[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

nika.

csak akartam tesztelni de aztán megjött.

azt tudtam hogy baba mellet lehet barnázni de napokig is??????
na asszem holnap megcsiszem azt a tesztet.bár tünetem nincs.
és sajna már vagy 8 flectort be vettem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ami egy babának méreg :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ugyhogy remélem most nincs baba.nem mintha nem akarnám csak a az a sok gyógyszer :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
amúgy rajta vagyunk a tesó témán.gyógyit is csak muszályból vettem be mert párom dolizott és nem igazán tudtam volna felálni nélküle.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Régen voltam nem nagyon van időm. Anyunak eltört a bokája még márciusban-műtötték, rá 2 hónapra trombózist kapott úgyhogy rohanok ezerrel minden nap.
Balázs jól van majdnem 9 kiló, van 6 fogunk. Menni még nem megy de kapaszkodva igen és órákig álldogál a kiságyba, alig várom hogy elindúljon, nem sieti el.
Hoztam pár képeket, de holnap hozok még. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép

Ja és elmúltunk 1 évesek csak kis buli volt majd ha anyu meggyógyul bepótoljuk.
rena10
 
 


Rena aztaa Balázska is mekkora nagy fiú már :):):):)

Mamádnak jobbulást :(+++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

ziasztok!

Hát ez a meleg nem semmi! Gabika igaz mostanában 22 előtt nem sokkal alszik el,már igényli a mesét! S 7kor már fent is van,amit nem is csodálok a meleg miatt!Most is játszik. Én már mostam,takarítottam,majd még vmit gyors összedobok ebédre! Tegnap vettem a piacon epret,s csak 450Ft/kg! Laughing Szerintem ma is veszek. A'la natur is mennyei édes íze van! Ja éa a piacos ismerösünk és látta a párom a Tvben! Laughing Nem tudta hirtelen honnan ismerös neki!

Na már mi is régóta tervezzük,hogy kötünk Lakáskasszát. Ki is jöttek tegnap házhoz,s elmondtak mindent,de mikor közölték,hogy mennyit kell először befizetni,azt hittem elájulok,mert ennyivel nem számoltam,s hiába a mienk lesz majd,kicsit akkor is sok. Havi szinten 20-30.000at gondoltunk fizetni,s a nyitáshoz nem egészen 130.000at kellene befizetni. Mondtam is a nőnek,hogy értem,hogy nem a Bank-é lesz a mani,de ennyivel nem számoltunk. Tudsz erről vki vmit?
Már egyik barátnőm apukájával is felvettem a kapcsolatot,aki szintén ilyenekkel foglalkozik! A barátnőm állítja,hogy ott nem kellett ilyen egyszeri díjat fizetni. Ráadásul csekken tudnánk havonta fizetni,s az első csak 2 hó múlva jönne meg,tehát rögtön 2 hónapot kellene fizetni!

Rena rég voltál! Örülök,hogy benéztél,s írtál pár sort!
Mamádnak jobbulást kívánok!
Balázs már nagyon nagy fiú,kész férfi! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


új képek

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: mi sem fizettünk egyszeri díjat, mi a fundamentánál fizettük.
Én főztem borsólevest grízgaluskával, abból evett elalvás előtt Réka egy ő tányérjával, most fől csirke pöri, abból meg ébredés után eszik, remélhetőleg!
Mi délelőtt lementünk boltba, de írtó meleg van, sztem majd csak 5 körül megyünk le megint.
rena: aranyosak a képek, jó, h legalább nálatok beindult a hízás!!Anyudnak jobbulást!
Ettike: mi van a teszttel?

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi ez is a Fundamenta,amiről írtam.
Mennyit fizettek havonta?
Mert mi 20-30.000 szeretnénk,s sajnos azt mondta a barinőm apukája,hogy egyszeri díj azért van mert 10.000 felett fizetsz havonta. Alatta nem kell! :roll: Tök méreg vagyok! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én brsó fözit csináltam fasírttal :):) gegének kicsit összeturmixoltam mert nem nagyon eszi a borsót de így megette :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Bence bucót (olyasmi mint a fasírt, de mégse) evett velünk délben új krumplival, nagyon szerette. Mostanában egyre több miféle kajcsit adok neki (pl. cs.pörkölt nokedlivel/főtt tésztával, túrós tészta, fasírt, husi leves csigatésztával, töltött káposzta)+ még mennek a Kecskeméti üvegesek is. Mindenki azt mondja, hogy már ilyenkor mindent kellene adnom neki, amit mi eszünk, de én azért még csak mértékkel teszem ezt. :) Nem késik le semmiről sem a gyerekem, szerintem.

Gyanixi!!!
A napszemüveg kifejezetten bébiknek való???Vagy milyet képzeljek el?

Rena!!!
A múltkor írtad, hogy tonhalas spegattit készítettél!Az milyen???Hogy kell csinálni????Leírnád???:)

Holnap délelőtt viszem a drágámat fodrászhoz. Igaz, én már egy kicsit vágtam neki (apának+apukámnak, anyukámnak is én vágom a haját, csak az enyémet nem vágja senki, csak a fodrász+ suliban a diákjaim), mert nagyon nagy volt, de a nyaralásra jó lesz egy kicsit rövidebb haj, hisz mindig úgy megizzad szegényke.

Szép délutánt mindenkinek!!!
Itt borzasztóan nagy gatyarohasztó meleg van!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: 8) :oops: 8) :oops: 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judit: kifejezetten babáknak, kisgyerekeknek való napszemüveg. Tépőzáras fejpántszerűséggel kell a fejükre tenni. Ha jársz mostanában gyógyszertárban ott megnézheted, a legtöbb gyógyszertárban árulnak. sztem jó ötlet, de majd kiderül Réka mennyire értékeli....
Hová is mentek nyaralni? Balcsira?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok!
A tonhalas spagetti:
4-5 cikk fokhagymát apróra kell vágni, a hal olajában meg kell pirítani, majd ráönteni a tonhalat-felrottyantani
Utánna eredeti recept szerint 2 dl főzőtejszínt kell rátenni/ én 2-3 kanál tejfölt szoktam/, összerottyan és kész
Rá a tésztára. Én szoktam egy kis borsot, fokhagymaport sót is beletenni valaki nem. Én sok citromlevet teszek rá /de csak az én tányéromra nekem a halhoz muszály citromlé. Mi szeretjük, könnyű és finom.
Na és a képek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Rég voltam.
Levi alszik, fő a leves, most ráérek. :lol:

Hétfőn már 8720 gramm volt :wink:
Kiváncsi vagyok mit fog hozzá szólni hétfőn a doki :shock:
Kedden volt a védőnő... Azt mondta nagyon kikerekedett az arca.

Jók a feltett képek!
( Gabika, Balázs )
Már nagy fiúk :wink:

Boszi
Gratula - itt is - Gabikának a lépésekhez!!

Irigykedek a Balcsi miatt.
Mi idén nem megyünk - Levi még kicsi hozzá.
Pedig biztos imádná a nagy vizet... majd jövőre.

Rena Jobbulást a mamádnak!

Hétvégén megyünk venni Manónak ülést, néhány ruhácskát... stb
www.babyoutlet.hu

Néhány kép:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gyanixi mi is olyan szemüveget fogunk venni,de csak jövőre,mert ugye 2 kategória van,s a 2-5 évest szeretném!

Rena nagyon jók az új képek! :P

Na csajok meg lehet kövezni:

Ma elszívtam 1 szál cigit,mert megkívántam apától. Hát nem esett jól,be is szédültem,mint állat! :roll: Ugyhogy én nem leszek újra cigizős szerencsére!:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: mi is a 2-5 éves kategóriát vesszük, de már idéntől.
Hát nem tudom, h én is ezt a vírust kaptam-e el, de napok óta fáj a gyomrom, hajnalban és reggel hasmenésem is volt(már bocs). Bízom benne nem vmi súlyos bajom van.Ááááááá :roll: :idea:
Hipochondriám befigyel megint.
Remélem Réka nem kapja el ezt a hasmenéses izét.
Ettike, többiek: mi van veletek?

Amúgy Luisa, Pannica meg még páran vajon hova tünhettek?

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

nem nagyon voltunk itthol,azért nem jöttem.

a teszt szerencsére negatív lett.ugyhogy tényleg nem tom mi bajom van mert még mindig csak kevés barna van :cry: :cry: :cry: :cry:

így viszont szar mert vagy múljon el vagy jöjjön meg mert így tampont nem tok használni de anélkül meg vizbe nem akarok menni.és holnap reggel megyünk.

képek jók.

Balázs is már milyen nagy fiú :wink: :wink: :wink:

boszi:

tényleg nehogy elkezdj cigizni!!!!én is most teszem le.apa nem akarja pedig úgy könnyebb lenne :? :? :? :? :? :? :x :x :x :x
momdtam neki hogy ne vigyünk cigit a balcsira.ott nem cigizne senki úgy könnyebb lenne.na de amilyen makacs és önfejű................

ugyhogy én most egy hétig nem leszek de remélem mire jövök sokat kell olvasnom :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike: jó nyaralást érezzétek jól magatokat :):):)

Mi sajna nem megyünk sehová még az idén de jövőre nagyon szeretnék menni ha csak 3-4 napra de valahová víz mellé :):):)akár belfőld sőt annyi helyen nem jártam még itthon is vannak nagyon szép helyek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Ettike
Jó pihenést , érezzétek jól magatokat!

Gyanixi
Jobb már a gyomrod?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ettike: jó pihit nektek!!
Kia: köszi kérdésed, igazából állandó éhségérzetet érzek, de nem vagyok éhes. Nem tudom, h ez a fogigátlótól van-e, dehát már 1 hónapja szedem!

tök jó, h nincs már az a nagyon meleg.
Ma megyünk bölcsibe családi napra, hát kíváncsi leszek!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok csajok! :wink:

Csak ideértem a millió dolgom mellett!
Mostam,teregettem,főztem,porszívoztam,s egy halom vasalnivalóm volt. Már azt hittem sosem végzek vele!

Gabika este 23-kor aludt csak el!:twisted: Addig játszott,s ahogy elaludt szinte majdnem,s kiosontam tőle már fel is kelt! :twisted: Ezt mostanában kapta fel,de nem nagyon tetszik! :roll:

Ettike jó nyaralást nektek! :lol: Sok képet készítsetek! :P

Gyanixi nektek jó családi napozást! :wink:

Hát nálunk ma dög meleg van megint! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én szeretném ha meleg lenne :lol: :lol: :lol: :lol: na ne 40 fok de azért a 30 legyen meg.

boszi:

ma én is össze nyaltam a lakást mert anyumék jönnek majd a halak etetni,levelet kiszedni,meg megnézni nem e kapcsolják le a kedves felső szomszédunk az áramot :? :? :? :? és nagyon kényesek a rendre.múltkor is apum beálított és hát még reggel volt és nem volt elmosogatva meg vasalva..........és hát jól le b...szott :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

na de most egy szavuk se lehet.

ha nem hagyom itthol a fényképezőt akkor igérem teli teszek egy oldalt képekkel :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: de sanszos hogy elfelejtem mert reggel 7 kor indulunk és még csak a ruhákat tettem össze.

remélem Patrik jól fog aludni a balcsin és nem kavarja nagyon össze az idegen hely.már megszoktam hogy áttalusszuk az északát.
érdekes hogy a jóhoz milyen hamar hozzászokik az ember.a nem alvást több mint 1 év alatt sem tudtam teljesen megszokni :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:

na majd akkor jövőhét szombaton jövök.

jók legyetek és legyen mit olvasnom.

sziasztok!!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Ma is gyönyörű idő lesz! :wink:
Gabika játszik. 21-8ig aludt,s remélem ez marad is. Szerintem/legalábbis úgy vettem észre,hogy mikor nem alszik el rögtön este,akkor nem fáradt. Tegnap délelőtt 10-13ig aludt,utána már nem,s este el is aludt,mikor letettük! :P

Apa dolgozik ma is! Majd 16 körül ér csak haza! :roll:

Ja és van egy jó hírem:

Ráálltam a mérlegre jó hosszú idő után,s 3 kg-val kevesebb vagyok! :lol: Nem tudom,hogy csináltam,mert sokat nem tettem érte,de nagyon jó! :wink: Még úgy 4-5 kg lemegy,s elégedett is leszek magammal teljesen! :P

Ettike tessék nem otthon hagyni a gépet! :wink: Én ilyenkor már napokkal előtte a táskámba készítem! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam képeket :lol:

Kép
Itt nagyon jó nekem most!

Kép
Úgysem hallom!

Kép
De vicces vagy!

Kép
Ohhhhhhhhh!

Kép
:)

Kép
Figyelj macsek!

Kép
Cicuval!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


SZiasztok,

csak egy gyors bekukk erejeig volt idom jonni, orulok, hogy mindenkivel mindn rendben (mar amennyit visszaolvastam). A babak fantasztikusan sokat nottek!

Nalunk Athina mar nagyon nagy lany, mindenhova elkiser, setal, nem akar babakocsiban ulni. Harom nyelven ert mindent, de meg nem nagyon beszel. (par szo: mama, dada, bravo, no) A nagy hir, hogy ismet babat varunk, ha minden igaz decemberi bebi lesz. Nem terveztuk, de nagyon orulunk neki. (en meg szoptatok, szoval nem nagyon volt mesim sem, ezert fura, hogy teherbe estem, de hat van ilyen...)

Kép mama papucsaban

Sok puszi mindenkinek, ha lesz idom meg benezek!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Pannica: nagy nagy Gratula az új babóhoz :):):):)
És hát Athina is szép nagy lány lett :)

nika70
Salgótarján
 
 


pannica: ez nagyon jó hír!!!Gratulálunk!!!Gyere sűrűbben!!!Hogy viseled a terhességet?Pocak már látszik??
Gondolom így már nem szoptatsz?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:


Iszonyat ez a meleg,ugyhogy nem is bánom,hogy csütörtöktől már csak 26-27 fokok lesznek! A lakásban 31 fok van nálunk!:shock: Gabikáról is folyik szegénykémről a víz!
Éjjel ablakot nála nem merek nyitva hagyni,inkább a szoba ajtaját,mert a többi ablak nyitva,s úgy megy neki levegő!
Ma éjjel 2-kor kellett tisztába tennem! Jó kakis volt! :lol:

Én is sütöttem a 7végén epres sütit,s isteni lett! Akit érdekel a recept feldobom ide majd! :wink:


Pannica nagyon örülök,hogy jöttél,s gyere amikor csak tudsz! Már nagyon hiányoztál a csapatból! :) Nagyon már a kislányod,igazi nő! :lol: Gratulálok az újabb csemetéhez! Hogy viseled a kismamaságot? :P
Nekem mondta a doki anno,hogy szopi mellett simán teherbe eshetek akkor is,ha még nem jön meg!

Kép
Epres sütim

7végén ki mit csinált ebben a melegben?
Mi először a Margit szigetre akartunk elmenni,de mivel a párom nagyon fáradt volt,így csak itt a közelben a Duna parton sétáltunk. Tölünk is mennek kis hajók,s meg is néztünk a menetrendet. Ez jó ötlet volt,mert kiderült,hogy innen is megy hajó a Margit szigetre,s 1 óra alatt ott is van! :) Ez szuper,mert nem kell átszállni ide-oda,s kényelmes is!

Tegnapi képek!


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Hoztam néhány képet a majd 1 éves kisfiamról, már csak 17 nap és 1 évesek leszünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pannica!!!
Gratulálunk a babókához!!!!!:) :) :)

Lehet, hogy majd néhány hónap múlva mi is újabb projektbe fogunk! :)

Szép napot mindenkinek!!!!

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Ja és azt el is felejtettem,hogy Gabika haja göndörödik!
:lol:

Kép

Kép

Judithappy hogy repül az idő! Már ti is 1 évesek lesztek nemsokára! :P Nagyon nagy már Bence,s nagyon aranyos! :wink:
Nálunk is majd jó pár hónap múlva indul az újabb projekt! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Ki mit csinált ma? Többiek merre vagytok?

Képzeljétek ma 2 órát voltunk lent,olyan jó volt! :P
Hát de a postán sikerült megint kiakadnom.
Előttem is egy babakocsis anyuka ment be,s a csekkeshez odatolta a kocsit,ő meg beállt a leveleshez. 2 év körüli volt benne a kislány.
Hát vmi bűn rossz volt! :twisted: Úgy megijesztette Gabikát a hangoskodásával,hogy alig bírtam megnyugtatni. :evil: Persze az anyja nem jött oda! :twisted: Utána meg mások szóltak rá a kislányra,mert Gabikát rángatta ki a kocsiból,s le akarta venni a sapiját! :evil: Az anyja ekkor se ment még oda! :evil: Csak azért nem szóltam neki,mert millióan voltak! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kisfiamat beneveztem egy versenyre:

http://www.babamamatudakozo.hu/aquaszig ... vote=84#84


Ha van 1 perced légyszí szavazz! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


nem semmi azért mindenki lebabásodik mellettem csak még én nem rá kell hajtani :):):):)

Judit Bence is már milyen nagylegény és hogy mindjárt egy éves nem semmi:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!


Nika!!!

Sok sikert nektek a babókához!!!Mikor indult a projektetek?
Mi még nem kezdtük el, csak tervben van. Igazság szerint vissza akartam menni 3 év után dolgozni, de mivel lakásvásárlásba fogtunk így lehet, hogy inkább babázok. Csak úgy lenne a jó, ha mire Bence 2 éves lesz addigra megszülessen a tesó. Ehhez elvileg max. most augusztusban meg kellene fogannia a babának.Így nem abból a 25.000 Ft-os GYESből kellene a lakáshitelt fizetni, hanem akkor már megint a jó kis TGYÁS-t kapnám (92.000 Ft volt), nagyon nem mindegy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!De igazából kicsit tartok az egésztől, mindig is minimum 3 évet szerettem volna a 2 gyerek között, de ez a fránya pénz.......................Pedig sosem érdekelt, minden kis pénznek örültem, de most már azért nagyon nem mindegy!!!!!!!!!!!!!!!!
Mit tudtok erről?:
A második babára az első után megállapított ellátásokat kapja az ember? (TGYÁS, GYED?) s az igaz, hogy a GYES ideje alatt nagyon nem szerencsés szülni a 2. babát????????????????????
Nincs valakinek ebben jártas könyvelő ismerőse?????????????


Annyira durva, hogy ez alapján kell az embernek mérlegelnie a gyerekvállaást, nem?????

Szép napot nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


judit: nem könyvelő ismerős kell...
Amúgy ha most gyed alatt is van munkaviszonyod, akkor nem gáz szülni, mert ugyanazt az összege kapod a 2. babánál is. Amikor megszületik a 2. baba, kérvényezni kell, h megint gyed-et kapján ugye a 2. baba után és ne az első utáni gyes-t.
Pl. nekem ezért kell mennem vhova dolgoznom a 2. baba előtt, mert nekem a gyed alatt lejárt a suliban a szerződésem, így ha most szülnék nem kapnék gyed-et, mert nem lennék rá jogosult, mert nincs meg a biztosított napok száma, így csak gyes-t kapnék, azt a 25.000 ft-ot. Szval gáááz!

Kép
gyanixi
 
 


Tegnap Rékával voltunk vérvételen, mert a védőnő mindig azzal sokkol, h milyen fehér és biztos vérszegény. Jó, elvittem, én is így vagyok nyugodt és hál Istennek nem vashiányos.Viszont úgy megszenvedtették..., vénából vettek vért tőle és nem találták elsőre. Nekem kellett ülve lefognom, össze-vissza forgatták a kis kezében a tűt, egyfolytában visított, h anya-anya.Mondtam, h most már hagyják abba, mert én is rosszul leszek...
Pihentünk picit, mondtam, h próbálják meg fektetve, na, úgy sikerült és a másik karjából.Annyira sajnáltam. :roll:

Kép
gyanixi
 
 


Judithappy nem kell feltétlenül 2 éves koráig szülnöd,hogy jól járj! Én se fogok addig szülni,de már kismama leszek,így táppénzre megyek,s nem igénylem a GYES-t,s már jobban is járok! :wink:
De viszont apuka ígényelheti a GYES-t,mert nálunk csak 6 órában van bejelentve!:wink:
A jutatások meg járnak,ha van munkaviszonyod,ahogy Gyanixi si írta! :wink:

Ezeket nekem a munkaügyes ismerősőm mondta el a cégnél!

Jajj már olyan meleg lett megint!
Örültem a kis esőnek,s hogy kellemes levegő lett,erre alig vártam,hogy hazaérjünk,mert majdnme leolvadt rólam a ruha! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gyanixi sajnálom,hogy így megszenvedtették Rékát! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: köszi az együttérzést :roll: .
Ti mikorra tervezitek végülis a 2. babát?

Ma volt a bölcsiben a szülői.Pillangó csoportos lesz Réka.Már csak munkát kell találnom. :roll: :wink:

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok,jó reggelt! :wink:

Ma megyek nődokihoz a szokásos ellenőrzésre.
Meg a tegnapi este kicsit jól sikerült apával,s őszintén még nem akarok kisbabát,jó lenne még 6 hót várni. Megkérdezem ezt az esemény utáni tablettát,s lehet íratok fel,bár azt olvastam,hogy mellékhatásként csillapitatlan hányinger jelentkezik! :roll: Az viszont nem kellene!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judit : mi úgy voltunk hogy eg yéves koráig nem nagyon szeretnék teherbe esni a csaszi sebem miatt meg nem is ajánlják azóta meg úgy vagyunk hogy ha jön jó de igazából kb két hónapja hogy úgy rendesen odafigyelünk mindenre. Most el kell mennem dokihoz mert a vérnyomásom nem az igazi mióta megszültem hol alacsony hol neg magas . be kéne állítttni.

Gyanixi: szegény Réka de legaalább tudjátok hogy nincs semmi baja : grat a bölcsihez :) munka meg biztos lesz Szegeden is gondolom nem olyan rosszak a lehetőségek.vagy rosszul gondolom?

Boszi esemény utáni tabletta nem igazán jó mert eléggé fel tudja borítani a hormonrendszert nem szedsz semmit? miért akarsz még 6 hót várni? és az sem biztos hogy első alkalommal sikerűlnem tudhatod.

nika70
Salgótarján
 
 


Hát Nika mert még le akarok fogyni addig 4-5kgot,s a fogaimat is rendbe tettetni,meg még kicsit élni egy gyerekkel,aztán jöhetne... :wink:
Én is sok rosszat olvastam mellékhatásként a tablettáról! Már nem si merem bevenni,mert nekem olyan szuperül beállt a havim szülés óta! :wink:

Júni 22-én kell megjönnie,kívi leszek! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


:):D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


nika: hát itt szegeden sem egyszerű munkát találni, főleg tanítói állást. Nem tudom mi lesz...
boszi:szerintem ne vegyél be esemény utánit, bár én régen vettem be és nem volt semmi bajom tőle, de nem hiszem, h egyből besikeredett a baba. Ha meg igen, akkor úgyis akartok. :lol:

Réka ma 10 órakkor bealudt, meg tegnap is délelőtt már elszundikált, pedig ő mostanában 12 körül szokott aludni kb. 2 órát, néha többet, néha kevesebbet. Nem tudom most mi van vele...remélem csak az idő teszi!!

Kép
gyanixi
 
 


Gege is már alszik fél órája :):):) monduk tegnap is fél 11-től 3 órát aludt :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gyanixi
A vérvétel tényleg nem kellemes dolog, főleg nem egy kisgyereknek. Örülök, hogy jól van Réka...
Milyen volt a pénteki családi nap?

Boszi
Gratula a -3 kilóhoz!
Még fogyni akarsz? Pedig tényleg csini vagy!
Jól néz ki az epres süti :wink:
Szépen göndörödik Gabika haja :P

Pannica
GRATULÁLOK a 2. babához!
Olyan jó kismamának lenni.. :oops: :lol: de én még várok kb 3 évet.
Athina szép nagylány!

Judit
Bence is szép nagyfiú a képeken!

Levinek is melege van... Néhány éjszakánk rossz volt a meleg miatt.
Hétfőn voltunk a dokinénihez. 8850 grammnak és 67 cm-nek mérték Manót.

Vasárnap sokmindent vettünk.. Gyerekülést 50000 helyett 30000-ért, ruhákat, játékot, járókát 12000-ért, bébiételt...

Tagnap itt volt Apu és az öcsém :P
Levi nagyon elfáradt estére :lol:

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia igen,mert kismamaság előtt nagyon jól néztem ki,de most még nem! :roll:

Kép

Kép

Most meg ilyen vagyok! :roll:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Levi nem semmi már mekkora,s nagyon édi! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nagybátyámról,aki már nyugalmazott püspök megjelent egy életrajzi könyv
Nekem dedikált példány van!

Íme róla:

http://uj.katolikus.hu/cikk.php?h=1067

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

ma haza jöttünk mert hideg lett és esett az eső.

Patrik jól érezte magát csak a vizbe nem akart be menni.első nap térdig be sétált de azután csak a köveket szedegette vagy még azt sem.az uszógumiba nem mert bele ülni sajnos így homokozott meg hintázott végig.
tegnap bezzeg be akart menni a vizbe mikor nem vittem sem törölközőt sem uszó pelust semmit magammal.így csak a lépcsőn ülve pancsolhatot.

a gépet le vittem már rakom fel a képeket.csak sok van így sokáig tart.

mi nem nagyon fürödtünk met Patrik mellet nem lehetett csak mikor párom nagyszülei lejöttek és vigyáztak Patrikra.na meg a bajom sem múlt el.majd talán most.2 hétig tartott :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ma beszéltem doki bával,azt javasplta várjunk pár hónapot míg beáll a mensim és utánna csináljunk kistesót.hát nehéz lessz.meg lehet be is csuszik mivel gyógyit nem szedek majd.apa meg nem szereti bezárni.de ha muszály akkor muszály.

Patrik jól le barnult.én meg fehér maradtam :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: nem volt időm napozni,homokozni meg ruhában homokoztunk.na majd itthol az erkélyen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na mindjárt befejezi a képeket és rakom őket.

Kép
Kép
ettike
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép bálna cipelés.......bele bezzeg nem ült....
Kép lábnyom lesés
Kép pancsi a teraszon
Kép
Kép kavics szedés
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép sajt evés:):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike nagyon jók a képek :):):):):)

Boszi : szerintem meg nagyon csini vagy :)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: