[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Babicskó
Elfelejtettem neked írni! :oops:
nagyon sajnálom,h műtétre kerül a sor! :(

Röné

A jó babakocsi valóban drága!
Nekem BéBé Comfort Loola van!Imádom!
Tényleg drága,de mindent tud!
Pont most gondolkoztam,h kellene egy kisebb!De egyszerűen nem tudok megvállni tőle mert nem találok mégegy ilyet.Sportkocsiban meg pláne nincs!
Ezt azért szeretem,mert zalcsi nagyon kényelmesen elfér benne.
A kupola tetőt teljesen le lehet dönteni a kapaszkodóig.(ez azért jó mert Zalcsi pl. nem bírja a szelet!Vagy nem süt a szemébe a nap.)
Az eső védője felzippzározható.
A vázra lehet külön csatlakoztatni a hordozót v mózest!
Itt meg tudod nézni!
http://www.bebeconfort.com/

DE!
Én pont a múltkor láttam egy jót harmad annyiért!(bár én most is a Loolát venném :lol: )

Kép

TiTi TriTon 3in1 multifunkciós babakocsi mely a következő elemket tartalmazza:

Alumínium váz:
szuper könnyű, állítható a tolókar hossza, egyszerűen lapra csukható, első két kereke bolygósítható-fixálható, hátsó kerekei fixek. Extra nagy jól pakolható mózeskosár tartozik hozzá

Mély babakocsi, mózeskosár:
Merevített aljú és falú mózeskosár. Újszülött kortól használható mélykocsi. A kupoláján kémlelőnyílás, merev biztonságos fogókar ami megkönnyíti a hordozást. A mózeskosarat könnyedén lehet a vázhoz csatlakoztatni. A mózeskosárhoz, esővédő fólia és téli lábzsák tartozik.

Sport babakocsi:
Sport babakocsi, mely a baba 4 éves koráig használható. A sport babakocsi rész több fokozatban dönthető, elfektethető-ültethető. Tarozékai: Kupola rajta lévő kémlelőnyílással, esővédő fólia, téli lábzsák, sport karfa, 5 pontos biztonsági öv. Nagyon könnyű, egyszerűen kezelhető.

0-13kg hordozó:
0-13kg-ig használható biztonsági autós gyermekülés. A babakocsi vázára egyszerűen rögzíthető. 5 pontos biztonsági öve van. Napvédő kupolája, központi övfeszítő rendszerrel ellátott. Megfelel az európai ECER44 szabványnak. A babakocsi vázára és autóba egyaránt egyszerűen rögzíthető, szuper biztonságos, biztonsági gyermekülés.

A TiTi TriTon 3in1 multifunkciós babakocsi mindezeket a felsorolt elemeket tartalmazza!!!!! A babakocsira 2 év garancia vonatkozik.

Hát ennyi!

szombaton bababörze!!!! :lol:

Jön valaki?

Vera?Te jössz?
Vendég
 


Ó most olvasom közben mit írtál Vera! :(

Remélem minden jól alakul Pumpi!
Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


röné: én most leálltam egy időre a babakocsinézésről, mert az elmúlt hónapokban úgy rákattantam a témára, hogy csak e körül forgott minden gondolatom.
Viszont nekem nagyon sokan panaszkodtak a Pierre Cardin kocsikra, hogy nagyon nehezek, éppen ezért nehéz emelgetni és irányítani is őket.
Én olyant akarok, ami könnyű, hiszen a buszra fel le rakosgatni nem lesz egyszerű amúgy sem. Szóval én a Peg Perego kocsikat néztem, most van is már két favoritom.
Az egyik a Peg Perego Uno 2008-as modell, a másik a Peg Perego P3 Modular System On Track. Árban sajnos elég húzósak. A Brendonban megnéztem őket, kipróbálgattam, tologattam mindkettőt. Ott az első 88 ezer körül van, a másik meg 128 ezer körül. Viszont a neten nézegettem használtan is ezeket a modelleket és lehet Teszveszen, vagy Vaterán is kapni ezeket akár 40-50 ezerrel kevesebbért is. Nekem a Peg Peregoról mindenki csak áradozott, hogy milyen jó és könnyű és praktikus. Szóval nekem is bejöttek eddig, amiket néztünk.
lei
 
 

 
 

Igen, igen, Pumpinak megy a drukk!!!! :lol:
lei
 
 


Hajrá Pumpi!!!!!

annus11
 
 


Pumpi!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++33

Vera!

Sztem ha ennyit igényel a foad akkor ennyit igényel és kész!!!Ne foglalkozz mással csak etesd őt :wink: Bírom az ilyen beszólásokat....mit kéne csinálni.éheztetni???Anno az én Márkom is 1,5 kg-kat hízott havonta(csak anyatejtől)és folyton beszólt a védőnő :twisted: És most meg szép deltás vállú,izmos,atléta típusú,sportos fiúcska lett.Szal nem számít hogy kicsinek mennyit hízik vagy mekkora!!!

Már javulgat Olikám.Sokszor szívom eki az orrát és képezljétek nem sír.Haláli :wink:

Rakok én is képet!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jaj de édes!!!!Már elmúlt 3 hetes :shock: jesszu de roha az idő....

Pumpiról van hír?

annus11
 
 


Sziasztok!

Panny!
Haláliak a fiúk! :wink: Most már ott tartunk a szopiban, h. 10 perc után magától is lecuppan róla, de van úgy h. 2 és fél óra múlva éhes lesz, főleg a séták után (biztos a jó levegő teszi).

Alziza!
Igen megyünk a börzére a párommal, anyukám vigyáz addig Márkra. Megrendeltünk az Árzuhanáson egy pihenőszéket (Fischer Price, ami rázza a fenekét) ezért muszály lesz elmenni, meg egy csomó rucit kinőtt, így be kell spájzolni rugikból (már csak pár darab van ami jó neki).
És te jössz?

Nem tud valaki valami jó szert amit szoptatás alatt is lehet a szemen kinőtt árpára kenni? Annyira begyulladt a szemem és fáj is.

Tezsek fel egypár tegnapi mosolygós képet:
Kép Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Pumpiról hírek,tegnap esti!
"Most beszéltem vele telefonon, még mindig semmi. Fáj a gerince, kap fájdalomcsillapítót, de nem mondanak neki semmit. Azt mondta, mindenért könyörögni kell(vizsgálat) és azt mondták neki, hogy szüljön... de nem indítják el neki Valószínű EDÁ-val szül a gerince miatt."

Vera!
Ez a nagy fiú,és télleg a szemei....sajna férjnél vagyok,de lehet új szerelmem születne
:wink:

annus11
 
 


Annus, köszi!

Most kaptam ezt a viccgyüjteményt, nagyon jó:

Az első 3 hónap:
- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis
lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- van idegesítőbb hang, a táblán végighúzott körmöknél.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl befogod.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű melled miatt továbbra is csak ábránd marad...
- szörnyű dagadtnak lenni.
- nézed a vékony, feszesbőrű nőket.
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért cseszegeted a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy sz.r, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.

Kép

Kép
nagy vera
 
 


3-9 hónap:
- úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- éhen fog veszni. . . nem eszik semmit ez a gyerek.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a legjobb játék az, ami földhöz csapkodva elég zajos.
- a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- mindenen bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb.
- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve sz.rni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül!
- valakinek te vagy az ISTEN!
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le, és kipakolni izgalmas.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát!!!!!!!
- egy baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan mint futó vadra lőni. . . .
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábon
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a hullapelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a mikulás k. . anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból. . .
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat.

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera :lol:

Nagyon jók :lol: és tapasztalatból is mondhatom hogy nagyon találó :lol: :lol:

árpára:talán az Aloe First nem jó rá??Csak mert szokták szembe azt tudom,de nem tudom hogy árpára is jó-e???

Édesen nevet Márk :wink: Én is várom már ezeket a kacajokat,vigyorokat :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Szegény pumpi! :cry:


Vera
Nagggyyyon édi!
Naná,h megyek!
Akkor ott talizhatunk! :lol:

Vicc jó!!

Panny
Olivér is naggyyon édi! :lol:
Az első kép a legjobb!
Vendég
 


Vera: közös családi kép nincsen még?
egyébként nagyon értelmes szemei vannak, olyan nyílt és élénk a tekintete! Látszik, hogy mindent ért maga körül! :lol:
lei
 
 


panny: Oli is nagyon édes, és az olyan jó, hogy nem sírós!!

Viszont a vicc, ami végülis nem is annyira vicc (hiszen állítólag a nagyrésze igazság) kicsit elbizonytalanított, hogy biztos ezt akartam én? :lol: :lol: :lol:
de gondolom, ha benne van az ember, akkor meg nem is gondolkodik ezen, vagy mégis?
lei
 
 


Lei!
Először furcsa lesz az anyaság, de hamar bele fogsz jönni! Nekem az volt a furcsa amikor leanyukáztak, mindig körbenéztem, h. most kire gondoltak. Igaz sok lesz a "munka", de mindent feledtet majd ha rádnéz és rádmosolyog.
Egy egész éjszakás sírás is feledtet egy röpke mosoly. :wink:

Alziza!
Igen találkozhatunk ott.

Tegnap voltunk babazsúron, egy barátnőm kislányának 1 éves szülinapján, ahol Márkon kívül 4 kis csöppség volt, igaz mindenki idősebb volt nálunk.
Szegény "nagyfiú" még nem nagyon tolerálja maga körül a nyüzsit, így 15 perces sírás után bealudt, majd amikor felkelt egy idegen kiságyban még jobban sírt, így haza kellet hamar jönni. Tudom, h. korai még a szocializáció, nálatok hogy volt ez?


Pumpi!
Remélem jól vagy és már megszültél...Várunk vissza!!!!!!!!!!!!!

Panny!
Van az Aktivátor, ami szintén Aloes termék, anyukámhoz megyünk hétvégén így addig marad a kamillás borogatás, ami egyébként segített egy kicsit.
Ezt az Aktivátort egyébként kólikás hasfájásra is javasolták, így mi is ki fogjuk próbálni, mert eddig semminem segített. (Igaz hogy lecsökkent magától napi 1-2 görcsre az egész, de ennyi is bőven elég szenvedni látni.)

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera

Jó,akkor majd beszélünk! :lol:

Pumpókáról valaki,valamit??
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi az infókat, megyek a szombati börzére, de apát otthon (praktiukus okokból) hagyjuk. Ott körülnnézek babakocsi ügyileg, mert kezd stresszelni a dolog, mert nem könnyű a döntés, és nem akarom az utolsó pillanatra halasztani.

Pumpóka, nagyon megy a drukk nektek! Mielőbb szeretnénk már Zsófi képeket látni!!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné: én is megyek a börzére és apukát szintán otthon hagyom, mert tudom, hogy nem az ő világa ez :) viszont szerintem nyugizzál babakocsi ügyben, még nem vagy lekésve semmiről, még annyi idő van. ne stresszeld magad ezzel is. Csak szép nyugodtan. :D [/b]
lei
 
 


Pumpi: mi van veled!!!! Várjuk a híreket!! :!: :!:
lei
 
 


Az április-májusi babavárók topikban ezt írták Pumpiról:

2008 Április 17 Csütörtök - 12:00
Hírek Pumipról

"Felhívtam...semmi új..várnak vele..amig meg nem indul magától...
elég ramatyul van szegény...
benn van vele Zolija meg Anyuja...
ugyh nem sokat beszéltünk..puszil mindenkit és értesít ha van vmi... "

Szóval nem történt előrelépés eddig, Zsófi baba még nem jött ki.
lei
 
 


Csajok ha ennyien megyünk a börzére összefuthatnánk akár csak 10 percre is! :lol: Hm?

Megiszunk egy teát ,kávét,üdítőt vagy valami!
Úgyis elfáradtok hamar! :wink:

Röné amiről képet tettem fel babakocsi 64.900 .A vázra csatlakoztatható külön minden.Szerintem ennél jobbat,ilyen áron nem találsz!
Nézd meg a Wampol babaáruház honlapján is.van még más színben is!

Bár mondom én a loolára esküszöm.Az is mutatja,h ezzel meg vagyok elégedve,h még mindíg ezt használom.Alexnél és zinánál ilyenkor már az 5. babkocsim volt.A két gyerekkel össz 10 kocsit fogyasztottam. :shock:
De ettől olyan nehezen válok meg!

Na talizzunk má!


Szegény Pumpókát mi a francért hagyják ennyit szenvedni?? :evil:
Vendég
 


Csajok ha ennyien megyünk a börzére összefuthatnánk akár csak 10 percre is! :lol: Hm?

Megiszunk egy teát ,kávét,üdítőt vagy valami!
Úgyis elfáradtok hamar! :wink:

Röné amiről képet tettem fel babakocsi 64.900 .A vázra csatlakoztatható külön minden.Szerintem ennél jobbat,ilyen áron nem találsz!
Nézd meg a Wampol babaáruház honlapján is.van még más színben is!

Bár mondom én a loolára esküszöm.Az is mutatja,h ezzel meg vagyok elégedve,h még mindíg ezt használom.Alexnél és zinánál ilyenkor már az 5. babkocsim volt.A két gyerekkel össz 10 kocsit fogyasztottam. :shock:
De ettől olyan nehezen válok meg!

Na talizzunk má!


Szegény Pumpókát mi a francért hagyják ennyit szenvedni?? :evil:
Vendég
 


Most meg mi a faranc történt??
2× küldte el és megváltozott a babanet! :shock:

Nálatok is?
Vendég
 


Sziasztok!

Vera, jöttem, hogy megnyugtassalak téged. Rolcsi kedden volt 6500 gramm :lol:

Minket próbáljatok behozni! :D

Hozzám nem hiába nem jár a védőnő, lemondtam ezt a szolgáltatást, nem kell hogy sápítozzon mellettem. Gyerekorvost megkérdeztem, hogy esetleg adjak-e vizet a a szoptatás előtt, hogy ne egyen annyit a baba, de azt mondta csecsemőt nem kell diétáztatni.
Múlt héten mi is túlestünk az oltásokon, jobb és bal lábába is kapott, a védőnő meg leszorította a gyereket. :x

Mandala, köszönöm szépen megkaptam a kuponokat tőled, éppen tegnap mentem egy párat beváltani, Rolcsi végigüvöltötte a vásárlásomat, tiszta ciki volt. Kezemben az üvöltő gyerek, egyik kézzel babakocsit tolni, a másikkal a kosarat vinni, péntztárnál ki be pakolni és kuponokat tépkedni -- szép látvány voltam. Fogalmam sincs mi baja lehetett, de nem szeret vásárolgatni.......

Én annyit mondanék babakocsi ügyben, hogy a garancia miatt nem érdemes hónapokkal korábban megvenni, még mielőtt elkezdenétek használni.
Alziza a ti babakocsitok tényleg nagyon jól néz ki!.


Pumpinak megy a drukk!

Panny, Alziza, Vera jók a képek a gyerekekről!
Panny, Nasivint lehet adni van küön csecsemőknek való nasivin és is adtam 2 hetesen Rolinak.

babicskó
 
 


Nálam is megváltozott a babanet.

Fujjjj, sokkal csúnyább.

Egy hónapja az nlc-t változtatták meg, kell az új design.......

babicskó
 
 


Pumpóka!
nagyon-nagyon drukkolok neketek :!:

Kép
kimma
 
 


hát én még nem tudom, mikor megyek ki pontosan a börzére, amúgy meg barátnőmmel megyek, mert apukát nem akartam elrángatni. De kb. fél 10 körül indulunk otthonról, úgyhogy szerintem 11 körül érünk ki. Remélem akkor is van még mit nézni....

Ha mondtok valami konkrét helyet, hogy hol és mikor lehetne talizni, akkor azért megpróbálok odamenni. Én még sosem voltam ilyen börzeféleségen.
lei
 
 


Sziasztok

Lei
Nem voltál még börzén?
Hát..akkor,h úgy mondjam kösd fel a gatyád! :wink:

Nagyon jó!Én 11 éve járok!Viszont baromi fárasztó.
Rengetegen vannak!Többen mint amire gondolnál!
És igen 10 után is van mit nézni,sőt venni! :lol:

Mivel nem beszéltünk meg semmit nem tudok helyet mondani!
Verával ott kint dumálunk,h hol mikor.

Vera
Te is úgy hozd Sylvaint,ha bírja a tömeget és a várakozást! :roll:
Én reggel 7-től kint vagyok.Ti kb. mikor?
Vendég
 


Sziasztok!
Pumpóka friss üzenete: 8-kor burkot repesztenek, tegnap este 11 óta 10 percesekkel nyüglődök. Remélem hamar meglesz, mert rohadtul fáj.

annus11
 
 


sziasztok

Pumpóka
Drukkolok Neked! Kép
Vendég
 


Azért mert szerettek jöttem e világra,s lettem új fény,csillag szülők boldogsága.
Szeressetek mindig igaz szeretettel,a kincsetek vagyok pici kincs de Ember!
Örömmel értesítünk hogy a mai napon 10:30 perckor megérkezett kicsi lányunk Szabó Zsófia Petra, 3200 g és 53 cm

Zoli és Ági

Hozom a jó híreket!!!!

annus11
 
 


PUMPÓKA!

GRATULÁLOK!!!

Kép
Vendég
 


Koszi Annus - nagyon jo hir :!:

Nagy gratula Pumpieknak es Zsofi babanak :!: :!: :!:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Ja igen,én kis pletyós...csak gratulálni felejtettem el....

Isten hozott Zsófi kisasszony!!!Jó sokáig kínoztad anyucit :wink: Meg ugye a mi idegeinket is :lol:
Kép

annus11
 
 


Pumpi!

HATALMAS GRATULA A KIS HERCEGNŐTÖKHÖZ, SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK :lol:

Hú, a libabbőr végigfutott rajtam, végre megvan!

Börzéről:
Tényleg igaz az amit Alziza írt: hatalmas tömeg, nyüzsi, fárasztó, de utána nagyon boldogan mentünk mi tavaly haza egy halom ruhával (még nagy pocakkal).
Sylvain elvileg jön, de tényleg nem nagyon bírja a tömeget, így most komolyan elgondolkodtattál.
Azt viszont nem tudom, h. a már megvásárolt holmikkal kilehet-e ugrani a kocsihoz (és vissza), mert nem akarom a pihenőszéket végigcipelni az egész börzén.

Mi is korán ki szeretnénk menni, hogy legyen még parkolóhely.
A tali jó ötlet.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera

Biztosan kilehet vinni a cuccot ha megtartod a jegyet!

De!Én itt szoktam eladni Zina és Alex cuccait!
helyesebben anyu.Mert én vásárolok!Oda is leteheted! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Pumpókáról hozok hírt: ma fél11kor megszületett Zsófia Petra 3200 g és 53 cm ! ! ! ! ! !


Sima szülés volt de burkot repesztettek mert már napok óta benn volt a háta nagyon fájt igy bevitték pár nappal ezelőtt.
Mostmár jól vannak.Amint lesz új hír írok Nektek.
Vendég
 


Drága Ági,

nagyon nagyon gratulálok a kishölgyhöz!
Ugye hogy nem maradt bent :wink:

Az idézet gyönyörű, sikerült is bőgnöm rajta (hormonok). :lol:

Kép
wruska
 
 


jajj én csak gyorsan beírtam meg sem néztem hogy már hoztak hozzátok híreket...csak Ági hívott hogy ne feljtsem el nektek is megírni...
annyira erős lány...a telóban abszolut nem hallatszott a hangján hogy min ment keresztül...jól vannak..majd ha tudok róla vmi újat jelzem nektek is.
Vendég
 


Pumpi: Gratulálok Zsófihoz!!!


Ahhoz képest, hogy azt mondták picike lesz...hát gyönyörű súllyal született!!! Remélem hamar ki tudod majd pihenni ezt a hosszú, fárasztó vajúdást!!!

Mégegyszer gratulálok, és sok tejet, boldogságot kívánok!!!
Vendég
 


Kép

Pumpi ZsófiBabája :D
Vendég
 


Sziasztok

Nagyon szép baba! :lol:

Lituka

Köszönjük és sok sikert neked is!Látom már nem sok van hátra! :lol:
Vendég
 


Lituka - nagyon szepen koszi a kozvetitest es a kepet is :lol: A sohasem baj, hogy ha tobb forrasbol jon a hir :!:

Nagyon edi a pici a kepen. :lol:

Zsibima - nekem is pont ez jutott eszembe, hogy mindenki azt mondta neki, hogy pici a pocakja stb. es kozben pedig milyen jo sullyal szuletett Zsofi. Jol meg szenvedett erte szegeny anyucija.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni-és pár hete még azt is mondták, hogy picike...hát szépen megnőtt Zsófika!!! :lol: (én is kiegyeznék egy ekkorka babával!)

Lányok!

Minden baba gyönyörűséges, akiket látok az oldalon!!! :lol: Szívesen járok gyönyörködni hozzátok, úgyhogy kicsiket-nagyokat rakjatok fel minél többször!!! (még meló közben is a főnöknöm mikor nem néz oda, feljövök nézelődni, csak nem tudok írni mindig... :lol: )
Vendég
 


Pumpóka!

Hatalmas Gratula!!!!!


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nálunk megy a festés,ill. Áron szobája kész lett,úgyhogy egész rendezettek lettünk és ma elkezdem mosni a ruháit!
Úgy örülök,hogy végre haladunk,kicsit lassan ugyan mert ugye én tiltáson vagyok és szinte minden Apára marad,de nagyon ügyesen megállja a helyét!
Ha minden igaz ma összerakja a kiságyat! :lol:

Pumpóka! Mindig olvastam ám csak eddig nem tudtam írni,HATALMAS GRATULA NEKTEK!!!!
Ügyes voltál! Látod csak nem maradt bennt ez a "pici" lány!
Nagyon édes Zsófibaba!
Remélem minden rendben veletek és már kiheverted a borzalmakat!
Várunk vissza amint lesz ránk egy kis időd!

Pussz
Vigyázz magatokra!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Csajok!Merre vagytok???

Vera igazoltan van távol 1 hétig.Ő elutazott az anyukájához!

Pumpóka szintén igazoltan hiányzik,de már várom nagyon a beszámolót! :lol:

Voltam a börzén.Egész jó volt bár volt már jobb is! :?
Verának is sikerült sokat vásárolni! :lol:

Lei és Röné?
Nektek,h ment?
Vendég
 


Hahó!
Szóval a börze nagyon tetszett, de már zsongott a fejem a sok standtól és a sok cucctól, amiket láttam. Viszont megvettem az első rugikat és teljesen elolvadtam. Nagyon élveztem, a végén barátnőm szólt rám, hogy ne vigyem túlzásba azárt a rugdalózó vásárlást :) Azóta otthon nézegetem őket és vigyorgok, mint a vadalma. :lol:
Szóval bejött a börze!!
lei
 
 


Pumpi!
nagy-nagy gratula Zsófi babához!
Kívánok sok-sok boldogságot és bőséges tejcsikét!

Kép
kimma
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: