[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pumpóka!!!!

jaj de jó! Úgy örülök,hogy máris írtál!
Irigyellek,hogy már túlvagy rajta!
Nagyon szépek voltatok így is és a kisebb nagyobb bajokat leszámítva azért csak sikerült!
Mégegyszer hatalmas gratula!
Mostmár intézd a papírjaidat aztán hadd lássuk Zsófibabát!!!Szegénykém,jó szar éjszakád volt előtte!
De lényeg a lényeg,kimondtátok,papír megvan,Zsófi benntvan!

Panny!

Remélem nektek a nyuszi hoz egy kis Olivért!!! :lol:
Szorítunk nagyon!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Pumpi!!!

Igenis és szép voltál, mert látszott rajtad, hogy abban a percben boldog voltál!!! :lol: És most már tessék is annak maradni!!! :lol:

A gyerekek is nagyon szépek...és örülök, hogy végre túl vagy ezen az egészen, mert tudom nagyon nehéz volt összehozni a 9. hónapban, hogy minden szép és jó legyen.

Most már pihi ezerrel jó???!!!

Panny-akkor várjuk az interaktív bejelentkezéseket!!! :lol: Szerintem egész húsvétkor óránként benézek, hátha lesz valami! :wink:
Vendég
 


Jujj Panni! Akkor csak közeleg már a kispasi! :)
Nekem Atissal reggel ment el a nyákdugóm, fél2-kor megszületett, Barnussal meg el sem ment... :) tök változó.... egyikkel sem folyt el a magzatvizem pl... lehet, hogy most el fog... ki tudja...?? :lol:
Mennek a drukkok!!!!!!
Vendég
 

 
 

Pumpoka - Nagyon nagy gratula nektek es nagyon sok boldogsagot! Nem tudom, hogy nem faradtan, hogy nezel ki, de a kepek nagyon tetszettek! :D

Panny - akkor megiscsak a nyuszi hozza a babat nem a golya! :lol: Ez az internetes kozvetites tok jo. Nem is tudtam, hogy otthon van a korhazakban elerheto internet. :shock: Itt meg a mobil telefon hasznalata is szigoruan tilos az osszes korhaz teruleten - es nagyon csunyan tudnak az emberre nezni, ha csorog a telefonja. Nem sajat tapasztalat, mert en mindig kikapcsolom... Mindenetre, nagyon jo lesz ha hallunk rolad majd. Es peszre Oliverrol! :lol:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok!

Én sem bírtam ki és gyorsan bekukkantok 2 percre:
Pumpóka!

Szerintem nagyon szép menyasszony és kismama vagy. Azért örülök, h. jól sikerült minden. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek. :D

Panny!
Hát akkor hamarosan itt a te időd. Szorítok, ne félj, ott bent jó kezekben leszel és hamar túlesel a nehezén.

Felrakok egy kólika tartásos, hasfájó képet:
Nagyival:
Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Képzeljétek az a body ami a múlt héten még jó volt rá, tegnap már nem ment rá a gyerekre. Még jó hogy nemsokára kismama börze lesz.

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Szerelmetes kispasim hajától el vagyok ájulva!!!
Szándékozom megkérni a kezét a lányom számára!!! :D :D :D
Most már úgyis divat, hogy a lány kéri meg a pasi kezét... :lol:

Panni!
Tessék jelentkezni! Mi a helyzet???
Vendég
 


Pumpi!

Megbeszéltük. :wink:
A Haja sajna koszmós lett, most szenvedünk, h. lejöjjön.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!
Babaolaj és sima babasampon utána... nekünk bejött... mindkét fiam koszmós volt...
Vendég
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN KISMAMINAK ÉS POCAKLAKÓIKNAK!

Sajna nem tudtam írni a napokban, mert bekrepált a billentyűzet (valami kontaktushiba szerintem), most is kész szerencse hogy enged írni egy pár sort :(

Pumpi!
Sok-sok boldogságot kívánok neked és kedves férjednek, Isten áldása kísérjen egész életeteken át!
Kép

Kép
kimma
 
 


Sziasztok

Pumpóka
Szépek vagytok!

Panny???

Vera
Tündéri!!!! :lol:
Koszmó:Nekem sosem jött be a beolajoz-rajtahagy-lemos!
Én úgy csináltam,h betettem a hordozóba,vattapamaccsal jó alaposan beolajoztam,hagytam egy kicsit és utána finoman dörzsölgettem,aztán mostam meg!
A babé koszmó elleni sampon nagyon jó!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Egy gyors helyzetjelentés a kórházból....
Ma hajnalban 3.óra 27 perckor megszületett Olivér,56 cm,3900gr,sima szüléssel gátvédelemmel! :wink:

Röviden annyit hogy tegnap reggel ugye elment a nyákdugó és egész nap fájdolgáltam de rendszertelenül...Rokonoztunk egész nap,locsolás...stb..Aztán este 9-10 fele elkezdett rendszerese lenni és egyből 5 perces.Felhyvtam a szülésznőt,azt mondta menjünk be...11-re beértünk,a dokim pont bennt volt szülés miatt,aztán jött a szülésznőm is...egy újnyira voltam kitágulva..aztán fél1-kor burokrepesztés és 3óra 27-kor nagyon nehezen8ez volt a leghehezebb szülésem :( )iszonyat sok nyomásra kibújt....az arcával felfelé érkezett ezért is volt neéz,de a lényeg hogy itt van!!!Már van előtej,szépen suopizik és nagyon édes!

Rakok képeket!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Pumpóka!

Te jössz... :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Gyönyörű gyerek!!! Gratulálok! Tényleg meghozta a nyuszi :lol: Nagyon nagyon sok boldogságot nektek!

Kép
wruska
 
 


Panny!!!!!

Gratulálok, csodaszép Olivérhez!!!! Megmutiztam a páromnak is mintának!!! :lol:

Remélem jól vagy!!! Gyors felépülést kívánok, és természetesen tejcsit, és egészséget és boldogságot Olivérhez!!!

Olyan jók a képek!!!! :lol:

( nem is kívánhattál volna ennél szebb ajándékot húsvétra!!! :lol: )
Vendég
 


Panny!

Éljen-éljen-éljen!!!! :lol:
Hatalmas gratula nektek!
Ügyesek voltatok!
Olivér csodaszép!!!!!! :lol:
Naggggggggyon köszönjük az infókat és a fotókat!!!

Vigyázz magatokra!!

Millió pussz

Kép


Kép
ibm
 
 


Panny!

Éreztem,h be kell néznem!
Nagyon édi baba! :lol:
Kép
Vendég
 


Panny!

Gyonyoru baba oliver - nagyon edes pofija van. Nagyon ugyesek voltatok, sok boldogsagot (es energiat :wink: ) :!:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Bocsanat oliver = Oliver :oops:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Köszi csajok!! :wink:
Légyszi vigyétek hírét a másik vetlős topicba....már nincs időm most oda írni...
Köszi!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Na végre megint tudok írni :evil:

Panny!
Nagy-nagy gratula Olivérhez! Nagyon ügyik voltatok :wink:
Köszi a képeket, egyszerűen gyönyörűség ez a kispasi :wink:
Kívánok sok-sok egészséget és bőséges tejcsikét! :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép
kimma
 
 


Már tudják :wink:
Hamar terjed a jó hír :lol: :lol: :lol:

Kép
kimma
 
 


Panni!

Pontosan,a jó hír gyorsan terjed!!!
Nagy gratula nektek,jó egészséget mindkettőtöknek!!!

annus11
 
 


Panny!

Gratulálok Olivérhez!!!!!
tücsökbogár
 
 


Panni!

Hatalmas gratula nektek! Gyönyörü baba!!! (na, most jól kétségek közt vagyok, melyik pasi kezét kérjem a lányomnak... :) )
Tegnap már én sem néztem be, de most reggel éreztem, hogy be kell kapcsolni a gépet... szépen el is pityeregtem magam a hir láttán... :oops: :cry: :D

Ma megyek negyed11-re intézni a személyit, délután nst, doki.... kiváncsi vagyok, mit mond! :D
Most már én jövök... :roll: csak az a kérdés hogy mikor??? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

PANNY!

HATALMAS GRATULA NEKTEK, SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK A KISMANÓDNAK, OLIVÉRNEK!
Nagyon szép "ajándékot" tojt nektek a nyuszika! :D :D :D

Épüljetek fel mihamarabb, várunk vissza!

Pumpi!
Tényleg te jössz, és időben, ne aggódj.

Alziza!
Jó a kép!

A mi mosolygósunk ma reggelről:
Kép
Kép

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Panny: Gratulálok Olivérhez, szép nagy baba lett! Mikor mehettek haza? A tesók mit szóltak a kisbabához?

Pumpóka: Neked pedig gratulálok az esküvőhöz! Örülök, hogy minden rendben volt!

babicskó
 
 


Megvan a személyi!!! :D :D :D

Hoztam egy friss pocakképet!

Kép

Meg egy Barnabás és Attila képet még az esküvőről... csakmert olyan
nyakkendőben meg ingben... két kis férfiú!! :)

Attila (meg Öcsém barinője):
Kép

Barnabás (besütött a nap az ablakon, kicsit "kétszinü" a gyermek):
Kép
Vendég
 


Panny!!! Végre!! Gratulálok Olivérhez! Nagyon jó fényképeket kaptunk róla!! Sok-sok örömet kívánok nektek az új kis családtaggal!

Pumpóka! Neked pedig nagyon sok boldogságot kívánok!
Most már tényleg te vagy a soros, az esküvő is megvolt, így már nyugodtan koncentrálhatsz a babavárásra!

Olyan jó bekiváncsiskodni a márciusi topikba! Sorra jönnek a babák!

Én mától táppénzen vagyok, a doki kiírt, plusz antibiotikumot is kaptam, mivel egy hét után sem vagyok jobban... :(

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Panny: nagyon-nagyon gartulálok Olivérhez!! :) Tündéri kismanó!
Biztos nem volt könnyű, de gondolom mindent megért a szenvedés.

röné: én is beteg vagyok, de még nem mentem dokihoz, holnap otthon maradok gyógyulgatni. :(

Vera: Nektek is iszonyat tündér babátok van!! :) Ez a mosoly nagyon édi!
lei
 
 


Pumpóka: Neked is nagyGratula!!!! Szépek voltatok, és végülis az idő is jól alakult!! Gyerkők is nagyon csinik a nyakkendőben!! :lol:
Most már tényleg vigyázz magadra és pihizz!
lei
 
 


Lei, jobbulást neked! Én egy hétig húztam a dokit, de nem úsztam meg, sőt jobb lett volna hamarabb elcsípni ezt a bacit..
Nekem nem volt elég egy hét, hogy kigyógyuljak. :(

Pihizz sokat, és a Tantum Verde elég jó, ha még időben elkezded!!

Rönééé



Kép
röné
 
 


szerintem holnap este átrohanok dokihoz mégis, hátha ad valami gyógyibogyót, amitől hamarabb rendbejövök. Mert ez így nem jó.... :( és nem akarom hetekig húzni a dolgot.
Te is gyógyulgass!!!
lei
 
 


Lei/ Röné!

Jobbulást nektek! Pihenjetek sokat és igyatok sok folyadékot.

Pumpi!
Azért növöget az a poci!
Aranyosak a nagy fiaid.

Nálunk tegnap délután olyan pocifájás volt: elfogyott itthon az infacol és espumisant iszunk helyette (ugyanaz a hatóanyag). Jópár napja ezt isszuk, eddig semmibaj nem volt, de tegnap egész délután este 10-ig semmit nem aludtunk, nagyon sokat sírdogált (üvöltött).
Kezdem azt hinni, hogy nem bírja a pocija ha sütit vagy csokit eszek.
Nem tudjátok hogy mennyi idő múlva jelenik meg valami a tejben ha én eszek valamit?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Panny!
Gratulálok én is a gyönyörű kisfiatokhoz és jó egészséget,sok-sok tejecskét kívánok!

Pumpóka!
Gratulálok és sok boldogságot kívánok én is Nektek!

Üdv,és jó egészséget minden Kismaminak, Anyucinak és a Piciknek!
Zsu
susisusi
 
 


No, sehol senki?

Panni mikor jöttök haza???

Én már tükön ülök.... komolyan beteges a szülni akarásom! Főleg, hogy olyan összehúzódásaim vannak, hogy ha fájásom is lenne hozzá, futnék a kórházba!! :roll: Áhh, de tuti, hogy ez a rohadt front teszi, nem fogok én még szülni, mostmár legalábbis biztos nem, mert megvan minden papir és semmi nem áll a kisasszony útjában... :lol:

Anya ma reggel levette az utsó trimeszteri vért... ismét megúsztam a sorbanállást a laborban... viszont leblattyogok majd 9 után hogy levetessem az ellenanyag-szürést... mert azt nem kell éhgyomorra, igy sorban sem kell már állni, mert 9-ig van éhgyomri vérvétel és akkor vannak ezren. S természetesen itt nálunk nem engedik előre a kismamákat, igy állhatnék be a kb.30-40 emberes sorba, mert már nyitás (7óra) előtt ennyien várnak a rendelőintézet kapuja előtt a vérvételre.. úgyhogy komoly nagyon!
Egyébként sem értem, ha az első ellenanyag-szürésem negativ lett, akkor mi a büdös fenének kell levenni megint??? A második trimeszterben is adtak papirt, hogy vetessem le, de csesztem elmenni, mert a védőnő is azt mondta, hogy csak az rh neg. anyuciknak szokták 3 havonta nézni az ellenanyagot, én meg erőteljesen rh poz. vagyok.... de egye fene, most levetetem, hadd örüljenek maguknak, csak annyira nem tudnak szúrni a laborban, hogy az már szerintem gáz!!! Én, aki saját magamnak megtalálom a vénámat, úgy jöttem ki a jómúltkor is onnan, mint akinek hülyére verték a kezét, s nem vagyok egy ájulós, de közel jártam hozzá, hogy leesek a székről, mikor már vagy 10perce turkált a vénámat keresve... úgyhogy jóérzéssel :twisted: megyek most le... :twisted:

Aztán ha nincsenek sokan a nőgyógyinál, ha már ott vagyok, lehet, beesek egy ctg-t kérve, mert ezek szép kis összehúzódások és úgy nyom a fejével, hogy az már kellemetlen... meg nem ártana ha egy méhszájat is néznének... :roll:

No, csitt van, sokat irok....

Egy-két kép... kicsinyitve már a digigépről... aztán lelövöm magamat!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Pumpi!

Jók a képek!

A vérvételről: én sem értem minek egy Rh+-nak ilyen gyakran ellenőrizni.

Képzeljétek olyn szupi kis éjszakánk volt (no ne gondoljatok rosszra).
Mi olyan jó aludtunk: Őnagysága egyfolytában végigaludt 6 órát aztán még szopi után 4-et. Isten tartsa meg jó szokását.

Tegnap voltam 6 hetes kontrollon, minden OK, doki bácsi szerint 1 évet várjunk a köv. teherbeeséssel a császár miatt. Mi is ennyit terveztünk várni.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Pumpóka
Jók a képek!

Vera
Hogy álltok a koszmóval?
Sikerült eltüntetni?
Vendég
 


Ibm!!! ????
Mizujs??? Hogy áll a szombat??? Már csak két nap!! :)
Vendég
 


IBM!

Tőled is várjuk a képeket.

Alziza!
Egy részét sikerült leszedni, de van még egypár nagyon makacs folt. Pedig én olajozom, fésülöm, mosom. Azért remélem ha ez is lejön nem jön vissza újra.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Ibm
Tényleg!2 nap és férjhez mész!
De izgi! :lol:

Vera
Hát..van egy rossz hírem!Valószínűleg visza jön!
Komolyan mondom érdemes kipróbálni a Babé sampont!
gyógyszertárban tudsz venni vagy a brendonban!
Nem olcsó de nagyon jó!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Arik vagytok,remélem tudom hozni a képeket!
A másik topikba már leírtam mi történt tegnap,bemásolom és futok a dr-hez!
Szorítsatok,hogy minden ok. legyen!
Majd jelentkezem!

Sziasztok

Csak gyors bekukkra jöttem,jó sokat írtatok,nagyjából azért megpróbáltam átolvasni!
Tegnap úgy látszik tényleg front volt!
Én du. megint rosszul lettem,gondoltam vérnyomi vagy cukor,szédülés,verejtékezés,hányinger,ájulás határ!
Annyi erőm még volt,hogy egy tányér hammot magamba öntsek és aztán jobban lettem!
Hát este viszont biztos voltam benne,hogy ma reggel nem itt fogok nektek gépelni,hanem egy kórházi ágyon feküdni! Crying or Very sad
Rengeteget kell pisilnem,ez este is így történt ,viszont pisi után alig bírtam felállni a Wc-ről!
Olyan szinten begörcsölt a hasam,hogy az ágyig kivonszoltam magam,ott feküdtem egy darabig és gondolkodtam most mi is legyen!
Áron baba eközben szerencsére változatlanul nagyokat rúgott!
Addig jó volt amíg feküdtem,de ha felálltam azthittem összeszarom magam!
Gyorsan lezuhanyoztam,aztán pihi és vártam a reggelt,hogy még itthon legyek!
Emellé az egész hasam olyan volt mint egy nagy kő,súlyra is és tapintásra is!
És mindemellé iszonyatos hányinger!
Jaaaaaaaaaa! És úgy bevizesedett a bokám,hogy nem volt bokám!!!!!!! Crying or Very sad
Mostmár van,de még nem az igazi!
Szóval mindjárt veszek egy zuhanyt és irány a dr.!
Szorítsatok,hogy ne legyen semmi gáz!!!
Holnap férjhez kéne mennem!!!!!!!!!!
És még mennyi dolgom lenne!

Kép


Kép
ibm
 
 


Jajj, Ibm!
Ezek nemjó hirek! Nagyon várom, mit mondott a doki!! Lehet, hogy csak az idegeskedés váltotta ezt ki, az esküvő előtti stressz.... szerintem nekem is rápakolt, hogy hülyére izgultam magam és énis igy voltam, hogy annyi dolgom lenne még....
Nekem sikerült levonszolni magam az anyakönyvvezetőig... remélem, te is sokkal jobban leszel holnapra!!!
Szoritok nagyon!!!

Hát akkor egy rossz hir után irok egy jót!!!

Most voltam dokinál és a méhszájunk 2111-es!!! :D :D Baba feje szépen lent van, jogosan érzem tegnap óta, hogy nagyon nyomakszik vele odalent... a ctg-n keményedés nem volt, de ez sokat nem jelent, bármikor elkezdődhet...
Úgyhogy várakozó álláspontra helyezkedett a család én meg belevetem magam a takaritásba, mert romokban a lakás és úgy érzem, egy szemétdomb tetején vagyok!!! Biztos ez is vmi pánikféle a szülés előtt, hogy tiszta legyen minden... :)

Ha vmi történik, irok, vagy ha nem tudok, akkor lesz, aki hozza hirt nektek is!!!!

Pusza!!
Vendég
 


Ibm

Remélem azért semmi komoly!
Gyere írj,h mi volt!
Vendég
 


IBM!

Nagyon szorítok, h. semmi baj ne legyen a babóval éshogy az esküvőn is részt tudj venni.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Pumpi!

Azért bírj még ki pár hetet, legalább 2-őt. Tudom könnyű ezt mondani! :wink:
A takarítás még ráér 2 hétig, utána akár négykézláb is felmoshatsz (állítólag az jó a fájós deréknak is).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Tegnap délben jöttünk haza,van egy kis élettani sárgasága(eddig mindkét fiamnál volt,szal valszeg genetikai a dolog)épp határérték felett egy kicsivel,de jöhettünk mert rengeteg a tejem és mondtam nekik "isi-bizi"szoptatom mint állat... Ja,amúgy sem maradtam volna ha netán nem akarnak engedni,mert épp ezért hogy ilyen sok a tejem tudom hogy rendbe jön és a sárgaságra ez az egyetlen természetese gyógyír...meg a gyerekdokim itthon is bíztatott hogy nyugodtan jöjjünk...na szal itthon

Túl vagyunk apával az első 3 gyerekes fürdetős estén... és így utólag elég jók helytálltunk,rosszabbra számítottunk

Babuci éjszaka nagyon jó fiú volt,evett este 8-kor,éjfélkor,hajnali 2-kor,4-kor és reggel 8-kor...és etetések között szépen aludt a mózesben az ágyam mellett....szal egy szavam se lehet a fiatal úrra Viszont napközben jobb szeret ölben aludni(most is itt van a vállamon) cicin elalszik,utána néha sikerül egy kicsit becsempészni a mózesbe

Annyira édes,úgy szeretem

A nagyok is jól fogadták,Márk már ölbe is fogta,annyira büszke volt Krizsikém még kicsit szeles nem nagyon marad csöndbe ha Oli épp alszik,de nem baj...Olika megkapja a kiképzést Hozott nekik a kisöcsi ajándékot,nagyon bejött az ötlet :wink:

Tejem van dögivel,még fagyasztok is...alkalmanként 100 lefolyik a gyűjtőbe amíg a másikból szopik...amúgy már kedd éjjelre belövellt a tej,jó hamra...
Nincs gátsebem viszont az aranyeren kijött rendesen kenegetem,remélem rendbe jön.

Na röviden most ennyi csajok....remélem lassan töbször is tudok jönni és reagálni,de tudjátok a picikém mellett még itt van a két nagy culám is akik most felettébb igénylik a törődést
Apa mindjárt megy értük Márk elment fél napra oviba,kicsi meg a nagyihoz.


pusz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Megjöttem és úgy néz ki eltudok menni a saját esküvőmre!!! :lol:
Tök rendi volt a dr.,egyből behívott,azt mondta nem lesz semmi,de ha mégis őt hívjam fel,bármikor!!!
Éjszaka is!
Kérdezte nem e voltam többet talpon mostanában?????????
Hát de!
Úgyhogy pihi,Magne B6 visszaemelve 4*2-re,este ha nemtudok aludni 1/2 Seduxen(ezt meg sem hallottam),viszont a streptococcusom pozitív lett,úgyanúgy mint a vetélés után,úgyhogy kaptam antibiotikumot,10 napig kell szedni,aztán kontroll!
Hétfőn vérvétel+vizelet,kedden doki!
Méhszáj zárva,rendben.
Azt mondta szokott a kismamáknak ilyen periódusuk lenni!
Most megyek lightosan azért készülök a holnapra,de tényleg csak nagyon lazán!
Áron babám mindennél fontosabb!
Majd jelentkezem és köszönjük a drukkokat!!!!

Sziasztok

Pumpi! Nagggggggggyon szorítok !!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!

Hála Istennek hogy jól vagy!
Azért mostmár remélem lenyugszol egy kicsit! :? :D
Nagyon-nagyon drukkolok holnapra!!!!!
Szépen pihizzél ezerrel hogy aztán szép kipihent legyél a fotókon! :wink: :lol: :lol: :lol:
Nagyon izgulsz?

Pumpi!
Nem kell azért nagyon elsietni a dolgokat!
Még lehet várni egy-két hetet :wink:

Röné!
Nagyon vigyázz magadra!
Szorítok!!!++++++++++++++++++++++++++
Rosszullétek előfordulhatnak még később is , a lényeg hogy ne legyenek mindennaposak! :wink:

Kép
kimma
 
 


Panny!
Örülök hogy minden rendben és hogy sok a tejcike :lol:
De jó élmény lehet három gyerkócöt fürcsizni :wink:

Kép
kimma
 
 


Voltunk UH-n és végre kiderült hogy kis nunisunk lesz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennek örömére már vettem tegnap két kis édi ruhácskát :P
Egész este nézegettem őket és beleképzeltem a kis Emcikét :wink:
valószínű tetszettek neki mert egész este fickándozott nagyokat :lol:

Kép
kimma
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: