[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem is fiús, símán!!

Boszi: örülök, h jobban vagy!!Lehet csak gyomorrontás és nem ez a vírus! igyál sok folyadékot!!

Kép
gyanixi
 
 


judit:szerintem is inkább fiús.az utcán meg ugysem lehet kivenni egy ilyen apró cipőn azokat az apró sziveket :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ha meg már megy benne akkor több lessz rajt a kosz mint a szív :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!


Köszi a véleményeket!!!!!!! :) :) :)
Ettike tök jót szórakoztam az írásodon :) :) :) :) :)!!!Aranyos volt!!!! :)

Nekünk kicsit folyik az orrunk, s éjszaka köhög is Bence. Mára már én is érzem, hogy utolért a kór!! :) Folyik nekem is a nózim. :(

Egy hét múlva bababörze/expo lesz Debrecenben, addig nem veszek cipőt-így beszéltem meg magammal :) .

Lányok ti milyen kajcsikat adtatok a mazsoláknak 9,5 hónapos korban a főzi , tejpép, tápi, bébigríz stb mellett?

Szép napot!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 

 
 

Kép kis szépségem :)

Kép vad motoros csöpp vigyorral

Kép fogmutogatós motorozós

Kép tetszünk neked, anya? :)

Kép na mi az?lerobbant a mocim?

Kép a porszívó a mindenem, bárhol is legyek!!!

Kép bolondot csinálnak belőlem :( :)

Kép sapkámban az erőm

Kép mint mindig:vigyorgok

Kép te leszel az áldozatom!

Kép apa szerinted túléli Marci cica?

Kép áhhhhhhhhhhhh, legyőztelek!!!!!

Kép anyával Húsvétkor

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :wink:

Köszike lányok a jókívánságokat! Gyomorrontás kizárva,mert minden nap alig eszem vmit,tehát tuti vírus volt. Múltkor Gabi kollegája is így volt,lehet ő hozta haza,csak én kaptam el. :roll:

Mi ebben a szép időben voltunk egyet sétálni a Duna parton,végig a gáton. Gabika a vége fele már türelmetlen volt,apjának a nyakába kellett venni!

Judithappy nagyon jók a képek! :lol: A macskás a nyerő nálam és a porszívós!!! :P

Sajnos a mai nap szomorú is kicsit,mert a családunkban meghalt vki! :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ma senki nem volt??? :shock:

Judithappy kérdezted a kajcsikat:

Gabika bébiételt,tejpépeket,vajas kenyeret és tápszert eszik! :wink:

Nálunk most apa betegedett le! :( Totál azok a tünetei,mint nekem a vége fele. Rázza a hideg,láza nincs,de neki is fáj mindene! Holnap meg 6ra megy dolgozni,vesz be egy Algopirynt,hogy jobban legyen! Remélem használni fog! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és hoztam képeket :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judit ,Boszi nagyon jók a képek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Réka bébiételt, tápszert, virslit, csirkesonkát és most már azokat is eszegeti, amit mi!!!

Kép
gyanixi
 
 


nálunk bébiétel már kilőve:( tápszer de csak este napközben meg vajas kenyér felvágott meg azt amit mi is eszünk :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Apjuk eléggé beteg,lázas,így nem ment dolgozni. :( Most is fekszik,pihen! Reméli,holnap tud már menni,mert más tünete nincs! :roll:

Többiek mi újság?

Gabika kapott tegnap 2 új sapit :lol:

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: jobbulást párodnak!

Nekem írtóra fáj a hátam bakker, nem tudom mit csináljak már vele, a tartásom is rossz!!!Áááááááá

Kép
gyanixi
 
 


Na apjuknál is elindult a hasmenés! :? Rohangál szegény a WCre! :roll:

Gyanixi
köszike! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!

BETEGESKEDŐKNEK JOBBULÁST kívánunk!!! :D


Ettike!
Köszönöm a jelölést!!!Nem is tudtam, hogy Eszter a keresztneved!! ?:D

Hétvégén , vasárnap Debrecenben lesz börze, így addig nem vásárolok Bencének cipőcskét-így beszéltem meg magammal!! :)
Van valakinek MAUS cipője közületek??Sok jót hallottam róla, s nem is olyan drága, mint a Siesta! :)

Szép napot mindenkinek!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judit: nekünk Siestánk van én még nem is hallottama Mausról, de biztos jó lehet.Nem mindig a nagyon drága a a jó. Hol lehet kapni Maus cipőket?

Csajok: nektek nem fáj sokat a hátatok? Már 2 hete nem szoptatok, de szinte jobban fáj, mint szoptatáskor....

Holnap megyek fodrászhoz, ezt mindig úgy várom, felüdülés!!!

Panelben lakók: nem vagytok sűrűn rekedttek reggelente a száraz levegőtől?? :?:

Kép
gyanixi
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Gabika ma 9ig aludt reggel,aztán 11 körül újra elaludt! Még alszik,13 körül ebéd,aztán le szeretnék menni vele kicsit,bár olyan bizonytalan az idő! :roll:

Apjuk még itthon van ma is,fekszik! Hőemelkedés már elmúlt(este még volt),de még mindene fáj,és a a fránya hasmenés is gyötri! Szegénykémet nagyon megviseli! És persze semmit nem tud enni,még a kajára se tud gondolni. :roll:

Anyukám is beteg képzeljétek! :cry: Tegnap előtt előjött nála egy fránya köhögés,ami már fojtogatóan kínozta. Tegnap délutánra meg már hangja sem volt! :roll:

Gyanixi mi is panelban lakunk,de még nem voltam rekedt a száraz levegőtől! párologtassatok sokat!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gyanixi!!!

Én is holnap megyek fodrászhoz, akkor együtt "szépülünk" !!!!
Debrecenben lehet venni, de a www.gyerekcipobolt.hu-n is vannak Maus szandik!!! Nézd meg ha van kedved!! :)

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :wink:

Apjuk nem javul nagyon,vagy legalábbis lassan. Fel is hívta a melohelyét,hogy nem tud holnap mégsem menni,csak hétfőn. Szerencsére nagyon megértőek voltak!Hasmenése még mindig van szegénynek,pedig már mennyiszer vett be SMECTA-t. Tegnap este már végre kicsit evett,s ma is ebédelt. De azért még elég nyúzott és szerintem fogyott is. :roll:

Mi ez a pangás lányok??? :?

Ne hagyjuk kihalni a topikot!!!

Ettike? Pannica? Rena? Merre vagytok lányok??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

olvasok ám csak nincs időm irni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

képzeljétek Patrik hétfő óta egyedül alszik el :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: néztük a barátok köztöt aztán Patrik úgy döntött ő már nem nézi lemászott az ágyról,bekapta a cumiját bement a kisszobába behajtotta az ajtót.gondoltam játszik,de mivel igen csendben volt be néztem.hát mit látok......alszik.takarót áttölelte és aludt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: azóta 8-9 között bevonul a szobájába és elalszik.éjjel még kel de ez most nagy előre lépés.

ma megevett 3 gombát ebédre egy csiomó krumplival.kezd visszajönni az étvágya :lol: :lol: :lol:

na megyek mert álmi vagyok.majd legközelebb hozok képeket.

ja boszi:

párodnak jobbulást!!!+++++++++++++és anyudnak is

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Gabika is beteg lett! :cry: Hajnalban már lázas volt,és hasmenése is volt,és nem semmi büdös volt. :? Azóta 1x volt még hasmenése. Láza reggelre 37,4re lement,de mikor felkelt az alvásból tűzforró volt,és már 39 volt a láza. Gyorsan adtunk neki kúpot. Hasmenés helyett sokat hányt szegénykém! :(
Már hívtam a dokit is,majd jön ki,nem kicsit vagyok ideges.
Az előbb hűtőfürdőztük,mert feljebb ment a láza. Most 38,2,és pihen,de 30 perc múlva újra nézzük! :roll:
Most nagyon rossz 7végém lesz,ma is még nem ettem semmit,s nem is fogok szerintem nagyon! :?
Apjuk már jól van!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ettike: ez tök aranyos ahogy írtad :):):) gratula:)

Boszi itt is jobbulást +++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Volt a dokinéni!Írt fel lázcsillapító kúpot! Gabika láza is lement közben 36,8ra! :P Jól van,már játszott és nevetett is!
Sokat kell innia,az a lényeg!
Ebédelni is tudott rendesen,nem volt se hányás,se hasmenés azóta!
Remélem hamar rendbejön! :wink:

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Pár kép a kis betegről

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika már jobban van,de még azért gyenge,és lehet rajta látni,hogy beteg. Hőmérséklete délután 14 óta 36fok,reméljük nem lesz lázas már. Hasmenés még volt 2x,de már nem olyan iszonyat büdös,és nem is olyan híg.

Játszott ma már,de igazából kézben lett volna mindig.

Nagyon jó,hogy a párom itthon volt,mert egyedül azért nehéz lett volna nekem.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Pár napja Gabika mondja: apu,apa :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: jobbulást nektek!
Gratula Gabika beszdjéhez!

Rékának is van már jó pár szavas szókincse, iszonyat hamar rögzít dolgokat. Apa, tata, mama, autó, kakóó(kakaó lenne), eper, hinta, baba, babak, babam(az utóbbi kettőt nem mindig tudjuk mire használja!!)

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!
bosziéknak jobbulást!
Az én lányomnak be nem áll a szája(volt kitől örökölnie)
apa,anya,mama,papa,eelme(elmegy)nem,tubi,ádá(ádám)ana(anna)bá(bácsi)nene(ö a keri anyu csak a neve Izabella és ezt nem tudja)mimi(milán-mili)ába(lába)nyam-nyam (kajára)
utánozza a kutyus vau-vau,cica,kacsa háp-háp sokmindent megmutat(keze,lába,haja,füle,szája,orra,cici)............egyszer elmondunk valamit és már raktározza is_hihetetlen,anyósom mondta is,mostmár vigyázni kell, nehogy csúnyát mondjunk mert megjegyzi!
Azt pl,hogy dili-dili mondja és mutatja is az ujjával a buksiján

Hosszú hétvégm lesz-megyünk takarítani az albérletünket(Kiköltöztek belőle)nagytakarítás-festés......

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok! :wink:

Nika a videó haláli! :lol:
Gabika jól van:láz,hőemelkedés nem volt,jóízűen tud enni. Éjjel is jól aludt és délelőtt is. Sokat játszik és nevet,na és persze beszél,mint az anyja! :lol: :lol: :lol:

Mi ma pihengetünk szerintem.

Többiek mit csináltok?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

mi megyünk dédiékhez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ott meg ki megyünk az erdőbe meg a töltésre sétálni.

érdekes mód Patrik elfelejtett szavakat.most a vau-vau,memme,hinta,tita(cica)busz,és tütü van.ennyi.pedig egy csomó mindent mondott már.na de fog még beszélni eleget.ez biztos a vihar előtti csend :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

hoztam képeket:

Kép biciklin
Kép dédinél a lépcsőn:):):)
Kép Benit etetve:):)
Kép Patrik eszik
Kép szerelő
Kép vonat vizsgálat:):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


mi még csak bacsi nyelven beszélünk de így be nem álla szája számunkra még érthetettlen nem nagyon akar tudatosan beszélni még anyós erőltetné de én meg úgy vagyok vele hogy még nem, gond mert néha megcsillogtatja magázt mostanába a tik-tak nagyon megy neki :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Gondolom mindenki a 7végi pihit tölti,mert nincs nagy mozgás itt.
Mi ma pihentünk,sétáltunk.
Ettike nagyon jók a képek!!! :P
Gabika jól van,kapja a Normaflort. Ma volt párszor hasmenése,ha holnap is lesz adok neki SMECTA-t,mert nem vmi jó se neki,se nekem!
E hétvégén nem sütöttem semmit,hoztunk 1-2 sütit a cukiból!
Képzeljétek újra tudom hordani a terhesség előtt és elején hordott nadrágomat! Úgyhogy tuti elromlott a mérleg,mert ezek szerint fogytam,hiába nem nagyon mutat változást! Ja és öv is kell a nacihoz!
:lol:

Kép
4 hetes kismamaként

Kép
és ma ugyanabban a naciban :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ma játszótereztünk :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincs időm visszaolvasni majd holnap. A képeket megnéztem nagyon szép mindenki. Mi jól vagyunk holnap mesélek addig is néhány kép. Kép Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


Jaj lemaradt 2 kép: Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


rena:Balázs hány kg már?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Gyanixi most 8 és fél kiló körül van. Hízogat most már de csak én főzök neki valamiért a bébikajától egyáltalán nem hízott. És elég gyakran eszik van hogy 3 óránként, szerintem gyors az anyagcseréje.
És ti hány kilók vagytok?
Én most a fogak miatt aggódok, na nem szó szerint csak zavar hogy még csak 2 foga van. Úgy látom úton van 6 fog mikor jön már ki?!



KépKépKép
rena10
 
 


Rena nagyon jók a képek! :lol:

Hát a Fővárosban kész káosz van most! Apjuknak nem kell menni melozni,mert a kollegája nem tud kijutni a városból. :? Csak a fönőkség és az melozik ma náluk,aki be tudott menni.
Örült is kicsit,hogy ma is itthon lehet velünk! :P Most lement a közértbe,mert ilyen rossz időben a mai séta elmarad sajnos.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Rena: Rékának is 9 hónaposan jött ki az első foga, aztán 1 hétre rá a 2. és aztán sorban, most van 7 és jön a 8.
Réka mindig csak 7,5 kg, már mindenhova elvittük, azt mondják ilyen fajta, neki is nagyon gyors az anyagcseréje átlagban napi 3x kakál, de pl tegnap 5x!!!
Segíts már légyszi te milyen főzelékeket csinálsz? Réka nagyon válogatós, bébikajából is csak 3 félét eszik(alma, banán csirke, alma, csirke, barack, pulyaka). Nálad Balázs mindent megeszik?
Réka még a felnőtt kajákat eszi, e nem olyan nagy mennyiségeket!!
Tápszert is keveset iszik...én ezen kész vagyok már!!

Kép
gyanixi
 
 


Jön az 5. és a 6. fogunk!


Elég muris,de lent 1,5 fog van kint,fent meg 4!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Rena!Gyanixi!
Az én Bencémnek is nagyon gyors az anyagcseréje (apától örökölte), naponta min. 2-3x van kakija, de volt hogy neki is 5x kisebb korában. Ismerős anyukák meg panaszkodnak, hogy az ő babájuknak van, hogy 5 napig nincs kakija!Ez számomra HIHETETLEN!!!Nekem ez furiiiiiiiii! :)

Gyanixi!Jó lett a frizkód??? :)


Tegnap voltunk börzén, s vettünk Bencusnak kiscipőt egy nyitottabb szandicipőt (MAUS-t), pénteken pedig egy zártabbat a Skálából, s a netről pedig rendeltem egy vadiúj MAUS szandit. Mindegyik 19-es, vadiúj s kívül-belül bőrök. Kép ezt vettük a börzéről Kép ezt rendeltem a teszveszről Kép s ezt pedig a Skálából vettük Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Gyanixi leírom miket szünk, remélem nem leszek túl hosszú. Én túlon túl óvatos azzal kezdem tudom mi mivel jár-lehet ezért sokan elítélnek-de nem bánom. Tejet lisztes dolgokat tojást nem eszünk, aki korán kezdi előfordúl nagy arányban nemcsak ételallergia, hanem más allergia, gyenge immunrendszer stb.
Én sokáig csirkemellet vettem- de volt jó elég szálkás tovább is kell főzni- így én a csirkecombnál maradtam. Egy csirkecomb alsót már megeszik és a bőrét is rajta kell hagyni mert ebben az életkorban még jótékony az idegrendszernek.
akkor felsorolom:
Csirkecomb, krumpli, sóska/ abba teszek 1-2 kockacukrot/ -turmix
csirkecomb, krumpli, brokkoli/utóbbiból kevés/
csirkecomb, krumpli, máj
1. 50dk rizs-2-3 azalt sárgabarack megfőzni, ehez 1/2 banán és 1 alma = turmix

2. 1 banán-1 csésze rizs-kakaó

3. csirkemell -másfél barack-1 kpumpli/ csirkemell, krumpli főzve +barac turmix-fini

4. 1 banán-1 alma-3 kanál tápszer/por/

5. tápszer/180 víz +6 kanál tápszer/-1 banán-1 evőkanál rizs főve=turmix

6. 1 répa-2 marék rizs-ízvarázs vagy vegeta /kicsi/ -csirkecomb

7. 1 pici cékla-1/2 alma-csirkecomb

Mi ilyeneket eszünk. Külön főzöm őket és mikor turmixolok ezek főzőlevét adom hozzá. Én használok főszereket /bár nagyon keveset/, szereti a paprikás krumplit, pirított krumplit, evett már rántott húst, töltött káposztát-habarás előtt/

Ilyen receptjeim vannak ha érdekel valakit. Nem nagy szám de mi szeretjük.



KépKépKép
rena10
 
 


Rena:Nagyon szépek vagytok!
Gyanixi:szerintem ha Rékának a felnőtt kaják jobban esnek adjál neki azt!Már nem olyan kicsi-így lényegében már elég sokmindent ehet!

Judithappy:nagyon szépek ezek a kiscipők!

KépKép
vicuska
 
 


Rena:köszi, h leírtad, vsz Réka már ezeket pépesen nem enné, meg lehet, h amúgy sem, de azért megpróbálom nem pépesítva! Pl. a gyümiket sehogy sem eszi csak bébiétel v fruttapura formájában!!
Judit: szépek a cipők, jól választottál. Szandiból nem kellett volna nagyobb? nyárig nőhet a lába!!Nem?

Vicuska: Ti hogy vagytok?

Kép
gyanixi
 
 


Beneveztem Gabikát egy Somogy megyei szépségversenyre! Aki tud szavazzon ránk! Napi 1x lehet,s regisztrációt igényel.

http://sonline.hu

A 3. oldalon van Gabika. A Babaszépségversenyt a PARTNEREK felett található bal oldalt!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gyanixi!
A 19-es méret még így is "kissé" nagy nekünk, főleg a szandiból! :) Így szerintem nem lesz gond, s még nyáron is tudjuk majd hordani. Igazából bentre vettem neki a szandit. A zárt drapp viszont érdekes, mert nem olyan nagyon nagy a 19-es!A kis szandicipőbe is még jócskán nőhetünk! :) :) :)

Boszi!!!
Hajrá Gabikának, én megpróbálkozok majd a szavazással! :)

Bence épp szundizik, apa 24 órázik, majd csak reggel érkezik haza! :( :( :( :( :( :(.

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Judithappy klasszak a szandálok! :wink:
Gabikának most kell 19-es cipő,nem lesz egy nagy lábú,aztán ki tudja! :lol:
A szépségversenyt elírtam,Gabika a 13.oldalon van! :P

Képzeljétek a jó kis gyerekdokink,aki már a párom orvosa volt nyugdíjba ment! :( Ezt is nem közölte velem senki,hanem ismerős kismama mesélte,hogy másik dokinéni volt,s csak annyit mondtak neki,hogy elment,s már nem is lesz! Azért szólhattak volna! :roll:

Az új dokinéni max 29-30éves,és nagyon aranyos,szimpatikus. Ő volt kint nálunk,mikor Gabika lebetegedett!
:roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ti vesztek esernyőre csukható babakocsit?

Én először nem akartam,de most már mindenhol azt nézem,hogy milyen lenne jó,mert,ha megyünk vhova,azért azt könnyebb lenne cipelni! :wink:

Vaterán nagyon sok jó van 6500-7000ért! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!

Én Húsvét előtt rendeltem esernyőre csukható kocsit:Giraffe márkájút. 9900 Ft volt, s ingyenesen házhoz hozták. www.tikotiko.hu oldalról.
Nagyon szupi, kupolatetős narancs, sötétszürke színű. Nekünk is Bergonunk van, mint nektek (ha jól láttam), s sajnos elfoglalja az egész csomagtartót, ezért is volt szükség egy ilyen kisebbre! :)
De most a TESCO katalógusban is láttam ötezer valahányszázért, ha nem ragszkodsz annyira a márkához! :)

Kép
Kép
judithappy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: