[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Váci és Vác környéki anyukák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sonia, elveszett bárányka Kép Akkor jól összejött minden. Azért néha írj, hogy mi van veletek, jó?

Márti! Jó, hogy nem vagytok betegek. Dani már tök virgonc. Egész nap meg sem áll...Én meg olyan náthás vagyok, hogy alig látok ki a fejemből...
Fúj, de utálom ezt Kép

Hellóka:
Linda
bellana
 
 


Sonia!
sZORÍTOK A BESZÁMOLÓDHOZ,AHOGY MEGISMERTELEK FOG AZ NEKED MENNI!!!!

Lányka a Ligetben csavargott,állítólag nagyon élvezte a faleveleket.Aludtam 1,5 órát,de kevés volt.

Linda gyógyulj meg!!!!
Puszi:
Márti
pkismarti
 
 


Helló csajok!

Na én kész vagyok. Legszivesebben feküdnék.
Dani meg csinálja a rajcsúrt, ő jól van szerencsére. De én K.O.
Milyen jó lenne ha lenne valaki aki most átjönne és vigyázna a bébire míg én kiszenvedek...
Na, sebaj. Ez van. Megyünk sétálni meg minden és remélem ebéd után elalszik a Manó, hogy ledőlhessek én is.

Linda
bellana
 
 

 
 

Sehol senki?Kép
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Én sokszor benézek, de már elment a kedvem a magammal való levelezéstől.
Borinak írtam sms.-t, három hete nem alszik, fáradt, de a baba gyönyörű.
Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Én csak 3 napja nem alszok.
Tegnap aztán különösen kitett magáért a lány. Fél 1-ig hajcihőzött.Aztán is fél óránként felsírt.Kapott kúpott is a védőnő tanácsára de attól még virgoncabb.Tényleg nem tudom mi baja!
Én nem látok fogat jönni.
Szép időnk van gyógyulgass.
Puszi:Márti
pkismarti
 
 


Én éjjel elvileg alszom. Csakhogy általában éjfél körül kerülök ágyba (vagy negyed egy) a kicsi pedig fél hat körül már kurjongat, hogy reggel van. És biza ki kell szedni az ágyából, jön az enyémbe és három percenkét előáll valami új kívánalommal, vagy csak úgy csicsereg: reggel van? sötét van? leveszed a zsákimat? vedd le! kérek kakaór! finom kakaót kérek? csinálsz nekem kakaót? bekapcsolhatom a tévét? bekapcsolom jó? kapcsolj nekem minimaxot! kapcsolsz minimaxot? még alszol? becsuktad a szemed? még álmos vagy? felkelsz? még nem kelsz fel? felkeltél? reggel van? világos van? megyünk bölcsibe?????....de aztán háromnegyed nyolc körül leadom a csoportjában, akkor aztán van egy kis csend is Kép
Sonia
 


Na most behízelegte magát egy csaj a boltban.Megkérdezte tőlem mi bajom?
Mondtam ,hogy fáradt vagyok.Erre ő tényleg látszika táska a szemed alatt!!!!
Hát nem édes?
Sonia hogy sikerült az a németes beszámolód a könyvről?
pkismarti
 
 


Túl vagyok rajta, egy kaviccsal kevesebb. Hát nem volt életem legnagyobb alkotása, volt már hasonló kategóriában sokkal jobb is, de a kívánalmakat teljesítettem. Tanárnak nem volt semmi negatív hozzáfűzni valója. Az írásos anyag azonban még csak készülődik, még nem teljes, de a leadása sem sürget nagyon, úgyhogy tulajdonképpen nyugodt vagyok Kép
A csajszi beszólásáról jut eszembe, bár lehet hogy már meséltem? Úgy egy két hónapja kisebbikem kedvesnek nem mondható apukája azt mondta, hogy látja ahogy hirtelen nagyon megöregedtem, rosszul nézek ki, és minden egyes alkalommal öregebben...hát ez sem piskóta Kép
Sonia
 


Látom tényleg vígan vagy.Talán feldobódtál Roxana hírdetésén?
Minél többször olvasom annál jobban megy a kibogarászása.Persze ahogy látom van aki már profi belőle.Szegény csajt azért sajnálom egy kicsit jól bekapták a többiek.Lehet,hogy már nem is akar semmit eladni.
Hát a te voltod sem piskóta valóban.Remélem azért valami hasonló kedvessel viszonoztad!!
Linda!Hogy vagy?Látod megélénkült a topikunk.
Most megyek Timihez ,persze még felvan ,kap egy kúpot.Ez ma egy kísérleti nap.Hátha 11 előtt elalszik és minket is hagy.A 2 óránkénti szoptatás nem volt ilyen lestrapáló,mint ez az állandó éjszakai nyöszi.
Sziasztok,szép álmokatKép
pkismarti
 
 


A Roxana féle sztorinak tényleg kicsit el lett túlozva a vége. Mondjuk az ő reakciója is mondhatni reakciós rendesen, de a lányok úgylátszik ma különösen unatkoztak, hogy ennyire túlragozták. Én a csajszi helyett, fütyülve az egészre indítottam volna egy újat, rendeset. Mert eredetileg nem az ő eladandó motyóiról volt szó...
No megyek én is aludni, a változatosság kedvéért holnap megint Pestre megyek Suzanhoz Kép Meg Gitkának viszek egy szatyi cipőt a nyolcgyerekes ismerősének.
Sonia
 


Sziasztok!

Már jobban vagyok, de még mindig nagyon érzéki a hangom Kép (mély) Meg nem hallok jól. Meg piros a szemem mint a bagzó nyúlé. De jól vagyok Kép
Jövőhétre szalonképes leszek.
Dani oké, csak köhög még.
Puszikák:
Linda
Írjatok!!!
bellana
 
 


Szia Linda!
Na te aztán jól bekaptad.Mármint a bacikat.
Délután moziztunk.A Szellemhajót néztük ágyból,videón.
Jövő héten a váci moziban megy a Mátrix 3!!!!
VALAKI azt mondta nekem szeretné megnézni!Nem ismered?Remélem a sok mellék tünet mellett azért olvasni még tudsz.hÚ MOST NÉZEM EZ EGY JUBÍLEUMI ÜZENET.Még a gép is átváltott nagy betüre és észre sem vettem.Meg is ünneplem.
Márti
Kép
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Hát tényleg jól bekaptam Kép... a bacikat.
Na csak kikeveredek már belőle.
Anyósommal megint volt egy pengeváltásom...
Majd mailben leírom.
A Mátrixot én is megakartam nézni, de a kémeim jelentették, hogy nagy kaka az egész. Azért kimozdulni jó lenne...Persze ha Manóvárira vigyázna valaki. Ti megnézitek? Vagy csak a fiad?
Jövő héten tali, ha végre érzékeny búcsút veszek kedvenc bacikáimtól?
Pussszzz:
Linda
bellana
 
 


Sziatok, bocsi hogy ide (is) bepofátlankodok, de hátha érdekel valakit, és még nem tud róla.
Gödön és Dunakeszin is van zenebölcsis csoport, ahová (1,5)2 évesek járnak. Ha érdekel, nézzétek meg az Erről-arról topicban van róla részletesen szó.
Jó lenne Vácon is beindítani egy csoportot, csak nem tudom, hol. (A Művház sajna kiesett).

Cili
Cili
 


Lányok, totál megfeneklett a topicunk.
Ezért felkérem a kedves Vác és környéke kismamáit, hogy aktivizálódjanak!
Irgum-burgum!
bellana
 
 


Nem értem rá.Csavargyárban voltam.Egész délelőtt a vásárban.Eszméletlen milyen sokan voltak,de semmi karácsonyi hangulat!Vagy csak nekem nem?
Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Akkor egész közel voltál. Én nem mentem ki Danival kettesben, mert az úgy elég nehézkes és puci dolgozik...
Karácsonyi hangulatom nekem sincs, de már évek óta... Az egész már csak,egy ki költ többet hülyeségekre atrakció lett. Azért Daninak biztos jó lesz.
Puszi!
bellana
 
 


Most látom mit írtam : puci dolgozik Kép
Na ez jó. Szóval apuci dolgozik
bellana
 
 


Szia Linda!
Most jutott eszembe nem is válaszoltam neked a jövő héttel kapcsolatban.Ha meggyógyultál talizhatunk.Hétfőn mázsálódni megyünk,kedden ablakot nézni esetleg ha belefér az időbe előszobafalat nézni.Egyenlőre a többi nap jó.
A vásárba Gabinak mentünk farmert nézni.Olyan jó kis kopottat.Mondtam is neki,hogy akkor ezt a koszos gatyát próbálja meg?Az eladó meg rámnézett és azt mondta neki is ilyen van.De nekem erról a koszos gatya jut eszembe mondtam neki.Azért nem sértődött meg,mert vevők lettünk.
Meg szaloncukrot vettünk 380,- volt a fél kiló.Szerintem jó ár.Ezt viszont nem a vásárba hanem a rendes piaci részen egy kinainál.
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok lányok,
ismét rég jelentkeztem, iskolába készültem. Voltam is péntek-szombat, jól lefárasztottak. Linda mielőbbi gyógyulást kívánok nektek!
Van egy sütivel kapcsolatos kérdésem. Ti hogy sütitek a gyümölcskenyeret (receptem az van), hogy a közepe is megsüljön? Már harmadszor csináltam és megint nem sikerült. És egy jó hír, Béla hétfő délután a csúszda tetején fejrázással megerősítve mondta, hogy NEM. Nem akart lecsúszni.
Sziasztok,
Tünde Kép
Tünde
 


Szia Tünde Kép

Én gyümölcskenyérből analfabéta vagyok...
A Daninak a "nem" elég jól megy már jóideje. Első szava volt jóformán. Viszont mostanában kezdi mondani, hogy "anya" és én ettől elolvadok! Persze időnként "nyanya" vagyok. Apja meg "Ádi", mert én úgy hívom a férjem és a lurkó ezt hallja. Tudja azt, hogy ő az "apa",mondja is, hogy "pa", de a múltkori Ádizás édes volt.
Csak egyszer nehogy azt mondja nekem Dani, hogy "cicám" Kép

Márti! Nekünk a csütörtök délelőtt jó, délutánra már elígérkeztünk, meg pénteken egész nap.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Tünde!
Miben sütöd a gyümölcskenyeret?Őzgerincben?Simán lehet tepsiben is nem a forma a lényeg,hanem ami benne van.Lassan ,vagyis kis lángon kell sütni kicsit sűrűbb,mint egy sima piskóta.Tegyél a tepsibe sütőpapírt is,akkor egyben kitudod venni.Ha már úgy gondolod kédz nem árt a közepébe tűt szúrni és ha már nem masszás akkor jó.
Milyen sütőd van?Nekem gáz és a 4-5 fokozat között szoktam sütni.Timi is gagyarász már,de még olyan kis értelmetlenül.A mamamamama megy a legjobban ,meg cumival a gajgajgaj.
Linda ma voltunk mérőkében 7,20kg és 67,5 cm a lány.A védőnő szerint ez megfelel a 100%-nak.
Nekem a péntek lenne jó (eddig),ha neked is.Pisti suliban lesz jó későn jön.
Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!
Gratula a szépen fejlődő leányzóhoz Kép
Nekünk is a péntek, de még nem tuti. Úgy néz ki, hogy akkor jött volna a gödi barátném, de ágynak esett így nem tudom most mi lesz. Ha nem gyógyul meg akkor jó a péntek.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Timike ma 6 hónapos!!!!Fantasztikus gyorsan megy az idő és nől a lány.
Két napig jól elvoltam foglalva,de látom más sem sűrűn látogatott ám ide.
Hétfőn szobát rendeztünk,tegnap meg ablak ügyben szaladgáltunk.Kikell cseréltetni úgy kiviszi a szál a meleget ,mint a pinty.Pedig be is volt szigeteltetve,de semmit nem ér.
Mi van veletek Többiek?Jól eltüntetek ám!
Márti
pkismarti
 
 


Márti!

Csak én vagyok Kép
Itt is boldog első félévet !!!

Én mostanában, mivel jóformán kihaltunk, átköltöztem a Szentendrei és dunakanyari kimamák, anyukák topicba. Márti ha gondolod gyere te is Kép

Azért bátran írjatok ide és hipp-hopp itt termek, mert mindig lesem ám, hogy jön-e valaki Kép

Sok puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Köszi mégegyszer!
Azt a topikot már én is elkezdtem olvasni,de eddig csak a gondolatával játszottam,hogy írjak.
Így viszont lehet,hogy benézek majd oda.
Puszi:
Márti
pkismarti
 
 


És akkor majd én jól magamban elolvasgatom a semmit Kép
Persze ne szóljak egy szót sem, hármunk közül én vagyok a legpasszívabb, ami a topicolást illeti, de a legaktívabb, ami meg a mindennapokra vonatkozik. De azért én is ide bekukk néha! Mondjuk elég hihetetlen számomra, hogy összesen hárman lennénk Vácon, akik neteznek mint kismamák..egyszerűen csak nem találnak ide a többiek, ki tudja miért.
És tessék, most is ahelyett, hogy tanulnék, itt ülök a gép előtt. Naaaagyon tanulnom kéne, mert nyakamon egy vizsgám, ami előtt itt lesz majd 10 napig a kedves portugál netes barátom...no megyek nyelvtörizni...
Sonia
 


De jó! Mégis tud jönn?Múltkor még kérdéses volt a dolog.Ne ízgulj maradok itt is még nem pártoltam el és szerintem teljesen Linda sem fog.
pkismarti
 
 


De jó! Mégis tud jönn?Múltkor még kérdéses volt a dolog.Ne ízgulj maradok itt is még nem pártoltam el és szerintem teljesen Linda sem fog.
pkismarti
 
 


Ahogy azt délelőtt már futólag említettem, eldőlt az érkezése, a repjegye is megvan, jövő szombaton kell érte kimásznunk a reptérre. AZtán bőőő egy hétig itt is lesz, és a vizsgám éppen az elutazása előtti napon van,elvileg. de a gyakorlatban ezen egy hetet még lehet tolni, bár sokkal jobb lenne megírni a többiekkel együtt.
Remélem Linda nem fagytál meg teljesen. Mondjuk nagyon hideg tényleg nincsen kii, csak a szél ne fújna annyira.
Sonia
 


Sonia!

Már megmelegedtem KépTényleg csak a szél a gáz.
Na, ez elég hülyén hangzik...
Pusz:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok Lányok!
Ismét rohanok, de helyzetjelentést gyorsan írok. Egyszer talán lesz időm visszaolvasni is...

32. hétbe léptem. Már csak egy hetet dolgozom, úgyhogy ezer a meló. Még nincs gépünk otthon, elvileg a férjem majd kap laptopot otthonra és akkor kábelen szeretnénk internetet is. Remélem ez decemberben mielőbb lezajlik.
Bébi jól van, ezerrel mozog, egy hete UH-on 1,6 kg volt. Jól beindult a hasam, jó kis látványosság vagyok az irodaházban...
remélem decemberben lesz időnk vásárolgatni babadolgokat, a listát már beszereztem, de bizti lesz Tőletek is kérdésem.

Tündéről tudunk valamit? Ő mostanában szült szerintem...
Mindenkit üdvözlök,
Adél
adél
 
 


Sziasztok,
azért ne pártoljatok el innen, Linda, Márti...mostanában sajnos nekem sem volt igazán időm. Köszönöm a jótanácsokat a gyümikenyérhez. Őzgerincben szoktam csinálni, a sütő gázzal megy, elég erős. Eddig úgy tudtam, hogy először nagy, utána kicsi lángon kell csinálni. Igy a külseje már megégett, belül meg fojt. Legközelebb úgy csinálom Márti, ahogy mondtad, alacsony lángon.
Most hétvégén is suliban voltam, úgyhogy apa volt a gyerekével kettecskén.
Timikének utólag kívánok boldog fél évet!!!
Linda, már én is várom, mikor mondja majd Béla, hogy anya, ahogy számolom, két hónapot minimum még várnom kell rá.
Sziasztok,
Tünde
Tünde
 


Sziasztok lányok
Jelentem megvagyok, elég jól vagyok, letelt a fél év, büszkén mondhatom hogy kibírtam. Leendő apával megállapodtunk hogy jöhet az újabb kísérlet, most már nem fogunk védekezni. Tekintve hogy ez a hónap már kilőve (direkt- fogorvosi kezelés miatt) így december második felében esedékes a dolog Kép
Közben ezerrel levelezem genetikusokkal (debreceni, SOTE I, SOTE II.) és már nagyon okos vagyok. Ugye van az SLO szindróma gyanúja, a külső rendellenességek erre utalnak, de nem sok esély van a Bálint mintáiból bármit is igazolni (nem volt fagyasztva de amúgy se vizsgálják Magyarországon), szintén minimális a saját vérünkből a hordozóságot megállapítani, és ezek hiányában (bár elvileg lehetséges) kicsi az esélye hogy az ausztriai intézet vállalja a magzatvíz genvizsgálatát. De azért legalább végigjártam ezeket, még semmi nincs eldöntve, csak ismeretség és pénz kell hozzá, illetve a Jóisten jóakarata és a mi hitünk és bizalmunk Őbenne is elegendő lenne, ugye. De azt se felejtsük el, hogy "Segíts magadon, Isten is megsegít"
Jól érzem magam, én bízom benne hogy semmi baj már nem lehet velünk.

Adél örülök hogy jelentkeztél, kitartást a maradék hónapokra, pihenjél sokat, növesszed a pocit, még 2 kiló hiányzik Kép

Az új mamiknak GRATULA ha még nem mondtam volna, meg ha benéznek néha. Szép álmokat azokra a percekre amíg le tudnak pihenni Kép

Márti, Timcsinek én is boldog féléves szülinapot kívánok.

A régebbi mamikat NAGYON irigylem hogy a kis fickójuk meg sem áll (sem a lába, sem a szája Kép ) Örüljetek neki, mert így kell ennek lennie. Én már annyira vágyom rá!!!!

Linda, ti hogy álltok lelkileg, mikor jöhet a tesóka? Most csak te vagy aki ugyanolyan "várandóssági szinten" van mint én (minusz 1-2 hónaposan - hihihi). Ne veszitsd el az örömödet a karácsonyban, ha zavar az ajándékközpontúság akkor ne vegyél semmit (mi közösen megbeszéljük hogy veszünk 1-2 nagyobb értékü régen áhított dolgot és slussz) vagy esetleg pici apró kedves meglepiket még. De a közös sütisütés (Dani már milyen jól tudna tésztafigurákat gyúrni), a karácsonyfa díszítés, az otthonszépítés (szép kényelmesen, már el lehet kezdeni) az olyan jó hangulatot áraszt... Fahéjas tea, narancsba szegfüszeg...AZ öröm az apró dolgokban lakozik

Tünde, holnap jövök neked egy szuper puha "szivacstészta" gyümiszelet recepttel, nem özgerinces, isteni!!! A többieknek is ajánlom
Most szaladok haza,
puszi
Moncsi
Moncsi
 


Szia Moncsi,
örülök, hogy írtál és hogy lelkileg rendben vagy. Szurkolok, hogy hamar összejöjjön és egészséges legyen a babócátok.
Tavaly én sem vártam a Karácsonyt, úgy el voltam úszva mindennel, most meg már apránként én is készülgetek, tervezgetek új karácsonyfadíszeket, életemben először mézeskalácsot is fogok sütni...
Várom a receptet, előre is köszi.

Lányok, veletek mi van? Ide is írjatok!

Jóéjt,
Tünde
Tünde
 


Sziasztok csajok!

MONCSI, boldog vagyok, hogy jelentkeztél!!!!
Mindig sokat gondoltam rátok, mi lehet veletek?
Örülök, hogy belevágtok a bébiprojectnek, nagyon-nagyon-nagyon szorítok értetek!!!
Mi is felkészültünk lelkileg a tesóra, mi is most decemberben "fekszünk neki " Kép) a témának Kép
Aggódom, de én amúgyis betoji vagyok és kishitü...
Na jó, persze, hogy menni fog! Nagyon szeretném ám, ha együtt pocakosodnánk és aztán összejárnák időnként baba-mama talira!!

Tünde, azért tűntem el, mert alig-alig írt ide valaki, aztán meg máshova írogattam, de annyit, hogy marha nagy számlát csináltam, mert nincs ADSL-ünk... A férjem, pont ma próbálja elintézni, valszeg ez lesz a karácsonyi ajándékunk Kép

Majd még írok, írjatok: Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Tündi, köszi a "szurkot" Kép Anyósomé a recept és hát tegnap nem voltunk nála. Úgyhogy ma nincs recept. De nem felejtem el!!!
Linda, de jó, remélem tényleg együtt pocakosodunk majd és abszolút problémamentesek leszünk mi is meg a babócák is!!!!!!
Jaj álmos vagyok haza akarok menni.
Ma is megyek fogorvoshoz (ez lesz a harmadik) és még egy csomószor. A baba előtt ennek meg kell lennie. És képzeljétek voltam smink tetováltatni a váci Jessica kozmetikában, na mit szóltok? szép lett, a felső szemhéjra rajzoltak egy fekete kontúrt. egyszer még meg kell ismételni . a párom vitt oda és hűségesen megvárt a kocsiban (80 perc) Na de másnap kapott motoros kiscsizmát meg börgatyót "mert most akciós" egyébként tényleg akciós, és így legalább biztonságban tudom őt, mert a farmer meg az edzőcipő nem igazán mondható biztonságosnak 180-200-as tempónál.
És hiába tudom hogy óvatos, megfontolt, és főleg nagyon vigyáz a drága motorjára, de én így is aggódok miatta.
Én nem nagyon bánom hogy nem olyan sűrű ez a fórum mert így legalább vissza lehet olvasni Kép

Pusz pusz
Moncsi
 


Csak úgy balról beleszövegelvén a dolgokba, a Jessica a lehető legjobb választás volt, szerintem gajdár Móni az egyik (ha nem a leg)jobb kozmetikus a városban. No jó, hát az árak is olyanok, de a többieket ilyen téren nem nagyon ismerem.
Mi jól vagyunk, mindeni egészségesnek tűnik, suli kezd a fejemre nőni, és szombaton jön a kedves barétom, úgyhogy nincs egy perc pihi sem.
s.
Sonia
 


Sziasztok,
de jó, hogy ma ennyien írtatok.
LINDA, nektek is szorítok én is! Jó karácsonyi ajándékotok lesz, nekünk meg pár hónapja bedöglött a kotyogóskávéfőző és lehet hogy elektromossal helyettesítjük Karácsonyra a nescafe helyett...Tényleg kariajándéknak Daninak mit tervezel? Építőkockát, kismotort? Mi ilyesmikben gondolkodunk.
MONCSI, nem fájt? És most hány napig lesz begyulladva a szemed? A párod hobbiszinten motorozik vagy a foglalkozásával jár együtt? Bocs, hogy nem emlékszem, ha már leírtad régebben.
SONIA örülök, hogy jól vagytok, hál'Istennek mi is egészségesek vagyunk.
Képzeljétek, Béla egyre többet táncol (kaptunk egy Kolompos cd-t), pörög-forog, toporog és ma már előfordult, hogy fejbólintással nyomta a ritmust Kép, én meg teliszájjal nevettem.
Sziasztok,
Tünde
Tünde
 


Sziasztok Lányok!
Mióta nem írtam egész jól megelevenedett a topicunk.
Először is mindenkinek köszönjük a jó kívánságokat.

Adél,de jó már nem sok van hátra!Remélem ha meglesz a netetek sokat fogsz írni.Szülés előtti utolsó időben én sokat lógtam a gépen.Várjuk a kérdéseket.Azért mert nem írtam minden nap elolvastam a többiek írásait.

Sonia ,mindjárt szombat!Várod már?Egyébként Barbi még mindig nem írt ruha ügyben.

Moncsi jó,hogy te is jelentkeztél.A múlt héten emlegettünk a közös ismerősünk feleségével H-né Ágikával,hogy mi lehet veled.Süti receptet mikor írod?Jó lenne még karácsony előtt kipróbálni.

Tünde!Majd ha megsütötted a gyümikenyeret írd meg hogy sikerült.Képzeld Timi már gagyarászik és a nemnemnemnem megy neki a legjobban.Mi legalábbis ezt halljuk ki belőle.

Tegnap megint szem mosáson voltunk.Most nem elzáródás volt,hanem szűk volt a csatorna és azt tágították.Mosás után még 5 percig benne hagyták a szondát nekem meg fogni kellett nehogy a szeméhez kapjon.Szegény végig ordította az egészet.A kint várakozó babák is szolidaritásból vele egyött fújták.Mondtam a doktornőnek Timi most mondja el mi vár a kintiekre az ő nyelvükön.

Sziasztok:
Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti,
képzeld ma sikerült a gyümikenyerem!!!Kép Kép Kép
Puszi,
Tünde
Tünde
 


most olvastam el újra, amit írtál. Szegény Timi, szegény te, neked sem lehet könnyű. Jobban vagytok már?
Tünde
 


Szia Tünde!
Mit csinálsz te hajnalban?Vagy nincs jól beállítva az óra a gépeden?
Örülök a sikerednek.Hogy csináltad úgy ahogy írtam?
Elég nehéz az egész családnak.Pont tegnap volt 5.napja,hogy éjszakai alvásra szoktatjuk a lányt.Ez azt jelenti 6 után már nem hagyjuk elaludni és így kb.este 9-10 mire alszik.Most ez a szemmosás nagyon betett biztos emlékszik rá mert álmában szó szerint üvölt.Nagyon nehéz észre téríteni és újra altatni utána.Úgyhogy két napja hajnal egykor csitul el nehezen.Apja meg negyed ötkor kel dolgozni.Képzelem neki milyen jó lehet!
Márti
pkismarti
 
 


Helló csajok!

ÚJRA ITT Kép
Ma kötötték be az ADSL-t!!!
Már csak Dani tudja szabályozni, mikor, meddig netezhetek!!!

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Jó,hogy végre újból itt vagy!!!Kép Kép Kép
Pusssssz:
Márti
pkismarti
 
 


Halihó!! Én is itt, bár bevallom, most néhány napig nem jártam erre egyáltalán.
Ma van szombat, szóval repteres projekt, hár érdekes egy napom lesz, az egyszer bizonyos. Srác már úton van, jelzett a repterükről, hogy odáig minden rendben. No, majd mesélek.
Suliügyileg kicsit kezdek elhavazódni, de rre sem igazán lesz időm a következő héten. Pedig tényleg nyakunkon a vizsgák.
A gyerekek jól vannak szerencsére, a kicsi folyamatosan kap mostmár vitamint, úgyhog yazóta igazán elemi erővel nem tört még ki rajta semmi.
Márti, ha Barbi jelentkezik, majd küldj egy mailt, azt biztoabban olvasom, és akkor egyeztetek vele időpontot.
Most megyek, mert van még némi tennivalóm indulásig.
Jók és egészségesek legyetek!!!
Sonia
Sonia
 


Márti mail ment!

Sonia, reméljük rendben megérkezik a barátod és jól fogtok mulatni Kép

Pusza!
bellana
 
 


Törpiek???
bellana
 
 


Sehol senki????
pkismarti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: