[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vera! Annyira édes Márk!!!
És már 1 hónapos!
Nagyon gyorsan megy az idő,tisztán emlékszem az utolsó napokra mikor itt voltál velünk!
És tessék!

Lei! Neked is már 17 hetes!
Jaj de jó!!!

Panny! Mostmár aztán tényleg te jössz!
Hogy bírod még???

Csajok volt valakinek streptococcus pozitívja?
Ez a legújabb parám,mert a vetélés után pozitív volt,jövőhéten nézünk egyet,aztán a 36.héten újra!
Biztos kapok szülés alatt antibigyót mi?
A másik az epidurál!
Jaj,azt annyira szeretném kihagyni!!!

Pumpóka!

Hogy vagy?
37 nap!!!!
Jupijéééé!
Még nem sikerült ruhát cserélnem,de rajta vagyunk,még van két hetem!
Vagy már "csak" két hetem van!
Tényleg nagyon rohan az idő,emlékszel mikor azt írtam neked,hogy már csak 100 nap,de jó neked!!!!
Vess egy pillantást a vonalzómra!
Léci-léci-léci!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm

Epidurál:mint fájdalom csillapítás vagy a csaszinál?
Vendég
 


Minkettő,de inkább a császár!
Annyira úgy érzem,hogy nem fogom megúszni,pedig rettegek tőle!

Kép


Kép
ibm
 
 

 
 

Ibm!

100 nap... :D :D :D
Miért félsz az eda-tól? A csaszitól énis tartok, nemtom miért, talán azért, mert annyira akarom természetes úton szülni, hogy parázok, nem sikerül vmiért. A fiúknál meg sem fordult a fejemben.
Egyébként pont most volt egy vita az ápr-májusi topicban az eda-ról... és spec a mellette voksolókhoz tartozom, de volt aki lehúzta, hogy többször meggondolná, kér-e... én egyszer sem gondolkodnék már rajta, ha van rá idő! Szültem anélkül és azzal. A második szülést bármikor 10x végigcsinálnám, az elsőt soha többé, rémálom volt!
Úgyhogy ez is egy olyan téma, ami megosztja a véleményeket, én csak azt nem szeretem, amikor vki csak olyan dolgot mond róla, amivel előszeretettel elveszi a kedvét a többinek, hogy kérjen, mert csupa rosszat ir róla és már nem merik kérni...
De egyébként ha nem kéred, maguktól nem adnak. Császárnál pedig általában vagy altatnak, vagy spinális érzéstelenitést kapsz... epidurált nemnagyon... azt legfeljebb rendes szülésnél fájdalomcsillapitónak, de csak ha kérsz!!!! :wink:
Vendég
 


Köszi a választ Pumpóka!
Olvastam a hozzászólásodat róla!
Inkább úgy írnám,hogy a Spináltól!
De megpróbálok nem görcsölni rajta!
Most úgy gondolom,hogy ha ott leszek már mind1 lesz csak vaalhogy érjen véget a fájdalom és láthassam már Áron babát! :lol:
Képzeld nemrég hívott a bababoltos csaj,hogy kapott nacikat és még van Jetiméretű,úgyhogy nemsokára megyek!!!!!
Remélem lesz valami!
Még kell mennem a táppénzespapíromért is,meg közértbe,meg elhozni a megrendelt szúnyoghálókat az ablakokra és du. talizom a legjobb fej barinőmmel,úgyhogy lehet,hogy már csak holnap informállak,hogy sikerült e!

Szép napot mindenkinek!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Én meg akkor a másik tábor vagyok!

Mármint én császáral szültem,de mindíg altattak.
Az első ketőnél nem volt választásom,Zalánnál én kértem!
Választási lehetőség mindíg van!
Te döntöd el,h mit szeretnél.
Vendég
 


Sziasztok!

Babicskó!
A TB kártyát helyben is megcsinálják a Váci úton, így gyorsabb, nem kell rá 1 hónapot várni, ha ez megvan a többit is hamar el lehet intézni (mondom én aki nem állt sorba ezekért).

IBM!
Én is csaszival szültem (ha muszály, akkor inkább legyen csaszi, csak nektek ne legyen bajotok).
Én is altatást kértem és nem bántam meg: nem éreztem semmit a vágásnál, amikor meg kitoltak a műtőből a kismanót megmutatták (felkeltettek), és sokkal jobban éreztem magam mint a spinálban/ epidurálban érzéstelenített emberkék, akik nem mozdulhattak meg az ágyon 12 óráig.

Pumpóka!
Hát neked sincs sok vissza már, hogy álltok előkészületekben?
(mondjuk mi ekkor 34 hetesen még sehogy nem álltuk).

Felrakok egy mai képet (mielőtt megint hátig kakisak nem lettünk):
Kép

Kép


Rohanok, mert felkelt a manóm

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Pumpóka!

Azért még ne akarj te szülni... :wink: Még a márc.25 után is korai,növeszd te még azt a kiscsajszit odabennt egy kicsit :wink:

rólam:a franc se tudja mikor jön el a mi időnk... :shock: nem érzek semmit...szedem a homeós tágítót,majd meglátjuk :wink:

Ibm!

Nekem is van kialakult véleményem az EDA-ról...stb...Szal én is nagyon félnék mind az EDA-tól,mind a csaszitól....De a csaszi olyan dolog,hogy életet menthet ha muszály...én is tuti altatást kérnék ha arra kerülne sor.Én EDA-t semmiképp nem kérek,valahogy jobban félnék attól hogy lebénulok mint a szüléstől...Mondtam is a férjemnek ha kérek akkor se adjanak...hát a másodiknál kértem is de a férjem intézkedett ,hogy nem kell és örülök hogy intézkedett :wink:

Szal már neked is csak 100 nap :wink: Szupi!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vera

Nagggyyyon ééédiiii!!!!! :lol:
Csuda szép szeme van!
Meg az egész gyerek szép!!!

Panny
egyre izgibb!
Elvileg már csak 9 nap! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi az Edas véleményeket!

Vera! Márk még mindig csodaszép!!! :wink:

Hát nehéz ügy ez a császár,de azért én is úgy gondolom természetesen,hogy ha gáz van legyen!
Mind1 milyen módon csak mentsenek meg mindkettőnket!
De nem lesz semmi baj senkinek!
Jaj de várom már!!!!!!!!!!!
Valahogy majd csak túléljük!!!

Pumpóka!

Képzeld sikerült kicserélnem a gatyót egy jetiméretű krémszinűre!
Legalább már ez megvan!
Ti hogy álltok?
Izgulsz már??????


Szép napot mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!
Olyannyira, hogy valószinü, ma lemondom az egészet!
Nem jött haza éjjel, nemtom hol volt, most sem tudok róla semmit, küldtem sms-t éjszaka, nem válaszolt (tudott volna), másfél órája küldtem neki még egyet, de ebben megirtam, hogy velem eddig szórakozott, mostantól azt szórakoztassa,akivel töltötte az éjszakát!
Nem vagyok hajlandó jópofát vágni most már. Sokszor nyeltem, ennyi, itt a vége, eddig birtam. Egy hónappal szülés előtt megcsinálja velem ezt, akkor mi lesz később???
Természetesen választ erre sem kaptam, pedig be van kapcsolva a telefonja, mert elmennek az sms-ek (kézbesitve vannak). Az tuti, hogy semmi nem történt vele, csalánba nem üt a ménkü... ez biztos!!!
Egyszerüen hülyére itta magát és ki tudja hol volt utána... lehet, nem is akarom tudni!
Felhivni nem fogom, mert ő ingyen hiv ma, nekem pénzbe kerül és már a kártyámon is csak pár sms-nyi van... de egyébként is, asszem nem nekem kell keresnem őt! Nem én voltam egy szemétláda, aki szó nélkül lelép egész éjszakára és még másnap sem hiv fel....
Egyenlőre ennyi.... asszem felhivom anyósomat és megmondom neki, hogy felejtsék el az esküvőt, nem kell készülni!!! És csináljon helyet a fiának, mert ma elküldöm a picsába, csak jöjjön haza... de nem fog, legalábbis nem emberi időben, aztán holnap majd úgy csinál, mintha mi sem történt volna... csakhogy ezt most nem ússza meg fél napi mosolyszünettel....
Vendég
 


JAJ PUMPÓKA!!!!!!!!!!!!!

Annyira sajnálom!!!
De miért csinálja ezt, pont most ?
Ez nagyon csúnya dolog!!!!
Csinált már ilyet máskor is?
Biztos nincs semmi baj?
Én a múltkor halálra bőgtem magam,mert Apa 14:30-ig dolgozik,én 14:35-re megszoktam csinálni az ebédet,egterítek és eggyütt eszünk mikor hazajön!
Mindig felhív ha valami van,nem telefonált,nem vette fel és nem jött haza még 15-kor sem!
Már indultam,hogy megyek kocsival ahol ő jár haza mert tuti valami van,erre telefonált,hogy most indult csak értekezletük volt és azthitte vége lesz addig!
Mi így szoktuk meg!
Annyira boldogan meséltél mindig Zoliról,hogy megtaláltad az igazit!!!
Nem értem!
Remélem hamarosan jelentkezik!!!!
Nem is tudom mit írjak!!!!!!! :cry:
Jelentkezz ha van valami fejlemény!

Kép


Kép
ibm
 
 


Pumpóka!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Remélem rendeződnek a dolgaitok, de a legfontosabb , hogy te jól gondold át mit akarsz csinálni, hogy neked és a gyerekeidnek legyen a legjobb.
Máskor viselkedett így?
Sajnos hasznos tanácsokkal nem nagyon tudok szolgálni, nálunk minden kölcsönös bizalmon alapszik és még soha nem kellett csalódnunk egymásban, nem is tudom mit tennék a helyedben :roll:
Csak annyit mondhatok még hogy mi nagyon-nagyon szeretünk :wink:

Kérlek jelentkezzél ha lesz valami újdonság, nagyon aggódunk miattad :roll:

Millió ölelés,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Pumpóka!

Előszöris te próbálj meg nem idegeskedni(persze könnyű mondani :? )neked és a babának nem tenne jót!!
Próbálj meg kicsit higgadtan gondolokdni...
Az fontois hogy máskor is csinált-e ilyet...mert ha nem és ez volt az első ilyen alkalom akkor nem kell fölötte egyből pálcát törni...úgy értem lehet hogy megijedt kicsit ő is a feladatoktól amik előttetek állnak és kicsit kiengedte a gőzt...nem tudom...csak próbálok gondolkodni mi lehet????Az tuti hogy nem más nőnél volt,hisz veled akarja összekötni az éltét,tőled vár babát...valszeg tényleg felöntött a garatra és inkább így nem akart hazamenni...gondolom...
Fontos hogy beszéljétek meg higgadtan és ne a harag és a bosszú legyen a tanácsadód...
Megértelek amúgy és teljesen igazad van,de a mostani élethelyzetetekben nem az lenne a legjobb ha azonnal kidobnád...persze nem azt mondom,hogy szó nélkül bocsásd meg csak találjátok meg a megoldást!!!

Az én férjem még nem csinált ilyet...valszeg nagyon kiakadnék én is :x
Ha ő el akar menni a haverokkal pl.foci után egy sörre mindig előre megbeszéljük.De kb.2 hónapja nem megy a szülés miatti hangulatváltozásaim miatt :? tudja hogy szarul esne...
De egyébként rajta is látom hogy sokszor feszült...a pasikat is "megviseli" valamilyen szinten az egész terhesség,az aggódás,az új élethelyzet...

Kívánom hogy megoldódjon minden köztetek!!!++++++

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Felhivott, hogy nem mással volt, elmentek sörözni.....
De nekem nem is ezzel van bajom, hanem azzal,hogy nem szól... nem kéne előre szóljon órákkal, hanem végez és felhiv, azt mondja, megiszunk pár sört, nemtom mikor megyek... ennyi és akkor nem várom, meg nem idegeskedek, hol van...
Panni, irigyellek, hogy tolerálja a hangulatváltozásaidat... biztos, nekem is közrejátszik nagyon, és ezért is kezdtem el szedni a homeos bogyót, mert még igyis azt mondom, én nem vagyok 100-as, biztosan velem van a baj. Pedig a legtöbb pasi nem igy viselkedik. És arra sem lehet fogni, hogy új neki a helyzet, hiszen házas is volt és gyereke is van. Tehát tudja mindkettőről mit jelent vállalni. És együtt vállaltuk. Nem egyedül döntöttem Zsófi mellett és a házasság mellett. Választhattuk volna az apasági keresetet szülés után, de együtt döntöttünk az esküvő mellett. És engem ezért bánt ez az egész. Tudja az eleje óta, hogy mennyire rosszul viselem ezt a terhességet, hogy mindig fáj valahol, vagy a kedvem van a béka segge alatt, vagy hogy egyszerüen csak hiányzik, hogy velem legyen, mert állandóan dolgozik.
Egyébként nem most fordult elő elsőnek ez... volt már, hogy nem jött haza egész éjjel, egyszer. Aztán az, hogy hajnal 3-4 órakor jött haza, az nem is egyszer. Tehát én nem azért borultam ki, mert most megcsinálta velem, hanem azért, mert ezért már összevesztünk párszor és megmondtam neki nem is egyszer, vagy én, vagy a haverok meg a sör. Mert énis úgy vagyok,ahogy már irtam, hogy menjen, csak szóljon. Kell neki és el kell engedni, tudom, mert énis jártam még a fiúk mellett is bulizni, mert úgy éreztem, kell, muszály kieresztenem magam, kicsit kirúgni a hámból és kicsit berúgni... 8) de persze mindezt nem úgy, hogy egyszercsak eltüntem. Szóltam, hogy elmegyek, reggel előtt ne várjanak... de ez még nem Zolival volt, hanem az exszel és nem szólt érte ő sem, mert közöltem előre, kb. mikor jövök és nem mellesleg elérhető voltam telefonilag egész éjjel, tehát ha baj lett volna, fel tud hivni. Zolival ellentétben, mert ha ő elmegy kocsmázni, a jóisten se fogja elérni, nemhogy én. Ő akkor "nem hallja" a telefont. És ez az, ami most a legrosszabb. Mert tényleg nagyon a végén vagyunk, csak odafenn tudják, mikor jön a baba és ha bármi van, nem tudom elérni. Ok, anyát bármikor meg apit is. Sőt, szerintem anyósomékat is, de én nem őket hivnám először és nem rájuk lenne szükségem akkor, hanem Zolira. És nem igaz, hogy nem érzi át ezt, hogy most rá van szükségem. Pedig mondtam is már neki, az sem, hogy nem mondom....
És mit vág a fejemhez most a telefonba? Hogy tegnapelőtt hazajött, nem is szóltam hozzá szinte, amikor hozzámbújt és kérdezte, mi a baj (szar volt a kedvem és bőghetnékem volt csak úgy) én megrántottam a vállam és nem válaszoltam. Nem, mert alap bőgtem, nemtom miért! De ezt úgysem értette volna meg! Igy erre most közölte, hogy az neki szarul esett. Mondtam, hogy látod,milyen szarul esik amikor nem figyelnek rád, amikor hiába kérdezel, nem kapsz választ? Na, ezt nekem nem lehet, mert hülyére sértődik, viszont ő csinálhatja, mert én csak hisztizek.

Najó, abbahagyom, csak ez kijött... bocsi az OFF-ért...

Most állitólag 4 körül itthon lesz... hát kiváncsi vagyok...
Vendég
 


Pumpóka!

Köszönjük az infókat és örülök nagyon,hogy felhívott!
Tényleg nagyon csúnyán viselkedett+még a hormonjaid,de azért próbáljátok meg megbeszélni!
Ha tényleg ennyire szeretitek egymást és veled(veletek) akarja leélni az életét muszály megváltoznia!
És ha komolyan így gondolja meg is fog!
Remélem azért még hirtelen felindulásból nem mondtad le az esküvőt!
Komolyan beszélgessetek el,hogy mit szeretne és tartsa is be!!!!
Amúgy az előző feleségétől miért vált el?
Vagy nem elvált?
Ezek az ivászatok amúgy mindennaposak?
Persze csak akkor válaszolj ha nem túl indiszkrét!
Dobáld a homeósbogyót és próbálj megnyugodni!
Tudom,hogy nagyon nehéz,de gondolj a gyerekeidre!
Kívánom,hogy minden a terved szerint alakuljon!
Picit lehetsz azért te is megértő,de ne hagyd magad!!! :lol:
És ha panaszkodni akarsz mi ittvagyunk!!!!!!!!!!
Sok sikert!

SZORÍTUNK!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok


Pumpóka
Hú..
Nem is nagyon tudom mit írjak!
Azt hiszem nincs egyszerű dolgod!
Hát,én nem tudom mit csinálnék!
Remélem azért terhességed hátralevő része nyugisabban telik!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Alziza-Panny-Thomas... :lol: titta hülye vagyok má' elfelejtettem, olvastam én a lányomnak annó könyvben, meg láttam is pár 100x :lol: csak elfelejtettem hogy úgy hívják! :lol:

Pumpi-nagyon sajnálom, de az a véleményem, hogy ez a pasi szeret téged, különben nem akarna elvenni! Igazán nem akarok tanácsokat osztogatni, de szerintem ne állítsd őt választási lehetőség elé, valószínűleg ő a stresszt így tudja feldolgozni...a gőzt leereszteni. Szerintem a szülés után rendeződni fog a helyzet, és tudom, hogy most nagyon nehéz neked, de hidd el sok pasi nehezen dolgozza fel a családdal, terhes feleséggel járó gondokat, illetve felelősséget! Mindenhol vannak problémák, próbálj arra a pasira gondolni, akibe beleszerettél!!!
Remélem nemsokára megint egy jókedvű Pumpi leszel!!!!

Vera-háát nem is tudom mit mondjak!!! Egy édi-bédi fiad van!!!
Nekem nagyon bejön!!! :lol: Haláli jópofa és ha nem pasi lenne, akkor azt mondanám, hogy széép!!! De így "csak" jóképű!!! :lol:

Márk 1 hónapos :shock: : hihetetlen, hogy öregszenek a gyerekek, a pocakban lévők, meg a kintiek is, még szerencse, hogy mi lányok nem öregszünk!!! :lol:
Vendég
 


Pumpóka!

Nyugodtan írd csak ki magds máskor is...talán az is segít...
Szal én Zsibimával nagyon egyet értek...Teljesen megértelek téged!!!DE látom a pasikon(többek közt az én páromon is)hogy tényleg mindengyik másként dolgozza fel a terhességgel járó"feszültséget"....ez sokszor nekem is nehéz elfogadnom,de az én férjem is volt hogy kiakad rajtam ésn meg nem tudom miért???Vagyis tudom,csak nem értem hogy ő miért nem toleránsabb,miért nem tud így elfogadni...DE aztán rájövök hogy azért tényleg nekik sem könnyű.Nem érzik azt amit mi és lássuk be ,néha tényleg "elsárkányosodunk" picit... :lol: :lol:Ezze nem azt akarom monadni hogy megteheti azt veled Zoli mat megtett!!Igazad van,egy telefont kellett volna csak megejtenie...de sokszor erre is "hülyék"a pasik... :wink:

Azt viszont én sem ajánlom,hogy választás elé állíts egy ilyen pasit,aki láthatóan szereti a haverok társaságát(ami alapvetően nem bűn csak meg kell találni az arany középutat)Szal sztem is meg fog változni a pici születése után,tutira nem fog annyit eljárni!!
De addig is higgadtan üljetek le beszélgetni és öntsd ki neki a szíved hogy mennyi para van benned a pici miatt is,a szülés stb...ne haraggal és vádaskodva próbáld(bár tudom hogy nehéz,mert néha én se tudok higgadt maradni és abból van a veszekedés)de légy te a bölcsebb!!

Én is szorítok!!!++++++++++++++

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Minden OK volt a 12 hetes UH-n. Mindene megvan, orrcsont, combicsont, 4 végtag, fejecske. És végig mocorgott, kalimpált, rugdalózott. A fejét meg emelgette. Nagyon nagy élmény volt látni! Anyuval együtt bőgtünk utána örömünkben!

Megfelel az eddig megállapított korának, sőt a biometriai adatok alapján 2-3 nappal többre tették.

Kaptunk képeket, dvd-t, csak a képeket még nem tudom felrakni, mert azóta alig voltunk otthon, elég nagy a felfordulás a lakásban.. :?

Igen Babicskó, hála az égnek átléptük a bűvös 12-t. Lassan le állhatok az Utrókról, de az Aspirint a 16-18. hétig szednem kell..

Héten megint többször volt rókakoma, pedig már azt hittem túl vagyok a rosszulléteken... Mindegy, ez a legkevesebb, így is imádom az állapotomat és a kisbabámat. Hihetetlen, hogy még csak 6 cm, de mindene jól látszott (kivéve a lábaközét, de azt nem is kérdeztem) és hogy ilyen mozgékony. Anyukám a rugdalózásokat és boxolást látav egyből kibökte, hogy ez tutira fiú lesz :lol: . Hát meglátjuk...

Pumpóka, nagyon sajnálom, hogy ilyen abszurd helyzetbe kerültél. Nem szabad hirtelen haragból dönteni, vezsekedni meg pláne nem, esetleg amikor kicsit nyugodtabb vagy, higgadt fejjel újra átgondolni az egészet. Ne haragudj, az őszinteségért, de szerintem nincs mentség a párod viselkedésére! Felnőtt férfi, nem is 20-on éves zöldfülü. Már apa, és hamarosan ismét az lesz, így neki már felelőséggel kellene a családjáról gondoskodnia, felelőségteljesen viselkednie.. El sem tudnám ezt a helyzetet képzelni, azt meg pláne nem, hogy én a közös gyerekünket várom, és ő elmegy egész éjszakákra... Nem irigyellek, lila ibolyám nincs, mit tennék hasonló helyzetben, de az biztos, hogy én nem a türelem és megbocsátás mintaképe vagyok... Legszívesebben a te drágádat is alaposan megráznám, hogy végre térjen észhez..
Bocs, ha túl kemény voltam, de nagyon felháborít a visekledése..

Szorítok neked, hogy a saját és a 3 gyermeked szempontjából legjobb döntést tudd meghozni, és a legjobban alakuljon az életed!! Vigyázz magadra nagyon, és mindig magad és a csemetéket tartsd szem előtt!

Rönééé



Kép
röné
 
 


sziasztok!

Röné, gratulálok, itt már baba lesz! :D

Pumpóka: hát én is Rönével értek egyet. Megértem, hogy neked nagyon nehéz lehet most, de a leendő párod viselkedésén én is kiakadnék. Különben is miért költi sörre a pénzeteket, mikor mindjárt 4 gyerekről kell gondoskodnotok. Az alkohol és a cigi nálam nagyon mumus.

Aki a Pamperst szereti, tanácsot kérnék:

A sima zöld csomagos Pampers vagy a narancssárga Sleep and Play Pampers a jobb????

Csajok, van a DM -nek most egy 50 % os akciója, egy terméket fél áron lehet venni egy kuponnal kuponja (bababónuszosok kaptak ilyet postán, én sajnos csak venni tudtam egyet valakitől).

pl. aki drágább terméket vesz pl. mellszívó, annak érdemes felhajtania ilyen kupont. (márc 31-ig lehet beváltani)

babicskó
 
 


Babicskó!

Pampers:csakis a zöld csomagos.A Sleep and Play csak később jó(kb.2-2,5 fél éves kortól vagy leszoktatásnál)tapasztalat :wink:

Pumpóka!

Mizu?????

Röné!

Gratula hogy minden OK!!

Miért kell Aspirint szedned??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Pampers:Megint én vagyok az ellentmondó!
:oops:
Én hol ezt veszem,hol azt!Pici korától!
A DM-ben nálunk pl. csak a zöld van ezért ha ott veszek akkor az van.
A corában van ez is az is!Ott veszem a sleep&play-t!
Nekem mind a kettő jó!
Mármint Zalánnak! :wink:

Röné
Gratulálok!
Fiú vagy lány:Mindegy,mindegyik nagy öröm! :wink: :lol:
Kép
Vendég
 


Alziza!

Lehet ,hogy az én Krizsikém anatómiailag kicsit bonyolult :wink: de nekünk mindig kifolyt a Sleep and Play-ből a pisi...
De ezt már mástól is hallottam,...de örülök hogy nektek bevált :wink:

Jó éjt :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Olyan vagyok, mint a tékozló fiú... úgy kéthavonta benézek, és sűrű elnézéskérések közepette kérdem.. emlékeztek még rám? Ne haragudjatok, kérlek... csak a négy babó annyira lefoglal! Mindenki beteg (volt)... még a férjem is, így most már lassan két hete 5(!) gyerekem van... nehéz....

Látom szépen gömbölyödnek a pocakok! :)
Húúú, Panny... jön a front és bébike már meg is érkezik! :)

Pumpóka: Férfiak... asszem tudnék mesélni.... akárcsak a páromról írtál volna... mondjuk az enyém nem a haverokkal a sörözőben dekkol, hanem a melóhelyén felejti magát (legalábbis azt mondja....).... de totál ugyanezek a sztorik mennek....

Babicsko: vannak dm kuponjaim amiket nem használok.
Ha Téged, vagy bármelyikőtöket érdekel, szívesen elpostázom.

Ezek vannak:
- 1 db Humana bébivíz (1,5 l) 100 Ft kedv.
- Avent tanulóüveg-szett (260 ml-es) 300 Ft kedv.
- 2 db Johnson's baby babasampon (500 ml-es) 200 Ft kedv.
- 2 db Johnson's baby babaápoló (300 ml-es) 200 Ft kedv.
- 1 db Johnson's baby védőkrém (50 ml-es) 130 Ft kedv.
- 1 db Johnson's baby fürdető (300 ml-es) 150 Ft kedv.

Megyek mert leragad a szemem. Rég volt már hajnali 5....

Jó éjt lányok!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Oh, Vera: gyönyörű a kisfiad! Mekkora keze van, aztaaaa! Akárcsak az én Gergőmnek! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Babicsko: még egy uccsó és tényleg elkúszok....
ezen leakadtam: vennem kellett valakitől! Jesszus! Van aki ebből is üzletet csinál??!! Lehet, hogy azért vagyok ilyen csóró, mert ehhez nincs képem!

Ja, van még két 50%-os kozmetikai cuccos kuponom... és ... INGYÉ! :wink: :lol: csak ha valakit érdekel... :)

mostmár télleg elmászok! Jó éjt!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok

Panny
Nem tudom,nálunk nem folyt még ki! :roll:

Mandala
Jó,h ide is benézel!
Bár én ugye "talizok" Veled a másikban de a többiek biztos örülnek! :lol:
Vendég
 


Ja azt el is felejtettem.

Zina 3 napja lázas! :cry:
Alex meg köhög !

remélem Zalcsi megússza!
Vendég
 


Mandala, üdv ismét itt! Az a lényeg, hogy néha jössz!

Alziza, jobbulást a gyerekeknek! Szegények, biztos rossz nekik, hogy itt a szép idő, ők meg most betegek! Zalán ne menjen a közelükbe, nehogy ő is elkapja.

Persze hogy mindegy, csak egészséges legyen! Ma elkezdtük a vásárlást is :lol: Veszprémi bababörzén voltunk a család nőtagjaival. Mind a 3-an vettünk is valamit a Manónak :D

Panny, mikor lesz mááá baba?? Most a frontok lehet besegítenek :wink:
Nekem a doki azt modnta, hogy az Aspirin100-as is a terhességet támogatja.. Nem tudom, de azt hallottam, hogy egyes lombikos kismamiknak is szedni kell.

De az Utróval leállok. Folsavat meddig javallott szedni? Én úgy tudom, hogy arra igazán a terhesség előtt, illetve az első 3 hónapban van szükség..

Pumpóka, hogy vagy? Légyszi jelentkezz!!!!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné!

Ezt az Aspirin dolgot még nem hallottam ,de ha a dokid mondta akkor biztos így van :wink:

Igen,a folsavat csak a 12.hétig ajánlott...utána abbahagyhatod sztem(ahogy az utrót is)

Hogy mikor lesz már baba?? :wink: Hát majd meglátjuk... :shock: :wink: Egyenlőre semmi :wink:

Pumpóka!

Én is kivi vagyok hogy mi van??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny , te még itt? Na mindjárt jön a hidegfront, jövő héten készülj!

Röné: erről a aszpirinos dologról én is hallottam. Gyerekeknek való aszpirinnal (tehát kicsi adag), támogatják a terhesség megmaradását. Utro és aszpirin, neked jól megtámogatták :lol: :lol:
És bejött :wink:

Mandala, köszi a felajánlást, az az igazság, ha nálad a kukában végezné a kupon, akkor én tényleg jelentkeznék rá, mert akkor levásárolnám az DM-ben. ha priviben megírod a címedet, küldök felbélyegzett válaszborítékot.


Rolcsi átlépte az 5 kg-ot. Már kezdi kinőni az első ruháit. És már pelusból is lassan a midi kell majd. Viszont éjjel nem tudok tőle aludni. Nem sír, de nyekeg, meg nyögdécsel álmában, ha meg csöndben van, azt figyelem lélegzik-e. Tiszta golyó vagyok, 1-2 óránál nem alszom többet.

babicskó
 
 


Babicsko: menj máááán! Méghogy boríték?! Jaj, kislány, ennyit már csak megtehetek! Dobj rám egy címet priviben és postázom Neked! :wink: :D

Ja, nem tudom próbáltátok-e a dm babylove pelenkáját? Mi azt használjuk. Ált olcsóbb, mint a többi, és inkább az ár motivál. De vettem már Pamperst, liberot, és Huggiest is olcsón. Már relatíve olcsón.
Amúgy a babylove nekem bejött. Végülis azt is a Libero gyártja... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Alziza: nálunk is ez a köhögős, lázas vírus döntögette a családot. Az orvosnak mondtam, hogy megágyazok neki a hátsó szobában, költözzön ide, úgyis minden nap hívnom kell. Gergő már 2. hete szedi az antibiotikumot, Danikám 7. napja, Encsi már jobban van. Kész őrület!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Röné! Hatalmas gratula nektek!
Örülök,hogy minden rendben van!
Talán mostmár picit nyugodtabb leszel,legalábbis én úgy voltam 12 hét után!
Látod,hogy repül az idő?????
Bár nekem néha olyan mintha megállt volna,mások vonalzója mégis gyorsan halad!! :lol:

Betegeknek jobbulást!

Pumpóka?????????
Ne szórakozz velünk!
Írni,jelenteni kötelező!!!!!!!!
Remélem minden oké!
Hú az csak most fordult meg a fejemben,hogy akár Zsófibaba is elindulhatott!
Remélem csak pihensz,még bírja ki ezt a pár hetet!!!
VÁRUNK!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Röné!
Örülök, h. minden rendben van nálatok, az utroról azért csak szép lassan állj le, ne rögtön azonnal. :)

Pumpóka!
Megértelek a párod miatt, nem szép dolog tőle, h. ezt csinálja veletek. Próbálj meg higgatan leülni vele megbeszélni ezeket a dolgokat akkor amikor látod, h.Ő is és te is nyugodtak vagytok.

Alziza!
Jobbulást a gyerekeknek! :wink:

Mandala!
Nektek is! Abszolút megértem, h. a manók mellet nem tudsz mindig jönni, de jó, h. időnként benézel hozzánk.
:lol:

Babicskó!
Nálam folyt már ki mindkettő pelusból pisi is és kaki is, mondjuk a Sleep and play-ből (asszem 2-es méret) többször. De amikor nagyon hígat trónolt a király a Zöld Pampersből is.
Viszont amit feltétlen kerülj el: az a Huggies törlőkendő, folyton ráragadnak a darabjai a manóm bőrére, kaptunk 4 csomaggal, alig várom, h. elfogyjon.

Nyugodt pillanatkép:

Kép
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Hali!

Vagyok, még egyben.... :roll: csak Zoli itthon volt a hétvégén és akkor én nemigen ülök gép elé, legfeljebb pár percre.
Hogy minden a legnagyobb rendben, túlzás lenne kijelentenem, inkább fogjuk rá, megvagyunk. Természetesen ahogy eddig sem, most sem beszéltünk meg semmit, csak amit akkor a telefonba, aztán hazajött és kész... téma zárolva.
Hétvégén sem beszélgettünk, erről legalábbis, minden másról igen.

Fantasztikus eredményt értem el takaritás terén, tegnap mig elvoltam apival nagybevásárolni a Lidl-ben, letörölgette a szekrény tetejét. De csak mert szóltam... ja, meg a mennyezeti spotlámpát is. De a fiúknál természetesen maradt a szerkrénytető porosan, csak a miénkig jutott. Biztosan elfáradt szegény... :twisted: Ablakpuceva elmaradt, hát azt a héten muszály lesz megcsinálnom, mert a szomszéd öregasszony macskái (12 van neki és mind kijár a kertbe is szabadon) állandó jelleggel az ablakunkba hugyoznak és bejön a szag még csukott ablaknál is, szellőztetni nem is tudok, mig le nem mosom... :evil: mert ugye mi félszuterén lakásban lakunk, tehát az ablakunk alja a járdaszinttel van egyvonalban (még szerencse, hogy kertre és nem utcára néz) és az ablak meg a nagy lyukú rács között van egy kb.40cm-es hely, ahova én virágokat szoktam rakni tavasztól, nos oda előszeretettel beülnek a macskák és lehugyálják az ablakot.
Hónapok óta kérem Zolit, vegyen vmi rohadt drótháló-félét, amit a rácsra rakunk belülről, mert igy simán odajönnek.... még jó, hogy a drágám a Praktiker mellett dolgozik és érdekes mód sosem tud bemenni venni! Én meg egyre nehezebben türöm a szagot!!! :evil: Jajj, bocsi megint nem idevágó a téma, de olyan szinten felhúzott megint, legszivesebben kiirtanám az összes tetves dögöt!!!! :evil:

Jézusom, és rajtam van a takaritási láz! Próbálom visszafogni magam, de ilyen hullámokban tör rám és képtelen vagyok ellenállni. Ma kiglancoltam a budit, még szerencse, hogy nagyon kicsi helyiség... meg célba vettem a konyhaszekrényt, hogy átrámolom, mert megint nem férek el és pánikszerüen elkezdtem vásárolni, hogy ha nem leszek itthon, minden legyen a fiúknak (úgy csinálok, mint aki hetekre készül elmenni)...
Pedig már anyám is mondta a hétvégén, hogy üljek le a p..csámra és ne csináljak semmit, meg anyósom is rendre utasitott, hogy pihenjek legyek szives, mert Zsófinak maradni kell a jövő hét közepéig legalább!!! :roll:

Alziza!
Enyém kölkök is mindig alakitanak vmi fincsi betegséget. Éjjel Attila volt lázas, tegnap meg három napja Barnabás okádta össze magát! Totál élvezem! Nincs elég bajom, még ez is! Beviszem az oviba őket egészségesen és két nap múlva biztos, hogy vmelyik úgy jön haza, hogy lázas vagy fosik vagy hány vagy köhög... stb....

Most gondolkodtam, hogy be sem viszem a héten őket, nehogy szombatra énis elkapjak vmi hányás-hasmenéses szart, de akkor meg ugrott a csütörtöki kozmetikus (a fodrászon még gondolkodom, olyan drága) meg a pénteki manikürös... oda pedig muszály lenne elmennem, mert pont a jobb kezemen az egyik körmöm nemtom mi okból, de félig leesett és ugyan nőtt a helyére másik, de olyan féloldalas, no azt meg kéne csináltatnom, nemtom, zselés mükörmöt vagy vmit rátetetni, hogy legalább a fotókon ne látszódjon, mert oltári gusztustalan látvány igy!!! :roll:

Na, eldugulok, ritkán jövök és baromi sok vagyok!!!

Panni!!! Jövő hétig szüljél meg, mert tényleg beelőzök!!!! :lol:
Vendég
 


Jajj Vera, most látom Márkot! Én szerelmes lettem bele teljesen!
Ez a kép vmi nagyon édes-édes-édes!!!!! :D :oops: :D
Vendég
 


Pumpók!

Csak miattad néztem mosdt be :wink: örülök hogy viszonylag OK minden!!!

Ez a atakarítási láz imerős... :roll:
Tegnap egész nap a kertebn tevékenykedtem,ültettem négykézláb :lol: ,kerítést festettem,füvez szellőztettem...a családom ki van rajtam akadva :roll: de nem tehet róla...ilyenkor tavasszal annyira kedvem van kinnt lenni....most sembírok magammal... :lol:

A macskák miatt teljesen megértelek...én se nagyon csípem őket...nálunk is a teraszra folyton odajön egy éjszaka és minden álldott reggelre lehu...zza a kinti papucsom :evil: ...én meg minden nap kimososm...már az agymar megy :x ...főleg hogy a macskák annyi nyavalyát terjesztenek.... :?

Vera!

Csúcs pasi Márk :wink:

Babicskó!

Hát látod én még itt.... :wink: még a végén a kórházban töltöm a Húsvétot...nagyon sanszos... :wink:

Mandala!

Jobbulást mindenféle méretű gyerekednek :wink: :lol: :wink: :lol:

Aziza!

Nektek is gyógyulást!!

Mi eddig megúsztuk :wink: ...Márk egy kicsit náthás ,de jó lenne ha pont nem Olika születésére kapnának el valami komolyab bacit... :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Pumpóka!

Örülök,hogy jelentkeztél!
Hát ha nem is sok mindent,de azért valamit sikerült elérned!
Remélem mostmár rendeződik a helyzetetetk!
Tegnap én is kibőgtem magam,kicsit összekaptunk Apával!
Hülye hormonok,hülye front!
Szegény! Néha azért elég nehéz lehet minket elviselni!
Végül is megbeszéltük és minden ok.,csakhát ennyi néha kell!
Mi ma megyünk megvenni a piákat itthonra,holnap tortarendelés.
Aztán lekell adnom valamikor a kajarendelést,már mindenki kitalálta,hogy mit kér csak el kell vinnem!
Anyu jövőhéten szabin lesz,úgyhogy majd segít rendbeszedni a lakást!
Fúj! Büdös macskák!
Megtudlak érteni,én annyira utálom őket!!!!
Sose szerettem!
Anyóséknak is van 3,de szerencsére a éakásba már vagy 1 éve nem jöhetnek be!!!!!!!!!!!!
Megyek,ma is sok dolgom van,reggel óta megy a mosógép,kicsit összerámolok,aztán megyek bringát venni!
Nővérem kisfiának hozza a nyuszi csak még megvárom míg jön a suliból mert ki kell próbálnia!

Szép napot mindnekinek!

Tényleg Ági megvan a ruhád?
Majd kapunk fotókat ugye?
Végül is lesz fotós vagy a család?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Vera
Nagggyyyon édi!
Már alig várom a jóidőt,h tudjunk együtt sétálni!
Annyira kíváncsi vagyok rá már élőben!Olyan nagyon sokat változott! :lol:

Mandala
Antibiotikum?
Akkor ez bakteriális?Jaj!Az Zalánnak nem annyira jó a szíve miatt!
Remélem azért nálunk nem az!Ma megyünk dokihoz!

Pumpóka!
Nálunk azért nem mindíg alakítanak így betegség terén!Kopp-kopp!
Zina már jó pár éve nem volt beteg és Alex is idén hiányzott előszőr a suliból pár napot!

Pelenka
Az az igazság,h szerintem ha folyik akkor mindegyikből folyik!Ez tuti!

Panny
Jön a front! :wink:
Vendég
 


Alziza!

Hát jó lenn ha rám is hatna a front....(de ne csak fejfájással... :lol: :lol: :lol: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jajj, a Sleep&Playt vett anyukám egy csomaggal 3-6kg-ig... mondtam neki, hogy imádom, de inkább ilyentet ne vegyen mert a Pampers nekem egyik fiúnál sem jött be! De volt vmi kuponja amivel 500ft-ért vette és úgy örült magának, hogy nem volt kedvem nem mosolyogni érte.... elhasználjuk, csak nehogy vegyen még!!! :lol:
Én is Babylove-ot használtam Barnusnál meg a Rossmann pelust és teljesen meg voltam elégedve vele! Most is azt fogok!

Ibm!
Ruha kész van, már csak vasalni kell.... és már csak az enyémet! A fiúk ingjei, nadrágjai ki vannak vasalva már, meg Evi ruhája is... úgyhogy majd aznap délelőtt az enyém is ki lesz, de addig nem akarom, mert nemtom hova akasztani, hogy Zoli ne lássa és biztosan ne koszolja össze senki, olyan szép lett, hogy anya kimosta, minden apró folt kijött belőle! Hát rendesen ki lett engedve belőle, igy bele fogok férni, de ahogy éreztem, szombatra már picit feszülni fog a pocakon... :lol:
Figyi! Te mész sminkeshez??? Ha igen, nem vagyok bunkó, hogy megkérdem, mennyiért csinálnak most???
Mert az az igazság, hogy fingom nincsen, hogyan, milyen szinekkel sminkeljek... vennem kéne alapozót meg púdert, mert a pofám is veszedelem ragyás (hormonok), de most néztem a DM-ben és kb. 2ezer ft a kettő, hát és akkor még kéne rúzs meg szemcerka... egyedül spirálom van.... és ha mondjuk 3ezer körül lenne egy komplett smink, akkor inkább megcsináltatnám sminkessel!!! Az mégis tökéletesebb lenne!!
Meg hogy milyen szinnel csináljam, azt sem tudom!!!

Tényleg lányok! Ebbe beleszólhatnátok nékem! Mert egyébkéntis lehet, hogy elrontottam a csokromat is (bár még változtathatok, úgyis szombaton kötik csak meg)...
Zolinak a fekete öltönyhöz bordó inget és hófehér nyakkendőt vettünk.... nagyon f...szán néz ki!!! 8) Viszont!!!! :shock: Én meg rózsaszin-fehér rózsákból rendeltem a csokromat! Nem üti egymást a kettő??? Nem kéne megváltoztatnom inkább vörös-fehérre???
És ehhez milyen sminket lehet feltenni???
Vendég
 


Sziasztok!

Mandala: köszi szépen, küldök privit.
Én csak most néztem meg alaposabban a vonalzódat, és teljesen elámultam. Hát a 7 éves sem egy öreg, de egy 3, egy 2 és egy fél évessel mindemellett Te hogy bírod? Ezek után lányok szerintem senki ne merjen panaszkodni. A három legkisebb otthon van, vagy óvit-bölcsit igénybe vesztek? Nem semmi, nagyon nehéz lehet.

És jó hogy írtál a Babylove-os pelusról, ma voltam a DM-ben de nem mertem megvenni, de most majd kipróbálom!

Szuper volt, ma reggel elmentem Rolcsival első bevásárlós utamra. Gondoltam veszek neki pelust a kuponommal.

Melyik pelenka nem volt az üzletben? Hát persze, hogy a MIDI Libero fogyott ki teljesen. Volt egy potya utam. Szerdára megrendeltettem, biztos ami biztos előtte telefonálok az üzletbe.



Vera: Tündéri kisfiú! Peluból nekem most a Huggies bejön, kipróbáltam a Liberos mintát, most abból is fogok venni. Én nagyon szerettem a Helen Harper pelust is (régen az Auchanban lehetett kapni nagyon olcsón, most már egy árban van a többi pelussal, de jó). különben a lányomnál, a Tesco gazdaságos illetve a Metro áruház ARO pelenkáját használtuk, abból se folyt ki semmi.

Én viszont nagyon szeretem a Huggies törlőkendőt :shock: :shock:
Érdekes, hogy neked nem jött be. A többi pl Johnson olyan vékony.

Panny: Hajrá!

Pumpóka: :(
Macskához és termékeihez ne nyúljál terhesen! Képzelem milyen büdös lehet. van valamilyen macskariasztó spray. azért én kipróbálnám, hogy egy doboz illatosítót befújjak az ablakhoz.

Verát már nem érem utol képmennyiségben, de egyet azért felteszek:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1205758882.0313.jpg[/img] Pancsi [/img]

babicskó
 
 


Pumpi!
Szerintem menj egy sminkeshez, biztos tartósabb lesz a smink mintha te készítenéd magadnak, meg tanácsokkal is tud szolgálni a színeket illetően. Én sajnos olyan ritkán festem magam hogy abszolút nincs ötletem :(
Csokor: véleményem szerint vörös-fehér :wink:

Panny!
Jelöltelek az iwiw-en! :lol:

Kép
kimma
 
 



Vera, Babicskó!
nagyon édik a képek! :lol:
Imádnivalóak a kis pöttömkék! :wink:

Kép
kimma
 
 


Lei , Mandala

Küldtem privit, megkaptátok?
nem szoktam használni a privát üziket

mi az hogy kimenő és elküdött fiók?????

Nekem ez egy és ugyanazt jelentené, most a kimenők között van a levél. Akkor mikor lesz elküdve :shock: :shock: :shock:

babicskó
 
 


sziasztok! minden kezem tele gyerekkel... még visszanézek.

Babicsko: köszi megkaptam a pü-det.
a kimenő az amit küldtél de a címzett még nem vette át, nem olvasta. Az elküldöttet igen.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Kimma!

Ok,visszajelöllek :wink:

Babicskó!

Nagyon-nagyon édes Rolcsi!! :wink:

Pumpóka!

virág:sztem is vörös-fehér

smink:sztem is menj el a kozmetikushoz,talán annyiból profibban kifest :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: