[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska gratula az első léptekhez! :lol:

Judithappy jó utat nektek és köszike a szép verset! :lol:

Ettike gondolom nem unatkozol Patrik mellett! :lol: Gabika azért ennyire nem pakol,de,ha engedném nálunk is elszabadulna minden! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok tessék mindenkinek kicsit AKTÍVABBNAK lenni!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

unatkozni???????azt hogy kell???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én ma bárányt sütöttem.már a felét meg is ettük Patrikkal pedig meglepi lett volna páromnak :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

boszi:

látom mamád jobban van.örülök.
akkor a nyáron jöttök győrbe??????

Patrik kapott anyuéktól egy óriási dömpert husvétra.80 centi hosszú. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: kiváncsi vagyok mit szól hozzá.tőlünk csomagot kapott meg még vettem ma neki rucikat.meg magamnak egy magas sarkút mert szerdán megyek színházba és hát oda kondiban nem illik.minden le volt árazva így 1400 forintért vettem.mondjuk én nem hordok gyakran ilyet.anélkül is elég magas vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Patriknak megint folyik az orra :( :( :( :( :( :( :( :( :( nem tudom miért de az uttóbi időben folyamatosan beteg.eddig csak c vitamint kapott de ma vettem neki egy komplett vitamin bombát van benne minden remélem ez segít.és egy hete hasmenése van.így most le tiltottam minden tejesről.1 hétig semmit nem kap és utánna eggyesével el kezdem.ha nem mulik el az 1 hét alatt akkor a fogától van.már a 11. is kint van :lol: :lol: :lol: meg már 2 éjjel nem aludt túl jól.vagyis nagyon szarul aludt.ugyhogy lehet tényleg a foga de jobb félni mint megijedni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike akkor ti nem böjtöltetek? :roll: Nem tartjátok?
Jézus nagypénteken halt meg,és ma estig nem lehet húst enni! Mi hekket ettünk tegnap,és ma is az lesz! :P

Nyáron tervezünk Győri utat,de még nem tudom mikor! :roll:

Hát nem semmi pocsék idő van ma! Mad Reggel 8tól szakadt a hó! :shock: Fehér volt a fű is már! :shock: Szerencsére azonban vizesen esett,és már el is olvadt! Ilyen pocsék húsvéti időt! Hát emiatt nem lesz kint az udvaron fészek Gabikának sajnos! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi sem böjtölünK!Tudom ez a szokás,de én nem tarom.

Nálunk már hétágra süt a nap!!! :lol: :lol: :lol:

Egy pár kép Kép
jövök anyuhoz!!! Kép
Pakolok Kép
Szülinapom is volt! Kép
kerianyuval

KépKép
vicuska
 
 


ja nem ollan bárányt.nem vagyok én milliomos.ez süti csak bárány formája van :lol: :lol: :lol:

de amúgy mi is eszünk húst.én az ilyeneket nem figyelem :roll: :roll: :roll: :roll:

vicuska jók a képek

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok vagyok én is csak nem nagyon érek rá :)

Vicuska jók a képek nagyon helyes lotti baba:)
Táblát majd teszem fel csak majd kedden ünnepek után ha nem gond.

Ettike Patrik is nagyon nagy fiú már igazi pasis:):):)

Boszi : megható a kép a nagyiddal meg Gabikával

Többiek?

nika70
Salgótarján
 
 


Wow Nika!Tehát már rajta vagytok a kistesó projecten??A vonalzódból itélve!Lassan én is belevágok,még 1-2 hónap!Már írtam,hogy kérünk képeket Gegéről,már nagyon régen láttam :wink:

KépKép
vicuska
 
 


igen rajta két hónapja:):):):)

Kép

Kép

Kép

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


nahát nika.Gege nagyon helyes kis pasi lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tesóhoz hajrá :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

na Patrikot elvitte anyós én meg állok neki takarítani.2 napja sikáltam ki az egész lakást de már most kupi van :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

dobok 2 képert azt megyek

Kép
Kép ugysem kapsz el:):):):):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


Nagyon szép és nagyfiú már Gege!És hajrá a kistesóhoz!

Kellemes Ünnepeket kívánunk i is!Csak ilyen rossz idő ne lenne!

KépKép
vicuska
 
 


sziasztok.

lakás rendem de nem ment sumán :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: mindent rendbe raktam aztán nekiáltam magamnak ebédet csinálni.a zöltség már kész volt mikor öntöttem az olajat a hushoz erre megcsuszott a kezemben az 5 literes teli olaj és kiömlött a fele.hát alig tudtam felsikáni. :twisted: :twisted: :twisted: minden csupa olaj lett.

végre nem esik az eső ugyhogy ha Patrik haza ért akkor le viszem sétálni.muszály mert különben megőrül :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike vicuska köszönöm :):):):)

Petrik is már milyen magabiztosan jár Gege is szalad állandóan hiába esik el néha nem veti vissza:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok, bocs a zavarásért…! :oops:
De talán jól jöhet valakinek: :wink:
Aki Sangenic szagzárós pelenkatartót használ, annak figyelmébe ajánlom a következő linket,
ahol Sangenic pelustartóhoz utántöltő fóliát lehet venni – sokkal olcsóbban, mint a gyári kazetták…! Szerintem megéri!!!

http://www.vatera.hu/pelenkatarto_vodor ... 39854.html

üdv

Dylkai

Kép
dylkai
 
 


Patrik szerencsére keveset esik.utcán szinte soha.itthol is ált. játékokban és a küszöbben botlik meg néha.

már akartam kérdezni.ti betakarjátok a gyerköcöket éjjel??????Patrikot hiába takarom be le rugja magáról.jó mondjuk van rajta body,vagy harisnya vagy naci zoknival és egy hosszu ujju felső(vékony)de azért nem kéne legalább a pociáig betakarni????

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is!
Ettike: Réka is kitakarózik, ezért én hálózsákban altatom!

Réka is csatlakozott a járó gyerekek táborához, most már szépen sétál ő is, bár néha térdre esik,de majd belejön!!

Vicuska: jók a képek, Rékának is van ilyen térdzoknija!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! Kép Kép

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska roppant csajszis lett a jányka:):):):):):):):)

gyanixi: gratula a járáshoz :):):):):):):):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Gyanixi:gratulálunk Rékának!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok! :wink:

Megjöttünk már egy ideje a tanácsadásról,csak még gyors bepakoltam a mosógépet,és felraktam az ebédet!
Gabika megkapta az agyhártyagyulladás elleni szurit! Volt ám sírás,pedig magamhoz szorítottam.Ezt már nem combba,hanem karjába kapta! :roll:

Új adatok:

9890gr( februárban 9800 volt,tehát most nem is hízott szinte) és 77,5-78cm! Bőre továbbra is nagyon érzékeny,és foltokban néhol száraz. Erre írt fel a dokinéni krémet,ami holnap lesz majd kész! Ha nem múlik el akkor bőrgyógyászatra kell menni! Tápszert továbbra is ennie kell,tejtermékek közül csak az Activiát,és mosakodókrém közöl csak a gyógyszertárit kell alkalmazni a bőr érzékenysége végett! Gabika most alszik!
Legközelebb majd csak a 15 hónapos oltásra kell menni,és,ha vmi elfogy felíratni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika javíthatod a táblában,hogy 3 fogunk van már egy ideje és az új méreteinket! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vicuska mekkora már a kislányod! :P Nem semmi!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gyanixi gratulálok Rékának a lépegetéshez! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike nem semmi,hogy megy Patrik! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


2008. március 30.-án (vasárnap) 8-16 óráig újra Babaruhabörzét és Gyerek Expot szervez a BabyMarkt! Minden, ami a várandós kismamának és kisbabájának szükséges, itt egy helyen, kitűnő áron megvásárolható! Családoddal együtt szeretettel meghívunk!

Helyszín
Hungexpo Vásárközpont B pavilon
(1101 Budapest X., Albertirsai út 10., I. főkapu, Expo tér)
A látogatókat sűrített Expo Járat szállítja a Vásárközpontba.

Belépő
900 Ft (gyermekeknek ingyenes).

Kínálatuk
Választék 0 – 14 éves korig új és használt ruha vásár! Libero és sok fajta pelenka vásár!
HIPP Bébiételek csak a vásár ideje alatt kedvezményesen! (+ ajándék!)
További kínálatuk: babakocsi, etetőszék, babaápolás, ruházat, játékok, könyvek stb.

Programok
09 óra: Fawa Fittnes bemutatója
10 óra: Divatshow
11 óra: MEGLEPETÉS KONCERT!
12 óra: Baba Mama Szépégverseny díjátadás
13 óra: Fogi Színháza: Bambi
14 óra: Tilesch Kata színpadi aerobicórája óvodásoknak

Közben kvízjátékok, nyereménysorsolás sok-sok ajándékkal.
A rendezvény háziasszonya: Bálint Edina és Erox.
A kisszínpadon folyamatos babaholmiárverés!



Minden gyerkőcöt szeretettel vár az egész napos Játszóház
és a fergeteges program! A játszóházak és a gyerekmegőrző is terítésmentes!
És még lesz a Papák örömére, kívánságára: Apa Pihenő, Mama - Papa Relax Sziget.
Babymarkt Baba Mozi (óriás vetítővásznon a kedvenc meséink), Baby - Bar (bébi étel kóstoló) Bio Sziget - Szépség Farm Mamáknak - Kozmetikai Tanácsadás.

A börze teljes ideje alatt üzemel a Babaetető, Pelenkázó, Szoptató helység.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát ez az idő nem normális! :evil:

Az előbb nagyon szakadt a hó! :evil: Az ablakon kilátni se lehetett! :shock:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor jöjjön a sok sok kép! :lol:

Mai idő nálunk :shock:
Kép

http://www.youtube.com/watch?v=tlWFtJXMegc

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép
Gabika szülinapja

Kép
torta

Kép

Kép

Kép
Megkostoltam

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép
Kép
Fodrászat után :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


HÚSVÉT

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Boszi: jók a képek, mamád is jól néz ki, remélem jobban van!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk.
Balázs is kitakarózik éjszaka/ bady + pizsi van rajta és zokni/ úgyhogy én is takargatom, a hálózsákot már nem tűri, de nálunk 25 fok van nem félek hogy megfázik.
Boszi nagyon jók a képek, hogy elment az idő most szültél és hopp elrepült egy év.
Gyanixi Réka nagyon ügyi, tegyél fel képeket.
Mi jól vagyunk 1 hónapja leálltunk a bébikajával én főzök neki, és hízott most 700 grammot hurrá.
ja és 80 cm-ruha kell. Viszont még mindíg csak 2 fogunk van és úgy néz ki alul jön majd a többi felül nem látom jelét. A szemfognál dudorodik nagyon de az még korai lenne. Kezdek aggódni hol vannak a felső fogak, csak nekünk nincs felül fogunk:)
Egyébként nagyon jó baba, alszik, eszik, és soha nem sír akkor nyafog ha éhes vagy álmos. De nagy bánatom hogy ha tanácsadóba viszem akkor ordít de még hogy hát ez van. Eszik már rántott húst, sült krumplit /de keveset/, minden főzit-szereti is-gyümit, pépet tápszert nem nagyon. Lassan kezdjük a kenyeret és a vajat-a ligát. Feláll mindenhol lépeget oldalra de önállóan még nem megy neki. Elég fárasztó de megéri imádom és eljött az anyás korszak állandóan rajtam lóg-de olyan jó...:)
Hoztam sok képet.


KépKépKép
rena10
 
 


A képek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


Én is szívesen főzöcskéznék és próbálgatom mindig, de nem nagyon eszi meg Réka. Kevés az, amit megeszik illetve mindent megkóstol, de keveset eszik belőlük!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Jajj csajok én dögrováson vagyok,nem kicsit!Tegnap ebéd után kezdödött a WCre rohangálás,persze hasmenésem volt! :roll: Egész lefekvésig vagy 10-15x voltam Wc-n. Ma is már nem 1x,és alig bírtam felkelni,és nehéz fent lenni,húz az ágy! Morognak a beleim néha,de más tünetem nincs! Apjuk is reggel rohant a Wcre,de neki azóta semmi baja nincs,beszéltem vele! :wink:

Ja és semmit nem kívánok. Reggelire is 4db kekszet ettem meg nagy nehezen!
:roll:

Rena Balázs nagyon édes! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!


Lépegetőknek/járóknak nagy gratula!!!
Betegeknek jobbulást!!!!!


Nekünk nagyon jól sikerült a húsvéti kirándulás Budapestre/Mogyoródra. Bence is és mi is nagyon jól éreztük magunkat, nem volt ott sem egy mukkja sem.Keresztanyukám teljesen meg volt döbbenve, hogy tényleg milyen jó gyerek, azt mondta nincs is a házban gyerek!!De tényleg édesen játszott, jókat aludt, csavarogtunk stb.

Csajok!!!
Fontos kérdésem , felvetésem lenne!!!!:
Szeretnék tőletek tapasztalatokat/véleményeket kérni cipő ügyben!!!Milyet érdemes venni a manónak???Mert már egész nap jövünk-megyünk, s szeretném ha megfelelő cipőben tanulna meg járni. Igaz kaptunk néhány cipőt örökségül, köztük egy majdnem vadiújat is, de mégis a cipő az nem egy olyan dolog, mint egy kis ruha, hogy több gyerek is nyugodtan elhordhatja!!
A Sietáról nagyon megoszló vélemyéneket hallottam. Én FALCON-t, ASSO-t, LINEÁ-t, MAUS-t nézegettem eddig.S még annyit hogy ki hanyassal kezdte?19/20????
Szerintetek???
Légyszíves írjátok meg!!!Köszönöm szépen előre is!!!!:)


Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


judit: az hogy ki hanyas mérettel kezdi a cipőt, az attól függ mekkora a gyerkőc lába: Speciel Rlkának siestája van és 18-as, de most vettem neki egy puma sportcipőt is, ami 20-as. Szerintem nincs nagy különbség ezek között a cipők között, mindegyik úgy van kiképezve, hogy a gyerek lábának jó legyen.Én vettem volna assót v falcont is, de a siestából volt olyan, ami Réka lábára jó volt és tetszett is és az orra is jó volt!

Kép
gyanixi
 
 


judit szerintem a gyerekkel együtt vedd a cipőt nekünk 21-es volt az első cipő

nika70
Salgótarján
 
 


Mi voltunk lent sétálni+boltban. jó idő van,és jól éreztem magam. Aztán hazaérvén alig vártam,hogy elérjem a mellékhelységet,így bevettem mégegy SMECTA port,hogyx már múljon el az a hülyeség! :roll:

Judit a mi első cipőnk 18-as volt bentre. Most 19-es van neki kintre.
Én a szupi+ ciőpt ajánlom,mert pont olyan,amilyennek lennie kell,és nagyon jó mínőség és jó áron is van szerintem! :wink:

www.szupicipo.hu
[/b]

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


www.szupercipo.hu

Bocsika elírtam a címet!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na csajok ugy látszik nem akarok javulni! :roll: Hasmenés elmúlt,de most egy ideje hidegrázás van rajtam! :? Lázam nincs mértem! Pont ma,mikor apjuk is csak késő este ér haza és holnap is melozik sajnos!Rajta kivül meg másra sajnos nem számíthatok itt! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


judit:

mi pumát vettünk Patriknak.20 ast.de ez attól is függ hogy Bencének mekkora a lába és milyen a formája.pl. Patriknak magas a lábfeje így magasszárű cipőből eggy számmal nagyobb kellet.amit úgy kaptunk.a puma viszont jó a 20 as.attól hogy egy cipőt már használt egy gyerek még nem konkrétan jelenti azt hogy aki kapja annak nem lenne jó.főleg az ilyen pici cipők amikben nem járnak sokáig.

boszi:

jobbulást.nekem 1 szer volt nagyon komoly harcom a természettel.utánna tudtam meg hogy Patrik beköltözött :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

ja nika ha jó itt is akkor szólok hogy a fogakat 12 re kéne javítani.aztán lehet hétfőre több lessz :lol: :lol: :lol: :lol: be indult a srácom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és panadollal tud aludni.este megkapja és így nincsenek ordítások éjjel.szóval a rágókat meg érzi szegényem.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike ok javítom :):):)
Mi megálltunk 8-nál nem tudom kijön e még a többi :) :wink: :wink: :D :D

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: nyugi Rékának is most jött még csak a 7. foga. észre sem vettük, h a fogzását!
Boszi: most van vmi hasmenős, hányingeres vírus. jobbulást!!Jobban vagy?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Ma már tök jól érzem végre magam! :lol: Este volt kis hőemelkedés,de már jól vagyok.Szerencsémre apjuknak ma nem kell dolgozni menni,így segít nekem. Most is elment bevásárolni még a 7végére! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!

Szeretném a véleményeteket kérni ezzel a kis Siesta cipőcskével kapcsolatban?
Egy fiú felveheti ezt?Mert hogy színei alapján fiús, de azok szivecske szerű dolgok rajta csajossá is teszik, azaz unisex.Az eladó is unisexként definiálta :) .
Szerintetek????
Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


judit: szerintem simán fiúsnak mondanám attól meg hogy szívecske vanrajta:) na bumm attól még nem lányos:)

nika70
Salgótarján
 
 


Judit szerintem is apszólut fiús,én csak arra adnám! Szívecske nekem fel se tűnt! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: