[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SzabóBetti - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Nekem ne használjál ilyen "szakszavakat"Kép!
Jó éjszakátKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Úgy értem, hogy mikor vagy élőben a neten. Mi már fent vagyunk, nem tudom mi van a lánnyal..Jön a foga, de nem engedi hogy megnézzem hogy állunk, pedig jó lenne..
Ti jobban vagytok már?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Banyóci!
Mi most megyünk tanácsadásra, de kb. egy órakor visszaérek.
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Csak vicceltemKép, ennyire nem vagyok sötét, csak majdnem ennyireKép!
Egyenlőre nem sok változás vanKép! Este 39 volt a lázaKép! Jövök majd ha alszik!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szióka!
Meggyüttünk a tanácsadásról. Nem is kellett bemennünk. Nekem azt mondta a védőnő a szemészetre nem kell beutalót kérnem, mehetek bármikor. Meg a szuszogásról annyit mondott, hogy valószinű örökölte az én adottságomat, de amig nem beteg, és nem fulladozik, addig hagyjuk. Majd nyáron megnézetjük.
Még mindig nem alusztok?
Várokvárokvárokvárok
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Na itt vagyokKép! Alszik már, csak az a baj, hogy össze-vissza. Fel-felriad, nyöszörögKép! De most megpróbálhatjukKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


oké.
NYisd + egy másik ablakban az http://www.icq.com ot.
Ott downloads icq ra kattints.
szólj ha kész vagy!!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


RákattintottamKép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


kattints a download now ! ra

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ott mentés .
Igy elmenti a progit a gépedre.
Aztán meg kell keresni hogy hová mentette, ott elinditani az icq.exe t. Akkor ha jól emlékszem kiad egy ablakot ahová be kell irnod egy felhasználónevet, ami a neved lesz. Ha kiirja az icq számot, azt ird le nekem, jó? az én számom 191-581-193

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Megvagyok.

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Keresni úgy tudod, hogy hová rakta, hogy elinditod a Windows commandert /vagy totalcommander/ és ott a menüben Parancsok abban Keresés, oda beirod, hogy ICQ.exe meg megadod egyesével a meghajtókat. Utána keresés gomb

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Az exe elinditásánál azt irja ki hogy válassza ki a használni kivánt programot! Mit csináljak?

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


milyen progik közül választhatsz?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Most már végképp nem vagyok képbenKép!
A keresésnél azt irja ki, hogy nincs találat. Közben látom, hogy jobbra fent 64%-on tölt valamit. Akkor még nincs is letöltveKép? De akkor hogy lehet, hogy a sajátgépen meg ott látom? Help!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Ha még csak 64% on van, akkor nincs végig letöltve. Azért látod, mert amit letöltött azt le kellet már raknia valahová. Várd meg amig letölti, akkor okézd le, és folytasd a kereséssel..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Befejezte a letöltést, desemmivel sem látok többet mint eddig. Nagyon béna vagyokKép!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


De az exe t látod, hogy hol van? rákattintottál kétszer?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


csak ezt látom: icqlite.exe
ha erre rákattintok, azt irja ki, hogy válasszak a programok közül.

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


milyen nevű programokat ad ki, amik közül választhatsz?
ha jól sejtem egy ablakot ad ki, amiben különböző ikonok, és mellettük programnevek vannak

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


egész pontosan ez a neve: icqlite.exe.jc!

cmmgr32
drwatson
explorer
flashget
fontview
grpconv
hh
iexplore
isignup
kodaklgm
kodakprv
media wizard
mplayer
mplayer2
mshta
msiexec
msimn
mspaint
notepad
regedit
rundll32
wab
wb32
winamp3
winhlp32
wordpad
wscript

most egy igazi hülyének érzem magamKép

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


haló, hová tűntél? Gyurcika felébredt?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


amúgy felébredt közben

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hú csajok, ebbe jól belefutottatok! Az MSN Messengert nem ismeritek???

Süti
süti
 
 


Most te hol vagy?

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Jajj, nem láttalak..pedig itt kibekapcsolom a babanetet..
sima exe nincs?? lennie kéne..
ne érezd annak magad!Ne gondold, hogy én többet értek hozzá!!
az a jc végződés azt jelenti, hogy még nincs letöltve teljesen.
Szerintem kezdjük újra, jó?
Katt ide: http://download.com.com/3000-2150-10171005.html Ott a download Nowra kattints, kiad egy ablakot, ott a Mentésre, akkor kiad egy másik ablakot, ott megadhatod, hogy a gépeden hová kerüljön a program, aztán mentés gomb. kiadja az ablakot, ahol egy kék csikocska fut. ha vége, akkor majd ki fogja irni, hogy végzett, meg egy ok gombot vagy hasonlót. Ha letöltötte, nyisd meg a wincommandert, keresd meg azt a helyet, amit megadtál, hogy oda töltse le. Kattints rá kettőt, és add meg az adatokat, amiket kér. Jó?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Süti!
Ismerjük. De azt még nem használtuk..
Miért irtad, hogy jól belefutottunk?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Rákattintottam a download now-ra. Kiadott egy nagy szürke ablakot mindenféle adattal, mentés nem volt, csak ok. Arra rákattintottam. Nem fut kék csikocska, szerintem azért mert ez alapból a flash get-tel tölti le. Felül a jobb sarokban jelzi zölddel, hogy hány százalékon áll. Itt tartok. Az előbb se irta ki, hogy végzett, csak simán megállt 100%-on, és eltűnt a kisablak.

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Mert tök aranyosak vagytok, ahogy itt bajlódtok vele órák óta! Kb. mint ahogy én szoktam...KépKépKép

Mi a messengert használjuk, az is tök jó!

Süti
süti
 
 


Banyóci!
Értem. Nekünk is van flashget, de ez nem azzal töltötte.. lehet, hogy más a beállitaásunk.
Jó, akkor várunk. Hátha most sikerül...
Ird a fejleményeket..
Én épp most etettem meg Mendit. Képzeljétek egyedül kanalaz! Pedig sosem engedtem, hogy összemorcsoljon mindent. Idegesitett, hogy 26*öltöztettem egy nap.. De igy is megtanulta! Na nem azt mondom, hogy az egész kaját egyedül eszi meg, de jól halad nagyon!!
Most büszke vagyokKépKépKépKép!

Süti!
Köszi!! Úgylátszik egy kalapalá valók vagyunkKépKép!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Vége. Most ezt látom: Downloads, ezen belül:icqpro2003b.exe

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


juhéé, az jó!!!!
akkor kattkatt, és ird be milyen felhasználónévvel fogsz futni.. stb..amiket kér..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Lányok, még csőröspohárból is megtanult inni! Tyú, mindezt egy nap alatt..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nagyon ügyes a kiscsajKép!
Rámegyek az only myself-re és nem csinál az égvilágon semmit seKép! Nem kinálja fel, hogy felhasználó nevet v. bármit is beirjakKép!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Néhány perc türelmet..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ha kikeresed a wincomm..ba, és rákattintaszkétszer az icqpro2003b.exe re, ne az only myselfet válaszd, hanem az all usert vagy mit..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Most már mindegy, mert az only-t választottam, és kaptam is számot: 332 653 618

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Irtam neked, drága, látod?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Banyóci!
Én látlak az icq-n irtam is neked. Most vagy az icq-s ablakban villog egy kis boriték a nevem mellett, vagy a tálcádon van egy boriték, és mellette az hogy Szabo-Betti(online)
tessék rákattintani egyet vagy kettőt, és válaszolni a kisebbik alsó ablakban.

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem.Mire menjek rá?

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Tudod mi jutott eszembe? Mire ezt megoldjuk, addigra régi felhasználók leszünkKépKépKépKép!
De nehogy megsértődj, nem azért irtam, csak tényleg vicces lehet kivülről látni minket. Már két archiv arról szól, hogy Banyóci és Betti társalogni kiván az icq-n csak nem tudják beállitaniKépKépKépKépKépKépKép!!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem állitottam be semmit, csak gyorsan regisztráltam. Mit csináljak, hogy lássam amit irtál?

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Az előbb rámentem az elmúlt naponra, hát szépen nézünk mi itt ki. Szégyellem magam.

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Egyébként hogy állsz? Beállitottad az adatokat, igaz? Azt látom, meg azt is, hogy online vagy, tehát el van inditva az icq. Akkor lennie kellene egy kis ikonnak a tálca jobb oldalán. Egy kis zöld virág. Arra kattingass, amig meg nem jelenik egy ablak, ahol látod a nevem. Oké?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nem látlakKép,

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


De az a kis ablak kijön, aminek a tetején az icq számod van az amit leirtál? Ha az megvan, akkor jó, nézd meg, hogy a baloldalon lévő felülről az első margaréta alakú gomb csak zöld, vagy félig zöld, félig piros. Ha csak zöld, akkor nyomd meg. A mellette lévő G nevezetű gomb pedig ne legyen benyomva!
Ha még igy sem látsz, akkor nyomd meg az Add nevezetű gombot, és a legelső rublikába ird be az én számom : 191581193

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Lányok!

Kapcsolat létrejött???????????????Drukkoltam!

Süti
süti
 
 


Süti!
Igen sikerült! Csak annyira elfáradtunk benne, hogy kidőltünk.KépKép! De úgy látom te jól birod az éjszakázást!!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Á, én sem szoktam ilyen sokáig fent lenni! Csak a gyerkőc nem hagyott aludni....

Süti
süti
 
 


Na jó, akkor megint én leszek az utolsó küldő az archivban..
Süti!
Mi történt? Jön a foga? Mindig ilyen sokáig szenvedtek? Bár azt irtad nem szoktál..
Valamit irj már magatokról! Mit szoktatok csinálni meg ilyenek! Kérünk képet is, de csak kicsit!
Ez a kép dolog érvényes a többiekre is!!

<font color="ff0000">Linda! Márti!
Továbbra is hiányolunk titeket!!!! Mi van veletek? Ránk untatok?
</font>

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: