[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Lányok ne hagyjátok a topikot kihalni!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Írtam pár napja...
Aki még nem ismer:
2007. dec. 3-án született meg a kis szerelmem, akit már nagyon (kb 3 éve) vártunk.
Ahogy néztem Levi itt a legfiatalabb :lol:

Néhány kép:
Szülőszobán: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


szia fné!Üdv itt, aranyos a Levi manótok!
Hol szültél, milyen volt, mesélj picit!

Én vagyok, csak egész nap fájt a fejem, délután gyors nagybevásárlást csináltunk gyerekestöl, rengeteg ember mindenfelé.ÁÁááááá
Régen imádtam vásárolni, de ma már nyűg, rohanás az egész. Ha gyerekkel, azért, ha nélküle, azért!!

Szombaton ballagásra megyünk, vasárnap borkostolóra, mozgalmas napok lesznek sztem.
Többiek?

Kép
gyanixi
 
 

 
 

Szia Gyanixi!
Köszi :wink:

A szülésem.. nagyon rövid volt :lol: szerencsére.

Dec 1-től voltak kicsi görcsök... (erre a napra voltunk kiírva)
Dec. 3-án voltunk a dokihoz, akkor már tágultam, 2 újjnyira nyitva voltam. Hazaengedett, de azt mondta, hogy 1-2 nap és találkozunk, de közben mosolygott :oops:
Délután, 15 után még írogattam a babaneten :P
16 után lezuhiztam, mert már jobban görcsölt a hasam.
Ekkor indultak be a fájások igazán.
3-8 percenként...
17 után indultunk a kórházba (Szabolcs u. , mert akkor még nem volt kész a MÁV szülészete). A szülésznőm már várt.. Átöltöztem, megvizsgált és rohant szólni Apának, hogy jöjjön, mert azonnal szülünk :lol: Megérkezett a dokim is... Ekkor már nyomnom kellett..
Volt gátvédelem, de mégis vágni kellett..
18:39-kor született meg Levi :wink:
Nagyon gyors volt... nem volt se borotválás, se beöntés, sem fájdalomcsillapítás... Semmire nem volt már idő :P
Remélem a következő is ilyen lesz :wink:
Szinte fel sem fogtam, hogy mi történik :roll:

Mi pihenni fogunk itthon, hármasban... ha Apát nem hívják be melózni, akkor az egyik nap elmegyünk kirándulni Észak felé...

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Vagyok én is csak nem mindig tudok hozzászólni a témához :):):):)

Kia üdv itt is :):):)

Mi itthon leszünk vagyis ma voltunk anyósnál meg vasárnap is megyünk :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

bocs nem tudtam jönni nem nagyon voltunk itthol.tegnap ballagáson voltunk,ma mamáméknál.ugyhogy eléggé ki vagyok.pedig éjjel Patrik nem volt itthol,anyósnál aludt.de nekem úgy fájt a hasam tegnap is meg éjjel is hogy alig tudtam aludni.elvileg 29.-én meg kellet volna jönnie :? :? :? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll: de még semmi jele.jó mondjuk ha az előttieket nézzük akkor a napokban mert múlt hóban korábban jött.szóval nem tom.de nagyon pocsékul voltam,alig bírtam menni.

kia:

nagyon édes Levi :lol: :lol: :lol: és húúúúúúúúúúúúúúúúúúúú de gyors szülés volt :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: irigy irigy irigy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


folytatom később de Patrik nem enged írni

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Nika
Itt is szia :lol:

Ettike
Köszi :wink:
Nem jött előtte sem pontosan Neked?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

pár napos külömbségek mindig is voltak mióta gyógyszert szedek.előtte pontos volt.órára pontos.
Levi apukájának is ilyen szép kék szeme van vagy csak nektek???
páromnak is bizonytalanok a szabadnapjai.nem igazán szeretem hogy ha rossz az idő bármikor hivhatják.olyankor mindig itthol ülünk.

ééééééééééééééés Patrik áttaludta az északát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: reggel 5 kor ugyan felkelt de csak a cumi kellet neki,és vissza aludt 6-ig.

ja boszi:

még neked akartam írni hogy íííííírtó jól nézel ki.én így hogy minuszban vagyok a kilókkal sem nézek ki így. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

ha Patrik engedi felrakom a képeket a gépre és teszek ide.

Kép
Kép
ettike
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép hiszti
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát Gabikának sikerült a FRÁSZT rám hozni,s nem is kicsit,még most is remeg a gyomrom. :roll: Az a helyzet,hogy felmostam flóraszepttel,s szépen felszáradt,de egy kis folt maradt,amit én észre se vettem,persze Gabika! :twisted: Rögtön mutatóujját éppen hozzáérintetette,s a szájához vette. Lehet nem is kapta be,csak akarta,mert pont észrevettem,de síkideg lettem! Gyorsan szájmosás,teát adtam neki,és azt tanácsolták szakemberek,hogy tejet adjak neki,mert az semlegesíti! Sima tejet még nem kapott,de most forraltam gyorsan fel,s 2 kortyot ivott is.:roll: Most pihen,jókedvű,de gondolhatjátok mit éltem át. És még csak 1 éves,mi lesz még nagy nem lesz?! :roll:


Tegnap lementünk sétálni,de persze itt a közelben semmi nem volt! Jellemző! :twisted: Így maradt a séta!
Apa ma és holnap is melozik,de csak rövid műszakos!
A következő 7vége is hosszú lesz tudtátok? Akkor lesz PÜNKÖSD! Mi akkor megyünk haza!

:wink: :roll: :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike köszike,de addig úgysem fogom jól érezni magam,míg nem nyerem vissza a versenysúlyom,hiába nem vagyok kövér így sem! :wink:
Gabikának is pont ugyanilyen hintája van! :lol:
Nagyon jók a képek! :wink:
Tesztelsz akkor?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


S akkor pár kép

Felesleges nekem a szivacs a járókába

Kép
Kép


Egyedül is tudok enni,de még nem olyan ügyesen :)


Kép
Kép



Tegnapi séta




Kép
Kép


Édi

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike, Boszi hihetettlenűl édesek a fiúk :):):):):):)
Kia persze Levis em kispályás :)

nika70
Salgótarján
 
 


Most értünk haza a kis sétából. Nagyon feltámadt a szél,de szép idő van és a nap is süt. A nagy szél a piacon vitte a napernyőket,és az üres rekeszeket majdnem ránk borította! Épp,hogy elrántottam a kocsit!:shock: Úgy látszik ez nem az én napom idegeskedés terén.:roll:

Csajok akiknek már nagyobb a babájuk,mint Gabika(Nika,Ettike,Gyanixi és a többiek rátok gondoltam) nem lett a babakocsiban túl komoly? :roll: Gabika míg kisebb volt végig mosolyogta az útat. Most is nevet,beszél,de ne szóljon nagyon senki hozzá,mert akkor komyoly marad! Biztos egy fejlődési szakasz!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát Gabika ma elég korán 5:40kor kelt!:shock: 6:20kor benyomta a 300ml tápszert,s 7 után már velem együtt aludt is! :lol: Én 8kor felkeltem,Gabika pedig nemrégen.:P
Eddig nem tudtam se hajat mosni,mert a hajszárítóra felkel,se sütit gyártani a robotgép hangja miatt. :roll:

Itt szép idő van,majd megyünk le sétálni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

Patrik nem lett komolyabb a kocsiban.ugyanúgy nevet mindenkire mint régen.annyi a külömbség hogy mindennek és mindenkinek ami él és mozog pápázik mikor elmegy melletünk.

ma Patrik is 5 kor felkelt :roll: :roll: :roll: de fél 11-ig bírta.akkor aludt el.remélem még alszik 1 órácskát :wink: :wink:

és mivel apája is alszik mert reggel jött haza így még nem tudok kaját csinálni mert tegnap elfelejtette le adni a rendelést.én mondjuk szivem szerint sztéket ennék.......még van a fagyiba 2 jókora szelet.na de páromnak tuti nem lenne jó... :? :? :? :?

na felkelt Patrik :( :( :( :( :(

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike akkor nem sokat aludt Patrik,de talán délután... :roll:
Gabika délelőtt 3 órát vagy lehet kicsit többet is aludt még a korai kelés miatt. 11kor ebédelt,s most újra alszik! :wink:
Én meg sütit készítek!

Nekem megjöt a pizza! :lol:
Ilyet eszek:
sajtmártás, csirkecsíkok, bacon, kukorica, brokkoli, sajt

Apjuk meg ilyet:
sajtmártás, virsli, sonka, lilahagyma, kukorica, füstölt sajt, sajt

Na elment a napocska,remélem azért marad a jó idő! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


na apa is megcsinálta a szuperfinom pizzát :):):) nekem volt rajta gomba,sonka,paradicsom,kukorica,sajt,metélőhagyma,és kis herz kolbász:):):) gege a negyed pizzát majdnem be is csápolta:):):)

azért merek neki adni mert tudom mi van benne :)

Ettike ti megkaptátok a 15. havi oltást. volt valami következménye nálatok? mert gege lassan két hete megkapta de eddig semmi:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


apa is süt fini almás sütit mi nagyon szeretjük majd felteszem a receptjét :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Jó kis eső volt itt...

Nagyon aranyos Patrik és Gabika! :P

Nika
Ma már szavaztam néhányszor Gegére :wink:

Mi reggel voltunk a Spar-ban.
Nem járok ide, de most jó volt (még tart) az akció.
Ma a Pick párizsi 349 Ft (fél kiló), a Milkland tejberizs 49 Ft.

Holnap a tojás lesz féláron, most 40 Ft körül van :shock:

Ettike
Apának is kék a szeme :wink:

Tegnap:
Kép
Kicsit csúnya a kép, mert árnyékban álltunk...
Nem tudom megcsinálni szebbre :(

Este pedig - jóllakottan:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

nagggyon édes a második képen Levi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nika:

igen megkaptuk 22.-én.írtam is asszem.eddig mi is megusztuk.de még azért lehet bajuk.nekünk azt mondta doki néni hogy az oltás után 1 hétig nem igen szokott gond lenni hanem az utánna következő 2 hétben.tehát még van bő 1 hét.de remélem megusszuk.


képzeljétek Patrik amilyen jó evő volt az utóbbi napokban nem eszik szinte semmit.reggel ált. 1 szelet kenyeret majszol el de üresen.ebédre nem igen eszik semmit.a vacsorát meg már nem is ismerjük.napközben kekszet rágcsál vagy kukacot de már próbáltuk hogy nem adunk neki de úgy sem eszik.meg a nyam-nyam okból sem eszik többet.azt mondják van ilyen időszak mikor nem igen esznek.ezt tapasztaltam is anyumék keresztfiainál de ők 2 éves kor utánn kezdték.ilyen korán is lehet???????

boszi:

Patrik nem alszik délután ha délelőt aludt.még ha csak fél órát alszik is délelőtt akkor sem.

Kép
Kép
ettike
 
 


Köszi :lol:

Drukk, hogy ne legyen semmi az oltás miatt....

A keresztlányunk van így, hogy nem eszik... már bő 2 éve. Alig lehet rávenni egy kis - normális - ételre. Ő már 4 éves lesz.

Az sem jó, ha együtt esztek?

...mert Szofival nem eszik az anyja (főleg reggel, mert fogyózik :? ) így persze, hogy a gyerek sem eszik..

...de szeretném az ilyet majd elkerülni :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ettike: igen azt tudom hogy 7-21 nap a reakció idő de eddig bárki mondta hogy megkapta a gyereke kb 7-8 nap múlva jöttek a tünetek.mi is 22 -én kaptuk meg :):):):)

Kaja: nálunk (lekopogom) semmi gond mindig jól eszik kivéve mikor a nagyanyjánál vagyunk és beeteti csokival sütivel hiába mondom neki hogy nem fog enni majd ebéd után megeszi csak tukmálja de hát anyós már csak ilyen :):):):) itthon reggeli ebéd vacsora simán rendes adagban :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


akkor mi valószinüleg megusszuk :lol: :lol: :lol: :lol: KOPP KOPP KOPP


én mindig eszem valamit mikor Patrikot próbálom etetni.van hogy csak egy banánt de ő abból sem akar enni.ebédelni ált. eggyütt szoktunk,vacsi meg párommal van ha itthol van.ha nincs akkor is kinn ülök vele.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!


Néhány napig nem olvastalak titeket,elfoglalt vagyok a lakás/ház miatt!

Kia!!
Üdv itt közöttünk, nagyon édes kis cukorfalat Levi!!!!!!!!!!!!:) :) :)

Ma volt itt nálunk egy hitelügyintéző, ugyanis akik meg szeretnék venni a házikónkat hitelt szeretnének felvenni!
Közben mi meg csak arra jutotunk, hogy nem panelt veszünk, hanem beszállunk egy debreceni 7 lakásos társasházba (de ebből 2-t építenek). Már csak 4 lakás van a 14-ből!!:( Így jó lenne, ha a mi vevőinknek hamar lebonyolódna a hiteligénylésük, mert mi is csak akkor tudunk lépni, hisz míg a férjem nevén van a mostani ingatlan, addig nem tudjuk a szocpolt megigényelni!!!:( Meg 500.000 Ft-tal le kellene előlegezni a társasházat.
15.081.750 Ft+1,8 millió a garázs, aminek a vásárlása kötelező. A lakás 1+2 szobás, 70 nm-es, erkélyes, különnyíló szobás, de csatolok képeket. Maga a ház 2 emeletes, a földszint a garázsoké+1 lakás, s emeletenként 3 db lakás van.
Kép látványterve a társasháznak Kép lakás alaprajza

Sok időt igényel az utánajárás, de reméljük megéri majd!:)
Én pénteken már el is mentem meg is néztem a házat, ugyanis ez még most épül, már tető alatt van, ez év okt.15. az átadási dátuma.
Hétfőn meg apával megyünk.

Puszi mindenkinek, bocsika, hogy ilyen részletesen leírtam mindent!!! :)

Kép
Kép
judithappy
 
 


boszi: Réka sem lett komolyabb a sportkocsiban!!
Judit: jó drága a lakás bakker!!!
Most nem nagyon van időm írni, ballagáson voltunk meg fáradt vagyok már, szval megyek is tusolni!
Ettike: terheségi teszt??? :?:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Köszi Judit!

17 millió össz. és csak lakás..
Kicsit drága....

Mi is költöznénk lassan, de csak családi házba.
...ez sem lesz olcsó.
De vannak ikerházak 15-16 m-ért

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hát pesthez mérten azért ez nem drága kb ekkora lakást vettek a barátnőmék zuglóban garázs nélkül 25 milláért :):):):) jó hogy ídebrecen de lassan már nem olyn nagy a különbség árakban a nagyvárosokban :):):):) Szerintem jó elrendezésű és biztosan nagyon szép lesz ha kész lesz :):):):)Tettszik hogy a szobák nem olyan kicsik mert itt a kisszobák bariomi kicsik :):):9 és a konyha is szép nagy lesz :):):)Drukkolok hogy sikerüljön :)

nika70
Salgótarján
 
 


Levi Hasra Fordult Teljesen :lol: :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Először is mindenkinek Nagyon Boldog Anyák Napját!

Kép

Nem nagyon voltam ma itt,pihengettünk.
Nagyon jól sikerült az Anyák Napi meglepetés anyuéknak,volt sírás,meg minden! Laughing Nem bírták elégszer megköszönni,hogy milyen figyelmessek vagyunk,nem is gondoltak rá!
anyóst a párom felhívta,s majd megköszöntjük a héten.
Sokan furcsálják,hogy miért köszöntöm meg,de szerintem illik,s a kisfiam mamája,meg előtte is mindig megköszöntöttem,meg a párom is anyut! Keresztszülök nekünk Győrben laknak(most anyuéknál vannak 2 hétig segíteni),nem szoktam nekik venni virágot emmiatt. :wink:

Judithappy nagyon tetszik a lakás,amit vesztek,s szerintem nem is olyan vészes az ára,pláne,hogy új. Egyik kolleganőmék 40nm2est vettek 26milláért! :shock:

Én is vennék egy családit,vagy nagyobbat,csak nincs miből sajna! :roll: Pedig már nagyon jó lenne,mert az 50nm2 nagyon kicsi! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor pár képet is hoztam! :lol:

Ezt kaptam
Kép

Sütöttem

Kép

Gabika húslevest eszik
Kép


Anyával

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike mikor tesztelsz? :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Kép


Ki mit csinál ma?
Apjuk nálunk estig dolgozik sajnos ma és holnap is! Mivel főzni nem kell,majd mosok,vasalok,meg majd le kell menni a bolt,posta és a védönőhöz is receptért!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


tesztelni ma szerettem volna de tegnap megjött........na de így már neki állunk.nem akarjuk hogy megromoljon az a tesztecske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csak még dokihoz kéne eljutnom rákszürésre :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: meg megérdeklődni hogy a gyógyi miatt lehete ilyen összevissza a mensim.na de remélem rövidesen eláll 9 hónapra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

most én is takarítok.aztán megyünk boltba és főzünk.csak még azt nem tom mit :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

én is kaptam tegnap csokit Patriktól :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és hát bevalom bepárásodott a szemem.

na megyek mert leált a mosógépem.

ja majd elfelejtettem:

LEVINEK NAGY GRATULA A FORDULÁSHOZ!!!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike akkor látom előrehoztátok a dolgot! :wink:
Mi majd jövére állunk rá,előtte még a melohelyen is akarok ezt-azt megtudni! :roll: Meg még ráérünk..... :P
Én nekem fogászatra kellene eljutni,mert a terhesség alatt elromlott nem is 1 fogam,de sajna apjuk mindig akkor dolgozik estig,mikor a doki rendel.így most várok,s nemsokára csak eljutok,mert a héttől m,ár új beosztás szerint dolgozik. Aztán nekem is kell majd rákszűrés,meg minden... :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


na ebéd félig kész.gomba lessz már csak ki kell sütni.meg fel is mostam szóval rend is van így délután nyugodtan mehetünk parkettát,jáólapot,csempét,konyhaszekrényt nézegetni.mert lassan meg kéne őket venni.aztán nyáron felújítás.már alig várom.párom 1 hétre vesz ki szabit és azalatt mindent megcsinálunk.Patrik addig mamáknál lessz.meg éjjel mi is náluk alszunk mikor le lessz téve a járólap és a parketta.jajj csak már tartanánk ott.és akkor végre nem fog el a hányinger ha belépek a lakásba :roll: :roll: :roll: :roll:

judithappy:

mi is ekkorus házat néztünk annó amit végül a távolság miatt,meg a gyér buszjárat miatt nem vettünk meg de az csak 11,5 fél volt kulcsrakészen.plussz az ház volt tehát volt egy közepes méretű udvar is hozzá.ott 15 ért már 90-100 m2 es házakat adtak.és azokat is kulcsrakészen.szóval szerintem ez drága érte.de mindenhol másak az árak.úgy néz ki errefele olcsóbbak.amúgy jól néz ki.de csak 2 szobás nem??

Kép
Kép
ettike
 
 


nika:

ha nem gond felvettelek msn-re.lattenstein@hotmail.com.ez vagyok én:):):):):):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


nem tom miért írta kékbe :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: én csak simánn leírtam.

Kép
Kép
ettike
 
 


Hát ez az idő vmi pocsék idő! :?
Volt egy nagy eső,aztán gyors megebédeltem,s gondoltam,hogy a nap is kisütött leszaladunk és ,amit tudunk el is intézünk.

A postán csak 20 ember állt előttem,s senki nem engedett előre,ami olyan kedves dolog,már megszoktam! :twisted: Aztán szerencsémre kinyitott a másik ablak is,így előrébb kerültem. Egy kerekes székes bácsit én engedtem előre,senki más! :twisted:

Na ezután a boltba mentünk,ott is szép kis sor lett a végére,de Gabika nagyon jófiú volt,türelmes,egy hang nélkül! :wink:

Amikor kijöttünk a boltból láttam,hogy elment a nap,eléggé besötétedett és dörgött és ég,villámlott.Gondoltam a védönőhöz még elfutunk,mert itt van pár percre. Szabályosan futottam a babakocsival,rajta a szatyrokkal,hogy el ne érjen minket az eső! Odaértünk,ahol a védönő lecsesz,hogy minek jövök le ilyen időben!:twisted: De akkor mikor? És különben is sütött a nap 7ágra,mikor lejöttünk. Hazafele is futás volt,mert már elkezdett csepegni az eső,s alighogy hazaértünk durva szinten elkezedett esni,s még esik is! Szerencsénk volt!:P

Képzeljétek a barátnőm,aki nemrég szült,már 2 hetesen vihetti a védönőhöz a gyereket,mert a gyerekdoki nem megy ki,mondván simán el tud menni ő!:evil: Szép mi? Sajnálom is,mert egyedül van a babával,a párja,szülei dolgoznak,nincs segítsége,s így nem lehet könnyű! 11kgot szedett fel,s már csak 1kg van rajta! :lol: Ebben irigylem,de neki iszonyat sok a teje!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszi a Gratut.

Ettike
Én - ez alapján (hotmail) - megtaláltalak az iwiw-en :lol:

Na megyek, mert vár a párizsi bepanírozva :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

de be nem jelöltél :( :( :( :( :( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

képzeljétek kinn voltunk a konyhában párommal és hallom hogy Patrik valamivel nagyon szenved.bejöttem és látom hogy az akvárium előtt ál és igen nézi.hát nem bele dobta az irányítót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: gyorsan kikaptam és szétszedtem amennyire lehetett de egy darabig nem reagált.már azt hittük tönkre ment mikor végre bekapcsolta a tv-t.azóta javuló tendenciát mutat szerencsére.

de ha nem lenne jó van valamelyikőtöknek univerzális távrecsegője??????????mennyire működik???videoton a tv márkája.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is csak nem jutok géphez sokat vagyunk lent szinte csak enni jövünk haza, este meg házimunka stb.
Május 1-jól telt hoztam is képeket. Kép Kép
mindjárt teszem a többit is.



KépKépKép
rena10
 
 


Kép
Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


rena:

nagyon édi Balázs.és elindult már?vagy próbálkozik???

Patrik épp a fiókomból pakolja ki a cuccaimat a lavórba.aztán vissza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
már meg is reggelizett a drágám.
az irányító helyrejött szerencsére de mostantól dugjuk előle. :lol: :lol: :lol: :lol:

én meg azon töröm a buksim hogy mit főzzünk ma ebédre.olyat kell kitalálnom ami nem hangos és megtudom csinálni mikor alszik mert párom dolizik.

boszi:

tegnap mi is épphogy megusztuk az esőt.anyuméknál voltam Patrikkal és eggyik percről a másikra tök sötét lett.kinéztwem az ablakon és látom hogy a városban már zuhog.hát én olyan gyorsan még nem szedtem össze Patrikot mint tegnap.aztán futás hazáig.mire felértünk addigra irtt is szakadt.aztán jó darabig esett is.
akkor sem volt kinn a doki mikor haza vitték???????mert az kötelező.akármilyen közel lakik is az ember lánya.mikor hazamentünk hozzánk jött a védőnő is és rá 1 hónapjára kellet mennünk hozzá.de akkor azt az 5 perc oda 5 perc visszát már nyugodtan lesétákltruk mert volt hog akkor már 1-1,5 órákat lenn voltunk.
hozzánk a doki még most is ki jön.csak egy telefon ha éppen szar idő van és már jön is.este is inkább őtt hivjuk mint ügyeletre vigyük.és nem kér semmit.nagyon rendes és aranyos.

Kép
Kép
ettike
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Kép

Rena nagyon örültem,hogy jelentkeztél pár sor erejéig sok sok képpel! :lol: Balázs miket csinál már? Megy már?
Akkor jó sokat vagytok lent! Mi csak 1x megyünk le naponta,délelelőtt házimunkázom,délután kis pihi,majd játék Gabikával! :P

Ettike nem volt kint a gyerekdoki a barátnőméknél,miután megszült,csak a védönő! :wink: Arra hivatkozik,hogy ő nem megy ki,mert el tud menni a barátnőm! :evil: 2 hetes sincs a babája! S cipelje??? Még nem is levegőztette? Mondtam is neki,hogy szerintem ne viggye el,beszéljen a védőnővel,mert a dokinak ez lenne a kötelessége!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????nem ment ki hozzá mikor haza vitte???????????????????és vigye el 2 hetesen ő?????
hát én tuti ott hagynám azt a dokit.akkor mi lessz később???majd 40 fokos lázzal is vigye a gyereket hozzá??????
2 hetes a pici és még rá se nézett a doki??na az fasza.
a védőnő mit mond neki????

cseréljen dokit szerintem.szabad orvosválasztás van.mi sem ahhoz járunk amelyikhez körzetileg tartozunk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Hát Ettike nem tudom mit mondott neki a védönő,de szerintem ott ahol laknak 1 doki van csak! :roll:

Párom megemlítette anyjának,hogy kellene nekik venni egy baba utazóágyat! Egyrészt,ha hozzájuk mennénk ott nem kellene kocsiban altatni,másrészt,ha lemegyünk vellünk Wellnessre a lakókocsiban vmiben aludni kellene napközben!
Anyós rögtön azt mondta,hogy tuti nem fér be! :twisted: Na kíváncsi leszek a továbi fejleményre! Mi az a 10.000Ft neki! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


más városrészben esetleg???mi marcavárosban lakunk és szabadhegyre járunk.adyváros melett van.kb 40 perc gyalog.de megéri és olyankor megvan a napi séta.oltásra úgyis csak 2 hónaposan kell vinni addigra meg lehet vele sétálni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Tegnap a MILUPÁTÓl jött nekem egy kupon,misszerint a következő terméket 300Ft kedvezménnyel vásárolhatom meg a Rossmannban év év égéig:


Más is kapott ilyet? Vki ismeri? Jó? Kép

Ettike Pesten kivül laknak,egy kis lakosú településen. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Párom most először kapott volna egy kis ADÓvisszatérítést,s erre most jött egy papír,hogy nem kapja meg mégsem,mert ADÓtartózása van!:twisted: Mint kiderült,a munkáltató mindent késve adott le,intézett el,emiatt.:twisted: Most már önadozó!

Nem olyan sok mani,de nagyon jó lett volna,s már vártunk! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: