roll:



S akkor a videók



Párom és a hélimos lufi
http://uk.youtube.com/watch?v=ZPRmkI8BASs

Gabika és a lufi
http://uk.youtube.com/watch?v=pVahO7T4Pek

Gyerekszigeten
http://uk.youtube.com/watch?v=c67YxCbWJC8

http://uk.youtube.com/watch?v=RlgBXeEJgUw

http://uk.youtube.com/watch?v=U0LuiMaq5eA

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és a konyháról kérünk képet! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

ettike: akkor az én párom már rég elhagyott volna :):):) nem szép tőle hogy ezt mondja hiszen a kisfiát hordtad abban a pociban és a nők 90 %-a csíkos lesz terhesség után ez sajnos nem egyedi eset el kell fogadnia hogy van sajnos teljeséggel eltüntetni csak plasztikával lehet de akkor meg vágás lesz a hasadon az szebb lesz?

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

boszi:

azért nem olyan ám a konyha mintha festő festette volna :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: de azért elmegy a szép kategóriába :P :P :P :P :P :P
tesót én is szeretnék csak nem azért mert anyós azt mondja.

nika:

hát igen.ő tudja hogy ez nem az én hibám csak annó szerinte olyan selymes volt a pocim (tényleg imádta simizni)és most meg nem.megbeszéltük hogy elmegyek szolizni az talán segít valamennyit.tornázni akartam de nincs energiám.mert amúgy vékony vagyok csak lóg a bőröm(nem is tom hogy azon segítene e a torna :? :? :? :? :? :?

jajj képzeljétek 650Ft-ért vettem magam fürdőrucit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: eredetileg csak az alsó került ennyibe de a felsőn nem volt ár én meg már a pénztárnál vettem észre és gondoltam ha nincs a nőnek ott akkor majd elmegy egyért.de simánn odatta az alső áráért :lol: :lol: :lol: :lol: így duplán jártam jól mert amúgy is 70%al olcsóbb volt.2 részes de a felső része hosszú így nem látszik a hasam.

holnap viszik anyósék Patrikot balcsira mi pedig csütürtökön megyünk utánnuk.nem tudom hogy bírom ki azt a két napot nélküle :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Ettike hát nem tudom,hogy a szoli segít-e ilyenen,ha eleve is elég csíkos maradtál!:roll:
Torna?! Ne is mond! Nekem sincs semmi energiám,mióta ilyen meleg van! Már elégedett vagyok magammal,csak a hasam lehetne feszesebb és laposabb!:lol:

Mai nap is elég hosszú,mert apjuk csak este ér haza!

Láttáttok hajnalban milyen köd volt?! :shock: Mint télen szokott! DURVA! :shock:

Sóginak is letellik lassan a pihenő ideje. Ez már a 3.hete itthon,s e hét csütörtökön megy is vissza!
:wink:

Apjuk vacilát nekem,hogy inkább PSP3-at vesz a pc felújítás helyett,mert ami jó lenne gép 170-180.000Ft! :shock: Mert a többin nem minden játéka menne! :twisted:
A PSP3-at nem pártoltam,mert elég drága,meg ahhoz HD Tv is kell,így mondtam neki,hogy XBOX-ot vegyen,az olcsóbb! :P
De mondjuk nemsokára gépfelújítás is kell mindenképpen! Jövőre kilöve,ha szülök! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma is meleg lesz!
Apjuk ma veszi meg az XBOX-ot!Na aztán remélem egy ideig csendben lesz! Razz Vesz hozzá 3 játékot is,köztük jéhokit,amivel majd jót játszunk együtt!

A sógi ma este jön hozzánk,készítek kis rakott krumplit,meg sütök vmit sütit,meg van jégkrémtorta.
Ő már holnap repül vissza!

Mi ez a csend lányok???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

A tegnapi délután/este nagyon jól sikerült.
Sóginak is nagyon ízlett a rakott krumpli és a sütike! :P
Ma délután repül haza. Jó hamar eltellt ez az időszak,de szerencsére idén még jönni fog haza 1 hétre ősszel.
Mivel kint elég drága a fogászat itt csináltatja meg a fogait,s ezért is kell ősszel jönni neki újra!

Jó múltkor,mikor anyóséknál voltunk apóssal beszélgettem,hogy majd mi is akkor megyünk le Komáromba,amikor csak tudunk.
Említettem neki ezt a 7végét. S mondta,hogy szombaton nem tud minket levinni,mert akkor kell kimenni a legkisebb gyerek elé,jön haza Londonból-de pénteken szívesen levisz minket,s akkor utána ők is lejönnek.
Tegnap este felhív minket anyós,s akkor a párom mondja,hogy akkor 7végén lemennék a kempingbe. Erre anyós mondta,hogy ez nem jó,nem is volt megbeszélve,s tuti vmit félreértettem,mert após nem mondott ilyet! :twisted: Na persze! Meg,hogy,ha ma kiviszik a sógit a reptérre és szombaton kell a másik elé menni,ne várjuk már el,hogy pénteken minket levisz,s vasárnap értünk jön,mert ők most nem is jönnek le! :evil: Szép mi? Ők hívnak,erre ez van! :twisted: Mondjuk állítólag hidegfront is jön,de,ha nem jönne....
Párom megmondta anyjának,hogy utána meg már csak augusztus végén tudnánk lemenni,mert addig minden 7vége foglalt,meg ő csak 2hetente szabad!

Tegnap megvette az XBOX-t,3 játékot is vett és egy + írányítót.
Jó kis gép,csak még ki kell ismerni,melyik gombbal mit kell csinálni! :P Egyik írányítót meg holnap vissza kell vinni,mert nem érzékeli! :roll:

Hol vagytok lányok? Mi ez a csend? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


NYERTÜNK LIBERO MOTORT! :lol: :lol: :lol:
NEMRÉG HOZTA A POSTÁS! :lol:
MAJD LEFOTOZOM GABIKÁVAL,DE MOST ALSZIK.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi Itt is GRATULA! Ügyes vagy!
Jó motorozást Gabikának! :lol:

Egy kicsit / nagyon eltűntem az utóbbi időben..
Levi mellett alig van idő.

Minden baba (kicsi és nagy) nagyon szép! ...és nagyon ügyes!

Mindenkinek, akinek most volt a hóforduló - utólag is - GRATULÁLOK!

A sütireceptet én is elmentettem. :P

Betti
Nagy - nagy Gratula az ikrekhez!!!

Ettike
Biztos szép lett a konyha.
Egy kép?
...de előtte jó pihenést a Balcsin!!

Én nem tudom, hogy Manó mennyi kg , mert már rég mértük.. majd a héten megnézzük.

Levinek nem ízlett pár napja a sima krumpli, így most ismét gyümölcsözünk egy ideig... az újabb próbálkozás előtt.

Gyanixi
Én mag nélkül - turmixolva adtam neki meggyet.

Nekünk még most sincs fogunk... érzem az ínyében, hogy ott vannak, de még nem akarnak kibújni :P

Minden nap - ha nagy meleg van - délben kettesben fürdünk Levivel... nagyon élvezi :lol: .. de én is.

Levi nagyon szépen iszik a csőrösből egyedül - forralt ásványvizet.

Megpróbálok többször jönni...

Képek:
Kire hasolnít?
Kép
Kép
Etetőszék
Kép
Rendőri karjelzés :shock: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hát én hulla vagyok!
Bergon kocsinkat szétszedtem,s kimostam a huzatját. Majd miután megszáradt,elcsomagoltam,mert most nem használjuk!
Gabikának átrendeztem a szobáját,élvezi,hogy másképpen vannak a dolgok,s nagyobb helye van,hogy a babakocsi kijött! :lol:

Hát én meg mérges vagyok,mert a digi gépünk szarakszik! Lassan 3 éves lesz,s eddig semmi baj nem volt vele.
Vasárnap csinálta először,hogy nem húzta vissza a lencsét,de aztán megjavult. Na ma megint kezdte! :twisted: Fel is hívtam a szervízt,hogy hogyan vannak nyitva,mert valószínű el kell vinni. Remélem megússzuk 5000 körül és nem kell új gépet venni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


képzeljétek csajok bóklásztamitt a topikokban és kit láttam vicuska márciusra várja a tesó babát :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:


Már most nézegetem az emeltes ágyakat,mer,ha már 2 baba lesz olyan is kell. S abból is olyat vesszünk,ami 2 külön álló ágyként is használható majd.
Anyum már most gondolkodik,hogy ő hol fog aludni,ha eljön,mert ugye én és a Gabi a nappaliban. A kicsi majd ahol most Gabika ,s a hálónk lesz a gyerekszoba,ahol lesz az emeltes ágy!
Valószínű majd apja alszik addig Gabikával. Mást nem tudok kitalálni,mert kicsi a lakás! :roll:

Meg előjött a szó megint a repülésről,s le lettem szó szerint cseszve,hogy Gabikát teljesen kifogom készíteni,mert minek olyan korán menni,s hajnalban kelteni! :twisted: De,ha nem megy később gép? Nem hiszem,hogy ő az első gyerek,aki ilyenkor utazik? :wink:
Meg,ha ilyenkor megy csak gép,akkor el se kellene mennünk! :twisted: Na szép! imádom,mikor ilyeneket mond!

1 hét múlva keresztelő,már nagyon várom!
Megvannak az ajándékok,még tortát is szeretnék sütni! :wink: Remélem nem lesz nagy meleg! :P

Na most meg apjuk mérges,mert az XBOX játékokból nem 1 fekete fehéren fut,pedig 50-75Hz-et támogat a monitor,s a játékhoz 60Hz kell,s,ha átállítjuk erre, akkor fekete-fehér,pedig a PAL rendszert is ismeri! Marha idegesítő,mikor a 14.000es játéknál ezt csinálja! :evil:

Nika ez angyon jó hír! :lol:
S ti hogy álltok a projekttel? :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


dolgozunk rajta :):):)

mi összel meg akarjuk csinálni a kisszobát ami most lomtár de már nagy ágyat szeretnék gegének :) leesés gátlóval :):)

nika70
Salgótarján
 
 


..én lassan a új házat tervezem, rendezgetem be :lol:

Tegnap nem is írtam... kaptam Apától (vagyis Anyóstól ) két pár fülbevalót :lol:
Anyós amikor otthon voltunk nekünk adta a tört aranyakat, amiket Apa becserélt az egyik ismerősénél .

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok lányok,jó reggelt!:wink:

Vagyok én is,csak most már Gabika sokkal több foglalkozást igényel,s nem tudok nagyon jönni.

Jól vagyunk,Gabika már egyre többször áll fel guggolásból egyedül!
Ő is elindul majd lassan!:lol:


Szombat délután elmentünk a MC Donaldsba, ugyis rég voltunk,s nem nagyon járunk. Hát siettünk is haza,mert nem semmi időnek nézett ki,aztán pár csepp esőnél több mégsem esett!

Ma jönnek az ablakot cserélni,de persze tegnap nem szóltak,pedig megígérték,hogy előtte nap jeleznek,hogy mikor jönnek! :twisted: Így ma apa hívta fel őket,hogy mégis mire számítsunk. Csak annyit tudtak mondani,hogy délelőtt jönnek! Na de már 9 is elmúlt! :twisted: Örültem volna,ha előbb jönnek,mert ez egy 2-3 órás munka!
Tegnap már mindent elpakoltunk. Most a hálószoba egy tárolóhelység,de ez van!

A fényképező után a DVD is beszart! Még vmi is rögtön rosszul leszek! A Tv-t is le kell cserélni,mert szarakszik,meg hát 8 éves!
Már ki is néztük,hogy milyet szeretnék!



Igazából anyóstól fogunk majd erre manit kérni szerintem,mert nincs most + 120.000Ftunk!
Persze egyből megkaptuk,hogy a repjegyegre adott,s most megint kellene!:twisted:
Meg hát az XBOX miatt is jó lesz ez a Tv,mert a mostanikon nem nagyon mennek sajna a játékok!

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika a vagány motoros :lol:
Kép

Kép

Kép

Ilyen lett a szobája

:wink:
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Többiek? Mi ez a csend???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Itt vagyok én is, pénteken jöttünk haza a Balcsiról! Jó volt, cak elég fárasztó is. Egy baráti párral mentünk, nekik is van egy 20 hónapos kisfiuk és hát a két gyerek rendesen kifárasztott bennünket!
Ráadásul hazafelé az autópálya végén belefutottunk egy trafiba, sőt még lehet, h itt szegeden is még egybe ugyanazon a napon. Qrva jó, mert min. 30E a bírság, szval jó drága nyaralás...
Meg a gyerekek meg is fáztak, Rékának még mindig folyik az orra meg köhög is, férjem is tiszta nátha...Szval ennyi!!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi ez nem semmi,sajnálom... :(
Rékának és párodnak jobbulást! :wink:

11-kor jöttek az ablakosok,s 13-ra el is készült Gabika szobáján az ablak!(igen jól olvassátok,nem a konyhán,de ennek is kis története van)
Mi mikor leadtuk a konyha ablakra a rendelést a nő azt a méretet X-te be,ami Gabika szobájáé! :twisted: A konyhai ablak + 50.000 lett volna majdnem,annyit meg nem tudtunk még +-ban rááldozni!
Így Gabikáé lett megcsináltatva!
Nagyon jó és szép lett! Sötét s zajszűrő! :P

Majd hozok képeket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


gyanixi jobbulást :)++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok!
:wink:

Hát igen nem semmi volt a tegnapi idő,csak néztünk! :shock:
Szerencsére pont hazaértünk,s utána kezdödött.
A PLUS-ban nagyon jó kis akciók vannak!
Mi 6db tölcséres jégkrémet 699-ért vettünk! :P

Gabika szobájában csak bukóra van nyitva az ablak,ha ott van.
Nem semmi eleven. Mászik nagyon,feláll,meg mostanában felkapta az ugrálást,mint a béka! :lol:

Párommal megbeszéltük,hogy hetente pár 1000et elrakunk,hogy anyjának vissza tudjuk hamar adni a 20.000et. Hogy lássa,hogy vissza is akarjuk adni! :twisted: Mert majd tényleg az lesz nemsokára,hogy 1 hónapja adta kölcsön,s hol a mani. Pedig,ha olyan lenne,azt mondaná hagyjátok,nektek úgyis kell a mani.

Van nekik nagyon sok manijuk,mert havonta 500.000-at fektettnek be vmi üzletbe,s a párom öccsének 6 millát adtak kölcsön,mikor házat vett. :twisted: Jó mi? Hát nem az a 20.000Ft hiányozna nekik,inkább pénzéhessek és kicsinyesek sajna...

Na akkor viszont jöjjön pár kép :lol:
Kép
Kép

Új ablakunk
Kép
Kép
Kép
Kép

Egyedül fel-fel áll
Kép

Mosdóban fürdés :lol:
Kép
Kép

Még anya rucijában
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát a járókás korszaknak azt hiszem vége,mert Gabika ki tud jönni belőle! Shocked Egyik részét kikapcsolja,s már mászik is ki.
Most nézegetek körbe ajtórácsokat.
A BRENDON-ban egész jók vannak,csak az a baj,hogy csak utalni lehet a manit neten! Rolling Eyes Remélem máshogy is jó nekik,most várom a válaszukat! A bolt maga meg elég messze van,nem tudunk elmenni!

Ilyenre gondoltunk:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jók a képek Boszi!

Gyanixi
Jobbulást a családnak!
Sajnálom, hogy így végződött a nyaralás.

Levi tegnap (ez volt a 2. alkalom) kapott egy babakekszet - bár még nincs foga - amikor mi épp ettünk, hogy ne nézzen úgy, mint aki lassan éhenhal....
Szépen eszegeti. Apa jobban megrémül, mint én vagy Levi, amikor 1-1 darab letörik :lol:

Vasárnap már 9180 g volt.

Ma 3x evett (nem tejet) :shock:
Délben sütőtököt, délután őszibarack és alma turmixot, este pedig egy kis s.répa és krumpli turmixot (a levesből). Ezt megette, biztos azért, mert így íze is van :lol:
De ezek mellett sok tejet is eszik :shock:

Melózott Apa szombaton is.
11-re ment és másnap reggel 7-kor végzett :( Szerencsére őt nem találta el sem kő sem tojás.

Tegnap elmentünk Apával (nem dolgozott) pelust venni a IV.ker-be, hazafelé bementünk a Tesco-ba.. A Colosseum üzletben minden - szinte féláron van - annyi ruhát vettünk magunknak..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia: jó, h Levi mindenevő és ilyen sok félét elfogad.Nem lesz így problémád az etetésével...
Miket vettetek?Én is mindig vásárlási lázban vagyok...

boszi: ez az egy ablak van a gyerekszobán?ez ugye a gyerekszoba?fura, mert elég pici az ablak a mi gyerekszoba ablakunkhoz képest...

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi
Sajna nem mindent akar enni.. csak azokat, aminek íze is van :lol:

Vettünk farmert, rövidnacikat, pólókat, felsőket.. Sajna szép nőies ruhák nem voltak a méretemben :lol: :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gyanixi hát a szoba is elég kicsi sajna,ahhoz az ablak pont jó.
Majd 2x ekkora lesz az ablakuk,mert a hálónk lesz később a gyerekszoba! :wink:

Ettike? Többiek? Merre vagytok?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


vagyok én is olvasó üzemmódban mióta haza jöttünk.

csavargunk ált,meg vagy itt vannak barátnőmék Patrikkal vagy mi vagyunk ott és nincs időm írni.

Boszi:

szép a szoba és az újj ablak is.erre is vannak ilyen méretű kis szobák.szégyen hogy ezeket a lukakat képesek szobának mibősíteni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
nekünk szerencsére nagy a kisszobánk is.amúgy nálatok ezen kívül még van egy kocka,és a nagyszoba ugyi????

Kép
Kép
ettike
 
 


hoztam képeket is:):):):)


Kép
Kép
Kép
Kép de jóóó nekem:):)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép vonatozás:)
Kép
Kép két Patrik egy hordozóban:):):):):):)
Kép pakolás
Kép zokni huzó verseny:)
[img]

és egy rólam is:):):):)

Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike nagyon jók a képek Patrik is már milyen nagy fiú :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Hát ma jó sok dolgom van.
Most még az ebéd készül,de délután meg a piskótát sütöm majd a tortához.
Szerencsére megjött a tortához a fényképes ostya is,amit rendeltem! :P Ezen izgultam!

Hát akkor láttom mindenki mást hall a szocpolról! :roll:
Én hallottam már azt is,hogy 32 éves korig,s csak első lakásra,s azt is,hogy nincs korhoz kötve... :roll:

Ettike végre,hogy te is jöttél!:wink:
Örülök,hogy jól sikerült a pihi! Nagyon jók a képek! Patrik nagyon nagyott nőtt szerintem,s te is csini vagy!

Igen a lakásunkban 3 szoba van,ebből a nappali a legnagyobb,s van még Gabikáé,s egy kicsivel nagyobb!

Tegnap vettem Gabikának egy rajzolókát,mert mindent firkálna :lol:

Kép

Apával :P
Kép
Kép
Kép

Új sapink :)
Kép
Kép

Lépeget :lol:
Kép

S akkor még 2 videó :P

http://www.youtube.com/watch?v=lCJVljjcS1Q

http://www.youtube.com/watch?v=opvMFebpPxw :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szép estét lányok! :wink:

Hát jól elfáradtam,megsütöttem 3 piskóta lapot.
Csak 24 tojás fogyott el,de nagyon szép magas lesz így majd a torta! :lol: Holnap meg töltöm és díszitem.

GABIKA MÁR LÉPEGET!
MA 5-6 LÉPÉST MEGTETT MÁR!


1/2Szocpol:


Hát én vagyis mi már lemondtunk róla. :?
Több emberrel,banki tanácsadóval beszéltünk,s sajnos használt lakásra csak úgy jár,ha mikor vesszük a lakást megvan a gyerek,vagy pedig bővítésre! Felújításra,erkélybeépítésre nem adnak! :twisted: De,ha pl: családiban laknánk,akkor,ha min.1 szobát építenénk hozzá,akkor megkapnánk! :roll:
Jól ki van ez találva!
Új lakásunk meg szerintem nem lesz,ugyhogy a szocpol ennyi volt nekünk! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

mi is akkor igényeltük amikor vettük a lakást.450.000Ft használt lakásra.
ügyi Gabika.hát nem kapkodta el az biztos :lol: :lol: :lol: de jobb később mint soha ugyebár.
párom majd 2 éves volt mikor elindult :wink: :wink: :wink: volt hogy eldőlt a kanapén 15-16 hós korában és nem visszaült vagy valami hanem megszólalt hogy :EBUUTAM :lol: :lol: :lol: :P :P :P
én meg 10 hósan elindultam és 13 hósan beszéltem :lol: :lol: :lol: (azóta se áll be a szám,ahogy apum mondja egyszerre 2 sort mondok és közben a hónomalatt veszem a levegőt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Patrik a beszédet nem kapkodja el.az istenért nem utánnozza amit mondunk neki.pár szót mond de azokat már régóta.
a k betűvel kezdődő szavak azok kva-k
a b betűsek azok:bűű-k,és hasonlók.
amit tisztán mond az:apa,papa,mamma,vauvau,Dudó.van hogy pár napig mond másokat de aztán nem.majd beindul a dumagépezete is egyszer.majd furcsa is lessz mert már úgy megszoktam a babanyelvét hogy mindent megértek.

nálatok miket mondanak a gyerkőcök??bilivel hogy áltok(én még nem is vettem mert feleslegesnek tartom addig míg nem szól előtte)

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Ettike mi is úgy vettük volna a lakást,de a Fészekrakó program sajnos nem támogatta! :roll:
Gabika is sok mindent mond már,állandóan próbálja utánozni amit mondunk! :lol:

Bilink már van,még szülés előtt kaptam ajándékba.

Ha már stabilan meg elkezdem a szoktatást! :wink:

Mire jön a kistesó jó lenne,ha szobatiszta lenne....

Én is 2 évesen már az voltam! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jók a képek Ettike és Boszi!
Aranyosak a fiúk!

Ki nyert a zoknihúzó versenyen? :P
Látom a gyümiket imádja enni Patrik.
Mekkora dinnye :shock: :P

Gabika nagyon ügyesen lépeget!
Jó az új sapija - nekünk is van hasonló, csak az barnás...
Kész a torta?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boldog Hófordulót Rékának, Gabikának pedig visszamenőleg!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!!


Nagyon ügyesek és nagyok a manók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mostanában nem írtam, de egy-egy olvasás erejéig mindig bekukkoltam!!! :)

Szocpol:mi az új lakásra megelőlegezőt igénylünk, az a 2 babára 2,4 millió (elsőre 900 ezer, másodikra 1,5 millió Ft).
A szocpol ha fészekrakó hitellel igényli valaki 35 éves korig, egyébként pedig 40 éves korig jár!!!A fél szocpol pedig valóban csak már meglévő gyerkőcre kapható, s 450 ezer az első babára. Ki van ez találva rendesen!!! :)
Egyébként nem is írtam mostanában, így nem tudhatjátok, hogy eladtuk a házikónkat, hálistennek 2,5 hónap alatt sikerült. Az új lakásunk pedig már szépen halad, lassan a fűtést szerelik. :)

Mi 8 hónapos korunk óta megyünk kézfogással, s 10 hónapos kora óta járássegítő kiskocsival, hasonlóval, mint Gabikának van. Mára már (kb 1,5 hónapja) nagyon ügyesen megy Bence egy kezének fogásával, de egyedül még csak 1-2 lépést tesz meg, aztán csücsi. :)

Jövő hétvégén 3 napos wellnessre utazunk apával Szilvásváradra a Szalajka Liget 4*-os szállodába, aztán következő hétvégén esküvőre megyünk, majd az azutáni hétvégén pedig keresztelőnk lesz+Bence és apa szülinapi bulija. Így mozgalmas hetek állnak előttünk!!!

Közben nagy dilemma nálunk a 2. babóka tervezése.Utána jártam a MEP-nél, hogy mi az ellátás alapja a 2. babánál, s most már okosabb vagyok :) :) :) egy fokkal. Hamarosan majd indítjuk a 2. projektet. :)

Hoztam néhány képet:

Kép kompozás, de csak az udvaron van engedélyezve

Kép Kép Kép apával, de az ő hab testét ne nézzétek!!!

Kép segítek a főzésben anyának :)

Kép Kép autó helyett ez is megteszi :)


Kép Kép Kép a 2 vagány motorosom :) Kép így is működik... szerencsére :)

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judithappy jók a képek :lol:
Örülök,hogy sikerült ilyen hamar eladni a lakást,s készül az új! :wink: Majd csináljatok sok képet!

Jól olvasom Fészekrakóval lehet szocpolt kapni? :twisted: Mi direkt emiatt nem kaphattunk,mert azzal vettük fel! :twisted: Vagy csak akkor járt volna,ha Gabika meg lett volna? :roll:
A fene se érti őket! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia a torta még nincs kész,hűl a fözött krém.
Délután-este töltöm be! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judit
Jó pihit majd nektek! ..jó az a néhány mozgalmas hét..
Néha nem bánnám, ha több változatosság lenne.
A kis vagány pedig tényleg vagány :wink:
...de jó neked :lol: , hogy már segít a konyhában :wink: :P

Levi ma leült a 4kézlábból :lol: egy kézzel tartotta magát és mosolygott.
...sikerült lefényképeznem:
Kép

Anya szórakoztat:
Kép

Elkaptam a kedvenceimet:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Nagyon jól sikerült a tegnapi nap,nagyon jól éreztük magunkat! :wink:
9-kor kezdödött a mise,s utána volt a keresztelő.
2 babát is kereszteltek,ill. a másik már volt vagy 3 éves! A pap végig Gerőt nézte! :lol: A másik baba nem volt vmi ünnepélyes öltöztetve,s látszott,hogy a papnak se nagyon tetszett! :wink:

Gerő nagyon jól viselte a keresztelőt,nem sírt még akkor sem,mikor le lett öntve! :P

Hát a barátnőmék nagyon gyönyörű házban laknak. Most nagyon irigykedünk,de a szomszéd telek eladó,s tartja nekünk! :lol: 12 milláért építették kulcsra készen,könnyű szerkezetes,s több,mint 100nm2! Azok a nagy terek! :P Nagyon jók! Nagyon gondolkozunk rajta,hogy pár év múlva a mostanit eladjuk,s kiköltözünk! :lol: Csak jó lenne egy kocsi is,mert onnan bejárni a páromnak melozni... :roll:

Az ebéd is nagyon finom volt! Az a halom kaja!: Húsleves,főtt hús,grillpipi,fűszeres sült disznóhús,töltött csirke...+pirított fűszeres krumpli,csemege és kovi ubi,paradicsom saláta,káposzta saláta!
A barátnőm tigris tortát csináltatot kisfiának,ami túrós volt! :P
A mi tortánk kókuszos volt,csak ezt a meleget,s az útat kicsit megsínylette,a hab kicsit összeesett rajta,de nagyon finom lett! Mindenkinek ízlett! Barátnőm öccse,csak olyan sütit engedett pakolni magátnak,de jó sokat! :lol:
Ja és,hát egy halom kaját pakoltak nekünk is,nem tudom mikor fogy el! :wink: Jöttek értünk,s haza hoztak.
Már alig várjuk,hogy menjünk újra! :lol:

Keresztfiúnk pedig csodálatos,nagyon nyugodt kis baba,s nagyon szép!
Gabika is nagyon jól viselkedett,produkálta magát! :P Mindenki el volt tőle ájulva! Senkitől nem idegenkedett!
Aludni is aludt egy jót ebéd után apjával! :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Ezt én sütöttem

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és képzeljétek mi történt :lol:

A hoxa.hu-n fent van Gabika születéstörténete.
Ezt meglátta,s olvasta a KISKEGYED egyik szerkesztője,s írt nekem egy levelet,hogy szeretne velem interjút készíteni! :lol:
Az IGAZ TÖRTÉNETEK rovatot írja,s megismerkedésünktől mostanáig kell elmesélnem a történetünket.
Hétfőn 14 órára jönnek a fotóssal! :lol: Mert igen kép is lesz a lapban rólunk!
Jó mi??? :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hol vagytok lányok???
Tessék írni!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát elképesztő milyen szemét világban élünk!:evil:

Mamám,hogy lerokkant kap + 20.000Ft-ot,ami marha sok,de mégis jó vmire. Most intézkedett anyu,mert lejár neki a közgyógyigazolvány,s kiderült,hogy most már nem kaphatja!:evil:

Havi 30-40.000 csak a gyógyszere,s akkor a nő meg csak lazán közli anyuval,hogy másnak is van ilyen gondja!:evil: De,ha neki lenne!

Magyarul,ha lerokkansz halj éhen!!!

Az a 20.000Ft is mi? És,ha azt nem kapná akkor járna a közgyógy!

Öccsém,nem hiszem el,hogy ilyen gusztustalanul ki van minden csinálva! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ébredezik Manó... de gyorsan beillesztek néhány mondatot.

Tényleg nagy a csend!!!

Levinek jön a foga. Lent és fent is nagyon dagad az ínye...
Lassan jönnek az álmatlan éjszakák számomra is.
..pedig a mostani éjjel után nem akarom :P 21-től majdnem 5-ig aludt, aztán még 3 órát reggel 8-ig.

Ma felült teljesen - nem támaszkodott a kezével. :lol:
Én épp reggeliztem, ő a járókában volt. Mondta, hogy MA és MMMMMMM
(ezt szokta, ha akar valamit) , odanéztem és csak mosolygott :D

Hétfőtől van hintánk is (ezt is megörökölte a kerilányunktól) nagyon élvezi :P

Vasárnap már 9320 gramm és 70-71 cm volt (Apával mértük meg).

Kép
Kép
Kép
Uncsitesók
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Tegnap elintéztük Gabika útlevelét,s 5 munkanapon belül itt is lesz! :P


Ma hívom a nődokit délután 17 körül a HPV szűrés eredményéért! Tessék drukkolni! :wink:


Kia nagyon ügyes Levi baba! :lol: S grat a lakásvevőhöz is! Mikor akartok költözni? :roll:

Nika Gegéről rég hoztál képeket,s rég meséltél?! Jól vagytok?! :wink:

Képzeljétek anyu legjobb barátnőjének az unokája(lány) 3 hónappal fiatalabb,mint Gabika és már 32 hónapja bilibe kakil,s pisil. Az utóbbira még éjjel kell pelus! :roll: Nem semmi mi? Járni még nem nagyon tud,de már lépeget! Szerintem felesleges ilyen korán rászoktatni,de ők tudják... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


3 hónapja,nem 32= ELÍRTAM! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ajtórácsunk :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
Nagyon aranyos Gabika ahogy magyaráz :lol:
Az OTT szó - úgy látom - minden gyereknél az első között van :P
(a kerilányunk is ezt mondogatta mindenre)

Költözés
Már lehetne, de Apának még nincs vidéken hely.
Aug. végén hazamegyünk 2-3 hétre.. addig hátha alakul valami.
...na és az áthelyezési kérelem is jan.2-án jár le (lehet addig el sem engedik Bp-ről ).

Ma nagyon ügyes volt Levi.
A levesből kapott srépa+f.répa+burgonya turmixot - elég sokat megevett
..és ettünk ma már alma+bébikekszet is.

Apa most vásárol be. Hoz körtét, banánt...
Most ezt fogjuk kóstolgatni.

Lassan hívod a dokit...Drukk!!

Jó lett a rács! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: