[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Kimma!
Nagy gratula a kis nunishoz!!! :D :D :D
Akkor elrakom a csinirózsaszinrucikat!!! :D :D

Ibm!
Örülök, hogy minden rendben van. Gondoltam én, hogy túlhajtottad magadat! Lazits, mert látod, milyen egy fáradt, kialvatlan felmosórongy menyasszony... (szerény személyemről vélek beszélni a képeken) no, te ezerszer szebb akarj lenni!!! És Áron mindennél fontosabb, úgyhogy pihi!

Panni!
Júj, most, hogy olvasom, az első háromgyerekes fürdést, egyre közelebb érzem magam hozzá énis... és olyan furi, biztos neked ez most olyan természetes, de én egyenlőre elképzelni nem tudom,milyen lesz 3 gyerkőccel...
Majd azért ha lesz időd, jelentkezz...
Igen a sárgaságra a legjobb az anyatej!!! :) És tökjó, hogy ilyen sok van!!! Énisénisénis ennyit akarooook!!!! :)

Vera!
Eszem ágában sincs várni heteket! :D Erőltetni nem erőltetek semmit, de a méhszájamat nemtom visszaszükiteni... :lol: és nem bánom, hogy kinyilt... nemtom, más többgyerkőcös anyucik is igy vannak-e vele, de én már akkor türelmetlen voltam, mikor kiderült, hogy babát várunk... :) Nekem már valahogy nem izgi a terhesség és nem élvezem úgy, mint az elsőnél... Már Barnusnál sem volt annyira felemelő pocakosnak lenni!! Én a végeredményt várom!! Annyira kiváncsi vagyok,milyen lesz a kiscsajszi!! El sem tudom képzelni igy... olyan kiváncsi vagyok!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!!!

Hát Ibm a frász jött rám, mikor olvastalak...húú jól megijesztettél!!!
Hála az égieknek, hogy nincs semmi baj, és holnap gyönyörű szép leszel!!! Egyébként velem is volt hasonló, kb. 30 hetesen...csak én szőnyegeket súroltam és ablakokat pucoltam, aztán rohantam a kórházba...nem lett semmi! Úgyhogy van ilyen, most már tudod, hogy pihizgetni kell és nem rohangászni itt nekünk!!!
Tudom, hogy van dolog bőven az esküvő körül, de ez úgy lesz tökéletes, ahogy kigondoltad, majd meglátod! Addig is pihizz, aztán ne ugribugrálj sokat holnap!!! :wink:
Ma nem mondok semmit, csak annyit: egy kalappal a holnapi naphoz!!! :lol: És nagyon vigyázz magatokra!!!

Panny-örömmel olvasom, hogy minden rendben (leszámítva azt a kis sárgaságot, de ez szerintem normális) Olikát szeretik a tesók és jó kisfiú! :lol:
Tudom, hogy most sok dolgod van-lesz, és pihizned is kell, de azért nagyon örülnék újabb képeknek!!!
Továbbra is sok tejcsit kívánok és sok boldog órát a három szép fiaddal!!!
Vendég
 


Ibm!

Miattad ugrotta be ilyen későn, de látom hálistennek minden rendben. Esküvő ide-oda, azért pihenj.

Kimma!
Gratula a kislányhoz,de azért nagyon sok rózsaszín ruhát ne vegyetek, mert hallottam én már megkukacosodott kislányról. :wink:

Panny!
Hát le a kalappal az előtt aki 3 gyereket vállal. Én már most eggyel is időnként olyan fáradt vagyok. Receptet kérek, Alziza tőled is.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

 
 

továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Zsibima!

Köszi,ari vagy :wink:

Igyekszem a képekkel csak a nagyon betegek lettek(orrszívás,sapkázás...)aztán nincs időm, de ígérem lesz!!!

pusz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Na jó,türelmesen várom a képeket!!!

Ibm!
Hogy van az újasszonyunk?Jól sikerült az esküvő!Remélem vigyáztál magatokra! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok

Panny
Üdv a 3 gyerekesek közt! :lol:

Ez a sztori amit továbbítottál elég durva! :shock:
Belegondolni is rossz!

Kimma
Gratulálok a kislányhoz! :lol: Kép

Vera
A helyzet az,h nincs receptem!
egy idő után olyan mintha mindíg 3 lett volna mert belejön az ember!
Mondhatnám azt,h nekem talán könnyebb dolgom van,mert Alex és Zina már nagy,de ez nem igaz!
Mostanában kezdem azt érezni,h igaz az a mondás,h kis gyerek kis gond,nagy gyerek nagy gond!
Majd megtudjátok!És ez most nem fenyegetés! :lol: :wink:

Fáradtnak fáradt vagyok,de most ez van!
Majd ha nyugdíjas leszek pihenek! :wink: :lol: :roll:
Vendég
 


IBM!

Örülök,h minden OK!

És hát ma van a nagy nap! :lol:
Házasságkötésetek alkalmából sok szeretettel gratulálok!

Kép
Vendég
 


Ibm-remélem nagyon-nagyon boldog vagy!!! Gratulálok én is a nagy eseményhez!!!

Panny-jobbulást nektek!!! Vigyázz rájuk, mert olyan hülye idő van...mindenki náthás!!



[quote]N írta:em értem miért nem lehet erről a hírekben hallani



Azért nincs benne, mert nem igaz...egyszerűen pihent agyú emberek ijesztjetik az anyákat! Bár jobb félni, mint megijedni és talán, ha ilyet olvasunk, akkor még jobban vigyázunk a kicsikre...

El tudjátok képzelni, hogy egy ilyen eset ne legyen benne a híradóban??? Mikor még az is benne van, hogy két kamasz gyerek összeverekszik...pedig ez teljesen normális dolog (szerintem).
Naponta olvasok ilyeneket iwiw-en...
Sőt tavaly nálunk elterjedt egy hasonló, de itt "tinilányokat gyilkolt" valaki...természetesen egy szó sem volt igaz az egészből!
Mondjuk azért egy darabig én is frászban voltam: lévén tinilányom van!

Szóval vigyázzunk a kölkökre, mert rossz emberek tényleg vannak!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Gyorsan bekukkantok hozzátok!
Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat és gratulációkat!
Tényleg szuper időnk volt és minden jól sikerült!
Áron baba is jól viselkedett!
Ízlett neki a sok finom hamma!!!!
6-kor keltem tegnap annyi dolog volt még,azért 22-re már igen fáradt voltam,nagyon jót aludtam.
Reggel órára keltünk mert Apa ma elment!
Holnap szabin van és azt mondta holnap belevetjük magunkat a babboltokba!!!!
El sem hiszem!!!!
Sajna holnap is korán kell kelnünk mert megyünk vérvételre,de sebaj!!!
Hát most röviden ennyi!
Jók legyetek és menjetek sokat sétálni!
Dobok pár képet az ifjú párról!
És persze imádott pótfiamról aki sírva kiszaladt a polgármesteriből!!! Crying or Very sad
Szerencsére nem láttam!!!
Édes volt!!

Na sziasztok! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

Gratulálok!!! Nagyon szépek voltatok!
És örülök, hogy minden jól alakult!! :)
Irány a vásárlás holnap! :wink:

Mi még mindig egyben... úgy látszik, a kisasszonynak csak addig lett volna izgi megszületni, amig nem szabadott!!! :lol: Most jókat röhög odabenn rajtam... :lol: mit nekünk melegfront-hidegfront... fél liter tonic... ez meg sem mozdul... :?
Vendég
 


Ibm!

Gratulálok!Na bárcsak ott járnánk h vásárolhatunk!Ez olyan izgi dolog!!! :wink:

annus11
 
 


Ibm!

Nagy nagy Gratula!!
Üdv.immáron a feleségek táborában... :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Gyorsan küldök egy-két képet:
puszi

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

IBM!

Sok boldogságot ifjú asszony! És jó vásárlást!

Panny!
Olyan picike ez a baby, és olyan szép. Alig hiszem el, h. az újszülöttek ilyen picikék. Márk akkorát nőtt nálunk azóta. Folyamataosan, minen nap vannak ruhák amit leselejtezek, mert kinőtte, úgy nő mint a bolond gomba.
A 62-es mértű ruhák szerintem még a jövő héten jók lesznek.


A kis tokás:
Kép
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Ibm-milyen szép voltál!!! És még mindig jó vékony vagy!!! Az ifjú férjről pedig sugárzott a megelégedett boldogság!!! Nagyon gratulálok!!! :lol:

Lányok- Pletyizek egyet: képzeljétek "odaát" elindult Alziza babaesője!!! Ketten babásodtak a héten...ill. a héten tudtuk meg!!! Olyan izgi!!! :lol:
Remélem lassan sor kerül már rám is...januári babára gyúrok, akkor mindkét gyerekemnek egy hónapban lenne a szülinapja! :lol:

Panny-örülök, hogy volt egy kis időd képet tenni! Nagyon szépek a gyerekek!!!! :lol:

Vera-tényleg nagyot nőtt Márk!!! Olyan édi!!! :lol:
Vendég
 


Lányok én marha pletykás lettem!!!

Remélem nem haragszik meg Pumpi, hogy én hozom a hírt: az ápr-máj. topikban most olvastam, hogy a szülőszobán van!!!! :lol:

Megy a drukk neki és Zsófikának!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Éreztem,h be kell néznem mielőtt lefekszem! :lol:

Pumpóka!

Kép Kép Kép
Vendég
 


Bár az is lehet,h már megszültél! :roll:
Vendég
 


Na hát most a másikban olvasom,h mégsem szülsz! :oops:
Vendég
 


Panny
Édes olivér!
Kis husi az arca! :lol:

Vera
Márk már kész pasi! :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Egyben maradtunk az éjjel... délután 4-től voltak fájásaim... fél6-fél8-ig élveztem a szülőszoba vendégszeretetét... aztán választhattam, vagy maradok, vagy hazajövök... mert a méhszáj egyujjnyiról nem mozdult... hazajöttem... hajnal 1-ig fetrengtem az 5 perceseimmel... aztán megfenyegettem, vagy kijön, vagy abbahagyja... kap fél órát eldönteni!!!
Végül 10 percesekkel valahogy elaludtam... sztem baromi fáradt voltam... éjjel többször keltem rá, h baromira fáj... most is vannak, rendszertelen, de elég érezhető fájások... fura, h a ctg is össz 30-asokat mutatott... pedig a hiszti meg a felfújom h fáj nagyon távol áll tőlem... mondjuk, főleg, h tisztában vok vele, mi fáj már ténylegesen... ez ahhoz képest ugyan tényleg kicsi fájás volt, de ahhoz nem elég kicsi, hogy 3.-nál itthon szórakozzak vele...

Lemegyek ma dokihoz... aztán meglátjuk, mi lesz... várunk, mást nem tehetünk...

Úgy érzem, ez a gyerek szórakozik velünk.... :roll:
Vendég
 


Sziasztok

Pumpóka

Hát,most már csak kibújik! :wink:

Ibm
1000 boccs!
Tegnap elfelejtettem mondani,h szépek vagytok!
Jók a képek!
:lol:
Vendég
 


Pumpóka!

Ez már tényleg izgi :wink: :wink:

Zsibima!

Én is gyanítottam ám hogy nem biztos hogy igaz ez a gyerekrablásos sztori,de mivel én is úgy kaptam itt a babaneten,szal a lelkiiemeterem küldette velem tovább......
Amúgy sajna tényleg történnek gyerekrablások,de valszeg hallottunk volna erről többet a médiában(legalábbis merem remélni :? )...

Vera!

Márkotok tényleg "nagyfiú"már :wink: Édes!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Pumpóka
Mi van??Helyzet????

Töltöttem képeket a babaalbumba,a profilomban megtudjátok nézni,ha szeretnétek!
Vendég
 


Pumpi!

Szerintem nem kell sokat várni már a kisasszonyra! Sőt már az is lehet, h. megszültél.
Mindenesetre megy a drukk ezerrel.

Nálunk a hétvégén képzeljétek a gyerek sugárban lefosta a falat. Szó szerint. Ha 10 cm-el arrébb állok akkor engem.
Belerottyantott a gatyába és lelkiismeretes anyaként, no ne hagyjuk sokáig a kakában a gyerkőcöt: peluscsere (5 perc múlva).Erre fel emelem a popsit, Ő meg durr ki ezerrel...
Akkorát röhögtünk az apjával. Utána meg ilyen képet vágott a kis ravasz:
Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Alziza!

Megnéztem a képeket!
Nem csodálkozom, hogy ilyen szép gyerkőcök mellett akarsz mégegyet.
:wink:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vok megint. Már megmaradok, bár volt néhány kemény nap múlt héten..Az egyik hányásnál megpattant egy ér a szemem fölött, így most a bal szemem kissé be van vérezve.. De legalább már nem fáj, hasogat folyamatosan.

[color=red]Ibm! Nagyon gratulálok házasságkötésetek alkalmából és sok boldogságot kívánok nektek!! [/color]

Pumpóka, hajrá! Drukkolunk, hogy minél előbb kibújjon Zsófi kisasszony!!! Természetesen várjuk a fotókat!

Alziza, megkukkantottam a képeket! Nagyon helyesek a gyerekek. Bírom Zalánnak azt az édes huncut képét, de nagyon!
remélem ti már mindannyian meggyógyultatok!

Vera, ti is növekszetek rendesen. Kár hogy ilyenkor olyan gyorsan megy az idő, és hamar elmúlik ez a gyönyörű időszak. Tudom, minden életkornak megvan a maga szépsége, de ez a babakor, ez hihetetlen csodálatos dolog.

Rönééé



Kép
röné
 
 


Panny, Vera!
Tünemények a kispasik :lol: :lol: :lol:

Röné!
Sajnálom, hogy még nem vagy teljesen felépülve, de jó hogy már van haladás :wink:
Rókakoma látogat még?
Gyógyszereket kell még szedned?

Pumpi!
Megy a drukk ezerrel, most már úgy látszik nagyon vágyakozik kifelé Zsófibaba :lol:

Kép
kimma
 
 


Vera, Panni, nagyon édesek ezek a pasik!!! :)
Nem csodálom, hogy Zsófi kikivánkozik közéjük... :lol:

Azóta semmi... egy darab keményedés nincsen... Anyukám őrzött egész nap, türelmesen várta a fájásokat, őszerinte ma megszülünk, mondta reggel... nem megy be dolgozni. Hiába küldtem, hogy nyugodtan, vagy akkor legalább menjen haza, van dolga ott is, neeem, itt ült a szoknyámon egész nap... és persze rögtön talált vmi tennivalót magának... 8)
Egyik fehérboszi kolléganője azt mondta, hogy április 1-jén fog születni... Anyu most még tiszta készültségben van... :) én most lenyugodtam, hogy tuti, nem szülünk... csak ismételten ránkijesztett a kisasszony, hogy majd ő megmutatja... aztán mégsem mutatta meg... jól behülyitette a családot... engem meg csak fölöslegesen kinzott fél napig a fájásokkal... :roll:
Ezek után nagyon kiváncsi leszek, mikor születik meg!!!!
Csak hogy ez mi volt, nem tudom... Anyu is tanácstalan... 5 perces fájások du.4-től hajnal 1-ig... azért én ezt már jóslófájásnak sem merném nevezni... az nem rendszeres, ráadásul nem 5 perces és nem fáj ennyire... hááát, nemtom... :roll: tényleg tök tanácstalan vagyok... most már csak azon imádkozom, hogy ha megindul, vmi egyértelmübb jele legyen mint a fájások, mert ezután már lehet, nem merek elindulni a szülészetre, nehogy megint kiröhögjenek a ctg görbémmel... vmi magzatviz szivárgás, legalább egy nyákdugó vagy vmi.... :roll:

Na, sokat jár a szám, csak hangosan gondolkodom....
Vendég
 


Alziza-szépek a gyerekek és hát Zalcsi nyakkendőben... :lol: cukor falat!!!

Panny-már akartam kérdezni, hogy: te hogy vagy??? Hogy viseled azt hogy a kicsik mellett ott a pici? Tudsz néha aludni??

Vera-kaki sztori :lol: És utána a feje a fiadnak!!! Ő csinálja jól: sz@rik a világra! :lol:

Pumpi-mondd meg Zsófikának légyszíves, hogy azt üzenem neki: most már fogadjon szót az anyukájának és legyen az, amit az édesanyja szeretne!!! :D

Röné-örülök, hogy már egy kicsit jobban vagy!!!
Vendég
 


Kész lett a születéssztorim:

1206985441.9769.doc

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Jól megrikattál!!! :cry: :) :cry: :)
És asszem bef...stam... :roll: aszongyák a harmadik könnyebb, gyorsabb... :roll: te atyaég... hát nagyon kiváncsi leszek, az enyém milyen lesz... :roll:

Alziza!
Megnéztem Zalcsit, annyira édes!!! Igazi pasi!!! :wink:
Vendég
 


[quote] írta:n is gyanítottam ám hogy nem biztos hogy igaz ez a gyerekrablásos sztori,de mivel én is úgy kaptam itt a babaneten,szal a lelkiiemeterem küldette velem tovább......
Amúgy sajna tényleg történnek gyerekrablások,de valszeg hallottunk volna erről többet a médiában(legalábbis merem remélni )...



Panny-és a többiek! Most beszéltek erről a Kék Fényben! Azt mondják, hogy kinyomozhatatlan ez a városi legenda, de úgy terjedt el, mint a futótűz az országban...és minden alapot nélkülöz!

És persze mi gyerekesek voltunk a célpont... :evil:

Remélem soha nem is fog előfordulni senkivel ilyen...

Panny-mindjárt elolvasom a születéstörténetedet...sanszos nálam is a könnyezés, mint Pumpinál, már előre látom...de majd sutyiban csinálom, mert a lányom itt fekszik mögöttem... :D
Vendég
 


Jelentem, távozott a nyákdugóm egy része... nagyonhaloványbarnáskocsonyás izé... ez az volt ugye???? nem mindig kell hogy véres legyen ugye??? csakmert Atisnál nekem kicsikét véres volt... de olvastam a márciusiaknál, hogy volt, akinek ilyesmi volt! Help!!!!!!!
Bár tudom, ettől még nem indulok szülni.... fájásaim sincsenek...
és olyan nyugalom szállt meg, hogy ez már nem normális... :lol: :lol:
Vendég
 


Panny-elolvastam...de nem sírtam, mert nagyon kéész lettem ettől: 40 nyomás...úristen! Őrület...nagyon erős lehettél!!! (honnan van neked ennyi enerdzsid??? :shock: )
Megmondom őszintén én csak 2-t bírtam annó nyomni...aztán mondták legyen még egy, és akkor jött Betty...nekem nem lett volna erőm 40-re!!! :oops:
Egyébként, sikerült azért újra átélnem az enyim szülésemet... :lol: de le vagyok maradva kettővel! :lol: Na majd igyekszem...

És az olyan érdekes volt, amikor írtad, hogy nem akartad, hogy hozzád érjenek...én pont ezt éreztem, igaz én egyedül voltam...
és asszem, ha sikerül még szülnöm, akkor is egyedül szeretném, mert valahogy úgy érzem engem idegesítene, ha lenne velem valaki. Viszont, a legcsodálatosabb amikor apukával együtt láthatjátok meg a gyermeket és együtt élitek át ezt az egészet!
Szóval nagy a dilemma ez, majd a jövő eldönti nálam...

Mindenesetre csodás élmény lehetett...és a "végeredmény" is
az!!! :lol:

És köszönöm, hogy megosztottad...
Vendég
 


Pumpi-én nem tudok segíteni...még a múlt évezredben szültem utoljára... :oops:
Meg a koromnál fogva is kihagy az emlékezetem...
Mindenesetre ez jó jel...nemsoká tényleg szót fogad Zsófi!!! :D

Drukk!!!
Vendég
 


Sziasztok

Pumpóka
A nagyonhaloványbarnáskocsonyásizé több mint valószínű,h a nyákdugó!
nekem is olyan volt Zalánnál!
Nahát akkor hajrá!!!!! :lol: :wink:
Vendég
 


Panny
Libabőrös lettem! :lol:

Zalánnal kapcs. dicsiket köszi! :lol:

Vera
Ez a gyerek egyre vagányabb! :wink: :lol: 8)
Vendég
 


Pumpi!

Az bizony a nyákdugó!!
Általában vagy közvetlen utána,vagy rá 1-2-3 napra beindul a szülés,úgyhogy HAJRÁ!!!

Zsibima!

Hát én sem tudom már ,hogy honnan szedtem már az erőmet mert tényleg úgy érzetme hogy kész,nincs tovább,nem bírom...de valahonnan a tudatalattiból,a mélyről mégis siekrült előhalásznom valami maradék erőt és végigcsinálni....tudtam hogy nincs más út mert már a haja kinnt volt :? :wink:

Azért azt nem írtam le hogy ennek a 40 nyomásnak köszönhetően igaz hogy sikerült a gátvédelem de az aranyerem úgy kijött hogy csak na... :( szenvedek vele azóta is...remélem azért idővel helyrejön...kenegetem krémmel de nagyon gáz :cry: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annyira aranyosak a bébik!!!!
A szüléstörténetet még nem olvastam,egyenlőre gyüjtöm hozzá a lelki erőmet :oops: Mivel nekem ez lesz az első....
Nálunk apás szülés lesz,én ezt már közöltem a párommal!Ha ott van amikor bekerül a baba,akkor ott lesz amikor kijön :wink: Így fer.Mellesleg jobban bírja ezeket a dolgokat mint én!

Pumpóka!
Most már télleg kijön a kisasszony!!!Remélhetőleg csak napok kérdése!Nálunk tök sokan áprilisban születtek!Sógorom 5-én!!!!

annus11
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pumpóka, nagyon izgulunk és várjuk a Zsófi fotókat!
Azért húzd ki holnapig, nehogymá szegény kescsajnak április 1-jén legyen a szülinapja! Meg lenne vle áldva rendesen, nem győzné a sok cikizést.. :lol:

Panny, Az aranyér az nagyon nem jó. Nekem már most alapban van, így ez nekem amolyan mumus, én ettől félek, nem a szüléstől..
Mit mondtak a dokik? Sikerül krémmel helyrehozni?

Rönééé



Kép
röné
 
 


Hát jó reggelt.... :lol:
A mi kicsi lányunknak mit holmi nyákdugó, fájások... ez mintha nem is bennem élne... :lol: :lol:
Atisnál egyébként nekemis reggel elment a dugesz és aznap délután meglett a bébi... dehát ez nagyon változó, erre nem lehet adni, mint az alábbi példánk is mutatja....
Én szülnék ma, nagyon nem zavar az, hogy elseje van... :lol: amilyen bolond ez a gyermek, hát még csak kicsit sem csodálkoznék rajta... :D
De ma nem fog, dafke sem... 8) mert apája szabadnapos.. :D

Én ott bőgtem el magam először Panni szüléssztoriján, amikor a fia megfogta a kezét és megkérdezte, hogy ugye nem lesz semmi baj?
Na, ott kész, eltört a mécses... :oops:

Uhh, na az aranyértől félek énis... igyis van.. nemis kicsi nemis egy... :roll: :roll: hátmég ha Zsófibaba megörvendeztet egy hosszú kinlódással, annak lehet, mütét lesz a vége a közeljövőben... viszont a gátvédelemre énis gyúrok... nálam már Barnusnál sem kellett nagyot vágni... egy pici cérnával csak összehúzta a doki a vágást... úgyhogy a volt szülésznőm szerint nagyon jó esélyekkel indulok a "futamon" ... :lol: persze ehhez kell, hogy együtt tudjak müködni a szülésznővel...
És én nem leszek olyan erős és kitartó, mint Panni... nekem nagyon bejött az EDA Barninál... igy ha majd úgy érzem, inkább kérek... bár a fájdalomküszöböm nagyon magas, a hosszú szenvedést nem birom... :roll:
Vendég
 


Panni!
Elolvastam! Kép

annus11
 
 


Az a baj h én bírnám a fájdalmat,nagy a fájdalomküszöböm...csak a szervezetem nem bírja....Én fel vagyok arra készülve h még az elején elájulok,aztán már csak a végeredményt látom :wink:
Valószínű én fogok kérni vmit....főleg h kis töpszli vagyok :(

Meghajolok mindenki elött aki ezt végig tudja csinálni!!!!

annus11
 
 


Ja ezt találtam,hátha használ!
"Kamilla-kenőccsel külsőleg lehet gyógyítani az aranyeret. 2.5 dl forrásban lévő tejbe púpozott evőkanál kamillát öntünk, rövid ideig állni hagyjuk, leszűrjük, és meleg borogatásra használjuk. "

annus11
 
 


Sziasztok!

Csak szeretném neketek is bejelenteni hogy csatlakozok hozzátok!

Elmúltunk 9 hetesek az Uh szerint, úgyani fogalmam sincs mikor fogant, mivel a számításaim szerinti pé-nél nem voltunk eggyütt, éppen haldokoltunk az influenzától. Na mindegy, csak egészséges legyen! Duphastont szedek, napi 2X1-et, de a másik tpokban a lányok elbizonytalanítottak, mert azt mondják az utro az jobb. Én nem tudom ezekhez nem értek, így én megbizok a dokiban, de azért most egy picit elbizonytalanottam.

A babák nagyon szépek, már alig várom hogy én is tehessek fel képet, de most nem kaptam mert kifogyott a papír :? , na mondom szép, kinél másnál, az előttem levő kismama még büszkén mutogatta a képet, én meg....

Aranyér, hát az sajna nekem is van, úgyhogy attól én is félek mi lesz majd ...

Pumpoka hajrá!!! A tesóm holnap lesz 18 éves, amikor kicsi volt apa mindig szívatta, hogy anyának úgy, de úgy kellett szorítania, nehogy április bolondja legyen, szegény tök kétségbe volt mindig esve, most persze már csak nevet rajt és annyit mond, hogy anya nem kellett volna szorítani, olyan mindegy.

Szép napot lányok! babások irány a verőfényes napsütés! Én is ma egész délelőtt ablakokat pucoltam a tanyán, de ilyen időben még élvezi is az ember!

Na puszika!
mutyurka
 
 


Annus!

Köszi a tippet,ki fogom próbálni!

Röné!

Azt mondta a nődokim ne aggódjak vissza fog húzódni az aranyér csak idő kell.Kenegetem krémmel meg szedek rá homeos bogyót(tudod én elszánt homeopata vagyok :wink: )
Egyébként már nem fáj egyátalán.Az első 5 napban kegyetlen volt...kakilni még álmomban sem mertem volna...de mostmár az is rendeződött és nem fáj,csak kinnt van... :shock:
Előtte nekem sosem volt...Az előző szüléseknél negyed ennyire sem jött ki és kb 3 nap múlva már nem is volt...Hát látszik hogy ez a 40 nyomás megviselte a dolgot ott is...Nem baj,ez a kis drága mindent megér!!!

Pumpi!

Nekem is gátvédelem volt már a második is,úgyhogy én szinte biztos voltam benne ,hogy most is tutira sikerül és így is lett hál'istennek.Az aranyér meg benne van a pakliban ilyen erőfeszítésnél sajna...
Én jobban féltem sajna az EDA-tól mint magától a szüléstől...Hallottam rémtörténeket bénulásokról meg ilyenek...szal én nagyon idegenkedtem attól hogy megszúrják a gerincem+féltettem a babát is hogy átmegy a gyógyszer belé is...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Mutyurka!

Gratula!!!

Azért óvatosan azzal az ablakpucolással...

És igazuk van a csajoknak odaátról...az Utro sokkal erősbb mint a Duphaston.Én nem akarlak elbizonytalanítani,mert vannak akik ezt szedik,vannak akik azt...Sztem bízz a dokidban!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny! Gratula mégegyszer!
Elolvastam a szüléstörténetet!!!!!!!
Hát!!!!! Megkönnyeztem! Biztos nagyon szép volt és nagyon fájdalmas,de megéri!!
Ügyes voltál!!!

Mutyurka!

Gratulálok a babához!
Ne izgulj a Duphaston miatt,nekem a dr. azt mondta ő jobban szereti mint az utrot!
Kinek mi!
Bízz a dokidban és hidd el minden rendben lesz!
Én is a Duphastont szedtem 2X1-ben majd 3X1-ben és a 14. héttől csökkentettük!
Nézd meg a vonalzómat hol tart!!!!!!!!!!!
El sem hiszem!
Naggyon szorítok nektek és ne izgulj nem lesz semmi baj!!!

Szép napot mindenkinek

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: