[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SzabóBetti - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Egyszemélyes társalgást folytatokKép!
Mendinek jönnek a fogai.. Csak nem tudom, hogy normális e hogy a kilencedik és tizedik nem az alsó négy mellett jön, hanem egy kihagyással mellette, és széles felületű.. Please, help me!!
Alig birtam ma vele, fél órát aludt egész nap. Nyolckor fürdettük, evett egy deci tápit, leraktuk, és még mindig fent van.. Nem baj, holnap szabadnapos vagyok, legalább apuci is szenved kicsit!!Kép De tuti, hogy neki jó kislány lesz! Mindig nekem tartogatja a hisztiket..Kép.
Holnap meghúznak a szóbelin is, tuti. Még mindig nincs könyvem, igy még át sem tudtam olvasni, hogy mit kéne tudnom..
No, megyek megnézem a neten, hátha találok valami biosz anyagot..
Jó éjszakát gyerekek!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Sok sikert a vizsgádhozKép! A fogak pont úgy jönnek mint ahogy a nagykönyvben meg van irvaKép! Előbb általában a 4 rágófog jön ki, majd a szemfogak (ahol most kihagyás van). Nálunk épp ezek próbálnak jönni, mármint a szemfogak.

TÖBBIEK!
Merre jártok?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Itt vagyok, itt vagyok!
Csak ma nekem is nyűgös napom van! (Lehet, hogy jön a fogam?) Amúgy ma tényleg lehetett vmi a levegőben, mi se bírtunk magunkkal!
Betti, fenti kérdésedre válaszolva, nem tudom miért nem alszik, még nem bírtam rájönni.Kép Igazándiból felriad, elkezd zokogni, és aztán még utána többször felsír...Képet rakok fel holnap! Meg majd írok is bővebben!

Csókok, Süti
süti
 
 

 
 

Sziasztok!
Csak egy gyors, mert megyek aludni.. rámfér három óra alvás után.
Csak azért irok, hogy büszkélkedjek: sikerült minden vizsgám!! Bibiii!
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


GratulálokKépKépKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

<font color="aa00aa">Banyóci!
Még mindíg haragszol? Ne haragudj már, kérlek!!</font>

<font color="ff0000">Linda!
Itt is gratulálok!! De kérlek látogass el ide is néha, mostmár a képek sem akadályok többé!</font>


Úgy érzem magam mint egy mosogatórongy..
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Itt is köszönöm a drukkolást és hogy ilyen aranyos vagy Kép
Teljesen meghatódtam tőled Kép

Miért érzed magad mosogatórongynak!
Miért haragudna rád Banyóci???

Pusziözön:
LindaKép
bellana
 
 


Linda!
Nincs mit!! Miért hatódtál meg? Hogy ennyire örülök a hírnek? Mintha a sajátom volnaKép!

Azért mert nem voltam ott, mikor kellettem volna..

Minden bajom van, semmi nem úgy sikerül, mint ahogy kellene!! Mendi állandóan ordít, mert jön a foga.. Nincs egy fillérünk se, nem tudom Ati mikor kap fizut, rendes időben, vagy két hét múlva.. Jön a karácsony, anyósékkal összevesződtem, ezer dolgot kéne vennünk.. Nem sikerült a baba.. stb.. MINDEN amit csak el tudsz képzelni..

De azért örülök, hogy ide is ellátogattál, már nagyon vártalak.. tudod: "Már vártalak téged!"KépKép

Jajjajj, megkaptuk az ADSL-t és egyből pakoljuk fel a gifeket?? Kép
Akkor rakjunk mikiket?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Látjátok? Mendy rajta van Mikulás listáján:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Ne legyél elkeseredve! A pénz mindig megoldódik, majd max. kicsit szegényebb lesz a Jézuska! Nekünk sincs most túl sok pénzmag, párom munka nélkül van! Úgyhogy értem a problémát! A bébi majd összejön, most szerintem túl sok mindenen jár az agyad! Mendinek melyik foga jön? Hátsó?
Anyósékkal meg ne foglalkozz!!!

Kép


Süti
süti
 
 


Süti!
Köszi a vígasztalástKép!
Úgy utálom ezt a pénztelenséget!! Főleg azért mert annyi mindent szeretnék megadni Mendinek, és nem tudok. Jó, van neki egy rakat dolga, de én mindent meg akarok neki venni. Tudom, hogy hülyeség.. Inkább úgy szól az igazság, hogy mindenből a legjobbat, mert azért nem árasztom el játékokkal..
Lehet, hogy tényleg túl sokat gondolkodom. Úgy szeretnék kitörni ebből a mókuskerékből..
Igen, a rágófogak.. Már nem sok hiányzik az áttöréshez látszólag, de ez nála nem jelent semmit.
Anyós le van ejtve jó nagy ívben. De azért elegem van belőlük nem kis mértékben!!
Majd leírom, ha lenyugodtam. Bár a nagyját már olvashattad valamelyik nap leírtam..

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Nem haragszomKép! Miért tenném? Beteg lettem, alig élek! Meg nem nagyon működik az icg-m. Volt ma nálunk a doki. Gyurcit gyógyultnakKép, engem betegnekKép nyilvánitott. Még gyógyszert is irt fel nekem! Szóval ezért nem nagyon tudok irni!

Bellana!
Nagy-nagy gratula itt isKép! Nagyon örülök nektekKép!

Pusszantás

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Hú, el sem hiszed mennyire megkönnyebbültem!! Remélem tényleg nincs harag!!
A mikibuliig azért meggyógyulsz remélem!! Még van egy heted!
Kép
Jobb már a hangulatod?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti, nekünk is gond a pénz, van tartozásunk is meg minden ami kell. A sógornőmmel ma beszéltem le, hogy kölcsönösen csak a gyerkőcöknek vegyünk ajándékot...Végülis nem is az a lényeg, nem igaz?
Én azért meglepem a párom valamivel, én meg megkaptam a netet Kép

Banyóci, jobbulást!!! Kép
olvastam a hozzászólásdod az "elhanyagolom a férjem.."topicba! Jól megadtad az biztos, de remélhetem, hogy rám nem gondoltál mikor azokat emlegetted, akik eddig nem írtak? Végülis tök igaz, de én pont, hogy azt a büdös bunkót hurrogtam le,titeket, később már magam is védve.
Meg kell mondjam, régen húztak már így fel, mint az a disznó. Ha a szemembe mondana valaki hasonlót... Kép
Na, jó ne is beszéljünk róla, mert megint csak felhúzom magam. Mégegyszer jobbulást, puszi:

Kép

Linda
bellana
 
 


Betti!

Nem akarom itt hinteni az okos gondolatokat! DE: az én szüleim is úgy voltak vele, hogy fú a gyerekemnek megadok mindent. Csakhogy: a szeretetet nem lehet pénzen megvenni. Hiába van tuti játék szép cipő, szép ruha....érted mit akarok mondani???? Ne görcsölj azon, hogy kevés a pénz, csak szeresd a családod! Hidd el, nekik ez sokkal fontosabb!KépKépKép

Süti
süti
 
 


Bellana!
KösziKép!
Persze, hogy nem rád gondoltam, hanem a sok okoskára, akik annyira egyetértenek, meg már ők is le akarták irni ezt... stb..

Betti!
Tényleg nem haragszom. De nem irtad, hogy miért kéne!

Puszi
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Linda!
Én is megbeszéltem ugyanezt az én családi ágazatommal, de Ati nem akarja, hogy ne vegyünk semmit az ő rokonainak, mert szerinte égő..
Nem tudom meggyőzni az ellenkezőjéről. Pedig szerintem is tök hülyeség az ajándékozás! Úgysem olyat veszek ami tetszik, vagy nem jó rá, vagy nem olyan fazon, vagy nem olyan illat... Ugyanez fordítva is, mert bevallom őszintén: utálok olyan dolgot kapni, ami felesleges. Venni sem szoktam ilyet, de ha kapok nem örülök neki, persze nem mutatom ki.. De azért úgy gondolom, hogy akitől kaptam neki felesleges kiadás volt, inkább ne vett volna semmit, nekem nem számít. Bátyámékkal évek óta így vagyunk, sőt, ők még Mendinek sem vettek semmit tavaly, nem tudom most hogy lesz. Bár ha a sógórnőmön múlik /és ebben biztos vagyok/, akkor tuti, hogy nem kap most se semmit..
Én nem akarok senkinek sem venni semmit, esetleg a szüleink kapnak pár fényképet Mendiről, vagy nyomtattatok nekik egy naptárat a képekből.

Süti!
Tudom, hogy ebben igazad van! Én azért szeretem is, néha túlzottan is.. De akkoris így vagyok ezzel..Most ennyit tudok összeszedni a gondolataimból. Többre nincs erőmKépKép

Banyóci!
Hát a legutolsó icq-n küldött üziből azt vettem le, hogy megorroltál rám, amiért nem írtam vissza időben. De ez a sz@r tényleg nem jelezte az új üziket..

Lányok!
Reggel megint fél hétkor kelt a cseppem! Már akkora karikák vannak a szemem alatt, hogy ihaj!!
Nem eszik, csak kakál egyfolytában, de olyan büdit, hogy majd behányok tőle! Nem tudom mitől van ez.. Tegnap is kiidegelt, már ma is, nem tudom mit csinálok még órán keresztül egyedül..
Ráadásul fizikából szombaton vizsgázok.. Mindegy írok puskát, és kész.
Na, most megyek mert megint peluscsere szükséges..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Halihó!
Sehol senki? Na, akkor megyek aludni..
Délelőtt olyan rosszul lettem, hogy le kellett feküdnöm. A barátném meg nem tudta mi lett velem. Mindig együtt megyünk sétálni, általában ugyanakkor, de délelőtt mindig megbeszéljük ICQ-n, hogy mikor esznek a gyerekek, összeegyeztetjük őket, és lefixáljuk, hogy mikor induljunk. De most szó nélkül kikapcsoltam a gépet, és bedőltem az ágyba, el is aludtam. Már mindenki engem keresett, mintha valami fontos személy volnékKép! Nem tudom mitől lehetett, talán a fáradtságtól..
Egyébként most is aludnom kéne már, de apuka a Rémálom az... c. filmet nézi, és úgysem tudnék elaludni. De azért próbálkozom..
No, jók legyetek, remélem benéztek!
Márti merre jár? Szoktam néha látni a Vác.. topikban, de ide már ősidők óta nem ír.. Haragszik ránk? Linda, mit tudsz róla?
Jó éjt!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Márti jól van,de nagyon lefoglalja a lány.
Remélem nem leszel beteg, lelkileg se legyél, jó éjt:
Linda Kép
bellana
 
 


Linda!
Köszi az infót!
Csak nem akartál célozni a giffel, hogy nem tudok lejönni a netről?

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem édesem, hanem, hogy én nem tudok Kép
Ma jönnek anyósomék és sogórnőm a kisebbik lánykával...
Szorítsatok!
Puszi:
LindaKép
bellana
 
 


Linda!
Aha, mostmár értem!
Miért kell szorítani? Nem vagytok jóban?
Vagy hogy most mondod el nekik? Vagy hogy kibírd, hogy nem mondod el?
Mendi már megint kakis..
No, ezt is elintéztemKép. Most legalább nem folyósat kakált.
Olyan rosszul vagyok, fáj a fejem. Ez már betegség? Mindjárt főzök is egy jó meleg husilevest magamnak. Ati nem kap, mert ő úgysem eszi meg a leveseket, kivéve a bablevest.
Majd írd meg milyen volt a napod!

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Elmentek...
Baromi rosszul kezdődött, de végül jól végződött.
Dani belelépett 1 kapitális kutyaszarba, az összes hajam az égnek állt...
Remélem nem kapok el semmit pont most a fekáliától. Nem bírnám ha most meg emiatt lenne gond. A barátnőm valszeg ettől kapta a friss cytomegalovirus fertőzését régebben amiért károsodott az embrió és elvetették...Rémes volt és utána jöttem én... Már ő is terhes kb. 12 héten van, de én nagyon az elején és rettegek.
Amúgy ezt nem szűrik rutinszerűen...
Pusz:
Linda
bellana
 
 


nyugi!!
Mondtam, hogy majd én aggódom!!
nem lesz baj, hidd el!
Undorító ez a kutyaszar dolog!! Én bevezetném azt ami az USA-ban van, hogy megbüntetik a kutya gazdiját, ha nem veszi fel a földről..
Jajj, szegény!! Nem lesz baj veled sem! Tudom, neked évekig tart majd az a néhány hét ami még hátra van.. de kitartás!!
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Pedig én szeretem a kutyákat!
De a gazdákkal megetetném a termékiket az tuti!
Itthon is van törvény rá, 10 ezer ft.-ra is megvághatnák őket csak persze a közterület fenntartók dolga lenne elkapni őket, akik persze kizárólag a parkolási díjakkal vannak elfoglalva!

Megőrülök, hogy a gyerek menne a fűbe és minden csupa kaka. A hülye kutyáknak több joguk van a fűre mint a gyerekeknek???
bellana
 
 


Akkor meg azt kéne, hogy állampolgári jogon bárki büntethessen! Nem lenne rossz! Én a bicikliseket is megbüntetném, mikor a járdán hajtanak.. Bevezetném a biciklis jogsit!
Igen, az durva, hogy a büdös retkes kutyák telenyomják a füvet, a gyerekek meg nem mehetnek oda. De az se jobb, hogy a szemét alkoholisták meg egyebek eldobálják az üvegeiket, persze előbb széttörik, hogy még izgalmasabb legyen.
Az lenne a legjobb, ha ki lehetne radírozni az ilyeneket!!
na meg hogy nem tanítják meg a gyerekeket, hogy a hintában ülni kell... nálunk így szakadt le két hinta is.. Nagy dagadt tizenévesek ugráltak rajta..
ÁÁÁ, felidegesitettem magam..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép
Azt látom Betti! Nyugi!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Eltűnt az ICQ-m. Nem tudom mi történt.Megpróbálom újra inditani.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Mi lett vele már megint?
Inkább masszíroztasd meg magad, nyuszika!!KépKép!
Jó éjt,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Ne húzd fel magad! A kutyás kérdéshez csak annyit, hogy azért nem ártana kijelölni kutyafuttató helyeket sem, és akkor nem kevernénk a szezont a fazonnal. Tehát a gyerek nem trappolna a kutyaszarban, a kutya meg nem rohangálna a homokozóban! És béke lenne végre! Nekem gyerek is van, kutya is van, nehéz mindkettőnek pártját fognom!Kép
süti
 
 


Süti!
Végre egy állatvédőKép!
Tessék összeszedni a kutyakakitKépKép!
Jó az elképzelésed, ez tényleg mindenkinek jó lenne, de mi van a kóbor állatokkal?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Én még annak is nagyon a pártján vagyok, hogy ivartalanítsuk a házi kedvenceket! Nekem a macsekom is túl van a műtéten és szerintem a kutya is túl fog esni rajta tavasszal! Mivel nekik nincs még hatásos fog. gátló, szerintem ez a megfelelő megoldás. Így nem kényszerülök olyan helyzetbe, hogy utcára kelljen raknom bármilyen állatot! És hát nem egy akkora összeg már egy ilyen műtét, és az állat sem szenved sokáig!

Nálunk pl. itt Újpalotán van kutyafuttató, de marha messze van, úgyhogy marad a zacsi! Régen a belvárosban laktam, ott az volt a módszer, hogy vittem újságpapírt, amikor a kutya végezte a dolgát én szépen alátoltam a papírt és már csak csomagolni kellett. De hogy őszinte legyek itt a zacsizásra még csak most szoktam rá...Kép

Süti
süti
 
 


Süti!
De jót nevettem a hatásos fogamzásgátlón macskáknak, kutyáknak. Elképzeltem, hogy a macsek esténként kapkodja be a bogyót.. vagy a kutya felhúzza a gumit összeragadás előttKépKép. Szereztél nekem öt perc boldogságotKép.
Milyen az a kutyafuttató??? Nálunk nincs ilyen, és tőled hallok ilyet először.. Na jó, a Kate és Leopoldban már hallottam rólaKép! Tényleg láttátok ezt a filmet..nagyon ajánlom, ha nem!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Süti,követhetnék a jó példádat a népek! A kutyafuttató jó ötlet, meg az se lenne rossz, ha minden játszóteret bekerítenének.
Újpalotán laknak sógoromék is, panelban.
Amúgy nekünk 2 lány cicánk volt itt a lakásban, de ivatalaníttatuk őket. Mikor Dani megszületett anyósomékhoz kerültek kertes házba ahol jó dolguk van és nem kell félni a felesleges alomtól. Anyósoméknak volt 2 fiú cicájuk is akiket humánus (!) okokból nem ivartalanítottak. Mára egyik sincs meg, valszeg már nem is élnek, mert állandóan csavarogtak,bizonyára baleset érte őket. Addig is szörnyű sebekkel jártak haza míg megvoltak. Amúgy ők a kutyát -roti- sem ivartalanították és amikor vemhes lett szült 13! kiskutyát, keverékeket akik nem kellettek senkinek. Elaltattak egy csomót belőlük össz.3-nak lett gazdája! Azóta sem tettek semmit és ez iszonyú,hogy életeknek kell pusztulniuk a hülyeségük miatt!!!

Betti, mi az a ICQ? Ahhoz kell valami progi, hogy menjen?

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Linda!
Szörnyű ez a kutya elaltatás dolog, főleg, hogylehetne ellene tenni. Meg milyen dolog az, hogy a kutyával humánusak/?/ de a kölykeivel nem???? Ez érdekes..
Igen kell hozzá, de maga a program. Na, ezt értelmesen leírtamKép! Szóval az ICQ maga egy progi, amivel lehet online beszélgetni. A netről le lehet tölteni innen: http://download.com.com/3000-2150-10171005.html

Hogy vagy? VAgy vagytok?Kép
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Megvagyunk,ma Ádi későn jön haza, álmos vagyok és baromira meghúztam a hátam Kép
Hiába nem könnyű Dani felcígelni a negyedikre.
Biztos rosszul mozdultam.
Álmos vagyok és bizonytalan és unom már a saját paráimat...
Lehet, hogy megpróbálkozom az IcQ-val, köszi a címet, puszik:
Linda
bellana
 
 


Linda!
Nana! Csak óvatosan!!!
Nem irigyellek, bár én is fáradt vagyok, csak inkább lelkileg.. Ati mindig későn jön, bár attól függ mit tekintünk későnnek. Ádi mikor megy haza?
Ha kell segítség az ICQ-hoz szólj!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti, a kutyafuttató egy körbe kerített füves terület (jobb helyeken), ahol ki van írva, hogy oda lehet vinni a kutyát póráz nélkül rohangászni. Sajna, nagyon kevés van Pesten úgyhogy marad a füves terület, már ahol van....

Linda, na látod, pont emiatt lettek nálunk is az állatok ivartalanítva. És, hogy őszinte legyek, sokkal kevesebb így a gond, nem kell annyira figyelni tüzeléskor....(már csak a kutyán kéne túlesni, mert nem kellemes állandóan a kan kutyákkal hadakozni)Kép Amúgy meg magácska vigyázzon magára és ne parázzon már annyit!!!!

Süti
süti
 
 


Betti!

Amióta lefagyott, azóta totál használhatatlan lett a gép. Órákig nem lehetett felcsatlakozni a netre, amikor meg mégis, akkor az ICQ egyszerűen leállitotta az egészetKépKépKép. Csak úgy tudtunk felcsatlakozni, és használni a netet, hogy letöröltem az egész ICQ-tKép! Nem tudom mitől fagyott le, de már azt hittük, hogy a gép ment tönkre, mert semmi se volt jó. De amióta letöröltem, azóta lehet használni. majd megpróbálom valahogy újra feltenni. Pusszancs:

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Mennyi gond van ezzel!! De ugye nem arról van szó, hogy nem akartál velem beszélni és inkább letörölted az egészet? KépKép

Süti!
Köszi az infót. Majd ha nyerek a lottón, akkor csinálok pár ilyen helyet Cegléden is. Meg egy elkerített csodajátszóteret, ahol nincs kutyakaka, meg cicaszőr...ja és persze szemét, meg üvegszilánkKép. Van gyerek wc, felnőtt wc, kézmosóhely, ivókút, szoptató, pelenkázóhelység.. és minden életkornak megfelelő kinti és benti játék. Kölcsönvehető homokozójáték, motor meg miegyéb... Milyen jótékony vagyokKép. De ha nyernék 100% hogy megcsinálnám!!

Betti
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Még mindig jön a fogatok? Mert ha igen, mélyen együtt érzek! Bencének is most jön, egész éjszaka nem alszunk! Én ma reggel fél ötkor indultam el pl. a Tescoba. Még jó hogy éjjel-nappal nyitva van!Kép De legalább megvettem a Harry Potter 5. részét! Azóta meg takarítok vasalok stb.....szerintem egyszer csak beájulok!

Fel a fejjel!!!!!

Süti
süti
 
 


Süti!
Nektek hányadik fogacska lesz?
Nemsokára lesz Bence szülinapja.. Készültök már rá? Kinek vetted a Harry Pottert? Ma lesz az HBO-n a Bölcsek köve. Én imádom. Nekem sajnos még csak egy könyv van megKépKép. Majd bővítem.
Nem semmi! Jól bírod! Én már megőrültem volna.. nekem már ez is elég volt. Húsz perce raktam le Mendit aludni. Már alig várom a holnapot, hogy kicsit egyedül legyek..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

8-9. Egyszerre jövöget mind a két oldalon hátul. Elöl meg van hét!
Fú készülünk, azért gányolom a lakást, mert jövő héten lesz a "bulija", jön a család, utána meg már karácsony, úgyhogy most szépen szobánként takarítok! A Harry P.-ert magunknak vettem. Nekem megvan az összes, egy vagyon volt, de nem sok könyvem van sajnos úgyhogy most nem sajnáltam rá a pénzt! Amúgy egyre kevésbé bírom, kezdek kicsit hisztis lenni...KépTegnap pl. összevesztem az apámmal is...

Süti
süti
 
 


Süti!
Akkor még érezzem magam szerencsésnek, hogy csak másfél szobánk van?Kép
Én már megőrülök!! Mendi már fel is keltKépKép. Most egész délután megy majd a hiszti!! Úgy kell nekem elfelejtettem neki beadni a CH bogyókatKépKép.
Nem akarom!!!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szisztok!

Betti,bocs, hogy csak most jövök, de újfennt tele a hócipőm. Lehet, hogy a hormonok is belejátszanak. Azt hiszem én egy hülye, naiv, balfék vagyok. Egy kapitális marha.
Leírtam "ez nem az én napom" c.topikba. Biztos ki fogsz nevetni...

Süti, megértelek, mostanában valahogy én is kimerültem, nem bírok annyi kiképzést mint pár hónapja. Nem akarok depi lenni!!!!

Ráadásul a melóhelyen volt mikulás "buli" a gyerekeknek, de engem elfelejtettek meghívni a kicsivel. Nem hiszem, hogy személyes az ügy mert 5-6 százan dolgozunk ott, de majdnem elbőgtem magam, mert Daninak biztos tetszett volna...Na megyek is mert elkapott a sírás...
bellana
 
 


Bellana!
Úgy látszik mindenki kikészült idegileg..
Én nekem már totál elegem van mindenből.
Ne haragudj, hogy nem válaszolok rendesen, de tele lenne a tököm ha lenne. Most megyek és nemtudommitcsinálokmagammal.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Gyere vissza Betti és világfájdalmazzunk együtt, hátha úgy jobban leszünk Kép
Szoktál az itteni csetre jönni? Én időnként benézek, de sosem láttam még ismerőst.
Pusz:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!
Oké, benne vagyok! Kicsit már jobb a helyzet, de még mindig nem az igazi..
Nem leszek jelen a lányom második mikulásán.KépKép.
De ha meg nem megyek suliba, akkor meg meghúznak fizikából.. na most mi lesz???
Szoktam néha-néha. De nem jellemző.Én sem találkoztam még ott ismerőssel..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: