[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SzabóBetti - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Mendinek kijött a kilencedik foga!! De már pár napja biztos van, mert rendesen érezni.. anyuka béna, mert lestem neki alul.. csodálkoztam, hogy még mindig semmi, pedig már régóta szenved.. És ott volt, csak felül,és nem alul, ahol néztem.. De már az összes rágófoga be van dagadva.. A felső jobb oldali leginkább. De az alsóknak sem kell sok..
Na, apuka mindjárt jön, úgyhogy most ennyiKép.
pusszancs
Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép
Nagyon boldog Mikulást kívánunk mindenkinek!!!!
Mártiék
pkismarti
 
 


Szia Betti!

Mizújs???
bellana
 
 

 
 

Márti!
Végre te is jelentkeztélKépKépKép! Nagyon örülök!!
Ki ez a kicsi Télapó?? CSak nem Timi? Nagyon édes!! Puszikáld össze a nevemben is!!

Linda!
Semmi különös. Ezernyi dolog várt rám hétvégén ezért nem voltam. Rendbeszedtem a lakást meg miegyéb. Ja, és vizsgázni is voltam. Azt álmodtam, hogy megbuktam, úgyhogy biztos sikerültKép. De amin kiakadtam, hogy a nyelvtanom 3-as lett! Nekem?? Elég égő ahhoz képest amit írtam már..
Mi a mikulást is vasárnap tartottuk, hogy jelen lehessek én is, ne nélkülem legyen az első ilyen élménye.. Visszaállítottuk a kamerán, meg a fényképezőn az időpontot, így később sem derül ki a turpiszságKép!
Most megyek, mert a jány mindjárt kel, aztán meg lassan készülődünk a vonathoz.. igaz, hogy csak 11-kor indul, de még össze kell készítenem a ruháit, meg amiket viszünk.. Nem tudom hogy fogom felcűgölni a vonatra a gyereket, a cuccokat meg a babakocsit.. Majd meglátjuk..
No, pusszancs nektek!! Kérek ám beszámolót a mikinapról mindenkitől!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Remélem azért jól sikerült a vizsgád! Kép Biztos.
Ma mentek pestre a bulira? Hú, de irigy vagyok...
Biztos klassz lesz. A vonattal nem biztatlak, mert az nekünk is kínszenvedés volt eddig. Igaz mafla voltam. Szólj a népeknek, hogy segítsenek, mert maguktól nem biztos, hogy eszükbe jut. Milyen baba kocsival mentek? Naggyal, vagy esernyő alakúval? Az utóbbival könnyebb lenne.
Írd majd meg milyen volt, puszi!

Linda
bellana
 
 


Sziasztok Lányok!
Megkerültem-megkerültem,de szerintem ritkán fogok írni.Bevallom becsületesen nagyon lusta vagyok.Olvasni viszont imádok.
A kis Mikuláslány Timike,és összepuszikáltam.
Na kiderült ,legalábbis mi úgy gondoljuk,hogy mi volt az éjszakai cirkusz oka.ÉHES volt a lány.Na milyen anya vagyok éheztetem a gyerekem?
Pedig kapott 8-kor és fél 10-kor is este.Most lefejem a tejet és feltúrbózom valami péppel.Alszik mint a bunda,csak cumit keresni ébred,de azt gyorsan beadom neki és már alszik is tovább.
Ma fordult meg először!!!!!!!!!Kicsit lusta a szentem.A dokinőnek eddig is azt mondtam,hogy forog,mert ő már 5 hónaposan elvárta volna a produkciót,de most már én is megnyugodtam.Most majd frászba lehetek hová tehetem le úgy,hogy ott is maradjon.
Nálunk nem volt semmi különös a mikinapon,lévén Timi még kicsi hozzá és nem érti a témát.Viszont a mikicsomagot amit a párom munkahelyén adtak lelkesen cincálta és ordított amikor nem hagytuk,hogy neylont egyen.
Pusssssssz:
MártiKép
pkismarti
 
 


Szia Betti!

Jól emlékszem, te is kerestél karfás szánkót? Ha igen, van most a Metroban! Igaz, csak kicsi karfás!

Na csók

Süti
süti
 
 


Lányok!
Holnap jövök, és mindent elmesélek, de most bedőlök az ágyba, mint maci a málnásba..
pusszantalak titeket drágáim!!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Most van egy kis időm. Bár Mendi még talpon van..
A buli fantasztikus volt! Jól éreztük magunkat! Nagyon jó helyen voltunk. Tetszettek a játékok, nekem isKép. Mendi imádta a golyókkal teli medencét! Összevissza rohangáltunk a háromszintes dühöngőben. Voltak rajta csúszdák is. Mendi majdnem leesett az egyikről. Egy fél pillanaton múlt a dolog..Milyen jó anyuka vagyok, mi?
A mikulás nem nagyon érdekelte Mendit. Minden gyerek bújt anyukához, megijedtek kicsit a télapótól, Mendi meg lazán odasétált, ránézett, és továbbmentKép. Az ajándékáért is odament elvette, és elszaladt vele. Nagyon édes voltKép. Hamar eltelt az idő..
A vonatot jól bjrta. Már megszokta, mert anyuékhoz is vonattal megyünk bár az csak 25-30km, ez meg 73. De jó volt. Odafele segített egy srác, Ati haverja, összefutottunk. Ő ment dolgozni, így volt beszélgetőpartnerem is. Visszafele meg Atival jöttünk, így is könnyű volt. Este a lány úgy bealudt mint a pinty!
Egyébként Banyóciék voltak a legjobbak! Ha olyasmit mond, hogy úszógumija van, meg stb, akkor ne higyjetek neki, mert én semmi ilyesmit nem láttam rajta!! Tök vagányak, és szépek és csinosak, jól öltözködnek, és még kedvesek is!

Linda!
Esernyőkocsival mentünk. Odafele szét volt hajtva, mert a jány bealudt. De lefele már könnyű volt.

Márti!
Jó hogy itt vagyKép.
Majd jövőre már jobban fogja élvezniKép. Én pont azon lepődtem meg, hogy Mendit nem érdekelte a csomagolás, pedig kicsinek /mintha most olyan nagy lenneKép/ szinte csak a neylonzacsikkal lehetett lekötni..
Timi hányszor eszik szilárdat, meg mást ?

Süti!
Igen én is kerestem. Köszi, ha egyszer eljutunk, megnézem. meddig akciós?
Nekem legközelebb a kecskeméti esik, de mivel nincs autónk, nehéz ügy így is.Kép. A tescoban néztem, ott 8000-re jön ki egyben. De ha beleszámolom az utiköltséget, akkor lehet, hogy ugyanott vagyok, nem?

Lányok!
Ha tudtok valakit, akinek kellene egy Brevi Volaria fürdetőállvány, kérlek ajánljatok már be.. plííííííííz

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Légy szives ne állits rólunk valótlantKépKépKép!

Mekkora szánkó kéne nektek? Gyuri ahova jár nagykerbe, ott fogja venni a mienket is, valamivel olcsóbb mint üzletben.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Engem már nem ámíthatsz!Kép
Mindegy mekkora, csak karfás legyen! Bár ha már választani lehet, akkor a hosszabb fajta kellene. Megnézi nekünk is Gyuri?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Hát kb. 6700 Ft-ra jön ki, tehát akkor nem igazán éri meg. De sajna, mindenhol ilyen drága!

Süti
süti
 
 


Betti!

Nem ámitok én senkitKép! Inkább azt kellett volna irnod, hogy ilyennek szerettél volna látni minket/engem, de ehelyett egy boszorkához volt szerencsédKépKépKép!

Amit Gyuri néz, az olyan, hogy fel és levehető a karfa, és mi nem a kicsit, hanem közepes méretűt veszünk. Most közben gyorsan megkérdeztem tőle telefonon, azt mondja, hogy kb. 6600-ra jön ki karfástul. Ez kb.üzletben 8-9 ezer.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Süti!
Azért köszönöm, hogy gondoltál rám!!
Veletek mi van? Készülődsz már a bulira?

Banyóci!
Akkor nekem kell egy olyan!! Ha lehetek ilyen pofátlanKép. Jó úgy ha Ati odaadja a pénzt érte meg ő el is tudja majd hozni. Csak azt nem tudom mikor veszi meg Gyuri? Mert Ati 20-tól itthon lesz. Bár fel tud menni érte..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti! Nincs mit, ahol tudunk segítünk, nemde?

Ma Megasztár! Meg Vészhelyzet! Kép A párom meg megy focizni 10-től éjfélig...Kép Bár ráfér mert szerintem össze fogják keverni a srácok a focilabdával!
Készülgetek, bár nem sok kedvem van hozzá! Az összes sznob rokon jön, akiket nem szeretek. Sokkal szívesebben csináltam volna gyerekzsúrt!
De hát ha az ember párja mást akar!

Süti
süti
 
 


Betti!
Nem vagy pofátlanKép! MegbeszéltükKép! Gyuri megveszi a napokban és beadja Atinak a munkahelyére. Ráér majd akkor kifizetniKép! Igy jó?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Süti!
Miért nem csináltok mindkettőt?
Akkor rám is rámférne egy jó pár éves focimeccsKép!
Megasztárt végignéztem. Írtam is a topikba két sortKép. Nagyon jó volt. Bár kapcsolgattam kicsit.. ugye az egyiken Pierrot, másikon Noah Whyl..
Közben meg majd bealszom.. iszonyatosan fáradt vagyok..

Banyóci!
Hú, nagyon sokkal tartozunk már nektek.. nem is tudom hogyan háláljuk meg a sok szivességet! Van valami tipped?
Bocs, hogy nem írtam, de apuka most szállt le a gépről. Nézi a Freddyit..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Majd irunk egy listát, hogy mivel törleszthetszKép! Oké?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Rendben. Elkezdted már írni? Kíváncsi vagyok mik lesznek rajta..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Holnap neki rugaszkodokKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Betti!
Elvileg holnap megy nagykerbe. Illetve megy, és remélem lesz még szánkó. Majd jelentkezem.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Betti, olvastam megrovó írásod a másik topikban. Azért jövök ritkábban -legutóbb hétfőn- mert sok másik topikban is összefutunk és beszélgetünk. Most is írtam neked máshova is. Nem értem, hogy akkor ide miért írjam le ugyanazt. Azért persze többször benézek ide és ha másról szól a beszélgetés akkor szívesen hozzászólok. De a maihoz nem tudtam Kép Egyébként is mindig beköszönök.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Linda!
Jajj, istenem, nem akartalak én megbántani!! Azért kerestelek, mert mostanában sehol nem láttam az írásodat, és hiányoltam. Nem bántásból írtam!!
Na, ez nem az én napom..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti, egyáltalán nem vagok megbántva! Csak Egyszerűen leírtam, hogy miért írok ritkábban.
Tegnap azért nem írtam sokat, mert már az idegességtől nem voltam jó semmire.
Puszi!
Kép : Linda
bellana
 
 


Miért voltál ideges? VAgy még az vagy?
Nem találom sehol hogy hová írtál nekem! Itt keresem azóta is, de nem találomKép.

Én most lebetegedtem kicsit. De ez sem sikerül rendesen, mert csak a fejem fáj mint állat, meg kicsit meleg vagyokKép. De ez elég ahhoz hogy le legyek merülve. Lelkileg sem vagyok toppon, bár ez nálam nem szokatlan jelenségKépKép. Úgyhogy nem is kezdek panaszkodni..

Betti

Jajj, majd el felejtettem: sikerült felrakni az ICQ-t?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Tegnap voltam dokinál azért voltam ideges. De eddig minden ok.
Viszont én tök hülye vagyok, mert én is kerestem, hogy hova írtam neked, azt hittem a cigisbe, de nem. Azt hiszem ez már a vég! Nem is írtam oda, csak akartam...Bocsánat...
Megyek is.
Az ICQ még nincs felrakva, majd Ádit megkérem.
bellana
 
 


Hellóka!

Nem ment mégse Gyuri ma nagykerbe, de oda szólt telefonon és félre rakatott 2 db-ot hétfőre. Rákérdezett még egyszer az árra és nem 6600 Ft, hanem 6700. Nem baj?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
No problem! Jó lesz úgy isKép.

Linda!
Megnéztem az ICQ-ban már van egy Bellana oroszországban. Sajna más nevet kell majd választanodKép.

Ismét kaki napom vanKép. Mendi is beteg, meg én is. Nem olyan vészes, de ahhoz elég, hogy nyűgös legyenKép. Így jártam. Meg fogtok lepődni, de a hangulatom is pocsék! Már nem akarok több gyereket. Undorító vagyok, és mindenki sz@rik rám. Á, elegem van mindenből. Most inkább abbahagyom, mert nem akarok itt nyígni nektekKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti! Süt a nap.KépDehogy vagy undorító.
Csak bal lábbal keltél.
Holnap minden szebb és jobb lesz. Fel a fejjel.
Kép

Linato
linato
 
 


Linato!
Köszönöm, hogy vígasztalsz, nagyon jól esik. De tényleg minden összejött, vagyis inkább semmi sem jön össze, ami meg igen, az írtó rosszul sül el. Nem is tudom mikor hallottam utoljára valakitől is jó szótKépKép.
Nálunk nem süt a napKép. Hideg van, nyirkos és szeles idő. Még sétálni sem mentünk Mendivel,mert nem volt kedvem. Meghát két orrszívás között nem sok időnk lenne..
Ja, és az biztosan igaz, hogy holnap minden jobb és szebb, csak az a baj, hogy holnap nem létezik.. Úgy értem, volt már valaha is holnap? Mindig ma van, tehát a holnap csak egy álomkép...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti! Nálunk mind a két gyerkőc beteg. Kori reggel óta folyamatrosan bőg. Hol azért mert leveszem a zoknit róla, hol azért mert feladom a kabátját. És nem lehet megnyugtatni úgy zokog kb. 15 percig. Azért mi elmentünk sétálni. Majd meg fagytunk. Holnap ami akkor már ma lesz megyünk vissza a gégészetre kontrollra.Kép
De csak délután lesz kész az orr és garatváladék lelet, ezért kétszer kell mennem gyerekestül ugyan oda. Kb 10 km itthonról.
A párom 23.-án cégesvacsizik nélkülünk.
A másik topikban Gigócát épp elhagyta az férje. Kisbuksiékról már nem is beszélve.Kép És még sorolhatnám. Ehhez képest is annyira rossz? Nem tudunk valahogy segíteni?
Bármiben és bárhogy?
Szeretettel: Linato
linato
 
 


Betti!
Miért, tőlem nem kapsz jó szót? Miért nem árulod el, hogy mi a baj?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


A problémám elég sokrétű. Főleg azzal van bajom, ahogy kinézek. VAgyis, hogy nem tudok rajta változtatni. Jó, tudom ne egyek meg fussak egész nap. Ezt csináltam sokáig, de gyerek mellett nem tudom. Egyszerűen undorodom magamtól, és nem csak én, hanem mindenki! Nem vesz észre senki sem, mert csak egy jelentéktelen kaki vagyok. Nem vagyok jó semmire. NEm főzök itthon tiszta kupi van, Mendi nem alszik csak 15percet. Kilátástalannak látom a helyzetem. Tegnap újra eszembe jutott, hogy vagdossam a kezemet. "fiatal" koromban csináltam ezt mindig, mikor ideges voltam. Egyszer majdnem elfajult a dolog. Többször akartam öngyilkos lenni, és most megint eszembe jutott. De most már nem tehetem meg, mert Mendit nem hagyhatom egyedül. Bár lehet hogy jobban járna, ha másik anyukája lenne, nem egy ilyen csődtömegKép. Azért is én vagyok a hibás, hogy ezt a depihajlamot örökölni fogja tőlem.
Linato, tudom, hogy másoknak is vannak problémái, és lehet hogy súlyosabbak is az enyémnél, de engem ez most nem vígasztal. Én úgy érzem az én esetem is van olyan veszélyesen nehéz, mint amiket említettél.
Köszönöm, mégegyszer a szándékot, de sajnos nem tudom hogyan segíthetnétekKép. Intézzétek el, hogy más testbe szülessek. Már az is jól esik, hogy törődsz velemKép.
Bocsi, hogy nyafogok.. Legalább kicsit kibőgtem magam. Már kellett.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti! Én is utálom, hogy nem úgy nézek ki mint hat évvel ezelőtt.Kép De van két gyönyörű gyerekem.Kép Időm meg mint a tenger, hogy egyszer majd megint olyan legyek mint voltam. Én sem hittem benne, de a barátnőm egy év alatt bebizonyította, hogy két gyerek mellett lefogyott 20 kg.-ot.Közben spirállal terhes lett újra. Nem rég szült és három babával még csinibb mint valaha.
Egyáltalán nem vagy csődtömeg. Mendinek meg te vagy a legjobb és legszebb anyukája.KépKépKép
Lazíts picit. Menj úszni, hallgass zenét vagy csak sétálj egy nagyot.
Bőgni meg néha kell. Határozottan jót tesz.
A másik testben való újjászületés úgy megy, hogy ebben az életben nem öngyilkolod meg magad, mert akkor ugyan ilyen életet kapsz vissza. A problémákat meg kell oldani, mert különben újra meg újra szembentaláljuk magunkat vele. Na ez aztán jó tudományosan hangzik.

Linato aki szintén kivan magától csak nagy a szája...
linato
 
 


betti
Látod még ide is eljöttem, hogy megkuksizzalak, de még mindíg nem láttalak Kép Igazán küldhetnél egy képet. Amúgy meg láttál engem, az arcom - én vagyok az, aki nem tud változtatni, de már túltettem magam rajta. Fogyni mindíg lehet, ha akar az ember, de a legfontosabb, hogy fogadd el magad annak, aki vagy

Rit

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Betti, mi van veled, merre vagy? Fel a fejjel az ilyen szomorú napok is elmúlnak egyszer!!
Bellana
Kép

Jobbulást a náthából!
bellana
 
 


Betti!!!!!!


Ne szórakozzál már! Egy helyes csinos csajszi vagy, akinek most sokminden összejött!!! De ettől még az élet megy tovább! Mindig gondolj arra, hogy ott egy pici lány, akinek csak rád van szüksége!!!! Ezek most nem nagy szavak, nem elcsépelt frázisok!!!! Gyerünk kifelé a depiből!!!!!!!! Hajrá!!!!!

Süti
süti
 
 


Betti, újfennt én. Nem hiszem, hogy olyan csúnya meg mindenféle lennél amit leírtál magadról!!
Küldj már egy képet, hagy lássalak!!
Nálunk is kupi van, Dani se nagyon alszik napközben,főzni se sikerül sokszor és semmi segítségem nincs, ezt tessék szó szerint érteni. Kivéve persze Ádit. Azt se tudom milyen egyedül járni. Hulla fáradt vagyok, majd elalszok séta alatt is...És ha minden jól megy most jó pár hónapig csak dagadni fogok!! Na, de én vállaltam! És ha nem vagyok olyan mint szülés elött, na és? Egy nő annál csodálatosabb dolgot, hogy gyereket hoz a világra és neveli nem tehet! Na, igen jó lenne azért néha más, nekem is hiányzik. Szeretnék a tesó elött legalább 1 moziba eljutni.
Szóval tessék felnyalábolni magad és gyerünk ki a depiből! Várunk!

Bellana Kép
bellana
 
 


Betti! Depiűzők mennek ezerrel.KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Merre vagy?

Linato
linato
 
 


Sziasztok!
Én sem tudom,hogy merre van BettiKép! Annyit tudok, hogy Mendi betegKép! Itt is küldök neki gyógypuszikat Kép!

Betti!
Azt igérted,hogy este irsz, de sehol senkiKép! Megvan a szánkóKép, jövő héten valamelyik nap átadjuk AtinakKép! Oké?

Pusszancs

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok vígasztalást, nemsokára válaszolok rendesen is, de most el vagyok havazvaKép. Nagyon jól esik, hogy hiányoltatokKép meg hogy együttéreztekKép.
Mendinek mandulagyulladása van, az ugye eltart egy darabig.. de megpróbálok jönni. Viszont olvasni foglak titeketKép.
Mégegyszer kösziKép. Majd rakok képet, de most épp inkább nemKépKép.

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szai Betti!

Mendinek gyógyik.KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Örülök, hogy jobban érzed magad egy kicsit és már nem Kép, hanem Kép

Linato
linato
 
 


Linato!
Köszönjük! Remélem használnakKép. Bár egész nap nem aludt semmit a jány. Viszont pörög nagyon. Állandóan mozog, játszik pakol. Meg sem látszik rajta, hogy beteg! Remélem este már alszik. Állítólag az első 48 óra elteltével látványos a javulás.. Meglátjuk..
Én viszont ramatyul vagyok. Most nem lelkileg vagyokKép, hanem fizikailag. Fáj mindenem, főleg a torkom. Nekem sosem volt mandulagyuszim, lehet, hogy most elkaptam? Bár van most egy ilyen torokfájós vírus is, nem?

Később még írok, ha akarjátokKép
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Süti!!!
Nagyon égek, mert elfelejtettem Bencét felköszönteni a szülinapjánKépKép. Azért még szóba állsz velem?
Utólag:
Kép
Ne haragudj!!

Betti

Ui. Mendi még mindig nem alszikKép Szerintem fent lesz vagy hajnalig. De nem tudok mit tenni..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti! Naná, hogy írj!
Nekem is fájt a torkom pár napig, de már nincs mandulám. Most sajna mindenféle fránya vírus van. Már alig várom a tavaszt, hogy megint mindenki egészséges legyen. Télen sokszor és sokan betegek.Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Szia Betti, jöttem beköszönni! Remélem jobban vagy?????? Én megkezdtem várva-várt émelygési korszakomat, alig ettem valamit az is háztartási keksz volt...
Jelentkezz és puszi!
Többieknek is puszi!!

Bellana
bellana
 
 


Szia Betti!

Ugyan már, miért ne állnék szóba veled! Egész jól sikerült a buli amúgy, Bence tökre örült a tortának meg az ajándékoknak!

Remélem hamar meggyógyultok! Hangulatilag jobban vagy már???

Na csók, Süti
süti
 
 


Hello!
Köszi, hogy hiányoltokKép.
Most nem tudok írni,mert nagyon szédülökKép. Mendi kibírhatatlanul viselkedik mostanában..
Hamarosan jövök, és mesélek.
De írhatnátok ti is, hogy mi van veletek. Bő beszámolókat szeretnék.. Hogy viselkednek a lurkók, Linda, te hogy vagy, még mindig émelyegsz? Egyébként? Süti, írd le milyen volt a buli, de ne csak két szóban! Képet is rakj!
Többiek is!!
No, most megyek, mert a lányka rosszalkodik...
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nagyon boldog, békés ünnepeket kívánunk!

Kép

Banyóciék

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Nagyon boldog éskellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk:

Bellana és Dani baba

Kép
bellana
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: