[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

sport kocsi:

nekünk van de mint már írtam én utálom.az ilyen kiskerekű kocsikat nem magyar járdákra találták fel.anyós viszi abban Patrikot amúgy még esőben is az erkélyen áll.

ha kissebb kocsit akartok akkor is nézzétek a kerekek méretét.mert sokszor nem a kerék mérete a helyfoglaló.és vannak már elfogadható áron bolygókerekű bergonnál lényegesebb kisebb kocsik akkorus kerékkel mint a graco-k.

na mennem kell mert megjöttek Patrikék.

Kép
Kép
ettike
 
 


Judithappy köszi az infot! :wink:
Tesco új katalógusát még nem láttam,s neten is a régi van még fent. Kíváncsi lennék arra a babakocsira! :wink:

Ilyesmikre gondoltunk
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia Boszi!!

Lefotóztam a Tesco-sat, kicsit rosszminőségű lett a fotó-bocsi. Tulajdonképpen úgy néz ki, mint amit te feltettél másodiknak.
S azt írja:összecsukható, lábtartóval, 6-36 hós korig, max. terhelhetőség:25 kg, s Pólus Tesoban nem kapható!!!

Kép

Szép estét mindenkinek!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 

 
 

Judithappy köszike,aranyos vagy! :wink: Az AKCIÓ meddig lesz? :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!

Ápr. 11-17-ig lesz az akció a Tescoban!!!:)
Örülök, hogy segíthettem!! :)
Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judithappy köszike,ma nálunk is volt már akciós újság,de azt hiszem mégse ilyet vesszünk! Apa szerint nem lehet vmi stabil,még nézeködünk kicsit!

Gabika ma 13 hónapos :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Én cam portofino sport babakocsit vettem és meg vagyok vele elégedve!
A kicsi lányom: Kép Kép

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Kép

Vicuska nagyon cuki a kislányod! :)
Ki mit csinál ma? :wink:

Én nekem pihen a palacsinta tészta,nemsokára sütöm ki,meg bableves lesz még! Apjuk ma estig lesz,hosszú lesz a nap nekem.

Vasárnap meg anyósékhoz megyünk ebédre,nem kell főznöm! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vicuska: Lotti baba egyre szebb kislány :):):) majd foghatod vissza a fiúkat akik majd járkálni fognak utána :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


boszi:

mi tegnap voltunk a tescoba és megnéztük ezt a kocsit.hát én bele nem ültetném Patrikot :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: nyeklett össze vissza :? :? :? :? :? a felső jól néz ki.de azt lehet fektetni is valamennyire????mert ha elalszik benne Gabika akkor ülve elég kényelmetlen lehet.mondjuk Patriknak a mienk is kényelmetlen mert olyan keskeny hogy a kezeit nem tudja maga mellé tenni mikor alszik. :? :? :? :? :?

hulla vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: párom egész héten itthol volt és gondoltuk majd pihenünk egy kicsit.aztán a pihenésből egész napos séták lettek.volt hogy reggel elmentünk hazulról és csak este 8 ra értünk haza.na nem végig az utcán voltunk hanem mentünk ide-oda.tiszta izomlázam van.ma meg már megy szegény dolizni etse 6-ra :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vicuska:

édes Lotti :lol: :lol: :lol: :lol: a második képen puszit küld???én ha kérdezem Patrikot mennyire szeret két kézzel nyomja a puszi küldést :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(ja én is lekoppintottam boszi vonalzóját :lol: :lol: :lol: :lol: édesek)

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok,kellemes 7végét! :wink:

Kép

Ettike
akkor jól láttunk,hogy nem vmi jó az a kocsi. Még sok helyet megnézzünk,mert mínőséget akarunk,nem akármilyen olcsó vackot! Gabika nem egy kocsibaalvós típus,ha álmos,akkor is kivárja,míg az ágyába kerül! :P
Némelyik régebbi babakocsi sokkal stabilabb,mint ezek! Anyuéknál megvan az én 27 éves CHICCO sportkocsim,s az erős és nagyon stabil! :P Anyu 2000Fért vette anno,s akkor az nagy pénz volt!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Patrik most is a kocsiban aludt el pedig apája próbálta maga mellett.meg ő lenn is sokszor alszik kocsiban.én azért használom a nagyot.de ha Gabika nem alszik kocsiban akkor jó olyan is amit csak pihenőbe lehet dönteni.

én annó néztem egy chicco sport kocsit ami nagyon tetszett csak aztán kaptunk.annak nyolc jó nagy kereke volt(akkora mint a pierre cardinok bolygó kerekei)és jó széles is volt.30 akárhány ezerbe kerül.megnéztem az eggyik oldalon 37000Ft.

ilyen:
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


meg én annó ezzel is szemeztem:

Kép

ez 36000Ft.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!
Nika:köszönöm! :lol: Majd oda figyelek!
Ettike:igen puszit küld!Most ez nagy sláger,mindenkinek az utcán is dobálja a pusziait.
Nekem ez az alsó van csak más színben!Szerintem jó.teljesen fektethető,van lábzsák,esővédő hozzá.6.5kg.én nagyon szeretem-jobban mint a másikat!

KépKép
vicuska
 
 


Judithappy elvarázsolt az oldal,amit ajánlottál,s valószínű mi is onnan rendelünk a 9900 Ft-osból,csak mi a kéket néztük ki! :lol: Nagyon tetszik! :P
Mennyi idő alatt kaptad meg? Felhívom és meg is mondják?

Ettike júniusban megyünk Győrba úgy néz ki! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Akkor a többieknek íme a kocsi,ami elvarázsolt:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nekünk bé-bé-go van és nagyon meg vagyok elégedve vele!!
Rékának jön a 9-10. foga!!
Csajok: ki milyen tápit ad a babájának?

Kép
gyanixi
 
 


mi már rég nem eszünk tápit.de ha adnom kéne neki valamilyen okból akkor a humana baby fitt 3 asat adnám :roll: :roll: :roll: :roll:

ma anyuéknál aludtunk Patrikkal mivel apjuk dolizott.tök jó volt megint beszélgetni anyuékkal mint annó.(mármint este)meg römiztünk.

boszi:

jól néz ki a kocsi.
akkor majd ha már tudsz pontos dátumot akkor szólj és akkor úgy készülök.

Kép
Kép
ettike
 
 


Szia Boszi!!!!


Nekünk ugyanez van, csak narancs-szürkében, íme: Kép

éN NAGYON SZERETM!!!
Mióta megvan, nem is használom a Bergont, mert az egy monstrum ehhez képest!!!:)
Pedig anno meg voltam érte halva!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval:egy vasárnap éjszaka rendeltem meg, s kedden reggel 8-kor már itt is volt. Postai küldeményként hozták házhoz, ott kellett fizetnem!
Szerintem nagyon tuti, mert házhoz viszik:INGYEN és HAMAR!!!!
Csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!S nem vékony vázú, hanem jó kis masszív!!!!!!GIRAFFE márkájú!!!!(Már harminc valahány éve gyártanak ilyen kocsikat, csak annyira nem ismert márka!De nagyon príma!!!)
Ha tényleg ezt választjátok, akkor nem jártok rosszul Boszi!!!!! :) :) :)
Kár, hogy nem jár semmilyen részesedés az eladásból!!!:) Szívesen reklámoznám még másnak is!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Szép napot mindenkinek!!!!
Néhány fotó: Bece új járgányával, s a fogacskáival-még úgysem hoztam róla képet!! :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Na mi ez a nagy csend ma???
Mi anyóséknál voltunk,Gabika hozta is a formáját!
Jól vagyunk. Apjuk holnap sem dolgozik,megy nekem vásárolgatni,délután meg öccséhez PSP-ni,aminek először nem örültem,mert együtt akartam vele egész nap lenni!

Képzeljétek a sógornom barátnője(5 éve vannak együtt) elhatározta,hogy neki sosem lesz gyereke! :shock: Pedig oltári aranyos csaj,s Gabikát is imádja! Volt már a SOTE1-en és meddővé fogja magát tetetni! :shock: Anyós is csak nézett velem együtt!
Ennek a sógornomnak már van egy 5 éves gyereke,de az anyukával külün élnek!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! :wink:

Judithappy köszike az infokat! Még annyit,hogy e-mailen,vagy telefonon rendelted,mert nem látok olyat,hogy kosárba rakás?! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judithappy nagyon jók a képek!Nemsokára ti is készülhettek az 1. szülinapra! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!

Nincs mit, szívesen.
Emailen rendeltem meg:
tikotiko@freemail.hu-n, s azt hiszem Madarász Lajosnak hívják azt akivel tartottam a kapcsolatot!! :)

Szép estét mindenkinek!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Mi vagyunk kicsit nyűgösen kijött a felső két fogun, így már 4 fogunk van és még 4 van útban.
Nagyon kivagyok tegnap éjjel fél órát sem aludtunk remélem ma jobb lesz. Teganp még nem volt kint a felső jobb foga de mára kijött-hurrá.
Egyébként nincs gond eszik szépen ma hajnalban tápszer
reggel-pép
tízórai őszibarack-banán
délbe: gulyásleves, + krumpli-sóska-csírkecomb
uzsi sült krumpli rántott csirkeszárnya/bunda nélkül/
vacsi pép
Ma így ettünk.
Hoztam pár képet




KépKépKép
rena10
 
 


Íme a képek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép




KépKépKép
rena10
 
 


boszi:

Párom most könyörgött ki magának egy xbox-ot de egyenlőre sikerül kordában tartanom :lol: :lol: :lol: annó sps2 je volt na azt reggeltől estig képes volt nyomni.a férfiak már csak ilyenek. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

képek nagyon szépek.holnap ha sikerül teszek én is.de már fáradt vagyok.

Kép
Kép
ettike
 
 


:oops: :oops: :oops:

sps2=ps2

:oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Ettike PSP2önk nekünk is volt! IMÁDTAM! :lol: Aztán eladtuk,mert számítógépet vettünk! :P

Judithappy köszike,akkor mailben megrendeljük! :wink:

Rena Balázs igazi kis huncut! :lol:

Tegnapi képek anyósék új kocsijában :P
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


a ps2-őt én is szerettem.annó rengeteget játszottam én is.még akkor is játszottunk mikor már nagy hasam volt.párom modta is hogy csalunk mert mi ketten vagyunk ellene :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

nálunk meg lehet becsuszott kiszteszó :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: 2 nappal később kezdtem el szedni a gyógyi meg ráadásul 1 napot utánna is kihagytam.a papír azt írja hogy hogy ha az első héten kihagyok gyógyit és az előtte lévő hét napban volt ugni-bungi akkor mivel csökken a hatása előferdülhet :roll: :roll: :roll: :roll: na mivel párom szabin volt múlt héten így volt pár bumm-bumm :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
szerintetek????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép mindenki azt mondja gebe vagyok.szerintetek is????????
Kép igen a maci alatt Patrik van:):):):)
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Kép

Ettike szerintem veggyél tesztet,ha aktuális lesz! Amúgy mikorra terveztetétek a kistesót?
Én ezért nem gyógyszerrel védekeze,mert félek,hogy egyszer elfelejteném bevenni! :roll:
Nagyon jók a képek,s nagyon csinos vagy!!! :P Akkor te neked már 0kg a felesleg! :wink: Én is szeretnék már a kis maradéktól megszabadulni,de nem nagyon akarnak eltávozni,pedig alapból nem eszem sokat.... :roll:

Hát azért lehűlt a jó kis idő,de a napocska már süt,s remélhetőleg jobb idő lesz majd!

Tudjátok valami rosszul esik:

Párom öccséék(akinek a barátnője meddővé akarja magát tetetni) még soha nem jöttek el hozzánk,Gabikának semmit nem vettek. Vhogy nem tudnám nem megcsinálni,ha egy tesom szülne,hogy nem látogatom meg nem???
:roll: Őket csak saját kis világuk érdekli,más senki sajnos!
Párom is mesélte,hogy a lakás felszerelésének modernizálása arra épül,hogy TV,psp és ilyenekből a legjobb legyen,erre kell a mani!
Az ilyen dolgokra nem számít a pénz!!!!
Közben ott a sógor 5 éves gyereke,s sose meg se látogatja,nem érdekli..... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

tesót már beszéltük de pár hónapot még várni szerettünk volna :wink: :wink: de ha most jön hát jöjjön.jött volna már ugyebár úgy hogy rendesen szedtem a gyógyit..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: éppen azért sikerült páromnak meggyőznie hogy lassan próbálkozzunk.én amúgy még vártam volna.
most -5 kilónál járok amúgy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csak aa hasamon és a combomon lóg a bőr.lehet én azért látom magam nem gebének,mert ha ruha van rajtam nem látszik.de mikor nincs :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike és nem eszel nagyon,vagy hogy ment le ennyi?
:P
Mi is tervezzük a kistesót,de addigra szülessen úgy szeretném,mikor már Gabika is közel 3 éves! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ismeritek az AJVÁRT? :wink:
Anyóstól kaptam,állítólag finom! :P

Kép

Az ajvár paprikából, padlizsánból és fokhagymából készített mártás, amit leginkább húsok mellé kínálnak, de salátát is ízesíthetnek vele. Az ajvár továbbá kiváló fűszerkeverék különféle pikáns mártások készítéséhez, levesek ízesítéséhez. Hideg mártásként majonézzel vagy tejföllel-kefirrel is össze szokták keverni sültek mellé. Túlnyomórészt a Balkánon népszerű, itt is leginkább Boszniában és Szerbiában. A paprikától függően lehet édes vagy csípős is. A Balkánon minden magára valamit is adó háziasszonynak megvan a saját ajvár-receptje, amelyről állítja, hogy a legjobb. Hatalmas mennyiségben készül, befőttesüvegekbe kerül.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem én még nem ettem ajvárt, de biztos jó lehet!
Lányok, ti már adtok mindenféle zöldség, gyümit a gyerkőcnek?
Pl. epret, ubit mikortól lehet? Mondjuk nem mintha Réka sztem ezeket megenné majd...

Ettike: sztem nem tűnsz vészesen gebének! sztem csinálj majd tesztet, ha aktuális lesz!
Ti már nem kiságyban altatjátok Patrikot?

Kép
gyanixi
 
 


gyaniszi:

Patrik régóta nem alszik kiságyban :wink: :wink: :wink: ahol a maci alatt van az anyuéknál van.én aludtam azon a fotelágyon szombaton.itthol meg a földön alszunk matracon Patrikkal.én néha vissza tipegek az ágyba de ha felkel vissza kell mellé feküdnöm. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ja és kösz :lol: :lol: :lol: :lol: anyumék meg a munkatársai mondják hogy rendesen kéne ennem mert gebe vagyok.pedig szerintem sem vagyok túl vékony.nekem ez pont jó(csak a bőröm ne lógna :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: )

párom ma meglepett fényképezővel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: eddig a telómmal csináltam a képeket azért olyan nem szépek mert azon csak 1.3 as a kamcsi.de ezzel marha faszák.mindjárt megbuherom és dobok képet.

ja boszi:

eszek én rendesen.ebédet :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: azokívül nem sok mindent.vagyis csokit meg chipset rengeteget eszem séta közben.csak mellete rengeteget megyek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: mi is úgy terveztük hogy jövő szeptemberben Patrik bölcsibe megy akkortájt szülessen tesóka és januárban pedig ovi.és akkor nem oviba lessz a sírás hanem bölcsibe.ott meg tovább ott lehet az ember vele így könnyebben be szokik és utánna nincs annyi gond az ovival.
vagy szerintetek ez hülyeség????????

Kép
Kép
ettike
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


húúú bocs az akvárium véletlen volt :oops: :oops: :oops:

nem tom miért de nem olyan szépek a képek.lehet a kicsinyítés miatt??????rendes méretben olyan szépek :? :? :? :? :( :( :(

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!
Ettike pont jól nézel ki szerintem.

Kijött a felső két fogunk és másik négy van útban nyűgösek vagyunk.
Balázs rákapott a levesre annyira cuki. Imádja a gulyáslevest-húslevest-zöldséglevest-és még sorolhatnám. Tehát ebég előtt leves is kell. A súlya még csak 8300 körül van pedig annyit eszik bár a fogával sokat nyűglődünk.
Na mennem kell holnap jövök.




KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok! :wink:

Kép

Ettike nagyon szép ajándékot kaptál a párodtól,s nagyon szép képeket csinál! :P Milyen fajta?

Én már megfőztem ebédre finom lencsefőzeléket kolbásszal! Holnapra is lesz bőven. Elmosogattam,a gép mos,hajat mostam,s most van kis időm itt lenni. Gabika pihen,majd 12kor eszik ebédet!
Hétfőn megrendeltem a babakocsit,s holnap már itt is lesz!!!:lol: :P

Apjuk ma elaludt reggel. 5:50kor én keltettem,aztán ekkor már bent kellett volna lennie! Szerencsére nem volt gond belőle,mert nem szokott sosem elaludni,csak szerintem fáradt lehetett,s lenyomta az ébresztőt.

Csajok képzeljétek mivel 10.000 felett vásároltunk az AUCHAN-ban kapott apjuk egy SIMkártyát(DOMINO)amin 1 évig havi szinten 10 percet beszélhetsz el ingyen! Jó mi?:lol:

És végre lett egy szuper felmosom,nem olyan gatyi,mint a többi! Ezzel álom a felmosás! :P Mondjuk az ára is olyan volt,mert a nyél+vödör,több mint 6000 volt!
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

samsung a gép.én is ilyen felmosot szeretnék.mondtam pár napja páromnak hogy vegyünk.azt mondta ha majd a mostani elhasználódik.erre tegnap este mosok fel és egyszerre tört el a nyél és a csavaró kosár :lol: :lol: :lol: (jó bevallom titokban bereszeltem őket és elég volt egy nagyob nyomás/csavarás :wink: :wink: :lol: :lol: )ugyhogy ma veszek.remélem most is lessz a boltban.mert ami nálunk van bolt( T vel kezdődik)az egy kalap kakit nem ér.semmi nincs benne.van hogy tej sincs :shock: :shock: .

én meg már képzelődöm.tegnap este és ma is hányingerem volt :roll: :roll: :shock: :shock: magamba dumálom a gyereket.pedig tudom hogy még korai lenne éreznem valamit is.ha be is csuszott max 1 hetes lehet.na de azért jövőhéten veszek tesztet.(na tessék csak rá gondolok és ismét hányingerem van :shock: :shock: :shock: :shock: )folyamatosan a melleimet nézem nem e fájnak :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: most mondjátok meg.....már meg kukulok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ja és a fény.gépről egy kérdés:

annó mikor volt nekünk az bírta 3-4 napot egy elemmel.ez meg 20 perc alatt le szívja.ez normális?????

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike nekünk a digigép elemei hetekig bírják! Szerintem az merül le hamar,ami hozzá volt,s kellene vmi nagyon jó kis tartósat vennetek elemtöltővel,ha nincs,nagyon megéri! :wink:

Megérkezett a babakocsi! :lol: Nagyon szuper,Gabika fel is avatta már és tetszik neki! Nagyon könnyű! :P

Apjukra eléggé mérges vagyok,mert nincs sok mani,de mégis vesz új számítógépet! :twisted: Képes az anyjától kölcsönkérni 100.000et erre! :evil: Nem mondom,hogy nem kell újítani a géet,mert kell,de mikor végképp nincs mani,vagy éppen másra kellene,elcseszni erre!Nagyon mérges vagyok rá,mert makacs,mint az anyja,s amit akar véghez is viszi! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

próbáld meg rábeszélni egy xbox-ra.azt évekig nem kell újítani,és olcsóbb is.bátyám fél éve vett magának 300 ezerért egy gépet de már most panaszkodik hogy ujjítani kell rajt mert az újj játékok nem mennek el azon már.na meg xbox-nál a kényelem is jobb.nem kell a gép előtt ülni hanem feküdhet az ágyban vagy ülhet kényelmesen a kanapén.mi az internetet is rá kötjük majd csak előtte el kell adni a gépet mertr az egér és a billentyű sem olcsó hozzá.de szerintem még így is sokkal jobban megéri mint új gépet venni.

a géphez duracel elemet vettünk de azt is leszíja.holnap vissza visszük délelőtt mert lehet hogy a gép zárlatos.

felmosó meg nem volt a boltba :cry: :cry: :cry: :cry: vagyis volt a sima.(na de nem baj majd azt is bereszelem kicsit :wink: :wink: :wink: )

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!

Boszi!
Mikor rendelted meg a kocsit???Ezek szerint neked is hamar megérkezett, szupi, használjátok egészséggel, s majd kérünk képet benne Gabikával !!!:)

Ettike!
Sztem sem vagy "gebe"!!! :) S ha ti is szeretnétek, akkor én szurkolok a kistesóhoz!!:)

Ma volt valami, mert Bencus nem nagyon akart aludni-állandóan felállt a kiságyában, s dumált, biztosan visszatettem vagy 20x! :) S igazából nem is aludt délben, csak délután fél 6-tól 7-ig. Holott ő a hatalmas szunyálásairól híres. Valami lehetett, igaz, hogy jön az alsó jobb metszője, de nem nyűgösködött ezzel sem csakúgy, mint a már meglévő hárommal sem! :)

Szép estét mindenkinek, azaz most már jó éjszakát!!! :)
Tegnapi huncutkodásunkról néhány fotó:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :wink:

Ettike XBOX tuti nem lesz,elég volt a PSP2 anno,nem hiányzik. Nekünk marad a Pc,esetleg később laptop. :wink:
Apjuk végül nem kért anyóstól manit,s nem vett új számítógépet,hanem csak videókártyát,mert az is elég most! :wink:

Judithappy Bence nagyon cuki! :lol:
A kocsit hétfőn rendeltem meg és csütörtökre ígérték,de 1 nappal előbb megjött! :P

Ma nem kell föznöm,a gép mos,tükröket mostam meg,az ablakokat majd apával,egyedül nem merem! Holnap a sztrájk miatt nem kell dolgoznia neki,s annak aki nem tudna bemenni! :)


Képzeljétek anyu már nagyon haragszik arra a nénire,aki a mamára vigyáz. Sosem ágytálazza,meg se kérdezzi,hogy kell-e esetleg neki. 2naponta főz,napont 1-2 órát ott van,és 100.000Ft kellene neki! A mama saját magát ágytálazza,mert ő nem hajlandó! :evil: Sajnos még mást nem talált anyu,pedig kellene nagyon!

Gabika az új kocsiban büszkén üldögél. Most is délelőtt meglátta,s bele kellett tenni,s tologatni!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Elnéztem a lakást: jövőre festés-tapétázás lesz majd tavasszal,mielőtt megjön a második baba!Gabikát meg levisszük addig anyuékhoz,nagyobb lesz,s talán nem lesz vele gond majd! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok: ad közületek valaki baby love-os tápszert a gyerkőcének?

Réka ma írtó hisztis volt, nem akart elaludni, nekem meg nagyon fáj a fejem...
Néha annyira ki tud készíteni a hisztijével.
Tegnap vettem neki új tápit, eddig milupa milumil Ha2 evett, de mivel eszik tejtermékeket már, ezért lehet neki nem Ha tápit is, így vettem milupa milumil 3-at, ami gyümölcsös. Gondoltam tök jó, mennyire fog neki ízleni végre a Ha után, aminek még a szaga is rossz, hát alig ivott belőle 40-50 ml az este. Reggel is elővettem és nagy nehézségek árán megivott 120 ml. Mondjuk a Ha-ból sem ivott nagy mennyiségeket, de legalább este megivott belőle 180-200 ml-t!Hát ez annyira tud idegesíteni.

Kép
gyanixi
 
 


Én dm-es tápot adok gegének már rágóta már a kettesből is azt adrtam és a hármas is az :) miért kérded? Gege nagyon szereti néha szoktam kakaót is tenni bele és csak este kapja alváshoz :)ja és a 3-as almás ízesítésű bár én annyira nem érzem rajta :):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika: azért, mert lényegesen olcsóbb és kíváncsi vagyok, h milyen, szóval,akkor vehetek bátran! A 2-et meddig lehet adni?,mert Réka nem eszi az ízesítettet. Vagy 3-ból is van natúr?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Gyanixi ez a szitu ismerős. Mi a humana HA 2-isszuk, és próbáltam mást adni nem kellett. Én nesquik kakaót vagy vaníllia cukrot szoktam beletenni és imádja. Balázs egyszer eszik tápszert éjszaka és akkor ezeket varriálom. Bár ha esztek tejterméket akkor a tejet is?
Mert én akkor tej + kakaó adnám és kész. Sok gyerek 1 év után nem issza meg a tápszert , legalábbis sok kismamától halottam.
Egyébként pont ma találkoztam a régi szakmatanárommal aki a csecsemőgyógyászatot tanította és mondta hogy érdekes de a rosszúl evő kisbabákból lessz a legnagyobb evő, tehát egyszer csak bár bocs -zabálni fog azt veszed észre. Na mennem kell. Majd még jövök.



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Kép

Mi is még HUMANA HA2öt eszünk. Dokinéni szerint még maradjak ennél,Gabika imádja! :P

Gyanixi régen tettél fel a kiscsajról képet! :P

Pannica is rég volt! :(

Gabika ma már 6:30kor kelt,s most meg újra alszik. Apjuk lement a boltba,s már össze is porszívozott nekem,s ő is akar felmosni ma! :lol: Ebédre ma hamburgert készítek,meg délután szeretnék sütit készíteni. Délután apjuk elviszi öccséhez a gépet,mert vmi nem jól mükszik,mióta az új videókártya van benne! :roll:

Többiek? :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: