[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!


Boszi!!!
Sztem is nagyon jól nézel ki, ne légy ennyire elégedetlen magaddal (mondom én, aki ugyanezt eljátszom)!Bár engem abszolút nem hátráltatna az a pluszz 4-5 kg, ha csak nem lenne valami szervi bajom emiatt, de nincs ilyened, nem?????
S nagyon igaza vana Nikának!Nem biztos, hogy azonnal sikeredik a bébi, mi is félévig próbálkoztunk mire Bence végre megfogant!!!!!!!!!!
Esemény utánit ne vegyél be, pláne hogyha ilyen jól beállt a vérzésed. Igaz nekem sosem volt rá szükségem, de sztem ne kockáztasd meg, hogy bajod legyen tőle!Ha meg véletlenül besikeredett a tesó, akkor csak örülnötök kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hisz mire megszületik Gabika már nagy fiú lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyanixi!!!
Én elhiszem, hogy milyen nehéz pedagógus állást találni, igaz én tanár vagyok (egyetemet végeztem), de átlátom a helyzeted. Bár nekem anno nagyon nagy szerencsém volt, hisz államvizsga után 2 hónappal már találtam is állást, igaz kémia tanárból nem sok szaladgál az utcán, ezért is kellettem.Azóta véglegesítettek (az első év után), így elvileg nyugodt lehetek egy darabig! :) Sok sikert neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nika!!!
A 2 hónap még nem olyan vészes, biztosan hamarosan kopogtatni fog a bébitek!!! :) Gegére mennyi időt vártatok?
A vérnyomás pedig nem játék. Nekem mióta az eszemet tudom nagyon alacsony, ennek ellenére hála nincs vele panaszom. kopp-kopp-kopp. :)
Szedsz egyébként valamilyen vitamint :Elevitet, Gravidát valamit?


Ettike!!!

Borzasztóan édes Patrik, nagyon édesen huncut pofija van!!!!!
Mi hétfőn megyünk a Balcsira :Balatonkenesére, bízunk benne, hogy jó idő lesz! :)

Kia!!!
Gyönyörű kis mazsola Levi baba!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)Főleg a szemei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jó husiban van!!!!!Bence most 9 kg, 74 cm.

Kép
Kép
judithappy
 
 


nem szedek semmi vitamint:) gege úgymond másfél év eredménye vagyis mióta megismerkedtünk nem védekeztünk de nem is foglalkoztunk a gyerekkérdéssel.Igen tudom megyek is jövő héten majd dokihoz ha a párom itthon lesz hogy vigyázzon gegére:)

nika70
Salgótarján
 
 


Szioka!

Na voltam dokinál,volt rákszűrés és kenetvétel.
1 hét múlva lesz eredmény majd!
A doki se tanácsolta a gyógyszert,így nem is kértem. Ő is azt mondta,hogy nagyon bezavarhat,az meg nem jó senkinek!

A kövi menzi után kellene HPV -t szűrni,mert ugye ősszel + volt,s remélhetőleg most már minden ok!

Ezért is bizzakodom,hogy még nem lesz babó,de,ha jön,akkor VÁRJUK!

Ettike klasszak a képek! :lol: Patrik nagyon nagyfiú lett már! :wink: Itt ma írtó fülledt meleg volt! :roll:

Judithappy igen nincs semmi bajom,s ne is legyen! Csak,ha megszoksz egy súlyt,s jól érzed magad,akkor 4-5kg plussz már nem biztos,hogy jó! :roll:

Gabika nekünk elsőre megfogant,ezért is izgulok kicsit.... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Nekem ma jön anyukám a 7végére,s már takarítottam 1000el! Razz Most majd jön a vasalás és a főzés!

Lehet,hogy majd csak vasárnap este leszek majd legközelebb,de akkor lesz beszámoló és minden! :wink:

Többiek? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Használt vki MILUPA Jó ájszakát tápszert? :wink:Nekem a védönő ajánlotta,mert Gabika mostanában többször felkelt éjjel,s lehet,hogy már a másik nem elég tápláló neki!:roll:

Gabika így aludt a nagyágyban,mikor reggelente odavettem :P

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyu vonatja 1 óra múlva beér,még van pár dolgom addig.
Gabika itt rázza magát a CRAZY FROGRA!:lol:

Hát csajok azóta többször cigiztem!Ma is elszívtam 3 szálat! Remélem nem szokom vissza. Apának nem is mondtam,mert lehet nem leszek cigis újra!:roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!


Boszi!
Mi Bence féléves kora óta használjuk a Milupa Mildibé 2-es majd a 3-as Szép álmokat tápszerét. Nekünk bejött. Egyébként nálunk is azért ajánlotta a védőnő anno, mert már a szopcsi nem elégítette ki Bencét, s éjjel többször is felébredt, de azóta hála nincs semmi gondunk ezzel!!!
Reggel pedig a natúr vagy a babános Mildibé 3-t adom neki (kisebb korában pedig a 2-t kapta).
Bárhol lehet venni:gyógyszertárban, Corában, Tescoban stb.
Próbáljátok ki nyugodtan!!!!!!!!!!!!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Ettike
Nagyon jók a képek! Patrik aranyos nagyfiú!

Boszi
Cigiztél :shock: :(

Judit
Én kiváncsi vagyok, hogy hány kg lesz 1 évesen Levi :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

boszi:

ejnye,ejnye,ejnye.(mondom én aki szintén visszaszokott :? :? :? :? :? :? :? :? :? )
ha már 1 nap elszívsz 3-at akkor már nincs megállás.de gondolj bele.akartok tesót akkor pár hónapra minek vissza szokni :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: akkor meg majd nehezen tudod letenni.

írtam már hogy Patriknak 16 fogacskája van :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lés már dudorodik 2 hátsó rágó is.lassan azok is kinn lesznek.

ja és ad valaki közületek gabonapelyhet a gyerkőcnek????ha igen hogy adjátok oda????mert Patrik szárazon megeszi de tejjel nem tudja hova tenni.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: én adtam és nagyon szerette tejjel sőt szárazonm én nem si próbáltam neki :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
:wink:

Hát ez az idő nem vmi szuper! És a jégeső?! :twisted:
Anyu ma ment haza,nemsokára be is ér a vonatja!
Jól érezte magát,csak rövid volt sajnos,holnap már munka!
Tegnap voltunk a MAMMUT-ban és az AUCHAN-ban,s 21-re értünk haza! Laughing Apjuk volt Gabikával addig.
Kaptam anyutól 2 tuti cipőt,s egy 3/4-es nacit,meg persze Gabika se maradhatott ki semmiből! :lol:

Elkezdödödt az EB,apa is nézi mikor csak tudja! Holnap se dolgozik,így együtt leszünk! :wink:

Képzeljétek a német ismerőseink meghívtak minket magukhoz! Már megnéztem a repjegyet,aug. közepén mennénk pár napra. 106.000Ft lenne 3-nak oda-vissza,ami nem drága,pláne,hogy anyósom azt mondta ő kifizeti mind,csak menjünk és pihenjünk! :wink:

Ettike
Gabika még nem evett gabonapelyhet! :roll: Hát igen abba kellene hagyni,de nem tudom....

Gratula a sok sok fogacskához! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek KERESZTSZÜLŐK leszünk!!!:lol: Nagyon boldogok vagyunk! Vmikor nyáron lesz majd. Most 6 hetes a baba! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyukám neheztel a németekre,mert őt nem hívták el...:roll:
Azt is mondta,hogy hozzá már ne is menjenek,csak szállodába,ha ezt nem érdemli meg! :twisted:
De szerintem tudják,hogy a mama mellől nem tud jönni.
És különben régen mindig hívták,csak nem tudodt menni.:roll:
Marha jó lesz úgy elmenni,hogy tudom anyunak rossz,mert nem ő nem jön. De én nem tehetek róla,hogy meghívtak!
Nem megyünk mi sem sehova,pláne,ha már 2 baba lesz,s ezt kiszeretném használni...:wink: Anyu se megy tudom sehova nagyon,csak hozzánk,s a legjobb barátnőjéjez,de én nem tehetek róla,hogy nem hívják... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Régen voltam de egyszerűen nem jutok géphez.
Minden baba nagyon szép és nagyot nőttek.
Mi jól vagyunk picit náthás volt Balázs de úgy néz ki le is megy róla hamar. Most picit fogyott 150 grammot és jön a foga. Most 8800 gramm körül vagyunk néha ingadozik.
Hoztam pár képet holnap hozom a frisseket.
Olvastam hogy téma a cigi. Hát én is visszaszoktam de ez van. Itthon nem szívom, nem szoptatok tehát neki nem ártok, és nem is csodálkozok rajta hogy megint pöfékelek-bár nem is örülök. Túl sok rossz történt mostanában. Na mennem is kell, holnap bővebben írok.
Kép Bölcsibe Kép Új játék Kép Séta Kép :) Kép Így aludt el


KépKépKép
rena10
 
 


Mi is megvagyunk, csak én elég carul. Tegnap jöttünk haza anyuéktól, már ott nagyon görcsölt a gyomrom, estére 37,4 volt a hőemelkedésem, szval nem vagyok a toppon, Anyáék 1 hete átestek ezen a hányós, hasmenős, lázas víruson, szval lehet, h ezt kaptam el, de nekem nincs hasmenésem és nem is hányok...
Remélem Réka nem kapja el, mert akkor fogyna és pont az nem hiányzik. Visszavittük szombaton a gastro dokihoz és meg volt elégedve a hízásával, mert 4 hónap alatt 90 dkg-ot hízott. Most 8050 gr, tudom nem sok, de nálunk már ez is jó!

Boszi: sztem ne edd magad ezen a dolgon, h anyudat nem hívták a németek, erről te nem tehetsz, nyílván anyukádnak most minden rosszabbúl esik, mert kimeríti a mamád gondozása.

rena: milyen rossz dolgok történtek?Remélem azért nem olyan nagy gáz!
Balázs is bölcsis lesz?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Rena örültem,hogy jöttél újra,s hoztál Balázsról nagyon szép képeket,s pár sort írtál!
Milyen rossz dolgok történtek?:roll:
Cigit megmondtam apának,s nem baj,de ez a doboz elfogy és több em is kell. Amúgy ő is szédül tőle,de azért szívja!:roll:
Ja és a párom öccse többet elszív 1 hét alatt mint apjuk 1 hónapban!:shock: DURVA MI???

Gyanixi jobbulást nektek! Reméljük Réka nem kapja el...:roll:

Szombaton volt 17 éve,hogy meghalt az én drága nagypapám,anyukám édesapja! :cry:
Ennek emlékére új síremlék készült anyuéknál!


Többiek?

Nem semmi meleg lett mára mi?

Ha marad,akkor vasárnap kimennék hajóval a Margit szigetre! :wink:

Tegnap voltunk ablakot nézni is,mert a konyhait kifogjuk cseréltetni műanyagra redőnnyel. Az egész 85.000 lesz mindennel együtt,s 4 hét múlva tudták vállalni. :wink:

Ma beszéltem a BUDAVÁRTOURS-al is.
Átment a mani,tehát már csak várakozunk az indulásig! :lol: LUFTHANSA-val fogunk menni! Az út 1:15perc,ami egész jó,mert vonattal több,mint 9 óra lett volna!

Már megvan a keresztfiúnknak is az ajándék+tortát is szeretnék sütni,meg új ruha is kellene! :lol:
Tök rendes a barátnőm anyuka,mert eljön értünk,s haza is hoz minket! :wink:

Kép
Papámmal régen...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

9:30-ra viszem Gabikát 15 hónapos tanácsadásra! Majd jelentkezem! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Itt is vagyok újra! :lol:

10-ra végeztünk is.

Új méreteink:

10,33kg és 79-80cm

Oltástól csak 1-2mp-re sírt,aztán már nevetett is!:lol:
Laughing Kifele jövet is integetett a dokinéninek és a védőnőnek síkitozva.
Kihasználtam,hogy még nincs olyan meleg,s voltunk a piacon,s DM-ben is.

Gabika most alszik.
Oltástól 8-10 nap múlva lehet mellékhatás... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hol van mindenki??? :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én vagyok csak szar napjaim vannak.

szegény papámat kikészíti nagybátyám.soha életemben nem láttam sírni egészen a mai napig.szegényem nekem panaszkodott.mamámmal is össze vesztek pedig soha nem veszekednek.mamám meg szivbeteg és félek nehogy inkfartust kapjon :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
73 éves papám de ma azt mondta az lenne a legjobb ha meghalna mert szégyelli a fiát hogy hova jutott.pedig imádja Patrikot is engem is.olyan rossz volt így látni.

na meg beteg is lettem picit szóval ezek nem az én napjaim.

Patrik is itt visít még............mostanában minden este ezt csinálja.már kezd a hóóóócipőm teli lenni.pedig én aztán türelmes és engedékeny vagyok.de már az egész napos thomas nézés is kikészít.nem lehet mást nézni csak thomast :? :? :? :? :? :? veszek neki egy tv-t asszem.

hasam is megint fáj.remélem nem betegszem meg megint.egy hete sincs hogy elmúlt.

na megyek "lecsapom" Patrikot.

jó éjt nektek is:):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok lányok!!!


b]Ettike[/b] sajnálom a történteket.... :roll:
Gabika szerencsére nem egy TV nézős,de mondjuk ebben szigúak is leszünk,mert,ha meg lesz határozva,hogy mennyit.
Szegény sógornőm is mindig azt nézhetett amit a gyerek akart. :roll:


Este adom ugye Gabikának ezt a Jó éjt tápszert,amiből szintén megeszik 300ml-t,de alvásilag nem olyan még mindig a helyzet.
Fejlődési ugrás történt,nem sok jó változással.
Napközben simán alszik a helyén szépen.
Este meg,ha elalszik tuti 1 óra múlva felkel sírva,s akkor vagy 30 percig ott kell lennem nála.
2 napja meg azt a szokást kapta fel,hogy éjfél után nem sokkal felkel,s ide kell hoznom,s velünk alszik! Laughing Érdekes módon itt rögtön el is alszik. Ma is 8:30ig aludt,nem mertem addig én se felkelni...

Az idő sajnos nem a legjobb,ma nem is lesz nagy séta,csak apa elé megyünk majd le,ha nem esik! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Apjuk egy időre elhallgatott a számítógépvásárlással,mert fel lett 1-2 dolog a gépben újítva. :wink:
Aztán jött az XBOX,majd a PSP3 mánia,de mégiscsak rájött,hogy neki a pc a legjobb.
Tehát most,hogy már ne nyagasson kap tőlem 40.000et,s majd vegye meg az új gépet,ami 130.000 körül lesz,de a mostani is el lesz adva,tehát annyival olcsóbb.
Nem örülök neki,de,ha ez meglesz 5 évig nem kell rá költeni!
Így legyen! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vagyok én is, csak kicsit kész volt a napunk...
Anyáéknál az egész családon végig ment ez a hasmenős vírus, mi voltunk náluk a múlthét végén, de addigra már mindenki gyógyult volt majd egy hete. Vasárnap úgy jöttünk el tőlük, hogy nagyon görcsölt a gyomrom, de se hányás, se hasmenés, hőemelkedésem volt 1 napig, de aztán jól lettem, Réka kedden 3x hányt ugye, tegnap 2x hányt, ma 1x és volt hasmenése. Inni keveset ivott, enni semmit egész nap. Ezért levittem ma dokihoz, aki írta egyből a beutalót a fertőzőre. Teljesen kész lettem. Bevittük, ott 2 órát vártunk arra, h pisiljen, majd megnézték van-e a vizeletében aceton, de nem volt, így haza engedték!Hála!!!
Persze, mondta a dokinő, h itassam, napi 1 liter folyadékot, de vicces, mert Réka alapjáraton iszik kb 5 dcl-t egy nap. Szóval nehezen megy. Ma kb. 5 dcl-t sikerült beleeröltetni....
Anyáéknál az egész családon végig ment ez a hasmenős vírús, mi voltunk náluk a múlthét végén, de addigra már mindenki gyógyult volt majd egy hete. Vasárnap úgy jöttünk el tőlük, hogy nagyon görcsölt a gyomrom, de se hányás, se hasmenés, hőemelkedésem volt 1 napig, de aztán jól lettem, Réka kedden 3x hányt ugye, tegnap 2x hányt, ma 1x és volt hasmenése. Inni keveset ivott, enni semmit egész nap. Ezért levittem ma dokihoz, aki írta egyből a beutalót a fertőzőre. Teljesen kész lettem. Bevittük, ott 2 órát vártunk arra, h pisiljen, majd megnézték van-e a vizeletében aceton, de nem volt, így haza engedték!Hála!!!
Persze, mondta a dokinő, h itassam, napi 1 liter folyadékot, de vicces, mert Réka alapjáraton iszik kb 5 dcl-t egy nap. Szóval nehezen megy. Ma kb. 5 dcl-t sikerült beleeröltetni....

Kép
gyanixi
 
 


bocsi, duplázta az írást

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Az éjszaka szuper volt!:lol: Gabika még mindig alszik!:lol:
2kor felsírt,megnéztem,betakartam,s azóta is alszik.
Talán visszaáll a jó kis rend.:wink:

Cigi hát....
Tegnap este apjukkal cigiztünk az erkélyen! :oops:
Ma meg kértem tőle reggel,mert nekem nincs itthon. Hát rossz volt elkezdeni,de hiányzik. Apjuk is azt mondta,hogy ő is hetekig csak napi 2-3 szálat szívott. Ha terhes leszek azonnal eldobom ez nem kérdés,de néha jól esik.:roll:
Ja és a párom öccse 1 hét alatt többet elszív,mint a párom 1 hónapban ! Jó mi?! :shock:

Gyanixi további jobbulást nektek! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Azt nem is meséltem,hogy az én drága kisfiam tegnap alakított :lol:

Kapott téli fagyit.
Itt ette szépen a szőnyegen,aztán fél perc múlva meg már azt hallom,hogy zörög vhol.
Hát a konyhában volt,s a járólap addig már tiszta csoki volt,bejárati ajtó. :lol: És a 2 szép kis kezével a tapétába is szép csokis csíkokat csinált! :lol: Még jó,hogy lejött.
Ja arról már nem is beszélek,hogy a ruhája és az egész gyerek milyen szinten volt csokis!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


olvaslak én is benneteket :):):)

Macseknek újra kisbabája lesz :) a várandóságban csinált egy topikot 2009-ben szülünk :)

Gyanixi: jobbulást nektek :):):)

Boszi ezzel csak az a baj hogy mire megtudod hogy babás vagy addigra kb 4-5 hetes vagy már és a legtöbbet árthatsz azzal ha dohányzol hiszen az első hetekben fejlődik a legtöbbet :) mondjuk én baromira cigi ellenes vagyok de ti tudjátok a ti szervezetetetk csak én azt nem tudom felfogni mivel soha egy slukkot sem szívtam el hogy mi az élvezet abban ha egy büdö bűzrudat szívsz:) bocsika nem akarok ezzel megbántani egy bagóst sem csak nekm értem:):):):):)):

Én annó állítólag a müanyag mikuláscsizmában kaksiztam és azt kentem fel a falra kb 2 évesen :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na utálom az esőt,s a péntek 13-át! :twisted:

Persze,hogy mikor lemegyünk kisfiammal a 7végi vásárlást elintázni nem vmi jó már az idő,de csak a szél fújt.
Mikor az 5 perces vásárlás után kijövünk a boltból már esik! :twisted:
De hát még zöldséget,gyümölcsöt is kell vennem a piacon(én holnap el nem megyek) és pelenlát is kell venni,mert elfogy! :P
Na egész jó volt menni úgy,hogy a sapkáját mindig eldobta,s szedhettem fel! :twisted: Ennek az lett a vége,hogy vhol el is hagytuk a kék kis sapit! :roll: Mert ugye a babakocsi kupola fel van húzva,nem látok alás, a kedves emberek meg nem szólnak,hogy a gyerek eldobja! :twisted:

Ja és mikor hazaértünk már nem esett!!! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nem voltam 1 ideig - bocsi..
Alig van időm...

Levi egyre kevesebbet alszik napközben 2- 4 órát össz, de ezt is 2 részletben. Éjjelente változó 4-8 órákat.
Enni még most is szeret
Fogunk még nekünk sincs.

Ettike
Sajnálom a Papádat, remélem minden rendben lesz!
Szépek az új vonalzók!!

Rena
Jók a képek!

Gyanixi
Remélem gyorsan meggyógyultok!

Boszi
Gabika nagyon ügyes és aranyos a videókon :lol:

Szép méretek :wink:

Beneveztem egy versenybe ismét Levit a szon.hu-n.
Kicsit hosszú a szavazás menete. Egy e-mail címről 1x lehet, mától 29-ig tart. A kép alatti "Rá szavazok" -ra kell kattintani, kell név, e-mail cím és egy kód.. aztán az e-mail címre érkezett levélen keresztül lehet megerősíteni a szavazatot
Ha van 2 percetek - megköszönöm :wink:

http://www.szon.hu/hirek/im:szon:kid-20 ... 0848176666

A lap alján vannak a kategóriák, Levi az 5. oldalon van.

Kedd délután megyünk haza Szabolcsba intézni Apa új munkahelyét.. szerda este jövünk vissza - de szeretnék a nagyik, ha pár napig még maradnánk Manóval - Apa nem tud, mert csüt-ön már melózik.

Néhány kép:
A kis éhes
Kép
Nézi a delfines szélcsengőt, amit imád:
Kép
Hasal:
Kép
Ezzel a képpel nyertünk pólót:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!!!


kia:

naggggyon édes Levi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jajjj azok a gyönyörű kék szemei......meg tudnám zabikálni :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
igen tegnap kaptam meg a vonalzót :? :? :? :? :? pedig már le mondtam róla.ugye milyen édi???? :wink: :lol: :lol:

boszi:

itt is egész nap fúj a szél.Patrikkal is csak a boltba futottunk le délelőt,meg anyós vitte be a városba dédiékhez de kocsival.
most fog esni már tök sötét van.be is kapkodtam hama a ruhákat az erkélyről.
eggyik este kinn hagytam mert nem mondott esőt és éjjel arra keltem hogy zuhog.addigra a ruhák el áztak így kinn hagytam őket és másnap mostam újra.
igen hüle idő van ahhoz képest hogy június van :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :?

gyanixi:

jobbulást.
Patrik sem iszik mikor beteg.olyankor mindig gyümit pépesítek neki mert abban van valamennyi folyadék,meg azt fájó torokkal is tudja enni.meg utoljára mikor beteg volt már a végén málna szörpöt adtam neki és azt itta.azóta is azt issza.meg barack levet.


képzeljétek Patrik alig eszik.már egy jó ideje de most még rosszabb.ma reggel evett 1 szelet kenyeret,meg napközben gabonapelyhet rágcsált,meg egy dél győri édes jó reggelt.ebédet sem akart enni pedig próbáltam a sült krumplit,visrlit,csirke mellet,levest,de semmit nem evett.
és már a kekszet és rudit sem eszi.és semmi gyümit.
most nagyon oda meg vissza vagyok.
szerintetek ez lehet az a bizonyos "nem érek rá enni" korszak??????????????

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike: jó az új vonalzó):):)
Igen lehet egy másik topikban is hasonló korú gyerkőcöknek mind ez a gonja Gege sem eszik annyit egyszerre de ami nekik kell ne aggódj annyit megeszik :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


ettike: mi most voltunk a hétvégén a gasztro dokinál, ő pont ezt mondta, h ebben a korban a gyerekek alig esznek, illetve időszakosan hol esznek, hol nem.
kia: nagyon jók a képek, édi a fiad nagyon. milyen munkát talált a férjed?
Maradtok nagyizni akkor?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Gabika éjjel 1x sem kelt fel! :lol: 7-ig aludt! HURRRÁ!

Kia
örülök,hogy jöttél! :P A képek nagyon klasszak Leviről. Olyan szép kis formás baba,s azok a szemek!!!! :P

Ettike biztos majd enni fog Patrik rendesen nemsokára...

Ma meg már megint milyen meleg van... :shock:

Képzeljétek csőtörés van a házban,s persze csak a mi és az alattunk lévő lakásokat érinti! :evil: FRANKÓ!
Tegnap délután ót nincs meleg víz,lehet mindenhez melegíteni,ami olyan kellemes! :twisted:
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek apa kapott egy vevőtől sok férfikozmetikumot ajándékba csütörtökön. Gondolta,hogy majd 7végére haza is hozza,s betette a szekrényébe,amit kulccsal zárt.
Tegnap reggelre kettő már hiányzott! :twisted:
Kiderült,hogy kollegája vette ki,mert minek a páromnak annyi?! :evil:
De ellopni mástól a szekrényéből??? :shock:
Párom meg visszavette tőle! :wink:

Anyum a mamának hozatni akarja az ebédet,de ehhez háziorvos engedély kell! :twisted: Jó mi?
S az engedély papír 2 hét alatt van meg! :x
Bürokrácia!!!!!!!!!!!!! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Végre van melegvíz!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika ilyen gombaházas pancsolót kapott anyuéktól! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok!

boszi:

édi a pancsoló.mi is szeretnénk Patriknak venni mamámékhoz.

vagyis csak én,úgy néz ki elválunk párommal.
én legalábbis nagyon hajlok feléje.eddig bírtam.folyton hülye,bunkó,Patrikkal is.ha nem aludhat ott anyuméknál akkor őket szidja mert hogy ő miért nem pihenhet egy napot :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:na és persze ilyenkor velünk is bunkó.
most is elviharzott anyucihoz mert Patriknak megengedem hogy thomast nézzen.nem tom ezért miért kell kiakadni.ő nem néz tv-t nappal szóval nincs kedvenc film vagy hasonló.(mármint párom)
így meg felesleges eggyütt maradnunk mert csak Patrik issza meg a levét az egésznek,mert engem már nem érdekel.nem huzom fel magam hanem ki nevetem.ez is furcsa mert eddig sírva könyörögtem hogy maradjon most meg én küldöm a ......ba.


ez van.nem jött össze.már megszoktam.eddig minden kapcsolatom tönkre ment és mindig a másik miatt.hát hiába,apumból csak egy van :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike nagyon sajnálom a történteket,de így tényleg felesleges együtt maradnotok... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Az idő nem a legjobb,így ma nem megyünk ki a Margit szigetre!

Vki használt már ilyen pelust? Most akarok majd venni,ráadásul most nyerni is lehet vele!

Kép

Részletek itt:

http://www.libero.hu/Pages/General/Arti ... x?id=41376

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szép estét lányok! :wink:

Hát a mai idő nem volt vmi jó semmire,csak arra,hogy az erkélyen cigizzek apával! :lol: Mert,már kiülünk a kis asztalhoz kávéval. :oops:
Már napi 6 szálra emelkedett az adagom.... :oops:
Ez van sajna,de majd leteszem,s Gabika előtt sosem!

Tiszta lázban vagyok,mert holnap jön haza a sógorom Angliából,s szervezem a 7végét anyóséknál,mert apósnak ma van a szülinapja,s akkor köszöntenénk meg őt is személyesen ajándékkal! :P
Ma csak telefonon volt rá mód.

Én holnap veszek ilyen pelust,de csak a motor miatt,hátha nyerünk,mert én szinte mindig DM-es pelust veszek,libero-t anyu szokott! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: látom még mindig a cigi kérdés foglalkoztat.Hát sztem, ha nemsokára akartok megint babát, akkor ne szívjad, idő kell, h kitisztuljon a szervezetből és már fogantatás előtt jó, ha az ember rááll a szervezet méregtelenítésére és odafigyel dolgokra.

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Na a sógorom lekéste a gépet! :lol:
Mintha nem is ő lenne! Én megéreztem.... :lol:
Anyósék féluton vannak már Ferihegy felé,mikor csörög a mobilja,hogy lekéste a gépet! :lol:
Ott volt ő,csak olvasgatott,s vásárolt,s mire észbekapott a gép elment! :lol:
Így 12 helyett éjfélkor érkezik meg! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ettike
Sajnálom, hogy így alakult a pároddal.
Mi a baja? Miért ilyen veletek? Ő is válni akar?

Boszi
Hogy állsz a cigivel?

Ma már majdnem sikerült a 4kézláb. :lol:
Levinek nem tetszett a ma hajnali alvás...
Éjféltől 3-ig alig aludtam :?
Nekünk még most sincs fogunk, de nem érzem, hogy jönne neki, bár állandóan és mindent rág.

Gyanixi
A munka milyen?
Police-k vagyunk :lol:

Holnap délután ha végzett Apa, megyünk haza Szabolcsba.
Szerdán Apa megy és intézi a fogadóját .
...ma azt mondták neki, hogy nem kell síetnie vissza, így ott maradunk vasárnapig :P
Így megnézünk néhány eladó házikót is :lol: :wink:

Ma nézelődtem és találtam könnyűszerkezetes házakat. 12-13 millióért elég szépet építenek az ország egész területén...
Nem is olyan rosszak....

Ti tudtok valakit akinek van?

Ma keksztekercset csináltam. Holnap lesz (ismét) poharas süti ( visszünk vidékre is, ezért gyártom őket )
Anyós 2 hete fexik, fáj a dereka. Egy kis kényeztetés :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia hát ma elfogyott 5db,mert persze vennem kellett 1 dobozzal,mert nem bírtam ki! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!


Már csak 4-et kell aludni, s Bence babánk 1 éves lesz!!!HIHETETLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma voltunk bent a suliban, mert a kozmetikusaim ma szóbeliztek, mentünk nekik szurkolni+ a kollegákhoz.Olyan jó érzés volt bent lenni.Bence persze nagyon élvezte az 100 nő közötti létet. IMÁÁÁÁDDOOMMM, annyira barátságos, tök idegen nénikkel ( a lányok anyukáival) elvolt félóráig.
Igaz megy a hasunk, talán a fogacskánk miatt, most jön a 7. lent baloldalon oldalt.Eddig egyik fogacskával sem volt semmi gondunk még csak nyűgösség sem, de úgy látszik, hogy ezek a nagyobb fogak már okoznak nálunk egy kis anyagcserezavart. :) :(

Boszi!!
Én egy kicsit meglepődve olvasgatom napról -napra a cigiről írt dolgaidat, hisz ha jól emlékszem, akkor kb. 2 hete te voltál teljesen kibukva attól, hogy a férjed mégiscsak cigizik!!!!?????????
Ráadásul ha akartok tesót, akkor már most erre kellene gondolnod, s valóban a szervezetedet a lehető legjobban ráhangolni az új ÉLET fogadására!!!
Én is nagyon dohányzás ellenes vagyok, nem értem mi benne a jó!!!Ráadásul egy nőnek!!!?????
Kérlek ne haragudj meg rám, de szerintem gondolkodj el, s ha már eddig nem kellett, nem hiányzott, akkor most is meg tudod csinálni, s le tudod rakni, hisz az a 6 szál "annyira" még nem vészes. Csak akarnod kell, s gondolj a JÖVENDŐBELI BABÓRA+GABIKÁRA!!!!!!!!!!!Nem csak a rossz példa miatt(hisz azt írtad, hogy előtte nem gyújtasz rá), de akkor is érzik rajtad az illata+ egyáltalán nem jó neki!!!!!
Még egyszer kérlek ne haragudj, nem kiosztani akartalak, csak megóvni téged, s a környezeted!!!!
Kívánok neked SOK-SOK ERŐT a megvalósításhoz!!!!!

Szép estét mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :wink:

A sógor csak megérkezett éjjel. :lol: Másfél órát késett a repülő!:shock: Shocked 4-kor feküdt le,de 9 után már felhívott minket,hogy megérkezett! :wink:
Holnap jön hozzánk vacsira! (már említette,hogy rántott csirkemellet megenné :lol: )

Szombatra családi összeröffenést szerveztem anyóséknál,erre anyós csütörtökön elviszi a sógor is velük wellnesezni.:twisted: Ez még nem is lenne baj,de legelább szólna... :twisted: Mindegy akkor hétfőre beszélünk majd meg vmi kerti sütést,ha az idő engedi,mert apjuk ugyse dolgozik.

Anyunak meg nagyon rosszul esik,hogy anyóssal nincs meg köztünk a jó nászasszonyi viszony sajnos! :roll:A mamát meg se kérdezi... :roll:

Ma egész jó idő van! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judithappy teljesen igazad van,s le is fogom majd tenni,de most jól esik még,s gyenge is vagyok! :roll:
Igen mérges voltam a páromra,de a hazugság fájt a legjobban. Én mikor visszaszoktam el is mondtam neki! :wink:

Hát,ha még nem cigiztél sosem akkor nem tudhatod,hogy milyen jó FEELLING elszívni egy szálat,s közben kávézni és dumcsizni.
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


judit: mivel készültök a szülinapra? torta, ajándékok?

kia: Rékának 3 hónapos kora óta fájt az ínye, akkor kezdődött a fogzás és cak 9 hósan jött ki az első foga. 6 hós korától kezdve alig aludtunk, pár héttel előtte mielőtt kijött volna a foga, esténként 4-5x kelt, már teljesen kész voltunk. Aztán ahogy kijött a fog, átaludta az éjszakát, persze addigra már annyira rámkapott, h engem használt cuminak is este és 3 napig a férjem kelt fel hozá esténként. Volt is sírás, de leszokott az éjszakai kelésről!!

ettike:
na mi a tényállás???Sztem próbáljátok megoldani a helyzetet." Nem eszik olyan forrón a kását."-tudod!!!!!

Kép
gyanixi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: