[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

aettike: az jó hogy megjavult a távcsi most aztán dugdossátok előle :)::)

Nálunk kint volt a dokinéni amikor hazajöttem a kórházból másnap ott volt :):):):) Boszi barátnőd cseréljen dokit és ha nem most szült volna? akkor - 1000 fokban is sétáljon a dokihoz? mert most jó idő van nyugodtan mehetnek de ez nincs mindig igy :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


et tejital nem???
mert ha az akkor felesleges most megvenned mert rászokik Gabika és ez elég brága.én amit néztem 4500 volt 20 adagra való :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
Kép
ettike
 
 


Én lehet beváltom,mert még nem tudom mikor adok Gabikának tejet.
A dokinő még nem javasolta,majd most megkérdezem,ha megyünk a 15-hós oltásra.

Délután 14-15:30ig aludtam egy jót,de most meg olyan vagyok,mint akit fejbevágtak!Hát nálunk muszáj a gépnek sokszor menni,mert van a webáruházunk,s rendelésekkel muszáj foglalkozni! :wink:

Nika én is javasoltam a barinőmnek a váltást,de ki tudja mit fog tenni... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors beqk...
Most vére aludtam 7 órát egyfolytában...

Ettike
Nézted az iwiw-edet?

Majd jövök...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

igen néztem.vissza is igazoltalak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rakok képeket.(sok lessz :roll: :roll: )

Kép Kép Kép akkor is bele dobom
Kép mondtam hogy bele dobom
Kép Kép Kép hogy is kell bekapcsolni ezt a kutyát? Kép Kép Kép segítek apának játszani Kép tegnap reggel(vasalnivalót és ágyat nem nézni) Kép Kép Kép vigyori Kép megint a hintában aludtam el

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok lányok,jó reggelt!



Apjuk ma csak 14-ig dolgozik,utána még megy vásárolni,s siet haza! Végre együtt leszünk délután.
Tegnap nekem elmaradt a vasalás,mert nagyon fájt a fejem,s nem volt erőm semmihez. Aztán pakolni is kell majd lassan,mert ugye szombaton utazunk.

Van egy nagyon jó progi,amit ajánlok nektek nagyon:

Ezzel ingyen lehet telefonálni,csak mikrofonos fejhallgató kell hozzá! Razz 3 órát ingyen lehet beszélni,aztán,ha lejár újra feltenni,s kész!

http://data.hu/get/245822/Ingyen_telefon.rar.html

Gabika ma 8:20ig aludt este 20-tól!

Ettike nagyon jók a képek! :P Már etettek epret? :lol: Én még nem vettem,várok még mikor olcsóbb lesz! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én nagyon jó árba vettem.300 ft volt fél kiló.a tescoba.a zölcségesnél meg 1200-1400 között van kilója.szóval jó vétel volt.és aránylag eper ize is volt :lol: :lol: :roll: :roll: :wink: :wink:
Patrik is már 3 adszor eszik epret.

na megyek boltba mert rakott krumpli lessz és annak sok idő kell

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike egyszer próbáld ki,bár nem tudom hogy csinálod,hogy a rakott krupmli rétegei közé vöröshagymát karikázol,s a tetejére sajtot teszel! :P MENNYEI!

Nálunk rizses-paprikás krumpli lesz(mamám féle),még tegnapról maradt. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


jó ötlet majd teszek bel hagymát.sajtot most nem mert nincs itthol:)

Kép
Kép
ettike
 
 


Na mi már a sétából is megjöttünk,Gabika alszik! :lol:
Képzeljétek lejött a cipőjének a talprésze!:shock: Nem az egész,csak a kiemelkedő rész,ami a sarka alatt van! Vhol el is hagytuk,ma vettem észre!
Fel is hívtam a pasit,akitől eddig mindig rendeltük,s semmilyen panaszom nem volt még.
Elnézést kért,sajnos rossz gyártási széria volt pont az,s ingyen küld másikat! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


2 hét múlva,szerdán ne hagyjátok ki a HAL A TORTÁN-t! :lol:
Papp Gergely,alias Pimasz Úr fog főzni benne,s a párom melóhelyén vásárolt a hentesboltban,s a párom szolgálta ki,beszélt is vele kicsit! :lol:Tegnap már tudták,hogy lesz felvétel,csak mondom,amíg nem 100%,nem írok semmit! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

Ő Pimasz Úr! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ettike: nagyon jók a képek :):):)

mi még nem eszünk epret félek még tőle :):):)

Rakok én is pár képet :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!
Én most rövid leszek és panaszkodni tudok csak!
Réka kb 1 hete alig eszik megint, ráadásul 3. napja tiszta takony, így szinte semmit nem eszik, alig iszik is!
Eddig csak ma egy fél üveg bébikaját és fél pipi sonkát evett, + 80 ml tápit!!
Totál kész vagyok ettől.
Amúgyis keveset eszik, iszik.
Nem tudom kinek mennyit iszik egy nap a gyerkőce, de Réka kb, 5 dcl-t, amiben benne van a joghurt is, mert ugye az is folyadéknak számít!!
Dokinő szerint van ilyen gyerek!!!

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

ha jó kedve van és nem fáradékony akkor semmi baj nincs.viszont ha vátozik az aktivitása akkor lehet a háttérben pl. vas hiány is.

amúgy mostanában Patrik is alig eszik.van hogy reggelire fél szelet üres kenyeret eszik.

inni meg azóta iszik mióta tápit elhagytuk.biztos emklészel annó írtam is hogy egy egy kortyot iszik naponta!!!!!és semmi baja nem lett. annyi hogy a tápi elég volt neki mint folyadék.lehet ha ti is abba hagyátok majd a tápit akkor többet iszik Réka.

nika:

azta Gege mennyit változott :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink:
hát alig ismertem meg.nagyon édi kiscsávó lett ő is 8) 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: de Réka tápiból is keveset iszik, reggel kb 1 dcl, este meg 1,5 dcl

Kép
gyanixi
 
 


Patrik mennyi tápit ivott egy nap?
Most kb mennyi folyadékot iszik?

Kép
gyanixi
 
 


lányok: ti mennyire szoktátok eröltetni a kajálást? Pl ha nem akar enni, ráhagyjátok?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Szépek a gyerekek!

Gyanixi
Rékának jobbulást! Remélem visszajön az étvágya.

Szokták javasolni a Béres cseppet is...
Bár nem tudom, hogy ilyen kicsi korban lehet-e használni.
Étvágynövelő.
Az öcsém sem evett néhány évesen, Anyu adott neki...
Szépen hízott :lol:
Kb 10 évesen már cicije volt (fiú) :lol:
Azóta megnőtt (20 éves) és vékony :P

Levi:
Kép

Éjjel Manó 8 órát aludt egyfolytában. :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


gyanixi:

Patrik a nyáron még a napi 3 szor 2,5 decit megitta.+az éjjeli.
aztá mikor csak este kapott akkor is 2,5 decit ivott de akkor még nem vitte tulzásba az ivást.napi max 2 deci.tehát 12 hósan kb.napi 4,5 max 5 deci folyadékot ivott.aztán leáltunk a tápival és kakaóból itta meg a 2 decit este vagy többet és akkor kezdett töbet inni.pedig tél volt :roll: :roll: :roll:
aggódni nem kell.ha szomjas ugyis üti asztalt és habzik a szája míg nem kap inni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
az evéssel dettó.ha éhes eszik ha nem éhes meg fejen álva is u
ugrálhatsz sem fog enni.éhen halni nem fog.majd vissza jön az étvágya.

az én "unokaöcséim"mikor 2-4 évesek voltak megettek ebédre 3 szem tésztát és jól laktak.egyszerüen nincs idejük enni.fontosabb a játék mint az evés.én úgy adok Patriknak joghurtot is hogy közben szaladgáll játszik.oda jön egy kanálért bekapja aztán elmegy.majd jön bekapja elmegy.van hogy fél óráig eszik egy szem doboz joghurtot :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike:köszi szépen. Igazad van az evéssel kapcsolatban, csak mindig attól félek, h valammi baja van, de már kivizsgáltattuk ugye, meg a dokinő is mondja, h ha baja lenne, nem pörögne ennyire!Próbálok én is változtatni...most este cak 1 dcl tápit ivott, de nem eröltettem neki többet!Ha nem, hát nem....

kia:édes a fiacskád és jó erőben van nagyon.
Mi is adjuk már egy ideje a béres cseppet Rékának, aztán abbahagytuk 1-2 hétre, de tegnap megint elkezdtük.

holnap megyünk anyukámékhoz és ott leszünk a hétvégén, ott nincs gép, de vasárnap visszaolvasok és reagálok, ha addig írtok!
Ja, Ti adtok a gyerkőknek krémtúrókat meg ilyesmit?

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Gyanixi jaj megértem hogy aggódsz. Ha pörög, játszik jó a kedve nagy baj nem lehet-egyszerűen rossz evő. Vagy fejlődési ugrás. Inni nekem Balázs majdnem 2 litert iszik ebbe van tea, tápszer, gyümilé. Enni egy ideje jól eszik meg kellett találnom az ő stílusát.
Nem akarok okoskodni tényleg de nem lehet hogy átveszi a te idegességedet és mivel minnél jobban akarod hogy egyen ő annál jobban sztrájkol? Mert én így voltam pár hónapja. Sőt állandóan feszült voltam, ingerlékeny-fáradt és a gyerek ugyan ez. Most hogy úgymond kieggyensúlyozott vagyok a gyereket mintha kicserélték volna.
Én még arra is gondolok hogy Rékát a foga bántja. Egy barátnőm fia 14 hónapos és alig eszik, 3 kanál leves, 1 túrórudi ő is tiszta ideg, de a gyerek jól van. Ha alig eszik akkor próbáld minnél több fehérjével etetni /hús, sajt stb/, hogy a szükséges dolgok meglegyenek. Nem szereti a banános tápszert vagy pépet? Ha már nem is eszitek próbáld visszavezetni a pépeket. Nem tudom ismered e Gabi-mami klubbot, védőnőknek lehet írni és válaszoknak 1 nap alatt. Én mindíg oda írok és eddig mindíg segítettek rajtam. Próbáld meg megéri, és nincs gond tuti-nyugi.


KépKépKép
rena10
 
 


Boszibaba olvastam valamelyik nap hogy Ettikével a rakott krumpliról írtok én is szoktam sajtot tenni rá. Én kolbász és hagymát nem a párom nem szereti, virslit teszek bele- megsütöm előtte és annak az olajával öntöm le. A tetejére meg: tejföl-sajtszósz-vegeta összekutyulva. Én múlthéten vaddisznópörköltet csináltam főtt vagy 4-5 órát előtte vörösboros pácban-hú de fini lett. Tegnap meg vaddisznó fasirtot csináltam de nem úgy ahogy kellett volna/ az macerás és bonyolúlt/ hanem ahogy a rendes fasírtot szoktam, elég jó lett.
Most azt várom hogy a barátnőm őz vagy szarvashúst hozzon /oké sajnálom őket de én a tyúkot is, és a húsa finom/. Kép megsértődtem Kép
rena10
 
 


Bocsi nem vaddisznófasírtot csináltam hanem vaddisznóhúsból fasírtot, jaj már fáradt vagyok elírok mindent.
Bocsi.

KépKépKép
rena10
 
 


rena: köszi, h írtál. Alapból tényleg az lehet a baj nálunk, h Réka kb, 3 hónapos kora óta megy a stressz a kaja miatt, meg a hízik, nem hízik dolog miatt és sztem dacból sem eszik.
pépeket nem nagyon evett, de mostanában nem próbáltam, de azt hiszem megpróbálom majd megint.
Most ugye ez a takony kór is betesz, meg sztem jön a foga is.
Szóval most próbálom nem eröltetni neki a kaját.
Este is 1 dcl tápit ivott, de nem eröltettem neki többet.
Írni fogok a Gabi-mama klubba, hogy lehet elérni őket?
Mégegyszer köszi!!!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi írd be a keresőbe hogy Gabi mami klubb rákattintassz és lehet regisztrálni.
Ha nem sikerülne megadom privibe az én kódom és azzal tudsz írni de regisztrálás nélkül is kukkancs be sok hasznos kérdés-válasz van ott.


KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Rena nálunk meg én nem vagyok kolbászpárti,csak az íze miatt teszem bele,de én is csináltam már virslivel is! :wink:


Ki mit csinál ma,vagy a hosszú 7végén?


Nekem ma sem kell föznőm,maradt még tegnapról!

Mamám már egyedül fel tud öltözni,s beleül a kocsiba,s ki is száll,csak ki kell vkinek tolni,mert a küszöbök miatt nem tud még simán jönni.

Anyu meg már idegileg padlón. Azt mondta ő ezt már nem bírja tovább. Minden nap,ha 7vége van akkor is 5kor kelnie,mert a mama rászól,hogy dolog van! Azt mondta nem nagyon bírja ezt,hogy az egész életét fel kell áldozni,s sehova nem mehet. Apu után nem volt senkije,s a mama szerint már nem is kell,ha eddig megvolt pasi nélkül.
Elgondolkozott az otthonon,de a mama hallani sem akar róla. Mondjuk őt is megértem,s anyut is.
Szerintem más se bírná ezt.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


rakott krumplit virslivel????brrrrr.abban a kolbász a jó!!!!!én legalább 2 rudat bele teszek.
meg tojásból is 10-et.+ ugye a tejföl amiből 20%-osat veszek nagyot+1 kicsit.és ebbe még egy tojást belekeverek.és krumpliból teszek a legkevesebbet.1 sor alulra meg egy a tetejére.a közepe meg úgy néz ki hogy krumpli utánn tojás,tejföl,kolbász,tojás,tejföl,kolbász és erre a másik sor krumpli.

na és haladjunk előre tezsek képeket.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép itt még tiszta a fal.............na így jobb
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike: ugyanilyen tréningünk volt már kinőtte Gege:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Én is így csinálom a rakott krumplit csak én középre is teszek krumplit bele és egy kis füstölt kolbit is teszek bele ha van rá pííííz :):):):):)de amúgy föző kolbit rakok bele nagyon szeretjük én még egy kis szalonnát szoktam alulra meg a tetejére tenni és így kicsit szaftosabb lesz

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

A rakott krumpli dolog ahány ház annyi szokás. Mi inkább a párolt zöldség, sovány hús, csirkemell, halat részesítjük előnyben. A szalonnából szinte csak a császárt esszük, és bár eszünk krumplit de én pl a rizsát jobban szeretem. De persze ki hogy. A nagy kedvenc a sajt brinza, karaván stb. A zsírosabb dolgokat nem annyira esszük. Én ma tonhalas spagettit csináltam én isteni lett. Persze a pite, süti, palacsinta jöhet minden nap, meg a főzelékek-levesek.
Szeretnék kérdezni tőlletek valamit: nem tudom hogy beadassam-e a meningitis eleni oltást Balázsnak/ ami nem kötelező/. Felirattam 2882 ft, de nem tudok dönteni ismerem előnyét, hátrányát de akkor se. Ti hogy vagytok ezzel? Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Szépek a gyerekek!

Levi fel akar ülni.
Mindenhol emeli a fejét... még a fürdőkádban is :lol:
Kép


Tegnap takarítottunk, főztem, bevásároltunk.. ma menni akatunk kirándulni.. de Apa beteg... :( éjjel lázas volt. :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:
Tegnap 15:30ra megérkeztünk Balatonra.:lol:
Nagyon szép idő van,sokat vagyunk kint a jó levegőn.
Gabika használatba vette az új hintát!



Anyu viszont eléggé beteg,dokihoz meg nem nagyon akar menni! Rázza a hideg,úgy köhög,hogy majd megfullad!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike 2 rúd kolbászt? :shock: Nem semmi,s 10 tojás? :shock:
Nekem a párom hentes,s a nagy adagba is 1 rúd kolbász,s 5 tojás megy bele. Így is elég nehéz étel szerintem!
Anyuék meg főtt tojást nem is raknak bele,hanem besameles-tojásos mártással öntik le a rétegeket! Vmi mennyei! :P
Győr melyik részén is laksz,mert most itt vannak a keresztszüleim onnan,s ők biztos tudják! :wink:
S persze nagyon jók az új képek! :lol:

Nika még szalonna is? :shock: Na nekem tuti megfájdulna a hasam,mert nehéz lenne! :wink:

Rena nagyon jók az új képek! :lol: Én beadattam az oltást,szerintem nagyon jó,s nem is drága! :P

Kia nagyon ügyes Levi!Micsoda hasizma lesz! :lol:
Párodnak jobbulást,remélem ti nem kapjátok el!
:roll:

Ja és mióta itt vagyunk anyuéknál,nem madáradagokat eszem,hanem nagyon jó ízűen ami jól esik! :wink: Itt nem lehet fogyózni! :lol:
De pedig jó lenne......na majd,ha hazajöttünk! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

marcalvárosban lakunk.

én is szoktam szalonnát tenni a tetejére,persze ha nem felejtem el megvenni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: és akkor nem szárad ki a felső sor krumpli:):):):):):):):)na meg én imádom a szalonnát.az az érdekes hogy én bármit ehetek nem hizok tőle.(szerencsére persze)így nekem semmi értelme nem lenne fgyóznom.

most értem haza.színházban voltunk a made in hungary-án.naggggyon király :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Patrik anyósnál.most megiszom egy sört azt fekszem.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike az nagyon jó kis darab főleg ha szereted a régi hungária számokat én is láttam már bár már nagyon régen voltam színházba néha hiányzik is kicsit:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mi kettecskén vagyunk most..
Apa elment melózni, pedig beteg :?
De holnap már nem engedem! :wink:

...én is remélem, hogy nem kapjuk el...

Színház?
Én vagy 10 éve voltam utoljára :oops:

Boszi
Érezzétek jól magatokat lent!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...s jobbulást Anyukádnak!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


én nemrég kezdtem járni szinházba :lol: :lol: :lol:

Patriknak kinn van a 13. foga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és még 3 jön.azokból 1 nek nacs napok kérdése :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sőőőőőt most nézem hogy már kinn is van az az egy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: így már 14 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Szép estét lányok! :wink:

Ettike szóval Marcalváros?! :lol: Jó már képben vagyunk!
Párod mivel foglalkozik,hátha ismerik! :P
De jó,hogy el tudtatok menni színházba,én már több,mint 10 éve nem voltam....
:roll:
Grat a 14 foghoz!!! :lol:

Sziasztok,szép estét! Wink

Apa ma hazament,s persze este 20kor közölték,hogy holnap nem nyit ki a bolt!:twisted: Ráért volna akkor visszamenni!

Mama türelmetlen sokszor,anyuval sokat vitatkoznak,ami senkinek sem jó,s anyu már a depresszio határán van,mivel egy 6 éves kapcsolata is nemrég ért végett! :( Elege van mindenből.....Sad

Semmi szabadideje nincs.... :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

párom ügyfélszolgálatos:):)ha a rkonaid szoktak telefonálni mikoe el megy az áram akkor buztos beszéltek már vele:):):)bár már több dolgot is csinál.számlázás hibacimezik,levelezik stb........

sajnálom anyud.rád sem halgatna mamád ha megpróbálnád meggyőzni az otthonról????ott szakemberek gondoznák és ha neagyisten történne vale valami(korából adódóan)akkor helyben van a segítség.és persz anyud is megkönnyebülne és tudna végre pihenni.vannak olyan otthonok ahol hétvégére haza mehetnek az idősek.vagy ott nincs a közelben ilyen?

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike sajnos a közelben semmi ilyen nincs,s a mama a kis otthonából elmenni nem akar! Ez az állapot meg senkinek sem jó! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ma voltunk dokinéninél, mert a 15 hós oltást kellett volna kapnia Rékának, de mivel 1 hete hurutos, ezért jövőhéten kapja meg!!
Le is mérték, 7920 gr a drágám és 78 cm...hát ez van. Mielőtt beteg lett 8 kg volt, de alig evett pár napig, talán most kezd normálisabban enni. 1 évesen 7150 gr volt, tehát ahhoz képest 3 hónap alatt hízott azért!
Dokinéni szerint 1 éves kor felett évente kb 2 kg-ot kell hízni!
Rakok föl képet is: Kép

Hol van mindenki?

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

gyanixi:

nagyon csini Réka.Patrik már régen volt 8 kiló.bár a 10-et eddig mi sem értük el tehát Patrik sem egy hurka gyurka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tegnap voltunk fodrásznál és 3 milisre le vágattam a hját.olyan édi vele :lol: :lol: :lol: muszály volt mert megint koszmós a buksija és amíg hosszú volt a haja az istenért nem tünt el.meg izzadós is és így neki is jobb.Páromnak nem tetszik,pedig én már most észre vettem hogy 1 olajozás,mosás után kevesebb a fején a koszmó.szóval bejött a tüsi haj :lol: :lol: :lol: és egy hónap múlva megint hosszú lessz neki.

úúúgy áttvágott az idő.aludt Patrik és gondoltam már nem jövök fel mert anyós viszi el 4-5 között.aztán egyszer csak baromi nagy dörgés és látom hogy csaupa fekete az ég.na uccu haza.itt persze a lépcsőházban pont akkor jött le egy kisfiú az anyukájával mikor bejöttünk és hát persze hogy kiabált meg csengetett a bicajával így Patrik fel kelt.most meg már megint süt a nap mint állat.felhő elment.na de már nem megyek vissza majd anyósom sétál vele.

meg össze futottam eggyik exemmel.aki után 3 évig futottam ő meg ott szivatott ahol akart.hát úgy tettem mint aki észre sem vette de fél perc alatt leizadtam és remegett kezem lábam.persze Patrik pont akkor rugta le a cipőjét amikor elmentünk mellettük így meg kellet álnom.hát olyan gyorsan még nem attam rá a cipőt mint akkor.nem tom miért kezdek remegnimikor meglátom mikor már 2,5 éve nem tartjuk a kapcsolatot.mikor megszületett a kisfia márciusban akkor írtam neki hogy gratulálok azt ennyi.de hogy azt miért.

na ha elvitte anyós Patrikot rakok képet a frizkójáról

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike
Gratula a 14 fogacskához!

Gyanixi
Jobbulást Rékának!

Levi hétfőn 8370 gramm volt :lol:

Érzem magamon, hogy elkaptam Apától a betegséget...
Kezd fájni a fejem.. :?
Ő még most is lázas, köhög..
Szedi az antibiotikumot, a lázcsillapítót :(
Remélem Manó nem kapja el...

Jó éjt!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia: jobbulást nektek is?Valami vírust szedtetek össze?
Nem semmi a súlya a fiacskádnak...mennyivel is született?

Kép
gyanixi
 
 


akkor a tegnap igért képek:)


Kép rá kellet adni a téli kabátot ebben a dög melegben:):):):):)
Kép
Kép illen lett a sérója:):):):)
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: sztem jobban áll Patriknak ez a haj!!Meg jön majd a nagy meleg és praktikusabb is.

Mindenki jól el van veszve, mondjuk szép időben mi is sokat lent vagyunk, bár Réka elég öntörvényű lent is és nem akarja azt, amit én, sőt ha meg akarom fogni a kezét, akkor balhézik, h korlátozva van, így ha hisztizik inkább feljövünk. Hátha kinövi....
Nem tudom ki hogy van vele, de mi dél előtt szinte alig jutunk le, mert mire reggelizünk, összekészülünk, elmegy a fél nap!!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Gyanixi
Köszi!
Igen, Apa hazahozott a munkahelyről valami vírust :(

Nekem nagyon fáj a fejem...
Van egy kis nátha, szerencsére csak hőemelkedésem van / volt.
A tej kicsit kevesebb volt nappal és este, de most már ismét tele :wink:
Nappal 2x adtunk Levinek sütőtököt (Kecskeméti).
Ízlet neki. :lol:
Adtam, mert a két cici után még éhes volt. :?

Maszkban vagyunk Apával.
Már nagyon unom... húú de kényelmetlen :?

Levi 3400 grammal született. Nem volt egy hatalmas baba.

Ettike
Tényleg jó lett Patrik haja!
Jól áll neki.

A hiszti kemény dolog...
Előre félek :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia: ha szerencséd van nem lesz nagy hisztikben részed, tán a fiúk nem annyira hisztisek.Jobbulást nektek!
Ja, a hozzátápit bébiétellel kezdted? Nem akarok okoskodni, csak saját példámat mondom, h én is azzal kezdtem és nem is fogad el máig sem pl. gyümiket, zöldségeket. Nagyon sokáig csak 3 féle bébikaján élt Réka!!Iszonyat!!

Ma úgy tudtam főzni, h Réka vagy könyörgött, h vegyem fel, v a lábam elé feküdt....de azért megfőztem.

Réka teli van kék-zöld foltokkal, mármint a lábszára, komolyan, mindig csetlik-botlik!!

Lányok: ki milyen fogamzásgátlót szed?Régen abszolut nem foglalkoztam azzal, mit írnal mellékhatásnal, de basszus most elolvastam és komolyan azon gondolkodom, h nem szedem tovább.agyvérzés, trombózis, májdaganat....basszus kész vagyok ezen. Mondjuk mostanában azon is agonozáltam, h a tamponra rávan írva a TSS.Szóval írtó beszari lettem. :roll:

Kép
gyanixi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: