[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Eszti: nekem úgy megy a fogyi, hogy hétvégén tele zabáltam magam sütivel :D , szóvalmost koplalás 1000-el. Én is inkább beleuntam a szénhidrátmentesbe és azért hagytam abba. A gyümileves is jó húzós. A gastroyalos srác mesélte, hogy egy csajszi annyira szigorúra vette, hogy a 3. napon elájult tőle :oops: . Na jó optimista vagyok mi :) ?

Vali:kozmikus :) ,ezt megjegyzem. Úgy hallottam, hogy a Brico store-ba most jöttek kerti bútorok. Sajnálom a nem alvást, ha orvos lennék azt mondanám: biztos a foga miatt van

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti:nálad hol látszik? Nekem előszőr mindig a fejem fogy le. Jól szoktam kinézni, hatalmas segg, apró fej :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nagyon ügyesek vagytok a fogyival! Nekem egyedül a torna segített, zabás vagyok, nem bírok koplalni. :oops:

Közben asszem megtaláltam, mi a menete a dolognak! Köszi Vali,h segíteni próbáltál! :)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

 
 

Gyöngyi, én a gyümileves kúrát kiegészítem. Pl. ebédre valami sovány husi, vagy felvágott, egy kis saját készítésű teljes kiőrlésű kenyér, sajt. Koplalni nem lehet, mert akkor egy hét után kibukik az ember.

Nekem is fejemen látszik először, az arcomon, de most már látszik a karomon, a hasamon és a lábamon is. Hála én mindig mindenhonnan fogyok, csak elég sokáig kell csinálni. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

LIZI!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!


Eszti!
Gratula a fogyihoz!
Mi a Dévával még nem merünk az idén elindulni sehova, esetleg ha Attila megy Horvátországba turnéra, akkor ott bérelünk egy apartmant nekem meg a kölyköknek, az közel is van, és a nyelvet is beszélem. Persze saját autóval, hogy ne függjünk senkitől. Majd meglátjuk! :roll:
Én, mikor még a Keve sem volt meg óriási kötöttségnek tekintettem a félpanziót és társait, mindig csak beültünk valahova kajálni amikor megéheztünk. (Főzni ugyan imádok, de nyaraláson én sem vagyok hajlandó.) Mióta gyerekem van, azóta a félpanzió jöhet, úgyis korán kell kelni, és vacsoraidőben is illik már a szállás környékén lenni. :roll: :wink:

Vali!
Szuper! Akkor lassan indulhat a baba-projekt! :D
Ez a nem-alvás borzasztó lehet! Én tuti nem bírnám! :cry:

Edit!
Szerintem sírni hagyás témában tuti nem fognak minket kinevetni, ez nem változik generációkként. Engem se hagytak soha magányosan sírni, nagymamám se hagyta a gyerekeit. Sőt! Ő fél évig csak szoptatott, igény szerint!

Majd még jövök, most mennem kell.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Vali
Jó a dumád! :o
Köszönöm hogy ilyen sokra tartjátok a tortáimat. :lol:
Egyébként lehet , hogy elmegyek egy cukrász tanfolyamra szeptembertől. :roll: :D
Miket csinálnék ,ha még tanulnék is dolgokat. Lehet ,hogy egyszer híres leszek, és valóra válik az álmom. :wink: :lol:

Eszti
Nagyon titokzatos vagy :lol: már biztos sok lement :D



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Lizinek boldog szülinapot!!!

Kép
vas
 
 


Drága Liza! Isten éltessen Szülinapod alkalmából! :)



Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Boldog 2. szülinapot kívánunk Mi is Lizának!!!!!

Vali:jah sikerülnie kell(ene) de érzem hogy nem fog. Igazából az eddigiekre(2 volt) összesen nem tanultam ennyit, mint a mostanira. Most úgy veszem, elsőnek megyek :lol: :lol: :wink: :wink: Tényleg csak ellazáskodom, igazából egyáltalán nem érdekel, de meg kellene csináljam. :lol: Sajnálom hogy nem alszod ki magadat!
Vendég
 


Hello Csajok!
Bocsi, hogy most nem reagálok senkire, de totál parában vagyok. SEGíTSETEK!!!
Pötyike már közel egy hónapja küzd a szeparációs szorongásával. Ez azt jelenti, hogy iszonyat anyás lett, minden éjjel felkel egyszer és ÉN kellek neki (korábban Apával is beérte), látszik, hogy félt engem. És ugye műtét előtt állok. Eddig az volt a terv, hogy Debrecenben műtenek, oda megyünk le Pötyivel 3 hétre. Már volt ilyen műtétem, ez azt jelenti, hogy egy hétig felkelni nem bírok majd, nemhogy emelni. MI LESZ HA NEM ÉN MEGYEK BE ÉJJEL? Az egy dolog, hogy nappal is folyton ott fog őrizni, állandóan engem akar, kisebb időközökre sikerül elterelni a figyelmét csak (séta, cica, mese, játék). Aztán mikor eszébe jutok, akkor azonnal "Mutatni ANYA hol van!". :shock:
Kérdésem, hogy pl. Olgo Te hogy oldottad meg a fekvést?
Mi lenne neki jobb? Ha látja hogy ott vagyok, de nem tudok felkelni hozzá, vagy ha nem is lát? Ne hagyjam inkább ott és jöjjek haza műtét után? Már volt Anyuméknál 1-1 hétre.

Nagyon aggódok, hogy mivel okozok neki nagyobb traumát most???? :cry: :cry: :cry: Muszáj a műtét is, most már állandó fájdalmaim vannak, nem bírom sokáig. :?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Irjatok!!! Köszi előre is!
Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Jajj, Bartika ez nem valami jó.Sajnos nem tudok tanácsot adni. Én ha ott hagyom valahol a Lilit, addig nincs semmi gond, amíg meg nem jelenek újból. Akkor viszont csak én vagyok már jó. Remélem a lányok tudnak valami hasznos tippet adni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Barti
Én nem hagynám ott. :(
Meg fogja érteni ,hogy te most beteg vagy és feküdni kell. A lényeg ,hogy ott vagy ,és ha lehet ,aludj vele egy szobába. Nálunk is ez volt, és amikor felkelt éjjel elég volt, ha csak mondtam , hogy itt van anya, nem kellett oda menni hozzá. Hátha nálatok is fog működni. :)


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Bartika! Én is magam mellé venném éjjelre. Jobb a békesség. De biztos írnak még sokan.

Lidke! Nem felejtettem ám el a privit, csak még nem volt időm nekiülni és újraolvasni, mert több minden is van. :lol:

Most balra el, szép estéket nektek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Boscó!
Ne legyél ilyen pesszimista! Miért ne sikerülne? Én is drukkolok, ügyes legyél!

Bartika!
Szegénykéim! Én nem tudok tanácsot adni, mert mi is sokat vívódtunk, hogy a Kevét hogyan készítsük föl a kórházba vonulásomra, de leírom, hogy nálunk hogy zajlott, hátha segítek vele. Mi végül úgy döntöttünk, hogy elmondjuk előre, hogy mi fog történni, úgyhogy a 39. héten vacsora közben elmeséltük neki, hogy én el fogok menni pár napra, a Mami és Apuci fognak rá vigyázni, és minden nap bejöhet majd találkozni velem. Szóltunk neki előre, hogy ha éjszaka felébred (akkor még ő is 2-3-szor fölkelt éjszakánként ellenőrizni, hogy megvagyok-e), akkor nem én leszek ott, hanem Attila. Akkor nem tetszett neki, mondta, hogy nem jó, de aztán bevetettük, hogy majd ő hozhatja haza a kistesót és engem, és a kistesó ajándékot is fog neki hozni. Ettől megnyugodott. Utána míg be nem vonultam, hetente egyszer újra megbeszéltük vele, hogy mire számíthat. Az utolsó három itthon töltött éjszakámon nem ébredt föl.
Az első éjszaka, amit nélkülem töltött egyszer kelt föl, akkor sírva keresett, de Attila mondta neki, hogy emlékszik-e, hogy megbeszéltük, hogy nem leszek pár éjszakát itthon..., és attól megnyugodott. Még pár percet beszélgettek erről, aztán bebújtak, és aludtak. Utána már nem ébredt fel éjszakánként, vagy ha mégis, akkor sem keresett engem.
Fekvés: Ez ugyan nem is hasonlít, de mikor én beteg voltam, meg mikor a fogmeder-gyulladásom volt, akkor feküdtem, Attila próbálta őt lekötni, és elmagyarázta neki, hogy most nem tudok vele játszani, és feküdnöm kell. Nem zavart szegénykém túl sok vizet, nem követelt engem, pedig a nappaliban a kanapén feküdtem.
Nagyon drukkolok nektek, ha tudsz, gyere!


Keve-száj:

Grillcsirkét ettünk. Attila vágott neki a combból egy darabot, erre Keve megszólalt: Héját nem kérem! (A bőrére gondolt.)

Simizi ma a Déva buksiját, és mondja neki: Okos jagy! Meg hajas!

Nem ízlett neki az ebéd. Kérdeztem, hogy egy zsömlét eszik-e helyette. Mondta, hogy igen. Erre én: "Mit kérsz hozzá?"
Ő: "Zsömlét."
Én: "Jó, de a zsömlédre mit kérsz? Mivel ennéd szivesen?"
Ő: "Tújo Judival!"

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok :)
Edit :)
Ti még tudnátok is bocit tartani :D
Jásziványban voltunk (arra volt dolgunk), de biztos van közelebb is boci :D
Ha cukrászda nyitásra kerül a sor ez első süti az enyém :D

Vali :)
Nem semmi a kisasszony, hogy így nem hagy aludni.
Nekem oltári mázlim van. Mindkét gyerekem nyugodtan alszik éjjel :)
Pihenni nem sok időm van, de nem is igazán van még rá szükségem :) Kell a pörgés :D
A baba neve nem titkos, de még kérek néhány nap türelmet :)
Pedig már reménykedtem benne, hogy még 8 hónapig késik :wink:

Eszti :)
Nagyon ügyi vagy a fogyival :)
Mi az idén biztosan nem megyünk külföldre nyaralni, pedig jó lenne, de a pocakbaba túl kicsi lesz még :) Talán majd jövőre
Azért figyelem, hogy ti hol találtok olcsó lehetőséget :D

Györgyi :)
Hát a hétvégi sütizés tényleg nem fogyókúrás kaja :D

Bartika :)
Sajnálom, hogy Pötyi ennyire anyás lett. Tuti érzi rajtad a feszültséget és érzi azt is hogy aggódsz amiatt, hogy mi lesz vele amíg nem tudsz felkelni :(
Mikor az amnió után feküdnöm kellett és nem volt szabad felkelni, úgy oldottuk meg, hogy itt volt velem minden nap valaki és ő foglalkozott Petivel. Így Petka látott és nem volt hiánya. Egyébként nagyon gyorsan megtanulta, hogy nem emelem fel. A pelenkázó helyett az ágyra magától mászott fel és az etetőszékbe is egyedül ült be.
Az éjszakai felkeléshez meg nekem is az a véleményem, hogy aludjatok egy szobában és így remélhetőleg nem kell felkelni hozzá. Ha meg minden kötél szakad vedd magad mellé és aludjatok együtt.
Remélem minden rendben lesz a műtéteddel és a lábadozás is gyorsan megy majd :)

Lidke :)
Neked már régen akartam írni, hogy Déva név nekem is nagyon tetszett, de nem találtunk hozzá sem névnapot, sem jelentést, így elvetettük. Most van egy könyvem (Nevünkben a sorsunk), abban van leírás, ha gondolod leírom neked amit találtam :)
Egyébként hogy bírod az éjszakázást? Déva hányszor kell fel szopizni?

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Köszi mindenkinek :)

Bartika: szerintem jók az ötletek, amiket a csajok írtak. Én semmiképpen nem hagynám ott egyedül, ha ennyire kötődik hozzád. Balut anno 12 napra hagytam az apjával 2 évesen, míg Zsomával kórházban voltunk, és naponta találkoztunk, és mégis nagyon kibukott rám, ha még a találkozás sincs, nem tudom, mi lett volna.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hű, Annácska, hozd magaddal légy szíves, ha jössz felénk! Megnézegetném... Köszönöm!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Annácska!
Az szuper lenne, ha leírnád, mert mi is csak annyit tudunk, hogy az ószláv deva leányt jelentett. Névnap hiánya minket nem zavar, nem igazán szoktuk a sajátunkat se ünnepelni.
Éjszakázást jól bírom, bár Vali miatt csak halkan írom, hogy Déva átalussza az éjszakát. Párszor fölkel szopizni, de rögtön vissza is alszik utána. Nem tudom, hányszor ébredhet, mert velünk alszik. Nem így terveztük ugyan, de éjszaka egészen egyszerűen nem hajlandó az ágyában aludni (nappal simán alszik benne akár két órákat is), én meg nem merek vele virrasztani, mert magamat ismerve annak másnap a Keve inná meg a levét.

Cory!
Már egyszer megírtam, csak elszállt, utána meg már kiment a fejemből. (Ha még aktuális.)
Keve:
Született: 2006. 04. 05., 4060 gramm, 55 cm.
Egyévesen: 10150 gramm, 78,5 cm.
Köszi!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó reggelt!
Köszi csajok a reagálásokat! Csakhogy egy bibi van. :?
Szerintem én vagyok az egyetlen anyuka a világon, aki nem azért nem alszik együtt a gyerekével, mert az elveim, meg stb... :shock:

Egyszerűen amint magam mellé veszem a csajt, kipattan a szeme és nem alszik. Forgolódik egy ideig, nyöszörög, de nem alszik el. :roll: Mikor megunja szól, hogy "vissza ágyba". Higgyétek el többször is nekifutottam a 2 év alatt, hiszen mindkettőnk érdeke, hogy aludjunk.
:?
Múlt éjjel belázasodott Pötyi, még így sem sikerült mellettem aludnia. 1-től 5-ig szórakoztunk, mindent megpróbáltam. Azt is amit Annácska írt. Befeküdtem az ágya mellé egy szivacsra. Akkor meg állandóan felpattogott, hgy megnézzen. Nem segített semmi. Mígnem betettem az ágyába 5-kor és elaludt. Mindig is ilyen volt. Két hetes koráig úgy altattuk, hogy sétáltam vele, simiztem. Üvöltött. 2 hét kellett, hogy rájöjjünk, utál kézben lenni, az ágyát akarja...

Szóval megpróbálom azt amit Lidke ír. Én is úgy érzem, hogy miattam kel fel éjjelente. Ha nem lennék ott (és megbeszélném vele, ahogy énis megszoktam, ha el kell mennem) akkor szerintem nem kelne fel. Mert ha elugrok valahova és más vigyáz rá, akkor ha keres, elmondják neki, hogy anya hova ment és mikor jön, akkor megnyugszik, de az sosem működött, hgy ott voltam és hagyjuk anyát pihenni (mensi első napján szoktam ágynak esni), mert rajtam ugrált, meg birkózni akart. :shock:

Na mindegy. Majd meglátjuk. Egyelőre a szemét pirim is szórakozik, mert késik (nem vagyok sajnos babás) és így a műtét is tolódik. Meg persze az agyalásom is folytatódik, ami igazatok van frankón átmegy erre a kis porontyomra. :?

Majd még benézek.
Puszi:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Barti :)
Az októberi műszeres befejezésem után egy hétig nem emelhettem semmit. Pedig Heni pont akkor volt csimpizős időszakában,és azt gondoltam képtelenség,hogy ne vegyem őt fel...de nálunk is a magyarázás vált be.
Ha sokszor elmondod neki miért kell feküdnöd,fáj a hasad,meg kell gyógyuljál...biztos elfogadja.
Lehet ha látja,hogy nem csak egy napot fekszel (mint mensikor) akkor előbb-utóbb tudomásul veszi,hogy anya fekszik,feküdnie kell.
Én már ugye több mint 4 hete fekszek (és még kell is mert a tegnapi uh-on habár még kisebb lett de még megvolt a fránya vérömlenyem :evil: :( ) és eleinte húzta Heni a kezem,hogy kelljek fel de mostmár nem akar kikellteni az ágyból, csak bólógatva mondja pocak(már tudja,érti anyunak miért kell feküdnie).
Szóval magyarázd Pötyikének!


Cory :D
Lizának utólag is nagyon boldog szülinapot!!!

Annácska
Örülök,hogy jól vagytok! :D

Lidke
Keve dumája nagyon édes! De jó,hogy kicsi Déva ilyen jó baba!

Anita
nem tudom pontosan,de mikor ez nálunk is szóba került régebben akkor a könyvelőnk azt mondta a formanyomtatványt egyszerűen apa részére kitöltve kell leadni.


OLGO :D
holka
 
 


Sziasztok mamik!


Szülinaposoknak boldogot! :)


Barti
Hát én nemtudok sajnos segíteni... :(

Mostanában ritkán tudok netezni iszonyatosan be vagyunk havazva, szeretnénk március végén költözni...

Anita
Nálunk is apa lesz gyesen most igényeljük... ha te már azon vagy akkor neked le kell mondani apának meg igényelni a következő naptól...


rólunk:

Áronom tegnap olyan aranyos volt... felkelt délutáni szunyókából odajött hozzám, felhúzta a pólóm, össze-vissza puszilgatta a hasam majd belenézett jelentőségteljesen az arcomba és azt suttogta Andor ! :)
Azt hittem megzabálom... eddig még nem mondta ki öcsi nevét! :)
hoztam pár képet nehogy elfelejtsetek...

pociképek

31 hetes:
Kép Kép Kép Kép

32 hetes
Kép
Kép


Áronom
Kép Kép Kép Kép

orgona...
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Meli
Kitartást!
Reméljük még bent marad a kicsi egy kicsit! :)

Holka
Te a mi Olgónk vagy????
És ezek szerint pocakos!???
Annyira örülök!
Vigyázz magatokra!
puszi

Mamik
Én is nagyon örülök, hogy anno ilyen jó fej csapat jött itt össze, és annyi-de annyi jó tanácsot és tapasztalatot kaphattunk a már több gyerekes mamáktól... nem mindig sikerül aránylag azonos hullámhosszon lenni ennyi emberrel...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


A fene ... már majdnem végeztem az írással, mire nyomtam valamit, és az egész elszállt :evil: :evil: :evil:

Most már csak röviden:

Lidke: Legközelebb még halkabban mondd ezt az esti alvás dolgot :wink: De nagyon örülök, hogy nálatok jól megy az esti szunya :) Most én sem panaszkodhatom, mert ma éjjel csak egyszer kelt a csaj (hajnali 4-kor), átvittem magunkhoz, és ott aludt tovább. Csak az a baj, hogy én ilyenkor már nem tudok igazán visszaaludni, ezért tkp. ma megint fél 5 óta ébren vagyok :?

Kevének nagyon jó ízlése van :) A zsömle túró rudival nekem kicsit extrém, bár én a nutellás kenyeret sem tudom megenni :roll:

Babetta: Hajrá cukrásztanfolyam! :) De mi a fenének kell az neked? Nem hiszem, hogy sok újat tudnak neked ott mutatni. Vagy te fogsz tanítani? :wink:

Boscó: Ne legyél ilyen pesszimista irgum-burgum! Ha sokat tanultál, akkor meg is lesz az eredménye. Én nagyon drukkolok neked holnapra! :)

Bartika: Sztem pont azért iylen anyás most Pötyi, mert érzi rajtad a feszültséget, meg hogy valami készül. Próbáljátok meg nála ezt a szájbarágós-megbeszélős dolgot, Pötyi olyan kis értelmes, biztos hamar belerázódik az új helyzetbe :)

Sajnálom, hoyg tolódik a műtét, ugyanezt játszotta el velem is piri :evil:

Annácska: Hát jó, pár napot még tudok türelmesen várni :)

Olgo: Sajnálom, hogy ez a vérömleny ennyire ragaszkodik hozzád :evil: Mikor lesz a legközelebbi kontroll? Addigra elmúlhat végre teljesen?

Mamacka: Szép a pocid :) Húúúú ripsz-ropsz és már te is szülsz! :shock:
Áron nagyon aranyos :)

Eszti: HELP megint! Neked magánban csinálta meg a dokid a fagyasztást?? Tegnap beszéltem az enyémmel, kedden lesz az action. Telefonon beszéltünk, és így nem tudtam kifaggatni, hoyg mennyiért csinálja, mert épp voltak nála :? Neked kellett fizetni? Mennyit? Pü-ben is jöhet! :) Köszi :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Hali!!

Szóval itt volt anyu, ma ment haza.
nagyjából átfutottam mit írtatok, de szita az agyam.
Kisebbfajta gyeremekeim eljátszották, hogy visonganak, nyüszögnek éjjel :shock: , úgyhogy 11-tól 1-ig ricsajoztak :roll:
(még natasa is, akire ez abszolút nem jellemző) :wink:

Vali, szóval megjött niagara, és kedden lesz az action.
Hogy együttérezzek veled, kedden nekem is dokis napom lesz, reggel a nőgyogyinál indítok én is(egy kis spirál ellenőrzés, meg zsinórrövidebbrevágás), aztán du. meg fogorvos :roll:
Így aztán elmondhatom, hogy alulról-felülről megnyúlkálnak :lol:


Edit, akkor hajrá, legyél profi cukrász!!! :D

most csak ennyi, mennem kell....hívnak.............. :wink:
vas
 
 


Olgo, Mamacka: köszi a válaszokat, ma már el is intéztük Apával :D

Vali: drukkok keddre

Mamac: szép nagy már a pocid, Áron nagyon édes! :)

Edit: én is ezt kérdem. Neked tanfolyam? :shock: Azért csak hajrá!

Lidke: Keve meggyógyult? Hogy bírod?

Eszti, muti a kenyered!

Ági, drukk a nyelvvizsgához!

Bocsi, most csak ennyike, ugyanis nem emlékszem, de már visszaolvasni sem tudok! Kezdődik az esti procedúra, csak most Apa nélkül...

Szép estét!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Mamacka!
Nagyon csini vagy! Áron meg nagyon édes a virágokkal! :D
Lakással szuper, hogy ilyen jól álltok már, mire Andor megérkezik, már meg is szokjátok majd!
Milyen a férjed új munkahelye?

Bartika!
Hát, nem irigyellek! :( Olyan nehéz okosnak lenni ilyen helyzetekben! Mi kb. két hónapig tanakodtunk, hogy egyáltalán szóljunk-e előre a Kevének, hogy nem leszek otthon pár napig (nem akartuk, hogy esetleg már előre szorongjon).
Drukkolok, hogy a számotokra legjobb döntést tudjátok meghozni!
Pötyinek mi baja van? Jobbulást neki!

Vali!
Alízka (nem)alvásának nézd a jó oldalát! Legalább nem kell majd újra hozzászoknod az éjszakázáshoz mikor megszületik a baba! :wink:
Sógornőmnek ezelőtt kb. öt évvel csinált a dokija a Mávban fagyasztást, kb. öt perces beavatkozás volt, és 20 ezret kért érte! :shock:

Anita!
Köszi, igen, meggyógyult. Múlt szombaton már a "régi" volt, és azóta is szerencsére, bár ma ki akarta próbálni a spatulát, amit a doktornénitől kapott, én meg belenéztem vele a szájába, és kicsit pirosnak láttam a torkát. :roll: Más tünet nincs.
Kétgyerekes lét teljesen természetes, nálunk szerencsére ez a váltás se okozott különösebb fennakadást. Olyan, mintha eddig is így éltünk volna! :)

Lányok!
Van valakinek valami jó tippje tejkiütés ellen? Sajnos a Déván is van már jópár darab, pedig a hétvégén pont arról beszéltünk Attilával, hogy úgy látszik, ő megússza, és milyen jó, hogy végre van egy puszilgatható babánk. :( Doktornéni felírt rá krémet, nem tudom, mennyire lesz hatásos, Kevénél semmi nem használt. Nagyon nem szeretném, ha a Déván is maradandó nyomai lennének!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


sziasztok

Lidke: sajna nem tudok semmit rá,majd megpróbálok utána nézni (nálunk szerencsére nem volt kiütés)

Nekem meg olyan gondom van, hogy előjötteka lakásban a hangyák. Ha van valakinek tippje ellenük, írja meg. Vegyszert nem akarok használni a Lili miatt. Van ilyen elektromos kütyünk, de úgy látom ez nem igazán izgatja őket :? Egyenlőre nyomkodom amit látok,meg porszívózok

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidke: hirtelen ezt találtam, nem tudom, hogy ez tejalergia tünet-e http://home.tvnet.hu/~a3807/allbor.htm

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi! A sütőport ajánlották nekem. Szórd el a vonulási útjuk mentén. Elég horror, amit csinál, de azt hiszem jobb, mint a vegyszer.

Lidke: passz. Miért marad nyoma? És miért nem lehet puszilgatni? Nem nagyon volt ilyesmink.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Gyöngyi,
én is a sütőport ajánlom és van bio hangyairtó is.
Lidke,
neked sajnos nem tudok semmit javasolni, mert nálunk nem volt.

Lidi is nagyon anyás, tegnap óta harmincszor mondta, hogy szeret. És ha nem vagyok a szobában, akkor meg "anya hiányzik". Olyan cuki.

Később még jövök, de most szétmegy a fejem. Ez a szél :evil: ...
angi79
 
 


Gyöngyi:szintén sütőpor :lol: :lol:

Lidke, nem tudom, nálunk se volt kiütés :)

Tünde, kedden megyek kezelésre baumannékhoz :wink:
Téged is hívtak telefonon?

Gratula a fogyihoz mindenkinek :D
Vali, most kaptunk Brico-s nyári kerti prosit, abban vannak jófajta bútorok, alu lábakkal,üveg lappal, textilén székekkel.
na, azok biztos bírnak mindent.
Fémvázasak is vannak(kovácsoltvas színűek) :D


nem szervezzük a következő talit??? :wink: :wink: :wink:
(hátha mindenki beteg lesz megint :wink: :roll:)
vas
 
 


Ildi: Milyen zsinórrövidebbrevágás???? :shock: Benned maradt a tampon?? :wink: :lol: :lol: :lol:

Bricostore-t még nem néztem, pedig ott van a szomszédban. Gondolom majd ájuldozok az árak láttán :roll:

Gyöngyi: Én is a sütőport hallottam.

Lidke: Köszi az infót. Jó drága dokija van a sógornődnek. Ha 5 éve 20 ezer volt, akkor most vajon mennyi lenne? :shock:

Tejkiütés elmúlik magától, nem kell vele semmit se csinálni. Nálunk legalábbis így volt. És nyoma sem maradt.

Angi: Tényeg cukik mikor ilyen anyásak :)
Jobbulást a fejfájásodnak!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Tali jó ötlet. Sajna nekem csak úgy jó, ha Pest és hétvége ( a múltkori akcióm után, nem merem Apának mondani, hogy bemegyek egyedűl Pestre) Olyan furi, hogy szinte semmi félelem nem maradt bennem az eset után. Ugyan úgy megy a vezetés is

Vali: én is írtam a Bricot neked a múltkor, és ha már ketten "mondjuk" érdemes lehet megkukkolni, az nem kerűl semmibe :) Meg lehet, hogy kifogsz valami szupit :wink: Ez a zsinor kérdés engem is érdekel :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali, a spirál kis zsinórkáját vágja rövidebbre a dokibácsi :lol: :lol: :lol: (nehogymá zavarja az uramat :wink: )

(nem maradt bennem semmi--nem is használok tampont évek óta) :lol: :lol: :lol:
Ha így haladok, akkor már betétet se fogok sokat :lol: :lol:

Vigyél repülósót, ha elájulnál :lol: :lol:
amiket láttam fémeket, 80-90 körül(től) van egy szett(asztal, 6 székkel) :wink:
vas
 
 


Ildi: gyorsabb voltam :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Az a 80-90,nem is olyan húzós (szerintem)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: :lol: :lol:
aha, gyorsabb voltál :wink:

mondom, 80-90-TÓL, -TŐL :lol: :lol: :lol: :lol:
elszállhatunk a csillagos égig is :wink: :wink: :wink:

De annyiért nem olyan vészes tényleg , főleg, ha tartós is marad :wink:

Szóval zsinóros válaszra te is kíváncsi voltál?
Engem egyébként nem zavar, uramat se :wink: , de a doki azt mondta, hogy rövidebbre vágja legközelebb :wink:

Az, jó, ha ugyanúgy megy a vezetés :D
Én is irtó bátor voltam kedden:
Bementem anyu elé az Egressy útig, onnan meg kimentem a Dunakeszi Bauhausba is(eddig Pesten csak az Őrsig merészkedtem) :wink:
vas
 
 


Lányok most csak annyi hogy megint nem sikerült......Megyek és elsüllyedek :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Boscó: Ne süllyedj el, mi tudjuk, hogy okos vagy, csak bizti izgultál egy kicsit :)

Ildi: Ja, 80-90-től a csillagos ég, na az már tényleg lehet horror :) Nagyon ügyi vagy Te is a vezetéssel.

Kiszórtam sütőport és elemzem a hangyákat, egyenlőre szimatolgatják (vagy mi) :shock: . Lehet, hogy veszek valami csapdát

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Boscó: Na ne má' :( :( :(
Pedig most olyan biztos voltam benne(d)!
Na de majd a legközelebbi, már tuti sikerülni fog! :)

Ildi: Az tényleg nem drága, mindenképpen megnézem :) Főleg 6 székkel ... Borovi fenyőset láttam 1 asztal + 4 szék (na jó, adtak hozzá párnát is), de 100 ezer :(
6 szék meg sztem mindenképpen kellene.

Nem is tudtam, hoyg a spirál madzagon lóg :shock: Akkor ez ott fityeg az emberben? :lol:
Jajj én ezektől úgy idegenkedem, így marad a "sapi" szegény apára :? :oops:

Gyöngyi: Na teleszórtad már a lakást sütőporral? :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Gyöngyi: Megint gyorsabb voltál :)

Ezt találtam még neked:
http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&top ... tep=0&bw=1

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Gyöngyi, tele is szórtad? :wink:
(ügyi vagy)

Boscó, sajnálom :(

Vali, hát persze, hogy madzag lóg alatta, különben mivel húzná ki??? :wink:
itt a kertkatalógus
http://www.tribalddb.hu/bricostore/virt ... ertmagazin
16.-tól a 19.oldalig vannak a févázasak :wink:
vas
 
 


6 szék kell, hiába vagytok négyen(meg majd öten :wink: ).
nekünk egy háromszemélyes pad van, kettő karfás szék, két kis nyomi szék, de már néztem egy tároló ládás kerti padot is( a párnáknak, na meg ráülni) (31.oldal)
vas
 
 


Boscó, ne süllyedj el, biztos mindent tudtál, de vizsgadrukkos voltál :wink: (én is olyan vagyok) :wink:
vas
 
 


Sziasztok!

Nálunk sajnos nem volt ilyen egyszerű lefolyású a tejkiütés. Majd teszek fel képet Kevéről, bár amikor a legdurvább volt, akkor nem is fényképeztük, csak amikor már "gyönyörűen gyógyult". Hegek is megmaradtak. 23 naposan be is akarták fektetni vele a Heim Pálba, csak azért nem ment, mert a péntek éjszakai ügyeleten voltunk, és nem volt bőrgyógyász, aki felvehette volna. :(
Puszilgatni egyrészt azért nem lehetett, hogy nehogy fertőzést vigyünk bele, másrészt igazából nem is esett jól az arcát megpuszilni. Az egész úgy nézett ki, mint a legdurvább ragyásnak nevezett bőr, és még be is volt gyulladva. Attól is tartottam, hogy fájdalmat okozok neki, ha hozzáérek, bár a kezelésnél nem sírt.

Boscó!
Sajnálom! Mikor mész legközelebb? :(

Gyöngyi!
Nekünk bejött a sütőpor, Anyumnak szintén.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Csak a fürdőbe szórtam ki egy kicsit, hogy lássam a hatást. De persze most meg eltüntek. Lehet, hogy mégis jó lesz?

Lidke: ennyire durva tud lenni egy tejkiütés? Nálunk csak apró fehér pöttyök voltak a nózián (de az nem biztos, hogy az volt)

Na most már tényleg kiszórok egy nagyobb mennyiséget (itt grasszál egy dög a szőnyegemen :evil: )

Vali: Hű,ezt a topikot olvasva, nálunk nem is vészes a hangyainvázió

Bartika: Kitaláltátok, mi lesz Pötyivel a műtét után? Drukkolok, hogy könnyen vegyétek az akadályokat

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Tegnap összeírtam pár dolgot, amit a quelléből akarok rendelni, összeadtam és kijött 62000 forint. Most huzogatom ki, mik nem is olyan fontosak :) Apának még nem is mertem mondani :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Kép

Ezen a képen már szép volt a Keve bőre. Itt öt hetes volt.
Néhányszor az is megfordult a fejemben, hogy azért nem volt elég tejem egy ideig, mert annyira sajnáltam a gyereket, hogy így néz ki a tejtől. :roll:

Gyöngyi!
Ezek szerint jó cuccok vannak benne! :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Pgyöngyi:azta, szerintem jobb nem is mondod apának. :lol:

Lidke:nagyon sajnálom hogy tejkiütésesek (voltatok és) vagytok. Tényleg elég durva ahogy Kevén kijött. Szerencsére fannikának rövid ideig tartott csak az arcán, és megközelítőleg sem volt rajta ilyen sok. Remélem megtalálod rá a legjobb kencét! Igazi kis angyalka akkor a lánykátok hogy ilyen jól alszik. Vizsga egy hónap múlva. Most tanárt keresek magamnak.Nem megy ez így egyedül......

Bartika: jaj szegénykém, nem vagy könnyű helyzetben. Kívánom hogy úgy dönts, ahogy mindkettőtöknek a legjobb lesz! Ezt is csak Ti tudjátok hogy mi a legjobb Nektek!Kitartás!

Mamacka: már hiányoltalak!!!! Épp kérdeztelek is volna ma este, hogy mi van Veletek. Csini vagy még mindig! Áron meg cukker hogy így szereti tesóbabát!
:lol:

Vali: hát én is bíztam magamban. De ugyanakkor tudtam is hogy nem lesz meg.Legközelebb sikerülnie kell, különben nem lesz diplomaosztóm.Nem mintha annyira érdekelne, de azért ha már lehetne akkor miért ne. :wink: Majd megosztod velünk hogy melyik bútort választottad?Ne idegenkedj az idegen izétől. Sokkal jobb mint a sapi, az a tiniknek való!! :lol: Apának is jobb lenne, és hidd el Neked is. :lol:

Ildi:oké nem süllyedek. :lol: Tudtam én, csak hát pont nem azt kérdezték amit tudtam :lol: :roll:
Vendég
 


Lidke: a "szomszédos topikba" találtam ezt:
Nálunk is voltak a sokatok által emlegetett tejkiütés...ezek azért jönnek ki, mert ilyenkor még nem tudja rendesen megemészteni az anyatejet,mivel még nincs bélflórája és valami miatt ezért lesz pöttyös a gyerek arca.Az én fiam így nézett ki, mint aki serdül.A gyorvos kamillateás lemosást javasolt, amit hagyni kellett megszáradni a bőrén és utána a sima gyógyszetrári A vitaminos babaolajjal bekenni...ma már alig van rajta pötty,kb.1 hétig tarott az egész...remélem

Mondjuk előtte jóegyeztetni a védőnővel is, nehogy a kamilla alergizáljon (vagy így nem tud?)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: